PDA

View Full Version : Shqiptaret e Emirateve te Bashkuara Arabe (Dubai)


Dardania
23-04-05, 11:15
I pershendes te gjithe shqitpar qe jetojn ne Dubai.
Do te qendroj te pakten 1 vjet ketu.
Pres sinjalet e te tjereve dhe mos u hezitoni per kontaktim.

Pershendetje

Bekim

Vera
23-04-05, 12:13
hej a po em merni edhemua atje ne dubai a :?: :?: :?: shaka


ju pershendes te gjithve e knaqnu qatje se pasha mamin atjhe eshte nice krejt.

Krokodilli
28-04-05, 11:33
I pershendes te gjithe shqitpar qe jetojn ne Dubai.
Do te qendroj te pakten 1 vjet ketu.
Pres sinjalet e te tjereve dhe mos u hezitoni per kontaktim.

Pershendetje

Bekim

Pershendetje,, Kam qen ne Dubai Vitin e Kaluar,, shum shum qytet i Bukur eshte,, Pjesa e re e qytetit,, sepse ka dallim te madh me pjesen e vjeter,,,,

http://www.atlantic.ro/atlantic/Romana/city%20break%202004/dubai/dubai.jpg

turisti
01-05-05, 21:40
Pershendertjet e perzemerta nga TURISTI. :P

Bronx
07-05-05, 17:26
I pershendes edhe shqoptaret qe jetojn ne duba/arabi

me respekt

laliloli
09-05-05, 09:05
PERSHENDETJE TE PERZEMERTA PER SHQIPTARET NE DUBAI ,PAQI MIRESINE E LUMTURINE QDO HERE

Reana
11-05-05, 05:42
PERSHENDETJE PER MERGIMTARET SHQIPETARE!!!

JU DESHIROJ CDO TE MIRE!!!

DEA
26-05-05, 15:15
Ne paqin mbrri shqiptaret edhe ketu, tybe edhe une pa i pershendet nuk kam me lone :lol: Pershendes ShqiptaretNe emiratet e bashkuara Arabe :wink:

arbias
19-06-05, 16:48
Pershendes gjith shqiptaret ne Dubai
E personalisht bujarin dhe 15 sekretaresat e tij Dashurija dhe lumturija qofshin gjithmon pran jush.

Panopticon
20-06-05, 01:23
Dubai - njeri nder shtetet me te mira ne Lindjen e Mesme. Gjate vitit 2003 isha ne Lindjen e Mesme, por smunda me laku ne Dubai :D , shpresoj se shpejti ta "permirsoj gabimin".

Pershendetje per shqiptaret atje.

Panopticon.

skendi
10-07-05, 14:35
pershendetje juve ne Dubai.
isha vjet dhe me shum me pelqeu qyteti vjeter me souket dhe creek-u.
poashtu interesant ishte edhe nje dite ne jebel ali -free trade zone.
per fat te keq nuk takuam asnje shqiptar :roll:

Lady Godiva
14-09-05, 15:38
pershendes edhe une shqipatret ne Dubai...a pse edhe atje paska shqiptare a?! e cka po boni atje allahile, po mendoj me cka mirreni, studioni fe dicka apo ? :roll:

MemphiSx
26-09-05, 20:37
Ne paqin mbrri shqiptaret edhe ketu, tybe edhe une pa i pershendet nuk kam me lone :lol: Pershendes ShqiptaretNe emiratet e bashkuara Arabe :wink:

Hahhahahahahahaah edhe une po i bashkohna ksaj Pershendetje te DEA-se ;)

Espresso
12-11-05, 14:31
Me falni... ka dikush te dhena sa eshte numri i shqiptareve qe jetojne ne Dubai?? Nuk kame qene kurr, por e di qe eshte njeri nder qytetet me te bukura ne gadishullin arab.
Shpresoj qe nje dite do ta vizitoj kete qytet dhe ishullin e ardhshem artificial.

Espresso

Dimri
19-11-05, 17:15
pershendes edhe une shqipatret ne Dubai...a pse edhe atje paska shqiptare a?! e cka po boni atje allahile, po mendoj me cka mirreni, studioni fe dicka apo ? :roll:

Jo moj Lady Godiva jan ik prej grave e jan shku ku sundojn burrat :wink: :wink:

Albanian4Life
24-06-06, 01:42
Woooow njerz ska vend ne kit toke ku nuk jemi a, ne arabi saudite Klass njeri, ani qysh pe kaloni atje??? ajeni rrezit hic??? desha ta dij a jane arabt muta (me falni per shpehje) si keta te marokut , algjeris e tunizis apo jane ma te mire???, edhe 1 pytje lol ka sa gra ikeni atje????hehehe , ktu ne franc kam 1 shok osht palestinez me origjine shqiptare , ska bre gjith ka kemi qen a. Ani vllezer e motra vec kaloni sa me mire e fitoni pare sa me shume e mos e harroni vendlindjen ciaoooooo

dubai_girl
27-10-06, 13:35
une banoj ne dubai qe prej 3 muajve.. kam ardhur ketu e transferuar me pune.. njoh dhe 4 shqiptare te tjere..

nese doni te kontaktoheni me shkruani tek [email protected]

gjithe te mirat

Daja POLIC
29-10-06, 02:35
une banoj ne dubai qe prej 3 muajve.. kam ardhur ketu e transferuar me pune.. njoh dhe 4 shqiptare te tjere..

nese doni te kontaktoheni me shkruani tek [email protected]

gjithe te mirat

u knaqet , e cka punon ti e nderruar???