PDA

View Full Version : DOMIRA


Faqet : [1] 2 3 4

Naki
22-04-05, 22:36
Nje pershendetje speciale sonte shkone per DOMIREN.


Me nderime Naki

Gjumashja
22-04-05, 23:24
Domira prano pershendetjen edhe nga ana ime :wink:

gjume te embel te deshiron

Gjumashja

turisti
22-04-05, 23:27
:P DOMIRA e nderuar,je e pershendetur gjithmone sinqerisht nga bredhacaku boteror.

TURISTI.

Dali!Keq
23-04-05, 03:56
Nje pershendetje speciale sonte shkone per DOMIREN.


Me nderime Naki

Prej meje mjafton ni mpuq ne durt,mendoj qe e pranon se esht diqka nga Zemra dhe at duke u perkulur me nerin gjunje.

Dali i?

keq

Diana007
23-04-05, 08:33
Domira Llokume me vjen mir qe prap te shoh ne mesin ton edhe mos gabo me na mungu ma si heren e fundit aq gjat qe ke mungu :wink:

Te pershendes dhe te uroj nga zemra nje jete te shedetshme dhe te lumtur 8)

Te puth fort Diana :wink:

Dreni30
23-04-05, 09:32
E nderuara Domira

desha te pershendes e nderuar ti qenke fjet ende, por nejse po ta la nje pershendetje te dera e kur te zgjohesh e lexon.

Te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete e nderuar.

Nga Dreni30,.

ShEjToNkA
24-04-05, 23:56
Domira ,keni pėrshėndetje nga unė ku do qė ndodheshė ,gjithė tė mirat.


Tote e Nakit tė pėrshėndet :lol: :wink:

Domira
25-04-05, 00:18
Nje pershendetje speciale sonte shkone per DOMIREN.


Me nderime Naki

O NAKI i dashur tani sa e pash kete pershendetje qe ke bere enkas per mua dhe s'di si ta pershkruaj sa e gezuar ndjehem. Me fal qe nuk e kam pa me heret, te falemnderit nga zemra http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a010.gif

Domira
25-04-05, 00:28
Domira prano pershendetjen edhe nga ana ime :wink:

gjume te embel te deshiron

Gjumashja

Gjumashja siss te falemnderit edhe ty nga zemra. Te pershendes edhe une dhe te uroj nate te mire dhe gjum te embel :D

Domira
25-04-05, 00:30
:P DOMIRA e nderuar,je e pershendetur gjithmone sinqerisht nga bredhacaku boteror.

TURISTI.

I nderuar TURISTI faleminderit per pershendetjen dhe je i pershendetur nga une. Gjitha te mirat edhe per ty.

turisti
25-04-05, 00:35
:P DOMIRA e nderuar,je e pershendetur gjithmone sinqerisht nga bredhacaku boteror.

TURISTI.

I nderuar TURISTI faleminderit per pershendetjen dhe je i pershendetur nga une. Gjitha te mirat edhe per ty.

Faleminderit e nderuara. :P :wink:

Domira
25-04-05, 00:47
Prej meje mjafton ni mpuq ne durt,mendoj qe e pranon se esht diqka nga Zemra dhe at duke u perkulur me nerin gjunje.

Dali i?

keq
O Djali i Mire, asi bre kishe i keq po them http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/a050.gif

Te falemnderoj nga zemra per respektin dhe gjenitlitetin tend per mua ...eshte kenaqesi te kesh ksi shoqeriehttp://www.cosgan.de/images/midi/engel/g020.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

Domira
25-04-05, 00:53
Domira Llokume me vjen mir qe prap te shoh ne mesin ton edhe mos gabo me na mungu ma si heren e fundit aq gjat qe ke mungu :wink:

Te pershendes dhe te uroj nga zemra nje jete te shedetshme dhe te lumtur 8)

Te puth fort Diana :wink:

Diana faleminderit per pershendetjen loqki te kam llokume ty, kur je ti ne forum njeriu ndjehet keshtu http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/n015.gif
...joo nuk do te mungoj asnjehere ma sepse nuk ja vlen me ndejt pa Ju pa marr parasysh se ēka e qysh e tek :lol: :lol: :lol: :lol:

Mbetsh gjithnji keshtu e hareshme si je http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a010.gif

Domira
25-04-05, 01:03
E nderuara Domira

desha te pershendes e nderuar ti qenke fjet ende, por nejse po ta la nje pershendetje te dera e kur te zgjohesh e lexon.

Te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete e nderuar.

Nga Dreni30,.

Besoj se ma pranon edhe ti Drenush faljen sepse nuk e kam pa ma heret pershendetjen e mrekullushme qe me ke lan te dera :D :D :D te falemnderoj nga zemra edhe ty per kete befasi te kendshme mbas disa lodhjeve te vogla te perditshme qe ka njeriu eshte kenaqesi te kesh perzemersi te tilla http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/g020.gif

Domira
25-04-05, 01:12
Domira ,keni pėrshėndetje nga unė ku do qė ndodheshė ,gjithė tė mirat.


Tote e Nakit tė pėrshėndet :lol: :wink:

E dashur Tote e Nakit :lol: te pershendes nga loqka e zemres dhe te tregoj se ti dua shume shejtonlleqet e tua :D :D :D

Gjitha te mirat qofshin me ty.

Arbėri
25-04-05, 10:20
Phaaaaaaa, Domira, EDALA MOS me dalte, po si nuk te paskam pershendet me heret http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a090.gif

Te pershendes, nga mesi i zemres, e nderuar, dhe te deshiroj te gjitha te mirat e kesaj bote http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

dr1ta
25-04-05, 11:39
Domira te pershendes shume e nderuar ...deshiroj cdo te mire per ju ...

Diana007
25-04-05, 11:49
Diana faleminderit per pershendetjen loqki te kam llokume ty, kur je ti ne forum njeriu ndjehet keshtu http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/n015.gif
...joo nuk do te mungoj asnjehere ma sepse nuk ja vlen me ndejt pa Ju pa marr parasysh se ēka e qysh e tek :lol: :lol: :lol: :lol:

Mbetsh gjithnji keshtu e hareshme si je http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a010.gif

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif

Domira me vjem mir qe ndihesh ashu me pranin time ketu , un jam edhe me e lumtur kur te tjert ndihen mir me mua :wink:


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Naki
25-04-05, 12:47
Nje pershendetje speciale sonte shkone per DOMIREN.


Me nderime Naki

O NAKI i dashur tani sa e pash kete pershendetje qe ke bere enkas per mua dhe s'di si ta pershkruaj sa e gezuar ndjehem. Me fal qe nuk e kam pa me heret, te falemnderit nga zemra http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a010.gif


Te kame per qefi,jo rastesisht por enkas per ty :wink:

Partneri i juaj NAKI & DOMIRA

Gentiana
25-04-05, 14:40
Domira pershendetje per ty sot, gjithashtu edhe per Nakin.
Nje jave te qet ju uroj.

Genta

Domira
25-04-05, 16:50
Domira pershendetje per ty sot, gjithashtu edhe per Nakin.
Nje jave te qet ju uroj.

Genta

Faleminderit Genitana, te pershendes edhe une, te uroj lumturi ne jet.

Domira
25-04-05, 17:08
Phaaaaaaa, Domira, EDALA MOS me dalte, po si nuk te paskam pershendet me heret http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a090.gif

Te pershendes, nga mesi i zemres, e nderuar, dhe te deshiroj te gjitha te mirat e kesaj bote http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif Arberi
Falemnderit i nderuar per keto fjale te ngrohta e te sinqerta miqesore.
Te pershendes perzemersisht dhe te deshiroj mbaresi e gjitha te mirat ne jete.
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a056.GIF

Domira
25-04-05, 17:12
Domira te pershendes shume e nderuar ...deshiroj cdo te mire per ju ...

Drita e dashur te pershendes nga zemra dhe deshiroj te gjitha te mirat.
Kalo nje jave te kendshme. http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/h010.gif

Psikologu
26-04-05, 04:53
Pershendetje dhe qdo tė mirė e nderuara Domira.
Uroj qe te jeni mirė , dhe ju deshiroj qdo te mirė ne ditet e tua te ardhshme.

Me nderime:

Psikologu

Domira
26-04-05, 16:17
Pershendetje dhe qdo tė mirė e nderuara Domira.
Uroj qe te jeni mirė , dhe ju deshiroj qdo te mirė ne ditet e tua te ardhshme.

Me nderime:

Psikologu

Faleminderit per pershendetjen i nderuar Psikologu, iu pershendes edhe une nga zemra.
Uroj te keni shendet dhe te gjitha te mirat.

Me nderime

Domira

turisti
27-04-05, 23:38
Domira e nderuar,
Te pershendes shume dhe shume dhe shume e pastaj me sinqeritet.

TURISTI. :P

Domira
30-04-05, 09:52
Domira e nderuar,
Te pershendes shume dhe shume dhe shume e pastaj me sinqeritet.

TURISTI. :P

Faleminderit i nderuar TURISTI per pershendetjen e sinqerte, te pershendes edhe une dhe kalo nje dite sa me te bukur kudo qe je.
:lol: ....natyrisht se pershendetjet se paku duhet te jene te sinqerta te kujdo qofshin ato.

Me respekt

Domira

Reana
30-04-05, 09:57
Vetem desha te them "Tung"

e vikend te kendshem


http://www.prettyscreen.com/greetings/resource/picture/Pets/1kad011a399d.jpg

Domira
30-04-05, 11:24
Vetem desha te them "Tung"

e vikend te kendshem


http://www.prettyscreen.com/greetings/resource/picture/Pets/1kad011a399d.jpg

Kalo sa me bukur edhe ti e dashur Reana.....eh sa shume tregon kjo foto....faleminderit :)

Murgesha
30-04-05, 13:01
Domira sa keq po mė vjen qė ende spaskam ardhė me tė vizituar nė odėn tėnde.
Me shpresė se do mė falėsh pėr kėtė vonesė tė uroj ēdo tė mirė nė jetė.

Gjumashja
30-04-05, 13:04
Domira te pershendes kudo qe je :wink:

Domira
30-04-05, 20:44
Domira sa keq po mė vjen qė ende spaskam ardhė me tė vizituar nė odėn tėnde.
Me shpresė se do mė falėsh pėr kėtė vonesė tė uroj ēdo tė mirė nė jetė.

Ska gje e dashur Murgesha je e mirseardhur kurdo qe te vish :wink: . Te gjitha te mirat qofshin me ty dhe me me te dashurit e tu.

Domira
30-04-05, 20:45
Domira te pershendes kudo qe je :wink:

Qofsh mire edhe ti Gjumashe, kalofsh sa me mire :wink:

Fleta
01-05-05, 12:41
- Pershendetje zemrushe, te uroj caste te kendeshme kudo ce je...... :wink:

Psikologu
02-05-05, 04:40
Domira e nderuar:

Pranoni pershendetjet e mia per ju me njė respekt te veqantė.
Ju deshiroj qdo tė mirė ne jeten tuaj ne pergjithėsi.
Shendet dhe lumturi ju deshiron :

Psikologu

Honesty^uk.
02-05-05, 09:27
Qysh se jam inkuadruar ne forumin DARDAN tash e 2 vite me pare, nga dita ne dite kam arritur te njoh njerez me karakter dhe tipare te forta qe me kane shtuar me shume deshiren per te qene ne mesin e tyre, dhe njera nga keto jeni ju e nderuara DOMIRA qe me shkrimet tuaja te cilat tregojn sinqeritet, zgjuari dhe aftesi per tju pershtatur cdo situate, keni arritur ti shtoni nuancat gjalleruese ketij forumi, dhe perkete gezoni respekt te madh nga une.

Per te gjitha keto te uroj fat , suksese dhe lumturi ne jeten tuaj.

Me respekt

Honesty

Diana007
03-05-05, 11:45
Domira rrushe uime per tejkalimin e 1000 posetime te mrekollushem qe i jep plot gjalleri forumit :D :D

Te pershendes dhe gjitha te mirat :wink:


Me respekt Diana :wink:

Diana007
03-05-05, 15:13
Domira se harrova me here me ta sjell Kuroren e mbretris na merre :lol: :lol: :lol:
http://www.coolbuddy.com/icon/contest/IMGS/good29.gif

doGzona
03-05-05, 16:07
Pranoni dhe pershendetjet e mia e nderuara Domira.
Caste te kendeshme ju deshirone

doGzona

Arbėri
05-05-05, 11:12
Domira, mire se na erdhe ne Pallatin tone mbreteror :lol: :lol:

Vallha edhe ty po te punojshin gishtat, phaaaaaaa, e jo vetem gishtat por edhe kah fiqiret ishe si kompjuter 4-she :lol: :lol: :lol:

Te pershendes perzemersishte, ku do qe ndoshesh, me shprese se do te na knaqesh me shkrime te bukura edhe ne te ardhmen :P :lol: :lol:

Me rrespekt, Arbėri :P :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
05-05-05, 11:32
Domira te uroj 1mij shkrimet e tua me shpres qe do te vazhdosh kehstu te pershendes :wink:

Dilingjia
05-05-05, 12:02
Domira DOREMIRA :wink:

Domira
05-05-05, 12:23
Domira, mire se na erdhe ne Pallatin tone mbreteror :lol: :lol:

Vallha edhe ty po te punojshin gishtat, phaaaaaaa, e jo vetem gishtat por edhe kah fiqiret ishe si kompjuter 4-she :lol: :lol: :lol:

Te pershendes perzemersishte, ku do qe ndoshesh, me shprese se do te na knaqesh me shkrime te bukura edhe ne te ardhmen :P :lol: :lol:

Me rrespekt, Arbėri :P :lol: :lol: :lol:

Faleminderit i nderuar Arberi per mirseardhjen ne Pallatin mbreteror te Dardanise.
Jam e lumtur qe gjindem ne kete Mbreteri.
Te pershendes edhe une kudo qe je te uroj shendet dhe lumturi me me te dashurit tuaj.

Me respekt

Domira

Domira
05-05-05, 12:26
Domira te uroj 1mij shkrimet e tua me shpres qe do te vazhdosh kehstu te pershendes :wink:


Faleminderit e nderuara Gjumashe per urimet, shpresoj se do te vazhdoj te shoqerohem dhe do te ndjehem mire me ju edhe ne te ardhmen :wink:

Me nderime
Domira

Domira
05-05-05, 12:28
Domira DOREMIRA :wink:

Mire se te gjeta edhe ty djali i Urte, Dilingjia :wink:

Dilingjia
05-05-05, 12:33
Domira DOREMIRA :wink:

Mire se te gjeta edhe ty djali i Urte, Dilingjia :wink:

Mire kofsh e vofsh se mbari... :wink:

Arbėri
05-05-05, 12:34
Domira DOREMIRA :wink:

Mire se te gjeta edhe ty djali i Urte, Dilingjia :wink:E joooooooo vallha, ishalla ky far Dilingjija nuk na vjen ne Pallate se berrah na bon, qyyyyyyyy :x :x :x :x

More tash, pasi ke hy ne pallatin tone, kemi me ta ndalue edhe komunikimin me te, qyy, nuk lejojme qe nga jashte te na "demtojne" imazhin e Pallatit, tu pas burra sa te kesh qef aty :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
05-05-05, 12:39
Arber,
Kadal he burr zoti kur na ka ba dikujt ja ka dhene MENDJEN,dikujt TAKATIN, e dikujt DILINGJILLAKUN...

Qka me ba...une qitu ne qoshe po rri a ban a jo?

Domira te pershendes prej se largut...allahile mos mu afro ngat se po gjelozojn masanej :wink: :lol:

Gjumashja
05-05-05, 12:41
Domira te uroj 1mij shkrimet e tua me shpres qe do te vazhdosh kehstu te pershendes :wink:


Faleminderit e nderuara Gjumashe per urimet, shpresoj se do te vazhdoj te shoqerohem dhe do te ndjehem mire me ju edhe ne te ardhmen :wink:

Me nderime
Domira
:wink: :wink:

Arbėri
05-05-05, 12:44
Arber,
Kadal he burr zoti kur na ka ba dikujt ja ka dhene MENDJEN,dikujt TAKATIN, e dikujt DILINGJILLAKUN...

Qka me ba...une qitu ne qoshe po rri a ban a jo?

Domira te pershendes prej se largut...allahile mos mu afro ngat se po gjelozojn masanej :wink: :lol:Hahahaha, jo bre Dilingji, nuk eshte pune te gjelozia por, heheheh, te rendi dhe disciplina, qyyyyyy :wink: :wink:

Eeeeeee tash ke fol qysh duhet, per ne qoshe rri valla dhe ajo DELE, ops. FEMER qe ndahet prej bylykut, dakikin mos ja fal, qyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
05-05-05, 12:57
Arber,
Kadal he burr zoti kur na ka ba dikujt ja ka dhene MENDJEN,dikujt TAKATIN, e dikujt DILINGJILLAKUN...

Qka me ba...une qitu ne qoshe po rri a ban a jo?

Domira te pershendes prej se largut...allahile mos mu afro ngat se po gjelozojn masanej :wink: :lol:Hahahaha, jo bre Dilingji, nuk eshte pune te gjelozia por, heheheh, te rendi dhe disciplina, qyyyyyy :wink: :wink:

Eeeeeee tash ke fol qysh duhet, per ne qoshe rri valla dhe ajo DELE, ops. FEMER qe ndahet prej bylykut, dakikin mos ja fal, qyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Okey dokey...qitu n'qoshe jom pra :wink:

Domira
05-05-05, 13:10
Domira DOREMIRA :wink:

Mire se te gjeta edhe ty djali i Urte, Dilingjia :wink:E joooooooo vallha, ishalla ky far Dilingjija nuk na vjen ne Pallate se berrah na bon, qyyyyyyyy :x :x :x :x

More tash, pasi ke hy ne pallatin tone, kemi me ta ndalue edhe komunikimin me te, qyy, nuk lejojme qe nga jashte te na "demtojne" imazhin e Pallatit, tu pas burra sa te kesh qef aty :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: Arber me bane me qesh he sdi ēka te qoft, veē ka puna e komunikimit nuk kam qef me u perzie se tash e kam statusin e mbretereshes apo jo :wink: ...pasna me ju dal aqik (mos tham kapuq me mang se pom vjen marre) mbreterise sepse kur vjen puna e marakut tim
zgjedhi une vet a :wink:
E sa i perket Dilingjise te une eshte i mirseardhun ne ēdo kohe :wink:

Domira
05-05-05, 13:13
Okey dokey...qitu n'qoshe jom pra :wink:

Qoshe :shock: :shock: :shock:
Dilingji hajde qitu ne divan edhe trego ēfar kafe po pin :lol: :lol: :lol: :wink:

e_martumja
05-05-05, 13:18
Pranoj edhe urimet e mija per 1000 postimet dhe vazhdim te kendshme ne forum.


Te pershendes me cdo te mire ne jete.

Dilingjia
05-05-05, 13:19
Okey dokey...qitu n'qoshe jom pra :wink:

Qoshe :shock: :shock: :shock:
Dilingji hajde qitu ne divan edhe trego ēfar kafe po pin :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo jo ne Divanhane vij tinez tjereve...qitu n'qoshe po rri e po kqyri seri qa po marohet ne kete pallat...

Diana007
05-05-05, 13:20
Domira rrushe uime per tejkalimin e 1000 posetime te mrekollushem qe i jep plot gjalleri forumit :D :D

Te pershendes dhe gjitha te mirat :wink:


Me respekt Diana :wink:

Domira se harrova me here me ta sjell Kuroren e mbretris na merre :lol: :lol: :lol:
http://www.coolbuddy.com/icon/contest/IMGS/good29.gif


Rrushe vetm i bajta shenim prej asaj dhomes ketu se nuk po kam koh me shum , por nuk mujta pa te pershendet prap :)

Te puth fort Diana :wink:

Domira
05-05-05, 13:21
Pranoj edhe urimet e mija per 1000 postimet dhe vazhdim te kendshme ne forum.


Te pershendes me cdo te mire ne jete.

Faleminderit per urimet dhe pershendetjen e nderuar e martumja, te pershendes edhe une nga zemra dhe te uroj argetim te mire ketu ne mesin tone.

Domira
05-05-05, 13:28
Domira rrushe uime per tejkalimin e 1000 posetime te mrekollushem qe i jep plot gjalleri forumit :D :D

Te pershendes dhe gjitha te mirat :wink:


Me respekt Diana :wink:

Domira se harrova me here me ta sjell Kuroren e mbretris na merre :lol: :lol: :lol:
http://www.coolbuddy.com/icon/contest/IMGS/good29.gif


Rrushe vetm i bajta shenim prej asaj dhomes ketu se nuk po kam koh me shum , por nuk mujta pa te pershendet prap :)

Te puth fort Diana :wink:

O Diana rrushe faleminderit per kete urim kaq te bukur qe me pregadit. Ti je ajo qe me zgjate doren kur isha me e pikelluar, me ofrove shoqeri dhe ngrohtesi dhe me ktheve ne vetmia ne shoqeri te rrethuar me muhabet e perzemersi.
Te falemnderoj dhe prano nje pmuqqqqq te ngrohte nga une
Kuroren do ta mbaj si stoli te bukur ne postimet e mia :wink:
:D

Murgesha
05-05-05, 14:48
Doirė e nderuar, ngadalė por sigurt arrite tė hapėsh dyert e pallatit mbretėror, dhe lumturia e jonė ska tė ndalur.
Tė dėshiroj rehati nė kėtė pjesė tė shoqėrisė sė zgjedhur Dardane.
Edhe shumė kohė dėshiroj tė jesh nė mesin tonė, edhe ate me postime tė kėndshme siē dini ju ti bani.

Arb
05-05-05, 15:32
E nderuara Domira,

Duke shpresuar qe te jesh mire, dhe gjithcka te jete duke shkuar mire, te pershendes, duke te uruar nje fund-jave te mbare!

Kalofsh sa me mire ne Forum!

Gjithe te mirat!

Dreni30
05-05-05, 15:56
E nderuar Domira

Te uroj mireseardhje ne pallatin mbreteror, me deshire qe te kalofsh si eshte me se miri ketu me mbreter e mbreteresha.
E di qe ke dashur me mbet princeshe nje kohe te gjate, por ja dhe koha te erdhi qe edhe ti te na bashkohesh ketu ne tryezen mbreterore apo si te them oborrin mbreteror.
Kuroren si mbreteresh duhet me rujt se tash te presin disa rregulla tjera si mreteresh dhe besoj qe do te jesh e knaqur. :lol: :lol: :lol: :wink:

E nderuar te pershendes dhe uroj qe te shkruani shkrime te bukura sikurse deri me tash e te arrijsh mijera shkrime tjera ne forum.

Te pershendet Dreni30 dhe te uron te gjitha te mirat ne jete.

Domira
05-05-05, 17:59
Doirė e nderuar, ngadalė por sigurt arrite tė hapėsh dyert e pallatit mbretėror, dhe lumturia e jonė ska tė ndalur.
Tė dėshiroj rehati nė kėtė pjesė tė shoqėrisė sė zgjedhur Dardane.
Edhe shumė kohė dėshiroj tė jesh nė mesin tonė, edhe ate me postime tė kėndshme siē dini ju ti bani.

E dashur Murgesha te falemnderit per urimet njekohesisht te falenderoj per korrektesine tende dhe mbeshtetjen morale qe u a jep te gjithe forumistave pra edhe mua. Pa ty dhe nje pellembe gishtrinj forumista te embel une nuk do te mbetesha ketu ne mesin tuaj dhe nuk do te shijoja lumturine qe i krijohet njeriut ketu.
Me vjen mire nese shkrimet e mia arrijne ta bejne dike qe te ndjehet mire.

Me respekt dhe dashuri per Ty Murgesha / Domira

Domira
05-05-05, 18:04
E nderuara Domira,

Duke shpresuar qe te jesh mire, dhe gjithcka te jete duke shkuar mire, te pershendes, duke te uruar nje fund-jave te mbare!

Kalofsh sa me mire ne Forum!

Gjithe te mirat!

I nderuar Arb, faleminderit per kete perkrahje mbreterore do te thoja, sepse ashtu e ndjeva, te pershendes gjithashtu dhe te uroj fat, mbaresi dhe fundjave te mrekullueshme.

Me ju gjithmone ndjenje e bukur ne Forum!
Mir qofsh!

Domira
05-05-05, 18:12
E nderuar Domira

Te uroj mireseardhje ne pallatin mbreteror, me deshire qe te kalofsh si eshte me se miri ketu me mbreter e mbreteresha.
E di qe ke dashur me mbet princeshe nje kohe te gjate, por ja dhe koha te erdhi qe edhe ti te na bashkohesh ketu ne tryezen mbreterore apo si te them oborrin mbreteror.
Kuroren si mbreteresh duhet me rujt se tash te presin disa rregulla tjera si mreteresh dhe besoj qe do te jesh e knaqur. :lol: :lol: :lol: :wink:

E nderuar te pershendes dhe uroj qe te shkruani shkrime te bukura sikurse deri me tash e te arrijsh mijera shkrime tjera ne forum.

Te pershendet Dreni30 dhe te uron te gjitha te mirat ne jete.


I nderuar e i dashur Dreni!

Ti je njeri nga mbreterit e Forumit shtegu i te cilit me ka mbajtur ecjes kah e mira. te falemnderoj per kete sepse shembulli yt me ka be te ndjehem mire.
Sa i perket rregullave te reja qe me presin kisha dashur te mesoj ma teper per ato rregulla ne menyre qe mos e bej dikend te ndjehet jo mire.
Me disponim te cilin e mundosoni ju i dashur po edhe te tjeret besoj qe as shkrimet e hareshme nuk do te mungojne.

Te pershendet nga zemra/ Domira

florian
05-05-05, 19:04
PERSHNDETJE E NDERUAR DOMIRA JU UROJ 1000 MIJE POSTIMET , DHE SHPRESOJ QE TE LEXOJ DHE NJE MIJ TE JER SE SHPEJTI .
ME RESPEKT FLORIN .

turisti
05-05-05, 20:07
Domira e nderuar,

Urime nga zemra :P 1000 :P postime dhe mire se erdhe ne Pallatin Mbreteror.
Fakt se kushtojne shume,fakt se jane me te gjata dhe me te mundimshme,por mbi te gjithave eshte knaqesia e cila i harron mundimet dhe te shtyen perpara ne nje bote te shoqerise te mire dhe komunikimit ku secili eshte i respektuar dhe i mire se ardhun.

Shpresoj se nuk do te ndalesh sepse shoqeria ka nevoje per persona si ju : te qete,stabil dhe te matur.

Ju pershendes si gjithmone me respekt,
TURISTI.

Naki
05-05-05, 21:24
Mbreterise ju shtua edhe nje Princesh,qe ne postimet e para reflekton Fotone ndriquese ne Oborrin mbreteror Dardan,duke mbjellur simpati dhe jo Rastesisht gjindemi edhe Qifti me simpatik Domira &Naki.
Postimet Tuaja Kane nje specifik te veqante te diskutimit Analitik qe tregojne se kemi te bejme me nje Njeri Intelegjent te afert dhe te sinqerte.
Ju pergezoje Per Hyrjen ne Mbreteri dhe kuroren e Arte Te princeshes Dardane.

Me Respekt Partneri i juaj Naki

ShEjToNkA
05-05-05, 22:09
Domirė e nderuarė ,mirė se ia paske arritė pallatit Mbretrorė :lol: :lol:
Urojė dhe tė dėshirojė edhe xxxxxx shkrime tjera.

Caste sa mė tė bukura nė FD!

Domira
05-05-05, 22:17
PERSHNDETJE E NDERUAR DOMIRA JU UROJ 1000 MIJE POSTIMET , DHE SHPRESOJ QE TE LEXOJ DHE NJE MIJ TE JER SE SHPEJTI .
ME RESPEKT FLORIN .

I nderuar Florian faleminderit per urimet, te pershendes perzemersisht dhe uroj qe se bashku te bashkbisedojme edhe nje kohe te gjate.

Kaloni sa me kendshem
Me nderime/ Domira

Domira
05-05-05, 22:27
Domira e nderuar,

Urime nga zemra :P 1000 :P postime dhe mire se erdhe ne Pallatin Mbreteror.
Fakt se kushtojne shume,fakt se jane me te gjata dhe me te mundimshme,por mbi te gjithave eshte knaqesia e cila i harron mundimet dhe te shtyen perpara ne nje bote te shoqerise te mire dhe komunikimit ku secili eshte i respektuar dhe i mire se ardhun.

Shpresoj se nuk do te ndalesh sepse shoqeria ka nevoje per persona si ju : te qete,stabil dhe te matur.

Ju pershendes si gjithmone me respekt,
TURISTI.


I nderuar TURISTI falemnderit per urimin e bukur dhe domethenes, ndjehem e nderuar.
Ke te drejte se nuk jane te lehta keto postimet e para sepse te futesh ne nje shoqeri virtuale te vjeter nuk ishte edhe aq e thejshte. Njeriu deshiron te jete i mirseardhur, deshiron te pranohet i tille ēfare eshte, me qendrimet qe ka dhe gjithnje adaptimi merr kohe. Por fale mirkuptimit te njerezve ketu tani po ndjehem krejt e lire per te shprehur ate qe mendoj dhe ndjej pa pase rezerva se mund te keqkuptohem shume e tj.
Shpresoj se prania ime nuk ka sjelle momente qe kane ndiku ne atmosferen e kahershme ne forum.
Respekti eshte reciprok nda Jush.

Domira
05-05-05, 22:32
Domirė e nderuarė ,mirė se ia paske arritė pallatit Mbretrorė :lol: :lol:
Urojė dhe tė dėshirojė edhe xxxxxx shkrime tjera.

Caste sa mė tė bukura nė FD!

Falemnderit e nderuara Shejtonka, ndjehem e privilegjuar te jem ne shoqerine Mbreterore te FD :lol:
Shpresoj qe shoqerimi me ju do te sjelle edhe shume shkrime te cialt shpresoj te jene te pranueshme dhe te mira.
Falemnderit per mikpritjen Tuaj, kalofshi kendshem gjithmone.

Psikologu
06-05-05, 00:35
Eshtė e pa mundur te kalosh kendej e te mos i deshirosh Mbretereshes Domira mirė se ardhje ne Pallatin mbreteror duke i dshiruar suksese dhe prirje si gjithmonė.
E nderuar Domira:
Ju deshiroj qdo tė mirė ne jeten tuaj.
Me nderime dhe sinqeritet per ju si gjithmon.

Psikologu

Honesty^uk.
06-05-05, 07:04
Deshira per tu kycur ne FD behet eshe me e madhe kur e din qe ne brendesi te tij do te gjesh shkrime ku ne to verehet zgjuarsia, realiteti, dashamiresia dhe paraqitja e tyre me estetike letrare, dhe te gjitha keto une i kam gjetur ne shkrimet e paraqitura nga ju e nderuara Domira, qe per keto ju gezoni respektin dhe nderimet e mia.
Me rastin e ardhjes suaj ne Mbreterine Dardane dhe te 1000 shkrimeve tuaja me domethenie te spikatur, ju dergoj urimet dhe pershendetjet me te sinqerta.
Gezimet dhe lumturia qofshin me ju ne cdo hap te jetes suaj.

Me respekt
Honesty

Domira
06-05-05, 15:59
Eshtė e pa mundur te kalosh kendej e te mos i deshirosh Mbretereshes Domira mirė se ardhje ne Pallatin mbreteror duke i dshiruar suksese dhe prirje si gjithmonė.
E nderuar Domira:
Ju deshiroj qdo tė mirė ne jeten tuaj.
Me nderime dhe sinqeritet per ju si gjithmon.

Psikologu

Me nderojne fjalet tua te ngrohta dhe me respekt i nderuar Psikologu.
Ju jeni edhe nje pasuri miqesore qe iu shtua perditshmerise time.

Ju uroj plote e plote te mira, shendet e lumturi.

Me nderime/ Domira

Domira
06-05-05, 16:08
Deshira per tu kycur ne FD behet eshe me e madhe kur e din qe ne brendesi te tij do te gjesh shkrime ku ne to verehet zgjuarsia, realiteti, dashamiresia dhe paraqitja e tyre me estetike letrare, dhe te gjitha keto une i kam gjetur ne shkrimet e paraqitura nga ju e nderuara Domira, qe per keto ju gezoni respektin dhe nderimet e mia.
Me rastin e ardhjes suaj ne Mbreterine Dardane dhe te 1000 shkrimeve tuaja me domethenie te spikatur, ju dergoj urimet dhe pershendetjet me te sinqerta.
Gezimet dhe lumturia qofshin me ju ne cdo hap te jetes suaj.

Me respekt
Honesty

I nderuari Honesty nuk do te isha e sinqerte ndaj vehtes se pari poqese nuk ju shpreh ndjenjen e mire qe kam kur lexoj shkrimet tuaja i nderuar.
Aq me teper shtohet respekti per ty kur lexoj fjalet tua te mira per mua. Te falemnderit!
E dua fjalen e bukur aq sa e dua origjinalitetin dhe sinqeritetin e njerezve, prandaj shprehem keshtu si bej :oops: :)
Mirpo qe nga ky moment kur lexoj urimin Tuaj me shtohet deshira per komunikim ne DF sepse fitova energji per te menduar dhe shkruar mire, pozitivisht 8)

Ju falemnderit per kete mbeshtetje dhe ju rrethofshin te gjitha te mirat qe i duhen nje njeriu per te qene i lumtur :)

Me nderime/ Domira

Domira
06-05-05, 16:38
Mbreterise ju shtua edhe nje Princesh,qe ne postimet e para reflekton Fotone ndriquese ne Oborrin mbreteror Dardan,duke mbjellur simpati dhe jo Rastesisht gjindemi edhe Qifti me simpatik Domira &Naki.
Postimet Tuaja Kane nje specifik te veqante te diskutimit Analitik qe tregojne se kemi te bejme me nje Njeri Intelegjent te afert dhe te sinqerte.
Ju pergezoje Per Hyrjen ne Mbreteri dhe kuroren e Arte Te princeshes Dardane.

Me Respekt Partneri i juaj Naki

I nderuar Naki te falemnderoj per dashamiresine dhe komplimentet...e di se ndjehem e lumtur nga miqesia virtuale ku ke zene vend Ti i nderuar partner imi. Me gezon dhe njekohesisht me nderon shume :)
Prania yte ne ciftin Naki&Domira :D ben qe njerzit te mendojne mire edhe per mua :)
Me pelqen qe kuroren time ne Mbreterine dardane e quan kurore Princeshe :lol: sepse keshtu e do natyra ime modeste...
Ju uroj te ndjeheni te kenaqur me stabilitetin e juaj shpirteror dhe te keni shendet e zemren plot me me te dashurit tuaj.

E nderuar nga ju, ju pershendes e lumtur, nga zemra :)
Domira

Domira
06-05-05, 16:40
Pranoni dhe pershendetjet e mia e nderuara Domira.
Caste te kendeshme ju deshirone

doGzona

DoGzona gjysem emnake imja :) Emri yt qofte pasqyrim i shpirtit tend dhe deshire e zemres sime per Ty.

Miqesisht/Domira

florian
06-05-05, 19:52
DOMIRA E MIRA QE JE PLOT POSTIME TE BUKURA ke .
ME PELQJN SHUM POSTIMET E JUAJA DHE JU UROJ NJE MIJE POSTIME TE TJERA SE SHPEJTI .
JA KALOFSH BUKUR NE MESIN TON .

PERSHENDETJE E SUKSESE KUDO QE JENI

Gentiani
07-05-05, 01:23
Domira, arrite arrite ti bėsh 1000 shkrime kėtu :lol:

Urime, pėr 1000 shkresat tua, tė cilat aq sa kam ti pėrcjellė dhe lexoj kanė qenė diskutime konstruktive tė matura dhe domethėnėse pėr kohėn qė keni shkruar. Prit pak tani pusho njėherė mos u ngut nė rritjen e shifrės ne 2000 :lol: :lol:

Daja POLIC
07-05-05, 07:06
Domira urime urimi jam pak xheloz une se nuk harita ta kaloj ty ne shkrime :lol: :lol:

Gjebraili
07-05-05, 10:59
Domira, phaaaaaaaaa sa keq po me vie, taman u bere Mbreteresh e forumit po me duhet me ta zene ne fyte kete kenaqesi, pa pa pa paaaaaaaa :oops: :cry:

Po hajt se po ta shty edhe PAK "vaden", e kesaj here vetem po te pershendes dhe te deshiroj argetime te kendshem, deri ne "paraqitjen" time shume te afert :wink: :P :P :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
09-05-05, 10:52
Domiren Doremiren,
e pershendes me kengen e Danit: KU JE SONTE

Tomori
21-05-05, 15:10
Pershendetje "Domira" ju uroje qaste te kendshme ku do qe te jeni...

Domira
21-05-05, 16:11
Domiren Doremiren,
e pershendes me kengen e Danit: KU JE SONTE

Falemnderit per pershendetjen Dilingjija, te pershendes edhe une ty me kengen "Dola me shetit ne bahqe" hahhahhahhah

Domira
21-05-05, 16:13
Pershendetje "Domira" ju uroje qaste te kendshme ku do qe te jeni...

Faleminderit Tomori per pershendetjen te pershendes edhe une qume qummm kudo qe je :D

Arb
23-05-05, 00:27
Nje pershendetje per Domiren!

Kalofsh nje jave te mbare!

Domira
23-05-05, 01:00
Nje pershendetje per Domiren!

Kalofsh nje jave te mbare!

Faleminderit i nderuar ARB edhe ti gjithashtu kalofsh sa me mire.

Reana
25-05-05, 05:27
DOMIRA,


PERSHENDETJET E MIA TE SINQERTA PER TY DHE FAMILJNE TUAJ!
FAT, SUKESE DHE FITORE TE REJA SI NE ASPEKTIN PRIVAT ASHTU EDHE AT PROFESIONAL,

NGA ZEMRA

"REANA"

Dali!Keq
27-05-05, 18:16
Enkas nje Pershendetje per DOMIREN.
Me kengen Mos mendo se te harroj..esht vetem kenge qy.
Mir u Lexofshum e Nderuar.
Hasani :D

Dreni30
27-05-05, 22:19
E nderuar Domira

Erdha ketu pari dhe thash te takoj dhe te bejme pak muhabet, por ti nuk qenkeshe ketu. Po ta le kete pershendetje tek dera e, e lexon kur te vijsh.

E nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat kudo qe jeni.

Nga Dreni30.

Psikologu
28-05-05, 23:35
Domira e nderuar:
Pranoni pėrshendetjet e mia shoqerore , duke ju uruar siksese ne punen dhe jeten tuaj nė tė ardhmen.
Mbetshi me shendet dhe kalofshi mirė cdo here.

Me nderime si gjithmonė pėr ju:

Psikologu

Dali!Keq
31-05-05, 16:06
urime per ty Zonjushe,qaste te kendshme.

Dali!Keq
31-05-05, 23:03
Domira nuk e dia a te kam pershendet apo a keni ardh ju para a mas por nuk prish pun qe tani ju pershendes dhe ju deshiroj qaste te kendshme.

Naki
02-06-05, 15:15
Enkas sot nje pershendetje per Domiren.

Nga Naki

Murgesha
02-06-05, 17:03
Enkas sot nje pershendetje per Domiren.

Nga Naki


Kėsaj pėrshėndetje tė Nakit i bashkangjitem edhe unė.
Domira buzėmbrėmje tė kėndshme pėr ty e nderuar.
Murgesha

dr1ta
04-06-05, 12:02
Pershendetje Domira ...deshiroj nje fundjave te mire dhe relaxueseMe nderime
Drita

Tomori
04-06-05, 12:53
Pershendetje "Domira"
..po va kushtoje nje SMS..ne forme te pershendetjes!

Nate edhe dite per ty mendoj,zerin tend te embel nuk mund ta harroj,edhe me gjithese nuk te shikoj nje puthje me sms per shpirtin tim te vogel me mall e dergoj..

~ Tomori ~ :wink:

Diana007
04-06-05, 12:59
Domira Rrushe te pershendes dhe te uroj nje fundjav te kendeshme :wink:
Te puth fort Diana :P

Arb
04-06-05, 16:14
Pershendetje,

Kalofsh nje fund-jave te mbare e nderuar!

Gjithe te mirat!

Domira
06-06-05, 14:40
Domira, arrite arrite ti bėsh 1000 shkrime kėtu :lol:

Urime, pėr 1000 shkresat tua, tė cilat aq sa kam ti pėrcjellė dhe lexoj kanė qenė diskutime konstruktive tė matura dhe domethėnėse pėr kohėn qė keni shkruar. Prit pak tani pusho njėherė mos u ngut nė rritjen e shifrės ne 2000 :lol: :lol:

Te pershendes edhe une Gentiani dhe te deshiroj shume shkrime tjera ne Forum.
Falemnderit per fjalet e mira dhe siq po e sheh nuk po ngutem fort per rritjene shifrave :lol: :lol: :lol:

Kaloni sa me mire.

Domira
06-06-05, 14:43
Domira nuk e dia a te kam pershendet apo a keni ardh ju para a mas por nuk prish pun qe tani ju pershendes dhe ju deshiroj qaste te kendshme.

Pershendetjet tua per mua jane te mirseardhura Dali!Keq :D Te uroj ēaste te kendshme ne forum.

Domira
06-06-05, 14:45
Domira urime urimi jam pak xheloz une se nuk harita ta kaloj ty ne shkrime :lol: :lol:
:lol: ma de mas u ban xheloz Daja Polic sepse ke me ma kalue edhe ki me me lan qatje :lol: sepse une jam e ngadalshme si breshka :lol: :lol: :lol: :lol:

Te uroj qaste te mira dhe perdorim sa ma pak te stupcit.

Domira
06-06-05, 14:47
Enkas sot nje pershendetje per Domiren.

Nga Naki

Naki i nderuar je i pershendetur dhe gjithnje i respektuar nga une.

Kalo sa me bukur qe mundesh ne Forum dhe ne jete :)

Domira
06-06-05, 14:49
Kėsaj pėrshėndetje tė Nakit i bashkangjitem edhe unė.
Domira buzėmbrėmje tė kėndshme pėr ty e nderuar.
Murgesha

Pershendetje e nderuar Murgesha dhe uroj te kesh sa me shume kenaqesi ne punen tende dhe ne jeten tende private.

Domira
06-06-05, 14:52
Pershendetje Domira ...deshiroj nje fundjave te mire dhe relaxueseMe nderime
Drita

Drita e nderuar te deshiroj dite te kendshme e kenaqesi ashtu si di te krijosh ti :)

Domira
06-06-05, 14:58
Pershendetje "Domira"
..po va kushtoje nje SMS..ne forme te pershendetjes!

Nate edhe dite per ty mendoj,zerin tend te embel nuk mund ta harroj,edhe me gjithese nuk te shikoj nje puthje me sms per shpirtin tim te vogel me mall e dergoj..

~ Tomori ~ :wink:

:lol: sa SMS i lezetshem Tomori :D ...faleminderit

te deshiroj shume gezim dhe ta kesh zemren plot gjithnji :)

kaloni sa me bukur

Domira
06-06-05, 15:00
Domira Rrushe te pershendes dhe te uroj nje fundjav te kendeshme :wink:
Te puth fort Diana :P

Diana te pershendes edhe une dhe kalo sa me bukur ashtu si di ti :) ...pa ty ky forum nuk do te kishte kuptim loqki :wink:

perqafime nga une Domira

Domira
06-06-05, 15:03
Pershendetje,

Kalofsh nje fund-jave te mbare e nderuar!

Gjithe te mirat!

Pershendetje per ty Arb i nderuar dhe kalofsh nje jave te mbare pik se pari me shume dashuri e miqesi e mandej me suksese ne pune :)

Dreni30
06-06-05, 21:17
E nderuar Domira

Erdha ketu pari edhe thash te pershendes, por si duket nuk koke ne shtepi.
More as ne oborr nuk qenka, nejse se po ja la nje pershendetje e kur te vij e merr.
E nderuar te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete dhe nje fillim jave te mbare.

Te pershendet Dreni.

Kercovari
09-06-05, 10:38
Domira e nderuar
Nje pershendetje te ngrohte vellezrore nga Kercovari.
Jeto me fat dhe e lumtur pergjithmon.
Me respekt Kercovari.

Arb
23-06-05, 14:55
E nderuara Domira!

Pershendetje!

Shpresoj se je duke kaluar mire keto dite!

Urime per mbi 2.000 postimet e deritanishme!

Murgesha
23-06-05, 16:29
Domirė njė pėrshėndetje tė ngrohtė pėr ty e nderuar.

Nga Danimarka, me vapė tė paduruar tė dėshiroj pasdite tė kėndshme.

schütze
02-07-05, 15:09
Domira te pershendes dhe te uroj shendet,lumturi,dashuri dhe qdo te mir ne jet
me respekt
schütze

Domira
03-07-05, 10:49
Dreni, Kercovari, Arb, Murgesha dhe Schütze ju falenderoj per pershendetjet tuaja.

Qofshi mire edhe ju dhe disponim te mire ju deshiroj te gjitheve.

Pershendetje te perzemerta per ju

Domira

Honesty^uk.
03-07-05, 11:21
Deshira per tu kycur ne FD behet eshe me e madhe kur e din qe ne brendesi te tij do te gjesh shkrime ku ne to verehet zgjuarsia, realiteti, dashamiresia dhe paraqitja e tyre me estetike letrare, dhe te gjitha keto une i kam gjetur ne shkrimet e paraqitura nga ju e nderuara Domira, qe per keto ju gezoni respektin dhe nderimet e mia.
Me rastin e ardhjes suaj ne Mbreterine Dardane dhe te 2000 shkrimeve tuaja me domethenie te spikatur, ju dergoj urimet dhe pershendetjet me te sinqerta.
Gezimet dhe lumturia qofshin me ju ne cdo hap te jetes suaj.

Me respekt
Honesty

laliloli
04-07-05, 14:34
Domira te uroj dhe te pershendes per ter kontributin tuaj ketu .Me ate qe dhuroni, keni pasuruar dhe begatuar forumin
mbetesh ēdo here e pershendetur kudo qe je

florian
05-07-05, 14:29
pershendetje e nderuar. ju uroj cdo te mir ne jet.

Diana007
05-07-05, 15:42
Domira xemel te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat dhe ne dit te mbar :wink:

Diana :D

turisti
05-07-05, 20:55
Domira e nderuar,

Te pershendes kudo qe je dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete,familje dhe shoqeri.

Me respkt,
TURISTI. :P

Honesty^uk.
12-08-05, 19:38
DOMIRA pranoni nje pershednetje nga ana ime qe brenda permban sinqeritet dhe respekt per ju e nderuar.
Kudo qe te ndodheni ju deshiroj te kaloni caste sa me te gezuara dhe te kendshme.

Shume respekt per ju
Honesty

Domira
12-08-05, 20:25
Honesty i nderuar!

Me paske pershendetur dy here dhe me paske nderuar per cka te falenderoj shume sepse je mik domethenes per mua.

Ta kam thane edhe ne "4 sy" :lol: se ēuditeterisht se si pikpamjet e tua per jeten ne pergjithsi absolutisht pajtohen me te mijat dhe nuk ngushtohem te ta them por perkundrazi jam e lumtur qe je.

Me zemren plot qe kam nje mik si ti te pershendes nga zemra i dashur mik :D

Me respekt

Domira

Domira
12-08-05, 20:29
Te nderuar Lali, Florian, Diana dhe Turisti!

Me shprese se nuk do ma zini per te madhe qe juve po ju drejtohem bashkarisht, ju falemnderoj nga zemra per pershendetjen. Gezohem qe kam miq te tille ne FD sepse ndjehem me e pasur shpirterisht dhe me e lumtur.

Fati, shendeti dhe mbaresia qofshin me ju.


Me respekt per ju

Domira

Arb
14-08-05, 07:20
Shume e nderuara Domira,

Po ku te kemi ty bre?

Po te le edhe une nje mesazh pershendetes ne kete oden tende.

Po ashtu, urime per afro 3.000 postimet e deritanishme! Qendro me ne edhe me shume!

Te uroj shendet, mireqenje, mbaresi e sukses ne jete!

Gjithe te mirat deri heren tjeter!

Domira
23-08-05, 13:52
Shume e nderuara Domira,

Po ku te kemi ty bre?

Po te le edhe une nje mesazh pershendetes ne kete oden tende.

Po ashtu, urime per afro 3.000 postimet e deritanishme! Qendro me ne edhe me shume!

Te uroj shendet, mireqenje, mbaresi e sukses ne jete!

Gjithe te mirat deri heren tjeter!

Arb i dashur, sa po me vjen mare qe nuk te jam pergjigje ne kete pershendetje te kendshme :oops: :cry:

Prano pershendetjet e mia te sinqerta qe lumturia, dashuria dhe mireqenia qofshin me Ty kudo qe te ndodhesh.

Moti nuk te kam pare :cry: me ka marre malli per shkrimet tua...
Merrja nga jetes krejt ēka te ofron ajo :D :wink:

Tomori
23-08-05, 17:05
:-}Sa e bukur jeta kur din si jetohet,
:-} sa e bukur Nata kur me ty kalohet,
:-} sa e bukur Puthja nga Buzet e tua!
:-}Domira je shpirti im e un shum TE DUA. :wink:
Tomori :wink:

turisti
23-08-05, 22:45
Domira e nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 3000 postimve te shkelqyera,te matura dhe te mirekuptuara nga te gjithe.Shpresoj se gjithmone do te jesh ne mesin e merituar.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Domira
23-08-05, 23:49
:-}Sa e bukur jeta kur din si jetohet,
:-} sa e bukur Nata kur me ty kalohet,
:-} sa e bukur Puthja nga Buzet e tua!
:-}Domira je shpirti im e un shum TE DUA. :wink:
Tomori :wink:

Me ty kane kuptim te gjitha i dashur :D

Flm qe JE, ne vend, ne kohe dhe me mua i Dashuri im Tomor :D

Te don Domira :wink:

Domira
23-08-05, 23:52
Domira e nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 3000 postimve te shkelqyera,te matura dhe te mirekuptuara nga te gjithe.Shpresoj se gjithmone do te jesh ne mesin e merituar.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Te falmenderit edhe ty nga zemra i nderuar TURISTI, per urimet e sinqerta.
Kam nderin te jem ne mesin Tuaj.

Me nderime

Domira

Diana007
25-08-05, 16:03
Pershendeje Rrushe :wink:

http://www.poloniabusiness.com/evonas/images/roses.gif

Domira
25-08-05, 19:28
Pershendeje Rrushe :wink:

http://www.poloniabusiness.com/evonas/images/roses.gif

oo e dashur Diana sa befasi e kendshme :D ..flm per kete tufe trandofilesh kaq te bukura me ke gezuar :D

Prano pershendetje edhe nga une me urimet me te sinqerta per lumturi e mbaresi per ty :)

Me respekt/ Domira

Sy_kaltra
25-08-05, 20:08
Domira deshira ime ishte te bej nje pershendetje nga zemra per juve.

Jeni e mrekullueshme .

Me respekt Sy_Kaltra.

Gentiani
27-08-05, 01:09
Domira, pėrshėndetje dhe urime pėr diskutimet dhe mendimet tua, qė i keni dhuruar kėtij mediumi.

Rrespekt!

Naki
27-08-05, 12:09
Domira, pėrshėndetje dhe urime pėr diskutimet dhe mendimet tua, qė i keni dhuruar kėtij mediumi.

Rrespekt!

Fjaleve te Gentit i Bashkangjitem edhe une.

Naki

Honesty^uk.
28-08-05, 09:25
Ne oden e pershendetjeve tuaja po le keto shkronja qe tregojn respektin dhe sinqeritetin tim ndaj teje e nderuar.

Cdo sekonde dhe moment qoft e mbushur me gezime dhe lumturi per ju dhe te dashurit e zemres suaj.

Me respekt
Honesty

Domira
30-08-05, 08:00
Domira deshira ime ishte te bej nje pershendetje nga zemra per juve.

Jeni e mrekullueshme .

Me respekt Sy_Kaltra.

Me fal qe nuk jam pergjigjur me heret Sy_kaltra, te falemnderit per pershendetjen te pershendes edhe une kudo qe je.

Mbreme e pashe se jeni edhe vete e mrekullueshme dhe besoj se herave tjera do te kemi biseda te mrekullueshme dhe me te kendshme.

Miqesisht/ Domira

Domira
30-08-05, 08:03
Domira, pėrshėndetje dhe urime pėr diskutimet dhe mendimet tua, qė i keni dhuruar kėtij mediumi.

Rrespekt!

Ju faleminderit i nderuar gentiana per pershendetjen jeni te pershendetur edhe nga une perzemersisht. Jam e lumtur qe jam ne shoqeri me kete grup te mrekullueshem njerezish.

Me nderime per ju

Domira

Domira
30-08-05, 08:05
Domira, pėrshėndetje dhe urime pėr diskutimet dhe mendimet tua, qė i keni dhuruar kėtij mediumi.

Rrespekt!

Fjaleve te Gentit i Bashkangjitem edhe une.

Naki

Naki i nderuar ju pershendes perzemersisht dhe ju uroj ēaste te kendshme ne FD dhe shendet e lumturi ne jete.

Me respekt

Domira

Domira
30-08-05, 08:10
Ne oden e pershendetjeve tuaja po le keto shkronja qe tregojn respektin dhe sinqeritetin tim ndaj teje e nderuar.

Cdo sekonde dhe moment qoft e mbushur me gezime dhe lumturi per ju dhe te dashurit e zemres suaj.

Me respekt
Honesty

Per SHKRONJAT tuaja i nderuar Honesty gjithnje ndjej kenaqesi dhe respekt te veēante.
Faleminderit per kete urate kaq speciale dhe s'ka se ē'te shtoj me te bukur vetem se, kjo urate percjellte jeten tuaj.

Me respekt dhe miqesi te veēante

Domira

dr1ta
30-08-05, 23:44
Domira prano pershendetjet nga vajza ``who lucks up to you `` shpresoj ce me kupton cka dashta te them , sidoqoft deshiroj cdo te mire ne jeten e juaj e nderuar.

Me respekt
Drita

lazdrani
31-08-05, 09:17
Pershendetjet te perzemrta e nderuara Domira.Lazdrani

Domira
02-09-05, 20:28
Te nderuar dhe te dashurit miq Reana, Djalikeq, Dreni,Psikologu dhe Lazdrani se pari kerkoj falje qe paska kaluar kohe e gjate nga pershendetjet e Juaja dhe nuk e kam hapur fare kete teme :?

Te gjitheve miq te dashur ju pershendes nga zemra.

Uroj te keni shendetin dhe mbaresine me te afermit Tuaj.

Me respekt dhe dashuri per Ju.

Domira

Domira
02-09-05, 20:34
Domira prano pershendetjet nga vajza ``who lucks up to you `` shpresoj ce me kupton cka dashta te them , sidoqoft deshiroj cdo te mire ne jeten e juaj e nderuar.

Me respekt
Drita

Drita flm shume e dashur per fjalet tua te mira te cilat me kane ardhe si inkurajim ne kohe kur kisha nevoje :)

E mira qofte gjinje me ty dhe qofshim se bashku ne shoqerim ketu edhe nje kohe te gjate.

Me respekt dhe dashuri

Mikja yte Domira

halla e madhe
02-09-05, 20:52
Domira_prano pershendetje me te mira dhe nje vikend te kendeshem prej :halles :P

Domira
04-09-05, 10:37
Domira_prano pershendetje me te mira dhe nje vikend te kendeshem prej :halles :P

Hallushe te pershendes edhe une ty shumeee....

Prano urimet e mia qe shendeti, lumturia dhe mbaresia ne te gjitha fushat e jetes te jene gjithnje me ty.

Me respekt

Domira

Diana007
05-09-05, 15:38
Domira rrushe vetem deshte me te mpuq :P :wink:

Naki
06-09-05, 17:14
Nje pershendetje te ngrohte per princeshen.

naki

Urata
06-09-05, 18:58
Nje pershendetje t'veqante per Domira!

Arb
06-09-05, 19:10
Domira,

Kudo qe te jesh e cfaredo qe te jesh duke bere, te pershendes!

Shpresoj qe jesh mire dhe gjithcka te jete duke te shkuar mire!

Kalofsh nje jave sa me te mbare!

teDUAty
06-09-05, 21:38
sonte prano pershendetjet e mia te sinqerta me deshiren qe lumturia tju percjell gjate ter jetes.

Domira
06-09-05, 22:27
Te dashur miq Diana, Naki, Urata, Arb dhe teDUAty, ju pershendes dhe perqafoj sonte te gjitheve.

Zoti Atij i qofshim fale, na e falte shendetin dhe mbaresine.

teDUAty
06-09-05, 22:37
Te dashur miq Diana, Naki, Urata, Arb dhe teDUAty, ju pershendes dhe perqafoj sonte te gjitheve.

Zoti Atij i qofshim fale, na e falte shendetin dhe mbaresine.

AMIIIIIN.

Urata
07-09-05, 03:18
http://img.123greetings.com/eventsnew/intouch_haveaniceday/8566-002-10-1042.gif

Murgesha
07-09-05, 17:04
Domira, fjalėmira. :P

Pėrshėndetje.

Shėndet, lumturi e disponim pėr Ty.

Murgesha.

Artisti
07-09-05, 18:31
Domira xik e nderum

t pershendes edhe te uroj shum postime si deri tashArtisti

Krokodilli
08-09-05, 07:15
Domira pershendetje per ty e nderuar...
te deshiroj te gjitha te mirat ne jet,, argetim te kendshem ne FD

P.S Lady Diana was and will alwayz be my IDOL, so in this case your my Idol in FD to...

Gjumashja
08-09-05, 07:58
Domira te pershendes sis kudo qe ndodhesh :wink:

GURI SYLAJ
08-09-05, 10:00
Domira - kalofshi nje pasdite te mire e me te mira.

Guri Sylaj

Domira
08-09-05, 11:11
Te pershendes e nderuar Urata - flutur kosove :)

http://img.123greetings.com/thumbs/pet_butterflyinsect/1021-006-09-1036.gif

Domira
08-09-05, 11:15
Domira, fjalėmira. :P

Pėrshėndetje.

Shėndet, lumturi e disponim pėr Ty.

Murgesha.

Te pershendes gjithashtu e dashur Murgesha. Te uroj mbaresi dhe te gjitha te mirat qe te bejne te lumtur.

Me dashuri
Domira

Domira
08-09-05, 11:16
Domira xik e nderum

t pershendes edhe te uroj shum postime si deri tashArtisti

Xiiiikk Artisti edhe per Ty :D

Qofsh si ta do zemra :D

Domira

Domira
08-09-05, 11:37
Domira pershendetje per ty e nderuar...
te deshiroj te gjitha te mirat ne jet,, argetim te kendshem ne FD

P.S Lady Diana was and will alwayz be my IDOL, so in this case your my Idol in FD to...

Je i kendshem dhe real dhe si tille shume shume i dashur edhe per mua.

p.s.I'm very happy to bee your Idol :D

tushja
08-09-05, 11:38
Te pershendes gjithmon duke te uruar qdo te mir ne jete me respekt nga Tushja :lol: :lol: :lol:

Domira
08-09-05, 11:43
Domira te pershendes sis kudo qe ndodhesh :wink:

Ani sis edhe une ashtu te pershendes kudo qe je :wink:

Domira
08-09-05, 11:45
Domira - kalofshi nje pasdite te mire e me te mira.

Guri Sylaj

Guri Sylaj nje pasdite te mire dhe te mira uroj edhe per ju i nderuar.

Domira

Domira
08-09-05, 11:47
Te pershendes gjithmon duke te uruar qdo te mir ne jete me respekt nga Tushja :lol: :lol: :lol:

Te pershendes shume dhe uroj gjitha te mirat qe ti do zemra :lol:

Sinqerisht
Domira

Sy_kaltra
08-09-05, 12:49
http://img.123greetings.com/eventsnew/eaug_friendshipday_women/8283-004-04-1064.gif

Me respekt Sy_Kaltra :wink:

Domira
09-09-05, 10:18
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_wannabefriends/1029-021-04-1060.gif

Pershendetje edhe per ty e nderuar :wink:

laliloli
09-09-05, 22:38
Domira motrushja me e mira
Te le nje pershendetje me deshirat me te mira per shendet ,gezim ,lumturi ,hare e qdo te mira ne jeten tuaj te gjate


Me rrespekt qdohere Lali

Diana007
10-09-05, 09:18
Domira motrushja me e mira
Te le nje pershendetje me deshirat me te mira per shendet ,gezim ,lumturi ,hare e qdo te mira ne jeten tuaj te gjate


Me rrespekt qdohere Lali

Domira vetem edhe nje mpuq po ja shtoj keti shkrimi :D :wink:

TE mpuqiiiiiiiii shum Diana!!

laliloli
12-09-05, 07:43
Domira motrushja me e mira
Te le nje pershendetje me deshirat me te mira per shendet ,gezim ,lumturi ,hare e qdo te mira ne jeten tuaj te gjate


Me rrespekt qdohere Lali

Domira vetem edhe nje mpuq po ja shtoj keti shkrimi :D :wink:

TE mpuqiiiiiiiii shum Diana!!


Me fal se paskam harruar te dergoj edhe nje mpuq sikur te Dianes :lol: :lol:

Te mpuuuuuuuuuqi shume Lali

Gjebraili
12-09-05, 22:01
Domira, edhe tye ta dergoj nje KISS taze, ndoshta nuk do te me hidherohesh a? :wink: :lol: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

MemphiSx
13-09-05, 12:52
Domira e nderuar,Qdo levdat per ty eshte e tepert,gjitha i ke kriju me pun,dhe mund te madh ne Forumin tone,prandaj te Uroj gjith te mirat ne jete :)

Pershendetje :)

Domira
13-09-05, 20:31
Te nderuar Lali, Diana, Gjebraili dhe MemphiSx ju falemnderoj per pershendetjet e ngrohta dhe fjalet inkurajuse.

Jeni te mrekullueshem dhe shoke te shkelqyeshem te gjithe.

Me respekt

Domira

Agroni22
13-09-05, 21:58
PRANOMI PERSHENDETJET E MI MA TE SINQERTA PER TY DHE TE DESHIROJE QDO TE MIRE NE QDO ASPEKT TE JETES TENDE .
ME RESPEKT AGRONI

Arb
14-09-05, 04:44
Shume e nderuara dhe e respektuara Domira,

Dashte zoti e gjithcka eshte duke te shkuar mire dhe je po ashtu mire.

Desha te te pershendes, dhe te deshiroj shendet, mireqenje, mbaresi dhe sukses ne jeten tende!

Respekt per shkrimet aq domethenese qe poston ne Dardani!

Gjithe te mirat deri ne heren tjeter!

Domira
14-09-05, 11:35
PRANOMI PERSHENDETJET E MI MA TE SINQERTA PER TY DHE TE DESHIROJE QDO TE MIRE NE QDO ASPEKT TE JETES TENDE .
ME RESPEKT AGRONI

I nderuar Naki te pershendes edhe une sinqerisht dhe uroj qe jeta te te shprebleje me shendet, lumturi e mbaresi per te gjithe ata qe jane domethenes ne jeten tende.

Me repsekt
Domira

Domira
14-09-05, 11:40
Shume e nderuara dhe e respektuara Domira,

Dashte zoti e gjithcka eshte duke te shkuar mire dhe je po ashtu mire.

Desha te te pershendes, dhe te deshiroj shendet, mireqenje, mbaresi dhe sukses ne jeten tende!

Respekt per shkrimet aq domethenese qe poston ne Dardani!

Gjithe te mirat deri ne heren tjeter!

I nderuar Arb edhe ty te uroj shume te mira. Qofte jeta yte e mbushur me dashuri, lumturi dhe mireqenie per ty dhe ta dashurit e tu.
Mbasi ke besim ne te Madherishmin Zot dhe ke besim ne afrsine dhe fuqine qe ka bashkmimi ne mes te njerezve sigurisht se jeta yte do te percillet me te gjitha te mirat.

Me repsekt te vecante per ty

Domira

Tomori
15-09-05, 00:59
Domira te pershendes me nje mpuqqqqqqq,,,, te forte e dashura ime :wink:

Daja POLIC
15-09-05, 05:34
pershendetje domira ishalla jeni shendeosh e mir ju deshiroj si cdo her sukses ne jete dhe lumturi maksimum :wink:

Psikologu
15-09-05, 12:32
E nderuara Domira!

Pranoni pėrshendetjet e mia kudo qe jeni.
Ju uroj shendet , lumturi dhe suksese ne tė gjutha sferat e jetes.
Kaloni mirė.

Me nderime dhe respekt si cdo here pėr ju;


Psikologu

Domira
15-09-05, 13:13
Domira te pershendes me nje mpuqqqqqqq,,,, te forte e dashura ime :wink:

Falemnderit Tomori te pershendes edhe une ty me nje mpuuuqqq :wink: :lol:

Domira
15-09-05, 13:14
pershendetje domira ishalla jeni shendeosh e mir ju deshiroj si cdo her sukses ne jete dhe lumturi maksimum :wink:

falemnderit Daja POLIC per pershendetjen ju paqim mire dhe te lumtur gjithmone.

Domira
15-09-05, 13:15
E nderuara Domira!

Pranoni pėrshendetjet e mia kudo qe jeni.
Ju uroj shendet , lumturi dhe suksese ne tė gjutha sferat e jetes.
Kaloni mirė.

Me nderime dhe respekt si cdo here pėr ju;


Psikologu

Psikologu respeki per ju eshte gjithmone i sinqerte nga ana ime.
Shendet e te gjitha te mirat per Ju.

Domira

Artisti
17-09-05, 10:24
Oj Domira a tu ka hjek merzia qe s mujshe me flejt :wink:

Me ni terapi pershendetjesh prej meje
Artisti

vushtrria
18-09-05, 10:28
domira pershendetje nga vushtrriu e nderuar te gjitha te mirat dhe shendet ne jet :lol:

Domira
18-09-05, 10:43
Oj Domira a tu ka hjek merzia qe s mujshe me flejt :wink:

Me ni terapi pershendetjesh prej meje
Artisti

Mire eshte Artisti mu ka kthy gjumi e po flej si kingj :lol:

Te pershendes edhe une perzemersisht

Domira
18-09-05, 10:44
domira pershendetje nga vushtrriu e nderuar te gjitha te mirat dhe shendet ne jet :lol:

Faleminderit per pershendetjet Vushtriu qofsh mire kudo qe je.

Diana007
19-09-05, 15:25
Per Ty Domira :D :wink:


http://www.kwark.org/gfx/Swaczyna/Small/480/lips.red_lips.jpg.jpg

DEA
26-09-05, 20:19
Domira, uroje qe te keni nje jave te rehatshme.

teDUAty
28-09-05, 01:38
te pershendes shume shume

Psikologu
29-09-05, 14:00
E nderuara Domira!

Njė pershendetjė tė sinqertė pėr ju kudo qė ndodheni.
JU deshiroj cdo tė mirė dhe tė mbarė nė jeten e juaj .
Me nderime dhe respekt pėr ju:

Psikologu

uliksi31
30-09-05, 04:26
E nderuara Domira, nje pershendetje te vecant. Duke ju deshiruar gjithe t'mirat ju dhe familjes suaj. More dicka spot shoh ne kohe te fundit, hajt se po i ngjiti syzat se nashti terri i pulave me ka ra. :lol:

Me nderime Uliksi

rafet llapjani
30-09-05, 11:22
Domira te peshendes nga zemra,te deshiroj qdo te mire ne jet kudo qe gjendesh ,ke shkrime shum qmushme.
Me nder dhe rrespekt nga rafet llapjani.

Naki
01-10-05, 19:58
http://www.fashion-planet.com/sept98/features/bangkokfc/9show/fullshow/img/76.jpg


Lule tė Freskėta pėr Znj.Domira,Njė vikend tė mirė pėr Ju .

Naki

laliloli
02-10-05, 01:07
Prano nje pershendetje vellazerore Domira ,me deshire qe te keni shendet dhe gjithe te mirat ne jete

Me rrespekt Lali

turisti
02-10-05, 21:55
:P Domira e nderuar, :P

Te pershendes shume dhe te deshiroj jete te lumtur dhe pa brenga. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 08:42
Domira motrushe koheve te fundit rrall po na viziton :? doku em shpesh pak :D :wink:

Te pershndes nga thellsia e zemres dhe te uroj sukese ne jete dhe gjitha te mirat e kesa Bote .

Shum respekt per Ju Diana :) :wink:

Kercovari
11-10-05, 19:20
Shoqe e vertet,oratore e madhe,e gatshme e dhe hidherimin te mbulosh me plote humor jan disa nga karakteristikat qe posedoni ne squarsin e juaj,dhe pa dyshim u ben qe te jeni e repektuar dhe e nderuar ketu.
Prandaj,me resepktin me te thelle u le kete pershendetje duke u deshiruar gjitha te mirat ne jete dhe familje.
Kercovari.

Domira
11-10-05, 20:27
Te dashur miq, nuk e keni idene se sa me vjen keq :cry: qe paskam huq kete teme totalish:cry: ...thjesh kam harrua se ekziston e nuk ju kam hy me rradhe tje falemnderoj dhe tju pershendes si e lyp rendi. Kerkoj falje nga te gjithe.
Diana me puthje, Dea, teDUAty,Psikologu ,Uliksi, Rafeti, Naki me ato lule te bukura qe ma paska gezuar zemren :) , Lali, Turisti dhe se fundi me pershendetje te fresket qe ma terhoqi vemendjen, Kercovari ju falemnderoj nga zemra per pershendetjet qe me keni ba. Pranoni pershendetje te perzemerta edhe nga une.
Uroj te shoqerohemi se bashku edhe gjate kohe ne kete Forum duke bashkbisedu me humor njerezish te cilet kane nevoje per njeni tjetrin.

Ju don
Domira

Dreni30
11-10-05, 22:44
E nderuar Domira

Me te vertet ka kohe qe nuk kam ardh kesajde, por sonte e bana zemren guri dhe dola pak te ju shof. Ju nuk qenkeni ketu, vetem po ta le nje pershendetje e kur te vijsh e lexon.

E nderuar te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat ne jete.

Drenii.

Urata
12-10-05, 04:21
Te dashur miq, nuk e keni idene se sa me vjen keq :cry: qe paskam huq kete teme totalish:cry: ...thjesh kam harrua se ekziston e nuk ju kam hy me rradhe tje falemnderoj dhe tju pershendes si e lyp rendi. Kerkoj falje nga te gjithe.
Diana me puthje, Dea, teDUAty,Psikologu ,Uliksi, Rafeti, Naki me ato lule te bukura qe ma paska gezuar zemren :) , Lali, Turisti dhe se fundi me pershendetje te fresket qe ma terhoqi vemendjen, Kercovari ju falemnderoj nga zemra per pershendetjet qe me keni ba. Pranoni pershendetje te perzemerta edhe nga une.
Uroj te shoqerohemi se bashku edhe gjate kohe ne kete Forum duke bashkbisedu me humor njerezish te cilet kane nevoje per njeni tjetrin.

Ju don
Domira

Domira je zonjė muhabeti dhe rendi...

respekt!

GURI SYLAJ
13-10-05, 17:45
Domira , ju lutem, pranoni edhe nga ana ime ca pershendetje te mira.
Me rrespekt per Ju - Guri Sylaj

tushja
14-10-05, 21:13
Domira pranoni pershendetjet e mija qe vin per ju nga zemra
me respekt per ju Tushja :wink:

Domira
19-10-05, 12:27
E nderuar Domira

Me te vertet ka kohe qe nuk kam ardh kesajde, por sonte e bana zemren guri dhe dola pak te ju shof. Ju nuk qenkeni ketu, vetem po ta le nje pershendetje e kur te vijsh e lexon.

E nderuar te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat ne jete.

Drenii.

Drenush flm qe dole te me shohish dhe ta dish se pershendetja qe gjeta ne der te shtepise me gezoi dhe me nderoi shume.
Qofsh i lumtur kudo qe je me ate zemer te madhe qe ke.

Pershedetje te zemrore te dergon Domira

Domira
19-10-05, 12:34
Domira je zonjė muhabeti dhe rendi...

respekt!

E nderuar Urata e kam thene me gjithe mend dhe sinqerisht se je hareja e forumit dhe per kete gezohem sinqerisht.

Qofsh e gezuar e hareshme kudo qe je dhe e tille qofsh gjithnje ne havane e forumit tone.

Me repsekt

Domira

Domira
19-10-05, 12:41
Domira , ju lutem, pranoni edhe nga ana ime ca pershendetje te mira.
Me rrespekt per Ju - Guri Sylaj

Guri Sylaj jeni pena e zemres dhe mendjes se ndritur, se jo vetem e dores, ne forum. Per kete ju respektoj me afersi.

Me nderime

Domira

Domira
19-10-05, 12:49
Domira pranoni pershendetjet e mija qe vin per ju nga zemra
me respekt per ju Tushja :wink:

Tushe e dashur eshte e pashmangshme mos me verejt sinqeritetin dhe butesine tende ne forum. Kjo te ben te fitosh shume simpati nga diskutuesit.
Uroj te shkruash sa me shume mendime te bukura siq din ti.

Me respekt
Domira

Diana007
19-10-05, 12:53
Domira moter per hajer te kofe qe je bo moderatore ishalla te hecen punet mir rrushe , besa edhe e gjen nje djal se ke mbet kogja koh vetun :lol: :lol:

Te pershendes nga thellsia e zemrs dhe te uroj gjitha te mirat :wink:

Me dashuri e respekt Diana :wink:

Domira
19-10-05, 13:11
Domira moter per hajer te kofe qe je bo moderatore ishalla te hecen punet mir rrushe , besa edhe e gjen nje djal se ke mbet kogja koh vetun :lol: :lol:

Te pershendes nga thellsia e zemrs dhe te uroj gjitha te mirat :wink:

Me dashuri e respekt Diana :wink:

Diana e dashur ka kohe qe te ty, ketu ne net kam gjete motren e cila me ka mundu shpesh here ne jete. Flm qe je ketu per mu sahere kam nevoje per afersi dhe butesi :) :cry:

Valla sa per djalin e mire tybe hiq jo spo tham :lol: :lol: ishalla fjala jote ne vesh te Zotit :oops: :lol: :lol:

Te perqafoj fort shtrengushem motrushe e nderuar :)

p.s. nuk ta nali frymen :P :lol: :lol:

Diana007
19-10-05, 13:27
Diana e dashur ka kohe qe te ty, ketu ne net kam gjete motren e cila me ka mungu shpesh here ne jete. Flm qe je ketu per mu sahere kam nevoje per afersi dhe butesi :) :cry:

Valla sa per djalin e mire tybe hiq jo spo tham :lol: :lol: ishalla fjala jote ne vesh te Zotit :oops: :lol: :lol:

Te perqafoj fort shtrengushem motrushe e nderuar :)

p.s. nuk ta nali frymen :P :lol: :lol:

Domira kam nderin te jem me ju :D me vjen mir qe ke gjet mbeshteje tek un :wink:Edhe kadal qik a don me ma nzon frymen aa gjith ate te shtengume :lol: :lol:

Te qafi shum :)

Domira
19-10-05, 14:15
Domira kam nderin te jem me ju :D me vjen mir qe ke gjet mbeshteje tek un :wink:Edhe kadal qik a don me ma nzon frymen aa gjith ate te shtengume :lol: :lol:

Te qafi shum :)

Jo qik se nuk pot shtrengoj shum veq qishtu http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/a055.gif

Urata
19-10-05, 17:14
Domira je zonjė muhabeti dhe rendi...

respekt!

E nderuar Urata e kam thene me gjithe mend dhe sinqerisht se je hareja e forumit dhe per kete gezohem sinqerisht.

Qofsh e gezuar e hareshme kudo qe je dhe e tille qofsh gjithnje ne havane e forumit tone.

Me repsekt

Domira

Eshte kenaqsi e veqante te lexohen femrat si ti...!

Me mburrje URATA!

ps: perhajr kurora-MODERUESE, ia ke anėn...!

Murgesha
19-10-05, 17:18
Mirėseardhje nė mesin e Moderuesve pėr Ty Domira.

E mirė je valla. :wink:

doGzona
19-10-05, 17:25
Urime kunata e Murgeshes,

Ju pershendes.

Artisti
21-10-05, 10:04
Domira edhe per ty kam nje pershendetje


---------Speciale-------
:lol: :wink: :lol:

--------Urime Moderatoriteti--------
:lol: :wink: :lol:Artisti

Domira
21-10-05, 10:52
Eshte kenaqsi e veqante te lexohen femrat si ti...!

Me mburrje URATA!

ps: perhajr kurora-MODERUESE, ia ke anėn...!

Faleminderit shume Urata, je e pazevendesueshme me tiparet e veēanta qe ke!

Me respekt

Domira

Domira
21-10-05, 10:54
Mirėseardhje nė mesin e Moderuesve pėr Ty Domira.

E mirė je valla. :wink:

Mirese ju gjej Murgesha dhe kam nderin me qene ne mesin e Juaj!

Me juve ska qare njeri pa qene i mire :wink: :oops: :lol: :lol:

Domira
21-10-05, 10:57
Urime kunata e Murgeshes,

Ju pershendes.

Faleminderit per urimet DoGzona. Ti vet je e mrekullushme :D

p.s.kunata Murgeshes a :shock:

:lol: :lol: :lol:

Domira
21-10-05, 10:59
Domira edhe per ty kam nje pershendetje


---------Speciale-------
:lol: :wink: :lol:

--------Urime Moderatoriteti--------
:lol: :wink: :lol:Artisti

Te falemnderit shume Artisti per urimet!

Prano edhe nga une pershendetje speciale miqsore :D

Murgesha
21-10-05, 11:29
Urime kunata e Murgeshes,

Ju pershendes.

Faleminderit per urimet DoGzona. Ti vet je e mrekullushme :D

p.s.kunata Murgeshes a :shock:

:lol: :lol: :lol:

Mos u ban moj kishe s“po din. :shock: :shock: :shock:

A i kemi burrat vėllezėr?? :wink:

Domira
21-10-05, 15:58
Burrat vllezer i kem dhe loqke kunate te kam oj Murgesha :wink: :D
Zoti na rujt prej synit te keq loqkum :wink: :lol:

Reana
22-10-05, 07:42
Perfundmisht, lajmi mbrriu se Domira ka qene e angazhuar shume( :o ) koheve te fundit me pushimet e saj ne brigjet e Oqeanit Indian, ne plazhat e bukura me uje te kristalte dhe perplote korale! 8) :wink:

Ja te nderuar si e kaloi Domira pushimin e saj te fundit :wink:


http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/normal_eliza_dushku_005.jpg

Domira te uroj suksese dhe gjithe te mirat! Shkrime te kendshme dhe moderim te lehte ne FD.

me respekt
Reana

rilinda
23-10-05, 00:48
Pėrshėndetje dhe urime posti i ri :wink: :lol: :lol:

Urata
25-10-05, 16:26
Domira, nuk eshte e lehte te gjinden fjale per t'shprehur zonjėllėkun tuaj ne dardani...

ta kam lakmi...

Kudo qe t'jesh e tille qofsh...!

t'pershendes nga thellesi e shpirtit!

Domira
26-10-05, 00:43
Perfundmisht, lajmi mbrriu se Domira ka qene e angazhuar shume( :o ) koheve te fundit me pushimet e saj ne brigjet e Oqeanit Indian, ne plazhat e bukura me uje te kristalte dhe perplote korale! 8) :wink:

Ja te nderuar si e kaloi Domira pushimin e saj te fundit :wink:


http://www.zeriyt.com/galeria/albums/userpics/normal_eliza_dushku_005.jpg

Domira te uroj suksese dhe gjithe te mirat! Shkrime te kendshme dhe moderim te lehte ne FD.

me respekt
Reana

Oj Reana me beso se ftyres sime i ke dhuru buzeqeshje mbas disa diteve jo te mira qe kam pas :) Kur pash veten kshtu te ngazellyer me qallem ne plazh, thash iaaaaa edhe kshtu po bojka po bojka :lol: :lol: :lol:

Flm per urimin dhe pershendetjen tande te hareshme dhe qofsh mire kudo qe je me te gjitha te mirat e ksaj bote :)

Me respekt dhe dashuri
Domira

Domira
26-10-05, 00:45
Pėrshėndetje dhe urime posti i ri :wink: :lol: :lol:

O faleminderit oj rrushja Perzerenit se valla llokume me ara te kemi :wink: :lol: :lol: :lol:

Me mpuq per faqen tande
te pershendet
Domira

Domira
26-10-05, 00:52
Domira, nuk eshte e lehte te gjinden fjale per t'shprehur zonjėllėkun tuaj ne dardani...

ta kam lakmi...

Kudo qe t'jesh e tille qofsh...!

t'pershendes nga thellesi e shpirtit!

Oj Urata sa lezet sa lezet me pas nje moter si ti :lol: :lol:
Kanihere edhe kur dua te te qortoj ne vete, per ndonje imtesi qe del nga temperamenti yt i vrrullshem :D ....me roberon shkrimi yt qe pason me plote ngazellim, plot jete, plote dashuri per ēdo gje qe te rethon...dhe kenqem qe ekzistojne njerez si ti. Te lutem, mos ma moho te drejten te te lakmoj shumeeeeee pa maseee.

T'perqfoj me loqken e zemres
Domira

Dilingjia
26-10-05, 05:27
Dorenire pershnetje balit edhe prej meje Dilingjis :lol:

Diana007
26-10-05, 11:16
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_wildflowers/1011-011-07-1038.gifTe pershendes me respekt Diana :cry: :wink:

Dreni30
26-10-05, 13:56
E nderuar Domira

Kam nderin te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat ne jeten tuaj te gjithembareshme.
Njeherit shprehu deshiren te uroj postin e ri te moderatores ne forumin tone, besoj se me plote merite dhe kujdes vlereson gjanat- pershendetje.
Gjat shkrimeve tuaja kam verejt se ka vertet gjalleri dhe verehet aty pjekuria e juaj.
Nuk kam cka ta zgjas me teper pas ketyre qe i thash me larte, vetem te uroj sukses dhe te gjithe te mirat ne jete. Qe lumturia dhe buzeqeshja te jene prezente ne jeten tuaj te me tutjeshme.

Rrespekt,

Dreni.

Urata
26-10-05, 14:32
Domira, nuk eshte e lehte te gjinden fjale per t'shprehur zonjėllėkun tuaj ne dardani...

ta kam lakmi...

Kudo qe t'jesh e tille qofsh...!

t'pershendes nga thellesi e shpirtit!

Oj Urata sa lezet sa lezet me pas nje moter si ti :lol: :lol:
Kanihere edhe kur dua te te qortoj ne vete, per ndonje imtesi qe del nga temperamenti yt i vrrullshem :D ....me roberon shkrimi yt qe pason me plote ngazellim, plot jete, plote dashuri per ēdo gje qe te rethon...dhe kenqem qe ekzistojne njerez si ti. Te lutem, mos ma moho te drejten te te lakmoj shumeeeeee pa maseee.

T'perqfoj me loqken e zemres
Domira

A nuk eshte FISNIKERI, kjo...?
Domira, fjalet e tua me gezojne pamase moter...!
Konsideroj ēdo shkronje tuajen...
Mendimet, drejtesia, afersia, butesia,thekshmeria dhe zotesia jote kane nje trajte te thelle e cila me impresionon mua "URATES" ...

t'ēmoj shumė!

halla e madhe
26-10-05, 14:56
Domira_te pershendes me deshirat me te mira qe i kane hije nje Zonje Dardane :!:

Me rrespekt per Ty;halla e madhe

Kercovari
26-10-05, 16:39
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Domira
26-10-05, 17:30
Dilingjia, Diana, Dreni, Urata, Halla e Madhe,Kercovari flm per pershendetjet dhe ju pershendes kudo qe jeni me gjith te mirat e kesaj bote.

p.s. URATA moter mos me fol moj keshtu mos se me merr malli pastaj te kem gjithnje fjale te tilla :cry: :) :) ...shume perqafime

Dreni30
31-10-05, 18:00
E nderuar Domira

Urime per arritjen e 5 mij shkrimeve ne fd. e ishalla bene edhe xxx shkrime tjera.

Shendet dhe gezime ne jeten e gjithembareshme.

Dreni.

Domira
31-10-05, 19:29
Falmenderit shume Dreni per urimin, se une hiq se pasna pa 5shin :lol:
faleminderit per kujdesin dhe kurajon qe tregon per mua, fale te cilave munda druajtjet e mia dhe i arrijta keto shkrime.

Te pershendes perzemersisht.

Tomori
31-10-05, 19:52
Domira Urime per 5000 shkrimet ju Uroje edhe ne te ardhmen qe te vazhdoni me ket ritem,,,
Domira ju pershendes perzemersishte,,,,,
Me respekt:
Tomori :wink:

Domira
31-10-05, 20:09
Faleminderit i nderuar Tomori per urimin. Uroj qe edhe ju te keni edhe shume shkrime ne FD.

Me nderime
Domira

GURI SYLAJ
01-11-05, 09:29
DOMIRA
5000 Urime
per 5000 shkrime
te MIRA.

Me nderime Guri Sylaj

Domira
01-11-05, 09:53
DOMIRA
5000 Urime
per 5000 shkrime
te MIRA.

Me nderime Guri Sylaj

Ju falemnderit shume i nderuar GURI SYLAJ.
Nje urim i juaj, per mua per mua eshte nder!

Me nderime
Domira

schütze
01-11-05, 13:03
Domira urime 5000 postime,te pershendes nga zemra dhe te uroj qdo te mir ne jet kudo qe ndodhesh
me respekt
schütze

Domira
01-11-05, 17:03
Te falmeinderit i nderuar Schütze per urimet tua. Uroj qe te gjitha te mirat te jene me ty dhe te afermit tuaj.

Me nderime
Domira

Diana007
02-11-05, 16:04
Domir deshiroj qe ditet qe vin te jen plot lumturi per ju dhe gjitha deshirat e tua u befshin realite :wink:

Te pershendes me shum respekt Diana ... :)

Domira
02-11-05, 17:46
Domir deshiroj qe ditet qe vin te jen plot lumturi per ju dhe gjitha deshirat e tua u befshin realite :wink:

Te pershendes me shum respekt Diana ... :)

Faleminderit shum e dashur per urimet...Shendeti,Mbaresia dhe Lumturia qofshin mbi ju dhe famlijen tuaj.

Te perqafoj fort..
Domira

mjellma
02-11-05, 20:10
Domira prano pershEndejet e mija

me nderime MJELLMA

Domira
02-11-05, 22:36
Domira prano pershEndejet e mija

me nderime MJELLMA

Faleminderit per pershendetjet e nderuar Mjellma, te pershendes edhe une nga zemra dhe kalofsh caste sa me te kendshme ne forum.

me nderime
Domira

dr1ta
05-11-05, 13:35
Drita e ketynve diteve , le tua ngroh shpirtin tuaj, gezimi le ta mund hidherimin, zoti ju dhasht ate ce se keni , e ua shtoft ate ce e keni.

Urime festen e Bajramit .drita

Domira
05-11-05, 14:01
Skam fjale Drita :cry: ..faleminderit.

GURI SYLAJ
12-11-05, 08:10
Domira. Per Ju e nderuar, ca pershendetje te mira.
Ju deshiroj nje vikend sipas deshires dhe planeve qe keni.

Pershendetje e rrespekt nga Guri Sylaj.

Diana007
12-11-05, 12:36
Doku moj me shpesh :) se spo rrihet valla pa ty :wink:

http://img474.imageshack.us/img474/3739/09roos15ak.gif

Te puth fort Diana :wink: [/img]