PDA

View Full Version : Kf Bashkimi nga Kumanova ne Finalen e Kupes se Maqedonise...


ARVANITI
21-05-05, 16:22
Me behet qejfi qe nje ekip shqiptar del ne fanle.

Do Zoti fitojme!!!

ARVANITI
25-05-05, 11:33
A ka web-site ky ekip futbolli???

Vajza
29-05-05, 09:06
urime nga zemra KF - Bashkimi-
mbrem kam pare ne TV sekuenca nga kjo ndeshje ,jam gezu shume per fitoren qe kishin arrit ...
urime suksese ne te ardhmen... :!: :!: :lol:

ARVANITI
30-05-05, 13:41
urime nga zemra KF - Bashkimi-
mbrem kam pare ne TV sekuenca nga kjo ndeshje ,jam gezu shume per fitoren qe kishin arrit ...
urime suksese ne te ardhmen... :!: :!: :lol:

Do Zoti ka fat ne shortin e UEFA-s, t'i bjeri nje skuader e lehte

Alb_4ever
27-06-05, 08:03
inshaAllah do te fitojme ne me Bashkimin dhe te gjithe ekipet shqiptare ane e kend trojeve etnike.....

i kisha ftuar te gjithe ata qe kane mundesi te shkojne e ta perkrahin Bashkimin sikur qe e beme ate ne finale te kupes se IRJM...

pershendetje


ME ZOTIN PERPARA, GJITHMONE NE FITORE

ARVANITI
18-07-05, 19:20
Me kete menyre nuk besoj se ecen bindshem ne UEFA.

Kesaj rradhe pati fat, por here te tjera ajo qe vendos kualifikim eshte fusha, talenti, loja dhe golat.

Mgjth shpresoj qe kjo skuader te rritet ne cilesi dhe frytshmeri ne ndeshjen tjeter.

ARVANITI
19-07-05, 12:30
Elbasani ka lojtare te mire, dhe ne ndeshjen e kthimit do te beje nje loje te forte. Shpresojme!

ARVANITI
20-07-05, 20:56
Ndeshja Elbasani-Vardari ka dale 1:1.

Ne keto momente Tirana po fiton 3:0 me kampionet e Sllovenide, ndeshja e para ka perfunduar 2:0 per Nova Goricen e Sllovenise.

Kemi shume shanse per te fituar.