PDA

View Full Version : Reana


Faqet : [1] 2 3

ARVANITI
19-04-05, 17:49
Pershendes Reanen dhe i Uroj mireseardhje ne dardania.de
Me pelqen shume menyra se si ajo shkruan.


Nga Zemra

Arvaniti :D :oops:

ARVANITI
19-04-05, 18:05
Do Zoti funksionon kesaj rradhe....

Per Reanen
http://www.naedu.com/images/Flores%20garimba%20027_jpg.jpg

ARVANITI
19-04-05, 18:08
Me ne fund doli se qesh duke thyer kompjutrin...

Njatjeta

Psikologu
19-04-05, 18:14
E nderuara Reana.

Shfrytezoj rastin te ju pershendes duke ju uruar qdo tė mirė dhe njeherit te ju uroj mirėseardhje ne forumin shqiptar Dardania.

Ju uroj shendet , lumturi dhe qaste te kendeshme kudo qe jeni.

Me nderime per ju:

Psikologu

Arb
19-04-05, 22:01
Reana,

Kojshike, mire se ke ardh ne kete Forum!

Ja kalofsh mire!

Murgesha
19-04-05, 22:14
Reana, qaste tė kėndshme nė forumin tonė tė dėshiroj.

turisti
19-04-05, 22:21
:P Reana e nderuar,mire se erdhe.

Nga zemra,
TURISTI. :wink: [/b]

Gjumashja
20-04-05, 08:49
pershendetje Reana qdo te mire te uroj dhe argetim te kendshem ne forum

Diana007
20-04-05, 09:25
Rida http://www.zauberbrauts-welt.de/zubeh%F6r/willkommen13.gif dhe disponim te kendshem ne mesin ton :wink:

Me respekt Diana 8)

Naki
20-04-05, 10:21
Mire se erdhet Re anna,Ju pershendes ku do qe te jeni.

Naki

Reana
21-04-05, 01:07
WOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW :oops: :oops: :oops:

flm shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume

prej te gjithe juve!!!!!!!! :P

Konsiderate te vecante per Murgeshen dhe NITIN

mwahhhhhhh per te gjithe juve!!!!!!!

Gentiana
22-04-05, 15:36
Reana pershendetje, Mire se na vjen dhe argetim ne mesin ton.

Weekend te kendshem dhe ēdo te mire.

Genta

Reana
22-04-05, 15:45
FLM GENTIANA...
PERSHENDETJE EDHE TY DHE NJE FUNDJAVE TE KENDSHME, SWEETIE!http://www2.incredimail.com/contents/animations/spring/flower_smiles_lg_clr_thumb.gif

dembelica
22-04-05, 15:54
Reana te pershendes, dhe te uroj caste te kendeshme me ne :wink:

Arb
22-04-05, 15:56
Oj Kojshike,

Ni pershendetje e ki edhe prej meje!

Ja kalofsh mire sot!

ShEjToNkA
22-04-05, 16:01
Reana ,duke tė pėrshėndetur pėrfitojė nga rasti edhe tė urojė mirė se ardhje (ndoshta pak me vonės por mė mirė vonė se hic) nė kėtė konakė tė mrekullueshėm. Po ashtu tė urojė edhe punė tė mbarė nė moderim. :lol:
Tė dėshirojė gjithė tė mirat.

Caste sa mė tė bukura siss ,nė FD!

Dali!Keq
23-04-05, 04:41
Renea Selam alejkym arkadash cok babush sevi seriojum hahah.

Desha t`ju pershendes nga pak me shaka.

Me nderim dali ma i keqi.

Reana
23-04-05, 05:15
Tung djali i keq,

Paqja dhe dashuria qofshin edhe me ty GJITHMONE

Dali!Keq
23-04-05, 05:20
Tung djali i keq,

Paqja dhe dashuria qofshin edhe me ty GJITHMONE

Thanx Zonjushe,dhe Juve ju deshiroj C`do te Mbar ne Jeten Familiare dhe ate ne FD-n.

Dali

Reana
23-04-05, 05:23
ARB, Shejtonka dhe DEMELICA,

flm shume dhe mwahhh nga zemra !!!!


http://www2.incredimail.com/contents/animations/valentines_day/blowing_kisses_thumb.gif

Kercovari
23-04-05, 08:14
"Kam nderin te pershendes perzemersisht yllin qe sa po hyri ne Dardani berri te pamunduren te mundur.
Zonj apo Zonjushe Intelegjente me nje "aragonc" te bute qe te le te kuptosh se ne te ardhmen do te perballemi me protektorat te stilit "Ri urte se te i thy hundet"qe me pastaj sedativet qetesuese te kerkosh te avokati i popullit"Te Zonja ne Fjale"e cila dalngadal mer edhe rolin e "Prokurorit publik"e cila nga trupi gjykues kerkon denimin me te rende per shkelje te kodit te fjales se lire edhe pse vete nuk i ka te njohura me tentative qe neser te shohim ne Ministrin e Drejtesis ne FD.
Per nje kohe shum te shkurter tregoj se ka aftesi te veproj ne te gjitha fushebetejat e pajisur me nje fjalore Raketahedhes te tipit qe te mbylle gojen,dhe te pesosh me keq se ne ngatres te "Bighamburger Amerikani"dhe per te te shpetuar jeten si mjete freskuese ne vend Koka kola,perdor poashtu Raketafreskuese Relixhioze"Beso Zotin"se te mbyta.
Merita e zonjez ne fjale nga stafi Dardanie.de fale disa te kuruptuarve dhe mbeshtets te Rakatahedhesve Amarikan dukshem eshte ne ritje qe prej Moderatore ne te ardhmen te konkuroj edhe per Presidente Dardane"
Sidocft,e pershendes Zonjen dhe i deshiroj qaste te kendshme ne mesin tone. :lol: :lol: :lol:
Ps.Pakes Humor e nderuar mos me merr per te madhe,i gezohem prenis tende ne cdo aspekt.
Me respekt kercovari.

Reana
23-04-05, 08:22
I nderuari Kercovar,


Meqe perkrah idene per te riquajtur Kosoven :arrow: DARDANI sipas emrit autokton te saj, konstatimi juaj per kandituren time per presidente te ardhshme te DARDANISE e Besa edhe ILIRIDES, sdo mend se eshte largepares :wink: !

te falenderoj per pershendetjen,

Paqja me ju dhe me gjithe Shqipetaret tjere! :wink:

Kercovari
23-04-05, 08:38
I nderuari Kercovar,


Meqe perkrah idene per te riquajtur Kosoven :arrow: DARDANI sipas emrit autokton te saj, konstatimi juaj per kandituren time per presidente te ardhshme te DARDANISE e Besa edhe ILIRIDES, sdo mend se eshte largepares :wink: !

te falenderoj per pershendetjen,

Paqja me ju dhe me gjithe Shqipetaret tjere! :wink:

Flm Reana
Shpresoj se nuk je hidheru me shakat e mija.
Fotoja ne avatar tregon edhe karakterin tim humoristik.
Te kisha propuzu jo vetem Presidente por Mbreteresh Ilirike. :lol: :lol:

Durimi prej Kerqove
23-04-05, 11:50
moj reana ky budalli zajazit te paska bo rezil e zoti e maroft.
vallahi shoum mejr ke shkru po ati i vjen inat ce je ma e zotmja se ai.
hejq mos u merzit moter se ai eshte budalli ma i madh ne kercov.
mejr se ke erdhe qe ktu e ma ke bo qefin shoum.
selam te madh pi durimit ke, e allai te rujt.

Reana
23-04-05, 19:54
moj reana ky budalli zajazit te paska bo rezil e zoti e maroft.
vallahi shoum mejr ke shkru po ati i vjen inat ce je ma e zotmja se ai.
hejq mos u merzit moter se ai eshte budalli ma i madh ne kercov.
mejr se ke erdhe qe ktu e ma ke bo qefin shoum.
selam te madh pi durimit ke, e allai te rujt.


I nderuari, DURIMI PREJ KERCOVE,


E kam dajxh, Kercovarin, keshtuqe nese me ka thene gje te keqe, i ka thene vetes, apo jo???? :wink: :wink: :wink:

pershendetje te perzemrta gjithe Kercoves, e ne vecanti INTELIGJENCES SHQIPETARE!!!!

Reana
23-04-05, 20:20
Flm Reana
Shpresoj se nuk je hidheru me shakat e mija.
Fotoja ne avatar tregon edhe karakterin tim humoristik.
Te kisha propuzu jo vetem Presidente por Mbreteresh Ilirike. :lol: :lol:


KERCOVARI,


Flm edhe njehere per te gjitha i nderuar, Kam nderin te bisedoj e debatoj me dikend qe din te perdor thumbin sarkastikDHE me lejo te te perkujtoj, ARDHMERIA i takon PERPARIMIT KULTUROR, EKONOMIK E SHKENCOR, SI DHE INKUADRIMIT NE STRUKTURAT EUROATLANTIKE :wink:

IDEJA PER NJE MBRETERESHE/PRESIDENTE TE TROJEVE SHQIPETARE, PERKON ME KULTUREN KOMBETARE SHQIPETARE/ILIRE... NE PATEM MBRETERESHE TE ZONJEN, TE DENJE DHE LUFTETARE TE GUXIMSHME EDHE MIJERA VITE ME PARE!
KEMI FATIN SI KOMB, TE KEMI NJE TRADITE TE PASUR ME PERSONALITETE TE CILAT E GJITHE BOTA KA DESHIRE TI PERVETESOJ :wink: !
MEKAT QE NE VETE NUK UA DIME RENDESINE DHE NUK I CMOJME SI DRITEN E SYRIT, DHE QE CDO GJE E HUAJA, QOFTE EDHE ME E POSHTERA, NA DUKET GJITHOMNE ME ME VLERE SE E JONA!!!!


PAQJA ME TY

Arb
24-04-05, 08:44
Reana,

Vec deshta me ta qu ni potpuri pershendetje ne kete ore te hershme te mengjesit...

Tomori
24-04-05, 13:00
-Reana ju pershendes me sinqeritet ,,,,jeni shum e lezetshme kam simpati te veqant per ju loqki :wink:
-Arsyja qendron se shum mire po kuptoni lojen,,,jemi taj-dem ,,,bejme atmosfere ne forume,,,,Reana te mpuqiiii forte,,,,,
-Kudo qe te jeshe kalofsh mire vet e me familjen tungji e respektuara

aferdita
24-04-05, 13:29
Pershendetje Reanna dhe mire se ke ardhur ne FD dhe gjithashtu te uroj ēaste te kendshme

te pershendes Kolege :wink:

Aferdita

halla e madhe
24-04-05, 16:51
Reana_secilen here e me shume po i lexoj postimet tua,kame nji bindje te mire nga mendimet tua.Suksese kudo qe gjendesh dhe momente te kendshme ne FD :lol:

dr1ta
24-04-05, 23:31
Hello

Mire ce ke ardh en Fd ....ja kalofsh sa me mire ketu :)

Reana
25-04-05, 05:59
Reana,

Vec deshta me ta qu ni potpuri pershendetje ne kete ore te hershme te mengjesit...


ARBERI IM I MIRE :wink:

TE FALENDEROJ SHUME PER MIRESJELLJEN TENDE!http://www.emailartgallery.com/files/iMail/Natasha_White_Flowers_im_TH.jpg

Reana
25-04-05, 06:21
-Reana ju pershendes me sinqeritet ,,,,jeni shum e lezetshme kam simpati te veqant per ju loqki :wink:
-Arsyja qendron se shum mire po kuptoni lojen,,,jemi taj-dem ,,,bejme atmosfere ne forume,,,,Reana te mpuqiiii forte,,,,,
-Kudo qe te jeshe kalofsh mire vet e me familjen tungji e respektuara


FLM, FLM QE I PASKE HARGJUAR GJITHE KETO FJALE!
EDHE UNE TE PERSHENDES TY SI GJITHMONE :wink:

Reana
25-04-05, 06:28
Pershendetje Reanna dhe mire se ke ardhur ne FD dhe gjithashtu te uroj ēaste te kendshme

te pershendes Kolege :wink:

Aferdita


http://www.emailartgallery.com/files/iMail/Faith_Great_Day_TH.jpgMIRE SE TE GJEJ, Aferdita, te falenderoj per mikepritijen!

Reana
25-04-05, 06:38
Reana_secilen here e me shume po i lexoj postimet tua,kame nji bindje te mire nga mendimet tua.Suksese kudo qe gjendesh dhe momente te kendshme ne FD :lol:

kam kenaqesine te jem ne mesin e bashkeatdhetareve te mij

pershendetje te perzemerta!
http://www.xs4all.nl/~prop/plaatjes/k1.jpg

Reana
25-04-05, 06:45
Hello

Mire ce ke ardh en Fd ....ja kalofsh sa me mire ketu :)FLM Drita,
.................................................. ..........http://www.xs4all.nl/~prop/hello/1.jpg
edhe ti kalofsh bukur zemrush!

Kaltrushi
25-04-05, 09:33
Reana e nderuar


se pari mire se bere vend kaq te mire ne forum....

shkrimet e derimetanishme tuaja me lejn shume pershtypje
dhe tregojn se je nje vajz mjaft e intelegjente dhe e shoqeruar (tybe...kogja edhe si une...hihiihi :lol: )


Sinqerisht te uroj edhe xxxx shkrime ne FD dhe ne jete private....
te gjitha te mirat..........si Shendet, Fat, Sukses dhe lUmturi........


pershendetje ke nga

Kaltrushi............. :wink:

Arb
25-04-05, 20:25
TE FALENDEROJ SHUME PER MIRESJELLJEN TENDE![/b][/color]http://www.emailartgallery.com/files/iMail/Natasha_White_Flowers_im_TH.jpg

Cka osht more ky sen?

Gjumashja
26-04-05, 10:08
pershendetje reana disponim te kendshem sot

Reana
26-04-05, 11:26
GJUMASHJA,

KAM HARRUAR KUR JAM NDJE SI SOT!!!!!
FLM PREJ TEJE DHE PREJ MOTRUSHEVE TJERA PER BISEDAT DHE ARGETIMIN!!!!
JENI LULE NE KOPSHTIN E BUKUR TE SHOQERISE.....
PERSHENDETJE NGA ZEMRA :wink:
http://www.prettyscreen.com/greetings/resource/picture/Four_Seasons/Spring/1k68da13a967.jpg

Arbėri
26-04-05, 13:28
Reana, te pershendes nga zemra dhe te deshiroj qaste te kendshme ne FD :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Reana
26-04-05, 13:35
Reana, te pershendes nga zemra dhe te deshiroj qaste te kendshme ne FD :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O ARBERI...SI SHKON KJO KENGA..."SA TE JESH GJALLE TI SHPIRTIN FALMA....." SE ME PASKA MARRE MALLI PER MUZIKE TE MIRE..
FLM PER PERSHENDETJET :wink:

Arbėri
26-04-05, 13:42
Reana, te pershendes nga zemra dhe te deshiroj qaste te kendshme ne FD :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O ARBERI...SI SHKON KJO KENGA..."SA TE JESH GJALLE TI SHPIRTIN FALMA....." SE ME PASKA MARRE MALLI PER MUZIKE TE MIRE..
FLM PER PERSHENDETJET :wink:


Opaaaaaaaaaa, luja Renata lujaaaaaaaaaaaaa :P :P :P :P :P

Oooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, bash mire po te shkojka zoni, phaaaaaaaaaa :P :P :P
Ani qfar kenge se, bash per qefi time, SPECIALITET IMI :P :P :lol: :lol:

Oooooooooooo ben qka te duash vetem varrin mos ma kall, allahile, hahahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ciaooooooooo, Reanaaaaaaaaaaaa :P :P :lol: :lol: :lol:

Arb
27-04-05, 15:31
Reanna!

Miremengjes e ki prej "Kodres se Trimave!"

Auberoni
27-04-05, 17:32
So; Reana, nuk paske te dashur akoma a!!! :wink:

PAOLINA
27-04-05, 20:09
MIre Se Na ke ardhur ReanA, kalofsh sa ma mire ketu ne shtepin tone, te PRSH....
:D :wink: :wink: :D

PaolinA

turisti
27-04-05, 23:29
Te pershendes nga kjo ana e Oqeanit me nje pershendetje te rende dhe INTERKONTINENTALE,me te shpejte se boingu,concordi ja meteori,te pershendes me TURISTTEX. :P :wink:

Me respekt,
TURISTI.

puqi
28-04-05, 06:19
ROANA PERSHENDETJE NGA ''puqi''NJEHERIT DUA TJU TREGOJ SE JU ISHIT NJERIU I PAR NE BOT QE DISKUTUAM ME INTERNET,DISKUTIMET PO PER KETO TEMA NUK MUND TA VAZHDOJ DERI TE SHTUNEN EDHE NJE HERE JU PERSHENDES

DEA
28-04-05, 20:53
Reana tybe spo te njoh, veq po te pershendes shume :wink:

Naki
29-04-05, 21:48
Duke shetitur ne lagjen e pershendetjeve ndalem tek Vendbanimi I Reanes prita Nje qerek Ore ,kot nuk takova doja te pija nje kafe.
Ne mungese ,ne kutine e postes i le nje pershendetje Miqesore me deshirat me te mira per ju.

Naki

Domira
29-04-05, 23:41
Duke shetitur ne lagjen e pershendetjeve ndalem tek Vendbanimi I Reanes prita Nje qerek Ore ,kot nuk takova doja te pija nje kafe.
Ne mungese ,ne kutine e postes i le nje pershendetje Miqesore me deshirat me te mira per ju.

Naki

Mbas kesaj pershendetjeje te ngrohte te Nakit eshte e veshtire te gjej fjale te perzemerta per ty Reana.
Fale ketij komunikimi virtual, Oqeani nuk eshte pengese per te qene Ti prane nesh, prane eres pranverore te Kosoves dhe vendlindjes sate.
Shijo ngrohtesine e atyre qe te duken te zemres dhe ndjehu ashtu siq je, shume e re, shume e bukur dhe gjithnje e vlefshme...

Perqafime nga Domira

Murgesha
30-04-05, 04:54
Reana po te shoh qe edhe ti qenke zgju me e fshi oborrin, sikur une medemek dhe po te jap nje perhsendetje, me mos u ngut shume se une e fshi para teje oborrin tim :wink:

Domira
30-04-05, 11:16
Reana, vendosi keto lule ne dritaren tende, le te kenaqin me arome gjate ketij vikendihttp://www.annatau.com/bilder_stora/2blomstrande/blommor_pa_marmor_fran_mill.jpg
http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a035.gif

Psikologu
02-05-05, 05:10
E nderuara Reana.

Njė ditė te mirė dhe me plotė suksese ju deshiroj kudo qe jeni.
Kalofshi mirė qdo here.
Me nderime per ju:

Psikologu

Reana
02-05-05, 18:23
"TRIMI I MIRE ME SHOKE SHUME" THOTE FJALA E URTE...

JU PERSHENDES TRIMA DHE TRIMERESHA :wink:
JAM E LUMTUR QE GJINDEM NE MESIN TUAJ

Arb
02-05-05, 18:25
"TRIMI I MIRE ME SHOKE SHUME" THOTE FJALA E URTE...

JU PERSHENDES TRIMA DHE TRIMERESHA :wink:
JAM E LUMTUR QE GJINDEM NE MESIN TUAJ

Oj kojshike,

Po ku je bre ti? Sdon me na dal Pranvere ne NYC hic bre...

Te pershendes, e dhashte Zoti e je mire!

florian
02-05-05, 19:32
"TRIMI I MIRE ME SHOKE SHUME" THOTE FJALA E URTE...

JU PERSHENDES TRIMA DHE TRIMERESHA :wink:
JAM E LUMTUR QE GJINDEM NE MESIN TUAJ

REANA MODERATORE E FORUMIT ????????????????? NUK E DIJA QE KISHIM MODERATOR TE RI .
PAMVARESISHT SHOF QE NE 15 DIT KE BER POSTIME SA SHM TE TJER NE NJE VIT , URIME E NDERUAR E MIR SE ERDHE NE MESIN TON .

Diana007
03-05-05, 11:23
Reana e nderuar te pershendes ku do qe kofsh gjitha te mirat per ty :wink:

Me respekt Diana

Naki
19-05-05, 14:42
Arvaniti

Anėtarėsuar: 25 Dec 2004
Mesazhe: 436
Vendodhja: mu ke Zogu i Zi vllajo
Postuar: Thu May 19, 2005 10:42 am Titulli i mesazhit: Urime REANA per 1000 postimet!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

waw!!!

Uroj Reanen per 1000 postimet e saj. Postimet e Reanes jane shume serioze, te bukura, dhe te shkruara qarte (e rralle kjo ne forum).

O Anaaaaaaaaaaaaa,

Je me e MIRA e forumit

Nje pershendetje te forte nga UNE.

P.S. Tani qe po e shkruaj kete mesazh Reana ka bere 987 postime por nejse.... .
_________________
Vdiqa per uje!

Naki
19-05-05, 14:42
Arvaniti

Anėtarėsuar: 25 Dec 2004
Mesazhe: 436
Vendodhja: mu ke Zogu i Zi vllajo
Postuar: Thu May 19, 2005 10:42 am Titulli i mesazhit: Urime REANA per 1000 postimet!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

waw!!!

Uroj Reanen per 1000 postimet e saj. Postimet e Reanes jane shume serioze, te bukura, dhe te shkruara qarte (e rralle kjo ne forum).

O Anaaaaaaaaaaaaa,

Je me e MIRA e forumit

Nje pershendetje te forte nga UNE.

P.S. Tani qe po e shkruaj kete mesazh Reana ka bere 987 postime por nejse.... .
_________________
Vdiqa per uje!

Dali!Keq
19-05-05, 21:47
Reana

Ku je qysh je a je mir?

Shpresoj qe je top ne form.

Te pershendes me ni mpuq ne ball hahah.
Me nderim Hasani :lol:

laliloli
19-05-05, 22:20
REANA PERSHENDETJE E PERZEMERT DHE NDERIMET E MIA TE PAS DARKES PER JUVE E NDERUAR .KA KOHE QE NUK E KAM NDERRUAR NAJ LLAF ME JU ,PO KE MARRE ME SHUME NE DISA TEMA TE NXETA TE CILAT PO I LEXOJ NGANJEHER ,VALLA HALLALL TE QOFT SE VISHKELL I KE BA KREJT VEQ VAZHDO KESHTU
TUNG EDHE KALO SA ME INTERESANT
ME NDERIME LALILOLI

Murgesha
20-05-05, 00:46
Pėrshėndetje pėr ty Reana, kudo qė tė jesh kėto momente.

Reana
20-05-05, 04:02
Oj kojshike,

Po ku je bre ti? Sdon me na dal Pranvere ne NYC hic bre...

Te pershendes, e dhashte Zoti e je mire!

PO E PRESIM TE GJITHE "PRANVEREN E VONUAR" :shock:

Reana
20-05-05, 04:05
REANA MODERATORE E FORUMIT ????????????????? NUK E DIJA QE KISHIM MODERATOR TE RI .
PAMVARESISHT SHOF QE NE 15 DIT KE BER POSTIME SA SHM TE TJER NE NJE VIT , URIME E NDERUAR E MIR SE ERDHE NE MESIN TON .

FALEMINDERIT, FALEMINDERIT PER MIKEPRITJEN TROPOJANE

Reana
20-05-05, 04:35
Reana e nderuar te pershendes ku do qe kofsh gjitha te mirat per ty :wink:

Me respekt Diana

DIANA,

MOTRA IME SIMPATIKE, :wink: TE FALENDEROJ SINQERISHT PER SHOQERINE TENDE DHE BISEDAT PLOT BUZESHJE!

FATI DHE LUMTURIA TE PERCJELLESHIN NE CDO HAP!!! http://www.kissdesign.org/postoffice/images/postales_kim_anderson/petites/000kim008.jpg

Reana
20-05-05, 06:49
Arvaniti

Anėtarėsuar: 25 Dec 2004
Mesazhe: 436
Vendodhja: mu ke Zogu i Zi vllajo
Postuar: Thu May 19, 2005 10:42 am Titulli i mesazhit: Urime REANA per 1000 postimet!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

waw!!!

Uroj Reanen per 1000 postimet e saj. Postimet e Reanes jane shume serioze, te bukura, dhe te shkruara qarte (e rralle kjo ne forum).

O Anaaaaaaaaaaaaa,

Je me e MIRA e forumit

Nje pershendetje te forte nga UNE.

P.S. Tani qe po e shkruaj kete mesazh Reana ka bere 987 postime por nejse.... .
_________________
Vdiqa per uje!


Naki, te falemnderoj qe ke percjellur porosine, http://www.parkens.dk/parken9/fary.jpg


Niti, flm per fjalet e mira!!! http://www.parkens.dk/parken34/diba.jpg

Reana
20-05-05, 07:12
Reana

Ku je qysh je a je mir?

Shpresoj qe je top ne form.

Te pershendes me ni mpuq ne ball hahah.
Me nderim Hasani :lol:

Hasan, flm qe tu paska kujtuar te me pershendesesh!
Pershendetje edhe per juve dhe te uroj gjithe te mirat!
http://www.specialagreements.de/w2Myl.gif

Reana
20-05-05, 07:22
REANA PERSHENDETJE E PERZEMERT DHE NDERIMET E MIA TE PAS DARKES PER JUVE E NDERUAR .KA KOHE QE NUK E KAM NDERRUAR NAJ LLAF ME JU ,PO KE MARRE ME SHUME NE DISA TEMA TE NXETA TE CILAT PO I LEXOJ NGANJEHER ,VALLA HALLALL TE QOFT SE VISHKELL I KE BA KREJT VEQ VAZHDO KESHTU
TUNG EDHE KALO SA ME INTERESANT
ME NDERIME LALILOLI

:lol: EPO, NDERIMET E MIA TE PASDARKES POASHTU, DHE SHPRESOJ QE SE SHPEJTI EDHE TE NDERROJME PLOT LLAFE!!!
I KAM PROVIMET E KETIJ VITI AKADEMIK, NE FUND TE KETIJ MUAJI DHE BESOJ POSA TE ME PREMTOJ KOHA, DO TE JEM ME PREZENTE EDHE NE TEMAT E LIRA TE FDs!
http://pspway2kool.bravepages.com/Way2kool%20Designs/w2kstats/animations/dolphineclock.gif

Reana
20-05-05, 07:28
Pėrshėndetje pėr ty Reana, kudo qė tė jesh kėto momente.

TE PERSHENDES POASHTU, DHE SUKSESE NE PUNEN TUAJ PREJ ENGJULLI :wink:
http://www.femmy.nl/st/3d-dreaming/3dangel.jpg

Vigan
20-05-05, 08:03
Congratulations Reana :)

Diana007
21-05-05, 15:42
DIANA,

MOTRA IME SIMPATIKE, :wink: TE FALENDEROJ SINQERISHT PER SHOQERINE TENDE DHE BISEDAT PLOT BUZESHJE!

FATI DHE LUMTURIA TE PERCJELLESHIN NE CDO HAP!!! http://www.kissdesign.org/postoffice/images/postales_kim_anderson/petites/000kim008.jpg
Reana flm shum :wink:

PS: I paske ber 1000 postime , te uroj e nderuar dhe vetem vazhdo keshtu e hallall te koft valla se mir je ka hec :wink: ishalla 100000000000000000 tjera bon :D :D

Pershendes me respekt Diana :)

Murgesha
22-05-05, 10:52
Pėrshėndetje pėr ty Reana, kudo qė tė jesh kėto momente.

TE PERSHENDES POASHTU, DHE SUKSESE NE PUNEN TUAJ PREJ ENGJULLI :wink:
http://www.femmy.nl/st/3d-dreaming/3dangel.jpg


Woooooooooow, jam e prekur nga fjalėt tuaja e dashur.
Nėse dikujt i takon titulli i Engjullit juve ju kisha dhėnė titullin e
Engjullit Mbrojtės Tė Kulturės Shqiptare.
Tė pėrqafi mu si motrėn time qofsh e lumtur dhe e disponuar kudo qė tė jesh kėto momente.

halla e madhe
22-05-05, 11:58
Reana_si shenje respekti dhe mirekuptimi te dergoj nji pershendetje te perzemert nga Vjena.Suksesi dhe shendeti te percjellin ne cdo hap..halla

Reana
25-05-05, 05:30
Congratulations Reana :)


TE FALENDEROJ VIGAN, GJITHE TE MIRAT EDHE TY!

Reana
25-05-05, 05:32
Reana flm shum :wink:

PS: I paske ber 1000 postime , te uroj e nderuar dhe vetem vazhdo keshtu e hallall te koft valla se mir je ka hec :wink: ishalla 100000000000000000 tjera bon :D :D

Pershendes me respekt Diana :)

DIANUSHE JE E MIRESEARDHUR NE CDO MOMENT....
DHE TE FALNDEROJ POASHTU EDHE PER URIMET E TUA :wink:

explorer
25-05-05, 06:13
Tė pėrshėndes Reana, tė uroj 1000 shkrimet e tua dhe do tė lexoj me gjithqef edhe 1000 herė qaq shkrime prej teje :P

Pajtohem me Murgeshėn, e meriton plotėsisht titullin e "Engjullit Mrojtės tė Kulturės Shqiptare" :wink:

Tė dėshiroj suksese pėr aspiratat e tua private dhe profesionale :!:

Reana
25-05-05, 06:35
Woooooooooow, jam e prekur nga fjalėt tuaja e dashur.
Nėse dikujt i takon titulli i Engjullit juve ju kisha dhėnė titullin e
Engjullit Mbrojtės Tė Kulturės Shqiptare.
Tė pėrqafi mu si motrėn time qofsh e lumtur dhe e disponuar kudo qė tė jesh kėto momente.

"Murgesha", edhe une e shfrytezoj rastin te ju falenderoj per fjalet tuaja te mira :oops: :oops: :oops:
Te paqa gjithmone motra ime....

Pershendetje te perzemerta juve dhe familjes suaj!!!

Dali!Keq
25-05-05, 06:39
Dhe un Pershendes Haven Perzemersisht se nime e meriton nje kafi por nu ka prish maqina.
mjafton ta mendon se jam kam qit :lol:
Me nderime hasani

Reana
25-05-05, 06:49
Dhe un Pershendes Haven Perzemersisht se nime e meriton nje kafi por nu ka prish maqina.
mjafton ta mendon se jam kam qit :lol:
Me nderime hasani

:lol: :lol: :lol: HASAN...EDHE HAVA PO TA DIN PER NDER PER KAFEN :wink:

KALOFSH MIRE..

Reana
25-05-05, 07:21
Reana_si shenje respekti dhe mirekuptimi te dergoj nji pershendetje te perzemert nga Vjena.Suksesi dhe shendeti te percjellin ne cdo hap..halla

HALLA, EDHE MUA ME GEZON PAMASE RESPEKTI I TE GJITHE ATYRE QE I QMOJ!!!
JU FALENDEROJ SHUME PER URIMET TUAJA DHE U DESHIROJ NGA ZEMRA POASHTU GJITHE TE MIRAT JUVE DHE FAMILJES SUAJ!!!

Naki
25-05-05, 12:57
Menqurija,shkathetesija dhe mbi te gjitha vetebesimi jane nder veqorit qe hasim ne postimet e te nderuares Reanna.
Ju kame lakmi kete e theme sinqerisht per zgjuarsin dhe te shprehurit e larte Letraro- Artistik.
Ju pergezoje per postimin e 1000,me deshirat me te mira per ju dhe familjen tuaje.

Me nderime Naki

DEA
25-05-05, 13:38
Reana, te them te drejten ne kohen kur ju u anetarsesuat une kisha probleme me Pc.ne time, po shkrimet e juaja te veqanta nuk mbeten te kapercyera, po qdo here me shume interes dhe vemendje ju kam kushtuar kohe, andaj me vjen mire shume qe kemi keso femrave ne mesin tone, edhe pse pake me vones ky ishte urimi im per ju per arritjen e 1000-shit, shpresoj te na dhuroni edhe shkrime te metutjeshme :wink:

Arbėri
25-05-05, 13:53
Reana, te pershendes e nderuar, dhe te deshiroj edhe shume e shume shkrime si dhe disponime, jo vetem ne forume por edhe jashta forumit :P :lol: :lol: :lol:

doGzona
25-05-05, 14:09
Reana pranoni urimet dhe pershndetjet e perzemerta dhe nga une e nderuar.
Fati lumturia qofshine gjithmone me ju.

doGzona

florian
25-05-05, 14:55
PERSHENDETJE REANA DHE JA KALOFSH MIR KUDO QE TE JESH , SUKSESE NE SHKOLL DHE FAT NE JET.

ME RESPEKT FLORI.

Gentiana
25-05-05, 20:46
Reana motrushe,e pash qe ste pasna pershendet moti,dhe per kte edhe erdha.

Pershendetje e ēdo te mire te uroj.

Dhe vetem vazhdo keshtu se je fantastike.

Genta

Reana
26-05-05, 06:29
Tė pėrshėndes Reana, tė uroj 1000 shkrimet e tua dhe do tė lexoj me gjithqef edhe 1000 herė qaq shkrime prej teje :P

Pajtohem me Murgeshėn, e meriton plotėsisht titullin e "Engjullit Mrojtės tė Kulturės Shqiptare" :wink:

Tė dėshiroj suksese pėr aspiratat e tua private dhe profesionale :!:

FLM EXPLORER!!!

KALOFSHI MIRE DHE DITE TE KENDSHME :wink:

Reana
26-05-05, 06:35
Menqurija,shkathetesija dhe mbi te gjitha vetebesimi jane nder veqorit qe hasim ne postimet e te nderuares Reanna.
Ju kame lakmi kete e theme sinqerisht per zgjuarsin dhe te shprehurit e larte Letraro- Artistik.
Ju pergezoje per postimin e 1000,me deshirat me te mira per ju dhe familjen tuaje.

Me nderime Naki

NAKI, DANTEJA APO SHEKSPIRI I FDs :wink: ...
ME KUJDES DHE NE MENYRE AUTENTIKE GJENI FJALET DHE U THURRNI PERSHENDETJE TE VECANTA SECILIT ANETARE TE FDs...
SUKSESE TE METUTJESHME PER JUVE DHE CDO TE MIRE....

Dilingjia
26-05-05, 07:07
Vetem sa gjysma e fjaleve tua te hedhura ne forme te shkruar po mjaftonte me identifikue personalitetin tuaj prej nje femre te formuar mire :lol:
andaj une edhe pse nuk jam i denje te te pergezoj si Dilingji qe jam,prap se prap pershendetje :wink:

Reana
26-05-05, 07:41
Vetem sa gjysma e fjaleve tua te hedhura ne forme te shkruar po mjaftonte me identifikue personalitetin tuaj prej nje femre te formuar mire :lol:
andaj une edhe pse nuk jam i denje te te pergezoj si Dilingji qe jam,prap se prap pershendetje :wink:

MASI PO MENDON KAQ MIRE PER MUA, CKA PO KESHESH MORE, QY :evil: ...

TE FALENDEROJ "DILINGJI", EDHE PSE BESOJ SE VETEM KE DESHIRE TE KRIJOSH IMAZHIN E NJE "DILIGJIE", NE REALITET MUND TE JESH KREJTESISHT NDRYSHE....

GURI SYLAJ
26-05-05, 08:40
Reana ( ANA E RE )

Ato qe tha Dilingjia , qendroj
prandaj pritni edhe urimet e mia
te te pergezojne.

Me nderime e rrespekt nga Guri Sylaj

Odise
27-05-05, 21:01
Pranoni edhe pershendetjet e mia te vonuara, e nderuara Reana, si Ana e Re, per termin - Shqiptarizma dhe si Ana e Rėsė - vetem per armiqet!
Juaji,


Odise

Dreni30
27-05-05, 22:12
E nderuar Reana

Pranoni pershendetjet e mia, me duket se qenkam vonuar pak, por ndoshta nuk ma zen per te madhe se kohe pune shume e nuk kisha mundesi me ardh.

Tani te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete.

Dreni30.

Reana
28-05-05, 05:28
Reana, te them te drejten ne kohen kur ju u anetarsesuat une kisha probleme me Pc.ne time, po shkrimet e juaja te veqanta nuk mbeten te kapercyera, po qdo here me shume interes dhe vemendje ju kam kushtuar kohe, andaj me vjen mire shume qe kemi keso femrave ne mesin tone, edhe pse pake me vones ky ishte urimi im per ju per arritjen e 1000-shit, shpresoj te na dhuroni edhe shkrime te metutjeshme :wink:

Une kam nderin te jem ne mesin e gjithe juve bashkekombasve te mij!!!
Shkrimet ketu ne FD i bej me zemer :wink: dhe gezohem qe te pelqejne..pershendetje te perzemrta prej kendej Oqeanit per juve dhe familjen tuaj..

Reana
28-05-05, 05:34
Reana, te pershendes e nderuar, dhe te deshiroj edhe shume e shume shkrime si dhe disponime, jo vetem ne forume por edhe jashta forumit :P :lol: :lol: :lol:

--------------

Arberi falenderime per pershendetjet dhe urimet tuaj tuaja....
Perkunder faktit se kam pasur shume obligime rreth fakultetit, nuk e kam lene pa e vizituar edhe FDn e dashur :wink:

Edhe juve ju deshiroj suksese ne te gjitha sferat dhe disponim te mire ne mesin e me te dashurve tuaj!!!!

Reana
28-05-05, 05:38
Reana pranoni urimet dhe pershndetjet e perzemerta dhe nga une e nderuar.
Fati lumturia qofshine gjithmone me ju.

doGzona


doGzona qe gezon forumin mbare me prezencen dhe shkrimet e saj :wink: te jam mirenjohese motra ime, dhe te falenderoj nga zemra per pershendetjet....

te deshiroj te jesh mire dhe e lumtur gjithmone

Reana
28-05-05, 05:42
PERSHENDETJE REANA DHE JA KALOFSH MIR KUDO QE TE JESH , SUKSESE NE SHKOLL DHE FAT NE JET.

ME RESPEKT FLORI.

Flori, qenke kthyer a????
Shpresoj se keni kaluar mire ne mesin e ngushte familjar dhe keni mbushur valigjet me arome vendlindje :P ma ke premtuar nje pako edhe mua :(


te falenderoj qe ke gjete kohen me u ndal ne konakun tim :lol:
pershendetje..pak shaka, si gjithmone :lol: :lol: :lol:

dhe gjithe te mirat juve dhe familjes suaj!!!

Reana
28-05-05, 05:45
Reana motrushe,e pash qe ste pasna pershendet moti,dhe per kte edhe erdha.

Pershendetje e ēdo te mire te uroj.

Dhe vetem vazhdo keshtu se je fantastike.

Genta

Gentiana :evil:
fillova ta pyes veten se ku je!!!!
ncuk, ncuk...je humb krejt :cry: :cry: :cry:

ZEMER, SHPRESOJ SE JE MIRE DHE SE JE DUKE KALUAR MIRE..
TE DESHIROJ NJE VIKEND TE KENDSHEM....MOTRA YTE :wink:

Reana
28-05-05, 05:50
Reana ( ANA E RE )

Ato qe tha Dilingjia , qendroj
prandaj pritni edhe urimet e mia
te te pergezojne.

Me nderime e rrespekt nga Guri Sylaj


GURI....

JU FALENDEROJ POASHTU, DHE JU DESHIROJ GJITHE TE MIRAT DHE SHUME POSTIME TJERA, TE CILAT I LEXOJ ME DESHIRE...

(PERNDRYSHE ESHTE "ANA E REVE" A PO VENDI KU BIE VETETIMA :arrow: REANA :wink: )

Reana
28-05-05, 06:09
Pranoni edhe pershendetjet e mia te vonuara, e nderuara Reana, si Ana e Re, per termin - Shqiptarizma dhe si Ana e Rėsė - vetem per armiqet!
Juaji,


Odise

:roll: :roll: :roll:

SHPRESOJ SE JENI MIRE :arrow: DHE SE PO KALONI BUKUR!!!!
PRES ME ENDJE DEBATE TE ARDHME NE TEMAT E NDRYSHME TE FDs....

Rea

Reana
28-05-05, 06:12
E nderuar Reana

Pranoni pershendetjet e mia, me duket se qenkam vonuar pak, por ndoshta nuk ma zen per te madhe se kohe pune shume e nuk kisha mundesi me ardh.

Tani te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete.

Dreni30.

Dreni30,

Nuk e kemi be me u hidheru per pak :lol:
Te falenderoj qe ke gjetur kohe te kalosh kendejpari dhe te deshiroj sukese ne jeten tuaj private dhe ate profesionale!!!

Gjithe te mirat dhe kalofshi mire!!!

Agroni22
28-05-05, 21:00
pranoni pershendetjet e mia te sinqerta REANA

Psikologu
28-05-05, 23:22
Pershendetje tė sinqerta pėr ju e nderuara Reana.

Ju deshiroj cdo tė mirė kudo qė jeni.

Dali!Keq
31-05-05, 16:07
pershendetje per ty Reana,qaste te kendshme.

dr1ta
04-06-05, 11:59
Oj qik daje ...ku je moj ti ?? :? Te pershendes Reana ..deshiroj cdo te mire per ju e nderuar .Drita

Reana
06-06-05, 20:17
pranoni pershendetjet e mia te sinqerta REANA

Goni, falemnderit per pershendetjet tuaja dhe jave te rehatshme...

Reana
06-06-05, 20:18
Pershendetje tė sinqerta pėr ju e nderuara Reana.

Ju deshiroj cdo tė mirė kudo qė jeni.

Flm Psikologu, ju deshiroj gjithe te mirat dhe pushime te kendshme ...

Reana
06-06-05, 20:19
pershendetje per ty Reana,qaste te kendshme.

Gjithashtu Djali i keq, kalo sa me mire!!!

Reana
06-06-05, 20:21
Oj qik daje ...ku je moj ti ?? :? Te pershendes Reana ..deshiroj cdo te mire per ju e nderuar .Drita

Tung Dritushe,
Te falenderoj qe ke gjetur kohe te ndalesh ketu, te pershendes perzemersisht dhe te deshiroj gjithe te mirat....

florian
06-06-05, 20:36
duke shikuar qe ishe on line thash te pershendesja , ja kalofsh sa e bukur e nderuar .
pershendetje dhe suksese ne jet e ne shkoll MBA :wink:

ME RESPEKT FLORI

Reana
06-06-05, 22:04
duke shikuar qe ishe on line thash te pershendesja , ja kalofsh sa e bukur e nderuar .
pershendetje dhe suksese ne jet e ne shkoll MBA :wink:

ME RESPEKT FLORI

Flm Flori..shpresoj se po kalon mire gjithashtu...

Gentiani
06-06-05, 22:08
Pėrshėndetjen i dedikoj pėr Reana nga Manhattani, duke i dėshiruar tė na vizitojė mė shpesh me shkrimet e saja energjike dhe rrezatuese nė forum :lol:

Kercovari
09-06-05, 10:33
Te gjithe e dime se jeta eshte e rende e nderuara Reana.
Te gjithe e dime se lumturia nuk eshte ndenje ekstaze,por kenaqsi qe e ndime gjate gjithe jetes e cila reflektohet permes sjelljes dhe disponimit tone te pergjithshmen,prandaj kam nderin te ju deshiroj nga thellsija e zemrez jete te lumtur dhe suksese te nejpasnjeshme.
Me respekt Kercovari.

Reana
13-06-05, 15:52
Pėrshėndetjen i dedikoj pėr Reana nga Manhattani, duke i dėshiruar tė na vizitojė mė shpesh me shkrimet e saja energjike dhe rrezatuese nė forum :lol:

:lol: :lol: :lol:
FLM Gentian....do te mundohem :lol:
te pershendes dhe te deshiroj gjithe te mirat ty dhe familjes suaj...

Reana
13-06-05, 15:54
Te gjithe e dime se jeta eshte e rende e nderuara Reana.
Te gjithe e dime se lumturia nuk eshte ndenje ekstaze,por kenaqsi qe e ndime gjate gjithe jetes e cila reflektohet permes sjelljes dhe disponimit tone te pergjithshmen,prandaj kam nderin te ju deshiroj nga thellsija e zemrez jete te lumtur dhe suksese te nejpasnjeshme.
Me respekt Kercovari.

Kercovari,
ju falenderoj perzemersisht per urimet tuaja dhe per kujdesin e treguar...me respekt te vecante per juve!

Gentiana
15-06-05, 14:48
Nej pershendetje sot per motrushen time.

I uroj gjith te mirat dhe dite t'kendshme.

Genta

Kodra
15-06-05, 20:13
***********
***********
***********

Nuk e di ēka kanė sytė e mi sot,ku hyna pashė se Gentiana ka pėrshėndetur :wink:

Reana e rrept si ana e Erės pėrshėndetje pėr ty e nderuara kritikuese


Kodra

lazdrani
18-06-05, 11:36
Reana e nderuar pershendetje te perzemrta per ju Zonjushe :wink: Lazdrani

schütze
02-07-05, 15:21
pershendetje te veqant per ju Reana,qdo te mir ju deshiron
schütze

florian
05-07-05, 14:36
pershendetje shoqe e nderuar ju uroj cdo te mir ne jet suksese ne shkoll .

turisti
05-07-05, 21:08
:P Reana e nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj sukseset njepasnjeshme ne jete te percjellura me shendet ,fat dhe lumturi. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

halla e madhe
05-07-05, 21:24
REANA_moter e nderuar,prano pershendetje me malle nga Vjena e bukur.Suksesi dhe lumturia qofshin gjithnje me TY :P
Nje MPUQ per motren tone guximtare:halla yte :P

Reana
12-07-05, 19:45
pranoni pershendetjet e mia te sinqerta REANA

Agroni te falenderoj per pershendetjet!!!
gjithe te mirat edhe juve!!!

Reana
12-07-05, 19:50
Nej pershendetje sot per motrushen time.

I uroj gjith te mirat dhe dite t'kendshme.

Genta

Gentiana,

Cunesha e mire, motra ime e nderuar te falenderoj perzemersisht per respektin tend...
Kam qene vizitore me e rralle ne forum koheve te fundit per shkak te obligimeve te ndryshme akademike, prandaj edhe vonesa ne pergjegjje!


pershendetje dhe per ty dhe gjithe te mirat e kesaj Bote!!!

Murgesha
12-07-05, 20:52
Reana duke shikuar tek pėrshėndetjet pashė se edhe ju sot paskėt shkruar kėtu.
Shfrytėzoj tė tė dėshiroj mirėseardhje pas pushimeve nė Forum.

Mė kanė munguar shkrimet tuaj Motro. :lol: :lol:

Reana
12-07-05, 21:49
***********
***********
***********

Nuk e di ēka kanė sytė e mi sot,ku hyna pashė se Gentiana ka pėrshėndetur :wink:

Reana e rrept si ana e Erės pėrshėndetje pėr ty e nderuara kritikuese


Kodra

Flm per pershendetjen, ju pershendes poashtu, kalofshi mire!

Diana007
15-07-05, 13:41
Reana ju deshiroj vetem fat dhe lumturi ne jete ,pranoni pershendetjet me te sinqerta nga Diana :wink:

Daja POLIC
15-07-05, 15:30
pershendetje reane ju deshiroj nje vere te bukur dhe te nxeht :lol:

Reana
16-07-05, 16:51
Reana e nderuar pershendetje te perzemrta per ju Zonjushe :wink: Lazdrani

Lazdrani, si gjithome simpatik :P ju falenderoj per respektin dhe pershendetjet...
Ju deshiroj gjithe te mirat juve dhe familjes suaj!

Reana
16-07-05, 16:53
pershendetje te veqant per ju Reana,qdo te mir ju deshiron
schütze

Shigjetari 8) ,
falemnderit per pershendetje, njekohesisht ju deshiroj gjithe te mirat dhe vikend te rehatshem!

Reana
16-07-05, 16:54
pershendetje shoqe e nderuar ju uroj cdo te mir ne jet suksese ne shkoll .

Flori :P

miresevjen perseri...gjithe te mirat edhe ty!

Reana
16-07-05, 17:02
:P Reana e nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj sukseset njepasnjeshme ne jete te percjellura me shendet ,fat dhe lumturi. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

Turisti,

prezenca juaj ne kete kend po me nderon!
Ju falenderoj qe keni gjete kohe te ndaleni ketu..
pershendetjet e mia dhe deshirat me te mira edhe per juve!!!!

Reana
16-07-05, 17:05
REANA_moter e nderuar,prano pershendetje me malle nga Vjena e bukur.Suksesi dhe lumturia qofshin gjithnje me TY :P
Nje MPUQ per motren tone guximtare:halla yte :P

Plot mpuqa edhe per juve Halle :P !
Jeni Halle e mencur dhe e zonja, stoike si fortese shqipetare!

gjithe te mirat dhe te paqa gjithmone!!!

Reana
16-07-05, 17:18
Reana duke shikuar tek pėrshėndetjet pashė se edhe ju sot paskėt shkruar kėtu.
Shfrytėzoj tė tė dėshiroj mirėseardhje pas pushimeve nė Forum.

Mė kanė munguar shkrimet tuaj Motro. :lol: :lol:

E dashura Murgesha,
pushimet verore me jane kombinuar me aktivitete akademike kete vit!
megjithate te falenderoj per pershendetjet dhe per fjalet e mira!
Shpresoj te jem me aktive me tutje :P

te deshiroj vikend te kendshem!

Kercovari
16-07-05, 18:32
Mbesa ime e nderuar Reana
Kur nuk te ka shku ndermend e ndodhur ne ortekun e bores se madhe, se do te ndalesh ketu ne dardani dhe te shkrishe ate ortek ketu pa hezituar se mund te bejsh edhe vershime katastrofale deri ne permbytje te trrureve te semure qe me vone te behesh edhe mjeke,dhe mire bene qe u ndale,se une daja i yte kam nevoje me se pari per nje sherim te tille.
Daja te pershendet kudo qe te ndodhesh. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Psikologu
16-07-05, 21:29
Shume e nderuara Reana!

Intelekti i juaj dhe prania e palodheshme ne FD eshte frymezim dhe fjale e drejt per shfletuesit e ketij forumi, eshte edhe forc e fjales dhe mendimit te lire.
Duke ju pershendetur , ju deshiroj cdo te mire ne jeten e jauj , vazhdimsi te mbare dhe suksese.
Me nderime per ju:
Psikologu

Reana
20-07-05, 06:46
pershendetje reane ju deshiroj nje vere te bukur dhe te nxeht :lol:

Daja Polic, ma nxehte ska ku shkon me!!!!PO VLOJME :lol: :lol: :lol:

megjithate s'po mbetem pa e kuptuar qellimin tuaj e mire, keshtuqe FALEMNDERIT!!!

edhe juve ju deshiroj nje vere hiq me pak te nxehte :twisted: ehhh, ta provoni edhe ju pak kete fare nxehti :lol: :lol: :lol:

Diana007
20-07-05, 08:44
Reana ju deshiroj vetem fat dhe lumturi ne jete ,pranoni pershendetjet me te sinqerta nga Diana :wink:

:wink:

Krokodilli
24-07-05, 07:30
nje pershendetje per mbretereshen e forumit... po ashtu politikanen e forumit........ e flaket per politike edhe me e zjarret per memedhene...
rrespekt Reana - queen of NY

Dreni30
25-07-05, 07:05
E nderuar Reana

Te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat Reana.
Moj ku mbete qe humbe me adrese e nuk u lajmerove maaa.???

Kalofsh nje dite te bukur

Dreni.

laliloli
25-07-05, 07:28
Kudo qe ndodhesh e ke nje pershendetje te perzemert nga lali,te uroj shendetin ,miresine dhe lumturine ne jete.
Je nje vajze e menqur ,plot dije qe i nevojitet kombit tone-je krenaria jone.
me rrespekt

Reana
26-07-05, 04:56
Mbesa ime e nderuar Reana
Kur nuk te ka shku ndermend e ndodhur ne ortekun e bores se madhe, se do te ndalesh ketu ne dardani dhe te shkrishe ate ortek ketu pa hezituar se mund te bejsh edhe vershime katastrofale deri ne permbytje te trrureve te semure qe me vone te behesh edhe mjeke,dhe mire bene qe u ndale,se une daja i yte kam nevoje me se pari per nje sherim te tille.
Daja te pershendet kudo qe te ndodhesh. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

I nderuari daje :P ,
me sa degjova une, eshte vapa e madhe qe po mbreteron ketyre diteve, si rezultat i ndryshimeve klimatike globale, qe kishte shkrire ortekun e bores ne Dardani :lol: E vershimet besa jane te mireserdhura, pak uje e ndoshta flladiten njerezit :lol:
po ne mire kemi qellu o daje se jemi ne breg, po qka tu bejme ketyre neper lugina...shpresoj si merr lumi... :lol: :lol: :lol:

ju pershendes perzemersisht juve edhe familjen tuaj,
me respekt te perhershem

Reana
26-07-05, 05:00
Shume e nderuara Reana!

Intelekti i juaj dhe prania e palodheshme ne FD eshte frymezim dhe fjale e drejt per shfletuesit e ketij forumi, eshte edhe forc e fjales dhe mendimit te lire.
Duke ju pershendetur , ju deshiroj cdo te mire ne jeten e jauj , vazhdimsi te mbare dhe suksese.
Me nderime per ju:
Psikologu

I nderuari Psikologu,

Une dhe komplimentet nuk jemi miq te mire :lol: :wink:, megjithate ju falenderoj per pershendetjet e sinqerta duke iu deshiruar njekohesisht gjithe te mirat ne jeten tuaj!

Reana
26-07-05, 05:03
Reana ju deshiroj vetem fat dhe lumturi ne jete ,pranoni pershendetjet me te sinqerta nga Diana :wink:

:wink:

Diana,
(cka na u ke pispillosur moj 8) )
te pershendes poashtu motrush dhe te deshiroj suksese e lumturi pa fund, ty dhe atyre qe i don :P e falemnderit qe po gjen kohe me u ndale edhe ketu :P

Reana
26-07-05, 05:08
nje pershendetje per mbretereshen e forumit... po ashtu politikanen e forumit........ e flaket per politike edhe me e zjarret per memedhene...
rrespekt Reana - queen of NY

:oops: :oops: :oops:
hemm... :lol: ehhhh...kane thene se secili/la eshte mbret/reshe per veten e vet :lol: me siguri edhe une njekohesisht :lol: ...

shiko si me paskan pershendetur gjithe keta miq e dashamire, e une s'paskam qene ketu as te pergjegjigjem....(krejt si dikush edhe une :lol: )
flm Krokodil "Dundee" per keto fjale madheruese :oops:
po te pershendes poashtu, e gjithe te mirat atje ne Australi, pashe ty vetem ruaju prej krokodilave :lol: ...ooops, jo ti ske nevoje :wink:

Flaka_1
31-07-05, 17:08
Pershendetje dhe gjithe te mirat !
me dashuri flaka!

lazdrani
04-08-05, 19:34
Reana (Simpatia ime :D )


Ju uroje qaste te bukura ne keto dite verore.Dashuri,Shendeti dhe Fati gjithmone qofshin me Ty.

Zoti te bekofte :wink:

Gentiana
04-08-05, 20:29
Reana motrushe te pershendes ku do qe je dhe te uroj gjith te mirat ashtu si te deshiron Zemra.

Genta

teDUAty
05-08-05, 06:41
pranoi dhe pershendetjet e mia shume e respektuar nga une Reana je shume e bukur ka diqka qe nuk me pelqen tek ti por do ta them ne pm noj dit tjeter .
uroj gjith te mirat per ty

Reana
13-08-05, 06:55
E nderuar Reana

Te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat Reana.
Moj ku mbete qe humbe me adrese e nuk u lajmerove maaa.???

Kalofsh nje dite te bukur

Dreni.

Pershendetje Dreni dhe mirese ke kaluar ketej pari!
Koha e pushimeve tani dhe si te gjithe, me me pak kohe per shoqerim ne rrjet!
pershendetje juve dhe familjes suaj.

Reana
13-08-05, 06:58
Kudo qe ndodhesh e ke nje pershendetje te perzemert nga lali,te uroj shendetin ,miresine dhe lumturine ne jete.
Je nje vajze e menqur ,plot dije qe i nevojitet kombit tone-je krenaria jone.
me rrespekt

Falemnderit Lali,

per fjalet e mira dhe per konsideraten, te pershendes poashtu dhe te deshiroj nje vere te rehatshme me familjen tuaj!

vigani212
13-08-05, 09:15
Reana te pershendes Old Pal si kalon ke humbur krejt lol
Busy me shcool anyway ku do qe je kalofshe mire dhe te pershendes
:lol:

Reana
13-08-05, 20:55
Pershendetje dhe gjithe te mirat !
me dashuri flaka!

Pershendetje Flaka edhe per ty dhe vikend te rehatshem!

Reana
13-08-05, 21:05
Reana (Simpatia ime :D )


Ju uroje qaste te bukura ne keto dite verore.Dashuri,Shendeti dhe Fati gjithmone qofshin me Ty.

Zoti te bekofte :wink:

Lazdraaaaan :oops: ???
a ti keshtu a???(shaka)

Flm per simpatine dhe per urimet dhe qe ke gjetur kohe te ndalesh ne vilajetin tim :D ...
gjithe te mirat edhe ty edhe familjes sate!

Arb
14-08-05, 07:02
Reana,

Qofsh mire oj goce e ishullit. Mbetesh e pershendetur!

GURI SYLAJ
14-08-05, 22:42
Reana - jeni e pershendetur edhe nga ana ime.

Reana
19-08-05, 06:02
Reana motrushe te pershendes ku do qe je dhe te uroj gjith te mirat ashtu si te deshiron Zemra.

Genta

Gentiana,

flm shume shume per pershendetjet! Shpresoj se je mire dhe se po kalon nje vere te bukur!

te deshiroj gjithe te mirat dhe plotesim te deshirave!!!

Reana
19-08-05, 06:07
pranoi dhe pershendetjet e mia shume e respektuar nga une Reana je shume e bukur ka diqka qe nuk me pelqen tek ti por do ta them ne pm noj dit tjeter .
uroj gjith te mirat per ty

Ju falemnderit per pershendetje....kete "je shume e bukur" :roll: s'di prej nga kjo ide juve :lol: ..nejse..FLM shume...
perndryshe je i/e lire me te pelqy/mos me te pelqy ckado apo kushdo :wink:

kalofsh mire, e fundjave te kendshme!!!

SheTa
20-08-05, 01:20
Reana

Preshndetje edhe nga une keni ku do qe jeni .. une nuk kam kurgjo qe nuk me pelqen te ti .. veq te hyn ma shpesh ne fd ahhaa :) tung sheta

Reana
20-08-05, 02:02
Reana,

Qofsh mire oj goce e ishullit. Mbetesh e pershendetur!

Flm Flm djali i gadishullit :lol:
pershendetje poashtu dhe vikend te mire...

Reana
20-08-05, 02:03
Reana - jeni e pershendetur edhe nga ana ime.

Z. Sylaj,

flm per pershendetjet! ju pershendes poashtu dhe ju deshiroj gjithe te mirat!

Reana
20-08-05, 02:05
Reana

Preshndetje edhe nga une keni ku do qe jeni .. une nuk kam kurgjo qe nuk me pelqen te ti .. veq te hyn ma shpesh ne fd ahhaa :) tung sheta

:lol: :lol: :lol:
e di se ju mungoj njerezve kur nuk jam ketu pari.... 8)
flm per pershendetje dhe nese ben te me tregosh cka dmth nofka juaj???

SheTa
20-08-05, 02:23
Reana

Preshndetje edhe nga une keni ku do qe jeni .. une nuk kam kurgjo qe nuk me pelqen te ti .. veq te hyn ma shpesh ne fd ahhaa :) tung sheta

:lol: :lol: :lol:
e di se ju mungoj njerezve kur nuk jam ketu pari.... 8)
flm per pershendetje dhe nese ben te me tregosh cka dmth nofka juaj???


Nashta mungon ndoshta jo :) por nicku yt ma shum mungon se pse eshte i bukur ;) nofka ime le te mbetet secret :) preshndetje doku ma shpesh qishtu :)

Reana
20-08-05, 02:29
Nashta mungon ndoshta jo :) por nicku yt ma shum mungon se pse eshte i bukur ;) nofka ime le te mbetet secret :) preshndetje doku ma shpesh qishtu :)

paj kur i thua dikujt "doku ma shpesh" :lol: kjo dmth se personi po mungon..perndryshe ska nevoje me thene 8) :wink:
cka eshte puna e ketyre sekreteve keshtu!!!
me shume po me interesojne vize-lidheset ne mes seciles shkronje ne nofken tende :lol:

SheTa
20-08-05, 02:34
Nashta mungon ndoshta jo :) por nicku yt ma shum mungon se pse eshte i bukur ;) nofka ime le te mbetet secret :) preshndetje doku ma shpesh qishtu :)

paj kur i thua dikujt "doku ma shpesh" :lol: kjo dmth se personi po mungon..perndryshe ska nevoje me thene 8) :wink:
cka eshte puna e ketyre sekreteve keshtu!!!
me shume po me interesojne vize-lidheset ne mes seciles shkronje ne nofken tende :lol:


Ja ktu ke drejt :) e puna secretve eshte keshtu : qe atu eshte secreti krysor te vize - lidheset se nofka ka dmth t'jeter :)

Reana
20-08-05, 02:37
Ja ktu ke drejt :) e puna secretve eshte keshtu : qe atu eshte secreti krysor te vize - lidheset se nofka ka dmth t'jeter :)

ani valla! mire shume!
pershendetje ty edhe mbare Gjakoves!

SheTa
20-08-05, 02:46
Ja ktu ke drejt :) e puna secretve eshte keshtu : qe atu eshte secreti krysor te vize - lidheset se nofka ka dmth t'jeter :)

ani valla! mire shume!
pershendetje ty edhe mbare Gjakoves!

Flm pershendetje :) por ti nga je me oregjin :)

Reana
20-08-05, 02:51
Flm pershendetje :) por ti nga je me oregjin :)
KS-PR!!!!

SheTa
20-08-05, 02:58
M'vjen mir :)

Naki
27-08-05, 11:19
Valet e lumit Iber ju dergojne per tej Oqeanit Atlantik pershendetje Verore.

Miku i Juaje Naki

tushja
29-08-05, 10:12
Pranoni pershendetjet e mija,ju deshiroje nje dite te mire.

Tushja

Sy_kaltra
30-08-05, 11:06
Tak Tak Reana a po don mysafir oj sis :lol: :lol:

Erdha me ndejt pak po mbasi ste koke ktonan Veq pot pershendes dhe pot uroj fat dhe gezim ne jet oj motrushe :wink:

Me respekt Sy_Kaltra.

Murgesha
30-08-05, 13:24
Reana oj llokume edhe unė si Sy_Kaltra erdha me ndejtė pak me ty, por pasi nuk qenke kėtu po ta lo njė pėrshėndetje zemrore pėr ty Motrushe. :lol: :lol: :lol:

lazdrani
31-08-05, 10:27
Shume pershendetje dhe urime nga Atheu Kosovar per ty dhe vetem ty

Reana :wink:


All the best for you Lazdrani :wink:

Krokodilli
31-08-05, 10:57
nje pershendetje per te madhen Reanen,, the Queen of NY :wink: ..
kalo sa me bukur kudo qe je....

Diana007
31-08-05, 10:59
Reana te mpuqi motrushe , nej dit te mir per ju

TE pershendes me respekt Diana :wink:

GURI SYLAJ
02-09-05, 18:05
REANA - pranoni nje pershendetje edhe nga ana ime.
Kalofshi nje vikend te mire.

Guri Sylaj

halla e madhe
02-09-05, 20:57
Reana_sa me ka marre malli te lexoj shkrimet tua si dikur kur nxitej atemosfera tek feja apo tek ish_letrari abstrakt...hahaha :lol:
Kalo sa me mire keto dite shtatori:hallushja

Reana
08-09-05, 01:49
Valet e lumit Iber ju dergojne per tej Oqeanit Atlantik pershendetje Verore.

Miku i Juaje Naki

Naki i nderuar,

si duket qenki ju qe na i derguat gjithe ato vale, dhe gati na mori uji kendej Atlantikut...Po pasi jane vale te derguara miqesisht i pranojme me gjithe deshire :lol:

Pershendetje te perzemerta juve dhe familjes suaj, e poashtu pushime te kendshme ne vendlindje!

Reana
08-09-05, 01:50
Pranoni pershendetjet e mija,ju deshiroje nje dite te mire.

Tushja

Tushe :P
flm per pershendetjet, kalofshi mire poashtu dhe jave te rehatshme!

Reana
08-09-05, 01:56
Tak Tak Reana a po don mysafir oj sis :lol: :lol:

Erdha me ndejt pak po mbasi ste koke ktonan Veq pot pershendes dhe pot uroj fat dhe gezim ne jet oj motrushe :wink:

Me respekt Sy_Kaltra.

Kush po troket keshtu :roll: ???


uuuuuuuuuu.....Sykaltrushe :P miresevjen e ardhsh me te mira gjithemone.
flm qe ke kalu ketupari dhe kalofsh mire!

Reana
08-09-05, 02:29
Reana oj llokume edhe unė si Sy_Kaltra erdha me ndejtė pak me ty, por pasi nuk qenke kėtu po ta lo njė pėrshėndetje zemrore pėr ty Motrushe. :lol: :lol: :lol:
:P
Qy, qy...edhe ti a???
ejani moj me shpesh, e sa mire iu paska shkuar mendja, e falemnderit shume per pershendetjet, se me paska marre malli me te pa koheve te fundit!
shpresoj se po e kalon mire fundin e kesaj vere, e pershendetje prej se largu edhe per ty!

Reana
08-09-05, 02:32
Shume pershendetje dhe urime nga Atheu Kosovar per ty dhe vetem ty

Reana :wink:


All the best for you Lazdrani :wink:
Lazdrani i nderuar,

te falenderoj shume, dhe te deshiroj caste te bukura ne vendlindje...
pershendetje edhe per ty dhe per familjen tende!

Reana
08-09-05, 02:37
nje pershendetje per te madhen Reanen,, the Queen of NY :wink: ..
kalo sa me bukur kudo qe je....
Jo bre Kroki, s'jam fort e madhe jo! :lol: Mos u frigo :wink:
po pak dreqe, cka me be :lol: :lol: :lol:
pershendetje, kalofsh mire!

Reana
08-09-05, 02:40
Reana te mpuqi motrushe , nej dit te mir per ju

TE pershendes me respekt Diana :wink:
Mpuq Diana edhe ty,
motrushja simpatike qe krijon atmosfere te kendshme ne FD, te pershendes dhe te deshiroj gjiteh te mirat!

Reana
08-09-05, 02:43
REANA - pranoni nje pershendetje edhe nga ana ime.
Kalofshi nje vikend te mire.

Guri Sylaj

Flm Guri per pershendetjet, ka qene nje vikend me plot angazhime e obligime, por pas shiut del dielli, si thote fjala e urte.

ju pershendes poashtu dhe kalofshi mire!

Reana
08-09-05, 02:48
Reana_sa me ka marre malli te lexoj shkrimet tua si dikur kur nxitej atemosfera tek feja apo tek ish_letrari abstrakt...hahaha :lol:
Kalo sa me mire keto dite shtatori:hallushja

Halle :P
po e presim dimrin, sikur ne koherat e kaluara kur familjet jane mbledhur rreth zjarrit, qe te mblidhemi rreth internetit :lol: , dhe te diskutojme prej njerit skaj te Botes ne tjeterin!

ju pershendes perzemersisht dhe kalofshi mire...

laliloli
09-09-05, 23:40
E ke nje pershnetje te perzemert e nderuar Reana .

Te uroj gjithe te mirat kudo qe je ,se ksajde po del shume rrall ,nuk e di ku eshte qeshtja ,ndoshta nuk po te bejme shume muhabet .

:lol: :lol: :lol:

Me rrespekt Lali

Gentiani
09-09-05, 23:57
Reana, ju pėrshėndes dhe shpresoj se do tė na shkruani sė mė parė, edhe pse dėgjova, nėse ėshtė i vėrtetė lajmi se ishe duke u pregaditur tė shkosh pėr haxh :lol: :lol: :lol: :wink: shaka ishte kjo nė kėtė pikė mesnate Evropiane :lol:

Mbeteni pėrshėndetur,

Reana
13-09-05, 05:50
E ke nje pershnetje te perzemert e nderuar Reana .

Te uroj gjithe te mirat kudo qe je ,se ksajde po del shume rrall ,nuk e di ku eshte qeshtja ,ndoshta nuk po te bejme shume muhabet .

:lol: :lol: :lol:

Me rrespekt Lali


Rralle e permalle, thote populli!
te pershendes dhe te deshiroj gjithe te mirat i nderuar!

Reana
13-09-05, 05:53
Reana, ju pėrshėndes dhe shpresoj se do tė na shkruani sė mė parė, edhe pse dėgjova, nėse ėshtė i vėrtetė lajmi se ishe duke u pregaditur tė shkosh pėr haxh :lol: :lol: :lol: :wink: shaka ishte kjo nė kėtė pikė mesnate Evropiane :lol:

Mbeteni pėrshėndetur,
ehhh... more Genti, s'ka mbet me i tregu askujt asgje :?

po une nuk te thashe ta publikosh ne media lajmin per haxhin tim...ncuk ncuk...
:lol: :lol: :lol:
pershendetje e gjithe te mirat juve dhe familjes suaj, (prej Qabes :lol:)

Psikologu
15-09-05, 12:42
E nderuara Reana!

Ju pėrshendes duke ju deshiruar cdo tė mirė tė mbarė ne jeten e juaj.
Edhe pse nuk jeni shokė i mirė me komplimentet , ato do ti keni cdo here nga une cdo here. .
Kaloni mirė cdo here dhe cdo kund.

Me nderime dhe konsiderat pėr ju;

Psikologu

Krokodilli
15-09-05, 13:06
nje pershendetje per te madhen Reanen,, the Queen of NY :wink: ..
kalo sa me bukur kudo qe je....
Jo bre Kroki, s'jam fort e madhe jo! :lol: Mos u frigo :wink:
po pak dreqe, cka me be :lol: :lol: :lol:
pershendetje, kalofsh mire!

je e madhe je,, kom mendu me shkronja te medhaja,, :)
pershendetje per te madhen http://www.reana.com/images/comingsoon_01.jpg

AXHA
17-09-05, 09:11
Shum selam pej meje shum e neruemja Reona.
Spo mun e di at kam que selam hala a jo,ntpaqa que dy selame stbajn zarar,e mos tpaqa que me ma ba hallall oooooooj shum e neruemja Reona se kjo tek asht od e madhe e as ni qerek selame sjau kam drejtue veq ishalla e kemi shneten se thojn von sasht kurr.
Mvjen shum mier qi jam nkit od me ksi shum tnerueme si ju e shum tneruem tjer.
Edhe per ju e kam qefin me nie qka sht mier e ma mier,e paqsh shneten e familen,kofshi tgzuem nkit dynja trrejshme jarabi allah ati i kofshim fal.

Naki
18-09-05, 11:08
http://www.reana.com/images/comingsoon_01.jpg[/quote]

E huazova Kėtė Tabele me vlerė dhe mbishkrimė,vertetėt e meritoni njė Nderim dhe Respektė.

Ku do qė tė jeni ju Pėrshėndes Pėrzemėrsisht.

Naki

Daja POLIC
18-09-05, 22:52
Pershendetje ojjjj Reana oooooo te pershendes aty ku je ishalla jeni shendesh e mir , suksese ne jete

doGzona
21-09-05, 04:44
Nje pershendetje te ngrohte nga zemra ne keto oret e vona per ty motrush.
Te pershendes dhe uroje cdo te mire ne jeten tuaj, kudo nga do qe ndodheni.

Sincerisht cdo her per ju,

doGzona

Reana
24-09-05, 05:44
E nderuara Reana!

Ju pėrshendes duke ju deshiruar cdo tė mirė tė mbarė ne jeten e juaj.
Edhe pse nuk jeni shokė i mirė me komplimentet , ato do ti keni cdo here nga une cdo here. .
Kaloni mirė cdo here dhe cdo kund.

Me nderime dhe konsiderat pėr ju;

Psikologu

Ju falemnderit si gjithemone per miresjelljen tuaj!
Ju pershendes poashtu dhe cdo te mirat edhe juve!

Reana
24-09-05, 05:45
nje pershendetje per te madhen Reanen,, the Queen of NY :wink: ..
kalo sa me bukur kudo qe je....
Jo bre Kroki, s'jam fort e madhe jo! :lol: Mos u frigo :wink:
po pak dreqe, cka me be :lol: :lol: :lol:
pershendetje, kalofsh mire!

je e madhe je,, kom mendu me shkronja te medhaja,, :)
pershendetje per te madhen http://www.reana.com/images/comingsoon_01.jpg

Falemnderit shume! aaaaaa e kam ditur se e ke gervishur emrin tim ne banken e shkolles :lol: :lol: :lol:

pershendetje dhe kalofsh mire!

Reana
24-09-05, 05:48
Shum selam pej meje shum e neruemja Reona.
Spo mun e di at kam que selam hala a jo,ntpaqa que dy selame stbajn zarar,e mos tpaqa que me ma ba hallall oooooooj shum e neruemja Reona se kjo tek asht od e madhe e as ni qerek selame sjau kam drejtue veq ishalla e kemi shneten se thojn von sasht kurr.
Mvjen shum mier qi jam nkit od me ksi shum tnerueme si ju e shum tneruem tjer.
Edhe per ju e kam qefin me nie qka sht mier e ma mier,e paqsh shneten e familen,kofshi tgzuem nkit dynja trrejshme jarabi allah ati i kofshim fal.

Axha, qofsh i nderuar gjithmone, e sa per pershedetje mundeni te dergoni sa te doni e kur te doni! S'kam degjuar ende askend te ankohet prej pershendetjeve, prandaj besoj se ska dem :lol:

kalofshi mire dhe gezueshem ne FD! :P

Reana
24-09-05, 06:15
http://www.reana.com/images/comingsoon_01.jpg

E huazova Kėtė Tabele me vlerė dhe mbishkrimė,vertetėt e meritoni njė Nderim dhe Respektė.

Ku do qė tė jeni ju Pėrshėndes Pėrzemėrsisht.

Naki[/quote]

Naki i nderuar,

Ju falenderoj per pershendetjet dhe per perkrahjen tuaj te vazhdueshme!
Ju pershendes juve dhe familjen tuaj dhe ju deshiroj gjithe te mirat ne cdo sfere te jetes!

DEA
26-09-05, 20:18
Reana, ku do qe je e kam nje kallabllak dushje e gushje per ty hahahahahahah

teDUAty
28-09-05, 01:38
t'pershende

altini22
28-09-05, 17:41
nje pershendetje per tyyyyyyyyyyy

Kercovari
28-09-05, 18:01
Mbesa e nderuar
Je e pershendetur nga daja duke te deshiruar cdo te mire ne jete.

Reana
29-09-05, 03:03
Pershendetje ojjjj Reana oooooo te pershendes aty ku je ishalla jeni shendesh e mir , suksese ne jete

daja Polic prej Teksasi 8) ,


se nkam ditur se keni mbrri te Bushi ne Teksas :lol: ..eu, eu...ani Polic i Teksasit..ruajuni prej qikave me emrin Rita :lol: :lol: :lol: se jane pak te serta...

ju pershendes poashtu, dhe kalofshi mire, e hajdeni pak me shpesh more!

Reana
29-09-05, 03:27
Nje pershendetje te ngrohte nga zemra ne keto oret e vona per ty motrush.
Te pershendes dhe uroje cdo te mire ne jeten tuaj, kudo nga do qe ndodheni.

Sincerisht cdo her per ju,

doGzona

Te falenderoj zemrushe qe paske kalu ketej pari dhe per fjalet e ngrohta moterore!
je gjithmone e dashur dhe e respektuar nga une!
pershendetje!

Reana
29-09-05, 03:29
Reana, ku do qe je e kam nje kallabllak dushje e gushje per ty hahahahahahah

Flm Deush, Perendesha Ilire....
te pershendes poashtu dhe kalofsh mire!

florian
29-09-05, 08:32
pershendetje reana uroj qe te jesh mir dhe te ja kalosh sa me mir kudo qe jeni pershendetje .

laliloli
29-09-05, 09:21
Pershendetje te perzemert per intelegjenten tone Reanen,e cila qfare do teme e qfare do lemie iu qaset shkencerisht dhe profesionalisht .
Shendeti ,lumturia e gezimi qofshin ēdo here pjese e pandare e jetes suaj

Sinqerisht Lali

turisti
03-10-05, 12:01
:P REANA e nderuar :P ,

Koha eshte qe te pershendes me kamate dhe te deshiroj lule ne ēdo sukses te arritur.Shpresoj se shendeti ,fati,lumturia dhe momentet e bukura nuk do ta pengojne frymemarrjen tende.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 10:08
Reana pershendtje dhe gjitha te mirat :wink:

Me respek Diana :wink:

dr1ta
11-10-05, 00:26
We Miss u . I do :?

Te pershendes shume e nderuar Reana , shpresoj ce je mire , dhe te deshiroj cdo te mire ne stud dhe ne jete.


Sinqerisht
Drita

Reana
11-10-05, 04:35
nje pershendetje per tyyyyyyyyyyy

Altini 22, miresevjen ne forumin dardania, flm per pershdendetjet
dhe kalofshi mire!

Reana
11-10-05, 04:38
Mbesa e nderuar
Je e pershendetur nga daja duke te deshiruar cdo te mire ne jete.

I nderuari Kercovari,

gezohem shume qe ju shoh perseri ne kete forum zerash shqiptare;
ju falenderoj per pershendetjet dhe ju pergezoj per numrin e postimeve!

gjithe te mirat edhe nga ky kend i Botes, nga mbesa juaj :wink:

Reana
11-10-05, 04:45
pershendetje reana uroj qe te jesh mir dhe te ja kalosh sa me mir kudo qe jeni pershendetje .

Flori i nderuar,

shpresoj te jeni mire dhe se po kaloni mire kudo qe jeni
pershendetje edhe prej meje per juve dhe familjen tuaj!

Sy_kaltra
11-10-05, 13:20
Reana moj ka na mbete kshtu sis ,,po na mungon :cry:

Te pershendes ku do qe gjendesh :wink:

Sy_Kaltra.

Reana
14-10-05, 19:39
Pershendetje te perzemert per intelegjenten tone Reanen,e cila qfare do teme e qfare do lemie iu qaset shkencerisht dhe profesionalisht .
Shendeti ,lumturia e gezimi qofshin ēdo here pjese e pandare e jetes suaj

Sinqerisht Lali

Lali, flm shume per kete mesazh!
Ju pershendes poashtu nga New Yorku i vreret dhe me shi, dhe ju deshiroj gjithe te mirat juve dhe familjes suaj!

Reana
14-10-05, 19:41
:P REANA e nderuar :P ,

Koha eshte qe te pershendes me kamate dhe te deshiroj lule ne ēdo sukses te arritur.Shpresoj se shendeti ,fati,lumturia dhe momentet e bukura nuk do ta pengojne frymemarrjen tende.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Turisti :wink: ,

flm per respektin dhe per fjalet e mira!
Gjithe te mirat dhe caste te kendshme!

lazdrani
14-10-05, 19:46
Zonja Reana nje pershendetje speciale per ju :wink: Qaste te bukura ku do qe te jeni.


Lazdrani

Reana
14-10-05, 20:04
Reana pershendtje dhe gjitha te mirat :wink:

Me respek Diana :wink:

Qika me e mire e mahalles se FD-se :wink:
te pershendes poashtu dhe te falenderoj qe je shoqe e mire-GJITHMONE :P

laliloli
14-10-05, 20:20
Reana po e verej se je ksajde ,te pershendes andaj dhe te deshiroj realizimin e planeve dhe deshirave tuaja ne jete ,me gjithe shendetin e mire

Lali

Reana
14-10-05, 20:22
Zonja Reana nje pershendetje speciale per ju :wink: Qaste te bukura ku do qe te jeni.


Lazdrani

:oops: :lol: me bere "zonje" a??? :lol: :lol: :lol:
Flm Zoteri, kalofshi mire :wink: dhe vikend te rehatshem!

Reana
14-10-05, 20:25
Reana po e verej se je ksajde ,te pershendes andaj dhe te deshiroj realizimin e planeve dhe deshirave tuaja ne jete ,me gjithe shendetin e mire

Lali
Flm shume Laliloli, pershendetje "te gjalla-live" dhe gjithe te mirat edhe per juve :wink:

Reana
17-10-05, 01:35
We Miss u . I do :?

Te pershendes shume e nderuar Reana , shpresoj ce je mire , dhe te deshiroj cdo te mire ne stud dhe ne jete.


Sinqerisht
Drita


Dritushe,

shpresoj se je mire, te falenderoj perzemersisht per pershendetjet e tua....edhe une te pershendes prej Kanades ku gjindem ne vizite disa diteshe, dhe te deshiroj gjithe te mirat..

Reana
17-10-05, 01:38
Reana moj ka na mbete kshtu sis ,,po na mungon :cry:

Te pershendes ku do qe gjendesh :wink:

Sy_Kaltra.

Sy-kalterushe, po te pershendes dhe te deshiroj gjithe te mirat, edhe ju po me mungoni mua..
pershendetje te perzemerta edhe prej meje!

Agroni22
18-10-05, 04:08
duke kaluar rruges thash te ndalna te pershendes me te aften ne forum je e pershendetur nga une dhe kam nje admirim te posaqum per ty .
AGRONI

halla e madhe
23-10-05, 11:20
Reana_loqkit te Halles i deshiroj nga zemra suksese ne gjitha sferat e jetes dhe postime ashtu siq ja ka zanat :P

Nje MPUQ nga hallushja :lol:

rafet llapjani
23-10-05, 14:16
Nje fontan une ta preuna
per te pershendetur Reanen dhe urar,
kjo fontan te buroj krejt deshirat tua ne jet ti plotsoj.
http://www.beepworld.de/memberdateien/members88/carushja/anifrogfount.gifpershendetje te perzemurta nga rafet llapjani :wink:

Kercovari
26-10-05, 16:55
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

lazdrani
07-11-05, 21:16
http://www.fotoplus.ro/imagini/fotomodele/fotomodel-7.jpg


Reana simpatia ime,ne fantazini time gjithmone te parashkruaj keshtu :wink: Pershendetje te perzemrta per ju :wink:


Perhere Lazdrani :D

Kastri
08-11-05, 01:31
Pershendetje,motrese se nderuare Reana,jeni shume e respektuare,per sinqeritetine tuaje.
Kame nderine te jemi me ju ne te njejtine forume e nderuare.

Me nderime e nderuare.

Sy_kaltra
13-11-05, 12:45
http://img.123greetings.com/events/gen_hvgtday/1012-012-27-1036.gif

Artisti
15-11-05, 21:28
Reana mire se vjen ,t pershendes


.

Diana007
17-11-05, 15:27
Reana ka je qik ka koh qe nuk jemi taku bashk :cry: , te pershendes ku do qe je , mpuq nga Diana :wink:


http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_justlikethat/1011-007-48-1042.gif

Reana
19-11-05, 03:14
duke kaluar rruges thash te ndalna te pershendes me te aften ne forum je e pershendetur nga une dhe kam nje admirim te posaqum per ty .
AGRONI

Flm Agron per pershendetjet dhe per konsideraten tuaj, pershendetje edhe prej meje!

Reana
19-11-05, 03:16
Reana_loqkit te Halles i deshiroj nga zemra suksese ne gjitha sferat e jetes dhe postime ashtu siq ja ka zanat :P

Nje MPUQ nga hallushja :lol:

Halle te pershendes shuuuume, dhe te falenderoj per pergezimet :P !

GURI SYLAJ
19-11-05, 04:59
Reana
Mire mengjes! E pash se jeni ksajde dhe e lash kete pershendetje ne oden tuaj. Kalofshi nje vikend te kendshem.

Guri Sylaj

Reana
19-11-05, 05:30
Nje fontan une ta preuna
per te pershendetur Reanen dhe urar,
kjo fontan te buroj krejt deshirat tua ne jet ti plotsoj.
http://www.beepworld.de/memberdateien/members88/carushja/anifrogfount.gifpershendetje te perzemurta nga rafet llapjani :wink:

Si ma solle Fontanen, mua me shkoi mendja per pushime ne bregdet!
ta pashe sherrin mor Rafet Llapjani, shkova ne Miami, Florida e gati mbeta atje :lol: :lol: :lol:
te falenderoj dhe te pershendes!

Reana
19-11-05, 05:34
Reana
Mire mengjes! E pash se jeni ksajde dhe e lash kete pershendetje ne oden tuaj. Kalofshi nje vikend te kendshem.

Guri Sylaj

M'jesi juve i nderuar, per mua gati mesnate!
Flm per pershendetjet, une sot jam kthyer nga nje eskursion nje javor ne Florida, dhe shfrytezoj rastin te ju pershendes poashtu dhe ju deshiroj mengjes te kendshem ne mjedisin tuaj!

Arb
19-11-05, 09:21
ku je kojshike...

Ke hup si faksi edhe ti...

Po a mujte bre?

Reana
19-11-05, 09:53
ku je kojshike...

Ke hup si faksi edhe ti...

Po a mujte bre?
mire se erdha, pra :lol:
po thone se new york-u eshte "the city that never sleeps"...miresevjen edhe ti ksajde!

Arb
19-11-05, 09:59
ku je kojshike...

Ke hup si faksi edhe ti...

Po a mujte bre?
mire se erdha, pra :lol:
po thone se new york-u eshte "the city that never sleeps"...miresevjen edhe ti ksajde!

qysh i thuhet miresevjen t'zotit te shpise bre...

ka dreqin je kon kto dite... midterms t'fshin perpara a?

Honesty^uk.
22-11-05, 19:14
Pershendetje e nderuar.

Meqenese nuk kisha mundesi per te komunikuar me JU, dhe per thyerjen e mitit ( NDROJE) po te le ne oden tuaj pershendetje e mia te sinqerta.

Kurajoja dhe Guximi qofshin celesat kyc per nje jete sa me te Gezuar dhe Lumturi te pafund.

Sincerely
Honesty

zana e maleve
22-11-05, 19:18
pranoj edhe pershendetjet mija reana e dashur

Naki
22-11-05, 19:54
Knaqėsija e njeriut ėshtė kur Shoqėria ka nė mesin e tyre Njerzė Vizionarė,qė konzepteve tė Komunikimit i dhuronė Modalitete tė trendeve Bashkohore ku sinteza Analitike Ka nė vete Fakte me elemente Tė shkathtėsisė sė elaburimit Logistik dhe teknik.
Jamė mė sė i Emocionuar kur Lexojė postimet E znj. Reana ēė kanė vleren e dyfishtė Reflektuese tė Bashkėkombes dhe Intelektuales.

Znj.REANA

Prania e juajė nė Forum eshtė nderė dhe nga ēdo vizite e juajė Themelet Dardanisė shkelqejnė mė bukur,mė frymshėm.

Me shumė respekt Naki

Gentiani
22-11-05, 21:41
Po filloj me pėrshėndetjet nga tema e kėsaj qikės sė Manhattan-it :lol:

Reana,


ju dėrgoj pėrshėndetje nga ana kėtej e oqeanit e ndoshta deri nesėr i sjell Dardania Air nė Manhattan :lol: :lol: :lol:

Mbeteni e pėrshėndetur, por mos harro duku e dil mė shpesh forumit :wink:

Reana
23-11-05, 00:51
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Sa u pata cuditur kur e lexova heren e pare kete mesazh, dhe cudia ngeli me mua derisa e kuptova se ky ishte nje mesazh gjenerik derguar te gjitheve; atehere e ndjeva veten me rehat.
Une nuk lendohem lehte; thote nje thenje e Eleanor Roosevelt "Askush nuk mundet te te lendoj, pa lejen tende", keshtuqe te jeni rehat dhe pa brenga ne kete drejtim, e njekohesisht flm per konsideraten.

Komunikimi me ju, eshte gjithemone kenaqesi e veqante, percjellur me caste argetimi e shakaje! Gezohem qe ju kemi ne mesin tone dhe ju deshiroj te ndani edhe me tutje momente te kendshme ne shoqerine dardane!

Reana
23-11-05, 00:58
http://www.fotoplus.ro/imagini/fotomodele/fotomodel-7.jpg


Reana simpatia ime,ne fantazini time gjithmone te parashkruaj keshtu :wink: Pershendetje te perzemrta per ju :wink:


Perhere Lazdrani :D

Me duhet te pranoj i nderuari Lazdran, se e keni imagjinaten e bujshme se jo pak :wink: :lol: Ju falenderoj shume per kujdesin dhe pershendetjet!