PDA

View Full Version : Agroni22


Faqet : [1] 2

altini22
27-04-05, 12:14
pershendes shokin tem ne kosove GONIN dhe ti tregoj se te dua shoki jem

turisti
27-04-05, 23:37
Edhe une ju pershendes shume. :P :wink:

lazdrani
30-04-05, 09:26
AGRONI 22 Keni pershendetje vllazerore nga Lazdrani i juaj :wink:

Agroni22
30-04-05, 19:04
pershendes shokin tem ne kosove GONIN dhe ti tregoj se te dua shoki jem o TINI faleminderit shoki jem per pershendetjen tende shume te ngrohet edhe une te pershendes ku do qe te jesh

Agroni22
30-04-05, 19:05
Edhe une ju pershendes shume. :P :wink:faliminderit TURIST edhe une te pershendes

Agroni22
30-04-05, 19:07
AGRONI 22 Keni pershendetje vllazerore nga Lazdrani i juaj :wink:LAZDRAN pershendes edhe une ty me pershendetjen vllazerore dhe te presim ne kosove

Gjumashja
30-04-05, 19:28
pershendetje agroni 22 edhe nga ana ime :wink:

Agroni22
30-04-05, 19:36
pershendetje agroni 22 edhe nga ana ime :wink:F.L.M. edhe une ty te pershendes shume

Gjumashja
30-04-05, 19:41
pershendetje agroni 22 edhe nga ana ime :wink:F.L.M. edhe une ty te pershendes shume


:wink: :wink:

M_u_k_i
02-05-05, 15:13
hej agron un ta ha zemen e sin ti pse ahahaahhahahahahahah

M_u_k_i
05-05-05, 22:56
mpuq shoku mu qysh tkom aje mir hej hina qisajde e thash tkapercym tfoli pak ta ha zemren....

viski89
07-05-05, 18:18
pershendetje GONI

altini22
07-05-05, 18:40
GONI- kalova kendej pari nuk mujta me te kapercyer pa te pershendetur

Daja POLIC
07-05-05, 19:06
GONI tung te pershendes edhe une shum :lol:

Agroni22
07-05-05, 19:13
mpuq shoku mu qysh tkom aje mir hej hina qisajde e thash tkapercym tfoli pak ta ha zemren....MUKI TE PERSHENDES EDHE UNE TY POR UNE ZEMREN TY NUK TA HA SE UNE ZEMRA NUK HA HAHAHHAHAHAH

Agroni22
07-05-05, 19:15
pershendetje GONIEDHE UNE TY TE PERSHENDES -VISKI

Agroni22
07-05-05, 19:16
GONI tung te pershendes edhe une shum :lol:edhe une ty te pershendes DAJA POLIC

altini22
11-05-05, 11:56
GONI -PERSHENDETJE te madhe nga une

Agroni22
23-05-05, 12:58
GONI -PERSHENDETJE te madhe nga uneflm shoku jem edhe ti je i pershendetur

Dali!Keq
31-05-05, 16:26
pershendetje speciale per AGRONIN22,qaste te kendshme Zotrija juaj.

lazdrani
30-06-05, 20:07
Te pershendes oh mashkull,cka ke humbure :lol: :lol: :lol:Lazdrani i juaj

Agroni22
30-06-05, 20:13
Te pershendes oh mashkull,cka ke humbure :lol: :lol: :lol:Lazdrani i juajqe valla po ti se une nuk kom qen do dite ne kosove faliminderit per pershendetjet e tua , dhe foto po te rrine shume mire

Agroni22
30-06-05, 20:15
pershendetje speciale per AGRONIN22,qaste te kendshme Zotrija juaj.flm DJALI I KEQ sepse ti ne te vertet je djali i mire edhe ti je i pershendetur

Kodra
30-06-05, 21:21
**********
**********
**********

Agroni,edhe nga unė keni pėrshėndetje.

Me dėshirė qė planet e juaja tė realizohen tė pėrshėndes


Kodra

laliloli
30-06-05, 21:56
Kudo qe jeni te uroj shendetin dhe miresine
uroj qe deshirat tuaja te realizohen ne jeten tuaj

me rrespekt laliloli

Kercovari
01-07-05, 10:35
Edhe une te pershendes i nderuar,kalo si eshte me mir kodo qe te ndodhesh .

schütze
02-07-05, 14:06
Agroni te pershendes dhe te uroj qaste te kendshem i nderuar
me respekt
schütze

Agroni22
03-07-05, 19:32
EDHE UNE JU PERSHENDES TE GJITHVE ME DESHIRAT ME TE MIRA PER JU EDHE PER NE

turisti
05-07-05, 21:49
:P Agoni 22 i nderuar,

Te pershendes dhe te deshiroj realizimin e te gjitha deshirave qe i paramendon zemra jote.

Shendeti me fatin te shoqerofshin gjithmone.

TURISTI. :P

Agroni22
06-07-05, 20:29
:P Agoni 22 i nderuar,

Te pershendes dhe te deshiroj realizimin e te gjitha deshirave qe i paramendon zemra jote.

Shendeti me fatin te shoqerofshin gjithmone.

TURISTI. :Pfaliminderit shume prejh teje TURISTI

Agroni22
14-07-05, 21:59
ju pershendes te gjithve pa mare parasysh gjinin ,moshen rracen etj

Reana
15-07-05, 01:15
shume i respektuari nga te gjithe, Agroni22 pershendetje edhe prej meje!!!
kalofshi mire...

altini22
15-07-05, 12:58
pershendetje te ngrohta nga shoku i juaj ALTINI

Daja POLIC
15-07-05, 15:32
agroni22 te pershendes shum aty ku jeni dhe nje dite te bukur

Kodra
15-07-05, 20:20
*********
*********
*********

Agroni,pėrshėndetjet e mia pėr ty i nderuar


Kodra

Agroni22
16-07-05, 09:58
edhe une ju pershendes shume nga zemra
REANA
DAJA POLIC
ALTINI22 DHE
KODRA

lazdrani
16-07-05, 10:14
Agroni 22 ju pershendese ku do qe gjindeni tani per tani :wink:


Lazdrani :wink:

Agroni22
16-07-05, 20:10
Agroni 22 ju pershendese ku do qe gjindeni tani per tani :wink:


Lazdrani :wink:fakiminderit i nderuar edhe ti je i pershendetur nga une

Diana007
20-07-05, 12:34
Agroni22 pershendje dhe gjitha te mirat ne Jete :)

Diana :wink:

Agroni22
21-07-05, 11:55
Agroni22 pershendje dhe gjitha te mirat ne Jete :)

Diana :wink:faliminderit DIANA te mirat dhe te bukurat ishallla na perseriten ne jete te gjithve

Agroni22
26-07-05, 23:07
qe masi pata kohe u futa ne faqen time per me fshije pak se ish mbushure me pluher dhe thash ti pershendes te gjithe sante jeni te pershendetur nga une AGRONI22

Flaka_1
31-07-05, 17:05
Pershendetje dhe gjithe te mirat !
me dashuri flaka!

Agroni22
04-08-05, 17:42
Pershendetje dhe gjithe te mirat !
me dashuri flaka!edhe ti je pershendetur nga une me deshirat me te mira per ty :wink:

lazdrani
04-08-05, 18:57
Llokumi i Forumit te pershendes duke te uruar nja nate te bukure :wink:

Agroni22
04-08-05, 23:09
Llokumi i Forumit te pershendes duke te uruar nja nate te bukure :wink:faliminderit o i nderuar je i pershendetur nga une shume shume

laliloli
05-08-05, 10:08
Agron ,paske ofruar gati njemije postime ,prandaj shfrytezova rastin pikerisht tani te te pershendes dhe te uroj suksese dhe shendet ne jeten tuaj

Agroni22
05-08-05, 14:22
Agron ,paske ofruar gati njemije postime ,prandaj shfrytezova rastin pikerisht tani te te pershendes dhe te uroj suksese dhe shendet ne jeten tuajfaliminderit i nderuar dhe i respektuar nga une dhe te falenderoj per pershendetjet e tua

rafet llapjani
05-08-05, 14:55
Pershendetje dhe gjithat te mirat ne jet inderuri Agron nga llapjani :wink:

aferdita
05-08-05, 18:00
Agron te pershendes dhe urime se me te vertet je diqka i veqant :wink:

yllka
05-08-05, 22:29
Agron te pershendes dhe urime se me te vertet je diqka i veqant :wink:

:roll: Hmm keni te drejte :wink:

Agroni22
06-08-05, 15:59
Agron te pershendes dhe urime se me te vertet je diqka i veqant :wink:faliminderit prej teje AFERDITE dhe nga une je i pershendetur ne menyre shume shume te veqant

Agroni22
06-08-05, 16:00
Agron te pershendes dhe urime se me te vertet je diqka i veqant :wink:

:roll: Hmm keni te drejte :wink:pa koment ma mire

aferdita
06-08-05, 16:17
Agroni22 i Nderuar te uroj per 1000 postimet e tua te cilat jan diqka te veqanta.

te pershendes dhe te uroj edhe me shume postime

Arb
06-08-05, 16:29
Urime o Agron!

Urime per mbi 1000 postimet e deritanishme!

Edhe 1000 te tjera se shpejti!

Vetem vazhdo me te njejtin intenzitet te jesh i pranishem ne Dardani!

Gjithe te mirat!

Agroni22
07-08-05, 12:25
Agroni22 i Nderuar te uroj per 1000 postimet e tua te cilat jan diqka te veqanta.

te pershendes dhe te uroj edhe me shume postimeFALIMINDERIT E NDERUARA E RESPEKTUARA PER FJALET E TUA TE BUKRA QE JONE SHTYTJE PER MUA

Agroni22
07-08-05, 12:27
Urime o Agron!

Urime per mbi 1000 postimet e deritanishme!

Edhe 1000 te tjera se shpejti!

Vetem vazhdo me te njejtin intenzitet te jesh i pranishem ne Dardani!

Gjithe te mirat!DO TE MUNDOHEM ME QEN PRA JUSHE NE QDO MOMENT PER TE PASURUAR DARDANIN ME SHKRIME TE BEGATSHME

lazdrani
07-08-05, 19:24
Mbreti AGRON!

Mire se keni ardhur ne pallatin e mbreterise i nderuar.Aferdita ju ka bere qefi :wink: ,ka kohe qe ka priture kete moment 8)
Urime Agroni


Lazdrani te ka per qefi ty Llokumi i Forumit :wink:

Agroni22
08-08-05, 21:52
Mbreti AGRON!

Mire se keni ardhur ne pallatin e mbreterise i nderuar.Aferdita ju ka bere qefi :wink: ,ka kohe qe ka priture kete moment 8)
Urime Agroni


Lazdrani te ka per qefi ty Llokumi i Forumit :wink:faliminderit i nderuar dhe shoki jem i respektuar per pershendetjet e tua te bukra ,e sa i perket AFERDITES dihet mbreti me mbretresh HEHHEHEE

turisti
08-08-05, 23:22
Agroni i nderuar,

:P urime nga zemra tejkalimin e :P 1000 :P postimeve dhe mire se na erdhe ne Mbreteri te autort Lazdran.Shpresoj se tash e tutje do te shkoje me lehte ,sepse 1000 te para duken si te veshtira. :P :wink:

Te deshiroj she shume mijshe tjera,shendet,dhe komunikim te mire.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Agroni22
08-08-05, 23:53
Agroni i nderuar,

:P urime nga zemra tejkalimin e :P 1000 :P postimeve dhe mire se na erdhe ne Mbreteri te autort Lazdran.Shpresoj se tash e tutje do te shkoje me lehte ,sepse 1000 te para duken si te veshtira. :P :wink:

Te deshiroj she shume mijshe tjera,shendet,dhe komunikim te mire.

Sinqerisht,
TURISTI. :Pfjalet e tua jone udherefyese per mua
dhe je i pershendetur nga une shume shume i nderuar :wink:

Bleta
10-08-05, 13:54
I nderuari Agroni22 te uroj edhe shum e shum postime te tjera dhe te uroj nje jete sa me te bukur

Agroni22
10-08-05, 14:01
I nderuari Agroni22 te uroj edhe shum e shum postime te tjera dhe te uroj nje jete sa me te bukur FALIMINDERIT E NDERUAR BLETA DHE UNE TE DESHIROJE QDO TE MIRE NE JETE

yllka
10-08-05, 19:54
Artisti i forumit Leonardo,te pershendes se me te vertet jeni i sinqert.


Yllka :wink:

P.Sh Mos harro ne Dasem me Aferditen te me thrrasesh,se me ka marre malli per me vallzua :D

Bleta
10-08-05, 20:31
Artisti i forumit Leonardo,te pershendes se me te vertet jeni i sinqert.


Yllka :wink:

P.Sh Mos harro ne Dasem me Aferditen te me thrrasesh,se me ka marre malli per me vallzua :Da doni me me thirr edhe mu ne darsem :wink: :wink: iv qa jam marak ne darsma

Agroni22
11-08-05, 20:30
Artisti i forumit Leonardo,te pershendes se me te vertet jeni i sinqert.


Yllka :wink:

P.Sh Mos harro ne Dasem me Aferditen te me thrrasesh,se me ka marre malli per me vallzua :Dfaliminderit YLLKA per pershendetjet e tua shume a sa per darsum duhet te kosultohem me AFERDITEN

Agroni22
11-08-05, 20:33
Artisti i forumit Leonardo,te pershendes se me te vertet jeni i sinqert.


Yllka :wink:

P.Sh Mos harro ne Dasem me Aferditen te me thrrasesh,se me ka marre malli per me vallzua :Da doni me me thirr edhe mu ne darsem :wink: :wink: iv qa jam marak ne darsmaheheheheheh pa juve as dasmen skom me nis heheh :wink: :wink: veq ftesat nuk po di me qa me jav qu tregomni ku :wink:

Arb
14-08-05, 07:14
I nderuar Agron,

Duke shpresuar qe je mire, dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire, mbetesh i pershendetur!

Agroni22
14-08-05, 23:27
I nderuar Agron,

Duke shpresuar qe je mire, dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire, mbetesh i pershendetur!edhe nga une je shume shume i pershendetur i nderuar dhe respektuar ARB

Agroni22
18-08-05, 22:43
ne keto ore te vona te mbremjes ju pershendes te gjithve ne emrin tim personal AGRONI JU DONE TE GJITHVE

altini22
22-08-05, 21:03
pershendetje per ty o i nderuar GONI nga shoku yt altini

Naki
27-08-05, 11:31
Goni Simpatik te dergoje nga Lagjja e fqinjesise nje pershendetje,mos Harro sjellna tek kafja e forumit Pije te ftohta Freskuese.

Agroni22
30-08-05, 22:38
pershendetje per ty o i nderuar GONI nga shoku yt altiniedhe ti je i pershendetur nga une shume shume TINI

Agroni22
30-08-05, 22:41
Goni Simpatik te dergoje nga Lagjja e fqinjesise nje pershendetje,mos Harro sjellna tek kafja e forumit Pije te ftohta Freskuese.NAKI FALIMINDERIT PER PERSHENDETJET E TUA TE BUKRA E SA I PERKET PIJEVE SKA PROBLEM MORE

laliloli
13-09-05, 19:49
Te le nje pershendetje vellazerore Agron duke te deshiruar shendet dhe gjithe te mirat ne jete.

Me rrespekt Lali

Agroni22
13-09-05, 21:47
Te le nje pershendetje vellazerore Agron duke te deshiruar shendet dhe gjithe te mirat ne jete.

Me rrespekt Lalifaliminderit i nderuar dhe shume i respektuar nga une per pershendetjet e tua vllazerore dhe une te pershendes shume shume dhe te deshiroje qdo te mire ne jete

Artisti
17-09-05, 10:08
t pershendes o i qeti i forumit :wink: :lol: :wink:

Agroni22 pa shaka je ma i qeti ne forum dhe t pershendes shum
Artisti

Agroni22
20-09-05, 15:55
t pershendes o i qeti i forumit :wink: :lol: :wink:

Agroni22 pa shaka je ma i qeti ne forum dhe t pershendes shum
Artistifaliminderit per pershendetjet e tuaja dhe mendimin tende per mua gjithmone do te jem i qet sepse me qetsi arihet dikun edhe nje her faliminderit per mendimin tende qe ka rendesi per mua :wink:

vjeshta
26-09-05, 17:05
Nje pershendetjen pranoe edhe nga une dhe fat ne jete
Vjeshta

Agroni22
26-09-05, 21:45
Nje pershendetjen pranoe edhe nga une dhe fat ne jete
Vjeshtame deshiren ma te madhe i pranova pershendetjet e tua dhe te falenderoje perzemrsisht

teDUAty
28-09-05, 01:40
t'pershendes specialqe

altini22
28-09-05, 17:43
edhe une te pershendes GONI

Kercovari
28-09-05, 18:01
Goni,gjitha te mirat i nderuar pwerplote dashuri dhe hare.

Agroni22
30-09-05, 21:47
t'pershendes specialqeedhe une ty ma specialqe dhe faliminderit

Agroni22
30-09-05, 21:48
[quote="altini22"]edhe une te pershendes GONI[/quoteTini edhe nga une je i pershendetur kudo qe te jesh

Agroni22
30-09-05, 21:49
Goni,gjitha te mirat i nderuar pwerplote dashuri dhe hare.faliminderit edhe per ty gjithashtu

turisti
02-10-05, 22:42
:P Agroni 22 i nderuar :P ,

Te pershendes ashtu siq e meritojne njerzit te sinqert dhe real.Te deshiroj shume momentet e mira,te lumtura dhe te paharuara simbas deshirave tuaja.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 08:55
Pershendeje Agron dhe nje dit te mir :wink:

Diana :)

Agroni22
07-10-05, 04:15
turisti dhe diana gjithmone do te jeni te pershendetur nga une .
ju repektoje shume :wink:

Krokodilli
07-10-05, 05:49
Pershendetje te sinqerta agroni22,, je me i kulturuari prej forumit,, me i qeti, kurr skam lexu qe ke fy apo ofendu ndoken pa marr parasysh temen..

rrespekt per ty,, kalo sa me mire kudo qe je

Agroni22
08-10-05, 15:41
Pershendetje te sinqerta agroni22,, je me i kulturuari prej forumit,, me i qeti, kurr skam lexu qe ke fy apo ofendu ndoken pa marr parasysh temen..

rrespekt per ty,, kalo sa me mire kudo qe jefaliminderit per pershendetjet e tua dhe per mendimin tende per mua gjithmone do te jem i tille ne mesin e juaj sepse jeni edhe ju te respekktuar nga une :wink: [/quote]

teDUAty
10-10-05, 06:02
prano pershendetje nga une goni .

Kercovari
10-10-05, 21:17
Rruga me e shkurte drejte synimeve per te qene te lumtur eshte shendeti.
U prifte ne jete.Kercovari.

Agroni22
10-10-05, 21:17
prano pershendetje nga une goni .i pranoje me deshiren ma te madhe dhe te falenderoje :wink:

mjellma
11-10-05, 23:02
Nje pershndeteje te veqant per Gonin fati miresi edhe lumturi qoft me ty ne gjdo hap te jetes ashtu siq deshiron ti vet


Mjellma

Urata
12-10-05, 04:23
Nje pershendetje madhore per Agronin!Qofsh i rrethuar ngrohte dhe rehat...

Agroni22
12-10-05, 22:56
Rruga me e shkurte drejte synimeve per te qene te lumtur eshte shendeti.
U prifte ne jete.Kercovari.ne jete kemi
batica dhe zbatica por me lumturi dhe shendet i tejkalojme te gjitha te pershendes i nderuar dhe i respektuar nga une shume KERQORVARI

Agroni22
12-10-05, 22:58
Nje pershendetje madhore per Agronin!Qofsh i rrethuar ngrohte dhe rehat...faliminderit e nderuar te gjithe ishalla jemi te rethuar me njerzit qe na bajn te lumture

Agroni22
12-10-05, 23:01
Nje pershndeteje te veqant per Gonin fati miresi edhe lumturi qoft me ty ne gjdo hap te jetes ashtu siq deshiron ti vet


Mjellmalutja jote ishalla me bahet realitet e nderuar te pershendes shume shume AGRONI :wink:

laliloli
12-10-05, 23:04
Prano nje pershendetje te perzemert dhe vellazerore i nderuari Agroni

te deshiroj realizimin e te gjithe deshirave ne jete

Sinqerisht lali

Agroni22
13-10-05, 13:57
Prano nje pershendetje te perzemert dhe vellazerore i nderuari Agroni

te deshiroj realizimin e te gjithe deshirave ne jete

Sinqerisht laliedhe une ty LALI i nderuar te konsideroje nje shoke te mire dhe i kulturuar me respekt per ty i nderuar dhe je i pershendetur nga une ku do qe te jesh

vjeshta
13-10-05, 19:58
Te pershendes agroni 22,por kur i ban more 23. :roll:
Po me doket vjet veq per mu po ecin :?
Pak shaka ,te uroj shendet dhe lumturi si ne fd dhe jashte saj.

Me respekt per ty,
Vjeshta

Agroni22
13-10-05, 20:27
Te pershendes agroni 22,por kur i ban more 23. :roll:
Po me doket vjet veq per mu po ecin :?
Pak shaka ,te uroj shendet dhe lumturi si ne fd dhe jashte saj.

Me respekt per ty,
Vjeshtahehehhee vitet i kom ndal niher spo me ecin qe don te tregoj se si :lol: dhe nga une je e pershendetur vjeshta dhe lumturia dhe fati na percjellt te gjithve ne jete

Luana
14-10-05, 06:25
Nje pershendetje te vecante per Agronin22 ,sepse eshte nje nga antaret e forumit qe admiroj shume personalitetin e tij, dhe eshte nder te flas me te.

Te uroj gjitha te mirat dhe sukses kudo ne jete.Qofsh gjithmone e gezuar.


Luana :wink:

turisti
14-10-05, 12:08
Po e pershendes edhe une se eshte djalosh se jo mahi. :wink:

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Agroni22
17-10-05, 15:00
Nje pershendetje te vecante per Agronin22 ,sepse eshte nje nga antaret e forumit qe admiroj shume personalitetin e tij, dhe eshte nder te flas me te.

Te uroj gjitha te mirat dhe sukses kudo ne jete.Qofsh gjithmone e gezuar.


Luana :wink:edhe per mua eshte nder te flas me ty e nderuar dhe shume te respektoje je e pershendetur nga une kudo qe gjindesh me urimin ma te sinqert AGRONI

mjellma
17-10-05, 15:56
Ja me kalu ktu pari pa te pershndet Goni nuk ban hiq aaa je i pershndetur shum shum nga une duke te deshiruar gjdo te mir
per ty

Mjellma

Agroni22
18-10-05, 00:53
Po e pershendes edhe une se eshte djalosh se jo mahi. :wink:

Sinqerisht,
TURISTI. :Pedhe une te pershendes me deshiren qe je duke kaluar mire ne ne shetitjet e tua me nderime per ty i nderuar
TURIST nga AGRONI

Agroni22
18-10-05, 00:56
Ja me kalu ktu pari pa te pershndet Goni nuk ban hiq aaa je i pershndetur shum shum nga une duke te deshiruar gjdo te mir
per ty

Mjellmanuk din qka kan rendesi per mua keto pershendetje nga zemra jote te pershendes edhe shume shume me urimin qe je duke kaluar mire dhe te percjell qdo e mire te pershendet shume shume
AGRONI i cili shume te respekton :wink:

mjellma
20-10-05, 16:08
NJE PERSHNDTEJE PER AGRONIN TASH DUKE TE DESHIRUR NJE MBREMJE TE KENDSHME
ME SHUM RESPEKT MJELLMA

Artisti
21-10-05, 09:47
Agronit nje pershendetje qetėsore

i nderum pranoe kete pershendetje ,veq ti e din qysh eshte e qete
t lumteeeee

vllazrisht


Artisti

Agroni22
23-10-05, 13:37
NJE PERSHNDTEJE PER AGRONIN TASH DUKE TE DESHIRUR NJE MBREMJE TE KENDSHME
ME SHUM RESPEKT MJELLMApershendetjet e tua jane aq te bukra sa as fjal nuk kom me shkruar per te ti kthyer pershendetjet por gjithmone je e pershendetur nga une kudo qe te jesh kudo qe te shkojshe qka do qe te bojshe une ty te pershendes me deshirat me te mira qe kom ne jeten time . :wink:

Agroni22
23-10-05, 13:40
Agronit nje pershendetje qetėsore

i nderum pranoe kete pershendetje ,veq ti e din qysh eshte e qete
t lumteeeee

vllazrisht


Artistipershendetjet e tua i marr sikur prej vllezerve te mi prej babe e prej nane qe i kom gjithmone ti je i pershendetur nga une vllazerisht dhe sinqerisht i juaji AGRONI

rilinda
23-10-05, 20:52
Pėrshėndetje Agron e veē pėrpara ec. Ēdo tė mirė tė dėshiroj :wink:

Agroni22
24-10-05, 21:52
Pėrshėndetje Agron e veē pėrpara ec. Ēdo tė mirė tė dėshiroj :wink:rilinda edhe ti je e pershendetur nga une te uroje qdo te mire ty dhe deshirave te tua :wink:

Kercovari
26-10-05, 16:51
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Agroni22
26-10-05, 22:26
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.i nderuar je i pershendetur edhe ti shume nga une dhe gjithmone je i mirepritur per bised me mu ne qdo kohe :wink:

rafet llapjani
29-10-05, 20:29
Goni prano pershendetjet e mija dhe te deshiroj gjithmon nje jet te lumtur.

me shum rrespek nga rafet llapjani

Flaka_1
30-10-05, 02:42
Pershendetje te flakta si dhe gjithe te mirat !
me dashuri flaka

Artisti
31-10-05, 16:10
Agroni vllaqko,do t kthehem edhe njeher ketu,rreth ores 00:01 per te uruar ditelindjen.

T pershendes njeher me deshir qe te jesh mire , e shtrona sonte pak me pije e bakllava hahahahaha :wink:


Artisti

Artisti
01-11-05, 00:01
01.11.2005U
R
I
M
E
............................http://www.activeangler.com/products/db/birthday_balloons.gif
D
I
T
E
L
I
N
D
J
A...................Vllaqko edhe nja pese her kaq sa i ke rrnofsh


Artisti

Prishtinasja_
01-11-05, 09:17
Pershendetje Agroni22

rasisht u kyqa ne ket temė dhe pashė se sod ke ditėlindjen !!!

Pra , te deshiroj shendet te plotė, suksese,harmoni familjare dhe shum shum dashuri ne gjdo sfer te jetės !!!

Me nderime Prishtinasja :D :mrgreen:

schütze
01-11-05, 13:08
nje pershendetje per ju i nderuar Agroni

Agroni22
01-11-05, 14:17
Goni prano pershendetjet e mija dhe te deshiroj gjithmon nje jet te lumtur.

me shum rrespek nga rafet llapjaniedhe ti je i pershendetur i nderum prej meje shume shume

Agroni22
01-11-05, 14:18
Pershendetje te flakta si dhe gjithe te mirat !
me dashuri flakaedhe ti e nderuar FLAKA ki pershednetje te flakta nga une kudo qe jesh

Agroni22
01-11-05, 14:19
Agroni vllaqko,do t kthehem edhe njeher ketu,rreth ores 00:01 per te uruar ditelindjen.

T pershendes njeher me deshir qe te jesh mire , e shtrona sonte pak me pije e bakllava hahahahaha :wink:


Artistio vllaqko po faliminderit shume prej teje o nderuar

Agroni22
01-11-05, 14:22
01.11.2005U
R
I
M
E
............................http://www.activeangler.com/products/db/birthday_balloons.gif
D
I
T
E
L
I
N
D
J
A...................Vllaqko edhe nja pese her kaq sa i ke rrnofsh


Artistifaliminderit shume shume o vllaqko ARTIST per kete urim te bukur me shume repsket per ty AGRONI

Agroni22
01-11-05, 14:24
Pershendetje Agroni22

rasisht u kyqa ne ket temė dhe pashė se sod ke ditėlindjen !!!

Pra , te deshiroj shendet te plotė, suksese,harmoni familjare dhe shum shum dashuri ne gjdo sfer te jetės !!!

Me nderime Prishtinasja :D :mrgreen:FALIMINDERIT E NDERUAR PER KETO FJAL TE BUKURA A MIRA DHE MBARA NA PRIFTE TE GJITHVE NE JETE JE E PERSHENDETUR NGA agroni

Agroni22
01-11-05, 14:26
nje pershendetje per ju i nderuar Agronifaliminderit i nderuar

Naki
01-11-05, 15:41
mjellmaAnėtarėsuar: 13 Mar 2005
Mesazhe: 245
Vendodhja: refugjate neper bot
Postuar: Mon Oct 31, 2005 3:07 pm Titulli i mesazhit: Agroni 22 te urojmi ditlindjen

--------------------------------------------------------------------------------

AGRONI me deshiren me te madhe per ty te uroj ditlindjen duke te deshiruar jet te lumtur,plotsimin e te gjitha deshirave edhe lumturi ne jet


URIMEEE SHUM NGA MJELLMA

PS.po fillojmi qe nga sot te festojm ditlindjen tende
_________________
Dashuria eshte UNIVERZITET shum e mesojne por PAK diplomojneAgroni22


shume shume faliminderit per urimin tende te bukur dhe ketu fjal nga zemra jote me bajn te ndiehm shume i lumtur me shume dashuri per ty AGRONI.

JU LUTE3NA MODERATORVE QE TA QE3SIN NE FAQEN TIME KETE URIM

rafet llapjani
01-11-05, 15:44
Goni urime ditlindja vllaqko ishalla edhe 220 te tjer dhe te prin fati ter jeten .
me rrespek dhe nder nga rafet llapjani :wink:

Naki
01-11-05, 15:44
Jetė tė gjatė e tė lumtur me shumė Gėzime nė tė gjitha sferat e jetės.


http://www.glendasplace.com/cards/images/Birthday/presents.jpg

http://www.activeangler.com/products/db/birthday_balloons.gif

Urime Ditėlindja


Pėr ju Naki

mjellma
02-11-05, 20:15
Agroni te pershndes dhe kalo nje mbaremje te mir auu qka ishte kon trotja e ditlindjes e shishme i lumshin durt kush e ka bo

kalo nje nat te qet edhe me endrra te mira

MJELLMA

lazdrani
07-11-05, 21:02
Agroni te pershendes llokum duke te uruar qdo te mire ne jete si dhe realizimin e te gjitha enderrave tuja :wink:


Lazdrani i juaj 8)

Agroni22
08-11-05, 18:37
Goni urime ditlindja vllaqko ishalla edhe 220 te tjer dhe te prin fati ter jeten .
me rrespek dhe nder nga rafet llapjani :wink: faliminderit i nderuar dhe3 shume i respektuar nga une rafet llapjani te pershendes kudo qe te jesh

Agroni22
08-11-05, 18:39
Jetė tė gjatė e tė lumtur me shumė Gėzime nė tė gjitha sferat e jetės.


http://www.glendasplace.com/cards/images/Birthday/presents.jpg

http://www.activeangler.com/products/db/birthday_balloons.gif

Urime Ditėlindja


Pėr ju Nakifaliminderit NAKI i nderuar edhe une te deshiroje qdo te mire ty dhe familjes tuaj

Agroni22
08-11-05, 18:41
Agroni te pershndes dhe kalo nje mbaremje te mir auu qka ishte kon trotja e ditlindjes e shishme i lumshin durt kush e ka bo

kalo nje nat te qet edhe me endrra te mira

MJELLMAmjellma me vjen mire se te ka pelqy torta dhe une te pershendes me urimin me te mire dhe me te sinqert qqe kom .
me shume respekt per ty AGRONI

Agroni22
08-11-05, 18:43
Agroni te pershendes llokum duke te uruar qdo te mire ne jete si dhe realizimin e te gjitha enderrave tuja :wink:


Lazdrani i juaj 8)oooo i nderuar faliminderit shume shume per keto fjale te bukura edhe une ty te pershendes dhe te deshiroje qdo te mire AGRONI

Diana007
24-11-05, 10:03
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Agroni22
26-11-05, 22:21
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.faliminderit e nderuar edhe ti je e pershendetur nga une shume shume me deshiren ma te mire per ty

turisti
30-11-05, 14:48
:P Agroni 22 :P :P shoki im i dashur :P ,

Te pershendes shume,shume dhe te deshiroj realizimin e te gjitha deshirave jetesore me plot momente te lumtura. :P :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Agroni22
02-12-05, 16:11
:P Agroni 22 :P :P shoki im i dashur :P ,

Te pershendes shume,shume dhe te deshiroj realizimin e te gjitha deshirave jetesore me plot momente te lumtura. :P :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P FALIMINDERIT I NDERUAR DHE SHUME I RESPEKTUAR NGA UNE EDHE TI JE I PERSHENDETUR NGA ZEMRA IME

schütze
02-12-05, 22:16
shoki nderuar pranoni pershendetje te sinqerta,ju uroj gjith te mirat ne jet

me respekt
schütze

Agroni22
04-12-05, 00:06
shoki nderuar pranoni pershendetje te sinqerta,ju uroj gjith te mirat ne jet

me respekt
schützeedhe une ty gjithashtu te uroje qdo te mire ne jete dhe te pershendes shoqerisht :wink:

MemphiSx
04-12-05, 13:38
Agroni22 Shprehi keqardhje per mos vizitimin e dhomes tuaj :)

Uroj qe t'jesh mir,t'kesh fat e lumturi ne jete :)

Kalo bukur ne ket dite te ngrohte vere :)

Agroni22
04-12-05, 21:40
Agroni22 Shprehi keqardhje per mos vizitimin e dhomes tuaj :)

Uroj qe t'jesh mir,t'kesh fat e lumturi ne jete :)

Kalo bukur ne ket dite te ngrohte vere :)i nderuar kom knaqesin qe marr pershendetje prej teje kur do qofshin ato edhe ti je i pershendetur nga une shume :wink:

aferdita
04-12-05, 22:12
Agroni urime edhe pse me vones :oops:
gjithe te mirat :wink:

rafet llapjani
05-12-05, 08:14
Te pershende i nderuar Goni te deshiroj qe gjithmon te percjell gzimi dhe lumturia ne jet shokime rrespek nga rafet llapjani.

Murgesha
05-12-05, 14:41
Agron mė fal qė me vonesė po tė uroj ditėlindjen.
Fati, lumturia le tė pėrcjell kudo dhe kurdo herė.
Uroj realizimin e tė gjitha dėshirave tuaja djaloshare.

Murgesha!

mjellma
05-12-05, 22:17
tung tung o Agroni ju persshndes duke te deshiruar gjdo te mir per ty edhe ata qe te duan dhe i don
MJELLMA

Agroni22
07-12-05, 13:31
Agroni urime edhe pse me vones :oops:
gjithe te mirat :wink:EDHE UNE TY TE UROJE QDO TE MIRE NE JETE :wink:

Agroni22
07-12-05, 13:33
Te pershende i nderuar Goni te deshiroj qe gjithmon te percjell gzimi dhe lumturia ne jet shokime rrespek nga rafet llapjani.FALIMINDERIT I NDERUARI RAFET PER KETO FJALE TE BUKURA EDHE TI JE I PERSHENDETUR DHE SHUME I RESPEKTUM NGA UNE

Agroni22
07-12-05, 13:35
Agron mė fal qė me vonesė po tė uroj ditėlindjen.
Fati, lumturia le tė pėrcjell kudo dhe kurdo herė.
Uroj realizimin e tė gjitha dėshirave tuaja djaloshare.

Murgesha! eshte nder per mua qe marr pershendetje nga nje person siq je ti te pershendes edhe une duke te deshiruar qdo te mire ne jete :wink:

Agroni22
07-12-05, 13:39
tung tung o Agroni ju persshndes duke te deshiruar gjdo te mir per ty edhe ata qe te duan dhe i don
MJELLMA

MJELLMA emri im i perferuar dhe shume i dashur per mua edhe ti je e pershendetur nga une ne qdo kohe duke te deshiruar qdo te mire ty dhe te gjithve qe ti i don dhe te duan ty :wink:

AGRONI i juaji

Artisti
10-12-05, 10:54
Agroni ,pershendetje te madhe por te qete per ty i nderuar

Mbetsh i qete sikur qe je i nderuar,sepse jeten ta kesh te qete eshte vlere e madhe.


Artisti

Agroni22
10-12-05, 23:34
Agroni ,pershendetje te madhe por te qete per ty i nderuar

Mbetsh i qete sikur qe je i nderuar,sepse jeten ta kesh te qete eshte vlere e madhe.


Artistifaliminderit per keto fjale te bukura qe thua per mua i nderuar edhe ti je shume i respektuar nga une .

ME RESPEKT agoroni

Luana
28-12-05, 08:19
Urime Viti i Ri 2006 ..
http://img.123greetings.com/events/images/ejan_ny_friends.gif


Luana

Diana007
28-12-05, 12:51
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

rilinda
28-12-05, 13:09
http://img466.imageshack.us/img466/1695/gezuar6ur.png (http://imageshack.us)

M_u_k_i
28-12-05, 13:30
agron urime viti i ri o shoku jem edhe qdo te mir ne jettttttttttt

Agroni22
28-12-05, 13:44
Urime Viti i Ri 2006 ..
http://img.123greetings.com/events/images/ejan_ny_friends.gif


Luana LUANA edhe ty urime viti 2006 me deshiren qe gjithmone do te jesh e lumture prane gjirit familjar

me respekt AGRONI

Agroni22
28-12-05, 13:47
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpgedhe per ty ky vit le te jete viti i realizimit te enderave te tua

me respekt per ty AGRONI

Agroni22
28-12-05, 13:49
http://img466.imageshack.us/img466/1695/gezuar6ur.png (http://imageshack.us)rilinda simpaktija e forumit edhe ty te uroje vitin e ri me deshiren qe do te jesh e lumuture gjithmone

me respekt AGRONI

Agroni22
28-12-05, 13:51
agron urime viti i ri o shoku jem edhe qdo te mir ne jettttttttttto muki shoku jem edhe ty te uroje vitin e ri dhe me deshiren qe ky vit le te jet viti i realizmit te aspiratave te tua

me respket shoku yt AGRONI

Barbaroza
28-12-05, 16:34
I nderuari Agron,Urime Viti i Ri 2006.Le te jete ky vit i realizimit te cdo deshire tuajen.Gezuar!!

http://www.soros.org/idebate/university-l/att-0721/01-nyear.gif

lazdrani
28-12-05, 18:50
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/88634-25.JPG


LLokum Gezuar 2006 :wink:

Kercovari
28-12-05, 19:45
http://ionanet.com/press/cards/newyer.JPG

Gezuar Viti i Ri 2006!

Artisti
28-12-05, 20:41
Vllau im i qete t pershendes dhe


Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:13
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

laliloli
29-12-05, 00:26
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

MemphiSx
29-12-05, 09:38
Agroni22 Urime Viti i Ri 2006!


http://www.ermoni.com/_memphis_gif_2.GIF

Gjumashja
29-12-05, 10:16
http://www.apleasantpresent.com/Holiday/New_Year/Cards/Large/New%20Year.jpg

Zana_ch
29-12-05, 13:22
I nderuari Agron

Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

vjeshta
29-12-05, 18:22
****************Urime viti 2006*****************

Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.

Vjeshta

Gjebraili
29-12-05, 18:37
Me shumė fatė e shumė gėzime
Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Me rrespekt, Gjebraili

Murgesha
29-12-05, 18:47
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Agroni22
29-12-05, 22:11
BARBAROZA
LAZDRANI
ARTISTI
KERQORVARI
MURGESHA
ZANA_CH
GJUMASHJA
VJESHTA ju uroje qe ky vit te jete viti i realizimit te deshirave te mia dhe te juaja ne pergjethsi qdo e mire ju percjellt ne jete te gjithve


me respekt te madhe per ju AGRONI

Agroni22
29-12-05, 22:15
shutze
memphis
gjebraili
dhe laliloli edhe une ju deshiroje qdo te mire ne vitin 2006 me deshiren qe e paqja dashurija ju percjell gjate gjithe jetes

me respekt per ju AGRONI

DEA
29-12-05, 22:50
Agroni 22, suksese ne vitin qe po vjen ju deshiron DEA
http://www.pohl-projekt.de/hgb/weihnachten/wn_004_640x480b.jpg

dr1ta
30-12-05, 01:21
Agron gezuar vitin e ri , ju deshiroj nje vit ashtu sic deshironi ju.


http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear31.jpg

rafet llapjani
30-12-05, 02:56
Goni Urime viti i ri ,te deshiroj qe ky vit i ri te sjell suksese ,gezim dhe lumturi.


me rrespekt per ty nga rafet llapjani.

Gentiana
30-12-05, 03:00
Agroni gezuar vitin e ri dhe gjitha te mirat ti deshiroj.

Genta

mjellma
30-12-05, 09:01
Agron te pershndes dhe urime viti i ri 2006 hspresoj se do te jet vit i mbar dhe te sejll shum lumturi ne jeten tonde gjdote mir ne te gjitha sferat e jetes
GEZUAR PER SHUM MOTE

MJELLMA

Naki
30-12-05, 12:36
http://www.heldex.nl/HX05/pages/images/happy-new-year.jpg


Gėzuar viti i ri 2006

Naki

turisti
30-12-05, 17:22
:P Agroni i nderuar :P

Urime nga zemra viti i ri :P 2006 :P ,me shprese se do te jet viti i realizimit e te gjitha deshirave juaja jetesore.

Nga zemra,
TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 20:52
**********
**********
**********


Agroni22 i nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Sy_kaltra
30-12-05, 22:15
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

doGzona
31-12-05, 06:33
I nderuari Agroni,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Krokodilli
31-12-05, 08:58
Agroni22 , se pari te pershendes vllacko

Gezuar Vitin e ri 2006

http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen tuaj

tushja
31-12-05, 11:20
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e gjdo deshire ne jete shendet,gezime lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Arbėri
31-12-05, 12:36
Agroni i nderuar,

G e z u a r viti i Ri 2006
Paqja, shendeti, lumturia qofshin me ju

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Arbėri

Agroni22
03-01-06, 14:14
DEA
DRITA
RAFET LLAPIANI
GENTIANA

edhe une ju uroje lumturi dhe gezime ne vitn 2006 dhe ne gjithe jeten
me respekt agroni

Agroni22
03-01-06, 14:17
NAKI
TURISTI
SY_KALTRA
KODRA

udhe une ju uroje qe ky viti te jete viti i realizimit te aspriatave te tua ne jete

me respekt te madhe per ju AGRONI

Agroni22
03-01-06, 14:19
DOGZONA
KROKODILLI
TUSHJA
ARBERI

EDHE JUVE URIME VITI 2006 ME DESHIREN QE KY VIT TE JETE VITI I REALIZIMIT TE DESHIRAVE TE TUA TE GJITHMBARSHME

me respekt agroni

Agroni22
03-01-06, 14:21
Agron te pershndes dhe urime viti i ri 2006 hspresoj se do te jet vit i mbar dhe te sejll shum lumturi ne jeten tonde gjdote mir ne te gjitha sferat e jetes
GEZUAR PER SHUM MOTE

MJELLMAmjellma emri im i preferuar faliminderit per urimin tende per vit te ri dhe une nje ashtu te te uroje qe ky viti te jete viti i bashkimit tende me ate qe e don dhe i realizimit te deshirave te tua

me dashuri te madhe per ty AGRONI

lazdrani
22-01-06, 21:55
I nderuari Vella Agron!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi

Kercovari
22-01-06, 22:02
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

Zana_ch
25-01-06, 15:31
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:29
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

Agroni22
08-03-06, 01:22
O Faliminderit Per Pershendetjet E Juaja Te Gjithve

Me Nderime Agroni

Artisti
29-04-06, 14:41
Per vllaqkon tim te qete,nje pershendetje te madhe nga zemraa.


.

turisti
29-04-06, 16:36
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.

Agroni22
29-04-06, 23:05
Per vllaqkon tim te qete,nje pershendetje te madhe nga zemraa.


.faliminderit i nderuar edhe une te pershendes kudo qe te jesh

Agroni22
29-04-06, 23:06
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.faliminderit i nderuar edhe ti je i pershendetur nga MITROVICAAA

Luana
29-04-06, 23:47
Agron ,
Prite nji pershendetje per ty te veqant nga Canada e deri ne Kosov , po ta dergoj speciale me aeroplan British Airways ... http://airteamimages.com/imageFiles/uploads/136_200.jpgLuana :wink:

Agroni22
03-05-06, 21:49
Agron ,
Prite nji pershendetje per ty te veqant nga Canada e deri ne Kosov , po ta dergoj speciale me aeroplan British Airways ... http://airteamimages.com/imageFiles/uploads/136_200.jpgLuana :wink:oo e nderuar flm shume per pershendetjen tuajj edhe nga une e ke nje pershendetje specialee

Diana007
20-05-06, 16:20
Te pershendes .

Agroni22
27-05-06, 20:37
Te pershendes .flm edhe nga une je e pershendeturr

halla e madhe
31-05-06, 08:28
Pershendetje te hershme kudo qe je:halla e madhe:tongue:

Agroni22
31-05-06, 23:18
Pershendetje te hershme kudo qe je:halla e madhe:tongue:flm halla e madhe edhe une te pershendes shume shume duke te uruar qdo te mire

turisti
16-07-06, 15:15
Pershendetjet me te perzemerta i nderuar,nga Kaēaniku.:smile:

Agroni22
18-07-06, 20:19
Pershendetjet me te perzemerta i nderuar,nga Kaēaniku.:smile:i nderuar edhe i respektuar nga une te pershendes perzemersisht nga qyteti i ndar i MITROVICES

Artisti
22-07-06, 10:51
Vllaqkos time me pershendetje i deshiroje pushim t“paharruar


Artisti

Agroni22
23-07-06, 21:17
Vllaqkos time me pershendetje i deshiroje pushim t“paharruar


Artistiflm vllaqkoo edhe te pershendes duke te uruar qdo te mire

lazdrani
29-07-06, 22:52
Goni llokumi i Dardanise te uroje qaste te bukura si dhe realizimin e te gjitha deshirave tuja.Perhere i juaj Lazdrani

Agroni22
03-08-06, 17:29
LAZDRANI edhe DOGZONA edhe nga une keni pershendetje te veqanta

Luana
03-08-06, 19:20
Agron prite nji pėrshėndetje pėrtej Oqeanit , Tė uroj kėt ditė tė sotit ėmbėl dhe tė qetė....:biggrin:

Agroni22
05-08-06, 21:13
Agron prite nji pėrshėndetje pėrtej Oqeanit , Tė uroj kėt ditė tė sotit ėmbėl dhe tė qetė....:biggrin:flm shume per pershendetjet e tua te bukura edhe une te uroje qdo te mire ne jete :smile:

Artisti
12-08-06, 12:43
Vllaqko prano pershendetjet e mia kudo qe te jeshe te percjellt lumturia


.

aferdita
12-08-06, 20:03
Agron te pershendes i nderuar
kalofsh ashtu siq eshte me se mirti

lazdrani
20-08-06, 23:17
Llokumi i Dardanise naten e mire kalofshe bukure edhe me tutje ne forum,pata kenaqesi qe te pashe sonte kety:wink:

Dreni30
22-08-06, 09:55
Nje pershendetje per ty Agroni,- shendet, luturi dhe njeherit plotesim i deshirave tuaja rinore.


Dreni.

Agroni22
22-08-06, 12:34
Vllaqko prano pershendetjet e mia kudo qe te jeshe te percjellt lumturia


.flmm vllaqkoo edhe nga une ke pershendetje te perzemertaaa

Agroni22
22-08-06, 12:35
Agron te pershendes i nderuar
kalofsh ashtu siq eshte me se mirtiflm shoqja ime e nderuar edhe une te uroje qdo te mire ne jeteee:wink:

Agroni22
22-08-06, 12:38
Llokumi i Dardanise naten e mire kalofshe bukure edhe me tutje ne forum,pata kenaqesi qe te pashe sonte kety:wink:ooo LAZDRANI flm shume edhe per mua ishte knaqesi te isha mese juve te nderuar :wink:

Agroni22
22-08-06, 12:39
Nje pershendetje per ty Agroni,- shendet, luturi dhe njeherit plotesim i deshirave tuaja rinore.


Dreni.flm shume i nderuar kjo pershendetje per mua eshte nje shtytje te vazhdoje perpar ne keto dite qe skan qen dite te mira per muaaa

me respekt AGRONI

Drinni
23-08-06, 18:27
Agroni i nderuar edhepse pak vonė ndoshta pranoni pėrshėndetjet nga unė, mėspva qe paskeni patur njė javė jo edhe aq tė kėndshme, lumturia dhe hareja gjithėmonė me juve, huazuar nga turisti thėnjen thjesht e sinqert.

doGzona
08-10-06, 02:30
Nje pershendejte nga zemra per ju i nderuari Agroni.
Fati, lumturia dhe gjithe te mirat te shoqerofshine kudo.

Gjithe te mirat nga doGzona

Agroni22
08-10-06, 11:46
Agroni i nderuar edhepse pak vonė ndoshta pranoni pėrshėndetjet nga unė, mėspva qe paskeni patur njė javė jo edhe aq tė kėndshme, lumturia dhe hareja gjithėmonė me juve, huazuar nga turisti thėnjen thjesht e sinqert.flm per pershendetjet e juaja se edhe une me vones tu pergjigja mirpo skom pas kohe per forum , edhe une te uroje qdo te mire tyyyy

Agroni22
08-10-06, 11:47
Nje pershendejte nga zemra per ju i nderuari Agroni.
Fati, lumturia dhe gjithe te mirat te shoqerofshine kudo.

Gjithe te mirat nga doGzona
shume shume flm per kete pershendetje edhe nga une je e pershendetur edhe qdo e mire edhe ty te percillte ne jetee

vjeshta
02-12-06, 00:40
Goni 24:biggrin: te pershendes dhe te uroj realizimin e qdo enderrave ,hehhhee sepse je i ri :tongue:Vjeshta!

Zana_ch
25-12-06, 12:37
Agroni i nderuar ,


Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle shendet, dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007-ta GEZUAR GEZUAR.


Me respekt
Zana_ch

http://www.bayinfo.com.au/images/whatsonimages/happynewyear.gif

Sy_kaltra
25-12-06, 13:03
Pershendetje Agroni22..

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

gazi-de
25-12-06, 13:12
Agroni22 urime festat dhe gjdo te mire ne jete..........

lazdrani
26-12-06, 23:55
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_1024-newyear2.JPG (javascript:;)
Goni gezuar llokum per shume vite,i juaji Lazdrani

Berisha-boy
27-12-06, 11:56
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

doGzona
28-12-06, 22:48
Gezuar fastat i nderuari Agroni,

Qoffte i mbar ky vite me gjithe te mirat dhe mrekullit , realizim i deshirave tuaja qe ua do zemra.

Gezuar!

Agroni22
30-12-06, 14:22
faliminderit per te gjitha uurimet ,pershendetje , edhe une nga zemra te gjithve ju pershendes edhe ju deshiroje qdo te mire ne jete AGRONI

rilinda
31-12-06, 15:48
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 06:45
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 15:59
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Agroni22
06-01-07, 12:35
faliminderit per keto urime te bukura edhe ju pershendes edhe ju uroje qdo te mire ne jete

Paradox_13
15-04-07, 13:58
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 17:44
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:48
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:25
Pershendetje.................

Luana
28-04-07, 21:14
http://www.glittergraphicsweb.com/img/hello115.gif

lazdrani
23-07-07, 12:00
GONI te pershendes deri me daten 17 gushte.Pastaj me ke live ne lagjen me te bukure ne Bote.Shkruaj mos u be demelhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Agroni22
25-12-07, 13:45
flm per urimet e juve edhe une ju pershendes te gjithe juveee

aLbaChiCk
26-12-07, 23:02
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

MemphiSx
30-12-07, 11:10
Urime Viti i Ri 2008,Paqė,Shendet dhe Lumturi iu Uroj qe te keni ne Vitin 2008 :)

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3419417/2/istockphoto_3419417_candles_happy_new_year_2008.jp g