PDA

View Full Version : Krokodilli


Gjumashja
14-05-05, 09:27
Kroki te pershendes per 1mij postimet e tua kalofsh mire ne forumin dardania

Diana007
14-05-05, 10:03
O Kroki per hajer 1000 ishalla edhe shum shkrime tjra i bom ketu ne Dardani :wink:

Te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat

Me respekt Diana :wink:

Naki
14-05-05, 18:28
Ja edhe nje Mbrete ju bashkua mbreterise Dardane, Zt.Krokodil ju deshiroje mireseardhje dhe ju pergezoje per postimin e 1000.

Me nderime Naki

Gentiana
14-05-05, 18:42
Urime Krokodilli, dhe shum postime tjera.

Mbremje te kendshme te uroj, ku do qofsh.

Genta

dr1ta
14-05-05, 20:47
Urime 1000 postimet Kroki ..ja kalofsh sa me mire ketu
Te pershendes
drita
:)

Murgesha
14-05-05, 21:36
Kroki urime pėr shkrimet tuaja.
Mbes me shpresė qė akoma do tė vazhdoni tė shkruani si gjer mė tani.

turisti
14-05-05, 23:00
Krokodilli i nderuar,

:P Urime nga zemra :P 1000 :P postime,diplomimin dhe mireseardhjen ne Pallatin mbreteror. Me gezon fakti qe je prap ne mesin tone,dhe te deshiroj shume shkrime te mira si deri me sot.Shpresoj se do te na bashkangjitesh si -merakli- i vjeter.

Me respekt,
TURISTI.

Kaltrushi
17-05-05, 07:55
Pershendetje.......


I nderuar krokodill!


po te ishte ky nje Sondazh se kush voto me se miri......une do kisha jepe voten ty.........

por pasi esht nje urim.......po ta jap nje Urim.......edhe at specifik.....dhe nga zemra....

te uroj edhe XXXYYYYYYYZZZZ Postime tjera (per pakez kesh duke ta uru nga krejt alfabeti... :lol: ).....

shkrimet tuaja te mirefillta me pelqejn

ne jete private te uroj shume SHENDET, Fat, Lumturi dhe Suksese....vazhdo me shkrime tuaja............ :wink:


me nderime


kaltrushja..... :wink:

halla e madhe
17-05-05, 20:38
Krokodill_Urime qe paske kalu 1000shen e postimeve..bile djal i zoti...te deshiroj suksese kudo qe gjendesh :lol:

spirl_girls
17-05-05, 20:46
i shtirshh

anna
18-05-05, 20:37
Njeri urime aa!!te deshiroj shume suksese dhe vazhdo keshtu!!! tung nga anna :wink:

anna
18-05-05, 20:37
Njeri urime aa!!te deshiroj shume suksese dhe vazhdo keshtu!!! tung nga anna :wink:

Tomori
18-05-05, 22:24
Urime krokodil Aligatori!!!
-Te Uroje edhe shum postime ne te ardhmen...
tungji i nderuari...
Me respekt
Tomori :wink:

Tomori
18-05-05, 22:24
Urime krokodil Aligatori!!!
-Te Uroje edhe shum postime ne te ardhmen...
tungji i nderuari...
Me respekt
Tomori :wink:

Dali!Keq
31-05-05, 16:16
Krokudill urime postimet e juaja,qaste te kendshme Zotija juaj.

turisti
05-07-05, 23:41
Krokodil i nderuar,

Te pershendes kudo qe te jesh dhe te deshiroj ēdo te mire. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

Prishtinasja_
06-07-05, 17:40
Urime 1000 Postimet !!!!!!

Te pershendes

Prishtinasja_ :D

GURI SYLAJ
06-07-05, 18:00
Kroki urime per titullin mbret, po kush eshte ai trim qe te ven kurorene mreterise se...

Pershendetje dhe edhe me shume postime.

Guri Sylaj

Kodra
15-07-05, 20:15
*********
*********
*********

Krokodili,tė pėrshėndes sė pari e pastaj tė dėshiroj Urime pėr kėto postime qė ke bėrė nė FD.

Kam Respekt tė madh ndaj Krokodilave :wink: pra


Me Respekt

Kodra

Krokodilli
20-07-05, 06:17
o ju pershendet Krokodilli te gjithve nga zemra,, se me paska pas marr gjumi,, skom hy ne pjesen e Pershendetjeve dhe Urimeve ka nja 4 muaj,,,, sjom mesu une me pershendet kerkan,,

po ju falemderoj te gjithve edhe njehere,, jeni me te miret

Gjumashja
Naki
Diana007
Gentiana
Dr1ta
Murgesha
Turisti
Kaltrushi
Halla e madhe
Reana
Dali!keq
Prishtinasja
Anna
Tomori
GURI SYLAJ
KODRA

Flaka_1
31-07-05, 19:03
Pershendetje te sinqerta me shume te mira, e dashuri per ty i dashur KROKODILL
Me dashuri flaka!

lazdrani
04-08-05, 19:14
Kroki i dashur!


Gashiani Lazdran te pershendes ku do qe gjindesh tani per tani.Argetim dhe lumturi ne jeten tuaj :D

Arb
14-08-05, 07:25
I nderuar Krokodil,

Urime per afro 2000 postimet e deritanishme!

Duke shpresuar qe je mire, dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire, mbetesh i pershendetur!

Gjithe te mirat te gjitheve atje ne Australi!

Krokodilli
14-08-05, 08:20
Pershendetje te sinqerta me shume te mira, e dashuri per ty i dashur KROKODILL
Me dashuri flaka!

flm Flaka_1 e nderuar, edhe une te pershendes kudo qe je

Krokodilli
14-08-05, 08:22
Kroki i dashur!


Gashiani Lazdran te pershendes ku do qe gjindesh tani per tani.Argetim dhe lumturi ne jeten tuaj :D
flm lazdrani i nderuar,
gjithashtu te pershendes, dhe te uroj fat ne jet,,

Krokodilli
14-08-05, 08:24
I nderuar Krokodil,

Urime per afro 2000 postimet e deritanishme!

Duke shpresuar qe je mire, dhe gjithcka eshte duke te shkuar mire, mbetesh i pershendetur!

Gjithe te mirat te gjitheve atje ne Australi!

Flm Arb , New York City Boy, pershendetje per ty vllaqko,, dhe gjith vendasit ne NY..

Naki
27-08-05, 12:16
Kroki,Valet e lumit Iber ju sjellin pershendetjen speciale per ju.

Naki

Krokodilli
27-08-05, 12:20
Kroki,Valet e lumit Iber ju sjellin pershendetjen speciale per ju.

Naki

Naki pranoj pershedetjen nga valet e lumit iber me gezim,,
ty te pershendes i nderuar prej matan oqeanit,,

Honesty^uk.
28-08-05, 09:18
Pershendetje Kontinenti i Larget :P
Te deshiroj cdo te mire ne jeten tuaj

Kalofshi sic ju deshiron zemra juaj

Me respekt
Honesty

Krokodilli
28-08-05, 11:27
Pershendetje Kontinenti i Larget :P
Te deshiroj cdo te mire ne jeten tuaj

Kalofshi sic ju deshiron zemra juaj

Me respekt
Honesty

gjithashtu i nderuar te pershendes ty dhe (mretereshen ton elizabeth :) ) , dhe te deshiroj te gjitha te mirat ne jet..

lazdrani
31-08-05, 10:09
I nderuari Kroki!


Qaste te bukura per ju ku do qe gjindeni tani per tani :wink:All the best in your life 8)

Krokodilli
03-09-05, 09:31
I nderuari Kroki!


Qaste te bukura per ju ku do qe gjindeni tani per tani :wink:All the best in your life 8)

Lazdrani nje pershendetje edhe per ty vllaqko , lazdran po me rrespekt, ,,,

Domira
04-09-05, 11:18
Kroki i nderuar te pershendes ....qofsh mire kudo qe je.

Vazhdo me shkrimet tua interesante dhe te sinqerta.

kalo sa me bukur

Me nderime
Domira

Krokodilli
05-09-05, 08:14
Kroki i nderuar te pershendes ....qofsh mire kudo qe je.

Vazhdo me shkrimet tua interesante dhe te sinqerta.

kalo sa me bukur

Me nderime
Domira

Domira flm per rrespekt,, pershendetje edhe per ty gjithashtu,, te uroj qaste te kendshme kudo qe je..

rilinda
08-09-05, 21:40
Ēdo fjale eshte e tepert :?

Pershendetje Krokodil :wink:

Diana007
10-09-05, 08:56
Kroki te pershendes shum dhe nje dit te mbar

Diana :wink:

Krokodilli
10-09-05, 10:10
Diana007 dhe Rilinda,,,, pershendetje per ju ,, jeni te embla si mjalti

Reana
24-09-05, 05:34
E pershendes Krokodilin :P :lol:
dhe i deshiroj te jete i hareshem gjithmone!!!

(kthema more tabelen me emrin tim, qy :lol: )

turisti
03-10-05, 12:36
Kroki i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj vazhdimin e studimeve me shume suksese ne jete dhe shoqeri.Femrat me te bukur ēofshin me ty.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Krokodilli
03-10-05, 13:14
E pershendes Krokodilin :P :lol:
dhe i deshiroj te jete i hareshem gjithmone!!!

(kthema more tabelen me emrin tim, qy :lol: )

ka humb tabela,, nuk ta kam marr une lol

te pershendes gjithashtu reana http://www.ccmtexte.de/rezis/cover/reana-tc.jpg

Krokodilli
03-10-05, 13:17
Kroki i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj vazhdimin e studimeve me shume suksese ne jete dhe shoqeri.Femrat me te bukura ēofshin me ty.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

flm turisti,, gjithashtu te pershendes,, dhe te deshiroj rrug te mbar per ne Australi,, pushime verore, si turist :wink:

Diana007
06-10-05, 13:42
Kroki te pershendes dhe te uroj nje dit te mabr :D

Me respekt Diana :wink:

Krokodilli
06-10-05, 16:40
Kroki te pershendes dhe te uroj nje dit te mabr :D

Me respekt Diana :wink:
flm Diana007 zemerbukura e forumit Dardania,, nje mpuq ne faqe per ty mpuqqqqqqqqqqq ,, je me e mira

Kercovari
07-10-05, 06:47
Kroki i nderuar
Akoma me vjen era e qumshit te kengurave,dhe si shenje falemenderimi per te sherbimin qe me ke be,te leje nje pershndetje te ngrohte duke te deshiruar cdo te mire ne jete,shendet dhe lumturi me kudo qe te ndodhesh.
Kercovari.

Arb
07-10-05, 06:54
I nderuar Kroki,

Nje ndalim i shkurter ne kete oden tende per t'ju lene nje mesazh pershendes!

Shpresoj se gjithcka eshte duke shkuar mire atje ne Kontinentin e juaj!

A keni ba cerdhje kompakte Shqiptare atje, apo jo?

Gjithe te mirat deri heren tjeter!

GURI SYLAJ
07-10-05, 08:55
Nje pershendetje vllezerore per Krokodilin.

Krokodilli
12-10-05, 06:46
Kroki i nderuar
Akoma me vjen era e qumshit te kengurave,dhe si shenje falemenderimi per te sherbimin qe me ke be,te leje nje pershndetje te ngrohte duke te deshiruar cdo te mire ne jete,shendet dhe lumturi me kudo qe te ndodhesh.
Kercovari.

Kercovari kam nderin te jem ne mesin tuaj,,,, je nje person qe i takon botes se Civilizuar,,,,, Humori, realiteti dhe Serioziteti gjenden ne ju gjithmon,, je i gjithanshem gjithanshem
pershendetje gjithashtu,, dhe gjith te mirat ne jet

Krokodilli
12-10-05, 06:53
I nderuar Kroki,

Nje ndalim i shkurter ne kete oden tende per t'ju lene nje mesazh pershendes!

Shpresoj se gjithcka eshte duke shkuar mire atje ne Kontinentin e juaj!

A keni ba cerdhje kompakte Shqiptare atje, apo jo?

Gjithe te mirat deri heren tjeter!

Pershendetje Arb,, flm qe u ndalove,, shurt por me vler per mu....
Deri me tani nuk ka asnje problem ne kontinentin ku jam,, qerdhe kompakte shqiptare kem ketu qysh nga viti 1980 ..
por mbas luftes ne Kosove ka fillu nje zhvillim sadopak,,,,, zeri i Shqiptarve ka arrit deri ne Parlament ne shtetin VICTORIA _MELBOURNE
ku gjenden diku rreth 50.000 Shqiptar, shumica datojn prej viteve 1920

mbetesh i pershendetur kudo qe je

Krokodilli
12-10-05, 06:55
Nje pershendetje vllezerore per Krokodilin.
Guri Sylaj prano edhe pershendetjen time vllezerore,, dhe paqt shqiptaria burra si ti gjithmon,,
Kalo si eshte me se miri kudo qe je

doGzona
13-10-05, 03:44
Krokodili i nderuar, nje pershendetje nga zemra per ju kudo qe te jeni,

Ju deshiroje jete te qete te lumture e pa brenga kudo.

Ju pershendet

doGzona

dr1ta
14-10-05, 00:22
Hello :)

Peace


Te pershendes kroki , deshiroj cdo te mire ne jeten e juaj .

Truthfully
Drita

Krokodilli
14-10-05, 06:48
Hello :)

Peace


Te pershendes kroki , deshiroj cdo te mire ne jeten e juaj .

Truthfully
Drita

dr1ta mori dr1ta.... the more i read from you,,,, the more i like you.....
te pershendes kudo qe je sweetheart :wink:
all the best

Krokodilli
14-10-05, 06:52
Krokodili i nderuar, nje pershendetje nga zemra per ju kudo qe te jeni,

Ju deshiroje jete te qete te lumture e pa brenga kudo.

Ju pershendet

doGzona

doGzona flm qe more koh te ndalesh ne oden time... te pershendes dhe te uroj qdo te mire ne jet...

Psikologu
16-10-05, 10:33
Krokodilli i nderuar!

JU pershendes duke ju deshiruar cdo tė mirė , suksese , shendet dhe tė mbarė ne jeten e juaj.
Me nderime si cdo here pėr ju;

Psikologu

Kercovari
26-10-05, 17:03
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Flaka_1
30-10-05, 01:03
Mbetesh i pershendetur nga thellesia e zemres se Flakes!

Krokodilli
30-10-05, 04:01
Krokodilli i nderuar!

JU pershendes duke ju deshiruar cdo tė mirė , suksese , shendet dhe tė mbarė ne jeten e juaj.
Me nderime si cdo here pėr ju;

Psikologu

flm per kohen qe more qe tme pershendet,, ,gjithashtu te deshiroj cdo te mire ne jet I nderuari Psikologu

Krokodilli
30-10-05, 04:04
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Kercovari flm per rrespekt,,, je nje figure e qmuar nga une ne forumin Dardania...
te pershendes dhe te deshiroj cqo te mire ne jet.

Krokodilli
30-10-05, 04:07
Mbetesh i pershendetur nga thellesia e zemres se Flakes!
uhhh Flaka, sa e mir je,,, ma moj mos me pershendet nga thellesia e zemres, mos lendo zemren per nje pershendetje

edhe une te pershendes dhe te deshiroj qdo te mir ne jet, te deshiroj te kalosh nje jet perplot dashuri (je perplot dashuri dhe rrespekt keshtu qe e meriton)
tung

Flaka_1
30-10-05, 19:11
Mbetesh i pershendetur nga thellesia e zemres se Flakes!
uhhh Flaka, sa e mir je,,, ma moj mos me pershendet nga thellesia e zemres, mos lendo zemren per nje pershendetje

edhe une te pershendes dhe te deshiroj qdo te mir ne jet, te deshiroj te kalosh nje jet perplot dashuri (je perplot dashuri dhe rrespekt keshtu qe e meriton)
tung


Kur pershendetja rrejedh nga zemra ime atehere zemra vetem sa me ringjallet, e jo lendohet ,kam zemer te veqante nga te tjeret !
Kete dashta ta bej me dije dhe prape te pershendes edhe me nga thellesia e zemres!
Me dashuri flaka!

Krokodilli
31-10-05, 09:12
Mbetesh i pershendetur nga thellesia e zemres se Flakes!
uhhh Flaka, sa e mir je,,, ma moj mos me pershendet nga thellesia e zemres, mos lendo zemren per nje pershendetje

edhe une te pershendes dhe te deshiroj qdo te mir ne jet, te deshiroj te kalosh nje jet perplot dashuri (je perplot dashuri dhe rrespekt keshtu qe e meriton)
tung


Kur pershendetja rrejedh nga zemra ime atehere zemra vetem sa me ringjallet, e jo lendohet ,kam zemer te veqante nga te tjeret !
Kete dashta ta bej me dije dhe prape te pershendes edhe me nga thellesia e zemres!
Me dashuri flaka!

je shum e mire Flaka1 :) , ne kete rast edhe une te Pershendes nga Thellesia e Zemres me nje huggggggggg dhe nje mpuqqqqq ne faqe

Kaltrushi
31-10-05, 14:04
ore mik,
ore krokodill,

po si te kam??
te uroj shume qaste te bukra
shpresoj se gjendesh mire e ma mire
te uroj nje jave te mbare....kudo qe gjindesh


te pershendet

kaltrushi
(natyrisht edhe une te pershendes nga Zemra....... :wink: )

kalo sa ma bukur

Sy_kaltra
13-11-05, 13:30
http://img.123greetings.com/eventsnew/intouch_sendsmile/8566-010-15-1042.gif

vushtrria
13-11-05, 14:10
krokodili,pershendetje nga vushtrriu kudo qe je,jeni i shkelqyshem :lol:

zana e maleve
13-11-05, 14:11
pershendetje edhe nga une kroki

Krokodilli
16-11-05, 10:08
ore mik,
ore krokodill,

po si te kam??
te uroj shume qaste te bukra
shpresoj se gjendesh mire e ma mire
te uroj nje jave te mbare....kudo qe gjindesh


te pershendet

kaltrushi
(natyrisht edhe une te pershendes nga Zemra....... :wink: )

kalo sa ma bukur

qe moj Kaltrushi, si pasna vonu me lexu kete pershendetje nga mikesha e dardanis.. shpresoj se edhe ju jeni mire e nderuar, gjithashtu te pershendes nga thellesia e zemres me nje hugg.......

Krokodilli
16-11-05, 10:10
http://img.123greetings.com/eventsnew/intouch_sendsmile/8566-010-15-1042.gif

sy_kaltra,,, I alwayz smile,, even when im not happy or even when im sad....... :lol: (funny a?)

anywayz
te pershendes kudo qe je dhe te deshiroj qaste te mira-- huggz

Krokodilli
16-11-05, 10:13
vushtrria dhe zana e maleve,, ju pershendes gjithashtu dhe ju flm qe gjetet kohe te vizitoni oden e Krokit.......
qaste te lumtura per ju
tung

ninnela
16-11-05, 14:16
Pershendetje per ty i nderuar.


Me nderime NINNELA :lol:

Urata
16-11-05, 14:35
E pershendes vllaun tim ngrohte, ēilter dhe fortė ...

Moterzisht Urata!

Diana007
24-11-05, 09:55
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Flaka_1
25-11-05, 04:17
Mbetesh i pershendetur nga thellesia e zemres se Flakes!
uhhh Flaka, sa e mir je,,, ma moj mos me pershendet nga thellesia e zemres, mos lendo zemren per nje pershendetje

edhe une te pershendes dhe te deshiroj qdo te mir ne jet, te deshiroj te kalosh nje jet perplot dashuri (je perplot dashuri dhe rrespekt keshtu qe e meriton)
tung


Kur pershendetja rrejedh nga zemra ime atehere zemra vetem sa me ringjallet, e jo lendohet ,kam zemer te veqante nga te tjeret !
Kete dashta ta bej me dije dhe prape te pershendes edhe me nga thellesia e zemres!
Me dashuri flaka!

je shum e mire Flaka1 :) , ne kete rast edhe une te Pershendes nga Thellesia e Zemres me nje huggggggggg dhe nje mpuqqqqq ne faqeHi Kroki


Kete huggggggg nuk po guxoj ta marre se mos eshte vertet huggggg i krokodillit e kur krokodilli te dhuron hugggg e pate puna jote te perbiu me te gjitha , :wink: :lol:
A kete mpuqqqqqqqq po e marre me qef tani ne kete qast kur mengjezi ende nuk ka aguar !

Pershendetje te flakta & mpuqqqqq pa hugggggg shkojne vetem per Krokin dhe disponimin e tij!

I bashkangjitet & kenga vijuese nga Radio Dardania qe tani po e degjoj :
ohhhh luje qike-qike
ohhhh qike-qike luje belin qike


Me dashuri flaka

Krokodilli
25-11-05, 08:51
Pershendetje per ty i nderuar.


Me nderime NINNELA :lol:

NINNELA flm qe gjete kohe ta pershendet Krokin 8)

te pershendes gjithashtu dhe te deshiroj te gjitha te mirat

Krokodilli
27-11-05, 06:58
Ju pershendes te gjithve nga zemra dhe ju deshiroj nje dimer te leht, gezimi dhe lumturia qofshin gjithmon me ju

Murgesha
Psikologu
Fortuna
xhema
schütze
Luana
Dreni
Agroni22
NAKI
lazdraniArb
KĖRĒOVARI
turisti
Naki
Flaka_1
Rilinda
Zana_ch
Dogzonen
Diana007
Kaltrushi
Dimri
Barbaroza
MemphiSx
Bleona
NINNELA
zanen e maleveeeee
vushtrria
Sy_Kaltra
laliloli
GURI SYLAJ
Agroni22
Reana
Stuhia
hallen e madhe...
RAFET
ARTISTI
Tomorin
Urata

AXHA
27-11-05, 10:25
Ju pershendes te gjithve nga zemra dhe ju deshiroj nje dimer te leht, gezimi dhe lumturia qofshin gjithmon me ju

Murgesha
Psikologu
Fortuna
xhema
schütze
Luana
Dreni
Agroni22
NAKI
lazdraniArb
KĖRĒOVARI
turisti
Naki
Flaka_1
Rilinda
Zana_ch
Dogzonen
Diana007
Kaltrushi
Dimri
Barbaroza
MemphiSx
Bleona
NINNELA
zanen e maleveeeee
vushtrria
Sy_Kaltra
laliloli
GURI SYLAJ
Agroni22
Reana
Stuhia
hallen e madhe...
RAFET
ARTISTI
Tomorin
Urata
.................................................. .................................................. ......
Shum selam edhe pej AXHE oooooo shum i neruemi Krokodilli.
Ishalla edhe ju e kaperceni si asht mier e ma mier nkit dimen e nkit dynja,ishalla ju prihet edhe juve e mara e keni shneten edhe familen jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi shum i neruemi Krokodilli.

laliloli
27-11-05, 22:37
Krokodilli erdha pak nga katundi me ndejt ne sheher se moti nuk kam qen e me ngrene slladaleta, :lol: :lol: :lol: por mos u bej merak,se qizmet i kam lare ,edhe berllokun nuk e hudhe ne rruge :lol: :lol: :lol:

Bera pak shaka i nderuar ,duke pase besim se nuk me hidheroheni

Andaj nen atmosferen e kesaj shakaje te pershendes dhe te deshiroj gjithe te mirat ne jete

Me rrerspekt Lali

Krokodilli
28-11-05, 12:26
Krokodilli erdha pak nga katundi me ndejt ne sheher se moti nuk kam qen e me ngrene slladaleta, :lol: :lol: :lol: por mos u bej merak,se qizmet i kam lare ,edhe berllokun nuk e hudhe ne rruge :lol: :lol: :lol:

Bera pak shaka i nderuar ,duke pase besim se nuk me hidheroheni

Andaj nen atmosferen e kesaj shakaje te pershendes dhe te deshiroj gjithe te mirat ne jete

Me rrerspekt Lali

laliloli shkunu shkunu pak,, se krejt jaknen me kasht e san e paske,, a drejt pej ahrit te lopve e ne od te krokit a??

haha pershendetje i nderuar, te flm gje gjete kohe tme vizitosh, ashtu si je - je gjithmon i mireseardhur :lol: , gjithashtu te deshiroj te gjithe te mirat ne jet.. dhe te uroj festen e 28 nentorit....
tung

Krokodilli
28-11-05, 12:29
Urata , Dianna_007 dhe Flaka_1
ju pershendes , ju flm qe gjetet kohe ta vizitoni oden e Krokit....
ju deshiroj te gjitha te mirat ne jet, gjithashtu nje argetim te kendshem

dr1ta
01-12-05, 23:17
OO sweetchili me ke harrruuu mua :evil: ncncn bumbar kam met be :evil: po si e harrove motren e madhe ?

(just kiding) :lol: :lol: :lol:


Pershendetje Kroki , deshiroj nje ver te mire . :)

Murgesha
02-12-05, 00:07
Kroki tė falėnderoj pėr kėtė pėrshėndetje, duke tė dėshiruar ēdo tė mirė dhe pushime tė kėndshme verore.

Me dėshirė tė madhe qė tė isha tani nė Australi vetėm po ta lė njė pėrshėndetje dimėrore kėtu.

Murgesha!

Reana
02-12-05, 02:53
OO sweetchili me ke harrruuu mua :evil: ncncn bumbar kam met be :evil: po si e harrove motren e madhe ?

(just kiding) :lol: :lol: :lol:


Pershendetje Kroki , deshiroj nje ver te mire . :)

Ka kujtu pse me ka pershendete mua, te ka pershendete edhe ty :lol: :wink:

halo Kroki, how you'dewin' :lol: :arrow:

Krokodilli
02-12-05, 06:51
OO sweetchili me ke harrruuu mua :evil: ncncn bumbar kam met be :evil: po si e harrove motren e madhe ?

(just kiding) :lol: :lol: :lol:


Pershendetje Kroki , deshiroj nje ver te mire . :)

sowy dr1ta,, my lil sista :lol: te pershendes gjithashtu

Krokodilli
02-12-05, 06:52
Ju pershendes te gjithve nga zemra dhe ju deshiroj nje dimer te leht, gezimi dhe lumturia qofshin gjithmon me ju

Murgesha
Psikologu
dr1ta
Fortuna
xhema
schütze
Luana
Dreni
Agroni22
NAKI
lazdraniArb
KĖRĒOVARI
turisti
Naki
Flaka_1
Rilinda
Zana_ch
Dogzonen
Diana007
Kaltrushi
Dimri
Barbaroza
MemphiSx
Bleona
NINNELA
zanen e maleveeeee
vushtrria
Sy_Kaltra
laliloli
GURI SYLAJ
Agroni22
Reana
Stuhia
hallen e madhe...
RAFET
ARTISTI
Tomorin
Urata

Agroni22
02-12-05, 16:20
Ju pershendes te gjithve nga zemra dhe ju deshiroj nje dimer te leht, gezimi dhe lumturia qofshin gjithmon me ju

Murgesha
Psikologu
dr1ta
Fortuna
xhema
schütze
Luana
Dreni
Agroni22
NAKI
lazdraniArb
KĖRĒOVARI
turisti
Naki
Flaka_1
Rilinda
Zana_ch
Dogzonen
Diana007
Kaltrushi
Dimri
Barbaroza
MemphiSx
Bleona
NINNELA
zanen e maleveeeee
vushtrria
Sy_Kaltra
laliloli
GURI SYLAJ
Agroni22
Reana
Stuhia
hallen e madhe...
RAFET
ARTISTI
Tomorin
Urata edhe une te pershendes dhe te uroje qdo te mire ne te ardhmen

schütze
02-12-05, 22:16
shoki nderuar pranoni pershendetje te sinqerta,ju uroj gjith te mirat ne jet

me respekt
schütze

Naki
27-12-05, 22:27
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 03:33
I nderuar Kroki.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Gezimi qofte pjese e pandashme e zemres tande ne vitin qe po vjen.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Diana007
28-12-05, 13:30
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

rilinda
28-12-05, 15:25
http://img510.imageshack.us/img510/5156/kartoline9kz.png (http://imageshack.us)

Barbaroza
28-12-05, 17:13
Kroki i nderuar,urime per Vitin e Ri 2006.Enderrat tuaja u befshin realitet ne vitin e ri!

http://home.wangjianshuo.com/archives/2004/01/22/shanghai-dots-fireworks.jpg

lazdrani
28-12-05, 19:00
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/88816S25.JPG

Kroki Happy 2006 :wink:

Artisti
28-12-05, 20:31
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:17
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

laliloli
29-12-05, 00:17
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Vigani
29-12-05, 03:01
http://www.dgreetings.com/newimages/newyear/new-yearanimated.gif


GEZUAR 2006-ta vllako...

Viganica

ninnela
29-12-05, 11:30
Me fat VITI I RI 2006 i nderuari KROKI

Fati dhe lumturia ju percjellshin ne cdo hap kudo qe je.


Me nderime nga NINNELA :D :wink:

Gjumashja
29-12-05, 11:38
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 12:41
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Krokodilli
30-12-05, 13:07
i lexova te gjitha pershendetjet nga ju dhe me te vertet ndjehem mire qe pata rastin te pranoj te gjitha keto urime nga ju shoke, shoqe , motra vllezer shqiptar,,,,

gjithashtu ju uroj vitin e ri te gjithve , posaqerisht pershendes

AXHA
dr1ta
Murgesha
Reana
Naki
Lazdrani
Agroni22
Schutze
Domira
Diana007
Rilinda
Barbaroza
Artisti
laliloli
ninnela
vigani
Gjumashja
Zana_ch

URIME 2006

Kercovari
30-12-05, 18:14
Gezuar http://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gifShendet dhe lumturi,suksese te nejpasnjeshme ne jete.
Kercovari

turisti
30-12-05, 19:21
:P Kroki i nderuar, :P

Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006,

Shendet,jete te lumtur familare dhe te gjate,realizimin e te gjitha deshirave dhe momentet e lumtura,

te deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 20:00
**********
**********
**********

Krokodili i nderuar,

ke pėrshėndetje tė mėdha nga unė .


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Sy_kaltra
30-12-05, 22:21
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Tomori
31-12-05, 00:49
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

doGzona
31-12-05, 06:23
I nderuari Krokodilli,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Guri i madh
31-12-05, 09:40
krokodillit pershendetje dhe urime vitin e ri 2006 dhe shum gzime ne jet

Luana
31-12-05, 09:46
Urime festa e vitit te ri 2006 ....


http://www.bgreetings.com/ecards/holidays/new_year/02.gif

tushja
31-12-05, 11:05
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e gjdo deshire ne jete,shendet,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Murgesha
31-12-05, 13:03
Kroki i nderuar.

Shėndeti dhe lumturia le tė jetė pėrcjellėse jotja besnike gjatė kėtij viti.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://www.stjosephisland.net/hiltontownship2004/happy%20new%20year.gif

Psikologu
31-12-05, 14:41
I nderuar!

Gezuar Vitin e ri 2006..


Cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj dhe nė realizimin e deshirave tė juaja.


Me nderime si cdo here;

Psikologu

Gentiana
31-12-05, 14:47
Kroki, gezuar vitin e ri.

Gjitha te mirat te percjellshin kudo.

Genta

Vigani
31-12-05, 20:18
Krokodil vllavushi t'pershendet motra duke t'deshiruar fat,gezim,hare,mbaresi,suksese,pasuni,mireqenje dhe mbi te gjitha shendet ne vitin e ri 2006!

GEZUAR...!

Naki
17-01-06, 19:50
Kroki pranoni pėrshėndetjet e mija tė sinqerta,duke ju dėshiruar ēdo tė mirė.

Naki

lazdrani
22-01-06, 21:48
I nderuari Vella Kroki!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi

Kercovari
22-01-06, 21:59
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

Zana_ch
25-01-06, 15:35
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:27
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

Krokodilli
04-03-06, 08:52
Pershendetje per te gjith ju vllezer dhe motra, shok dhe shoqe te forumit Dardania, me paska marr malli me hy ne forum, isha ne pushime disa muaj dhe tash u ktheva, shpresoj se ju gjej te gjithve mire,,,, njeherit urime per pamjen e re te forumit Dardania.de

Krokodilli
19-06-06, 12:25
Pershendetje te perzemerta te gjithe juve shokeve/shoqeve te forumit ..
pas nje pushimi nga forumi Dardania per shkak te studimeve,, se shpejti do ti kthehem keti forumi dhe diskutimeve,, :biggrin: :biggrin: guess whos backkkkkkkkkkkkkkk

turisti
19-06-06, 12:31
Pershendetje te perzemerta te gjithe juve shokeve/shoqeve te forumit ..
pas nje pushimi nga forumi Dardania per shkak te studimeve,, se shpejti do ti kthehem keti forumi dhe diskutimeve,, :biggrin: :biggrin: guess whos backkkkkkkkkkkkkkk

Gjithmene je i mire se ardhun,ALIGATORI I SHKOLLUM ,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha hahaahhahahahaha.

Psikologu
19-06-06, 12:33
Pershendetje te perzemerta te gjithe juve shokeve/shoqeve te forumit ..
pas nje pushimi nga forumi Dardania per shkak te studimeve,, se shpejti do ti kthehem keti forumi dhe diskutimeve,, :biggrin: :biggrin: guess whos backkkkkkkkkkkkkkk

Mirė se vjen i nderuari Krokodilli, dhe cdo kush qė ka vullnet dhe zemer tė mirė , tė kontriboj ne ketė forum , do tė jetė cdo here i mirėseardhur, edhe pse debatet dhe shkrimet nuk duhet tė na krijojnė imazh ose bindje urrejtese pėr askend ketu, por vetem tė jemi tė informuarė, tė bashkuarė dhe tė afruarė me aferė njeri-tjetrit.
Edhe njehere ;
Mirė se vjen prapė ne mesin e shoqerisė Dardane.

Me nderime pėr ju ;

Psikologu

Murgesha
19-06-06, 12:39
Pershendetje te perzemerta te gjithe juve shokeve/shoqeve te forumit ..
pas nje pushimi nga forumi Dardania per shkak te studimeve,, se shpejti do ti kthehem keti forumi dhe diskutimeve,, :biggrin: :biggrin: guess whos backkkkkkkkkkkkkkk

Mirė se na u ktheve Krokodilli i pėrmalluar. :tongue: :wink:

Naki
19-06-06, 14:03
Mirė se vini Kroki nė mesin e shoqėrisė Dardane.

Guri i madh
19-06-06, 20:52
Pershendetje te perzemerta te gjithe juve shokeve/shoqeve te forumit ..
pas nje pushimi nga forumi Dardania per shkak te studimeve,, se shpejti do ti kthehem keti forumi dhe diskutimeve,, :biggrin: :biggrin: guess whos backkkkkkkkkkkkkkk


krokodill te deshirojm kthimin ne dardani te uroj suksese ne studime

e_martumja
19-06-06, 21:08
Ishallah qmallish praaaaaaaaa


Mire se na erdhe perseri dhe pershendetje.


E_Martumja

Krokodilli
21-06-06, 06:03
Turisti
Psikologu
Murgesha
Naki
Guri i Madh
e martumja

ju flm per pershendetjet e juaja dhe mikepritjen, me vjen mire qe jeni mire dhe vazhdoni te kontriboni ne forumin dardan,

turisti
15-07-06, 20:53
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku i nderuar.:smile:

Prishtinasja_
16-07-06, 10:07
Pershendetje edhe nga une ,
kalofsh sa ma mire !!! :biggrin:

lazdrani
29-07-06, 22:12
Nje pershendetje te ngrohte per Krokin tim:cool: Lazdrani

lazdrani
23-07-07, 11:52
Nje pershendetje te ngrohte per Krokin tim:cool: Lazdrani

Kroki kam ndie se te kish kafshua nje Peshkaqenhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif ne kembe,te deshiroje sherim te shpejte e te na bashkangjitesh ne forum.Lazdrani

Krokodilli
02-08-07, 10:49
pas me shum se nje vit pa vizituar forumin dardania, vendosa te filloj te hy ne forum perseri, me vie mir qe emri dhe pasvordi nuk jan ndryshuar,,, keshtu qe ju pershendes te gjithve,, si anetarve qe i njoh,, poashtu edhe ju te rinjet qe sapo jeni regjitstruar ketu

rilinda
02-08-07, 11:14
Ooooo mirė se na erdheeee... edhe une t'pershendes ty shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum... (s'kom pas me kon mu perla sa sje kan i ksajde :S)

Krokodilli
07-08-07, 10:12
o pershendetje rilinda,, shpresoj se sdo te kemi kohe te perlahemi,, por te pershendes shum shum shum Prizrenalike

ninnela
09-08-07, 19:57
Krokiiiiiiiiiiiiiii prano pershendetje te perzemerta

Krokodilli
27-11-07, 03:10
Pershendetje edhe njehere per te gjith shoket dhe shoqet e dardanis

Gjumashja
27-11-07, 11:38
te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat (Y)

Prishtinasja_
28-11-07, 11:06
Vendas....

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Diana007
28-11-07, 11:08
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:25
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 14:51
Urime festa e flamurit. DEA

vjeshta
30-11-07, 18:32
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
03-12-07, 00:01
http://i27.photobucket.com/albums/c171/Crankhead17/thhello.gif

Krokodilli
03-12-07, 12:48
Gjumashja
Prishtinasja
Diana007
rilinda
DEA
Vjeshta
Luana, ju pershendes shum shum, qofshi mire kudo qe jeni,, me rrespekt Kroki

Gjumashja
05-12-07, 10:47
kroki te pershendes dhe qdo te mira sot . . .

lazdrani
20-12-07, 12:12
Me fat festa e Bajramit

LuLjaa
21-12-07, 02:03
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

L~Nora
23-12-07, 19:29
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

aLbaChiCk
26-12-07, 23:18
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

MemphiSx
30-12-07, 11:09
Urime Viti i Ri 2008,Paqė,Shendet dhe Lumturi iu Uroj qe te keni ne Vitin 2008 :)

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3419417/2/istockphoto_3419417_candles_happy_new_year_2008.jp g

Diana007
30-12-07, 12:43
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Gjumashja
30-12-07, 14:43
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:45
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

rilinda
30-12-07, 19:05
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Zana_ch
31-12-07, 01:36
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

ninnela
01-02-08, 01:58
Krokodili Te Pershendes Kudo Qe Je

Respekt Ninnela

Gjumashja
09-02-08, 09:46
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 00:47
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

turisti
21-02-08, 22:22
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 18:09
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

lazdrani
27-12-08, 16:18
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

MemphiSx
30-12-08, 01:14
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Krokodilli
15-01-09, 00:18
pershendetje te ngrohta nga shoku juaj Krokodilli, ka kohe te gjat qe skam hy ne forum, per fat te mir ende qenkam krokodill urime 2009

lazdrani
15-01-09, 00:25
Kroki mire se ke ardhe,nje befasi e bukure...me vjen mire qe ju shohe online.

Jana
15-01-09, 00:25
Pershendetje.....

Krokodilli
15-01-09, 12:33
Kroki mire se ke ardhe,nje befasi e bukure...me vjen mire qe ju shohe online.

Lazdrani ku te kam shoku me vjen mir qe ju gjej shendosh e mire

Krokodilli
15-01-09, 12:34
Pershendetje.....

Pershendetje Jana

LuLjaa
15-01-09, 13:25
Krokodilli mire se paske ardh, ju pershendes
dhe ju deshiroj argetim te kendeshem ne FD tash e mas
se nashta s`mungon ma :D

Qe ni lule t'vacel per ty ..

http://www.chinaflower214.com/proimages/20081318412775_.jpg

Prishtinasja_
15-01-09, 13:48
Vendas,

Mire se je rikthyer ne mesin tone ! :biggrin:

Te pershendes ! :smile:

egiiiii
15-01-09, 22:24
KROKI: pershendetje mir se ke ardhun

Krokodilli
18-01-09, 08:03
Prishtinasja
LuLja
egiiii
ju flm per mireseardhje, mire se ju kam gjet, ju pershendes

Diana007
05-09-09, 15:54
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Kaqanikasja
15-07-11, 10:45
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Mix/Mix-13.gif