PDA

View Full Version : altini22 po vjen


altini22
26-04-05, 18:02
jom altini22
edhe une pata deshire te regjistrohem ne kete forum ,
sepse shume vete e kane lavderuar
e sa per veti nuk kom deshire te tregoj ka jom por me rendesi eshte se jom
shqiptare si ju te gjithe ,dhe ma mere mendja se kom me kaluar mire me ju

experti_lu
27-04-05, 02:15
ALTINI ,mire se ki ardhe,te uroj argetim te mire.
-vetem ruju po me ban konkurrenc?e te tham hajt shko djalo ka ki ardhe. :lol: :lol: :lol: :lol:

altini22
27-04-05, 12:17
ALTINI ,mire se ki ardhe,te uroj argetim te mire.
-vetem ruju po me ban konkurrenc?e te tham hajt shko djalo ka ki ardhe. :lol: :lol: :lol: :lol: FLM SKA PROBLEM NUK TE BOJ KONKURENC

PAOLINA
27-04-05, 20:13
Mire se erdhe ALTINI22
DHe inshallah kalon ashtu siē ta kane lavderuar FD-tone te Famshem dhe te pa zevendesueshem :lol: :D :wink:

me nje prsh te urroj caste interesante ne mesin tone..

Tung

Agroni22
30-04-05, 19:22
jom altini22
edhe une pata deshire te regjistrohem ne kete forum ,
sepse shume vete e kane lavderuar
e sa per veti nuk kom deshire te tregoj ka jom por me rendesi eshte se jom
shqiptare si ju te gjithe ,dhe ma mere mendja se kom me kaluar mire me jualtini22 me ne funde u rigjestrove ne f.dardania me vjen mire shoku jem dhe pershendetje kalo qaste te mira ketu

Gentiana
30-04-05, 19:28
Pershendetje Altini, mire se vjen ne F.Dardania.
Argetim te kendshem dhe ēdo te mire te uron.

Genta

Gjumashja
01-05-05, 17:21
altin te pershendes dhe qdo te mire te uroj :wink:

altini22
03-05-05, 17:42
Mire se erdhe ALTINI22
DHe inshallah kalon ashtu siē ta kane lavderuar FD-tone te Famshem dhe te pa zevendesueshem :lol: :D :wink:

me nje prsh te urroj caste interesante ne mesin tone..

Tungfaliminderit per mikpritjen e juaj edhe nga une PAOLINA je pershendetur

altini22
03-05-05, 17:45
jom altini22
edhe une pata deshire te regjistrohem ne kete forum ,
sepse shume vete e kane lavderuar
e sa per veti nuk kom deshire te tregoj ka jom por me rendesi eshte se jom
shqiptare si ju te gjithe ,dhe ma mere mendja se kom me kaluar mire me jualtini22 me ne funde u rigjestrove ne f.dardania me vjen mire shoku jem dhe pershendetje kalo qaste te mira ketuGONI a po she se te kom ndegjuare dhe jom reghistruar

altini22
03-05-05, 17:50
Pershendetje Altini, mire se vjen ne F.Dardania.
Argetim te kendshem dhe ēdo te mire te uron.

Genta[quote faliminderit GENTA [/quote]

altini22
03-05-05, 17:52
altin te pershendes dhe qdo te mire te uroj :wink:tung edhe une te pershendes

doGzona
03-05-05, 22:44
Mire se keni ardhur altini.
Te pershendes dhe te uroje disponim sa me te mire
ketu ne FD dhe kudo qe ndodheni.


doGzona

Qyrrani
04-05-05, 17:32
Ufffffffff qka e kisha gzue ket DoGzonen :roll:
http://kat.com.au/pics/passion.jpg
te pershendet DoGzona Qyrrani dhe te deshiron takime te shpejte me mua :roll:

ShEjToNkA
04-05-05, 22:18
Altini, mirė se ke ardhė dhe tė dėshirojė tė kaloni sic ėshtė mė sė miri nė kėtė vendė!

Daja POLIC
05-05-05, 05:07
altini22 Te Pershendes shum kaloni sa ma mir sa ma bukur ne ket forum fantastiko shoki yt POLICI :lol:

altini22
07-05-05, 18:48
QYRRANI -flm per pershendetjet
SHEJTONKA-pershendetjet e tua me dhan shtytje per te qendruar me shume kur te kem kohe ne forum te pershendes edhe une ty
DJAL POLICI-edhe une te pershendes shume

M_u_k_i
09-05-05, 21:13
qysh je bre altini a je mir hej te pershendesh nga zemra...

Agroni22
10-05-05, 18:09
TINI-pershendetje

altini22
11-05-05, 11:53
TINI-pershendetjeGONI-flmmmmmmmmmm