PDA

View Full Version : A JENI I/E MARTUAR???te jemi korrkt...


Faqet : [1] 2 3

experti_lu
14-05-05, 17:35
jam kurreshtar te di kush eshte ketu i/e martuar???
vetem mos me pyetini mu se veshtire ekam ta tregoj realitetin. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-05-05, 20:18
jam kurreshtar te di kush eshte ketu i/e martuar???
vetem mos me pyetini mu se veshtire ekam ta tregoj realitetin. :lol: :lol: :lol:


Jo, pa treguar ti sė pari ti pėr veten tėnde as ne nuk do tė pėrgjigjemi.

Gjumashja
14-05-05, 20:45
pajtohem me Murgeshen :wink:

dr1ta
14-05-05, 21:09
JO nuk te tregojm :D

laliloli
14-05-05, 21:28
EKSPERT MOS JA NXJERR FUNIN ,TREGONA -TE TREGOJME

turisti
15-05-05, 00:38
A je -ekspert- ajo???! :wink:

Daja POLIC
15-05-05, 03:07
KORREKT

jo nuk jam i martum :)

Dilingjia
15-05-05, 10:51
i MARTUAR :lol:

Krokodilli
15-05-05, 11:02
i martuar, 7 femije me grun e par,, 3 me te dyten dhe me kete te treten vetem nje,, thone se jeta vazhdon sa te jetosh perparosh,, sju dihet te ardhmes... :wink:

Krokodilli
15-05-05, 11:04
i martuar, 7 femije me grun e par,, 3 me te dyten dhe me kete te treten vetem nje,, thone se jeta vazhdon sa te jetosh perparosh,, sju dihet te ardhmes... :wink:

harrova me tregu se keshtu e kam pa anderren,, po mire qe me dul anderr se mos tish kan anderr ken tum myt grat,, ishin ba te trijat bashk kunder meje,, euuuu euuuuuuuuuuuuuuuuu

Ex_Burri
15-05-05, 19:32
tungat quki dajes at ka daja mire ha ha ej po a spate qeter tem per veq ksej temes tende a ja-jaaaa le bre djal se ktu shkone krejt tinxas hiqu ti asej temes tende jo i martum e ju i qfejume qy djal hajt ti qiti shtosa vetit me martes se en bofsh mu martu ki mu mshel en burg ahahahah tung djali :wink:

experti_lu
16-05-05, 00:03
MURGESHA,auhaaaaaaaaaaaaaaaa,une ju thash se me shtini per s,gushti me bo mem pyet.
kush po ja fillon i/e para?une fill mas ja vazhdoj,propozoj ti me ja fillue? :lol: :lol: :lol: :lol:

experti_lu
16-05-05, 00:05
pajtohem me Murgeshen :wink:GJUMASHJA,per ty besoj se ja qelloj,se ti nuk ki kohe mu martu per arsye se vetem ne gjume rrin.hahahhahhahahahhahahahaha

experti_lu
16-05-05, 00:06
JO nuk te tregojm :DDRITA,as tinza nuk ban me tregue aaaaa?????
hajt vetem mu ne vesh tregom. :D :D :D

experti_lu
16-05-05, 00:07
EKSPERT MOS JA NXJERR FUNIN ,TREGONA -TE TREGOJMELALILOLI.phhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaa.te gjithe po doni me dite per mue a?
thene akullin dikush i pri bre se me plaset.hihihihihihihiihihih

experti_lu
16-05-05, 00:10
A je -ekspert- ajo???! :wink:TURISTI,po expert po,a jo magjistar,qysh me dite une?
a te bojme ni grupe e ti zbulojme kretj kush jan te martum ketu!
qka mendon ti? :wink:

experti_lu
16-05-05, 00:12
i martuar, 7 femije me grun e par,, 3 me te dyten dhe me kete te treten vetem nje,, thone se jeta vazhdon sa te jetosh perparosh,, sju dihet te ardhmes... :wink:KROKODILLI-hahahahhahaahaha,a ne zhganerr valla veshtire e ki me ja realizu ati qellimi. :lol: :lol:

experti_lu
16-05-05, 00:13
DAJA POLICI dhe DILINGJIJA,a po thuni me ju besu juve a???
kush po ju beson i pari vullneter,une s,jam vullneter per me ju besu,ahahahhahahahhahahahhaha

Stuhia
16-05-05, 00:16
Jo nuk jam. :lol:

experti_lu
16-05-05, 00:17
tungat quki dajes at ka daja mire ha ha ej po a spate qeter tem per veq ksej temes tende a ja-jaaaa le bre djal se ktu shkone krejt tinxas hiqu ti asej temes tende jo i martum e ju i qfejume qy djal hajt ti qiti shtosa vetit me martes se en bofsh mu martu ki mu mshel en burg ahahahah tung djali :wink:EX_BURRI ku je me gjyshin?
a po i tutesh ksej teme aaaa'?? ski faj se je bo ex-burr,mu pas kan trim kishe nejte vetem burr, :lol: :lol: :lol:
qy me gjyshin ti voglushi gjyshit,ky forum eshte per njerez intelekuala jo per hmmm,pe din ti,ahahhahahahhaha....sha pe thu me ja mshu ne sistemin ton sikur ne ate vendin tjeter?ahahhahahahaha.

experti_lu
16-05-05, 00:18
Jo nuk jam. :lol:deri kur nuk je se?hahahahahahhahahahhahah

Stuhia
16-05-05, 00:21
Jo nuk jam. :lol:deri kur nuk je se?hahahahahahhahahahhahah

Deri sa ta gjej te vertetin. :wink:

turisti
16-05-05, 00:28
A je -ekspert- ajo???! :wink:TURISTI,po expert po,a jo magjistar,qysh me dite une?
a te bojme ni grupe e ti zbulojme kretj kush jan te martum ketu!
qka mendon ti? :wink:

Valla,momentalisht nuk kam ide,ndoshta tjeter here ,po mbana per ate te vjeter qe jam TURIST. :wink:

experti_lu
16-05-05, 02:34
Jo nuk jam. :lol:deri kur nuk je se?hahahahahahhahahahhahah

Deri sa ta gjej te vertetin. :wink:kush e lyp e gjan thot populli.

Dilingjia
16-05-05, 07:36
DAJA POLICI dhe DILINGJIJA,a po thuni me ju besu juve a???
kush po ju beson i pari vullneter,une s,jam vullneter per me ju besu,ahahahhahahahhahahahhaha

Me thane JO e rrej vetveten,nime se ki keq duhet me vet edhe gruen qka thote edhe AJO :lol:

Krokodilli
16-05-05, 09:06
i martuar, 7 femije me grun e par,, 3 me te dyten dhe me kete te treten vetem nje,, thone se jeta vazhdon sa te jetosh perparosh,, sju dihet te ardhmes... :wink:KROKODILLI-hahahahhahaahaha,a ne zhganerr valla veshtire e ki me ja realizu ati qellimi. :lol: :lol:

hahaha jo shoki enxperti_lu veshtir nuk eshte hiq,, sidomos qetash kurr sosht kan ma let,,,, po ishalla nuk mi merr zoti ment e me mrri qaq larg,, njo edhe po kujtohna qysh du me dal ne fund me ta e jo 3..

Gjumashja
16-05-05, 09:15
pajtohem me Murgeshen :wink:GJUMASHJA,per ty besoj se ja qelloj,se ti nuk ki kohe mu martu per arsye se vetem ne gjume rrin.hahahhahhahahahhahahahaha


hahahahahahahha ashtu osht qe po ja nisi tash ma serioz me fol
Jo valla nuk jam e martune e as qe mendoj njeher me u martu sepse jom e reee edhe sdi more une as me fshi as kurgjo :? sum mer kurkush kshtu badihavgji :lol:

Krokodilli
17-05-05, 10:32
pajtohem me Murgeshen :wink:GJUMASHJA,per ty besoj se ja qelloj,se ti nuk ki kohe mu martu per arsye se vetem ne gjume rrin.hahahhahhahahahhahahahaha


hahahahahahahha ashtu osht qe po ja nisi tash ma serioz me fol
Jo valla nuk jam e martune e as qe mendoj njeher me u martu sepse jom e reee edhe sdi more une as me fshi as kurgjo :? sum mer kurkush kshtu badihavgji :lol:

GJUMASHJA ta hjeki une ate Problem,, ske me pas nevoj me fshi kurr,, per ate mos ta nin,, ka kush fshin,,,,,hajde te Krokodilli veq sefa ke me ba, neper plazha ke me kalu diten kurse naten hmmmmm gjithkun,, sefa dhe vetem sefa 8)

kalo bukur te pershendes :wink:

Kaltrushi
17-05-05, 10:36
as njetin per at rruge se kam ......................


NCUKKKKKKK

Diana007
17-05-05, 10:46
as njetin per at rruge se kam ......................


NCUKKKKKKK

Per at rrug je ka shkun por njeher nuk te ka ardh kysmeti ala :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , s e asj rruge nuk ke ka i iken :lol: :lol:

Ex_Burri
17-05-05, 13:05
ej Ex-perti thuje qesej gjumashes as mes ta pervone me marre rrugen e gyrbetit mu marrtu pe menoje se masnej e ka buker si fshtire me dal en ballkone pi burrit keshtu ma mire net rrine beqaric net knaqet ho-hoo gjumashja ej hade te halla se ta gjene nje llakum ej gjumshja a pe do me ti ndreq punet me expertin hahaha qe hamomin tame harro.. ha ha :lol: :lol:

leta_vushtrrija
17-05-05, 19:44
nuk jam e martuar....

lumi un :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
17-05-05, 19:50
nuk jam e martuar....

lumi un :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PO FLITET U MARTU KUSH U MARU MET KUSH MET :lol: :lol: :lol:

experti_lu
20-05-05, 02:19
nuk jam e martuar....

lumi un :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:FLETA,hihihiihhii....ae ki ndermend me qu ghate qate lumturi.seeeeeeeeeee?????? :lol: :lol:

experti_lu
20-05-05, 02:22
pajtohem me Murgeshen :wink:GJUMASHJA,per ty besoj se ja qelloj,se ti nuk ki kohe mu martu per arsye se vetem ne gjume rrin.hahahhahhahahahhahahahaha


hahahahahahahha ashtu osht qe po ja nisi tash ma serioz me fol
Jo valla nuk jam e martune e as qe mendoj njeher me u martu sepse jom e reee edhe sdi more une as me fshi as kurgjo :? sum mer kurkush kshtu badihavgji :lol:

GJUMASHJA ta hjeki une ate Problem,, ske me pas nevoj me fshi kurr,, per ate mos ta nin,, ka kush fshin,,,,,hajde te Krokodilli veq sefa ke me ba, neper plazha ke me kalu diten kurse naten hmmmmm gjithkun,, sefa dhe vetem sefa 8)

kalo bukur te pershendes :wink:KROKODILLI,qysh ja ki nis ti don me ja rrejte mendjen GJUMASHES.
PO E MERR VETEN NE QAFE SE KJO DITEN FLEN LE MA NATEN. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

experti_lu
20-05-05, 02:24
ej Ex-perti thuje qesej gjumashes as mes ta pervone me marre rrugen e gyrbetit mu marrtu pe menoje se masnej e ka buker si fshtire me dal en ballkone pi burrit keshtu ma mire net rrine beqaric net knaqet ho-hoo gjumashja ej hade te halla se ta gjene nje llakum ej gjumshja a pe do me ti ndreq punet me expertin hahaha qe hamomin tame harro.. ha ha :lol: :lol:ex-burri.A TU MSITI I GJUMASHES koke aaaaaa????
a mos ki hanger pare me ja gjet gjumashes nafaken ti se'???hahahahhahahahahahhahaahah

Psikologu
20-05-05, 07:58
Jo nuk jam. :lol:

As une nuk jam.

Gjumashja
20-05-05, 18:36
pajtohem me Murgeshen :wink:GJUMASHJA,per ty besoj se ja qelloj,se ti nuk ki kohe mu martu per arsye se vetem ne gjume rrin.hahahhahhahahahhahahahaha


hahahahahahahha ashtu osht qe po ja nisi tash ma serioz me fol
Jo valla nuk jam e martune e as qe mendoj njeher me u martu sepse jom e reee edhe sdi more une as me fshi as kurgjo :? sum mer kurkush kshtu badihavgji :lol:

GJUMASHJA ta hjeki une ate Problem,, ske me pas nevoj me fshi kurr,, per ate mos ta nin,, ka kush fshin,,,,,hajde te Krokodilli veq sefa ke me ba, neper plazha ke me kalu diten kurse naten hmmmmm gjithkun,, sefa dhe vetem sefa 8)

kalo bukur te pershendes :wink:


hehehhehehehehe ani flmm se ma spo tutna

Gjumashja
20-05-05, 19:12
ej Ex-perti thuje qesej gjumashes as mes ta pervone me marre rrugen e gyrbetit mu marrtu pe menoje se masnej e ka buker si fshtire me dal en ballkone pi burrit keshtu ma mire net rrine beqaric net knaqet ho-hoo gjumashja ej hade te halla se ta gjene nje llakum ej gjumshja a pe do me ti ndreq punet me expertin hahaha qe hamomin tame harro.. ha ha :lol: :lol:Normal qe beqaresh edhe ato kohe te gjat ka me ndejt valla qka me u martu me ja lidh vetit komt 1 kpuc

Krokodilli
20-05-05, 22:29
pajtohem me Murgeshen :wink:GJUMASHJA,per ty besoj se ja qelloj,se ti nuk ki kohe mu martu per arsye se vetem ne gjume rrin.hahahhahhahahahhahahahaha


hahahahahahahha ashtu osht qe po ja nisi tash ma serioz me fol
Jo valla nuk jam e martune e as qe mendoj njeher me u martu sepse jom e reee edhe sdi more une as me fshi as kurgjo :? sum mer kurkush kshtu badihavgji :lol:

GJUMASHJA ta hjeki une ate Problem,, ske me pas nevoj me fshi kurr,, per ate mos ta nin,, ka kush fshin,,,,,hajde te Krokodilli veq sefa ke me ba, neper plazha ke me kalu diten kurse naten hmmmmm gjithkun,, sefa dhe vetem sefa 8)

kalo bukur te pershendes :wink:KROKODILLI,qysh ja ki nis ti don me ja rrejte mendjen GJUMASHES.
PO E MERR VETEN NE QAFE SE KJO DITEN FLEN LE MA NATEN. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahaha se ki keq Experti jo,, se ki ket emrin EXPERT pa kurgjo,,

pernime me ja rrit menjen nuk bon hiq,,po ski qka ja rrit menjen Gjumashes se ment veq qysh me flejt pi majke,, ne gjum :wink:

aferdita
20-05-05, 22:36
rahat jam njehere :lol: :lol:

e_martumja
20-05-05, 22:36
nese ka me rrejt "nuk jam e martuara :oops:

experti_lu
22-05-05, 17:47
nese ka me rrejt "nuk jam e martuara :oops: po rrenat jan pjese e jetes qyyyyy!!!! :roll: :arrow: :lol: :lol: :lol:

experti_lu
24-05-05, 07:09
rahat jam njehere :lol: :lol: pse a ata qe jan te martuar,nuk jan rahat a???
bile ata/to e kan hek vesvesen. :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
24-05-05, 15:16
Te gjithe qenket rehat :wink: Une jame e martuar :lol:

Dali!Keq
24-05-05, 17:48
edhe un jam i martuar,dhe jam i Lumtur.
ishalla nuk me bjen ma puna dhe ni her me u martu se qe 4 her qe martona qe po me desin grat hahahah

laliloli
24-05-05, 19:50
PO

DEA
24-05-05, 22:35
AHA :wink:

laliloli
24-05-05, 22:50
AHA :wink:

A PO A JO -ESHTE KENG E MIRE

DEA
24-05-05, 22:51
Po more qy

laliloli
24-05-05, 22:58
AHA :wink:

DIQKA BEFASUESE :roll: :roll:

DEA
24-05-05, 22:59
Pse more, qka te befasoj aq shume ty

Murgesha
24-05-05, 23:10
Qė je e martuar moj.
Nė foto po dukesh si me qenė ende vajzė. :wink: :lol: :lol:

DEA
24-05-05, 23:14
ani de, kam qene vajze qyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Murgesha
24-05-05, 23:17
Sa mirė, mua po mė duket vetja se grua kam qenė tėrė jetėn. :wink:

laliloli
24-05-05, 23:49
AHA :wink:
QKA U BEFASOVE MOJ DEA E NDERUAR

florian
25-05-05, 19:14
I MARTUAR I DASHURUAR E GJER NE KOK I MBULUAR.

DEA
25-05-05, 19:16
floriani, garant jeni ne vitin e pare te marteses :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

laliloli
25-05-05, 23:35
floriani, garant jeni ne vitin e pare te marteses :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

NE MUAJIN E PARE SIGURISHT

dr1ta
25-05-05, 23:41
U martova para 3 diteve :roll: :)

experti_lu
26-05-05, 06:13
DRITA,dhe nuk na thirre ne darsem a????
e kush e pat ate taksirat me ty??? :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
26-05-05, 21:07
floriani, garant jeni ne vitin e pare te marteses :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

tre bashkjetes dhe 4 fejes E DUA ME SHUM SE PERPARA.

dr1ta
26-05-05, 21:18
DRITA,dhe nuk na thirre ne darsem a????
e kush e pat ate taksirat me ty??? :lol: :lol: :lol: :lol:qyqy taksirat :lol: :lol: U be nje dasem e shpejt .. :roll: :P

experti_lu
28-05-05, 07:14
DRITA,ishalla nuk ki hike prej shpije?
ruju qiko se pi shtin njerzit ne gjak!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Kurvani
31-05-05, 00:05
po jam qe 10 vjet gati.

Gjumashja
06-07-05, 10:53
Jo edhe se besoj nje koh 'tgjat qe martohna

besniku
11-07-05, 09:53
po qka me tregu a jam i martun a jo mem lut me than a pe don edhe ni gru se dy duhet mi pat gjithqysh kisha tregu ahahah po baj hajgare se boll i kem ka nje se jo edhe ka dy mi ba

Kaltrushi
11-07-05, 14:02
Populli thot lyp se gjen:

Por une them mos lyp as mos prit se ende je e re dhe koha do i vje por ende ka kohe...........fiuuuuuuuu edhe shume kohe paska kohe per at pune......... :D

turisti
12-07-05, 00:43
Populli thot lyp se gjen:

Por une them mos lyp as mos prit se ende je e re dhe koha do i vje por ende ka kohe...........fiuuuuuuuu edhe shume kohe paska kohe per at pune......... :D

Hhahahahahaahahahahahaahahahahahaahahahahahaahahah ahaahahahahaahahahahaahahahahaha. :P :wink:

Urata
20-08-05, 20:09
PO!

Sy_kaltra
21-08-05, 17:07
PO .

e_martumja
21-08-05, 18:22
Ajt edhe une PO sikur qeta dyat :wink:

Gentiani
21-08-05, 21:22
pa shiko njėherė gjysma qenkan tė martuara, e gjysma tjetėr drejtė martesės :lol: :lol: :wink:

hehe ka tre javė, qė u futa nė portėn e tė martuarėve :lol: :lol:

Murgesha
21-08-05, 21:35
Don me na u ba Dardania, forum i tė martuarve, edhe ata qė po vijnė tė pa martuar shumė shpejt po martohen. :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiani
21-08-05, 21:49
Po kėshtu u deshtė me i vendos pikė kėsaj pune, sepse kėtu nė Forum martohej njeriu shumė herė e nė fund shkonte nė gjumė me PC-nė :lol: :lol: :lol:

E kam tėrhequr kėmbėn zhagas e edhe tjerėve ndoshta u del nafaka :lol: :lol:

Murgesha
21-08-05, 21:51
Po kėshtu u deshtė me i vendos pikė kėsaj pune, sepse kėtu nė Forum martohej njeriu shumė herė e nė fund shkonte nė gjumė me PC-nė :lol: :lol: :lol:

E kam tėrhequr kėmbėn zhagas e edhe tjerėve ndoshta u del nafaka :lol: :lol:

Nashta smė ke harruarr dhe mua, kur e ke ngrehė atė kėmbė zhag. :lol: :wink:

Sy_kaltra
21-08-05, 21:52
Ajt edhe une PO sikur qeta dyat :wink:

ahhaha e sheh dardha dardhen e piqet :lol: :wink:

e_martumja
21-08-05, 21:59
Ajt edhe une PO sikur qeta dyat :wink:

ahhaha e sheh dardha dardhen e piqet :lol: :wink:hahhaha pra mos mu affro ngat se po piqen syte te kaltert :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
21-08-05, 22:05
e_amrtuara hahahahahah je shum e embel sis ahahhah :wink:

e_martumja
21-08-05, 22:07
e_amrtuara hahahahahah je shum e embel sis ahahhah :wink:Thanks ti ende ma shume me ata syte te bukura:wink:

Gentiani
21-08-05, 22:07
Po kėshtu u deshtė me i vendos pikė kėsaj pune, sepse kėtu nė Forum martohej njeriu shumė herė e nė fund shkonte nė gjumė me PC-nė :lol: :lol: :lol:

E kam tėrhequr kėmbėn zhagas e edhe tjerėve ndoshta u del nafaka :lol: :lol:

Nashta smė ke harruarr dhe mua, kur e ke ngrehė atė kėmbė zhag. :lol: :wink:

Po, po e kam menduar pėr tė gjithė. U pata zhgėnjyer keq nga ato martesat e forumit, gjithė ajo dasėm, harxhime e hallakamė qė bėhej aty e nė fund mbetej njeriu pa nuse :lol: :lol: :lol:

e_martumja
21-08-05, 22:10
Po kėshtu u deshtė me i vendos pikė kėsaj pune, sepse kėtu nė Forum martohej njeriu shumė herė e nė fund shkonte nė gjumė me PC-nė :lol: :lol: :lol:

E kam tėrhequr kėmbėn zhagas e edhe tjerėve ndoshta u del nafaka :lol: :lol:

Nashta smė ke harruarr dhe mua, kur e ke ngrehė atė kėmbė zhag. :lol: :wink:

Po, po e kam menduar pėr tė gjithė. U pata zhgėnjyer keq nga ato martesat e forumit, gjithė ajo dasėm, harxhime e hallakamė qė bėhej aty e nė fund mbetej njeriu pa nuse :lol: :lol: :lol:


Boll mire i ki pas punt, tash vetem pasul ki me pas :lol: :lol: :lol:

Murgesha
21-08-05, 22:16
Boll mire i ki pas punt, tash vetem pasul ki me pas :lol: :lol: :lol:


A kėshtu qenka martesa a???

Unė kam menduar se nganjėherė hahet edhe Jahnia. :lol: :lol:

Gentiani
21-08-05, 22:21
Po kėshtu u deshtė me i vendos pikė kėsaj pune, sepse kėtu nė Forum martohej njeriu shumė herė e nė fund shkonte nė gjumė me PC-nė :lol: :lol: :lol:

E kam tėrhequr kėmbėn zhagas e edhe tjerėve ndoshta u del nafaka :lol: :lol:

Nashta smė ke harruarr dhe mua, kur e ke ngrehė atė kėmbė zhag. :lol: :wink:

Po, po e kam menduar pėr tė gjithė. U pata zhgėnjyer keq nga ato martesat e forumit, gjithė ajo dasėm, harxhime e hallakamė qė bėhej aty e nė fund mbetej njeriu pa nuse :lol: :lol: :lol:


Boll mire i ki pas punt, tash vetem pasul ki me pas :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol:

e_martumja
21-08-05, 22:22
Boll mire i ki pas punt, tash vetem pasul ki me pas :lol: :lol: :lol:


A kėshtu qenka martesa a???

Unė kam menduar se nganjėherė hahet edhe Jahnia. :lol: :lol:popo hahet por vjen koha qe i kerkon te gjithat :wink:

Kastri
25-08-05, 15:02
QYYYYYYY te martume po se po --por a eshte kushe ketu Gjyshe-gjyshe se.

Mue me kane martue me zore,bile edhe nuk di kur ka qene ajo dasem,po me duket se gjithmone kame qen i martum :roll: :roll: :roll:

experti_lu
27-08-05, 05:14
QYYYYYYY te martume po se po --por a eshte kushe ketu Gjyshe-gjyshe se.

Mue me kane martue me zore,bile edhe nuk di kur ka qene ajo dasem,po me duket se gjithmone kame qen i martum :roll: :roll: :roll:HHHAHAHAHAHA KASTRI.
une kurr nuk kam kalu ma gjate se 3 muaj me ni femer tash prej se jam martu kam thy rekord qe 7 vjet jam hala me te njejten grua. :lol: :lol: :lol:

laliloli
27-08-05, 23:14
Boll mire i ki pas punt, tash vetem pasul ki me pas :lol: :lol: :lol:


A kėshtu qenka martesa a???

Unė kam menduar se nganjėherė hahet edhe Jahnia. :lol: :lol:

hahet si nuk hahet ,ai a veq pasul a,me te bi ne bark :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
29-08-05, 07:24
QYYYYYYY te martume po se po --por a eshte kushe ketu Gjyshe-gjyshe se.

Mue me kane martue me zore,bile edhe nuk di kur ka qene ajo dasem,po me duket se gjithmone kame qen i martum :roll: :roll: :roll:HHHAHAHAHAHA KASTRI.
une kurr nuk kam kalu ma gjate se 3 muaj me ni femer tash prej se jam martu kam thy rekord qe 7 vjet jam hala me te njejten grua. :lol: :lol: :lol:

experti,, hallall te qoft se me te vertet e paske thy rekordin,, qe 7 vjet me nje grua,, po brenda qatyne 7 vjetve edhe me nja 70 femra,,,,

si une edhe ti,,, po me vesin a je i martum,,
po ju thom kam gruan, dhe femren per koh te veshtira,, si ashtu, qfar kohe te veshtira?
kur po me qet gruja prej shpis po shkoj me flejt te femra....

Marigona-KS
30-08-05, 12:51
Uh sa beqari more !!!!
Unė jam e martuar, fal Zotit e burrit tem nje gajle me pak shume me rehat tybe!!!!!

Hajt ishalla edhe juve jau qel Zoti t'maren e martohi sa ma shpejt

Sy_kaltra
30-08-05, 12:59
hajde Marigon po shume dolum te martume :lol: :lol: :lol: ishalla kta qa jon pa martu po martohen :wink: :lol: :lol:

Marigona-KS
30-08-05, 13:02
Sy_Kaltra, o shyqyr oj moter se na jemi te martu se mandej jau kishim marr shansat ketyre ktu e kish pasu konflikti si mos vet!!!
Ehe dita e mire shihet ne mengjes, edhe na i kemi hap syt heret..........

Murgesha
30-08-05, 13:04
Sy_Kaltra, o shyqyr oj moter se na jemi te martu se mandej jau kishim marr shansat ketyre ktu e kish pasu konflikti si mos vet!!!
Ehe dita e mire shihet ne mengjes, edhe na i kemi hap syt heret..........

Edhe ti a? More ēka u ba me kėtė Dardani.

Edhe pak do ta shpallim forumi i tė martuarve. :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
30-08-05, 13:04
Sy_Kaltra, o shyqyr oj moter se na jemi te martu se mandej jau kishim marr shansat ketyre ktu e kish pasu konflikti si mos vet!!!
Ehe dita e mire shihet ne mengjes, edhe na i kemi hap syt heret..........

ja moter une edhe kom kallxu qe jom e martume edhe pom xhelozojn :roll: po tuten po jav mar dashnit ....bare bare edhe per pak ja nisi konflikti :P
ehh valla qa kemi faj na qe jemi te menēme jemi martu me koh,,tash kapelen ni an :wink:

Sy_kaltra
30-08-05, 13:05
Sy_Kaltra, o shyqyr oj moter se na jemi te martu se mandej jau kishim marr shansat ketyre ktu e kish pasu konflikti si mos vet!!!
Ehe dita e mire shihet ne mengjes, edhe na i kemi hap syt heret..........

Edhe ti a? More ēka u ba me kėtė Dardani.

Edhe pak do ta shpallim forumi i tė martuarve. :lol: :lol: :lol:

Tybe shum ide e qellume moj :lol: :lol:

Murgesha
30-08-05, 13:08
Tybe shum ide e qellume moj :lol: :lol:

E ēka me ju ba pastaj beqarėve dhe fėmijėve qė janė kėtu?? :wink: :wink:

Marigona-KS
30-08-05, 13:08
Murgesha po tybe edhe une!!
Ide shume e qelluar, dhe ndoshta edhe kemi me dominu na te martumet nja 80%te martuar e 20% beqar

Sy_kaltra
30-08-05, 13:11
Tybe shum ide e qellume moj :lol: :lol:

E ēka me ju ba pastaj beqarėve dhe fėmijėve qė janė kėtu?? :wink: :wink:

oo tybe te ka aq shum beēar :P Po po mundohen me shfrytzu rastin e keshun na beqar :lol: :lol: :lol: Fiton Shumica :wink:

Murgesha
30-08-05, 13:11
Murgesha po tybe edhe une!!
Ide shume e qelluar, dhe ndoshta edhe kemi me dominu na te martumet nja 80%te martuar e 20% beqar

Kemi edhe burra tė martuar mos t`ju dalim hakesh.
Besoj se mu pėr kėtė shkak ka harmoni tė madhe nė Dardani.

Ne tė martuarit sigurisht se shkruajmė pa interese sa pėr me e kalu kohėn, duke i kėshilluar tė pa martuarit se si tė shkojnė nė gzimet qė sjell martesa. :lol: :lol: :lol:

Marigona-KS
30-08-05, 13:21
Murgesha pajtohem plotesisht me ty, sepse me te vertet ketu nuk ka kurrfar interesesh intime e mandej edhe bisedat jan te nje niveli me te lart dhe me te hareshme

kaola
31-08-05, 14:26
jam kurreshtar te di kush eshte ketu i/e martuar???
vetem mos me pyetini mu se veshtire ekam ta tregoj realitetin. :lol: :lol: :lol:

une jam ne kerkime te metutjeshme :D :D :D

Urata
31-08-05, 16:36
O po bre, sa here me ju thene!

teDUAty
31-08-05, 17:26
Une joe po e pres Uraten mu martu me ta .

Urata
31-08-05, 18:26
Une joe po e pres Uraten mu martu me ta .


Lum bafsha per ty!!!!

teDUAty
31-08-05, 19:55
Une joe po e pres Uraten mu martu me ta .


Lum bafsha per ty!!!!

o edhe une per ty qashtu :!:

experti_lu
01-09-05, 08:30
jam kurreshtar te di kush eshte ketu i/e martuar???
vetem mos me pyetini mu se veshtire ekam ta tregoj realitetin. :lol: :lol: :lol:

une jam ne kerkime te metutjeshme :D :D :Dpo aaaaa???
kajhre edhe kush se lype e gjan,
ti koke ka e lype .
lype se ngate e ki. :lol: :lol: :lol:

experti_lu
01-09-05, 08:31
O po bre, sa here me ju thene!ani de po po.
ama nuk po kuptoj sa her jeni e martuar,masi na paske than disaher. :D :D

kaola
01-09-05, 14:48
jam kurreshtar te di kush eshte ketu i/e martuar???
vetem mos me pyetini mu se veshtire ekam ta tregoj realitetin. :lol: :lol: :lol:

une jam ne kerkime te metutjeshme :D :D :Dpo aaaaa???
kajhre edhe kush se lype e gjan,
ti koke ka e lype .
lype se ngate e ki. :lol: :lol: :lol:


boll po ja baj me sy por spo kujtohet hic qe po dua me e lyp
:wink:

Urata
01-09-05, 14:49
O experti o pasha kryt e Nenes vetem njehere...! Edhe dal per hunde m'ka ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa...

Per ma shume here jam hall ligė ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

luaNI-USA
03-09-05, 05:37
hahahah une jam i marture,barem 2 her me nje grua

aferdita
03-09-05, 19:28
ende jo(shyqyr se tani me kishe marre luana :lol: )

e_martumja
03-09-05, 19:31
ende jo(shyqyr se tani me kishe marre luana :lol: )cka po pret more :wink:

aferdita
03-09-05, 19:36
nuk me ka ardhe hala koha more,edhe me te thene te drejten qka po i shoh disa martesa dhe them kurre me mire nuk kam qene

Kastri
03-09-05, 19:36
QYYYYYYY te martume po se po --por a eshte kushe ketu Gjyshe-gjyshe se.

Mue me kane martue me zore,bile edhe nuk di kur ka qene ajo dasem,po me duket se gjithmone kame qen i martum :roll: :roll: :roll:HHHAHAHAHAHA KASTRI.
une kurr nuk kam kalu ma gjate se 3 muaj me ni femer tash prej se jam martu kam thy rekord qe 7 vjet jam hala me te njejten grua. :lol: :lol: :lol:

..........................
..........................

AHAHAHAHAHAH VALLA MIR EDHE TI MIR 7 VJET SHUME JANE,POR QKA ME BE UNE I MJERI SE QE SA E DI VETEN JAME ME KETE PLAKE !

HAJT SE IKA EDHE TI MOS ME SHTI ME FOL SE MARRE.

Kastri
03-09-05, 19:42
QYYYYYYY te martume po se po --por a eshte kushe ketu Gjyshe-gjyshe se.

Mue me kane martue me zore,bile edhe nuk di kur ka qene ajo dasem,po me duket se gjithmone kame qen i martum :roll: :roll: :roll:HHHAHAHAHAHA KASTRI.
une kurr nuk kam kalu ma gjate se 3 muaj me ni femer tash prej se jam martu kam thy rekord qe 7 vjet jam hala me te njejten grua. :lol: :lol: :lol:

experti,, hallall te qoft se me te vertet e paske thy rekordin,, qe 7 vjet me nje grua,, po brenda qatyne 7 vjetve edhe me nja 70 femra,,,,

si une edhe ti,,, po me vesin a je i martum,,
po ju thom kam gruan, dhe femren per koh te veshtira,, si ashtu, qfar kohe te veshtira?
kur po me qet gruja prej shpis po shkoj me flejt te femra....


................................
................................

O i lumi ti o Krokodilli,valla mue me ba vaki me me ndodhe me me qite jashte des se kushe nuk me merre me se me ka shtjerre krejt kjo Plaka ime e dashtun,maju bile ti,ani qka po fryhem kur po i tregoi plakes se une nuk jame si ti qe po rrishe edhe me grue edhe me femer rezerv,jo qe une nuk guxoi por po me vie marre ,valla po hiq mos keshe se si Kroki koke,hahahhaahha.

Kuku per mue me ba me pa Plaka ime qka po shkruej ikaaaaaaaa.

e_martumja
03-09-05, 19:43
nuk me ka ardhe hala koha more,edhe me te thene te drejten qka po i shoh disa martesa dhe them kurre me mire nuk kam qene


Hiq mos u gut :wink:

aferdita
03-09-05, 20:10
Hiq mos u gut :wink:

Mė mirė ngadalė dhe sigurtė,si thojnė me njė fjalė: "fatin tėnd nuk e merr askush"

e_martumja
03-09-05, 20:25
Hiq mos u gut :wink:

Mė mirė ngadalė dhe sigurtė,si thojnė me njė fjalė: "fatin tėnd nuk e merr askush"


asnje pune me gutje nuk eshte mire, durimi ne fund paguhet :wink:

Flaka_1
04-09-05, 00:37
Jo :roll:

Luana
06-09-05, 01:27
ende jo(shyqyr se tani me kishe marre luana :lol: )
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aferdita ,
Une nuk i kam fajet , qka me ba ata po me vijn vet :wink:Luana

Gjumashja
06-09-05, 10:00
shpresoj te martohna nojher

experti_lu
17-09-05, 05:06
shpresoj te martohna nojhervalla qysh je ka flen ti nate e dite veshire e ki :lol: :lol:
mori bijo nuk vin te kerveti njrzit me te martu ty. :lol: :lol:
besa ej tash mu kujtu bash kerveti koka krysorja te mertesa,
ti e paske gjete formulen.ahahahahhahahhahahaha

zemermiri
26-09-05, 11:17
Per koke te gruas nuk jame i martuar .

vendasi
27-09-05, 00:36
Luana ,
Ne ardheshin vet mos ju benje hyzmet po leri qe te shkojne vete..
Te pershendes.
Vendasi :evil:

Luana
27-09-05, 02:16
Luana ,
Ne ardheshin vet mos ju benje hyzmet po leri qe te shkojne vete..
Te pershendes.
Vendasi :evil:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendas ani nė Canadaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c025.gif
Ti e din qė ne nė Canada e kemi shume zemrėn e mirė http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c007.gif

Tomori
27-09-05, 02:33
Luana ,
Ne ardheshin vet mos ju benje hyzmet po leri qe te shkojne vete..
Te pershendes.
Vendasi :evil:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendas ani nė Canadaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c025.gif
Ti e din qė ne nė Canada e kemi shume zemrėn e mirė http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c007.gif
Po fakte shum zemren e mire...biles jeni shum humane jeni te solidaritetit nuk thuani kure ncukk

Elina
20-08-08, 20:18
Jooooooooo :tongue:

Nime,
kush nuk koka martu qe sa vjet ...ncncnncncnc :D

gazi-de
20-08-08, 20:26
Jooooooooo :tongue:

Nime,
kush nuk koka martu qe sa vjet ...ncncnncncnc :D
po bre po tuten:biggrin:

ase une joooooooo

lovely
20-08-08, 20:27
qka jeni tu thane ej??
une jam kan valla ni darsem t madhe bile qitu , hiq fort moti s osht :biggrin:

Linka_pz
20-08-08, 20:27
Jooooooooo :tongue:

Nime,
kush nuk koka martu qe sa vjet ...ncncnncncnc :D

Edhe ti a kishe veq une paskam mbet pa martu hajt se martohemi boll e keshtu s`bohemi mo se :smile:.

>>{SpOnGeBoB}<<
20-08-08, 20:34
A edhe une qetu jam tu e lypen nafaken edhe ata shum korrekt valla, amo mu kan lidhen fijet me do qesine lula. A po me doket duhet me shkue te burdushi me mi kallen qato letrat e fallit :biggrin::biggrin:

Linka_pz
20-08-08, 20:38
A edhe une qetu jam tu e lypen nafaken edhe ata shum korrekt valla, amo mu kan lidhen fijet me do qesine lula. A po me doket duhet me shkue te burdushi me mi kallen qato letrat e fallit :biggrin::biggrin:

Spongi interveno edhe per mua diqka be te lutem ,nese ke mundesi .

>>{SpOnGeBoB}<<
20-08-08, 20:41
Spongi interveno edhe per mua diqka be te lutem ,nese ke mundesi .

ahahahahah duhet me pyten nihere ate Jalldyzen me na kallezue ku e ka shpijen burdushi, se ne shkofsha ni krah letra me vehti edhe kam mi thane kalli qetu burdush tana sehiret per neve beqarve se nuk po na hece fati :biggrin::biggrin:

Guri i madh
20-08-08, 20:44
as qe e kam nder mend

Tinky-Winky
20-08-08, 21:10
Tyben e tybs sjom i martuem edhe me qito mend kam me jeten pa martu tan jeten se shume zgedhi , me boe nji femer nji gisht t kames me paten t shtremt mue mdel prej qefit . shnetje

Guri i madh
20-08-08, 21:14
Tyben e tybs sjom i martuem edhe me qito mend kam me jeten pa martu tan jeten se shume zgedhi , me boe nji femer nji gisht t kames me paten t shtremt mue mdel prej qefit . shnetjeqashtu mos ju bie pishman fjalve tuja hhhaaaa burri nji her martohet duhet edhe me zgjedh e jo me me mbledh

Albonita
20-08-08, 21:16
Tyben e tybs sjom i martuem edhe me qito mend kam me jeten pa martu tan jeten se shume zgedhi , me boe nji femer nji gisht t kames me paten t shtremt mue mdel prej qefit . shnetje


Ahahaahhahah oj bre vdiqa hahahahhahahha i pase gajte, motres tande... ahhaha pase me met pa martu oh i ngrat.... hahhahahhahaahhaha vdiqa bre..!

Tinky-Winky
20-08-08, 21:23
qashtu mos ju bie pishman fjalve tuja hhhaaaa burri nji her martohet duhet edhe me zgjedh e jo me me mbledh
po pranaj me zgjedh edhe mir , secila tengjere le ta gjen kapakin e vet ,une per veti du me shkue anej ka amerika llatine e me gjeten qatje nja se tu kosova skam pae dishka per qef temin . Albonita motrushe keshu keshu e tonashile shko jepja voten spongit eeeeeeeeeeee ani ani . shnetje

e_martumja
20-08-08, 21:24
PO bilem moti ka ardhe koha mu nda ahhahahaha

cati_
20-08-08, 21:26
PO bilem moti ka ardhe koha mu nda ahhahahaha

poa ok pra qe nje djale beqare ..apo don me shkue me mu ?

Tinky-Winky
20-08-08, 21:27
PO bilem moti ka ardhe koha mu nda ahhahahaha
Merita mos u ngut mu nda pa e gjeten nja ma t mir bilem , e tonashile si te gjon jepja ktinaj shuplikarten edhe mujsh me nxer dishka kah hisja edhe le me 4 tra n to . shnetje

Elina
20-08-08, 21:28
po pranaj me zgjedh edhe mir , secila tengjere le ta gjen kapakin e vet ,une per veti du me shkue anej ka amerika llatine e me gjeten qatje nja se tu kosova skam pae dishka per qef temin . Albonita motrushe keshu keshu e tonashile shko jepja voten spongit eeeeeeeeeeee ani ani . shnetje

Tinky...une kam votu edhe per ty mos harro :biggrin:
Edhe nuk kam qaq behane bre :biggrin:

e_martumja
20-08-08, 21:28
poa ok pra qe nje djale beqare ..apo don me shkue me mu ?ncuk ma mire edhe une po rri beqaresh e njeki me shumic ahhahahaha

e_martumja
20-08-08, 21:31
Merita mos u ngut mu nda pa e gjeten nja ma t mir bilem , e tonashile si te gjon jepja ktinaj shuplikarten edhe mujsh me nxer dishka kah hisja edhe le me 4 tra n to . shnetjehahhahahaha ma mire nuk besoj qe do te mundem me gjete ndoshta nga fyzionomija por tjerat gjerat jo....


upssss nikoqiri i temes paska shkrrujt me qen korrekte pra spo du mu nda se po kushton shume shtrejt ahahahaah

Tinky-Winky
20-08-08, 21:35
Tinky...une kam votu edhe per ty mos harro :biggrin:
Edhe nuk kam qaq behane bre :biggrin:
ani faleminers elina per voten po halo jom i ri per martes , edhe e kom nermen me registrue qat fakulltet e tonashile helbete munet me kersiten far femre si dihet , veq kqyrni shka po mani neper qanta se skom qef mu ngarku shum . shnetje

cati_
20-08-08, 21:36
ncuk ma mire edhe une po rri beqaresh e njeki me shumic ahhahahaha

ska gajle i njekum bashk tani ,

Tinky-Winky
20-08-08, 21:37
hahhahahaha ma mire nuk besoj qe do te mundem me gjete ndoshta nga fyzionomija por tjerat gjerat jo....


upssss nikoqiri i temes paska shkrrujt me qen korrekte pra spo du mu nda se po kushton shume shtrejt ahahahaah
pse a sje e knaqne me fizionomi tinaj a , qoe bre pak qatyqene tu far salloni e bonja qato pidikyra e manikyra , msoe para se me fjet le ti lan dhomt e kamt e bleja far rexone pua e nersjetllav se tyben e tybs ka me tu dok tom kruz tonashile. shnetje

Elina
20-08-08, 21:41
ani faleminers elina per voten po halo jom i ri per martes , edhe e kom nermen me registrue qat fakulltet e tonashile helbete munet me kersiten far femre si dihet , veq kqyrni shka po mani neper qanta se skom qef mu ngarku shum . shnetje

More kto ishin vetem fjale te dala nga tastatura se une sen nuk thash :biggrin:
se me kshyre holl e holl as une nuk jam per martese nje here...ndashta...po thom...thash kur ti mbushi 18 pranvera nisi me mendu per kete pune :biggrin:

shnetje edhe ty :tongue:

e_martumja
20-08-08, 21:41
pse a sje e knaqne me fizionomi tinaj a , qoe bre pak qatyqene tu far salloni e bonja qato pidikyra e manikyra , msoe para se me fjet le ti lan dhomt e kamt e bleja far rexone pua e nersjetllav se tyben e tybs ka me tu dok tom kruz tonashile. shnetjehahhahhahhaha e knaqur jam por ka edhe ma mire....hej boll mo mos e permend se e sakaton lemza ahahhahaa

selvija
20-08-08, 22:01
Jo more q'far martumi ka vakt njeher,,shikojm qeta djem qe po sillen se qfare jan
dhe sa din ta mbajn nje lidhe martesore pasandej,:wink:

Oqeani
20-08-08, 22:09
hahahahaaa po presim me u pjeke hehehehe

Fshatari
20-08-08, 22:13
PO bilem moti ka ardhe koha mu nda ahhahahaha
Ide bukur interesante. Do ta ndjek shembullin e tė martueres se ka fillue me me mungue koha e beqarit!

Fshatari
20-08-08, 22:38
Gjumashja, Linka, Elina...!
Ku jeni ō burreca qė leni kėto vajza kaq tė bukura e kaq inteligjente... beqaresha! Po vazhdoni tė nakoheni pa lidhje...!
Ah "zaman, zaman..."!

Albonita
21-08-08, 15:02
po pranaj me zgjedh edhe mir , secila tengjere le ta gjen kapakin e vet ,une per veti du me shkue anej ka amerika llatine e me gjeten qatje nja se tu kosova skam pae dishka per qef temin . Albonita motrushe keshu keshu e tonashile shko jepja voten spongit eeeeeeeeeeee ani ani . shnetje

Oh bre po une e kam cek se vota shkoj njejt mudok si per shokin tend si per ty ..hahahah se po me doki se me kan Binak ju dy hahaa..Njese mos te dal nga tema ty ishallah te qelet fati se veshtir e pase ahahaaha:tongue:

Arkza
21-08-08, 16:56
Hhahahahhahahaha O u tera tu kesh valla edhe une me ket Klonin te Shpuzes ......:biggrin: :biggrin:
Upss Harrova gati ti Kthehem Temes edhe une jam e Pa Martuar ... Mos i Nisni Msitat per mue se hala se kam Kry Qeizin ......:tongue:

Tinky-Winky
21-08-08, 17:05
Hhahahahhahahaha O u tera tu kesh valla edhe une me ket Klonin te Shpuzes ......:biggrin: :biggrin:
Upss Harrova gati ti Kthehem Temes edhe une jam e Pa Martuar ... Mos i Nisni Msitat per mue se hala se kam Kry Qeizin ......:tongue:
Ani shka hamanin je ka pret mo, nisja ,shko qatyqene tu kinezt i kie 2 krapza 1 evro edhe nisja maroji do tentene ,per tavolin 3 she niher ,tonashile futja edhe per trepezari meri do qashafa e do sene lej gati se nuk i dihet fatit kut del. Edhe mus ma ba mara klani shpuzes se ai u myt tum emitue mue.shnetje

egi
21-08-08, 17:21
Uh....beqarus njeher :biggrin: Kqyri mas 4 viteve mu feju :tongue:

Arkza
21-08-08, 17:28
Ani shka hamanin je ka pret mo, nisja ,shko qatyqene tu kinezt i kie 2 krapza 1 evro edhe nisja maroji do tentene ,per tavolin 3 she niher ,tonashile futja edhe per trepezari meri do qashafa e do sene lej gati se nuk i dihet fatit kut del. Edhe mus ma ba mara klani shpuzes se ai u myt tum emitue mue.shnetjeHhahahahhahahahah Jo bre qfare Krrapza pash Zotin ne Vend tentene per Tavoline e Qoj nje Pc ... ne vend per Tablle me qit Qaj nje Tasatur ... Nje vend per Shiqer Maucin dhe u Kry moo veq me ja therr Fiuuuuu :biggrin:

Xuki
21-08-08, 19:19
I martum jam, por nuk prishė punė qy!!

DEA
21-08-08, 19:20
I martum jam, por nuk prishė punė qy!!

Pha ky si erdhe me krye ne martese:biggrin:

Oqeani
21-08-08, 19:22
Ja ka marre lezetin bre hehee

Xuki
21-08-08, 19:23
Pha ky si erdhe me krye ne martese:biggrin:


M'ka mbetė omėl! hahahhahahhahaaa

DEA
21-08-08, 19:24
M'ka mbetė omėl! hahahhahahhahaaa


Ishalla se hane qypin shpejt, se ka fundi perzihet, thojke tetja zyrafet e jemja hahahhaha

Xuki
21-08-08, 19:34
Ishalla se hane qypin shpejt, se ka fundi perzihet, thojke tetja zyrafet e jemja hahahhaha


Gati e kam me fundin....pėr qata po them qė nuk prishė punė qy! hahahhaha

DEA
21-08-08, 19:35
Gati e kam me fundin....pėr qata po them qė nuk prishė punė qy! hahahhaha

Eeeee qashtu kallxo ti, e paske qypin e ketynehershit origjinal, se tash krejt fallca po dalin....

Xuki
21-08-08, 19:41
Eeeee qashtu kallxo ti, e paske qypin e ketynehershit origjinal, se tash krejt fallca po dalin....


po thu aa hahahhahahaa

DEA
21-08-08, 19:42
po thu aa hahahhahahaa

ti e the more, une veq e deshifrova..........

LABI
21-08-08, 19:45
cka , si , kush ishte korrekt ketu ?! :rolleyes:


qe thojke bisha i ballkanit ; " E cka eshte kjo relevante?" ( a sta je to relevantno) ?:biggrin:

Lendi1
21-08-08, 19:47
Jo hala i lir pa detyra heheheh

DEA
21-08-08, 19:48
qe 12 vjet.ku u plakem e hajt

Xuki
21-08-08, 20:02
qe 12 vjet.ku u plakem e hajtTa paskum kalu! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Linka_pz
21-08-08, 21:10
Gjumashja, Linka, Elina...!
Ku jeni ō burreca qė leni kėto vajza kaq tė bukura e kaq inteligjente... beqaresha! Po vazhdoni tė nakoheni pa lidhje...!
Ah "zaman, zaman..."!


Ahahahahahhah , e more fshatar bash qato t`mirat t`vonshme jan ,cka me bo ndoshta t`kishe qen i ri kishe dit me zgjedh ,e jo si k`ta t`sodit .

Trina_1
21-08-08, 21:16
O BEQAR A JENI GJALL AHAHAHAHHAHHAHAHAHAH :biggrin:

Albonita
21-08-08, 21:24
O BEQAR A JENI GJALL AHAHAHAHHAHHAHAHAHAH :biggrin:


Kurre ma mire sasht than ..hahahha me duken Ncuk ska ketu beqar per zoten .!!:biggrin:

Linka_pz
21-08-08, 21:29
Kurre ma mire sasht than ..hahahha me duken Ncuk ska ketu beqar per zoten .!!:biggrin:

Cka po flet bre , e na cka jemi :smile:.

Trina_1
21-08-08, 21:32
Kurre ma mire sasht than ..hahahha me duken Ncuk ska ketu beqar per zoten .!!:biggrin:

Ahahaahaahhaha po thu a , ik pra nga ketu ahhahhahahahahahahahaahahahahahhaahhh

Albonita
21-08-08, 21:32
Cka po flet bre , e na cka jemi :smile:.

Trina ka shkrue oh BEQAR....EDHE ju pergjigja keshtu.. si ne shaka pak ...!!

PA dyshim beqaresha jemi ne qka jemi pa martu hala ..!?

Albonita
21-08-08, 21:33
Ahahaahaahhaha po thu a , ik pra nga ketu ahhahhahahahahahahahaahahahahahhaahhh


Aahahha me ik nuk iki nga ketu se nuk kemi met ketu me gjet fatin ...po ketu jemi me kalu,kohe dhe mu knaq se Beqar gjejm dikun tjer jo ne fd:wink:

Trina_1
21-08-08, 21:35
Aahahha me ik nuk iki nga ketu se nuk kam met ketu me gjet fatin ...po ketu jemi me kalu,kohe dhe mu knaq se Beqar gjejm dikun tjer jo ne fd:wink:

Shaka ishte:smile: ...., se normal qe nuk jemi ketu per me gjet fatin :smile:

Albonita
21-08-08, 21:37
Shaka ishte:smile: ...., se normal qe nuk jemi ketu per me gjet fatin :smile:

E pra pajtona me ket mendimm tendin..!:smile:

SANTANA-29
21-08-08, 21:58
Qka ashte kjo fjala e marmuar---spo e marr vesh.------------:biggrin:

vjeshta
21-08-08, 23:06
Qka ashte kjo fjala e marmuar---spo e marr vesh.------------:biggrin:

Edhe me te tregu se kupton se je i ri ende ,vetem 29 vjeq ....:biggrin:

SANTANA-29
21-08-08, 23:16
Edhe me te tregu se kupton se je i ri ende ,vetem 29 vjeq ....:biggrin:

Mundohu ta ma spjegosh vetem pak..edhe pse jam shum i ri,,,:cool:Vjeshta,,halo

vjeshta
21-08-08, 23:23
Mundohu ta ma spjegosh vetem pak..edhe pse jam shum i ri,,,:cool:Vjeshta,,halo

Po more .

Fjala e marmuar rrjedh nga fjala marmo(ita) ,qe do te thote mermer .

Jana
29-08-08, 13:35
Jo bre.....keq jam met hahahahha.....
Ncuk a s'jam en at rend te marteses....

LuLjaa
29-08-08, 23:43
Jo bre.....keq jam met hahahahha.....
Ncuk a s'jam en at rend te marteses....

Ma mire a ma keq athu jemi na keshtu :P

Jo as une hala, e pa martuar jam.

Xuki
30-08-08, 07:04
Jana dhe Lulee a po doni me ua gjetė nga njė "shaaac"? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
30-08-08, 12:42
Ma mire a ma keq athu jemi na keshtu :P

Jo as une hala, e pa martuar jam.

Jo mej ma mir jemi...hajt se martohemi boll ...

Qysh po sho e sha po ndi ma mir rahat....

Jana
30-08-08, 12:44
Jana dhe Lulee a po doni me ua gjetė nga njė "shaaac"? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Hhahahha ani shaci qyyyy....

Po qe don me rreziku najsen rreziko amo ti e din qysh duhet me kon shaci per mu...
S'du une shkokel hahahha

Po ma mir me marr ni fukara te Kosoves se me perzi me shaci....qyyy

Flm qe te paska ra ndermend Ty....

Oqeani
30-08-08, 16:06
Jo mej ma mir jemi...hajt se martohemi boll ...

Qysh po sho e sha po ndi ma mir rahat....

hehehe po s amire po thua, ata ēka^po jan me shaciiiiiii; po dojne me qene vetem hehehe ehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

turisti
31-08-08, 09:32
Po, edhe ate diplome e kam :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.

premium
31-08-08, 09:44
Lajmrim:
tė lajmrohen cucat prej18- 25 vjeqe pėr njė martese serioze.
tė interesuaret tė lajmrohen nė tel: 044/ ose 049/
ju faleminderit :biggrin: :mad:

Prishtinasja_
31-08-08, 11:20
Lajmrim:
tė lajmrohen cucat prej18- 25 vjeqe pėr njė martese serioze.
tė interesuaret tė lajmrohen nė tel: 044/ ose 049/
ju faleminderit :biggrin: :mad:
Premium....cucat prej moshes 18-25 vjece ketu ne FD jane "minoritet" :tongue::tongue:

rilinda
31-08-08, 16:03
Premium....cucat prej moshes 18-25 vjece ketu ne FD jane "minoritet" :tongue::tongue:

Jo mori minoritet po t'mitura :cool:
Po nasht se ma mirė qeshtu... se... hajt s'po flas ma mirė :biggrin:

lovely
31-08-08, 16:06
Jo mori minoritet po t'mitura :cool:
Po nasht se ma mirė qeshtu... se... hajt s'po flas ma mirė :biggrin:
....se boll t pret ai, sa t dush :biggrin:

Prishtinasja_
31-08-08, 16:07
Jo mori minoritet po t'mitura :cool:
Po nasht se ma mirė qeshtu... se... hajt s'po flas ma mirė :biggrin:

Cka Rilinda...fol thuje qike...!:biggrin:

rilinda
31-08-08, 16:11
Cka Rilinda...fol thuje qike...!:biggrin:

E ka than ajo binakja jeme qatje ma poshtė dikun. :biggrin:

egi
31-08-08, 20:22
Hahahahaha rilinda....prishtinase...na jemi beqare edhe krenare...:biggrin:
Sa per me fol..hm..s'po flasim me shume hahahhaha :tongue: se veq fjal po ka tani hahahha

Penelope
31-08-08, 20:41
jo sjam...

aLbaChiCk
03-09-08, 19:25
E martuar sjam po ska edhe aq shum rendesi se nuk hyj ketu me gjet burr hyj ketu me kalu kohen kur skam qka boj

Elina
03-09-08, 20:33
JO ....edhe naj dite :biggrin:

turisti
03-09-08, 20:37
JO ....edhe naj dite :biggrin:

Kalo mire - edhe naj dite...............:biggrin:

Elina
03-09-08, 20:44
Kalo mire - edhe naj dite...............:biggrin:

Po e di...edhe po mundohem me shfrytezu ne maksimum meqarizmin :biggrin::biggrin:

turisti
03-09-08, 20:46
Po e di...edhe po mundohem me shfrytezu ne maksimum meqarizmin :biggrin::biggrin:

Ani,ani,se koha / vitet nuk kthehen........

Rozafa
03-09-08, 20:57
Ani,ani,se koha / vitet nuk kthehen........


:tongue:

gazi-de
03-09-08, 21:11
B€QARU§ POW€RU§ :tongue:

egi
03-09-08, 21:14
B€QARU§ POW€RU§ :tongue:

Bac hala a ? Qka u ba me ate nusen qe ta pruna ne od ahhaaha

Amina
03-09-08, 21:15
Deri sa te mi dergojn msit hahahahahaah

gazi-de
03-09-08, 21:16
Bac hala a ? Qka u ba me ate nusen qe ta pruna ne od ahhaaha
qy kjo ma bre sugarice edhe ti veq sherr po me bon,ma moj se gjyna baci:rolleyes: :biggrin:

prishtinasi
03-09-08, 21:16
oj, veq s'do me thane qe po hapi tender:smile:

Elina
03-09-08, 21:19
oj, veq s'do me thane qe po hapi tender:smile:

Tybe.... as une nuk tregova vec per me mu gjete nafeke knej pari :biggrin:

prishtinasi
03-09-08, 21:21
Tybe.... as une nuk tregova vec per me mu gjete nafeke knej pari :biggrin:

Mos u qel...se tash bine ne grep krejt:biggrin:

gazi-de
03-09-08, 21:25
Deri sa te mi dergojn msit hahahahahaah
hmmmm ku jon msit bre:biggrin:

Amina
03-09-08, 21:29
hmmmm ku jon msit bre:biggrin:

Sekret eshte hehehehhe

gazi-de
03-09-08, 21:34
Sekret eshte hehehehhe
po dufka me shit token,se masi eshte sekret eshte edhe i shtrejt:biggrin:

Oqeani
03-09-08, 22:07
Eh kta te martumte nuk po sillen ktu hahahaa ...edhe mos me qene te martume dikush ka dashni,... askush nuk po tregon hahaha krejte po behen se jan beqar e beqaresha, tu enderrue mos po i del naj cope djathe ktu !!!

Oqeani
03-09-08, 22:09
JO ....edhe naj dite :biggrin:

Ani kallxo kur e ke vaden , keshtu bile e dime ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

MemphiSx
04-09-08, 22:06
Me Romansen niher......

Amina
04-09-08, 23:44
Me Romansen niher......

Ku po don ma mire, se romans ne martese :biggrin:

Fshatari
06-09-08, 13:23
Ku po don ma mire, se romans ne martese :biggrin:
Leri anash martesat e tė tjerve! Tregona ti ne (ne menyre korrekte) a je e martuar a jo!
Kjo na intereson kėtu!

LuLjaa
06-09-08, 15:50
O jo bee ,, hala jam B€QARU§ ,, :)

Oqeani
06-09-08, 16:01
Athua cila me e mire

Beqarus apo martumus ..... ?

LuLjaa
06-09-08, 16:13
Athua cila me e mire

Beqarus apo martumus ..... ?

Kur ta provoj qat dyten t'kallxoj :D

Oqeani
06-09-08, 16:16
Kur ta provoj qat dyten t'kallxoj :D

Mos po te perzihen sikur mua e ........ http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
06-09-08, 16:23
S'jam si ti une ...... shyqyr qe jam femen ooo eee :D

Jana
06-09-08, 16:25
Rahat niher...............po boj sefa edhe najdit..........

Oqeani
06-09-08, 16:30
S'jam si ti une ...... shyqyr qe jam femen ooo eee :D

Ani de ani mos bertiot edhe ti se nuk e bene namin ahahahhaaha martohesh edhe hajt..... a me ja nise me qajte une a hahahaha

Oqeani
06-09-08, 16:33
Rahat niher...............po boj sefa edhe najdit..........

Knaqu bre se boll ke me hjeke ahahhahaaahttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
06-09-08, 16:34
Oqean jo mos t'raft me kajt ,, shyqyr si ma mire je me ..... familjee qyh :) :D

LuLjaa
06-09-08, 16:35
Rahat niher...............po boj sefa edhe najdit..........

O rahat jemi vallahi , po s'di ēka jemi qu peshh :D

Jana
06-09-08, 16:35
Knaqu bre se boll ke me hjeke ahahhahaaahttp://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Hhahahah po de mir e ki ...si dihet nafakes kurr.....

Jana
06-09-08, 16:37
O rahat jemi vallahi , po s'di ēka jemi qu peshh :D

Hhahahha po de po shkoj vera tash e shlirohen njerzit se tash ka qen sezona e marteses....s'ka krejt veren seni kryesor te na asht qysh mu Mratu .....ja....une du me lon en Dimer...ma mir...

Oqeani
06-09-08, 16:39
hahahaha vallahe Luljaa qysh kan ra klluq qetu ne ballkon do pllumba , edhe une jam qashtu rahat ....

Jana
06-09-08, 16:40
Ani tregona kur te qelin qata pllumba hahahhaha................

LuLjaa
06-09-08, 16:40
Hhahahha po de po shkoj vera tash e shlirohen njerzit se tash ka qen sezona e marteses....s'ka krejt veren seni kryesor te na asht qysh mu Mratu .....ja....une du me lon en Dimer...ma mir...

Qatehere e kam lan edhe une ka viti i ri :D
tana veres kismet me shku n'detit kun edhe mu kthy apet n'shpi tem hahahahaa
s'ma merr menja me shku n'shpi t'huj ajj zott :D

Oqeani
06-09-08, 16:41
Hhahahah po de mir e ki ...si dihet nafakes kurr.....

hahahah jo jo , ahahaha ani ti mos e dish une e di .... hahaha

LuLjaa
06-09-08, 16:42
hahahaha vallahe Luljaa qysh kan ra klluq qetu ne ballkon do pllumba , edhe une jam qashtu rahat ....

Pllumat nuk qelin pa shku ....... dikun tjeter hahahahahahaaha

Oqeani
06-09-08, 16:45
Pllumat nuk qelin pa shku ....... dikun tjeter hahahahahahaaha

Ka po e sjell edhe ti

Jana
06-09-08, 16:46
Qatehere e kam lan edhe une ka viti i ri :D
tana veres kismet me shku n'detit kun edhe mu kthy apet n'shpi tem hahahahaa
s'ma merr menja me shku n'shpi t'huj ajj zott :D

Hhahahha po de bash mir...edhe mos me bo darsem hiq ma mir me qato pare me shku en pushim...
Epo qaty asht problemi me shku en shpi te huj....po duhet....

Jana
06-09-08, 16:46
hahahah jo jo , ahahaha ani ti mos e dish une e di .... hahaha


ahahhahahah poa e lumit ti e paske hek dertin ma te madhin...nima perhjar....

Oqeani
06-09-08, 16:49
ahahhahahah poa e lumit ti e paske hek dertin ma te madhin...nima perhjar....


ahahahahaha ku po e din moj ahhaha kjo pune nuk ka siguri hahahaha - a po e sheh ēka po ndodhe kohen e fundit hahaha - hajr paē bre rrushe... ishalla edhe ti e zen qafen lak ...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
06-09-08, 16:55
ahahahahaha ku po e din moj ahhaha kjo pune nuk ka siguri hahahaha - a po e sheh ēka po ndodhe kohen e fundit hahaha - hajr paē bre rrushe... ishalla edhe ti e zen qafen lak ...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

hahahhaha jo bre ishalla qyy...ishalla ste bohet puna ashtu se masnej duhet na met ngushllu e pem dhimesh...
Ncuk une kam me zgedh deri sa ta gjoj qata qe une po e du.....hahahahahh

Oqeani
06-09-08, 16:56
hahahhaha jo bre ishalla qyy...ishalla ste bohet puna ashtu se masnej duhet na met ngushllu e pem dhimesh...
Ncuk une kam me zgedh deri sa ta gjoj qata qe une po e du.....hahahahahh

ahahhahaa paske me hallakate boll pasha ty .... ( o sa zor bre me e gjete ... a ni kur te perzihet.... )http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
06-09-08, 16:59
Ka po e sjell edhe ti

Qe neper ballkon po sillna :D

Jana
06-09-08, 17:00
ahahhahaa paske me hallakate boll pasha ty .... ( o sa zor bre me e gjete ... a ni kur te perzihet.... )http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Hhahahha ncuk gati edhe pak e u kcy hahahhahah......edhe spo hallakati une...po pe kqyri....hahahhah

Oqeani
06-09-08, 17:02
hahaha Lulja po te mirren ment prej dashnise e....
Jana ani ani kqyre kqyre .... ( se ai po me duket nuk po ta lishon syrih ) hahahaa

Jana
06-09-08, 17:07
Hhahahha po de pse i kam syt.....mos me thon masnej u sha bona po me kqyr mir....

DEA
06-09-08, 17:41
A e ndryshon karakterin e njeriut satusi?
Se qe jam e martuar jam deklaruar shume here........

>>{SpOnGeBoB}<<
06-09-08, 17:44
A e ndryshon karakterin e njeriut satusi?
Se qe jam e martuar jam deklaruar shume here........

A edhe ti tekoke a. Une kujtova qe po vjen me shkrujten naj beqarus powerus. Valla aty DEA nuk i dihet me qellu far soji qaj tjetri a qajo tjetra qe ta bon statusin, ta sakaton karakterin qe gjynaf te vjen me kqyren.

DEA
06-09-08, 17:54
A edhe ti tekoke a. Une kujtova qe po vjen me shkrujten naj beqarus powerus. Valla aty DEA nuk i dihet me qellu far soji qaj tjetri a qajo tjetra qe ta bon statusin, ta sakaton karakterin qe gjynaf te vjen me kqyren.
E deshta dhe e martova per shkak te atij karakteri qe kishte, dhe jam e bindur se edhe ai po te njejtat tipare i vlersonte si primare, ndoshta ky eshte edhe qelsi i lumturise.............