PDA

View Full Version : Komuniteti shqiptar ne Mbretesine e Bashkuar( BRITANI)...


Honesty^uk.
22-04-05, 21:18
Si fillim pershendet mbare shqiptaret kudo qe ndodhen ne cdo cep te Globit, dhe ne vecanti te gjithe ata/o qe ndodhen ne mbreterine plake Britani.

Ketu do te mundohem qe te paraqes disa te dhena qe ju mundeni te njiheni me veprimtarine e shqiptareve ne kete vend.


Suksese dhe lumturi ne jete ju uron;

Honesty

Reana
23-04-05, 08:14
Pershendetje te perzemerta Honesty, ty dhe gjithe komunitetit shqipetar ne Britanine e Madhe!

Honesty^uk.
23-04-05, 16:58
Pershendetje te perzemerta Honesty, ty dhe gjithe komunitetit shqipetar ne Britanine e Madhe!

Ju falenderoj per pershendetjen tuaj e nderuar, gjithashtu mbeteshi e pershendetur nga:

honesty

Honesty^uk.
23-04-05, 17:04
Te nderuar bashkatdhetare te jetoni ne Mbreterine e Bashkuar.
Per te mos mbushur faqet me shkrime te panavojshme, po ju dergoj Adresen ku ju mundet qe te merrni dhe te njiheni me te gjitha informacionet dhe zhvillimet qe komuniteti shqiptar verpon ne Britani.

www.albanianmail.co.uk

Kalofshi caste sa me te kendshme

Honesty

Arb
23-04-05, 17:20
Pershendetje per te gjithe ata qe jetojne dhe veprojne ne Britani te Madhe!

turisti
01-05-05, 21:45
Si fillim pershendet mbare shqiptaret kudo qe ndodhen ne cdo cep te Globit, dhe ne vecanti te gjithe ata/o qe ndodhen ne mbreterine plake Britani.

Ketu do te mundohem qe te paraqes disa te dhena qe ju mundeni te njiheni me veprimtarine e shqiptareve ne kete vend.


Suksese dhe lumturi ne jete ju uron;

Honesty

Pershendetjet e perzemerta per te gjithe Shqiptaret ne GB,a pershendetje speciale per ty i nderuari me konstatim qe vetm 10% me ndryshe te kam paranenduar. :P :wink:

Me respekt te posaqshem,
TURISTI. :wink:

Honesty^uk.
01-05-05, 22:07
Pershendetjet e perzemerta per te gjithe Shqiptaret ne GB,a pershendetje speciale per ty i nderuari me konstatim qe vetm 10% me ndryshe te kam paranenduar. :P :wink:

Me respekt te posaqshem,
TURISTI. :wink:


I nderuar dhe me shendet qofsh "turisti" fjalet dhe pershendetjet tuaja vleresohen me SENS te vecante nga ana ime.

Jeni i nderuar dhe i pershedetur nga
Honesty.


PS :Meqenese qenka vetem 10% ndryshim nga sec ju me keni paraftyruar , do te doja te ma shuani kuriozitetin se si paska qene ndryshimi imagjinar i juaji

turisti
01-05-05, 22:21
Pershendetjet e perzemerta per te gjithe Shqiptaret ne GB,a pershendetje speciale per ty i nderuari me konstatim qe vetm 10% me ndryshe te kam paranenduar. :P :wink:

Me respekt te posaqshem,
TURISTI. :wink:


I nderuar dhe me shendet qofsh "turisti" fjalet dhe pershendetjet tuaja vleresohen me SENS te vecante nga ana ime.

Jeni i nderuar dhe i pershedetur nga
Honesty.


PS :Meqenese qenka vetem 10% ndryshim nga sec ju me keni paraftyruar , do te doja te ma shuani kuriozitetin se si paska qene ndryshimi imagjinar i juaji

Honesty i nderuar,
Vetem pak me i dobet ne faqe dhe me i ashper,keshtu shof nji person me plot ndjenja te cilat mshefen pas syve....,besom.As vet nuk muj me besue qe ashtu mire te kam paramendue. :P

Me respekt te veqant,
TURISTI i rrugaçaft,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahah aha. :wink:

Honesty^uk.
01-05-05, 22:28
Honesty i nderuar,
Vetem pak me i dobet ne faqe dhe me i ashper,keshtu shof nji person me plot ndjenja te cilat mshefen pas syve....,besom.As vet nuk muj me besue qe ashtu mire te kam paramendue. :P

Me respekt te veqant,
TURISTI i rrugaçaft,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahah aha. :wink:


hahahahahaaaha
turisti rrugac :lol: :lol: :lol: :lol:
me te vertet jeni njeri lartpames dhe qe keni telepati te fuqishme
per te treguar edhe anen e ashpersise po tregoj keto foto enkas per ju

http://img95.echo.cx/img95/7577/vendimi0ug.th.jpg (http://img95.echo.cx/my.php?image=vendimi0ug.jpg)

Te pershednes

turisti
01-05-05, 22:37
Honesty i nderuar,
Vetem pak me i dobet ne faqe dhe me i ashper,keshtu shof nji person me plot ndjenja te cilat mshefen pas syve....,besom.As vet nuk muj me besue qe ashtu mire te kam paramendue. :P

Me respekt te veqant,
TURISTI i rrugaçaft,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahah aha. :wink:


hahahahahaaaha
turisti rrugac :lol: :lol: :lol: :lol:
me te vertet jeni njeri lartpames dhe qe keni telepati te fuqishme
per te treguar edhe anen e ashpersise po tregoj keto foto enkas per ju

http://img95.echo.cx/img95/7577/vendimi0ug.th.jpg (http://img95.echo.cx/my.php?image=vendimi0ug.jpg)

Te pershednes

Hahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahaha,fa leminderit shume.Ashtu preciz,vetem 10-15 kg me pak-topi nuk e lu,papapapapapapapapapapap,po mburna me -budallaqet e mija-,hahahahahahahaahahahahahaahahahahah.

Faleminderit edhe nje here dhe dallimi eshte mes ketyre dyve- te i pari( ne restoran)-shiqimi me i bute,me i thyer,i lodhur..... :wink:

Me respekt,
TUERISTI. :wink:

dr1ta
23-05-05, 11:59
Pershendetje Honesty...... dhe shqiptaret ne angli

Honesty^uk.
23-05-05, 20:18
Pershendetje Honesty...... dhe shqiptaret ne angli

Faleminderit e nderuar dr1ta, kaloni sa me bukur

halla e madhe
23-05-05, 22:49
Nipqe_large more djale paske qellu bash te plaka britani a?Kalo sa me mire edhe pse je larg vendlindjes.Shendeti dhe suksesi qofshin me ty :!:

Honesty^uk.
29-05-05, 18:07
Nipqe_large more djale paske qellu bash te plaka britani a?Kalo sa me mire edhe pse je larg vendlindjes.Shendeti dhe suksesi qofshin me ty :!:Hallushe, ti e din se mua s'me mbushet syri per kollaj :wink: dhe une gjithnje kam synuar dhe synoj Lart :lol:, dhe tjetra ne shoqeri me te mocmit meson gjera qe te mbushim me atdhe dashuri me te madhe.

Hallushe kudo qe te jesh tani , nipcja juaj qe te respekton shume te dergon urimet dhe pershendetjet me te perzemerta per ju dhe gjirin tuaj familjar.
Lumturia qoft e perjetshme ne familjen tuaj.


Honesty