PDA

View Full Version : dashuro-online


dashuro-online
21-04-05, 22:52
Une jam administratori i dashuro-online.com.
Rralle here me ndodh qe te jem i kenaqur me
punen time (ndoshta ka kjo te beje me egon time
personale), por ama pas mbarimit te kesaj faqeje
ndihem i kenaqur nga vetja dhe njekohesisht i
lumtur, qe t'ju ofroj bashkeatdhetareve te mi me
nje sherbim te tille. Kam deshire qe ky sherbim
ti sherbeje forcimit te lidhjes mes nesh dhe shume
nga ju, qe nuk keni gjetur akoma partnerin apo
miqte e duhur, ti gjeni ata permes faqes tone.
Shpresoj qe te ngeleni te kenaqur.
Per cdo verejtje apo sygjerim do tu jemi shume
mirenjohes.

Gjumashja
22-04-05, 09:00
Flm per kete faqe te mrekullueshme nese osht e vertet kjo qka lexova ma lart shpresoj qe do te zgjas shume kjo faqe :wink:

Daja POLIC
07-05-05, 04:33
flm shum per angazhimin tend per rinin ton edhe nje her po te falenderoj shum kysmet dua te regjistroem aty edhe ndoshta KRIS dicka per mu :lol:
tungi

turisti
07-05-05, 22:55
Une jam administratori i dashuro-online.com.
Rralle here me ndodh qe te jem i kenaqur me
punen time (ndoshta ka kjo te beje me egon time
personale), por ama pas mbarimit te kesaj faqeje
ndihem i kenaqur nga vetja dhe njekohesisht i
lumtur, qe t'ju ofroj bashkeatdhetareve te mi me
nje sherbim te tille. Kam deshire qe ky sherbim
ti sherbeje forcimit te lidhjes mes nesh dhe shume
nga ju, qe nuk keni gjetur akoma partnerin apo
miqte e duhur, ti gjeni ata permes faqes tone.
Shpresoj qe te ngeleni te kenaqur.
Per cdo verejtje apo sygjerim do tu jemi shume
mirenjohes.

Faleminderit i nderuari.Une jam -TURIST-,dhe ndoshta udha turistike do te me bjere atje,a deri ateherit,ju prtshendes.

Me respekt,
TURISTI. :P

e_martumja
07-05-05, 22:58
Une jam administratori i dashuro-online.com.
Rralle here me ndodh qe te jem i kenaqur me
punen time (ndoshta ka kjo te beje me egon time
personale), por ama pas mbarimit te kesaj faqeje
ndihem i kenaqur nga vetja dhe njekohesisht i
lumtur, qe t'ju ofroj bashkeatdhetareve te mi me
nje sherbim te tille. Kam deshire qe ky sherbim
ti sherbeje forcimit te lidhjes mes nesh dhe shume
nga ju, qe nuk keni gjetur akoma partnerin apo
miqte e duhur, ti gjeni ata permes faqes tone.
Shpresoj qe te ngeleni te kenaqur.
Per cdo verejtje apo sygjerim do tu jemi shume
mirenjohes.

Faleminderit i nderuari.Une jam -TURIST-,dhe ndoshta udha turistike do te me bjere atje,a deri ateherit,ju prtshendes.

Me respekt,
TURISTI. :PNese pranojn Turistat ndoshta pranojn edhe te martuaret.
Shpresoj qe me del rruga edhe mu atje se u terakata me me plakin teme :lol: :lol:

turisti
07-05-05, 23:12
Une jam administratori i dashuro-online.com.
Rralle here me ndodh qe te jem i kenaqur me
punen time (ndoshta ka kjo te beje me egon time
personale), por ama pas mbarimit te kesaj faqeje
ndihem i kenaqur nga vetja dhe njekohesisht i
lumtur, qe t'ju ofroj bashkeatdhetareve te mi me
nje sherbim te tille. Kam deshire qe ky sherbim
ti sherbeje forcimit te lidhjes mes nesh dhe shume
nga ju, qe nuk keni gjetur akoma partnerin apo
miqte e duhur, ti gjeni ata permes faqes tone.
Shpresoj qe te ngeleni te kenaqur.
Per cdo verejtje apo sygjerim do tu jemi shume
mirenjohes.

Faleminderit i nderuari.Une jam -TURIST-,dhe ndoshta udha turistike do te me bjere atje,a deri ateherit,ju prtshendes.

Me respekt,
TURISTI. :PNese pranojn Turistat ndoshta pranojn edhe te martuaret.
Shpresoj qe me del rruga edhe mu atje se u terakata me me plakin teme :lol: :lol:

TURISTAT a jane te pamartruar???

e_martumja
07-05-05, 23:17
TURISTAT a jane te pamartruar???[/quote]Cfarti more bash ata martohen disaher bilem ne cdo shtet ka 1 :wink:

turisti
07-05-05, 23:24
TURISTAT a jane te pamartruar???Cfarti more bash ata martohen disaher bilem ne cdo shtet ka 1 :wink:[/quote]

:shock: :shock: :shock: Veq????