PDA

View Full Version : Fleta


turisti
07-05-05, 19:31
:P Mire se erdhe ne Pallatin mbreteror dhe nga zemra ti uroj :P 1000 postimet. :P

Te deshiroj argetim te mire dhe shume shkrime si deri me sot qe na freskuan.

Me respekt,
TURISTI. :wink:

dr1ta
07-05-05, 19:36
Urime 1000 postimet sis ..deshiroj argetim te kendshem edhe me tutje ...

Te pershendes


:)

schütze
07-05-05, 19:53
Fleta e nderuar pranoni urimet me te perzemerta nga schütze per 1000 postimet e tua qe jan gjalleri e keti forumi :wink:

me rezpekt e dashuri
schütze

Fleta
07-05-05, 21:11
:P Mire se erdhe ne Pallatin mbreteror dhe nga zemra ti uroj :P 1000 postimet. :P

Te deshiroj argetim te mire dhe shume shkrime si deri me sot qe na freskuan.

Me respekt,
TURISTI. :wink:


- Se pari desha te felenderoje nga zemra i nderuari Turisti, kam nderin te keme urimin e pare nga nje njeri siq jeni ju..............
Me te vertete ndihem shum mire ne mesin e nje shoqerije edhe pse virtuale po ne realitete me jeni bere si nje pjese e pandashme, me nje fjale virus qe nuk sherohet lehte,edhe per kete jam shum e lumtur dhe e kenaqur qe gjendem ne mesin tuaj..........

Te deshiroje cdo te mire ne jete,dhe kalo caste te kenedeshme kudo qe je.....

Ju pershendete Fleta........ :wink:

Fleta
07-05-05, 21:13
Urime 1000 postimet sis ..deshiroj argetim te kendshem edhe me tutje ...

Te pershendes


:)

Faleminderit zemrushe.......

Te deshiroje edhe ty caste te kendeshme kudo qe je.........

Pershendetje keni edhe nga une....... :wink:

Fleta
07-05-05, 21:15
Fleta e nderuar pranoni urimet me te perzemerta nga schütze per 1000 postimet e tua qe jan gjalleri e keti forumi :wink:

me rezpekt e dashuri
schütze


Faleminderit i nderuar, te deshiroje edhe ty cdo te mire ne jete........

Ju pershendete Fleta...... :wink:

Gentiana
07-05-05, 21:47
Urime Fleta,i befsh edhe xxx shkrime tjera.
Argetim te kendshem te uroj.

Genta

Dreni30
07-05-05, 22:13
E nderuar Fleta

Urime 1 mij shkrimet e arritura dhe ishalla i ben xxxxxxx tjera shkrime.

Te pershendet Dreni30.

Fleta
07-05-05, 22:21
Urime Fleta,i befsh edhe xxx shkrime tjera.
Argetim te kendshem te uroj.

Genta

Faleminderit Genta, te uroje edhe un ty xxx te mira ne jete......

Fleta
07-05-05, 22:23
E nderuar Fleta

Urime 1 mij shkrimet e arritura dhe ishalla i ben xxxxxxx tjera shkrime.

Te pershendet Dreni30.

I nderuari Dreni, te falenderoje shume dhe te uroje caste te kendeshme kudo qe je........... :wink:

ShEjToNkA
07-05-05, 22:28
Fletushe ,mirė se na paske ardhė nė pallatin mbretėrorė. :lol:
Tė dėshirojė edhe xxxxxxxx shkrime tejra si gjethe nė borė :wink:

Tė pėrshėndes ku do qė je,gjithė tė mirat!

e_martumja
08-05-05, 00:11
Urime 1000 postime shyqyr qe erdhi pranvera keshtu na erdhi Fleta :wink: shendet, lumturi, dhe fat te deshiroj sepse e meriton.
Me dukesh nje person i sinqert dhe shpirt te mire, Vazhdo keshtu me postime te kendshme,


pershendetje nga e_martuara :wink:

Luana
08-05-05, 00:56
Jaaaaaaaaaaa Une spo mundem me besu qe ja ke tejkalu 1000shin , wowwwwwwwwwww diqka e pa mundur sepse paske ardhe me 11 Prill ende pa u mbush nji muaj te plot ja paske kalu krejtve , :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hmmmmmmmm me bere kurreshtare si eshte mundsia http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/s045.gif Ke ndonji experience Fleta :?:

Urime :wink:

Gjumashja
08-05-05, 08:13
Fleta urime per 1000 postimet tua shpresoj qe po kalon bukur dhe te pershendes kudo qe je :wink:

Fleta
08-05-05, 09:25
Fletushe ,mirė se na paske ardhė nė pallatin mbretėrorė. :lol:
Tė dėshirojė edhe xxxxxxxx shkrime tejra si gjethe nė borė :wink:

Tė pėrshėndes ku do qė je,gjithė tė mirat!

Mire se ju gjeta Shejtonka.....

Faleminderit shume........

Te deshiroje edhe ty gjith te mirat ne jete........

Fleta
08-05-05, 09:28
Urime 1000 postime shyqyr qe erdhi pranvera keshtu na erdhi Fleta :wink: shendet, lumturi, dhe fat te deshiroj sepse e meriton.
Me dukesh nje person i sinqert dhe shpirt te mire, Vazhdo keshtu me postime te kendshme,


pershendetje nga e_martuara :wink:

Shyqyr befshe e_martumja, me pranvere vin edhe gjith te mirat a ? :wink:
Pershendetje te ngrohte ke edhe nga une, dhe te deshiroje gjith te mirat ......

Kalo sa me mire

Fleta...... :wink:

Fleta
08-05-05, 09:43
Jaaaaaaaaaaa Une spo mundem me besu qe ja ke tejkalu 1000shin , wowwwwwwwwwww diqka e pa mundur sepse paske ardhe me 11 Prill ende pa u mbush nji muaj te plot ja paske kalu krejtve , :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hmmmmmmmm me bere kurreshtare si eshte mundsia http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/s045.gif Ke ndonji experience Fleta :?:

Urime :wink:

Jaaaaaaaaa as un nuk po mundem me besu se me ka ndodhe kjo e nderuara Luana, po sidoqofte ja doja,bile bile ne nje shoqeri siq jeni ju eshte dashte qe per nje jave te kaloje njemishin, po ja qe fati e don keshu , jam pak e ngadalshme.........

Nuk ke nevoje te behesh kureshtare fare se ja po te tregoje :arrow: KOMPJUTERE+INTERNETE+SHOQERI , ja kjo eshte e tera........ :wink:
Nuk e ceke se per cfare lloj eksperiesce e pate fjelen, nese mendon per kompjtere kam boll............ :lol: :lol: :lol: :lol:

Te falenderoje nga zemra per urimin tende dhe te deshiroje cdo te mire ne jete............ :wink:


Fleta.....

Fleta
08-05-05, 09:46
Fleta urime per 1000 postimet tua shpresoj qe po kalon bukur dhe te pershendes kudo qe je :wink:

Faleminderit zemrushe

Te deshiroje caste te kendeshme kudo qe je...... :wink:

florian
08-05-05, 10:37
FLETE ENDERUAR 1000 SHKRIME KE POSTUAR DHENJE MIJ JAM DUKE TI URUAR .

URIME FLETA DHE JA KALOFSH MIR .

Naki
08-05-05, 19:03
Fleta ,Ju pergezoje per postimet tuaja qe jane nje freski e forumit dhe ju deshiroje Mireseardhje ne Oborrin Mbreteror.
Urime Kurora Dardane dhe postimi i 1000.

Me nderime Naki

Psikologu
09-05-05, 05:57
E nderuara Fleta:

Urime per postimet tuaja dhe ju deshiroj suksese ne te ardhmen , mbetem me shpres se postimet tuaja nuk do te ken te ndalur ne ketė forum tonė te dashur.
Njė pershendetje te ngroht per ju e nderuar:
Psikologu

Diana007
09-05-05, 07:27
Fleta urime per 1000 shkimet e tua dhe mir se erdhe ne Pallatin Mbretror :wink:
Te pershendes dhe argetim te kendeshem :wink:

Me respekt Diana :)

Kercovari
09-05-05, 08:21
Fleta e nderuar
Femit gezohen edhe kur prindrit i genjejne se motrushen ua solli Lejleku,por nuk mund te na genjejn neve te ritur dhe te bejme gabimin me te madh ne jete te pergezojme lejlekun qe te solli ne mesin tone.
E shkeputur si Flete nga trungu i lisit sic thua edhe vete,erdhe ne mesin tone te na sjellis freski dhe me kete edhe bindje te thelle se nuk kemi te bejme me nje Flete qe do te mund te bante era ku te doje,por te solli ne shtepin dardane qe eshte edhe streha e shtepis tende ku u linde dhe u rite.
Kur ne ndjehemi te privilegjuar qe te kemi ne jeten tone virtuale,s`do mend se prindrit e tua meritojne Uratat me te medha qe te linden dhe te riten i bindur se edhe rrethi ku jeton mund te shijoj ngrohtesin e Zonjes-Zonjushe bujare,gojeembel,e gatshme te thyej cdo bariere me mjetin me te forte qe posedon njeriu-Intelengjencen.
Duke te pergezuar rekordin e postimeve te tua,te deshiroj gjitha te mirat ne familje, ne jete shendet dhe lumturi,me ndjenjen me te forte qe me buron nga zemra-Ku te vesh kemben te dhasht zoti edhe fatin.
Me respekt Kercovari.

Dali!Keq
31-05-05, 22:56
Urime per ju zonjushe Fleta Mesazhe: 1061
Kaloni qaste te kendshme.

Diana007
07-09-05, 09:38
Oj Flet moj ka te leshoj toka keshtu , ende nuk esht ardh vjeshte qe te largohesh keshtu :?

Te pershendes :wink:

https://a248.e.akamai.net/7/248/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/ROS24Red40NoFill2_l.jpg

Urata
07-09-05, 12:51
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_flrwishes/1011-019-16-1042.gif


Fleta, t'pershendes lehte dhe sinqerte...
Nicku yt shume i kendshem!

Diana007
09-06-07, 19:42
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:07
Vikend te kendeshem


Instruktori