PDA

View Full Version : Arb


Faqet : [1] 2 3

Gentiani
08-02-05, 22:52
Pėrshėndetje tė veēanta kam pėr diskutuesin Arb dhe shkrimet e tija nė kategorinė Heavyweight.

Arb ta vazhdoni me tė njėjtin ritėm dhe do tė kemi rastin tė shohim kampion tė pa konkurrencė nė Dardani! :lol: :lol:

Rrespekt!


Gentiani!

Arb
09-02-05, 02:24
Gentian,

Te falenderoj per mikpritjen!

Respekt te veqante edhe per cdo mesazh qe ke postuar ketu.

Ke ze te drejte, te qarte, kombetar dhe te fuqishem ne kete forum.

Respekt edhe nje here.

pirroja1
09-02-05, 06:11
Sans bruit et sans trompettes-pa zhurme e pa trumpeta...

Arb
09-02-05, 14:59
Sans bruit et sans trompettes-pa zhurme e pa trumpeta...

Edhe ke dasht me thone...

Barbaroza
10-02-05, 10:14
Arb,pershendetje edhe nga ana ime.Per nje kohe te shkurte arrite te perfitosh zemrat e atyre qe kane deshire te lexojne shkrime me vlere dhe te kendshme, e njera nder to jam edhe une!
Kalo sa me bukur ne mesin tone!

Kaltrushi
10-02-05, 10:16
Mire se erdhe dhe mire se na gjete dhe mire se po na kenaq me shkrime. Te uroj edhe shum e shum shkrime te mira....


kaltrushi

MemphiSx
10-02-05, 15:52
Z.Arb Mir se erdhe ne mesin tone

Na ke bė nderė qe shkrimet tuja gjenden ne Forumin Dardan,ne ket mes tonin do te gjesh shoqeri,sinqeritet,ngrohtesi,komoditet si te ishe ne nje mes i rrethuar me shoqeri shum te vertet

Te deshiroj mireseardhje :)

dr1ta
10-02-05, 17:09
Welcome Arb


Kalofsh sa me mire ketu :)

Arb
10-02-05, 18:57
Barbaroza, Kaltrushe, Memhisx dhe Drita, iu felenderoj per mikpritjen dhe respektin e juaj!

Maca
10-02-05, 19:05
[b]Arb te pershendes oreeee... Kalofsh smut ...

Tung tung Nga Maca :wink:

Arb
10-02-05, 19:12
Flm Mace!

Ia kalofsh sa me mire!

Gjumashja
10-02-05, 20:26
Arb mire se erdhe ne mesin tone :D

biondi_f86
10-02-05, 21:45
Arb je i pershendetur edhe nga une. :wink:

Mire se na ke ardhe. :wink:

Arb
10-02-05, 22:27
Gjumashe & Biondi, iu faleminderit per mikpritjen!

progoni
31-03-05, 23:07
Arb i pershendetur,

dhe i URUAR

po tė shof si

KURBAN i tė

VERTETĖS

Arb
31-03-05, 23:50
I nderuar Progon,

Po bej vetem nje pjese te vogel te asaj qe beni ju! Respekt per shkrimet e juaja. Keni mbeshtetje te fuqishme!

Pershendetje, e gjithe te mirat!

Psikologu
01-04-05, 04:06
I nderuari Arb

Pranoni pershendetjet , pergezimet dhe respektin tim per ju.
Kontributi i juaj ne ketė forum nuk eshtė aspak i kursyer.

Duke mbeshtetur realitetin tend te shprehur ne shkrime , drejtesin dhe zgjuarsin , s“me mbetet asgjė tjeter vetem te ju uroj suksese ne te gjitha lemit e jetes , shendet dhe qdo tė mirė.

Me nderime dhe respekt per ju:

Psikologu

dembelica
01-04-05, 09:17
Ju pershendes perzemersisht,kaloni sa me mire :)

Barbaroza
01-04-05, 16:26
Edhe une te nderuarin Arb e pershendes duke i uruar shume te mira ne jete dhe deshiren per te vazhduar tutje me shkrimet shume cilesore sikur deri me tash ne cdo teme(sidomos jam shume e kenaqur me shkrimet qe sjell per fjalet e huaja ne perdorim ne shqipe)!


Mbetesh perhere i pershendetur dhe i rrespektuar nga Barbaroza!

Arb
01-04-05, 17:07
Dembelica,

Te falenderoj per pershendetje. Gjithashtu te uroj gjithe te mirat!

Arb
01-04-05, 17:10
I nderuar Psikolog,

Respekt per punen tende ne kete forum.

Ke mbeshtetje ne ne fjalen e juaj te drejte, te sincerte, te zgjuar, me tone konfidence qe paraqisni ne Forum.

Nderimet e mia!

Gjithe te mirat!

Arb
01-04-05, 17:14
Barbaroze e embel!

Sa mire qe te rrin ajo shami mbi koke oj Princeshe!

Te falenderoj per pershendetjen.

Ti je nje vlere e vecante e forumit!

Gjithe te mirat!

Murgesha
08-04-05, 13:17
Arb ėshtė kėnaqėsi e veēantė qenia e juaj nė mesin tonė.
Me nderime tė thella pėr ty po ta lė njė pėrshėndetje nga zemra.

dr1ta
09-04-05, 11:01
Arb nje pershendetje te forte nga une shoki ...deshiroj nje dite te mire :)

Arb
09-04-05, 17:40
Arb ėshtė kėnaqėsi e veēantė qenia e juaj nė mesin tonė.
Me nderime tė thella pėr ty po ta lė njė pėrshėndetje nga zemra.

Te flm e nderuar!

Gjithe te mirat per ty! Pershendetje edhe nga une!

Arb
09-04-05, 17:41
Arb nje pershendetje te forte nga une shoki ...deshiroj nje dite te mire :)

Flm edhe prej teje Drita!

Te pershendes edhe une, dhe fund-jave te mbare!

doGzona
09-04-05, 17:50
Pershendetja nga zemra keni nga une i nderuar.
Disponim sa me te mire ju urone

doGzona

Arb
09-04-05, 17:54
Pershendetja nga zemra keni nga une i nderuar.
Disponim sa me te mire ju urone

doGzona

DoGzonaaaa!

Flm oj e nderuar! Pershendetje edhe nga une!

Te uroj nje fund-jave te shkelqyer!

007
10-04-05, 01:53
Pershendetje shoki, kaloni sa me mir.
me nderime 007

Gjumashja
21-04-05, 07:59
Arb kam nderin qe ta hapi kete tem dhe te uroj per 1000 postimet tuaja te mrekullueshme

MemphiSx
21-04-05, 12:43
Arb Urime 1000 postime shum te mira, me rregull tash ka qen duhur me ti uru 2000 Postime po qka me bo qe patem pengesa ;)

Edhe nje her Urime ;)

Gentiana
21-04-05, 14:35
Urime i nderuar Arb

Te uroj per keto shkrimet tua,qe i lexoj me kenaqesi, te na i bejsh edhe shum e shum shkrime tjera,po si keto deri me tani.


Me nderime dhe Respekt.

Genta

Diana007
21-04-05, 14:39
Arb urime dhe shum shkime tjera te deshitoj :wink:

Te pershdes dhe cdo te mir per ty


Diana :wink:

Arb
22-04-05, 05:55
Gjumashe e nderuar!

Si hapese e temes, te falenderoj per respektin.

Memphixc, Gentiana & Diana!

Ju flm edhe juve per respektin!

Ju pershendes te gjitheve!

Gjumashja
22-04-05, 07:17
[quote="Arb"]Gjumashe e nderuar!

Si hapese e temes, te falenderoj per respektin.

quote]


flm mbetesh i pershendetur :wink:

Kercovari
22-04-05, 07:51
Arb

Edhe ketu ka disa vende qe nuk arin syri i njeriut te shoh ato skaje te ndritshme,por kjo ndodhe pershkak te asaj se kaher edhe nuk duam te shohim apo na ka ike syri diku ne nje ane tjeter.
Po te them se mua nuk pati mundesi te me ike te pakten nje shkrim i juaji, sepse qe ne filim fitova bindjen dhe befasihst edhe tash jam i bindur se kemi te bejme me nje person qe i shmanget interesit per te krijuar sinxhir te ideologjive te vjetra shkatrimtare siq edhe ndodh mjerisht ne mesin tone.
Kam bindjen se jeni njeri me vyrtyte te larta njerzore dhe shum i kujdesshem ne shkrime,por kete nuk e ben nga frika se fare lehte mund te shprehet dobesia ne frike te paskajshme qe do te pervidhej ne skajet qe ndoshta edhe vete nuk i sheh,por vete metodologjija e te shkruarit te jape kuptimin e plote te fjales se lire,nga ketu edhe domethenjen qe e kerkon situata per momentin i vetedishem se nese lendon ate tjetrin lendohesh edhe vete.
Prandaj i nderuar,eshte kenaqsi per mua te komunukoj me njeri siq jeni ju. I bindur se edhe ne te ardhmen do te qendrosh ne mesin tone,
me mbetet vetem te u pershendes perzemersisht duke u deshiruar gjitha te mirat ne jete,dhe ndahem nga ketu i kenaqur qe me u dha rasti te njoh edhe nje mik te nderuar virtual dhe nje mergimtare si une me te cilin ndaj edhe fatin e hidhur.Kush edi?.Ndoshta i domosdoshem!

Arb
22-04-05, 16:04
I nderuar Kercovar,

Te falenderoj per mesazhin, fjalet e mira qe ke pershkruar.

Respekt te madh per cdo postim tendin. Ke nje sens te larte humori, qe eshte e pa-mundshme te keqkuptohet. Pos gjithe kesaj ne postimet e tua percillet vazhdimisht zgjuaresi. Ke nje vend te vecante ne kete forum.

Edhe nje here flm per pergezimet.

Gjithe te mirat, dhe fund-jave te mbare!

Nderimet e mia, Kercovar!

ShEjToNkA
22-04-05, 16:11
I nderuar Arb , pranoni uriomet dhe pėrgėzimet e mia mė tė sinqerta pėr njė mijė shkrimet e juaja tė mrekulueshme.

Ku do ndodheni ,ju dėshirojė gjithė tė mirat.

Murgesha
22-04-05, 16:18
Arb kultura juaj e tė shprehurit, ēfaqja e mendimeve reale mė ka bėrė ka kohė pėr vete.
Uroj qė tė vazhdoni edhe mė tutje tė shkruani nė kėtė forum.
Me rrespekt e nderim tė veqantė pėr ty Murgesha.

turisti
22-04-05, 16:40
Mire se erdhe ne Mbreteri o i nderuari dhe urime :P 1000 :P postime te rendesishmet per te gjithat.Shpresoj se do te shkruajsh si deri me tani.

Me respekt,
TURISTI.

Dali!Keq
23-04-05, 04:31
Arb kam nderin qe ta hapi kete tem dhe te uroj per 1000 postimet tuaja te mrekullueshme

Arb si jeni? shpresoj qe jeni ashtu si duhet te jeni.
Shum shendet nga dali keq Rofsh ore sa krejt Peja.
me nder dali i keq

Arb
23-04-05, 16:43
I nderuar Arb , pranoni uriomet dhe pėrgėzimet e mia mė tė sinqerta pėr njė mijė shkrimet e juaja tė mrekulueshme.

Ku do ndodheni ,ju dėshirojė gjithė tė mirat.

E nderuar Shejtonka,

Ju flm per pergezimet e juaja! Gjithe te mirat dhe fund-jave te mbare!

Arb
23-04-05, 16:44
Arb kultura juaj e tė shprehurit, ēfaqja e mendimeve reale mė ka bėrė ka kohė pėr vete.
Uroj qė tė vazhdoni edhe mė tutje tė shkruani nė kėtė forum.
Me rrespekt e nderim tė veqantė pėr ty Murgesha.

E nderuara Murgesha,

Ju flm per pergezimet e juaja.

Gjithe te mirat!

Pershendetje!

Arb
23-04-05, 16:45
Mire se erdhe ne Mbreteri o i nderuari dhe urime :P 1000 :P postime te rendesishmet per te gjithat.Shpresoj se do te shkruajsh si deri me tani.

Me respekt,
TURISTI.

I nderuar Turist,

Ju flm per pergezimet e juaja!

Gjithe te mirat!

Arb
23-04-05, 16:46
Arb kam nderin qe ta hapi kete tem dhe te uroj per 1000 postimet tuaja te mrekullueshme

Arb si jeni? shpresoj qe jeni ashtu si duhet te jeni.
Shum shendet nga dali keq Rofsh ore sa krejt Peja.
me nder dali i keq

I nderuar DjaliKeq,

Ju flm edhe juve per pergezimet. Gjithe te mirat!

Tomori
23-04-05, 18:14
Tungji Arbi,,,qysh je mor qyj ja kalon....
O Arbi kalofsh mire aj tungjatjeta nje here :wink:

Arb
23-04-05, 18:43
Tungji Arbi,,,qysh je mor qyj ja kalon....
O Arbi kalofsh mire aj tungjatjeta nje here :wink:

Qe bre gjalle, "si peshku ne zall." Po a je gjalle ti se?

Hajde flm qe u ndale pak ne dere. Kalofsh mire kete fund-jave O Tomor!

Psikologu
23-04-05, 20:55
Arb i nderuar.

Uroj qe te jeni mirė, te na shkruani si gjithmon me talentin e madhė dhe fjalen e matur, andej permes kesaj ju pershendes dhe ju uroj urime dhe suksese ne tė ardhmen.

Prania e juaj e begaton forumin tonė gjithmonė.

Ju deshiroj qaste te bukura dhe lumturi ne jeten tuaj.

Me nderime dhe respekt:

Psikologu

Arb
24-04-05, 08:43
Arb i nderuar.

Uroj qe te jeni mirė, te na shkruani si gjithmon me talentin e madhė dhe fjalen e matur, andej permes kesaj ju pershendes dhe ju uroj urime dhe suksese ne tė ardhmen.

Prania e juaj e begaton forumin tonė gjithmonė.

Ju deshiroj qaste te bukura dhe lumturi ne jeten tuaj.

Me nderime dhe respekt:

Psikologu

I nderuar Psikolog,

Duke respektuar punen e juaj te shkelqyer ne forum, ju falenderoj per pergizimet e juaja.

Gjithe te mirat edhe ty!

turisti
27-04-05, 23:56
ARB i nderuari,

Te pershendes sinqerisht dhe me respekt.

TURISTI. :P

Reana
28-04-05, 04:48
Tuuuuung,

edhe kojshi edhe kusheri....pa te pershendetur nuk ben hiq, apo jo???? :wink:
keshtuqe nje nje pershendetje prej kendej, drejt e tek ti, ne anen tuaj te NYCs :wink:

DEA
28-04-05, 21:11
Arb ke mbrri ne mbreteri e une skam qene ketu te te pres tek porta, po megjithate edhe me vones te deshiroj mireseardhje dhe kalo sa me bukur ne kete pallat mahnites :wink:

Arb
30-04-05, 15:50
ARB i nderuari,

Te pershendes sinqerisht dhe me respekt.

TURISTI. :P

I nderuar Turist,

Gjithashtu pershendetje!

Gjithe te mirat!

Fleta
01-05-05, 13:14
- Arb, prano pershendetje te sinqete nga ana ime........
Kem nderin te kemi nje njeri sic je ti ketu ne Fd.......

Kalo caste te kendeshme kudo ce je........ :wink:

dr1ta
01-05-05, 14:53
Pershendetje ARB ..deshiroj nje dite te mire per ju i nderuar .
Hugss
Drita :)

Arb
01-05-05, 16:31
Tuuuuung,

edhe kojshi edhe kusheri....pa te pershendetur nuk ben hiq, apo jo???? :wink:
keshtuqe nje nje pershendetje prej kendej, drejt e tek ti, ne anen tuaj te NYCs :wink:

Oj Kojshike, ty te marrte era e forte qe fryn ndermjet soliterave.

Te pershendes edhe une ty, kalofsh mire kete te Diele!

Arb
01-05-05, 16:33
Arb ke mbrri ne mbreteri e une skam qene ketu te te pres tek porta, po megjithate edhe me vones te deshiroj mireseardhje dhe kalo sa me bukur ne kete pallat mahnites :wink:

Nuse,

Te falenderoj per pergezimet e tua. Kalofsh nje jave te shkelqyer!

Gjithe te mirat deri heren tjeter!

Domira
01-05-05, 23:50
Arb i nderuar, je i vecante ne shkrime me fryme bashkohore, guxim dhe dituri...

Deshiroj te mbetesh i tille dhe kalo bukur e kenaqu me bashkmendimtaret dhe te dashurit e tu.

Te pershendes

Psikologu
02-05-05, 04:14
I nderuari Arb.

Te deshiroj njė ditė te mbarė , suksese dhe qdo tė mirė.

Pranoni pershendetjet e mia te ngrohta nga vendi i ftoht i Skandinavis.

Me nderime per ju.

Arb
02-05-05, 18:21
- Arb, prano pershendetje te sinqete nga ana ime........
Kem nderin te kemi nje njeri sic je ti ketu ne Fd.......

Kalo caste te kendeshme kudo ce je........ :wink:

Fleta,

Gjithashtu mbetesh e pershendetur!

Te uroj nje jave te mbare!

florian
02-05-05, 19:38
ARB URIME 1000 POSTIMET DHE DESHIROJ QE TE JA KALOSH SA ME MIR NE MESIN TON .
ME RESPEKT FLORI.

Diana007
03-05-05, 11:08
Arb te pershendes dhe te uroj ne dit te mbar :wink:

Arb
04-05-05, 16:31
Pershendetje ARB ..deshiroj nje dite te mire per ju i nderuar .

Hugss
Drita :)

E nderuara Drita,

Gjithaashtu pershendetje!

Te uroj nje jave te mbare!

Arb
04-05-05, 16:32
Arb i nderuar, je i vecante ne shkrime me fryme bashkohore, guxim dhe dituri...

Deshiroj te mbetesh i tille dhe kalo bukur e kenaqu me bashkmendimtaret dhe te dashurit e tu.

Te pershendes

E nderuara Domira,

Gjithashtu pershendetje! Kalofsh nje jave te shkelqyer!

Gjithe te mirat, e zoti te bekofte!

Arb
04-05-05, 16:33
I nderuari Arb.

Te deshiroj njė ditė te mbarė , suksese dhe qdo tė mirė.

Pranoni pershendetjet e mia te ngrohta nga vendi i ftoht i Skandinavis.

Me nderime per ju.

I nderur Psikolog,

Gjithashtu pershendetje! Te uroj nje jave te mbare!

Gjithe te mirat deri heren tjeter!

Arb
06-05-05, 17:13
ARB URIME 1000 POSTIMET DHE DESHIROJ QE TE JA KALOSH SA ME MIR NE MESIN TON .
ME RESPEKT FLORI.

Gjithashtu pershendetetje Florian!

Kalofsh mire!

Arb
06-05-05, 17:14
Arb te pershendes dhe te uroj ne dit te mbar :wink:

Diana,

Gjithashtu pershendetje!

Gjithe te mirat!

Honesty^uk.
06-05-05, 17:49
Pershendetje i nderuar ARB, urime per 1000 shkrimet tuaja voluminoze

Cdo te mire, suksese dhe plotesim te aspiratave tuaja jetesore te deshiroj.

Me respekt
Honesty

Gentiani
07-05-05, 01:28
Arb, urime pėr 2000 postimet tua qė i ke dhuruar Forumit. :lol: Janė shkrime dhe diskutime tė cilat i lexoj, sepse kanė vlera tė rralla diskutimi, mendimi e shkrimi pėr ēėshtjet tė cilat i parashtroni dhe diskutoni!

Rrespekt!

Daja POLIC
07-05-05, 07:03
Arb

Urime Urime vetem mos u ndalo kurr a edhe ta hangsha PARTIN LDK :lol: :lol: kaloni mir

Arb
08-05-05, 03:08
Arb te pershendes dhe te uroj ne dit te mbar :wink:

Gjithashtu pershendetje, O bilbil i Kenges!

Kalofsh nje te Diele te mbare!

Diana007
09-05-05, 13:30
Arb te pershendes dhe te uroj ne dit te mbar :wink:

Gjithashtu pershendetje, O bilbil i Kenges!

Kalofsh nje te Diele te mbare!

Flm Arb , a si te isha vem pak sa bilpilat e kenkes :cry: , por mua nuk me shkon zani hiq :wink: :lol: :lol:

Kalo mir ARB :wink:

Arb
11-05-05, 14:02
Pershendetje i nderuar ARB, urime per 1000 shkrimet tuaja voluminoze

Cdo te mire, suksese dhe plotesim te aspiratave tuaja jetesore te deshiroj.

Me respekt
Honesty

Te falenderoj i nderuar!

Shendet, suksese dhe mbaresi ne jeten e juaj!

Arb
11-05-05, 14:03
Arb, urime pėr 2000 postimet tua qė i ke dhuruar Forumit. :lol: Janė shkrime dhe diskutime tė cilat i lexoj, sepse kanė vlera tė rralla diskutimi, mendimi e shkrimi pėr ēėshtjet tė cilat i parashtroni dhe diskutoni!

Rrespekt!

I nderuar Gentian,

Te falenderoj per pergezimet. Ju uroj nje jave te mbare!

Gjithe te mirat!

Arb
11-05-05, 14:04
Arb

Urime Urime vetem mos u ndalo kurr a edhe ta hangsha PARTIN LDK :lol: :lol: kaloni mir

Faleminderit i nderuar Polic,

Zoti e bekofte LDK-ne, e Zoti ju bekofte edhe juve!

Me te mira!

Arb
11-05-05, 14:05
Flm Arb , a si te isha vem pak sa bilpilat e kenkes :cry: , por mua nuk me shkon zani hiq :wink: :lol: :lol:

Kalo mir ARB :wink:

Ashtu sic te degjova une, kishim te benim me nje ze bilbili...

Nisja edhe nje kenge e ngjalle pak forumin...

Pershendetje, e kalofsh nje fund-jave te mbare!

Diana007
11-05-05, 14:49
Flm Arb , a si te isha vem pak sa bilpilat e kenkes :cry: , por mua nuk me shkon zani hiq :wink: :lol: :lol:

Kalo mir ARB :wink:

Ashtu sic te degjova une, kishim te benim me nje ze bilbili...

Nisja edhe nje kenge e ngjalle pak forumin...

Pershendetje, e kalofsh nje fund-jave te mbare!

Hehhhehehhehehhehhheheehhehheheehehh flm shum :wink:

HAt per deshir tende do ta kendoj nje keng pra cilen po ke deshir me kendu :wink:

Te pershendes :P

Maca
11-05-05, 19:42
I dashuri shoku Arb shpresoj se nuk do te ma zesh per te madhe qe jam me vones per urimet e mija ndaj teje... Kerkoj falje per kete...

Pra ****U****R****I*****M****E****

(((((1))))) (((((0))))) (((((0)))) ((((0))))

////P////O////S////T////I////M////E////

E meriton te jesh mbret jo se i keni ber 1000 Postime ju keni qen edhe mbret pa 1000 postime pa dyshim...

Te pershendes nga zemraaa dhe shpresoj qe ,mesazhi im tju gjej shendosh dhe mbi nivel...

Tung Arb... :wink:

DEA
11-05-05, 21:58
Hej njeri urime kurora e princit nime edhe ty :lol:

Dali!Keq
11-05-05, 22:01
Urime Urime Arb-i ja pafsh Hajrin..

Dea dhe ty Urime edhe pse nuk po i pranon apo nuk po i shef hahah..ka qen nje her moti kjo pun tek faqja e Postimeve teua.. :wink:
Urime pra me ket Rast dhe ty Dea..ishallah nuk mundet kerkush me ju ber Konkurenc. hmmmm

DEA
11-05-05, 22:04
Urime Urime Arb-i ja pafsh Hajrin..

Dea dhe ty Urime edhe pse nuk po i pranon apo nuk po i shef hahah..ka qen nje her moti kjo pun tek faqja e Postimeve teua.. :wink:
Urime pra me ket Rast dhe ty Dea..ishallah nuk mundet kerkush me ju ber Konkurenc. hmmmm

Qysh si pranoj more urimet, edhe ne faqe te huaj bile, Faleminderit :wink:

Arb
11-05-05, 22:04
Hej njeri urime kurora e princit nime edhe ty :lol:

hajr pac, hajr pac! Urime posaqerisht per ty!

Zoti te bekofte oj Princeshe! Te gjithe syte mbi ty tash...

Arb
11-05-05, 22:07
Urime Urime Arb-i ja pafsh Hajrin..

Dea dhe ty Urime edhe pse nuk po i pranon apo nuk po i shef hahah..ka qen nje her moti kjo pun tek faqja e Postimeve teua.. :wink:
Urime pra me ket Rast dhe ty Dea..ishallah nuk mundet kerkush me ju ber Konkurenc. hmmmm

hajr pac more burre! A te kaloj ajo puna e "bllock-ut?"

DEA
11-05-05, 22:08
Hej njeri urime kurora e princit nime edhe ty :lol:

hajr pac, hajr pac! Urime posaqerisht per ty!

Zoti te bekofte oj Princeshe! Te gjithe syte mbi ty tash...
ndoshta se di, por une syt vetem mbi ty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Daja POLIC
12-05-05, 06:23
Arb

Urime Urime vetem mos u ndalo kurr a edhe ta hangsha PARTIN LDK :lol: :lol: kaloni mir

Faleminderit i nderuar Polic,

Zoti e bekofte LDK-ne, e Zoti ju bekofte edhe juve!

Me te mira!

AMIN ISHALLA rrnoft LDK-ja :P :P :P

Arb
13-05-05, 01:17
I dashuri shoku Arb shpresoj se nuk do te ma zesh per te madhe qe jam me vones per urimet e mija ndaj teje... Kerkoj falje per kete...

Pra ****U****R****I*****M****E****

(((((1))))) (((((0))))) (((((0)))) ((((0))))

////P////O////S////T////I////M////E////

E meriton te jesh mbret jo se i keni ber 1000 Postime ju keni qen edhe mbret pa 1000 postime pa dyshim...

Te pershendes nga zemraaa dhe shpresoj qe ,mesazhi im tju gjej shendosh dhe mbi nivel...

Tung Arb... :wink:

Oj Mace e bukur!

Nderimet e mija oj Mace! Gjithashtu te pershendes, duke te uruar shendet, mireqenje e sukses ne jeten tende!

Zoti te bekofte!

Gjithe te mirat deri heren tjeter!

Arb
13-05-05, 01:17
AMIN ISHALLA rrnoft LDK-ja :P :P :P

Rrnofte edhe anetaresia e shkelqyer e LDK-se!

Gjumashja
13-05-05, 08:51
Arb pershentje kudo qe je dhe disponim te kendshem :wink:

Naki
13-05-05, 21:27
Duke kaluar ne lagjen e pershendetjeve,ndalem tek porta Mbretrore te takoje Arberin,ne mungese te takimit po ja le nje pershendetje ne kutin e postes duke i deshiruar nje vikende te mire.

Me nderime Naki

Kercovari
13-05-05, 21:32
AMIN ISHALLA rrnoft LDK-ja :P :P :P

Rrnofte edhe anetaresia e shkelqyer e LDK-se!
Te pershendes Arb dhe gjitha te mirat si kamarat i Ali Ahmetit. :lol: :lol:

Arb
16-05-05, 14:08
Arb pershentje kudo qe je dhe disponim te kendshem :wink:

Gjithashtu edhe ty disponim te mire, Gjumashe!

Jave te mbare!

Arb
16-05-05, 14:09
Duke kaluar ne lagjen e pershendetjeve,ndalem tek porta Mbretrore te takoje Arberin,ne mungese te takimit po ja le nje pershendetje ne kutin e postes duke i deshiruar nje vikende te mire.

Me nderime Naki

I nderuar Naki,

Ju falenderoj per pershendetjen e juaj, duke iu uruar nje jave te mbare!

Gjithe te mirat, i nderuar!

Arb
16-05-05, 14:10
AMIN ISHALLA rrnoft LDK-ja :P :P :P

Rrnofte edhe anetaresia e shkelqyer e LDK-se!
Te pershendes Arb dhe gjitha te mirat si kamarat i Ali Ahmetit. :lol: :lol:

Ani po thu se kamarat e Ali Ahmetit kane gjithe te mirat a?

GURI SYLAJ
16-05-05, 14:28
Aty ku behen shume urime

le te vije edhe nje nga ana ime.

pra, ARBER; urime , urime.


Me nderime nga Guri Sylaj

Arb
23-05-05, 00:19
Aty ku behen shume urime

le te vije edhe nje nga ana ime.

pra, ARBER; urime , urime.


Me nderime nga Guri Sylaj

I nderuar Guri Sylaj,

Ju falenderoj per urimin e juaj!

Gjithashtu mbeteni i pershendetur!

Ju uroj nje jave te mbare!

Psikologu
28-05-05, 23:47
Arb i nderuar.

Duke ju deshiruar suksese , shendet dhe cdo tė mirė ne jetė , ju pershendes vllazerisht kudo qė jeni.

Me respekt per ju :

Psikologu

Dali!Keq
29-05-05, 04:28
Arb Urime per shkrimet.

Pershendetje Vllezerore pa bashkimin hahah.
Kalofshit sa me bukur.

Hasani

Arb
31-05-05, 18:20
Arb i nderuar.

Duke ju deshiruar suksese , shendet dhe cdo tė mirė ne jetė , ju pershendes vllazerisht kudo qė jeni.

Me respekt per ju :

Psikologu

I nderuar Psikolog,

Ju falenderoj qe per nje cast jeni ndal ne kete nenforum te pershendetjeve!

Gjithashtu iu uroj shendet, mbaresi, mireqenje, si dhe cdo te mire ne jete!

Te uroj caste te kendshme ne Forumin Dardan!

Jave te mbare!

DEA
02-06-05, 17:55
Nje dite te mbare per ju i nderuar.
:P

Gentiana
03-06-05, 15:49
Arb nje pershendetje edhe per ju i nderuar,gjith te mirat ti uron:

Genta

Arb
05-06-05, 07:45
Arb Urime per shkrimet.

Pershendetje Vllezerore pa bashkimin hahah.
Kalofshit sa me bukur.

Hasani

Nderimet e mia edhe per ty Dali!Keq!

Gjithe te mirat e kalofsh mire ne forum!

Arb
05-06-05, 07:46
Nje dite te mbare per ju i nderuar.
:P

Te Diele te shkelqyer edhe per ty...

Deri heren tjeter, gjithe te mirat!

Arb
06-06-05, 22:47
Arb nje pershendetje edhe per ju i nderuar,gjith te mirat ti uron:

Genta

Gjithe te mirat edhe per ty Genta!

Kalofsh sa me mire kete jave!

DEA
08-06-05, 07:22
Dyshon qe yjet jane zjarr, dyshon qe dielli leviz, dyshon qe e verteta eshte genjeshter, por mos dysha kurre tek miqesia ime per ty...


Urime arritja e me shume se 2000 postimeve me vlera te medha

Kaloni mire DEA

Kercovari
09-06-05, 09:24
AMIN ISHALLA rrnoft LDK-ja :P :P :P

Rrnofte edhe anetaresia e shkelqyer e LDK-se!
Te pershendes Arb dhe gjitha te mirat si kamarat i Ali Ahmetit. :lol: :lol:

Ani po thu se kamarat e Ali Ahmetit kane gjithe te mirat a?

Po!"Gjitha te mirat".

Arb
10-06-05, 03:45
AMIN ISHALLA rrnoft LDK-ja :P :P :P

Rrnofte edhe anetaresia e shkelqyer e LDK-se!
Te pershendes Arb dhe gjitha te mirat si kamarat i Ali Ahmetit. :lol: :lol:

Ani po thu se kamarat e Ali Ahmetit kane gjithe te mirat a?

Po!"Gjitha te mirat".

Me apo pa thonjeza, O Kercovar!

Mire se je kthy ne Forum!

laliloli
10-06-05, 10:30
pershendetjet e mia te perzemerta per juve Arb ,te deshiroj shendetin ,gezimin ,lumturin dhe realizimin e te gjitha deshirave ne jet

Kercovari
10-06-05, 16:05
AMIN ISHALLA rrnoft LDK-ja :P :P :P

Rrnofte edhe anetaresia e shkelqyer e LDK-se!
Te pershendes Arb dhe gjitha te mirat si kamarat i Ali Ahmetit. :lol: :lol:

Ani po thu se kamarat e Ali Ahmetit kane gjithe te mirat a?

Po!"Gjitha te mirat".

Me apo pa thonjeza, O Kercovar!

Mire se je kthy ne Forum!

Pres se po vjen e mira ne thojza,i nderuar.
Flm.dhe gjitha te mirat ne jete.

GURI SYLAJ
10-06-05, 18:48
Urime per 1000 postime , i mirepresim edhe mijera te tjera.


Pershendetje dhe respekt. Kalofsh mire .

Guri Sylaj

halla e madhe
11-06-05, 16:33
Arb_po shifet qe une qenkem e fundit ne mes te gratulantve.Te deshiroj suksese dhe postime te shumta gjithmone :!: :lol:

Arb
14-06-05, 02:02
pershendetjet e mia te perzemerta per juve Arb ,te deshiroj shendetin ,gezimin ,lumturin dhe realizimin e te gjitha deshirave ne jet

Ju faleminderit!

Ju uroj gjithashtu gjithe te mirat ne jete!!

Arb
14-06-05, 02:02
Urime per 1000 postime , i mirepresim edhe mijera te tjera.


Pershendetje dhe respekt. Kalofsh mire .

Guri Sylaj

Pershendetje dhe respekt edhe per ju!

Gjithe te mirat!

Arb
14-06-05, 02:10
Arb_po shifet qe une qenkem e fundit ne mes te gratulantve.Te deshiroj suksese dhe postime te shumta gjithmone :!: :lol:

Suksese dhe gjithe te mirat!

Murgesha
14-06-05, 10:01
Arb nje pérshendetje te madhe edhe prej meje.
Jeni i veqante ne ket forum.

Arb
23-06-05, 14:45
Arb nje pérshendetje te madhe edhe prej meje.
Jeni i veqante ne ket forum.

Flm oj Murgeshe!

Pershendetje edhe per ty! Ja kalofsh mire kete jave!

Honesty^uk.
26-06-05, 21:49
Pershendetje per ju KRITIKU dhe ANALISTI i FD
te uroj caste sa me te gezuara ne jete.

Me respekt

Honesty

Arb
27-06-05, 05:36
Pershendetje per ju KRITIKU dhe ANALISTI i FD
te uroj caste sa me te gezuara ne jete.

Me respekt

Honesty

Nderimet e mia O HONESTY!

Ju falenderoj per pershendetje, duke hequr ata titujt qe me ke dhene!

Gjithe te mirat!

doGzona
28-06-05, 04:14
Pershendetje dhe urime i nderuari Arb.

Ju deshirone disponim dhe cdo te mire ne jeten tuaj.


doGzona

schütze
02-07-05, 15:12
pershendetje i nderuari Arb, te deshiroj qaste te kendshme
me respekt
schütze

turisti
05-07-05, 22:03
Arb i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj realizimin e te gjitha deshirave ne jete.

Me respekt,
TURISTI. :P

Kercovari
06-07-05, 14:11
Jetojme ne dy skaje te botes i nderuar Arb,sa e sa net pa gjume keni kalu per te qen me afer nesh dhe per te na sjelle keto fjale te mbla qe dalin nga thellsija e shpirtit te nje njeriu bujare dhe te pa lodhur.
E gjithcka qe mund te u deshiroj per momentin,jeto i lumtur me te gjitha te mirat ne gjirin familjare.
Me resepkt
Kercovari

Gentiana
06-07-05, 14:27
Arb prano nje pershendetje edhe nga une.
Shpresoj qe te vazhdosh keshtu me shkrime, qe vertet jan shuuum te mira.

Gjith te mirat dhe nje te dit te kendshme te uron
Genta

GURI SYLAJ
06-07-05, 15:33
Arb. A u lodhe more djal. 100 fjale edhe jan bukur shum e lere me njemije postime . Por kur jan te mira atehere u befshin shumefish me shum.

Pershendetje e rrespekt nga Guri Sylaj

Arb
07-07-05, 03:56
Pershendetje dhe urime i nderuari Arb.

Ju deshirone disponim dhe cdo te mire ne jeten tuaj.


doGzona

Dogzona,

Te falenderoj per pershendetje dhe urimet e tua!

Gjithe te mirat!

Arb
07-07-05, 03:57
pershendetje i nderuari Arb, te deshiroj qaste te kendshme
me respekt
schütze

Schutze,

Ju falenderoj per pershendetjen dhe respektin e juaj!

Gjithe te mirat i nderuar!

Diana007
07-07-05, 11:17
Arb te pershendes ku do qe nodheni dhe te deshiroj cdo te mir :)

Diana :wink:

Psikologu
08-07-05, 21:46
I nderuari Arb!

Postimet e juaja jane vlere e drejt ne kete forum.
Mbetem me shpres se do te na postoni edhe ne te ardhmen shume e me shume, sepse fjala e juaj e drejt e tregon realitetin dhe qellimin e mire kombetar.
Mbetshi me shendet dhe cdo te mire ne jeten e juaj.
Me nderime si cdo here per ju:

Psikologu

Murgesha
09-07-05, 01:50
I nderuari Arb, po tė lė njė pėrshėndetje pėr 3096 postimet tuaja tė vlefshme nė Dardani.
Mburremi qė tė kemi nė mesin tonė si njė njeri me shkrime cilėsore, me karakter te larte dhe i edukuar me kulture dialogu me anetaret e forumit Dardan.

Pėrshėndetje nga Zemra.

Murgesha.

Naki
10-07-05, 20:14
Pranoni pėrgėzimet e mija dhe respektin qė kamė ndajė juve.
Ku do ēė te jeni mirėmbetshi.

Naki

Arb
13-07-05, 05:16
Arb i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj realizimin e te gjitha deshirave ne jete.

Me respekt,
TURISTI. :P

Nderimet e mia edhe per ju O Turist!

Ja kalofsh sa me mire keto dite vere!

Shendet e gjitha te mirat!

lazdrani
16-07-05, 10:39
Arb ju pershendes perzemrsisht duke ju deshiruar qdo te mire ne jete :wink: Lazdrani

Murgesha
18-07-05, 22:41
I nderuari Arb, tė dėshiroj edhe 100 vite lumturi me realizimin e tė gjitha ėndrrave tuaja Rinore.

http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/HBD7.GIF
http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/BalloonsAni.gifhttp://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/PartyCake2.gifhttp://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/BalloonsAni.gif

http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/Party7.gif


http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/HBD-Bouq1.gif

Arb
18-07-05, 23:15
I nderuari Arb, tė dėshiroj edhe 100 vite lumturi me realizimin e tė gjitha ėndrrave tuaja Rinore.

http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/HBD7.GIF
http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/BalloonsAni.gifhttp://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/PartyCake2.gifhttp://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/BalloonsAni.gif

http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/Party7.gif


http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/HBD-Bouq1.gif

Te falenderoj per pergezimin.

Shendet, mbaresi, mireqenje e sukses ju percjellte gjithmone ne jeten e juaj!

Zoti te bekofte!

Naki
19-07-05, 10:11
Ndegjo (http://muzika.dashurija.com/freemp3/KENGA%20E%20ZAGREBIT%20E%20PERPUNUAR.mp3)
Me kėtė kėngė
Urime Ditėlindja,Jetė tė gjatė e tė lumtur.

Ju dėshiron Naki

Diana007
19-07-05, 10:49
Ndegjo (http://muzika.dashurija.com/freemp3/KENGA%20E%20ZAGREBIT%20E%20PERPUNUAR.mp3)

Urime Ditėlindja,Jetė tė gjatė e tė lumtur.

Ju dėshiron Naki

Arb me ket keng po te uroj edhe un , shendeti fati dhe lumturia te persjellshin ne cdo hap te jetes :wink:


Me respekt Diana :)

Arb
19-07-05, 17:40
Ndegjo (http://muzika.dashurija.com/freemp3/KENGA%20E%20ZAGREBIT%20E%20PERPUNUAR.mp3)
Me kėtė kėngė
Urime Ditėlindja,Jetė tė gjatė e tė lumtur.

Ju dėshiron Naki

Shume i nderuari Naki,

Ju faleminderit per urimin dhe kengen!

Jete te gjate e te lumtur edhe per juve!

[/url]

Arb
19-07-05, 17:41
Arb me ket keng po te uroj edhe un , shendeti fati dhe lumturia te persjellshin ne cdo hap te jetes :wink:

Me respekt Diana :)

Diana e nderuar!

Te falenderoj per urimin, duke te deshiruar edhe ty gjithe te mira ne jete!

Kalofsh nje jave te mbare!

Reana
20-07-05, 06:14
:( uhhhh, qenka mbajt festimi i ditelindjes, e une paskam munguar a?? :lol: :lol: :lol:
Urime "53" vjtetori i lindjes!!! i befsh 153!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (pikepyetja qendron per shprehjen e deshires :lol: )

Arb
20-07-05, 06:17
:( uhhhh, qenka mbajt festimi i ditelindjes, e une paskam munguar a?? :lol: :lol: :lol:
Urime "53" vjtetori i lindjes!!! i befsh 153!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (pikepyetja qendron per shprehjen e deshires :lol: )

Masi me paske uru ate moshe para kohe, mire koka puna, pasna siguru 53 vite jete qysh tash.

E ty flm per urimin, duke te uruar shendet, mbaresi e sukses ne jete!

Reana
20-07-05, 06:24
:( uhhhh, qenka mbajt festimi i ditelindjes, e une paskam munguar a?? :lol: :lol: :lol:
Urime "53" vjtetori i lindjes!!! i befsh 153!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (pikepyetja qendron per shprehjen e deshires :lol: )

Masi me paske uru ate moshe para kohe, mire koka puna, pasna siguru 53 vite jete qysh tash.

E ty flm per urimin, duke te uruar shendet, mbaresi e sukses ne jete!

qy :lol:
i ke siguru 153 more, se jo 53 :lol:

gjithe te mirat Arb!

Arb
20-07-05, 06:25
qy :lol:
i ke siguru 153 more, se jo 53 :lol:

gjithe te mirat Arb!

Fjala jote ne vesh te Zotit!

Zoti te bekofte!

doGzona
20-07-05, 06:27
Urime ditelindjen Arb.

Fati, lumturia qofshine cdo her me ju, kudo qe jesh.

http://www.matchbookart.com/birthdayten/happybirthday5.gifhttp://www.matchbookart.com/birthdayten/birthdaycake.gif


doGzona

Kercovari
20-07-05, 08:05
Te patsha me mjeker te bardhe o Arb dhe Gezuar Ditlindjen i nderuar.
Shendeti sukseset dhe lumturija qofshin percjelles me besnik ne jeten tuaj dhe ne familje.

Arb
24-07-05, 05:38
Urime ditelindjen Arb.

Fati, lumturia qofshine cdo her me ju, kudo qe jesh.

http://www.matchbookart.com/birthdayten/happybirthday5.gifhttp://www.matchbookart.com/birthdayten/birthdaycake.gif


doGzona

Shume flm!

nderimet e mia per ju!

Arb
24-07-05, 05:39
Te patsha me mjeker te bardhe o Arb dhe Gezuar Ditlindjen i nderuar.
Shendeti sukseset dhe lumturija qofshin percjelles me besnik ne jeten tuaj dhe ne familje.

Shume flm, o shume i nderuari Kercovar!

Gjithe te mirat edhe per ju!

Arb
24-07-05, 05:41
Arb prano nje pershendetje edhe nga une.
Shpresoj qe te vazhdosh keshtu me shkrime, qe vertet jan shuuum te mira.

Gjith te mirat dhe nje te dit te kendshme te uron
Genta

Genta,

Gjithashtu pershendetje!

Gjithe te mirat edhe ty!

Arb
24-07-05, 05:42
Arb. A u lodhe more djal. 100 fjale edhe jan bukur shum e lere me njemije postime . Por kur jan te mira atehere u befshin shumefish me shum.

Pershendetje e rrespekt nga Guri Sylaj

Spo lodhem shume O Guri! Po ty qysh te kemi?

Ju flm per pershendetje i nderuar!

Gjithe te mirat!

Arb
24-07-05, 05:44
I nderuari Arb, po tė lė njė pėrshėndetje pėr 3096 postimet tuaja tė vlefshme nė Dardani.
Mburremi qė tė kemi nė mesin tonė si njė njeri me shkrime cilėsore, me karakter te larte dhe i edukuar me kulture dialogu me anetaret e forumit Dardan.

Pėrshėndetje nga Zemra.

Murgesha.

Oj nuse...

Shume flm per pershendetjen!

Ja kalofsh sa me mire kete vere!

Arb
24-07-05, 05:46
Pranoni pėrgėzimet e mija dhe respektin qė kamė ndajė juve.
Ku do ēė te jeni mirėmbetshi.

Naki

Shume i nderuari Naki!

Ju falenderoj per pergezimet dhe respektin e juaj!

Ju uroj shendet, mbaresi, mireqenje e sukses ne jeten e juaj!

Gjithashtu mbetshit mire!

Arb
24-07-05, 05:48
I nderuari Arb!

Postimet e juaja jane vlere e drejt ne kete forum.
Mbetem me shpres se do te na postoni edhe ne te ardhmen shume e me shume, sepse fjala e juaj e drejt e tregon realitetin dhe qellimin e mire kombetar.
Mbetshi me shendet dhe cdo te mire ne jeten e juaj.
Me nderime si cdo here per ju:

Psikologu

Shume i nderuari dhe i respektuari Psikolog!

Edhe nje here flm, per mesazhin pershendes!

Shendet e gjithe te mirat edhe per ju!

Arb
24-07-05, 05:49
Arb te pershendes ku do qe nodheni dhe te deshiroj cdo te mir :)

Diana :wink:

Gjithashtu te pershendes Diana!

Uroj qe te jesh mire dhe gjithcka te jete duke shkruar mire me ty!

Arb
24-07-05, 05:51
Jetojme ne dy skaje te botes i nderuar Arb,sa e sa net pa gjume keni kalu per te qen me afer nesh dhe per te na sjelle keto fjale te mbla qe dalin nga thellsija e shpirtit te nje njeriu bujare dhe te pa lodhur.
E gjithcka qe mund te u deshiroj per momentin,jeto i lumtur me te gjitha te mirat ne gjirin familjare.
Me resepkt
Kercovari

Kercovar i nderuar!

Edhe nje here flm per respektin e juaj!

Mirembetsh e kalofsh sa me mire!

Dreni30
25-07-05, 07:23
I nderuari Arb
Edhe pse nuk isha une ketu per urimin e ditelindjes, e shfrytezoj rastin te ju pershendes dhe uroj fat e te gjithe te mirat ne jeten tuaj.

Nder te tjera kalofsh nje dite te bukur.

Dreni.

Daja POLIC
26-07-05, 18:02
Arb ka kohe qe nuk kam kaluar ka rruga e LDK ketu veq deshta met pershendet niher dhe met ta uru fitoren e PD urime :lol: :lol: :lol: :lol:
kaloni sa ma mir sa ma bukur tungiii

Flaka_1
31-07-05, 17:06
Pershendetje dhe gjithe te mirat !
me dashuri flaka!

Arb
02-08-05, 23:54
I nderuari Arb
Edhe pse nuk isha une ketu per urimin e ditelindjes, e shfrytezoj rastin te ju pershendes dhe uroj fat e te gjithe te mirat ne jeten tuaj.

Nder te tjera kalofsh nje dite te bukur.

Dreni.

Flm o Dren!

Gjithe te mirat edhe juve ne jete!

Arb
02-08-05, 23:55
Arb ka kohe qe nuk kam kaluar ka rruga e LDK ketu veq deshta met pershendet niher dhe met ta uru fitoren e PD urime :lol: :lol: :lol: :lol:
kaloni sa ma mir sa ma bukur tungiii

O Daja Polic!

Po ku je zhduk ti keshtu he burre?

Urime edhe juve fitorja e te Djathtes ne Shqiperi!

Kalofshit nje jave te mbare!

Murgesha
03-08-05, 01:47
Arb i nderuar njė pėrshėndetje nga zemra pėr ty.

Prania juaj nė forum gjithmonė e hareshme dhe e gėzueshme.

Uroj qė tė kemi nė mesin tonė edhe kohė tė gjatė, deri nė infinit.

Me dashuri e rrespekt pėr ty.

Murgesha.

Arb
03-08-05, 02:03
Arb i nderuar njė pėrshėndetje nga zemra pėr ty.

Prania juaj nė forum gjithmonė e hareshme dhe e gėzueshme.

Uroj qė tė kemi nė mesin tonė edhe kohė tė gjatė, deri nė infinit.

Me dashuri e rrespekt pėr ty.

Murgesha.

Oj Perendeshe!

Flm per pershendetje!

Gezohem qe kemi nje princeshe si ti qe mban gjalle jeten e ketij forumi. Nuk e di se si dhe ku do te ishte ky forum pa ty...

E cmoj shume pranine e juaj ne kete forum. Ke vlere te madhe oj fisnike!

Te uroj nje jave te mbare!

Gjithe te mirat!

MemphiSx
03-08-05, 12:56
Arb,T'pershnes nga zemra,te deshiro gith t'mirat ne jete :)

laliloli
03-08-05, 20:58
Ke nje pershendetje te perzemert Arb ,te uroj ter ate qe ju deshironi ne jete
me rrespekt lali

lazdrani
04-08-05, 19:26
Arb!


I nderuari Arb gjithmone jeni i respektuar dhe nderuar nga Lazdrani i juaj.


Me plote respekt per ju Lazdrani

teDUAty
04-08-05, 20:43
PERSHENDETJE DHE VETEM VAZHDONI SHUME I RESPEKTUAR NGA UNE

Gentiana
05-08-05, 12:23
Arb ja erdha edhe un ta le nje pershendetje ne ket oden tende.

Pershendetje dhe nje weekend te kendshem te uroj.

Un Genta :wink:

Arb
07-08-05, 05:53
Pershendetje dhe gjithe te mirat !
me dashuri flaka!

Gjithashtu te pershendes!

Gjithe te mirat edhe per ty!

Honesty^uk.
07-08-05, 10:52
Pershendetje per ju i nderuar.
Euforia e shkrimeve tuaja, me ka lene pershtypje dhe gezoni respektin tim.

Vetem neper shtigjet e Gezimit dhe Lumturise kaloft jeta juaj

Me nderime
Honesty

Gentiani
07-08-05, 15:32
Pėrshėndes Arb pėr prezencėn e shkrimeve tė Tija nė kėtė medium diskutimesh dhe dėshiroj qė ta vazhdoj edhe mė tutje tė jap kontriubutin e tij kėtu.

Mbeteni i pėrshėndetur,

Gentiani!

Arb
14-08-05, 07:38
Arb,T'pershnes nga zemra,te deshiro gith t'mirat ne jete :)

Gjithe te mirat, e pershendetje edhe per ju!

AXHA
16-08-05, 17:03
Shum selam pej meje shum i neruemi Arb.
Ishalla edhe per ju niej veq per smieri,e paqsh shneten,familen,ishalla ju prihet e mara nkit dynja ishalla veq me gzim e sevda.
Shum i neruemi Arb mier u njefshmi nkit od tre per AXHEN po shum tdashne per ne,jau njefsha tmieren.

Diana007
20-08-05, 09:26
Arb urime gati 4000 shkimet e tua :wink:
Te pershendes dhe gjitha te mirat ne jeten tuaj :wink:

Diana

Murgesha
20-08-05, 12:41
Tak-tak.

O ti Njeri po si tė kam??

Pėr hajr qė i paske bo mbi 4 mijė shkrime ani kur e di se sa i nzanun je dhe me sa vullnet kalon kohėn e paktė qė ke kėtu me ne, rrespekti pėr ty dyfishohet.

Tė pėrshėndes me njė pėrqafim.

Murgesha!

Arb
22-08-05, 01:36
Ke nje pershendetje te perzemert Arb ,te uroj ter ate qe ju deshironi ne jete
me rrespekt lali

Shume flm Lali!

Gjithe te mirat edhe juve!

Arb
22-08-05, 01:37
Arb!

I nderuari Arb gjithmone jeni i respektuar dhe nderuar nga Lazdrani i juaj.

Me plote respekt per ju Lazdrani

Respekt edhe per ju o Lazdran!

Gjithe te mirat!

MemphiSx
23-08-05, 09:04
Arb,Te uroj nje jave plot fat e Lumturi :)

Te pershendes me plot sinqeritet,haveri yt MemphiS ;)

Naki
27-08-05, 11:39
Valet e Lumit Iber Ju sjellin Urimin time Per tej Oqeanit Atlantik,me deshirat me te mira per ju.

Naki

Gjumashja
28-08-05, 12:18
Arb pershendetje dhe urime per mbi 4000 shkrime qe ke bo deri me tani suksese edhe ne te ardhmen

Sy_kaltra
30-08-05, 15:53
Arb Pranoni pershendetjet e mia i nderuara dhe urime per postimet tua ,,shpreh deshiren qe te vazhdoni keshtu ..

Ju pershendes dhe nje dit te rehatshme ku do qe jeni.

Mir mbetshi.

Me respekt Sy_Kaltra.

dr1ta
30-08-05, 23:34
Arb my friend :) te pershendes shume , deshiroj pune te mbar andej oceanit .

Me nderime
Drita

lazdrani
31-08-05, 10:03
Arb!


I nderuari Arb gjithmone jeni i respektuar dhe nderuar nga Lazdrani i juaj.


Me plote respekt per ju Lazdrani :wink:

Psikologu
01-09-05, 11:23
I nderuari Arb!

Cdo tė mirė dhe te mbarė ne jeten e juaj , njeherit ju deshiroj qaste te kendeshme kudo qe jeni.

Me nderime si cdo here per ju :

Psikologu

Arb
02-09-05, 21:31
PERSHENDETJE DHE VETEM VAZHDONI SHUME I RESPEKTUAR NGA UNE

Shume flm, e pershendetje edhe per ju!

Arb
02-09-05, 21:33
Arb ja erdha edhe un ta le nje pershendetje ne ket oden tende.

Pershendetje dhe nje weekend te kendshem te uroj.

Un Genta :wink:

A me gjete a?

Hajde mire se te ka pru zoti...

Doku edhe naj here tjeter e mos na harro...

Po ku je bre ti Genta? ke hup bash krejt?

Flaka_1
02-09-05, 21:37
Shume urime per ty- shume urime per ty- shume urime per ty ARB shume urime per ty :!:
me dashuri flaka :idea:

Arb
02-09-05, 21:40
Pershendetje per ju i nderuar.
Euforia e shkrimeve tuaja, me ka lene pershtypje dhe gezoni respektin tim.

Vetem neper shtigjet e Gezimit dhe Lumturise kaloft jeta juaj

Me nderime
Honesty

Shume i nderuar Honesty,

Ju faleminderit qe jeni ndal ne kete ode pershendetjesh!

Shpresoj qe te jeni mire dhe gjithcka te jete duke iu kaluar mire!

Arb
02-09-05, 21:43
Pėrshėndes Arb pėr prezencėn e shkrimeve tė Tija nė kėtė medium diskutimesh dhe dėshiroj qė ta vazhdoj edhe mė tutje tė jap kontriubutin e tij kėtu.

Mbeteni i pėrshėndetur,

Gentiani!

I nderuar Gentian,

Ju flm per mbeshtetjen dhe pershendetjen!

Gjithe te mirat!

Arb
02-09-05, 21:46
Shum selam pej meje shum i neruemi Arb.
Ishalla edhe per ju niej veq per smieri,e paqsh shneten,familen,ishalla ju prihet e mara nkit dynja ishalla veq me gzim e sevda.
Shum i neruemi Arb mier u njefshmi nkit od tre per AXHEN po shum tdashne per ne,jau njefsha tmieren.

Axha jone,

Ju flm per pershnetjet!

Shpresoj qe te jeni mire dhe gjithcka te ju shkoj mire!

Arb
02-09-05, 21:48
Arb urime gati 4000 shkimet e tua :wink:
Te pershendes dhe gjitha te mirat ne jeten tuaj :wink:

Diana

Flm Diana!

Ja kalofsh sa mire!

Fund-jave te mbare!

MemphiSx
03-09-05, 07:47
Arb,Pranoj pershendetjet e mia kudo qe gjindesh :)

Tė deshiroj gjith t'mirat n'jete :)

Domira
04-09-05, 10:51
I nderuar Arb prano pershendetje te perzemerta nga une.

Uroj qe te vazhdojsh edhe me shume shkrime tua kuptimplota ne FD ashtu si i ke pase deri me tash.

Me nderime

Domira

Gjumashja
06-09-05, 16:45
Arb te pershendes kudo qe je te uroj disponim te kendshem kudo qe je doku buqe doku ne forum :wink:

Arb
06-09-05, 18:41
Tak-tak.

O ti Njeri po si tė kam??

Pėr hajr qė i paske bo mbi 4 mijė shkrime ani kur e di se sa i nzanun je dhe me sa vullnet kalon kohėn e paktė qė ke kėtu me ne, rrespekti pėr ty dyfishohet.

Tė pėrshėndes me njė pėrqafim.

Murgesha!

Oj nuse,

Po qysh te kom bre?

Dashte zoti e je mire e gjithcka eshte duke te shkuar mire.

Kalofsh nje jave te mbare!

Arb
06-09-05, 18:42
Arb,Te uroj nje jave plot fat e Lumturi :)

Te pershendes me plot sinqeritet,haveri yt MemphiS ;)

I nderuar Memphix,

Gjithashtu je i pershendetur!

Kalofsh mire kete jave!

E gjithe te mirat!

Arb
06-09-05, 18:42
Valet e Lumit Iber Ju sjellin Urimin time Per tej Oqeanit Atlantik,me deshirat me te mira per ju.

Naki

Pershendetje per ju o Naki!

E flm qe u ndale pak ne kete ode perashendetjesh!

Gjithe te mirat!

Arb
06-09-05, 18:44
Arb pershendetje dhe urime per mbi 4000 shkrime qe ke bo deri me tani suksese edhe ne te ardhmen

Gjumashe e nderuar!

Gjithashtu te pershendes dhe te uroj nje jave te mbare!

Doku me shpesh ksajde... ke hup krejt...

Diana007
10-09-05, 09:14
Arb urime tejkalimin 4000 pstiemve :wink:

Te pershendes gje gjitha te mirat :wink:

Diana

spirl_girls
10-09-05, 10:39
Hajde Urime e i shtofshh :!: Te pershendes

Gentiani
12-09-05, 21:30
Arb i Nderuar,

pranoni pėrshėndetjet e mia, duke ju pėrgėzuar dhe uruar pėr prezencėn e shkrimeve Tua qė i dhuroni kėtij Forumi Dardan,

I pėrshėndetur si gjithmonė, edhe pse rrallė e pėrmallė, por gjithsesi me gjithė peshėn e rrespektit dhe vlerėsimit qė kam pėr Ju!


Gentiani!

MemphiSx
13-09-05, 12:48
Arb,se pari te uroj per mbi 4000 shkrimet tuaja,shum te qmueshme per Forumin Dardan.
Pastaj te uroj shendet,fat,lumturi ne jet :)

T'pershendes nga zemra :)

laliloli
13-09-05, 22:26
Pershendetje te perzemert te le ne konakun tend arb ,me deshire qe do te gjej si eshte me se miri


Shendet ,gezim e lumturi


Vellazerisht Lali

Arb
14-09-05, 04:33
Arb Pranoni pershendetjet e mia i nderuar dhe urime per postimet tua ,,shpreh deshiren qe te vazhdoni keshtu ..

Ju pershendes dhe nje dit te rehatshme ku do qe jeni.

Mir mbetshi.

Me respekt Sy_Kaltra.

Gjithashtu te pershendes!

Kalofsh nje jave te mbare!

Arb
14-09-05, 04:34
Arb my friend :) te pershendes shume , deshiroj pune te mbar andej oceanit .

Me nderime
Drita

Pershendetje gjithashtu oj kusherine!

Shpresoj qe te jesh mire dhe te jesh duke kaluar mire keto dite te fundit te veres.

Deri heren tjeter, gjithe te mirat!

Arb
14-09-05, 04:36
Arb!


I nderuari Arb gjithmone jeni i respektuar dhe nderuar nga Lazdrani i juaj.


Me plote respekt per ju Lazdrani :wink:

Shume i nderuar dhe i respektuar, Lazdran,

Ju falenderoj, dhe ne te njejten kohe gjithashtu ju pershendes!

Kalofshit nje jave te mbare!

Gjithe te mirat, deri heren tjeter!

Agroni22
14-09-05, 11:20
pershendetje per ty i nderua ARB dhe te deshiroje qdo te mire

Psikologu
15-09-05, 11:52
I nderuari Arb!

Me konsiderat dhe respekt tė madhė pėr ju , ju pėrshendes , duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj.
Uroj qė shkrimet e juaja tė mos ndalen nė tė ardhmen , sepse ato janė pjesė e njė inteligjence tė madhe njerzore , qė duhet konsideruar me respekt dhe vlersim tė lartė.

Me nderime dhe respekt si cdo here pėr ju;

Psikologu

Artisti
17-09-05, 10:43
Arb ke pershendetje t mdhaja prej mejeArtisti

Daja POLIC
18-09-05, 23:28
Arb per ju me ne fund nje pershendetje speciale ekstra dicka prej gjermanis , frankfurti e drejt e new jork
shpresoj qe jeni shendosh e mir me shendet , ju deshiroj suksese ne amerik
dhe ishalla se shpejti ne pavarsin e kosoves ne liri

jeni i pershendetur gjithmon nga ana ime ciao

laliloli
29-09-05, 09:29
Arb po e verej se gati dy jave nuk qenke ketu ne oden tende ,por megjithate vendosa qe ta le nje pershendetje te perzemert me deshire qe te jeni si eshte me mire kudo qe jeni


Sinqerisht dhe vellazerisht Lali

turisti
03-10-05, 11:55
:P Arb i nderuar :P ,

Te pershendes sinqerisht dhe te deshiroj realizimin e deshirave ashtu siē deshiron vet.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Psikologu
06-10-05, 01:49
I nderuari dhe i vlersuari Arb!

Kam nderin tė ju pershendes duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj.
Kontributi i juaj i pa lodhur leshon dritė nė mesin e kombit shqiptarė.
Puna e pa lodhur e juaja e deshmon inteligjencen dhe vullnetin e dashurin e madhe kombtare.
Vetem pėrpara dhe suksese nė tė ardhmen.

Me nderime dhe konsiderat tė veqantė per ju:

Psikologu

Krokodilli
06-10-05, 06:18
Pershendetje shoku Arb,,,, te pershendes dhe te uroj te vazhdosh me shkrimet tua te vlefshme

Kalo mire NYC BOY
tung

Arb
07-10-05, 06:06
I nderuari Arb!

Cdo tė mirė dhe te mbarė ne jeten e juaj , njeherit ju deshiroj qaste te kendeshme kudo qe jeni.

Me nderime si cdo here per ju :

Psikologu

Ju flm o Psikolog!

Shpresoj qe te jeni edhe ju mire, dhe gjithcka te jete duke iu shkuar mire.

Gjithe te mirat!

Arb
07-10-05, 06:07
Shume urime per ty- shume urime per ty- shume urime per ty ARB shume urime per ty :!:
me dashuri flaka :idea:

Flm Flaka qe paske trokid ne kete dere te odes...

ia kalofsh mire, e gjithe te mirat!

Arb
07-10-05, 06:08
Arb,Pranoj pershendetjet e mia kudo qe gjindesh :)

Tė deshiroj gjith t'mirat n'jete :)

Ju flm o Memphix!

Gjithe te mirat edhe juve!

Arb
07-10-05, 06:08
I nderuar Arb prano pershendetje te perzemerta nga une.

Uroj qe te vazhdojsh edhe me shume shkrime tua kuptimplota ne FD ashtu si i ke pase deri me tash.

Me nderime

Domira

E nderuara Domira,

Te falenderoj qe paske gjete kohe te lesh nje mesazh ne kete ode.

Ju uroj gjithe te mirat ne jete!

Arb
07-10-05, 06:10
Arb te pershendes kudo qe je te uroj disponim te kendshem kudo qe je doku buqe doku ne forum :wink:

Gjumashe ku te kom bre ty? Ke hup krejt a?

Qetash pom doket se po te merr gjumi mire, spo dukesh ne Forum edhe aq.

Pershendetje edhe per ty!

Arb
07-10-05, 06:10
Arb urime tejkalimin 4000 pstiemve :wink:

Te pershendes gje gjitha te mirat :wink:

Diana

Flm, dhe gjithashtu te pershendes!

Kalofsh nje fund-jave te mbare!

Arb
07-10-05, 06:11
Hajde Urime e i shtofshh :!: Te pershendes

Me gjithe ty SG!

Kalofsh mire!

Arb
07-10-05, 06:12
Arb i Nderuar,

pranoni pėrshėndetjet e mia, duke ju pėrgėzuar dhe uruar pėr prezencėn e shkrimeve Tua qė i dhuroni kėtij Forumi Dardan,

I pėrshėndetur si gjithmonė, edhe pse rrallė e pėrmallė, por gjithsesi me gjithė peshėn e rrespektit dhe vlerėsimit qė kam pėr Ju!


Gentiani!

I nderuar Gentian,

Pershendetje edhe per ju!

Ju flm qe ke leshu nje za ne kete ode.

Shpresoj qe te jeni mire, dhe gjithcka te jete duke iu shkuar mire!

Gjithe te mirat!

Kercovari
07-10-05, 06:13
Arb i nderuar

Te le nje pershendetje te ngrohte vellezrore duke te deshiruar gjitha te mirat ne jete dhe ne familje.
Kercovari.

Arb
07-10-05, 06:13
Arb,se pari te uroj per mbi 4000 shkrimet tuaja,shum te qmueshme per Forumin Dardan.
Pastaj te uroj shendet,fat,lumturi ne jet :)

T'pershendes nga zemra :)

Flm edhe nje here, i nderuar!

Shendet, mbaresi, mireqenje edhe per juve!

Arb
07-10-05, 06:14
Pershendetje te perzemert te le ne konakun tend arb ,me deshire qe do te gjej si eshte me se miri


Shendet ,gezim e lumturi


Vellazerisht Lali

Shume flm o i nderuari Lali!

Shpresoj qe te jeni mire!

Shendet, mireqenje, mbaresi ne jeten e juaj!

Deri heren tjeter, gjithe te mirat!

Arb
07-10-05, 06:16
pershendetje per ty i nderua ARB dhe te deshiroje qdo te mire

Agron,

Flm per pershendetje!

Prano ngushellimet e mia per vdekjen e Kryetari te Komunes se juaj!

Respekt dhe kujtim te perjetshem per punen e tij ne sherbim te kombit!Gjithe te mirat per juve!

Agroni22
09-10-05, 14:39
je i pershendetur nga une :wink:

dr1ta
10-10-05, 23:57
Arb , te pershendes shume , deshiroj pune te mbar dhe argetim te kendshem kudo ce je .


Drita

Sy_kaltra
11-10-05, 13:22
Arb pranoni pershendetjet e mia i Nderuar..

Te uroj gjdo te mir fat dhe mbaresi ne jet :wink:

Sy_Kaltra.

Psikologu
16-10-05, 10:40
I nderuari dhe i vlersuari Arb!

Kam nderin tė ju pershendes duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj.
Kontributi i juaj i pa lodhur leshon dritė nė mesin e kombit shqiptarė.
Puna e pa lodhur e juaja e deshmon inteligjencen dhe vullnetin e dashurin e madhe kombtare.
Vetem pėrpara dhe suksese nė tė ardhmen.

Me nderime dhe konsiderat tė veqantė per ju:

Psikologu

Arb
24-10-05, 18:21
I nderuari Arb!

Me konsiderat dhe respekt tė madhė pėr ju , ju pėrshendes , duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj.
Uroj qė shkrimet e juaja tė mos ndalen nė tė ardhmen , sepse ato janė pjesė e njė inteligjence tė madhe njerzore , qė duhet konsideruar me respekt dhe vlersim tė lartė.

Me nderime dhe respekt si cdo here pėr ju;

Psikologu

Shume i respektuari dhe vleresuari, Psikolog,

Ju falenderoj per mesazhin e juaj, duke shpresuar qe te jeni mire dhe gjithcka te jete duke iu shkuar mire.

Gjithe te mirat deri heren tjeter!

Arb
24-10-05, 18:21
Arb ke pershendetje t mdhaja prej mejeArtisti

Gjithashtu pershendetje O Artist!

Kalofsh mire!

Arb
24-10-05, 18:23
Arb per ju me ne fund nje pershendetje speciale ekstra dicka prej gjermanis , frankfurti e drejt e new jork
shpresoj qe jeni shendosh e mir me shendet , ju deshiroj suksese ne amerik
dhe ishalla se shpejti ne pavarsin e kosoves ne liri

jeni i pershendetur gjithmon nga ana ime ciao

Shume i nderuari Daja Polic,

Shpresoj se je mire dhe gjithcka te shkon mire kudo qe gjendesh!

Deri heren tjeter, gjithe te mirat!

Arb
24-10-05, 18:24
Arb po e verej se gati dy jave nuk qenke ketu ne oden tende ,por megjithate vendosa qe ta le nje pershendetje te perzemert me deshire qe te jeni si eshte me mire kudo qe jeni

Sinqerisht dhe vellazerisht Lali

Po ku mbete ti o Lali se?

Shpresoj se gjithcka eshte duke te shkuar mire...

Pershendetje deri heren tjeter!

Arb
24-10-05, 18:25
:P Arb i nderuar :P ,

Te pershendes sinqerisht dhe te deshiroj realizimin e deshirave ashtu siē deshiron vet.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Turist i respektuar,

Shpresoj se je mire dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire...

pershendetje!

Arb
24-10-05, 18:27
Pershendetje shoku Arb,,,, te pershendes dhe te uroj te vazhdosh me shkrimet tua te vlefshme

Kalo mire NYC BOY
tung

I nderuar Kroki,

Te fln per mesazhin!

Gjithe te mirat!

Honesty^uk.
24-10-05, 18:28
Pershendetje per ju i nderuar.
Euforia e shkrimeve tuaja, me ka lene pershtypje dhe gezoni respektin tim.

Vetem neper shtigjet e Gezimit dhe Lumturise kaloft jeta juaj

Me nderime
Honesty

Kercovari
26-10-05, 16:51
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Arb
26-10-05, 16:56
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

S'ke pse te kerkosh falje o Kercovar...

Nuk ke lenduar ke, s'ka ndodh gje. Perkundrazi ju tregoni vlera te medha me humorin e juaj te shkelqyer, respektin ndaj te tjereve, miqesine qe krijoni...

Mbetesh i pershendetur, duke iu uruar shendet, mbaresi, mireqenje, dhe sukses ne cdo lemi te jetes!

Miqesisht,

Arbi

MemphiSx
28-10-05, 15:33
Arb,prano nje pershendetje te perzemert nga ana ime :) Shpresoj qe po ja kalon buker ne Ameriken e Larget :)

ninnela
28-10-05, 19:19
Urime Arb i nderuar per postimet e bera dhe cdo te mire ne jete.Me nderime NINNELA :wink:

Arb
28-10-05, 19:39
je i pershendetur nga une :wink:

Gjithashtu o Agron!

Arb
28-10-05, 19:39
Arb pranoni pershendetjet e mia i Nderuar..

Te uroj gjdo te mir fat dhe mbaresi ne jet :wink:

Sy_Kaltra.

Gjithe te mirat edhe juve!

Arb
28-10-05, 19:40
Arb , te pershendes shume , deshiroj pune te mbar dhe argetim te kendshem kudo ce je .


Drita

Gjithe te mirat edhe per ty!

Arb
28-10-05, 19:41
Arb,prano nje pershendetje te perzemert nga ana ime :) Shpresoj qe po ja kalon buker ne Ameriken e Larget :)

Pershendetje o mik!

Cka po bahet ne Gjakove? Kryetari eshte shkarkuar, apo?

Shpresoj qe te jesh mire dhe gjithcka te shkoj mire!

Arb
28-10-05, 19:42
Urime Arb i nderuar per postimet e bera dhe cdo te mire ne jete.Me nderime NINNELA :wink:

Pershendetje edhe per ju e nderuar!

Gentiana
28-10-05, 19:45
O Arb, he tu u dashurofsh marrezisht, po a je kund hey?

Nje pershendetje ke nga un, dhe poashtu te uroj nje weekend te kendshem :wink:

Arb
28-10-05, 19:49
O Arb, he tu u dashurofsh marrezisht, po a je kund hey?

Nje pershendetje ke nga un, dhe poashtu te uroj nje weekend te kendshem :wink:

A s'din me u uru ma keq a!

Heeeu po mu deshka mos me ta hap deren hic bre ty!

Po ma dojshe t'miren fort!

Po ti cka i ki senet, kete fund-jave?

Ajt, ja kalofsh mire!

rafet llapjani
28-10-05, 22:25
Arb te pershendes nga zemra dhe te deshiroj nje jet sa mate lumtur dhe shume suksese ne jet.
me nder dhe rrespek nga rafet llapjani

Flaka_1
30-10-05, 03:07
Po flakeroj kendej pari dhe po u le pershendetjet e mia te flakta!
me dashuri si per here flaka!

Domira
30-10-05, 14:14
I nderuar Arb te pergezoj per shkrimet tua te mira dhe kuptimplote.
TE UROJ GJITHE TE MIRAT PER TY DHE TE DASHURIT TUAJ.

Me respekt
Domira

Arb
30-10-05, 15:35
Arb te pershendes nga zemra dhe te deshiroj nje jet sa mate lumtur dhe shume suksese ne jet.

me nder dhe rrespek nga rafet llapjani

Gjithashtu pershendetje i nderuar!

Kalofshit nje te Diele te mbare!

Barbaroza
30-10-05, 17:26
Arb,ka kohe te gjate qe s'kam qene k'sajde,andaj erdha per te te uruar cdo te mire dhe disponim deri ne maximum! :)

Arb
12-11-05, 17:08
Po flakeroj kendej pari dhe po u le pershendetjet e mia te flakta!
me dashuri si per here flaka!

Gjithashtu ju pershendes!

Gjithe te mirat!