PDA

View Full Version : Zgjidhne kėngėtarin e kėti forumi


M_u_k_i
27-04-05, 23:37
Ok ta shohim se kush po na kendon mas miri ketu ne forum a.........

K-man
29-04-05, 04:10
Ok ta shohim se kush po na kendon mas miri ketu ne forum a.........

qysh kemi me dit se qfar talenti me ze kane njerzit ktu more dost...

tushja
29-04-05, 09:09
hej ketu nuk po shenojka kerkush un kom menu se esht tem shum e mir po po mu doket se palidhje e pasna shenu okok shenoni edhe te shohim se kush po kendon mas miri vetem me sa di un qyky lazdrani kendon mir a ??????????

M_u_k_i
29-04-05, 09:13
Edhe mu me duket se qyky lazdrani din me kendu mir te shohim se qa po thojn edhe kta tjert a ....

Agroni22
30-04-05, 18:55
edhe une mendoj qe lazdrani kendone bukur

M_u_k_i
30-04-05, 18:58
K_man njeri na pe zgjidhum a peshe se qy ki lazdrani po thojn tan se ky din me kendu nashti naj kush e din qysh kendojn kta ok njeri

Gjumashja
02-05-05, 09:54
qysh po mendoni me e zgjedh kengetarin veq me germa apo ne baze te nick-ut

M_u_k_i
02-05-05, 15:03
gjymashe veq ne baz te nikut edhe kush ka ma shum vota fiton normal deri ne 100 vota kush ti bon qaj let fiton ok.....

Gjumashja
02-05-05, 15:30
hahahahahah e duhesh me bo kandidatet se tash me nis sa forumistat jem

M_u_k_i
02-05-05, 20:56
gjumashja mos e merr ngat zemren edhe mos legjiko shum ti oki hahhahaah.....

Gjumashja
03-05-05, 08:38
ateher zgjedhe pra ti :wink:

M_u_k_i
03-05-05, 13:37
Veq un gjumashe apm nimu ti mu hiq a ani ani :wink:

Gjumashja
04-05-05, 08:40
Veq un gjumashe apm nimu ti mu hiq a ani ani :wink:

po more

M_u_k_i
04-05-05, 13:50
flm gjumashe shum a ok :wink:

Arb
07-05-05, 06:59
Diana 007

Agroni22
07-05-05, 19:05
MUKI e din ti mendimin tim

ShEjToNkA
07-05-05, 22:52
Zgjidhne kėngėtarin e kėti forumi


More edhe po pyeteni se kush mundė tė jetė kėngtari/ja e forumit a?????????

Po kush tjetėr pos :arrow: Murgesha & Shejtonka.

O kur taa rrokin defin e tė hyjnė nė duet kėto dyja, kėngtare me tė mirė, vėshtirė e keni me gjetė nė estradė tė kosovės se lėre mė nė FD qė s'vjenė nė shprehje :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
08-05-05, 00:12
Zgjidhne kėngėtarin e kėti forumi


More edhe po pyeteni se kush mundė tė jetė kėngtari/ja e forumit a?????????

Po kush tjetėr pos :arrow: Murgesha & Shejtonka.

O kur taa rrokin defin e tė hyjnė nė duet kėto dyja, kėngtare me tė mirė, vėshtirė e keni me gjetė nė estradė tė kosovės se lėre mė nė FD qė s'vjenė nė shprehje :lol: :lol: :lol: :lol:


Valla bre loqkum me vend paske folė.
Po kush na e kalon neve se.
A i marrim defet nė dorė???

ShEjToNkA
08-05-05, 00:19
Valla bre loqkum me vend paske folė.
Po kush na e kalon neve se.
A i marrim defet nė dorė???


Jo loqkumė po i rokumė sharkiat e mė vonė defat.
Pajtohėshhhhhhhh a po joo?!


Kanė ngjitė syze tė reja, gjyshi me gjithė gjyshe
Kqyre e kqyre dynjanė krejt po ju del ndryshe.
Ndryshe blegron delja ndryshe vegron Dhija,
Bash si OKB mu ka ba shtėpia,
Na u mbush oborri brigje edhe gropa,
Me taka nto po shkelin nuuset nga Evropa
I kanė marrė djemtė nuset pakėz ma tė vjetra,
Disa prej dashnije do tjera pėr letra,

Murgesha
08-05-05, 00:30
Nuk asht jo dashnia jo sikur dikur,
Anė anė dynjasė kemi zanė dhėndurr,
Dhandurr amerike tardhun prej bunguri,
Kuku moj dudije poshtė ka ra katundi
Po shprallet qyteti, medet ēfarė zemani,
Po na i marrin qikat tshnosha si bostani,
Nuk pyet kush pėr miq pėr fizik a t`zanė,
As ka hiq dhondrri dajė edhe kumbar,
Po na ikin qikat hiq pa na kallzu,
Qon haber Mihanja N`Indi jam martu,
Do ku pranon dielli, do ku praron hana,
Nipat edhe mbesat i kanė shkepur nana,

ShEjToNkA
08-05-05, 00:32
Ohoooooooooaj herė vijnė me ballana
Herė vijnė me lumuzina,
Turli turli, bojnash po ju vizllon shpinda,
Aaaa qaj nipi i vogėl si karagja i zi,
E la rep muzikėn tja krisi sharki

Murgesha
08-05-05, 00:32
Kur hini UNMIKU na u ba buqkurush
Narabi hagji tash po shkon gjithkush,
Do ish komunista demokrat te ri,
Diten tespitė nė dorė, natėn pinė raki,
Thojshin veq njėherė Kosova me u qlirue,
E merr vesh Evropa qysh kem me punue,

ShEjToNkA
08-05-05, 00:33
E tash nėpėr hije, nėpėr kafehane
Me fitu pa djersė, burrat po bajnė planin
Ohaaaj po i thotė plaka, pakut mos e shtin sikletin,
Veq merre njė thupėrr edhe rueje vetin,
Ruje sa tmujsh vetin mos harro dhe mu,
Nuk na del takati ma pėr me u fliju.

ShEjToNkA
08-05-05, 00:37
Kush Mundet me u shty me Rapsodet e Forumit more???

Murgesha
08-05-05, 00:37
Kush Mundet me u shty me Rapsodet e Forumit more???

Murgesha
08-05-05, 00:53
Shejtonka a po kėndojna Rep???

ShEjToNkA
08-05-05, 00:54
Shejtonka a po kėndojna Rep???


Kėndojna loqkumė.
Po ia fillojė kasandrėn :lol: :lol:

hajt bre vlla, u prish kjo dynja
edhe reperkat, po k'nojn tallava!

Isha nė Banhoof oj nan
sahatin me shitun
e kam pa Kasandrėn nan
n'sliquka ka rr'shitun.

Vrapova si Benxhi nan
me ja japun ndihmėn
ma xigloj veshin nan
patikat mu dridhen.

Murgesha
08-05-05, 00:55
Kur i mbusha oj nanė
29 vjetė
e pash mori nan e pash
ma t'mirin lezete.
Duj duj duj
ah moj nane, ma t'mirin lezete.

ShEjToNkA
08-05-05, 00:55
E paftyra rrejke nan
thojke se mė dojke
mi ka lan kujtim oj nan
njė par hollahopke.
Do ta vras vetėn nan
pasha k'to musteqe
do ti pres damarėt nan
me nji cop teneqe.

Murgesha
08-05-05, 00:56
Kasandra, Kasandra
e pa marifete
kam me t'rre me qyk teshlice
se mė ke lanun vete
Kasandra bre shtrigo
mos rri ne vetmie
mos kofsha Sahit Biciklla
pa t'i bo 10 fėmijė !
Duj duj duj
ah moj nane, ma t'mirin lezete.

ShEjToNkA
08-05-05, 00:57
Kasandra o llokum, mos rri tuj mendu
o hajde mu martu, o hajde mu martu
se ka me ardhe Adelina
n'darsėm me na knu.

Murgesha
08-05-05, 01:01
O kotė e keni se askushė s'na e kalonė dotė.
N'daq pėr rep n'daq pėr raspodė jemi :lol: :lol:

ShEjToNkA
08-05-05, 01:01
O kotė e keni se askushė s'na e kalonė dotė.
N'daq pėr rep n'daq pėr raspodė jemi. :lol: :lol:

e_martumja
08-05-05, 14:44
Shejtonka dhe Murgesha po kendojme me def dhe me sharkija kurse une "TALLAVA"

"E ndegjoni shokt e aman more vllazeri ja kemi nis me kendu sonte per Vitijen, Tybe per Vitijen
A gjithe po i kendoj tybe ne kete vend
e dal ka dale ju kendoj ren me ren
A prej Vitijes ne qat shoqen Shejtonken, e me vullnet aman du me ja kendu qat shokun e saj per me ja disponu
A ren me ren i kendoj, edhe kercoven tybe se harroj, e kendon Rahoveci tash per gjilanin se po dojm me kalle per shoqen Murgeshen.
E kendojm Turistin prej marakut, e Kafen e forumit dojm me kalle aman , na ka ardhe Turisti me shokun Kercoven dhe Honestin bilem edhe gjakovaren Gentianen e kan marre me veti.
Aj du mi kendu aman me sevda tybe edhe Tropojen se harrova,qysh ja kam zanat me TALLAVA
Se qeshtu po ma lyp shoqerija ju kendon e_martumja me vullnet
Na ka ardhe Vushtrija dhe Ferizaj tybe edhe Kaqaniku, gjithashtu edhe Mitrovica, jasha jasha kalle kalle
E sa mire po na lujka Gjumashja, e zoti i dhasht forumit bereqet, se kemi ardhe sod ne Kafe te forumit per me kalle krejt, e Rahoveci me ju marru qefin
E ndegjoni shokt e aman more vllazeri tash po du mi kendu shoqerin time se ne tavolin te kafja po rrin
E une Fleten tybe se harrova, na ka ardhe Schutzi prej Prizrenit per me mashtrru nje, ajde Genta afrohu pak ma ngat se tybe per ty djali u bo marak.
Edhe per Theranden du me kendu se kjo Diana po ja din rendin.
Jasha TALLAVA jasha"

Musafirt te nderuar ju pershendes ne emer time personal dhe ju deshiroj disponim te kendshem me kengen " OH lumja une qe ju kam" gjithashtu ata qe ma kan inati i pershendes me kengen e ADES (shaka)

tushja
08-05-05, 15:08
Murgesha edhe Shjtanka e di qe kendoni mir vetem un kom menu se ma mir se ju din lazdrani vetem flm shum se pernime po kendojshit mir shum prej meje e kini ni vot shum tmadhe hahahah veq diqysh rep nuk po ju ka hije me kendu hahahahah... e martumja mos te harroj edhe ty se je shume mir...

M_u_k_i
08-05-05, 15:14
Ju pershendes te gjithve hej jeni shum te mira murgesha edhe shejtanka hej valla nime po kendoni mir vetem edhe un kom menu se lazdrani din shum mir me kendu po mos te harrojna eedhe agronin22 se edhe ky kendon me duket mir a haha hej ju pershendes shum shum shum edhe prej meje kini voto plot 2 pre meje njo ty murgesh njo shjtankesh hehehe..

Naki
08-05-05, 18:31
Kengen qe me se shpeshti kendoje koheve te fundit eshte:

Se pari kur te pashe
rruges tuj kalu
bukurija jote
me beri me u tranu -hejjjjjjjjjjjjjj :wink:

Murgesha
09-05-05, 20:22
Dy gota kristali rrin mbi tavolinė
Sa askush ti mbushė, ska askush ti pin
Ato janė dy gotat, qė ilam ne tė dy,
Kur loti me pije atė natė na u pėrzi,

Ty tė dridhej buza
Unė tė pėrqafoja,
Tė jetė natė e fundit
Atėherė se besoja.

Lotėt e asaj nate si harroj jo kurrė,
Nė ndarje dy zemra u deshtėn ma shumė,
Dashuri e madhe ka mbetė nė mes nesh,
Sa herė qelin lulet unė veē ty tė pres.

Ty tė dridhej buza
Unė tė pėrqafoja,
Tė jetė natė e fundit
Atėherė se besoja.

Mori fund gjithēka, u ndamė ne tė dy,
Kush ishte fajtor as sot nuk e di,
Dashuni e madhe ka mbet nė mes nesh,
Sa herė ndrrohen stinėt unė veē ty tė pres.

Ty tė dridhej buza
Unė tė pėrqafoja,
Tė jetė natė e fundit
Atėherė se besoja.


Shaqir Cėrvadiku.

M_u_k_i
09-05-05, 21:31
opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hajtde murgesh hajde opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ma e mira je...........

lazdrani
11-05-05, 11:51
Mos mendo se jam i lumture
Nese une kendoje
Mos mendo jam me fat
Nese nuk lotoje
Por me shume mike i dashure
Me se nuk e di,se edhe une di te
Vuaj sikur qdo njeri...


Por kush smunde ta kuptoje
Cfare ndjene ne mbrendi,nje zoge mali
Kur kendon e nuk ka liri....

Nese ne syte e mi lote une nuk kam
Nuk do te thote mike i dashure
Se i lumture jam
Zemren time kam nje dhembje
Zemren kam nje flake
Qe me dha Toka Nene ,qe me digjet flake...

Por kush smunde ta kuptoje
Cfare ndjen ne mbrendi,nje zoge mali
kur kendon e nuk ka liri...

altini22
11-05-05, 12:04
Ju pershendes te gjithve hej jeni shum te mira murgesha edhe shejtanka hej valla nime po kendoni mir vetem edhe un kom menu se lazdrani din shum mir me kendu po mos te harrojna eedhe agronin22 se edhe ky kendon me duket mir a haha hej ju pershendes shum shum shum edhe prej meje kini voto plot 2 pre meje njo ty murgesh njo shjtankesh hehehe..valla mire e ki se agroni22 kendon bukure edhe une e kom ndegjuar shpesh

M_u_k_i
12-05-05, 17:17
ju perhsendes shum lazdrani edhe altini mir se keni ardh .....murgesha ty ko me te vet diqka veq ne pv ok

Murgesha
12-05-05, 17:31
ju perhsendes shum lazdrani edhe altini mir se keni ardh .....murgesha ty ko me te vet diqka veq ne pv ok

Ok Muki, unė po pres tė vetmen tėnde??? :roll: :roll:

M_u_k_i
12-05-05, 18:15
murgesha a te ka ardh ni mesazh ne pv qyre ok edhe nese munesh e ki nje dhurat ok

M_u_k_i
13-05-05, 23:04
tung ok qe un po i ceku lazdranin murgeshen nakin agronin shejtanken edhe 5 ceki ti bre se nuk po jav di emrin mir tanve ok

DEA
13-05-05, 23:46
Valla sonte zoni mu eshte ka me shkone :lol:

M_u_k_i
14-05-05, 22:43
ok deja mir se ke ardh e kur te shkon zoni doku ksajde tung

M_u_k_i
24-05-05, 01:42
Knoni more se tash me vota ju kom qit

yllka
24-05-05, 10:55
[quote="lazdrani"]Mos mendo se jam i lumture
Nese une kendoje
Mos mendo jam me fat
Nese nuk lotoje
Por me shume mike i dashure
Me se nuk e di,se edhe une di te
Vuaj sikur qdo njeri...


Por kush smunde ta kuptoje
Cfare ndjene ne mbrendi,nje zoge mali
Kur kendon e nuk ka liri....

Nese ne syte e mi lote une nuk kam
Nuk do te thote mike i dashure
Se i lumture jam
Zemren time kam nje dhembje
Zemren kam nje flake
Qe me dha Toka Nene ,qe me digjet flake...

Por kush smunde ta kuptoje
Cfare ndjen ne mbrendi,nje zoge mali
kur kendon e nuk ka liri...

Zemren time kam nje dhimbje
Zemren kam nje flake
Qe me dha Lazdrani,Qe me digjet flake....
:cry: :cry: :cry: :cry:

doGzona
28-05-05, 21:13
Kur qirijte ti fiken dhe s'me me pe me sy
A te ra ndermen se une po fikem per ty

Ne datelindejen tende vetem une mungova
Edhe pse nga ti ket se meritova

A ja zgjate duart dikujt per vallezim
A e zuri mbreme dikush vendin tim

Ne datelindjen tende vetem une mungova
Edhe pse nga ti ket se meritova..........

DEA
28-05-05, 21:25
Ne bankat shkollore moj mike!
Dy zemra u deshten dikur!
Se di se ku me ike!
Dhe zemres i vura nje gur!


U ndame ne erresire se jeta ndarje ka!
Po zemra lamtumire zemres nuk i tha!


hajt thoni qe sme shko zani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
29-05-05, 01:07
Hallall dea perniem zemren ta ha sa mir ke kendu edhe juve tjerve ju pershendes shum shum shum shum nga un MUKI shum. tung gokno dokno mos rrini pa dal ksajde ..........

Naki
29-05-05, 19:44
Hallall dea perniem zemren ta ha sa mir ke kendu edhe juve tjerve ju pershendes shum shum shum shum nga un MUKI shum. tung gokno dokno mos rrini pa dal ksajde ..........

A bre Muki,me duken shume i i Sinqert po Mua zemren ma kane Mbyllur ne dry dhe eshte e pushtuar haaaaaaaaaaaa.
Pershendetje edhe per juve.

Hajde kur po e Komponon nje kenge dhe ta ndegjojme zerin .


Naki

M_u_k_i
30-05-05, 00:28
Naki te pershendes nga zemra njeri tung a

Agroni22
04-08-05, 17:38
MUKI shoku jem nje kenge sante veq per mu ki me kendu edhe e din ti cilen :cry:

NiRvAnA
05-08-05, 10:48
Pe shoh qe kejt pasni knu shqip une pe ndrroj pak gjuhen nashti so gajle

Deep Purple - Soldier Of Fortune
[size=18]
I have often told you stories
About the way
I lived the life of a drifter
Waiting for the day
When i'd take your hand
And sing you songs
Then maybe you would say
Come lay with me love me
And i would surely stay

But i feel i'm growing older
And the songs that i have sung
Echo in the distance
Like the sound
Of a windmill goin' 'round
I guess i'll always be...
A soldier of fortune

Many times i've been a traveller
I looked for something new

In days of old
When nights were cold
I wandered without you
But those days i thougt my eyes
Had seen you standing near
Though blindness is confusing
It shows that you're not here

Now i feel i'm growing older
And the songs that i have sung
Echo in the distance
Like the sound
Of a windmill goin' 'round
I guess i'll always be...
A soldier of fortune
Yes, i can hear the sound
Of a windmill goin' 'round
I guess i'll always be
A soldier of fortune[size]

_____________________

Its My Life

Bleona
07-09-05, 14:52
MUKI shoku jem nje kenge sante veq per mu ki me kendu edhe e din ti cilen :cry:

hajde te une se un dote kendoj per ty :wink:

Agroni22
08-09-05, 09:45
MUKI shoku jem nje kenge sante veq per mu ki me kendu edhe e din ti cilen :cry:

hajde te une se un dote kendoj per ty :wink:ok ok ani pra nuk pe luti MUKIN hiq dhe kendoma ti nje kenge te bukure prej zemres tande a :wink: :wink:

Bleona
08-09-05, 09:51
MUKI shoku jem nje kenge sante veq per mu ki me kendu edhe e din ti cilen :cry:

hajde te une se un dote kendoj per ty :wink:ok ok ani pra nuk pe luti MUKIN hiq dhe kendoma ti nje kenge te bukure prej zemres tande a :wink: :wink:


ktheu ti vetem edhe ni her ti
te lutem mos me le ne vetmi
oooohhhhhh baby ktheu tiiiii............................... :wink:

Agroni22
08-09-05, 09:58
MUKI shoku jem nje kenge sante veq per mu ki me kendu edhe e din ti cilen :cry:

hajde te une se un dote kendoj per ty :wink:ok ok ani pra nuk pe luti MUKIN hiq dhe kendoma ti nje kenge te bukure prej zemres tande a :wink: :wink:


ktheu ti vetem edhe ni her ti
te lutem mos me le ne vetmi
oooohhhhhh baby ktheu tiiiii............................... :wink:faliminderit per ketu vargje te bukra nga zemra jote BLEONA

Bleona
08-09-05, 10:08
MUKI shoku jem nje kenge sante veq per mu ki me kendu edhe e din ti cilen :cry:

hajde te une se un dote kendoj per ty :wink:ok ok ani pra nuk pe luti MUKIN hiq dhe kendoma ti nje kenge te bukure prej zemres tande a :wink: :wink:


ktheu ti vetem edhe ni her ti
te lutem mos me le ne vetmi
oooohhhhhh baby ktheu tiiiii............................... :wink:faliminderit per ketu vargje te bukra nga zemra jote BLEONA:wink: :wink: :wink:

Agroni22
08-09-05, 10:11
a ka faj zemra qe te kom dashte
kush ka gabuar qe sjemi bashke :wink: kjo kange vetem per BLEONEN

Bleona
08-09-05, 10:13
a ka faj zemra qe te kom dashte
kush ka gabuar qe sjemi bashke :wink: kjo kange vetem per BLEONEN

thanks :wink: :wink: :wink:

Agroni22
08-09-05, 14:25
A PO FOLE A U TRANOVA
FOLE MA SSSHPEJT A U LARGOVA

TI SKE ZEMERE
TI SKI SHPIRTE
TI SKI NDJENJA PER DASHNIJE :wink: :wink:

Bleona
08-09-05, 14:28
A PO FOLE A U TRANOVA
FOLE MA SSSHPEJT A U LARGOVA

TI SKE ZEMERE
TI SKI SHPIRTE
TI SKI NDJENJA PER DASHNIJE :wink: :wink:


mo be goni :(

Agroni22
08-09-05, 14:34
A PO FOLE A U TRANOVA
FOLE MA SSSHPEJT A U LARGOVA

TI SKE ZEMERE
TI SKI SHPIRTE
TI SKI NDJENJA PER DASHNIJE :wink: :wink:


mo be goni :( :oops: :oops: :oops: :cry: :( :wink:

Bleona
08-09-05, 14:36
A PO FOLE A U TRANOVA
FOLE MA SSSHPEJT A U LARGOVA

TI SKE ZEMERE
TI SKI SHPIRTE
TI SKI NDJENJA PER DASHNIJE :wink: :wink:


mo be goni :( :oops: :oops: :oops: :cry: :( :wink:

:wink: :wink: :wink:

Agroni22
08-09-05, 14:37
UNE PER TY MENDOJE
UNE PER TY SHPESH GABOJE
SEPSE NUK TE NJO
POR DESHIRA IME ESHTE SA MA PARE TE TE NJOFTOJE

Bleona
08-09-05, 14:42
UNE PER TY MENDOJE
UNE PER TY SHPESH GABOJE
SEPSE NUK TE NJO
POR DESHIRA IME ESHTE SA MA PARE TE TE NJOFTOJE

:oops: :oops: :oops:
kure kur po mendohem por nuk pomemteket as nje keng sdi pse me habite krejt :wink:

Agroni22
08-09-05, 15:09
UNE PER TY MENDOJE
UNE PER TY SHPESH GABOJE
SEPSE NUK TE NJO
POR DESHIRA IME ESHTE SA MA PARE TE TE NJOFTOJE

:oops: :oops: :oops:
kure kur po mendohem por nuk pomemteket as nje keng sdi pse me habite krejt :wink:do te kendojme nje kenge se bashku nesra ok ok

Bleona
08-09-05, 15:17
UNE PER TY MENDOJE
UNE PER TY SHPESH GABOJE
SEPSE NUK TE NJO
POR DESHIRA IME ESHTE SA MA PARE TE TE NJOFTOJE

:oops: :oops: :oops:
kure kur po mendohem por nuk pomemteket as nje keng sdi pse me habite krejt :wink:do te kendojme nje kenge se bashku nesra ok ok

ok ok ok :wink:

Agroni22
12-09-05, 13:31
ti gjithmone je nje pike loti
enderat tona kush naj dogji :( :(

Bleona
12-09-05, 14:29
ti gjithmone je nje pike loti
enderat tona kush naj dogji :( :(


:oops: :oops: :oops: se di??!!!!!!

Agroni22
12-09-05, 14:37
ti gjithmone je nje pike loti
enderat tona kush naj dogji :( :(


:oops: :oops: :oops: se di??!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Guri i madh
12-09-05, 20:22
keng ne kohen e enver hogjes

ohhh moj pela qorree kur ta qita kashten ehhee ti ma theve rrashten ehhee
kur ta qta saneen ti ma theve kambenehhe


enver hogja e mauceduni sikur buka oh e ni gruri
kuj ti kruhen oh vesh e brina le tja msyn oh andej nga kina

M_u_k_i
14-09-05, 00:48
qa po shoh un te agroni hahhahahahahahahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bleona
14-09-05, 12:36
qa po shoh un te agroni hahhahahahahahahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


shka po sheh be muki :wink:

M_u_k_i
14-09-05, 14:52
qa po shoh un te agroni hahhahahahahahahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


shka po sheh be muki :wink:shum paskit shenu bre :wink:

Agroni22
14-09-05, 14:54
qa po shoh un te agroni hahhahahahahahahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


shka po sheh be muki :wink:shum paskit shenu bre :wink:e po qa me baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bleona
14-09-05, 14:55
qa po shoh un te agroni hahhahahahahahahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


shka po sheh be muki :wink:shum paskit shenu bre :wink:e po qa me baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

po na per shka jemi ketu :wink: me shkrujt :wink: ejo me pi kafe

Agroni22
14-09-05, 15:04
shkrimet na bashkojne

M_u_k_i
15-09-05, 01:46
qa po shoh un te agroni hahhahahahahahahahhaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


shka po sheh be muki :wink:shum paskit shenu bre :wink:e po qa me baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

po na per shka jemi ketu :wink: me shkrujt :wink: ejo me pi kafeaet kafet e mira bre haha :lol: :lol: :wink:

Bleona
15-09-05, 06:28
kafet imaroj shum te mira!!!!!!!!!!! :wink:
hajde apo ven :wink:

M_u_k_i
27-09-05, 12:00
kafet imaroj shum te mira!!!!!!!!!!! :wink:
hajde apo ven :wink: valla isha ardh veq me ma qit me buzqeshje se sma kana tanshi :lol: :lol:

Bleona
27-09-05, 12:07
po normal!!! :wink:

M_u_k_i
06-10-05, 14:51
po normal!!! :wink:ok erdha qoj duart edhe pritum se erdha haha :lol: :lol: :lol:

Naki
07-10-05, 15:22
Po mė duket ju se keni ndermend me kėndu,leni kafet e qajat po nisjani
agroni veq zani po i nihet........a ka faj zemra qe te kom dashte
kush ka gabuar qe sjemi bashke kjo kange vetem per BLEONEN

Bleona
14-10-05, 09:32
oooooooooooo hohoho naki flm :wink:

sedi be vlla as une kush ka faj :wink:

M_u_k_i
17-11-05, 00:52
gjyshja jeme ka faj un po kush hahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

Bleona
17-11-05, 10:16
hahahaha :wink:

pse more ti po shka ke pun ti me nakin??? :wink:

Barbaroza
17-11-05, 21:01
Pa ma degju zerin mua,mos zgjidhni kengetar! :lol: :lol:

Bleona
18-11-05, 10:05
po hajde de nisja mos fol vec po kendooooooooooooooo!!!! :wink:

Barbaroza
18-11-05, 19:30
po hajde de nisja mos fol vec po kendooooooooooooooo!!!! :wink:Ok,kha.... :lol:
Ti jeeeeee yllll i jetesssssss simeeeeeeee
Dua te rrish deri n'agimmmmmmmmmmmm
Qe ndriqoveeeeeee zemren timeeeeeeee
Ti jeeeee pjeseeeeee e shpirtittttttttt timmmmmmmm
Ti jeeeee pjeseeeeee e shpirtittttttttt timmmmmmmm

lazdrani
19-11-05, 11:51
po hajde de nisja mos fol vec po kendooooooooooooooo!!!! :wink:Ok,kha.... :lol:
Ti jeeeeee yllll i jetesssssss simeeeeeeee
Dua te rrish deri n'agimmmmmmmmmmmm
Qe ndriqoveeeeeee zemren timeeeeeeee
Ti jeeeee pjeseeeeee e shpirtittttttttt timmmmmmmm
Ti jeeeee pjeseeeeee e shpirtittttttttt timmmmmmmm

Yeahhhhhhhhhhhhhhh jashaaaaaaaaaaaaaaa.. :wink:

Sy_kaltra
20-11-05, 17:24
DY ZEMRA

Malli yn po rritet sa nje det me val.
E dy zemrat tona Vuajn per nje fjal.
As njeri nuk duam ktu ta kemi fundin.
Por as un As ti heshtjen spo e mundim.

Dashuriaaaa Jon nuk meriton Lot.
S'meritonnn te vritet nga nje fjal e kot.
Do te vij nje dit Kur ne gji do te mbaj.
Zjarri Buzve tona Lotet do ti Thajjjjj.

Edhe ty Buzeqeshjen ta vret pika e Lotit.
Edhe ti si une ja vjedh ditet zotit.
Dhe as njeri tjetrit Falje si kerkojme.
Jemi te penduar dhe ne vetmi jetojme.

Dashuriaaaa Jon nuk meriton Lot
S'meritonnn te vritet nga nje fjal e kot.
Do te vij nje dit Kur ne gji do te mbaj.
Zjarri Buzeve tona Lotet do ti Thajjjjj.

Tomori
20-11-05, 20:02
DY ZEMRA

Malli yn po rritet sa nje det me val.
E dy zemrat tona Vuajn per nje fjal.
As njeri nuk duam ktu ta kemi fundin.
Por as un As ti heshtjen spo e mundim.

Dashuriaaaa Jon nuk meriton Lot.
S'meritonnn te vritet nga nje fjal e kot.
Do te vij nje dit Kur ne gji do te mbaj.
Zjarri Buzve tona Lotet do ti Thajjjjj.

Edhe ty Buzeqeshjen ta vret pika e Lotit.
Edhe ti si une ja vjedh ditet zotit.
Dhe as njeri tjetrit Falje si kerkojme.
Jemi te penduar dhe ne vetmi jetojme.

Dashuriaaaa Jon nuk meriton Lot
S'meritonnn te vritet nga nje fjal e kot.
Do te vij nje dit Kur ne gji do te mbaj.
Zjarri Buzeve tona Lotet do ti Thajjjjj.


Ohhhh,,,qe me knaqe moj "Sy_kaltra"
flm shume qe ma detikove ket kenge mua... :wink:
Je lozonjare qiko :arrow:

Sy_kaltra
20-11-05, 20:06
:shock: Tomori m'vjen keq per t'gjitha ato montim/Fantazma/ie qe i ben..

Nuk ja kam dedikuar askujt hiēēēēēēēēēēēēēēēēēē veq me pelqeu ky tekxt i kesaj keng OK :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Bleona
21-11-05, 10:14
ooooooooo motrushe shum mir po dishe me kendu!!!!!! :wink:

ama hey mos te vere cudi se ki tomori po shifke enrra medis dite :wink:META THON NI LULE, LULEN TI E THEN
META THON NI PUTHJE, MO SUN KE ME FLET
UN TE THEM TE DUA POR TI SME BESON
PIJTE ZEMREN TIME AJO TE TREGON............ :wink:

Sy_kaltra
21-11-05, 10:55
Bleona ahhahahah pasha neve kurr ma me vend ske fol :wink: Qaff

Sy_kaltra
21-11-05, 20:19
Bardh e zi

Rasti Mbret i botes
Themi vazhdimisht
Edhe pse azgje
Nuk po ndodh rastesisht
Koha vjen e shkon
Por azgje nuk nreq
Veten e ngushellojm
Ka edhe me keq
E kerkojm te djeshmen
Nuk e gjem askund
Gjdo fillim ka dhe nje Fund

Ne Kafiteri melodi e vjeter
Na i zgjon kujtimet
E na kthen ne koh t'vjeter
Ndodh qe e verteta
Shpesh her quhet prer
Gjdo dit perseritet
I njejti refrennnnnnn.
Dikush punon per te jetuar
Dikush jeton per te punuar
Bardh e zi kjo asht jeta
Endrra zhgenjen nga e vertetaaaaaaaa

Sy_kaltra
22-11-05, 20:20
Dashuniaaaaa ee gurbetttiiiitttttttt
Hiqmuuu qaaaafeeee i thot mbretitttttt
Seee mbreeettttniiii oooooo Mbi mrrreeetttnnniiiiii
Asht e flakataaa Dashuriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ghhhėėė :lol: :lol:

Daaashunnniiiiiiiiiii Mojjjjjjjj Daaashunnniiiiiiiiiiiiiiiiiii
E baaannn Plakuuuuuuuun Djjjaaalllllllllllllllllll te riiiiiiii
Varfanjakunnnnnnnnnn Pasanikkkkkkkk
Taaa ngriiiinnnnn Lotinnnnnnnn Mbbbiiii qerpikkkkkk

8) 8)

Murgesha
22-11-05, 20:24
Po zani pushkė po tė shkon oj Sy_kaltėr.

Hopaaaaaaaaaaaaaaa, kalle dashnin e gyrbetit, se si vyen gjė as mbretit.

A ke moj kėshtu?? :lol: :lol:

Sy_kaltra
22-11-05, 20:25
Hajde e kapum nje kang une ti :P :P

Nisjaaaaaaaaaaaa :D

Murgesha
22-11-05, 20:29
Kalle oj Sykaltėr, kalle me barut.
Kalle dardaninė e hiq mos u tut.

Hpo sa, hop sa. :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
22-11-05, 20:38
Un e kallii edhe ty nuk t'veseee
Dardanien un e zgjedha vete oooooo :P

N'drras te vekut oo kush po qaneee
Qan Murgeshaa ohh per jaraneeee

Qan Murgesha ohh per jaraneeee
Dushk e bar ohhhhhhhhh me lot poj thaneeeee

Dushk e bar me lot poj thaneeeeeeeeeee
Se len veren me dal n'ket aneeeeeeee

Seee len veren me dal sivjeteeeeeeee
Per at dashni ohh qe i ka shku n'gurbeteeeee

BaaaaaaaaaM Bammm Bammmm http://www.freewebdesign.be/smileys/images/weapons/violent-smiley-030.gif

Bleona
25-11-05, 10:14
oooooooooo flm o motra se me knaqet!! uknaqa tu ju ndiju tu kendu!!! :wink:


kalleeeeeeeeeeeeee sy_kaltr kalleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Arb
25-11-05, 10:15
More spo i nihet zani kuj...

Diana osht e venit, ajo duhet te jete me e mira...

Diana007
25-11-05, 10:25
More spo i nihet zani kuj...

Diana osht e venit, ajo duhet te jete me e mira...

Ahhhahahahaahahha ooo Arb spo ja nisi hiq me mir se keto msandej duhet me nderpre kongen kret :lol:

Arb
25-11-05, 10:28
More spo i nihet zani kuj...

Diana osht e venit, ajo duhet te jete me e mira...

Ahhhahahahaahahha ooo Arb spo ja nisi hiq me mir se keto msandej duhet me nderpre kongen kret :lol:

Mos ma prish tash...

Hiq pak nga teshat edhe konga del edhe ma mire...

Diana007
25-11-05, 11:02
Po ja filloj ishalla me shkon Zoni aaahhahaha :P

Ne kete nat te qetttt
muaaaa gjumi s'me merrrrr
endrrat per tyyy jan
gjithnje e me t'merr

te ishe ti pran mejeeeeeeeeeeee
nje keng do taaaaaaa kendoj
nje keng me kitar :cry:
qe zemren tende
do ta kishte qetesuar :P

tri her te enderrovaaaa
vetem per nje nat
fjalen s'ta harrova
s'te duaaaa me the
s'te duaaa me the
s'te duaaa me the

E kujtoj ate dit
ate dite vjeshte me shi :?
nga rruget e kalas
zbrisnim ne te dy
dhe hecnim te perqafuarrrrrrrrrrr :D
dhe shiu binte litar
dhe ne funda ma the
te tmerrshmen fjal :evil:

tri her te enderrova
vetem per nje nat
fjalen s'ta harrova
s'te dua me the
s'te dua me the
s'te dua me the

tri her te enderrova
vetem per nje nat
fjalen s'ta harrova
s'te dua me the
s'te dua me the
s'te dua me the :x

:oops: :oops: :oops: :lol: :lol:

Arb
25-11-05, 11:06
Po ja filloj ishalla me shkon Zoni aaahhahaha :P

Ne kete nat te qetttt
muaaaa gjumi s'me merrrrr
endrrat per tyyy jan
gjithnje e me t'merr

te ishe ti pran mejeeeeeeeeeeee
nje keng do taaaaaaa kendoj
nje keng me kitar :cry:
qe zemren tende
do ta kishte qetesuar :P

tri her te enderrovaaaa
vetem per nje nat
fjalen s'ta harrova
s'te duaaaa me the
s'te duaaa me the
s'te duaaa me the

E kujtoj ate dit
ate dite vjeshte me shi :?
nga rruget e kalas
zbrisnim ne te dy
dhe hecnim te perqafuarrrrrrrrrrr :D
dhe shiu binte litar
dhe ne funda ma the
te tmerrshmen fjal :evil:

tri her te enderrova
vetem per nje nat
fjalen s'ta harrova
s'te dua me the
s'te dua me the
s'te dua me the

tri her te enderrova
vetem per nje nat
fjalen s'ta harrova
s'te dua me the
s'te dua me the
s'te dua me the :x

:oops: :oops: :oops: :lol: :lol:

Dhimbshem e ki knu boll...

Cka osht more me ty? Po ik prej dashnise e dashnine po e merr ne krah me veti!

Zoti dashte e u dashurofsh keq ne naj kopil...

Diana007
25-11-05, 11:08
Dhimbshem e ki knu boll...

Cka osht more me ty? Po ik prej dashnise e dashnine po e merr ne krah me veti!

Zoti dashte e u dashurofsh keq ne naj kopil...

:lol: :lol: More kre tper dashuri po knojn thash ta provoj edhe un qka asht qy :roll: :oops: :P

:shock: Ku ku Kopil :roll:

Arb
25-11-05, 11:11
:lol: :lol: More kre tper dashuri po knojn thash ta provoj edhe un qka asht qy :roll: :oops: :P

:shock: Ku ku Kopil :roll:

vec Zani t'lumte se fort mire ke knu...

E kom dite bre se je ma e mira...

Diana007
25-11-05, 11:18
FKM a :D , po pres tash qka te thot juria :P :lol: :lol:

Arb
25-11-05, 11:19
FKM a :D , po pres tash qka te thot juria :P :lol: :lol:

Per kete pune, jam krejt juria, gjykatesi edhe vendimi vete....

Urime te kofte cmimi i me te mires ne Dardani!

Diana007
25-11-05, 11:29
:roll: JO more se ka edhe shum me te mira se un :D

Bleona
29-11-05, 16:23
edhe se dje te pash sonte ndjej shum mal .....
don se edin shum mir pome sjel............
sa te shoh me mungon mendjn sec ma turbulon
vec pa text kete ti e kuptoooooon........kisses :wink:

M_u_k_i
30-12-05, 04:11
SY_KALTRA rekord je ama mos te harrojm edhe BLEONEN se edhe kjo shum e kendshme esht ju pershendes te gjithve ama juve dyjave ma shum heheehehe :lol: :lol: :lol: :wink:

Daja POLIC
01-01-06, 16:18
Po ja filloj ishalla me shkon Zoni aaahhahaha :P

Ne kete nat te qetttt
muaaaa gjumi s'me merrrrr
endrrat per tyyy jan
gjithnje e me t'merr

te ishe ti pran mejeeeeeeeeeeee
nje keng do taaaaaaa kendoj
nje keng me kitar :cry:
qe zemren tende
do ta kishte qetesuar :P

tri her te enderrovaaaa
vetem per nje nat
fjalen s'ta harrova
s'te duaaaa me the
s'te duaaa me the
s'te duaaa me the

E kujtoj ate dit
ate dite vjeshte me shi :?
nga rruget e kalas
zbrisnim ne te dy
dhe hecnim te perqafuarrrrrrrrrrr :D
dhe shiu binte litar
dhe ne funda ma the
te tmerrshmen fjal :evil:

tri her te enderrova
vetem per nje nat
fjalen s'ta harrova
s'te dua me the
s'te dua me the
s'te dua me the

tri her te enderrova
vetem per nje nat
fjalen s'ta harrova
s'te dua me the
s'te dua me the
s'te dua me the :x

:oops: :oops: :oops: :lol: :lol:

5 pike per ju Diana007 :lol: :lol: