PDA

View Full Version : Per cfar jeni penduar?????????????


florian
27-04-05, 17:45
Per cfar jeni penduar ne jeten tuaj , ose cili ka qen gabimi me i madh i juaji .

turisti
27-04-05, 19:47
Pershendetje shoki i nderuar.

Une nuk pendohem per asgje.Deri me sot,jeten e kam jetuar korekt,ashtu siq i takon njerzve te dhuruar nga Zoti. Edhe 5 here me jetue,prap kisha vendos per kete menyre. :P

Me respekt,
TURISTI.

halla e madhe
27-04-05, 19:50
Turisti _Cka po mi merr ti fjalet e mija :?: :wink: Te Lumte!!!

turisti
27-04-05, 21:37
Turisti _Cka po mi merr ti fjalet e mija :?: :wink: Te Lumte!!!

Kerkoj falje,e nderuara. :P

puqi
28-04-05, 00:43
une jom pendu shume qe e kom myt nje njeri ndersa kom gabu edhe me shum qe se kom myt edhe shokun e tina sepse ai u merzitke tani... :?:

florian
28-04-05, 19:27
pershendetje te gjitheve per pergjigjjet , dmth TURIST PERSHENDETJE :wink:

UN PER NJE GJE JAM PENDUAR ????? DUHET TE KISHA MBARUAR SHKOLLEN PERPARA SE TE FILLOJA JETEN EDHE PSE AJO ISHTESHKOLLA E DYT DUHEJ TA KISHA MBARUAR.

turisti
28-04-05, 19:37
Flm Florian. :wink:

Naki
28-04-05, 21:41
pershendetje te gjitheve per pergjigjjet , dmth TURIST PERSHENDETJE :wink:

UN PER NJE GJE JAM PENDUAR ????? DUHET TE KISHA MBARUAR SHKOLLEN PERPARA SE TE FILLOJA JETEN EDHE PSE AJO ISHTESHKOLLA E DYT DUHEJ TA KISHA MBARUAR.

Respekt per kete thenje shume domethenese :!:

Naki

anna
29-04-05, 10:28
deri tani jo ...per me vone nuk i dihet ..
pershendetje Flori :wink:

dr1ta
29-04-05, 11:35
Plot gabime gjat jetes ...por jo edhe aq te mdhaja sa qe nuk kam mund te nxjerem nga ato

Askush nuk esht perfekt

florian
29-04-05, 18:25
E RENDESISHME ESHT QE TE MESOSH NGA GABIMET ????
PERSHENETJE TE GJITHEVE JU UROJ NJE FUND JAVE TE KENDSHME E NE VECANTI ANNES QE NA MUNGON KAQ SHUM KOHET E FUNDIT.

Gjumashja
29-04-05, 20:44
per qka jom pendu po njeri kur te bohet nervoz per shumeqka pendohet po kur te qetsohet kaluse osht, kshtuqe kur e boj 1 pune ma nuk pendona

Fleta
30-04-05, 18:46
- Mire e tha Drita, askush nuk eshte perfekte.........

Daja POLIC
05-05-05, 04:28
gabimi ma i madh i ime ka qen edhe eshte hala aktiv pse nuk e vazhdova shkollen deri ne studime
baba im ka pasur shum deshir por une nuk kam dashur haxhami esapi :cry:

Alb_4ever
05-05-05, 07:41
gabimi me i madh ne jeten time per te cilin jam penduar eshte se nuk iu kam falur Zotit nga me heret. shpresoj se tash me ka falur...

Bleta
15-06-05, 20:29
Pendimi im me i madhi eshte qe e kam lenduar vajzen e axhes me nje fjal para sa vitesh dhe pa asnje qellim por ajo me ka keqkuptuar dhe per ate jam penduar shum.

Odise
15-06-05, 21:11
nese pendohesh sot, per gabimin e djeshem - je ma i mire se sa dje - e nese nuk pendohesh - ben gabim te dyfisht! Mesimi nga gabimi eshte vyrtyt i larte i njeriut! Vetem i vdekuri nuk gabon!

kryesore te mos pendohet njeriu: pse u lind :lol:

fina
04-07-05, 16:18
pse jam dashuruar pa menduarr farre se qka te sjel veq kaluse jeta vazhdon

fina
04-07-05, 16:19
pse jam dashuruar pa menduarr farre se qka te sjel veq kaluse jeta vazhdon

albioni_nl
20-07-05, 17:29
Me e thane te verteten une jam penduar edhe ate jo vetem njehere,por jeta vazhdon e edhe ato pesime jane pjese e jetes sime!
Ju pershendes sidomos juve qe nuk jeni penduar kurre :roll:

turisti
01-08-05, 23:45
Me e thane te verteten une jam penduar edhe ate jo vetem njehere,por jeta vazhdon e edhe ato pesime jane pjese e jetes sime!
Ju pershendes sidomos juve qe nuk jeni penduar kurre :roll:

-Sterekte- shoki. :wink:

albioni_nl
25-08-05, 12:53
Me e thane te verteten une jam penduar edhe ate jo vetem njehere,por jeta vazhdon e edhe ato pesime jane pjese e jetes sime!
Ju pershendes sidomos juve qe nuk jeni penduar kurre :roll:

-Sterekte- shoki. :wink:
Flm.shoki,kjo jete keshtu e ka se ma kujtove nje fjale te nje plaki me pate ra rasti me e ndegjue:Shqiptari tha te gjitha i duron veq sefane jo?? :P Kalofsh mire!

Lona
21-09-05, 08:35
Cdo njeri ne jete gabon por cdo gabim ka vleren e vet, dhe nuk duhet perseritur me. Sa per tu penduar jo, se duhet te pajtohem me ate qe ka ndodhur.

Tungiii,

Diellza
10-10-05, 06:36
Jam penduar, pse e kam dashuruar ni far B.... idiotin...kurse ai vetem me ka mashtruar...gabim isha vet...por prap se prap pendohem....me se shumti pendohem pse i kam treguar gjithmon te verteten kurse ai me ka genjyer ka ka pas mundsi...nesje...

ju pershendes

Urata
10-10-05, 16:46
Jam penduar...

Murgesha
10-10-05, 17:11
Pėr njė gjė tė vogėl, por qė ende mė rėndon. :cry: :cry: :cry:

Agroni22
10-10-05, 21:20
jom penduar pse nuk te takova kurr

Tomori
10-10-05, 22:53
jam pendur perse nuk vrava edhe nja dy shkije,,,

turisti
11-10-05, 00:27
:roll:

rafet llapjani
11-10-05, 01:57
Tomori lavdi te qoft por krejt shkijet i paske faru aaa edhe dy te kon met ,ja qata dy lemi mu se shum te kje lodh tu vra breeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Artisti
11-10-05, 08:19
Tomori lavdi te qoft por krejt shkijet i paske faru aaa edhe dy te kon met ,ja qata dy lemi mu se shum te kje lodh tu vra breeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:hahahahahahahhahahahahahahahahhahah :wink:


rafetttttttttttttttttttttttttttt
Artisti

Diana007
11-10-05, 08:27
Tomori lavdi te qoft por krejt shkijet i paske faru aaa edhe dy te kon met ,ja qata dy lemi mu se shum te kje lodh tu vra breeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
11-10-05, 11:49
Tomori lavdi te qoft por krejt shkijet i paske faru aaa edhe dy te kon met ,ja qata dy lemi mu se shum te kje lodh tu vra breeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po rafet llapjani,shkijet po marojne ēebapa neper Tirane e Tomori po vret ne forum,hahahahahaahahahahahahaahahahahaahahahahahah aahahahahahaahahahahahahaahahahaha. :wink:

Sy_kaltra
11-10-05, 17:41
Jemi te gjall dhe gaboj per tu penduar...

Sinqerisht Sy_Kaltra.

Tomori
11-10-05, 20:33
Tomori lavdi te qoft por krejt shkijet i paske faru aaa edhe dy te kon met ,ja qata dy lemi mu se shum te kje lodh tu vra breeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hahahahahaa "rafet llapjani" mere si ta marish nuk ka problem..!!!
nuk thashe qe i kam faru...po nise tashe nuk esht vendi as kuvendi si te duash mere shoku...
-Por per veti kam besim qe kesaj radhe nuk dot perserisi gabimin...
..them kesaj radhe se afrohet koha....darsmes pa qare..
O rafet llapjani" dot kesh rastin qe edhe ti ti eliminojshe barem nja dy shkije...hahahaahahhaaaa :lol: :lol: :lol:

gjimnazistja
16-07-06, 22:13
Do doja te thekjosa se kete teme e kam degjuar......

Do kisha pas deshir qe te nje koment sado i shkurter qe te ishte por me nje kuptim ti perkiste kesaj teme.me gjith kenaqesi do lexoja mendimet tuaja

beqari_
16-07-06, 22:40
ia sa her jom penduar per gjera qe i kom ba por edhe shpesh per gjera se si kom ba veq po ja tregoje nje qe jom penduar qe e kom ba , veq se spo ju tregoj sante
:wink:

gjimnazistja
16-07-06, 22:45
ia sa her jom penduar per gjera qe i kom ba por edhe shpesh per gjera se si kom ba veq po ja tregoje nje qe jom penduar qe e kom ba , veq se spo ju tregoj sante
:wink:

HAHAHAoki si duash po kujdes mos pendohesh se nuk e the sot hahaha shaka ajo eshte deshira jote:wink:

Marco
16-07-06, 22:48
Do doja te thekjosa se kete teme e kam degjuar......

Do kisha pas deshir qe te nje koment sado i shkurter qe te ishte por me nje kuptim ti perkiste kesaj teme.me gjith kenaqesi do lexoja mendimet tuaja


Pendimet jan krej en varet se qfar rezultate japin , Nese oshte qeshtje dashurie e rrahum koken , nese oshte paraje e rrahum fetyren e nese oshte qeshtje Kometare e shajm qeverin edhe , po nese te gjitha na ipet asti e ti kthejm prej fillim (kthim kohe ) sma merr mendja se kishum permisu diqka .. Nuk pendohem se nuk dim (flas per vete ) ....:wink:

Luana
16-07-06, 22:57
Me sa e di une Gjimnaziste kjo Tem eshte e hapur moti kohe ....!!!!


http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16217&page=3

Marco
16-07-06, 23:09
Me sa e di une Gjimnaziste kjo Tem eshte e hapur moti kohe ....!!!!


http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=16217&page=3
Luana para se me dergu nji mendim lexo deri ne fund edhe analizo krejt e jo vetem ato dy fjalit e para qe i ke vendos e konk si i ke pa , Aty tregon postuesja se ket tem e ka ndegju, edhe oshte e mundur qe dikush e ka postu edhe ma heret edhe pse ndoshta ai personi qe ke lexu ti nga ai nuk ka tregu se ka ndegju dikun:... Respectet e mija

Luana
16-07-06, 23:15
Luana para se me dergu nji mendim lexo deri ne fund edhe analizo krejt e jo vetem ato dy fjalit e para qe i ke vendos e konk si i ke pa , Aty tregon postuesja se ket tem e ka ndegju, edhe oshte e mundur qe dikush e ka postu edhe ma heret edhe pse ndoshta ai personi qe ke lexu ti nga ai nuk ka tregu se ka ndegju dikun:... Respectet e mija

Marco , ajo mendimin e vet e kishte , por mund ta shpreh te kjo TEM qe ishte e hapur qe moti kohe :wink:

Agroni22
18-07-06, 20:23
aaa per shume gjera por ma e rendesishmja qe kom besu njerzve te gabuar per kete pendona dhe do te pendona gjithe jeten

Drinni
18-07-06, 20:30
AAAA une jam penduar isha ne kiosk dhe ne vend te cigareve Light mora ato te kuqet.

Murgesha
18-07-06, 21:22
AAAA une jam penduar isha ne kiosk dhe ne vend te cigareve Light mora ato te kuqet.

Mi jep mua tė kuqet e shko edhe njėherė merr ato Light, se unė nuk pendohem fare me i pi tė kuqet. :biggrin: :biggrin:

Drinni
18-07-06, 21:36
Mi jep mua tė kuqet e shko edhe njėherė merr ato Light, se unė nuk pendohem fare me i pi tė kuqet. :biggrin: :biggrin:

Po moj Murgeshe po tash i kam hargjuar nja disa cop se, a ban pergjysm me ta dhan a?
po nejse edhe te kuqet po bajshin po bajshin :tongue:

Murgesha
18-07-06, 21:38
Po moj Murgeshe po tash i kam hargjuar nja disa cop se, a ban pergjysm me ta dhan a?
po nejse edhe te kuqet po bajshin po bajshin :tongue:

Valla unė do tė pendohesha nėse nuk blej tė kuqet po gabimisht marrė ato Light se nuk mė shijojnė boll. :tongue: :tongue:

Paradox_13
18-07-06, 21:50
Valla unė do tė pendohesha nėse nuk blej tė kuqet po gabimisht marrė ato Light se nuk mė shijojnė boll. :tongue: :tongue:

Qka je kap bre ti per ato te kuqet.
lere pash zotin se nuk ka duhan te keq e as........( kur mbetesh pa te)ndash te kuqe ne daq light nuk zgjedh.:smile:
Vakti e ha edhe kashten..........:tongue:

Murgesha
18-07-06, 22:04
Qka je kap bre ti per ato te kuqet.
lere pash zotin se nuk ka duhan te keq e as........( kur mbetesh pa te)ndash te kuqe ne daq light nuk zgjedh.:smile:
Vakti e ha edhe kashten..........:tongue:

O Paradox me i pi ato Light zverdhavem edhe vetė e me tė kuqet veq ēka po kuqna, pėr kėtė shkak jam kap pėr tė kuqet. :biggrin: :biggrin:

Paradox_13
18-07-06, 22:08
O Paradox me i pi ato Light zverdhavem edhe vetė e me tė kuqet veq ēka po kuqna, pėr kėtė shkak jam kap pėr tė kuqet. :biggrin: :biggrin:

Ateher pendohem per postimin qe bera me pare.
Njeriu nganjeher hyne edhe ne gjyna....duke dashur qe te bej mire.

Murgesha
18-07-06, 22:11
Pendohem qė e bėra Paradoxin tė pendohet. :cool:

Vin-Diesel
19-07-06, 17:49
Nuk jam Pendu Asnjeher ...gjithmo Kur kam ber nje Gabim kam mendu se Mesim per heren tjeter, shyqyr se shpetova pa Pasoja te renda !