PDA

View Full Version : Kush e njek e ja ka zanat Hallall i qoft!!!!!!!


Blondi1
21-04-05, 15:29
Ne shqiptarėt jemi tė njohur si popull me potenc tė shėndosh seksuale.

Nė njė tubim me shoqėri para disa ditėve:

Njė shok si pėr shaka lėshoi njė Pornofilm nė Projektor, dhe aty mbas 2 minutave askush nuk ja lėshoi syt filmit se diskutimet filluan.

U fol shum mbi seksin , por diqka qė mė quditi ishte se shum nga kolegėt ishin tė mendimit se Ato pornodarstellerin ose ma mir me than artistet e filmave erotik ishin tė operuara qė tė mund ti qėndrojn seksit dhe mashkullit nė film.

Filmi ishte i Porno i rėndomt dhe jo vullgar, si edhe mashkullii cili nė tė kundėrten doi sjellte dhimje partneres.

Njėri bile thoshte se femra nuk mund ta pėrmbaj seksin mbi njė or.
Njėri thoshte Mashkulli normal nuk mund tė bėj seks mbi 15 minuta.

Ka edhe shum qi me ka quditur dhe me ka fut ne dyshime se ne shqiptarėt jemi njė popull i cili ka potenc tė shėndosh.

Un kam menduar se femra e cila i ka tė drejtat e kufizuara, sė paku ėsht e kėnaqur me bashkshortin, por siq po duket shum femra kan partner tė dobėt.
Nuk dua tė pohoj se ska mashkuj tė fort por mė duket se kėta qenkan tė pakt.

Njėri ng a shoqėrija u mburr se un at punėn mund ta bėj disa her nė njė nat??????

Tjetri tha un mund ta bėj vetėm njė her por kjo her zgjat deri nė mėngjes!!!!!!!!!

Shum qeshar mu dok ky i pari qi mund ta bėj disa her nė nat, se mė duket se kėtij i intereson vetėm vetja e tij dhe se nė qfar mase knaqet partnerja nuk i intereson.

Ky i dyti ishte i vetmi qi ma mbushte mendjen dhe kishte goxha pėrvoj tė mir

E ata 7 tė tjerėt mė duket se nuk kishin hy hala n bylyk.

Se ju lodha me prralla se me dit ata shokt se qka jam tu shkru mi thejn brit tum rre se pėr grushta e di se ja kan zanat.

Do tė doja tė shkruan edhe dikush tjetėr se qfar mendon pėr kėt problem


Tung
Blondi

florian
21-04-05, 20:09
PERSHENDETJE BLONDI1 MIR SE ERDHET NE MESIN .
ME VJEN KEQ PO KJO TEM NUK ESHTE ESHT NE VENIN E DUHUR .
EKZISTON TEMA PA CENUZ .

ME RESPEKT FLORIAN .