PDA

View Full Version : Sa do te lufton per nje dashuri t sinqert???


leta_vushtrrija
15-05-05, 23:16
pershendetje te gjithve me interson ta di se sa do te luftoj djemet edhe femrat per nje dashuri t sinqert???

experti_lu
16-05-05, 00:21
pershendetje te gjithve me interson ta di se sa do te luftoj djemet edhe femrat per nje dashuri t sinqert???hmmmmmm,deri ne maximum,dhe besoj se do ta fitoja lufen.

Stuhia
16-05-05, 00:22
pershendetje te gjithve me interson ta di se sa do te luftoj djemet edhe femrat per nje dashuri t sinqert???

Nese vertet eshte e sinqerte dhe me don edhe ai mua sa e dua une do te luftoja tere jeten.

turisti
16-05-05, 00:32
:P Me sinqeritet dhe zemer te hapur,ne stuhi dhe do stine te jetes ku dashuria e sinqert ka nevoje te krijohet dhe mirembahet. :P

Gjumashja
16-05-05, 09:31
gjithqka do te rrezikoja nese kish me qen e sinqert edhe besoj qe ja kioshte me vlee

turisti
18-05-05, 00:59
Deri ne vdekje. :P

Kurvani
31-05-05, 00:30
nese e kam pas dashuri te sinqert nuk besoj qe do te luftoj kur veq paskam pas dashuri te sinqert.
nuk me kishte hanger palla per te luftu,nese me don si me ka desht mir por nese nuk don dashurija nuk shkon me luft apo me zor ajo ka nevoj vetem senqeritetin. :wink:

Gjumashja
06-07-05, 10:50
me te gjitha forcatt edhe besoj qe kisha triumfu

Sy_kaltra
02-12-05, 22:43
Pr nje dashuri te vertet duhet t'sakrifikosh veten qe mos ta humbesh at :!:

turisti
02-12-05, 23:00
Deri ne vdekje. :P

Deri ne vdekje do te mendoj keshtu. :P

laliloli
02-12-05, 23:08
Deri ne momentin kur bindem se ajo nuk mund te realizohet

Sy_kaltra
03-04-07, 17:50
Nuk e quaj Dashuri te sincert ,nese me duhet te luftoj per te .

Agolli
03-04-07, 18:53
Deri sa ta beje te rrejshme........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ARI_03
03-04-07, 19:13
....gjer sa t dorzohet.....dhe t thot AMIN.!

gazi-de
03-04-07, 20:08
me stupc!!!,,,,,,,,,

Arkza
05-04-07, 13:25
Deri sa te shoh mundesin e fundit ,,,, nese ja vlen te luftoj per te dote shkoj deri ne fund e nese jo jo dote le ne rrugen e vet dhe une ne rrugen time :rolleyes:

Agolli
05-04-07, 20:17
Nese dashurije eshte luft,, une vetje ime do dezertoi.........http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Gentiana
06-04-07, 23:23
Pak e pa qart kjo pytje bre.

Nqse ben te formosh me qart pytjen do isha pergjegjur me mire.:smile:

Arb
07-04-07, 04:38
Per d. e sincerte ska nevoje te luftohet....

Gentiana
07-04-07, 11:33
Per d. e sincerte ska nevoje te luftohet....

E pra, ja ke qelluar si me te msu un. :smile:

Arkza
07-04-07, 12:10
me stupc!!!,,,,,,,,,
Jo more me fshis me mir :biggrin:

LuLjaa
09-04-07, 16:55
Une se kam njejt me luftu hiq , nese me don pa lufte se me lufte se du hiq hahaha :P

gazi-de
18-04-07, 12:34
Deri ne vdekje!!!!..............

prishtinasi
18-04-07, 21:30
Deri ne frymen e fundit....(nashta po rrej:biggrin: )

vjeshta
18-04-07, 21:43
Nuk ka dashuri te rrejsheme ,o ka dashuri o nuk ka .

prishtinasi
18-04-07, 21:45
Ah..e s'po rrej pra:smile:

Amina
18-04-07, 22:44
Si thojne: "Ne lufte dhe dashuri, gjithqka eshte e lejuar!"

Sy_kaltra
20-04-07, 20:17
Per ate te sincert deri ne funde,,,,,po cka nese nuk eshte e sinceret ?:rolleyes:

SoKoLi-i-Maleve
21-04-07, 00:27
Per ate te sincert deri ne funde,,,,,po cka nese nuk eshte e sinceret ?:rolleyes:
Se sa i sinqert asht apo jo do ta kuptojsh ma vone.

Era1
21-04-07, 09:00
Se sa i sinqert asht apo jo do ta kuptojsh ma vone.

Pyejta eshte ne rastin kur ti e di qe eshte e sinqerte.
Dmth se sa do luftoje kur ti e di qe kjo dashuri eshte e sinqerte....:wink:

Xuki
21-04-07, 09:26
N oft se edhe ajo m don si e dua un...ather do t luftoja deri n fund.....prndryshe hamamin qyy.....qe po i prishi patikat pr dikon q nuk m don!!

Sy_kaltra
21-04-07, 09:57
Se sa i sinqert asht apo jo do ta kuptojsh ma vone.

E vertet,mirpo nese lufton per azgje ...qka pastaj ?! qe mos me shku deri ne fund , qysh me kuptu qe nga fillimi se ?:smile:

gazi-de
21-04-07, 20:34
Nese nuke luftone per nje dashuri te sinhqert je trdhtre,sikure te mos lftosh per atedhe....

Sy_kaltra
04-05-07, 21:18
Nese nuke luftone per nje dashuri te sinhqert je trdhtre,sikure te mos lftosh per atedhe....

Hero gazi :biggrin: ahahhahahahhah

gazi-de
04-05-07, 21:31
Hero gazi :biggrin: ahahhahahahhah
po po edhe hero i mdhe qy..hahahahahhaha

Sy_kaltra
04-05-07, 21:47
Lufta eshte per burra qy :biggrin:

gazi-de
04-05-07, 21:52
Lufta e sinqetet eshte per te gjithe...............

Virti
04-05-07, 21:55
derisa te me harxhohen raketat... :biggrin:

Agolli
16-05-07, 20:42
.......deri sa t'ja marr shpirtin xhelozise! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ssara
16-05-07, 21:15
deri sa ta harroj krejt edhe tme raron krejt......

ARI_03
17-05-07, 00:29
.....nuk jam per luft.....*PEACE* ne menyre paqesore arrijm gjer ne rezultat...:biggrin:

ssara
18-05-07, 12:27
.....nuk jam per luft.....*PEACE* ne menyre paqesore arrijm gjer ne rezultat...:biggrin:

do te kisha dashte me e prit at rezultata.....heheheh

RiannA
18-05-07, 12:29
Nese esht dashuria e sinqert, nuk ka nevoj per luft

Elina
18-05-07, 16:04
Deri sa ti kishim thy shpatat e pastaj..............................:rolleyes: :biggrin: (shaka)Jo bre se edhe une jam e mendimit qe nuk ka nevoje per lufte...:tongue:

Arkza
18-05-07, 16:34
Pse te Luftoj une !
Jo more le tet Lufton ai per mua :biggrin:
Siq Thoje Populli, Sakica eshte per mashkujt e Fshica per Femrat :biggrin:

Buqja_ch
18-05-07, 23:46
Te luftohet me arm te ftofta ja vlen ..Ti thuash se ... T d sh ...

LuLjaa
19-05-07, 01:36
uHH as njejt se kam me luftu tybee qysh e ka shkru zoti bahet :)

Virti
19-05-07, 02:19
... deri n'sabah! :cool:

ssara
19-05-07, 02:22
... deri n'sabah! :cool:


mos pot zen gjumi.............

Virti
19-05-07, 02:23
mos pot zen gjumi.............
gjujma nje kofe uje ftyres! :biggrin:

ssara
19-05-07, 02:24
gjujma nje kofe uje ftyres! :biggrin:


un smuj me prit as sabahin.........

Elina
19-05-07, 02:25
... deri n'sabah! :cool:


Hahahahhahah,ruju se po te sakaton :biggrin:

Virti
19-05-07, 02:25
un smuj me prit as sabahin.........
hahaha atehere s'po e dijshe a kam luftu deri n'sabah :biggrin:

ssara
19-05-07, 02:27
hahaha atehere s'po e dijshe a kam luftu deri n'sabah :biggrin:
mtregon ti nesra..............nese sta qet dikush tjeter ni kof me uje

Virti
19-05-07, 02:31
mtregon ti nesra..............nese sta qet dikush tjeter ni kof me uje
nese nuk je ende ne gjume... :biggrin:

ssara
19-05-07, 02:33
nese nuk je ende ne gjume... :biggrin:

kur te zgjona prej gjumit................

Agolli
19-05-07, 02:33
Deri sa ta nxo duke rrejt, dashurin po mendoj! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Virti
19-05-07, 02:36
kur te zgjona prej gjumit................
OK :smile:

ssara
19-05-07, 02:38
OK :smile:

mos harooo................

Virti
19-05-07, 02:41
mos harooo................
hahaha harresa po shkelqen!

ssara
19-05-07, 02:43
hahaha harresa po shkelqen!

Te ti gjithqka po shkelqen........

Virti
19-05-07, 02:46
Te ti gjithqka po shkelqen........
per kete shkak po me rrok msyshi shpesh hahaha :biggrin:

ssara
19-05-07, 02:49
per kete shkak po me rrok msyshi shpesh hahaha :biggrin:

te qojm te ni hoxh edhe ta shkrun ni hajmali.........

Virti
19-05-07, 02:50
te qojm te ni hoxh edhe ta shkrun ni hajmali.........
ve nese i ka me kaull...! :biggrin:

turisti
19-05-07, 02:52
Deri ne frymarrjen e fundit.

Elina
19-05-07, 02:58
Deri sa t`ja thej kembet...:biggrin:

Deri sa ta di qe vlene me luftu !

LuLjaa
19-05-07, 03:00
te qojm te ni hoxh edhe ta shkrun ni hajmali.........

Nese ke nevoj dika me shkru ja ku jam une :biggrin:

Virti
19-05-07, 03:01
Deri sa t`ja thej kembet...:biggrin:

Deri sa ta di qe vlene me luftu !
po e bajke sakat... :biggrin:

Elina
19-05-07, 03:03
po e bajke sakat... :biggrin:

Ma mire sakat se me mu tarahene posht e perpjete :biggrin:

Virti
19-05-07, 03:13
Ma mire sakat se me mu tarahene posht e perpjete :biggrin:
ide origjinale... pastaj e ke ne shtepi tere kohen! :biggrin:

ssara
19-05-07, 03:14
ve nese i ka me kaull...! :biggrin:


spo ekuptoj ket fjale.........

Virti
19-05-07, 03:16
spo ekuptoj ket fjale.........
ve nese i ka me garanti apo me garancion! :biggrin:

ssara
19-05-07, 03:17
ve nese i ka me garanti apo me garancion! :biggrin:

ska garansion................veq fjale........

Virti
19-05-07, 03:18
ska garansion................veq fjale........
sa per fjale sa te duash... ika, kalo mire! :smile:

ssara
19-05-07, 03:22
sa per fjale sa te duash... ika, kalo mire! :smile:

gjeje vet nje tjeter............klm edhe ti

Agolli
19-05-07, 03:23
Hajde te flasim njehere e pergjithmon se cfare eshte dashurija e sinqert, ku blehet kjo dashuri?... ne pazarin e dallavereve apo? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ssara
19-05-07, 03:25
Hajde te flasim njehere e pergjithmon se cfare eshte dashurija e sinqert, ku blehet kjo dashuri?... ne pazarin e dallavereve apo? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

dashurin e vertet e mbaj ne zemer ..e cila eshte kjo dashuri qe blehet ne pazar te dallaverave......

Era1
19-05-07, 03:27
Une do luftoja gjithe jeten.

Agolli
19-05-07, 03:29
dashurin e vertet e mbaj ne zemer ..e cila eshte kjo dashuri qe blehet ne pazar te dallaverave......
Mire ssara, mbaje por mos e shit, dhe nese e shet..kujdes se kujt po ja shet!
Blersi shtyhet ne shitje! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

ssara
19-05-07, 03:31
Mire ssara, mbaje por mos e shit, dhe nese e shet..kujdes se kujt po ja shet!
Blersi shtyhet ne shitje! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

ai eshte vetem nje mendimi yt se seshte per shitje edhe nuk egziston bleres..............
...te pershendes....

Agolli
19-05-07, 03:37
ai eshte vetem nje mendimi yt se seshte per shitje edhe nuk egziston bleres..............
...te pershendes....
Nese eshte mendim i ime, ateher respektoje..perderisa ta citosh mendimin time, do ta kthej pergjigjen.....kapish!

ssara
19-05-07, 03:43
Nese eshte mendim i ime, ateher respektoje..perderisa ta citosh mendimin time, do ta kthej pergjigjen.....kapish!.

jo nuk kam deshire te hi ne polemike me askend....do ta respektoj mendimin tend edhe ti te respektosh mendimin tim..............te uroj nje nate te mire......

Agolli
19-05-07, 03:44
.

jo nuk kam deshire te hi ne polemike me askend....do ta respektoj mendimin tend edhe ti te respektosh mendimin tim..............te uroj nje nate te mire......
Gjithashtu!

vjeshta
19-05-07, 03:51
Kush fitoi ??

Agolli
19-05-07, 03:53
S'di.......http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

vjeshta
19-05-07, 03:57
As une nuk po e di !

Agolli
19-05-07, 03:58
hahahah, ma mire, se nuk po ju shiten!

vjeshta
19-05-07, 04:01
Dashurin nuk e fiton ai vetem qe don ,por ai qe din me shite ma mire !

Agolli
19-05-07, 04:04
Siq c'do gje tjeter, edhe dashurija po blehet me pare, i mjeri ai qe del ne pazare!

vjeshta
19-05-07, 04:06
Ma mire ,se je pronar legjitim i saj hahahaaaaaaaaa........sepse ja ke tha lekun .

Reana
19-05-07, 04:15
Dashurin nuk e fiton ai vetem qe don ,por ai qe din me shite ma mire !

Vjeshta ti a po shet apo po blen, cka je duke bere?:tongue:

vjeshta
19-05-07, 04:22
Vjeshta ti a po shet apo po blen, cka je duke bere?:tongue:

Dyjat ngapak hahahaaaaaaaaaa

Reana
19-05-07, 04:25
Dyjat ngapak hahahaaaaaaaaaa

:biggrin: ......shitje-blerje, a:tongue:

vjeshta
19-05-07, 04:30
:biggrin: ......shitje-blerje, a:tongue:

Keshtu po i thojkan ?......nuk e paskna dite ! hahahaaaaaaaaa

Reana
19-05-07, 04:31
Keshtu po i thojkan ?......nuk e paskna dite ! hahahaaaaaaaaa

as une s'po e di! po te pyes:biggrin:

vjeshta
19-05-07, 04:33
as une s'po e di! po te pyes:biggrin:


Per hatrin tende ,kam me u informu hahahaaaaaaaaaaaa

Agolli
19-05-07, 04:39
phaaaaaaaaa ani me tha se nuk ka t'ima, i thash mbaje kusurin ahahahahahahahahahahahah

vjeshta
19-05-07, 04:42
phaaaaaaaaa ani me tha se nuk ka t'ima, i thash mbaje kusurin ahahahahahahahahahahahah


Ja paska dhan tjetrit hahahaaaaaaaaaa

Agolli
19-05-07, 04:47
Ja paska dhan tjetrit hahahaaaaaaaaaa
ahahahahahahah s'pata qare!

Reana
19-05-07, 04:53
Per hatrin tende ,kam me u informu hahahaaaaaaaaaaaa

ani flm Vjeshte se vdiqem per dije:tongue:

ssara
19-05-07, 13:26
Kush fitoi ??

Agolli.............

lonaaa
20-05-07, 03:02
Gjersa te me hargjohet altileria! :tongue:

Agolli
20-05-07, 03:06
Gjersa te me hargjohet altileria! :tongue:
Phaaaaa qenke e rrezikshme! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lonaaa
20-05-07, 03:30
Phaaaaa qenke e rrezikshme! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Kush t tha ore??:rolleyes:

Agolli
20-05-07, 03:37
Kush t tha ore??:rolleyes:
S'di bre qy harrova http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lonaaa
20-05-07, 03:40
S'di bre qy harrova http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Normal se ke harru ,se ska qene e vertet. :tongue:

Agolli
20-05-07, 04:14
Normal se ke harru ,se ska qene e vertet. :tongue:
Pse nuk po lufton per mua, s'te dukem i sinqert apo!? :tongue:

lonaaa
20-05-07, 04:22
Pse nuk po lufton per mua, s'te dukem i sinqert apo!? :tongue:

Qka spo te tregon se mundem me lufut , kahere ia kisha filluar.:biggrin: (Inshalla se kam ne dy luftim ndonje te fort , se edhe ashtu jam ne perfundim e siper te altileris.:tongue: )

Agolli
20-05-07, 04:25
Qka spo te tregon se mundem me lufut , kahere ia kisha filluar.:biggrin: (Inshalla se kam ne dy luftim ndonje te fort , se edhe ashtu jam ne perfundim e siper te altileris.:tongue: )
Phaaaaaaaaaa i lumi une per ty, asi i lumi ai qe te merr http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lonaaa
20-05-07, 04:26
Phaaaaaaaaaa i lumi une per ty, asi i lumi ai qe te merr http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Poj tash ne daq lume e ne daq vaj, si te duash thuaj!!! :tongue:

Agolli
20-05-07, 04:29
Poj tash ne daq lume e ne daq vaj, si te duash thuaj!!! :tongue:
Seriozisht te pyes, a ke msn_ kjo e dasharua ime o ka pyet!? :tongue:

lonaaa
20-05-07, 04:31
Seriozisht te pyes, a ke msn_ kjo e dasharua ime o ka pyet!? :tongue:


Thuaj te dashures tande mos e kerko msn se as pc ste le ne perdorim bani te takoj online!!! :tongue: :tongue:

Agolli
20-05-07, 04:35
Thuaj te dashures tande mos e kerko msn se as pc ste le ne perdorim bani te takoj online!!! :tongue:
ahahahahahahahahah :tongue: (du r rolig)
Po thot qesi ortake pom nevojitet, :tongue:

lonaaa
20-05-07, 04:43
ahahahahahahahahah :tongue: (du r rolig)
Po thot qesi ortake pom nevojitet, :tongue:

Tregoj se ka per ti ra pishman jo vetem pse ka lind por edhe pse ka qene e dashura yte :tongue:

PS. A ka paparace kendej pari , se me sante do te behemi kndis!!!:biggrin:

Agolli
20-05-07, 04:48
Tregoj se ka per ti ra pishman jo vetem pse ka lind por edhe pse ka qene e dashura yte :tongue:

PS. A ka paparace kendej pari , se me sante do te behemi kndis!!!:biggrin:
I tregova, u nis me ardhe tek ti, prit pak se o ka me d'vet dicka,,,,,,,,,,,erdha ahahah e murr bicikllen! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Ik ma mire ta qet................:tongue: ( som jag skrattar med dig)

lonaaa
20-05-07, 05:01
I tregova, u nis me ardhe tek ti, prit pak se o ka me d'vet dicka,,,,,,,,,,,erdha ahahah e murr bicikllen! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Ik ma mire ta qet................:tongue: ( som jag skrattar med dig)

Kush bre me ike o thuj mos u nis se ne gjysem te rruges ke me qene ne air!!! :tongue:


Jag mste g hrifrn!

Agolli
20-05-07, 05:05
Kush bre me ike o thuj mos u nis se ne gjysem te rruges ke me qene ne air!!! :tongue:


Jag mste g hrifrn!

ahahahahahahaha :tongue: u kthy, ju paska prish biciklla :tongue:
Ha det s bra, det var kul! Sov gott! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Sy_kaltra
27-05-07, 22:47
Dashuria e sincert nuk te ben te luftosh per te .

ssara
28-05-07, 00:31
njeher duhet me mendu mire e pastaj me luftu nese ia vlene....

luckyman
28-05-07, 01:10
Une kisha pi Varakin..

Reana
28-05-07, 01:17
Une kisha pi Varakin..

hahahaaha....!!! :tongue:
lufte vete-shkaterruese!

LOJETARI
28-05-07, 01:34
pershendetje te gjithve me interson ta di se sa do te luftoj djemet edhe femrat per nje dashuri t sinqert???

Deri ta fitoj luftn , e pastaj prap do ta sulmoja nj tjetr ........:biggrin:

vjeshta
28-05-07, 01:36
Deri ne lojtarin e fundit ......hahahaaaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
28-05-07, 01:36
Une kisha pi Varakin..

Ha, hahahaaaaaaaaaa.
Veq t lutem m spjego kur humb apo fiton do ta bje kt??

Reana
28-05-07, 01:44
Deri ta fitoj luftn , e pastaj prap do ta sulmoja nj tjetr ........:biggrin:

hahahahhahahahahah....!
definicion interesant per dashurine e SINQERTE:biggrin:

LOJETARI
28-05-07, 02:37
hahahahhahahahahah....!
definicion interesant per dashurine e SINQERTE:biggrin:

E kam zbulue vet , pa m ndihmue askush :biggrin:

Reana
28-05-07, 02:41
E kam zbulue vet , pa m ndihmue askush :biggrin:

hahahaha...a qenka deshur te te ndihmoje dikush a????:biggrin:

LOJETARI
28-05-07, 02:46
hahahaha...a qenka deshur te te ndihmoje dikush a????:biggrin:

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Reana
28-05-07, 02:52
:biggrin: :biggrin: :biggrin:

:tongue: !

Valbona_
28-05-07, 13:33
Bravo ja ke qilluar ashtu esht te lumt:biggrin:

turisti
28-05-07, 14:29
Derisa ne syte e saj shkelqen shkendija e dashurise. :smile:

Dreni30
28-05-07, 16:25
Derisa edhe shikimi im te zbehet ne fundin e jetes.

Arkza
28-05-07, 16:30
Sa Lufton per mua , Aq un per Te :biggrin:

LuLjaa
28-05-07, 16:39
Me pas Luftu per ata tash deri tash i kisha nja 4 femij nashta :D po per qata qe nuk luftoj hiqq jam met qeshtu hala ( S'pom don kush ) :D

Valbona_
03-06-07, 15:59
tung tung po te luftosh osht mir per drejtsi deri sa ta fitojsh dhe nuk ta sulmosh m asknd por femrat luftojn por lypin ma teper ! dhe mashtrohen nga mashkujt sidomos ata te martuarit si nuk ju dalin grat e lypin hala eeeeeeeeooooooooooooooooooo atyne po nejse luftoni kunder ktyne tipave se jan te rrezikshem
kalo mir

LABI
03-06-07, 17:19
Ne dashuri s'luftohet; Dashuria eshte kurorezim i nje komunikim te sinqert ndermjet dy personave

DASHURIA ESHTE PAKT-STABILITETI - ne nje lidhje qe premton qe ne te ardhmen do t'a jetesojn konventen e respektuare nga te dy palet (martesen) .

Murgesha
04-06-07, 22:49
Aq sa do t luftonte ajo dashuri pr mua do t luftoja edhe un pr te.

egi
09-06-07, 20:39
asgje ne kete bote nuk eshte e sinqert, njerzit jemi ashtu..me fytyra te ndryshme..e qysh mi besu dikuj kur e din qe nuk eshte gjith aj qe po paraqitet me qen?

uliksi31
09-06-07, 21:12
E kisha perdor straegjine ne prapavi.:biggrin:

turisti
12-06-07, 02:58
E kisha perdor straegjine ne prapavi.:biggrin:

Brenda a jashte 16-shit ???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha.

turisti
12-06-07, 14:42
Ne dashuri s'luftohet; Dashuria eshte kurorezim i nje komunikim te sinqert ndermjet dy personave

DASHURIA ESHTE PAKT-STABILITETI - ne nje lidhje qe premton qe ne te ardhmen do t'a jetesojn konventen e respektuare nga te dy palet (martesen) .

Respekt per kete postim.

TURISTI.