PDA

View Full Version : THD


THD
21-04-05, 00:02
Hello krejtve, une jam THD. Kam deshir me njoftu me shoket edhe shoqeri interesant edhe me majt diskutim sinqert. Nuk jam interesu per "dashuri virtual". Kam humbja e madhe pre interneti. :oops: Interneti nuk ka faj, veq nuk du me ul veten sikur ata tjeteret. Haro ata, une vet po vre FD sikur esht naj cfar pazari e ideas. Tung pre THD. Kalofsh mir.

turisti
21-04-05, 00:11
Hello krejtve, une jam THD. Kam deshir me njoftu me shoket edhe shoqeri interesant edhe me majt diskutim sinqert. Nuk jam interesu per "dashuri virtual". Kam humbja e madhe pre interneti. :oops: Interneti nuk ka faj, veq nuk du me ul veten sikur ata tjeteret. Haro ata, une vet po vre FD sikur esht naj cfar pazari e ideas. Tung pre THD. Kalofsh mir.

Mire se erdhe i ndereuari "THD" ne shoqeri me te shoqerueshme.

Me respekt,
TURISTI.

Luana
21-04-05, 03:21
Hello krejtve, une jam THD. Kam deshir me njoftu me shoket edhe shoqeri interesant edhe me majt diskutim sinqert. Nuk jam interesu per "dashuri virtual". Kam humbja e madhe pre interneti. :oops: Interneti nuk ka faj, veq nuk du me ul veten sikur ata tjeteret. Haro ata, une vet po vre FD sikur esht naj cfar pazari e ideas. Tung pre THD. Kalofsh mir.

THD ,

Me siguri te paska djeg dikush qe nuk po dojshe veten me e ulen aq posht , ncncncn :roll: njeriut ku i takon fati hiq nuk i dihet , ne rrug , ne kafe , ne kojshi , ne shoqeri ,etj etj mos te ceki se ka shume vende po ashtu edhe ne internet eshte mundsia qe ka fat te mire ," you never say never" se nuk i dihet jetes :wink:

Pra te pershendes dhe mire se ke ardhe ne Forumin e Dardanis :wink:http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/61/11.png

THD
21-04-05, 13:56
Flm turisti edhe Luana, mir se u gjeta.
http://www.safari-photo.org/images/500/lions-avion2500.jpg

Daja POLIC
07-05-05, 04:38
THD tung kalofsh mir e bukur ma shum spo di cka met than :lol: