PDA

View Full Version : Dilingjia


Gjumashja
20-05-05, 13:20
Paaa erdhe vone po ma kalove edhe mu breshkes, Urime 1000postimet shpresoj qe ja kalon mire me ne sikur ne me ty te pershendes shume :wink:

DEA
20-05-05, 13:31
Tybe ne disha se kur erdhe, apo kur i rrumbullaksove keto 1000 postime, veq perhajr te kofshin e ishalla ne te ardhmen do te na dhurosh edhe xxxxxxx shkrime te tjera.


Pershendetje nga DEA

Diana007
20-05-05, 13:35
:lol: :lol: Hajde Dilingji hajde valla boll i trullaft por i bere 1000 positme :lol: :lol: :lol:
Urime Dilingji per gjith keto shkrime me polt humor te mir qe i ke te uroj edhe shum shum shkrime tjra

Te pershendes dhe t euroj gjith a te mirat


Me resepekt Diana :wink:

Dilingjia
20-05-05, 13:56
Maaaa breeeee,
Perpak deshta me ja nis me kajt me lote perpjet prej tona ktyne fjaleve te mira nga Gjumashja,Dea dhe Diana :wink:

flm, e ishalla jau kthej me t'mira.Ku s'keni qellue ngat e me ju marre n'gryk kanihere bre mozomakeq :lol:

Diana007
20-05-05, 13:59
Maaaa breeeee,
Perpak deshta me ja nis me kajt me lote perpjet prej tona ktyne fjaleve te mira nga Gjumashja,Dea dhe Diana :wink:

flm, e ishalla jau kthej me t'mira.Ku s'keni qellue ngat e me ju marre n'gryk kanihere bre mozomakeq :lol:

:wink:

Dilingjia
20-05-05, 14:02
Maaaa breeeee,
Perpak deshta me ja nis me kajt me lote perpjet prej tona ktyne fjaleve te mira nga Gjumashja,Dea dhe Diana :wink:

flm, e ishalla jau kthej me t'mira.Ku s'keni qellue ngat e me ju marre n'gryk kanihere bre mozomakeq :lol:

:wink:
Diane a mue po ma ban me sy a? ma se pom vjen marre :lol:

Diana007
20-05-05, 14:04
HEhehehheheeh jo more vem te tregova se te ndegjova qe na falendrove :D :D :D :D

Arbėri
20-05-05, 18:13
Opaaaaaaaaaaaa, luja Dilingji lujaaaaaaaaaaaaaaa, per 15 dite 1000 postime, phaaaaaaaaaaaa :P :P :P :lol: :lol:

Krejte me ke nga mua, vetem PAK me i shpejte, si lepur :lol: :lol: :lol: :lol:


Vetem diqka nuk po kuptoj: kendej thua se jame dizellash, medemek i kadalshem e kendej aq shume po nguteshe, si zorra ne prush, hahahahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Te uroj edhe 100 000 shkrime te tjera, te bukura, atraktive se, belivallha na knaqe e hajt :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
20-05-05, 18:19
Maaaa breeeee,
Perpak deshta me ja nis me kajt me lote perpjet prej tona ktyne fjaleve te mira nga Gjumashja,Dea dhe Diana :wink:

flm, e ishalla jau kthej me t'mira.Ku s'keni qellue ngat e me ju marre n'gryk kanihere bre mozomakeq :lol:


valla hajde kapem perqafe veq ta kom nal frymen jastek hehehe

schütze
20-05-05, 18:37
Dilingjia i nderuar pranoj edhe pershendetjet e mia te perzemert per 1000 postime e tua,te uroj qdo te mir ne jet
me nderime
schütze

laliloli
20-05-05, 21:59
DILINGJI E GJYSEM VALLA ,TU FOL ME KREJT GRAT PATJETER MI BA 1000 E QYSH JA KA NIS KA MI MBERRI 111111111111111111 E HAJT HAJT
ANI DILINGJI SUKSESE DHE GJITHE TE MIRAT

aferdita
20-05-05, 22:04
Dilingjia Urime dhe mire se paske ardhe ne Pallatin tone Mbreterore,te uroj ēaste te mira ne forum dhe me ne :wink:

Naki
20-05-05, 22:23
Ju pergezoje per Hyrjen ne Pallatrin Mbreteror,Dhe per Postimin e 1000.
Dilingjija Ju pershendes ku do qe te jeni .

Naki

turisti
21-05-05, 00:53
:P :P Urime -Dilingji- nga zemra :P 1000 :P postime te para dhe me te rendesishmet,.sepse tash je ne Pallatin Mbreteror ku gjinden legjendat e DARDANISE.
Te deshiroj eshe shume postime te mira dhe suksese te reja.

Me nderime,
TURISTI. :P

Dilingjia
21-05-05, 06:48
Opaaaaaaaaaaaa, luja Dilingji lujaaaaaaaaaaaaaaa, per 15 dite 1000 postime, phaaaaaaaaaaaa :P :P :P :lol: :lol:

Krejte me ke nga mua, vetem PAK me i shpejte, si lepur :lol: :lol: :lol: :lol:


Vetem diqka nuk po kuptoj: kendej thua se jame dizellash, medemek i kadalshem e kendej aq shume po nguteshe, si zorra ne prush, hahahahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Te uroj edhe 100 000 shkrime te tjera, te bukura, atraktive se, belivallha na knaqe e hajt :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nashta edhe te kam ga ty,se s'je fort larg e s'dihet nana jeme rahmet i pas shpirti kur ka shkue me korr n'ara qkas ka mujt me nodhe :lol: :lol: :lol:
flm per pershnetje :wink:

Dilingjia
21-05-05, 06:49
Maaaa breeeee,
Perpak deshta me ja nis me kajt me lote perpjet prej tona ktyne fjaleve te mira nga Gjumashja,Dea dhe Diana :wink:

flm, e ishalla jau kthej me t'mira.Ku s'keni qellue ngat e me ju marre n'gryk kanihere bre mozomakeq :lol:


valla hajde kapem perqafe veq ta kom nal frymen jastek hehehe

a qaq e rrezitshme je ti aaaaa? nc nc nc

Dilingjia
21-05-05, 06:50
Dilingjia i nderuar pranoj edhe pershendetjet e mia te perzemert per 1000 postime e tua,te uroj qdo te mir ne jet
me nderime
schütze

flm, e nderime paq :wink:

Dilingjia
21-05-05, 06:52
DILINGJI E GJYSEM VALLA ,TU FOL ME KREJT GRAT PATJETER MI BA 1000 E QYSH JA KA NIS KA MI MBERRI 111111111111111111 E HAJT HAJT
ANI DILINGJI SUKSESE DHE GJITHE TE MIRAT

pse a me burra me lof aaaa? s'me thojn dilingji se jo mahi.
flm:wink:

Dilingjia
21-05-05, 06:53
Dilingjia Urime dhe mire se paske ardhe ne Pallatin tone Mbreterore,te uroj ēaste te mira ne forum dhe me ne :wink:

aniiiiiiiiiiiiiiiii :wink:

Dilingjia
21-05-05, 06:55
Ju pergezoje per Hyrjen ne Pallatrin Mbreteror,Dhe per Postimin e 1000.
Dilingjija Ju pershendes ku do qe te jeni .

Naki

qitu mas dere po rri mos kini gajle a? se nguci kerkon veq po kqyri :wink:

Dilingjia
21-05-05, 06:57
:P :P Urime -Dilingji- nga zemra :P 1000 :P postime te para dhe me te rendesishmet,.sepse tash je ne Pallatin Mbreteror ku gjinden legjendat e DARDANISE.
Te deshiroj eshe shume postime te mira dhe suksese te reja.

Me nderime,
TURISTI. :P

flm,
du me nderrue nickun tanim e tutje.Ketu krejt prica e princesha,krejt duka e dukesha,krejt mbreta e mbreteresha :lol: :lol: :lol:
Une do te behem vlla me se miri PALAQO pra :wink:

Domira
21-05-05, 08:22
Urime Dilingji per 1000 postimet e shpejta dhe te gjitha te kendshme qe i solle ne mbreteri.
Deshiroj ti mbjellesh edhe shume mija fjali e postime tjera te kendshme ksajde.

Te pershendes/Domira

Dilingjia
21-05-05, 08:31
Urime Dilingji per 1000 postimet e shpejta dhe te gjitha te kendshme qe i solle ne mbreteri.
Deshiroj ti mbjellesh edhe shume mija fjali e postime tjera te kendshme ksajde.

Te pershendes/Domira

Doremira flm :wink:

Gjumashja
21-05-05, 10:16
Maaaa breeeee,
Perpak deshta me ja nis me kajt me lote perpjet prej tona ktyne fjaleve te mira nga Gjumashja,Dea dhe Diana :wink:

flm, e ishalla jau kthej me t'mira.Ku s'keni qellue ngat e me ju marre n'gryk kanihere bre mozomakeq :lol:


valla hajde kapem perqafe veq ta kom nal frymen jastek hehehe

a qaq e rrezitshme je ti aaaaa? nc nc nc


shume qka sta mer mendja :P

Murgesha
21-05-05, 11:06
Dilingji urime pėr 1061 postimet tua.
Valla i ke bėrė shpejt, sa qė nuk po e arėsyeton fare nikun tėnd. :lol:
Jeni i mrekullueshėm vetėm vazhdoni.

e_martumja
21-05-05, 11:25
opaaaa u knaq mbreterija, fill po shtohen :lol: :lol:

Dilingji te deshiroj edhe xxxxxxxxxx postime tjera dhe te deshiroj cdo te mire.Te pershendes me rresekt dhe mos u halt me Dianen se po e mashtrron qiken :lol: :lol:

Tomori
21-05-05, 11:29
Dilingji urime shoqi, veq vazhdo qashtu...
Me respekt:
TOMORI :wink:

Dilingjia
21-05-05, 11:39
Maaaa breeeee,
Perpak deshta me ja nis me kajt me lote perpjet prej tona ktyne fjaleve te mira nga Gjumashja,Dea dhe Diana :wink:

flm, e ishalla jau kthej me t'mira.Ku s'keni qellue ngat e me ju marre n'gryk kanihere bre mozomakeq :lol:


valla hajde kapem perqafe veq ta kom nal frymen jastek hehehe

a qaq e rrezitshme je ti aaaaa? nc nc nc

ishalla jo se pom perzihesh me najkon tjeter :lol: :lol: :lol:


shume qka sta mer mendja :P

Dilingjia
21-05-05, 11:40
Dilingji urime pėr 1061 postimet tua.
Valla i ke bėrė shpejt, sa qė nuk po e arėsyeton fare nikun tėnd. :lol:
Jeni i mrekullueshėm vetėm vazhdoni.

Une a? nashta nashta veq ka qellue katuni shpesh e hala se kane mare vesh :wink:

Dilingjia
21-05-05, 11:41
opaaaa u knaq mbreterija, fill po shtohen :lol: :lol:

Dilingji te deshiroj edhe xxxxxxxxxx postime tjera dhe te deshiroj cdo te mire.Te pershendes me rresekt dhe mos u halt me Dianen se po e mashtrron qiken :lol: :lol:

Kush kend po e mashtron breeee?
Valla e martueme edhe ti kogja pom mashtron mue :lol:

Dilingjia
21-05-05, 11:42
Dilingji urime shoqi, veq vazhdo qashtu...
Me respekt:
TOMORI :wink:

aniiiiiiiii n'metsha najkund te fishkelloj a? :wink:

e_martumja
21-05-05, 11:45
:shock: :shock: cilet mashtrrimet bre, a spo ta rrok me qiken ah apet duhet me shku misit ah[/b]

Dilingjia
21-05-05, 11:57
:shock: :shock: cilet mashtrrimet bre, a spo ta rrok me qiken ah apet duhet me shku misit ah[/b]

kah na thojn sefte duhet me zan msitin per me krye pune sagllam masanej :lol: :lol: :lol:

e_martumja
21-05-05, 11:58
:shock: :shock: cilet mashtrrimet bre, a spo ta rrok me qiken ah apet duhet me shku misit ah[/b]

kah na thojn sefte duhet me zan msitin per me krye pune sagllam masanej :lol: :lol: :lol:
kuku none cfar dilingji qenka ky :twisted: :twisted: :twisted:

Dilingjia
21-05-05, 12:02
aaaaaaaa prej zanatit jo prej inatit :lol: :lol: :lol:

Naki
21-05-05, 13:02
Ju pergezoje per Hyrjen ne Pallatrin Mbreteror,Dhe per Postimin e 1000.
Dilingjija Ju pershendes ku do qe te jeni .

Naki

qitu mas dere po rri mos kini gajle a? se nguci kerkon veq po kqyri :wink:

Qyre qyre mas dere,hajde more ketu Ne mese te Keshtjelles ne sofren e perbashket Dardane.

Arbėri
23-05-05, 10:30
Ore Dilingji
ore djal i ri
po ēna knaqe ti
pleqe e te ri :wink:

Por ma shume na i knaqe
pellumbat e kesaj nate
te cilet naten rrine
dhe sherre kurre nuk dine :lol:

Ah sa shume po gezohem
kur n'shkrimet tua po identifikohem
sepse edhe une
femrat i dua shume :P :P

Tash te pershendes
deri sa te vdese
ty o Dilingji
mat mirin n'nahi http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

dr1ta
23-05-05, 11:31
uhuuuu 1000 postime :shock: urime tejkalimin ja kalofsh sa me mire ketu :wink: :)

Te pershendes

Domira
23-05-05, 12:09
O Dilingji o djal i ri
ē'na e zbukurove
kete Mbreteri
me postime
shkrime t'mira
ishalla t'del nafaka ma e mira :lol:

Ma e mira t'del pa shybe
se ja din renin
e je ekspert tybe :wink:

Ty te deshirojn edhe
pehrijat e detit
se le ma ato qe s'dijn
me ta ba hyzmetin :oops:

Tash metsh me shnet me t'mira
ty te uron shume Domira :D

Dilingjia
24-05-05, 09:23
Ju pergezoje per Hyrjen ne Pallatrin Mbreteror,Dhe per Postimin e 1000.
Dilingjija Ju pershendes ku do qe te jeni .

Naki

qitu mas dere po rri mos kini gajle a? se nguci kerkon veq po kqyri :wink:

Qyre qyre mas dere,hajde more ketu Ne mese te Keshtjelles ne sofren e perbashket Dardane.

A po a? ani bre ani po mos pe baj naj sherr bre? :lol:

Dilingjia
24-05-05, 09:24
uhuuuu 1000 postime :shock: urime tejkalimin ja kalofsh sa me mire ketu :wink: :)

Te pershendes

amin-amin me gjithe miq e drumtar :lol:

Dilingjia
24-05-05, 09:24
Ore Dilingji
ore djal i ri
po ēna knaqe ti
pleqe e te ri :wink:

Por ma shume na i knaqe
pellumbat e kesaj nate
te cilet naten rrine
dhe sherre kurre nuk dine :lol:

Ah sa shume po gezohem
kur n'shkrimet tua po identifikohem
sepse edhe une
femrat i dua shume :P :P

Tash te pershendes
deri sa te vdese
ty o Dilingji
mat mirin n'nahi http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

phaaaaaaaa krejt fjalet mi vjedhe! HAJN BREEEEEEEEEEEEEEE

Dilingjia
24-05-05, 09:27
O Dilingji o djal i ri
ē'na e zbukurove
kete Mbreteri
me postime
shkrime t'mira
ishalla t'del nafaka ma e mira :lol:

Ma e mira t'del pa shybe
se ja din renin
e je ekspert tybe :wink:

Ty te deshirojn edhe
pehrijat e detit
se le ma ato qe s'dijn
me ta ba hyzmetin :oops:

Tash metsh me shnet me t'mira
ty te uron shume Domira :D

Gjithe pom doket qi po na kqyr dikush :wink: veq edhe ti HAJNESH ishe asnje fjale s'ma la me ta kthye qy

Reana
25-05-05, 05:08
Jaaaaaa....une s'pasna pa keshtu :? :? :? :?
Per 20 dite 1200 postime....ncuk ncuk....o DJAL, qysh more keshtu a??? :twisted:

po une per nje muaj e gjysme mezi i bera 1000, e KRITIKAT prej kater aneve te Botes erdhen ne adresen time, ti dyfish postime, vendodhjen ne mahallen PIS, e perseri krejt po te dojne ty :(
a po me meson edhe mu bre :cry: :cry: :cry:

SHAKATE MENJEANE, TE DESHIROJ ARGETIM SA ME TE MIRE NE ATMOSFEREN QE VEQ FD-ja DIN ME OFRU :wink: DHE GJITHE TE MIRAT NE JETEN PERSONALE...(TE LUTEM VETEM NDRROJE VENDBANIMIN :lol:)

Arb
25-05-05, 05:20
I nderuar Dilingji,

Urime per mbi 1000 postimet e deritanishme!

Gjithe te mirat e mire se ke ardh ne FD!

Dilingjia
25-05-05, 06:48
Jaaaaaa....une s'pasna pa keshtu :? :? :? :?
Per 20 dite 1200 postime....ncuk ncuk....o DJAL, qysh more keshtu a??? :twisted:

po une per nje muaj e gjysme mezi i bera 1000, e KRITIKAT prej kater aneve te Botes erdhen ne adresen time, ti dyfish postime, vendodhjen ne mahallen PIS, e perseri krejt po te dojne ty :(
a po me meson edhe mu bre :cry: :cry: :cry:

SHAKATE MENJEANE, TE DESHIROJ ARGETIM SA ME TE MIRE NE ATMOSFEREN QE VEQ FD-ja DIN ME OFRU :wink: DHE GJITHE TE MIRAT NE JETEN PERSONALE...(TE LUTEM VETEM NDRROJE VENDBANIMIN :lol:)

Eeeeeeeee s'me thojn se koti Dilingji qy,a me nderrue vendbanimin a? jo bre qitu jom rrit e jom msue :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
25-05-05, 06:49
I nderuar Dilingji,

Urime per mbi 1000 postimet e deritanishme!

Gjithe te mirat e mire se ke ardh ne FD!

e mira ta ngjit per qafe o ARB :wink:

progoni
27-05-05, 12:06
Dilingjija i pėrshendetur

me URIMIN e hyrjes nė MBRETRI,

:wink: une nuk po di ma shum

------------------
-----------------
veq nje te madhe

GEZUAR

Dilingjia
27-05-05, 13:09
oki Progon,
fjalet tuaja jane mbeshtetje e forte per te vazhduar tutje

flm be op op njeri :lol:

Dali!Keq
31-05-05, 16:11
urime zotri per postimet,qaste te kendshme

halla e madhe
11-06-05, 16:45
Dilingjija_qe edhe une ngadale ja merrina ne oden tende,po ti i paske bere shume postime more djale :?: Nuk po di kush po e udheheq vallen halla apo ti :wink: Suksese dhe shume te mira ne jete te deshiron halla :lol:

Kercovari
11-06-05, 19:03
Pershendetje te sinqerta i nderuar per shkrimet e juaja qe japin freski Fd.
Gjitha te mirat deh shendet.

Diana007
29-06-05, 09:14
Pershendje Dilingji ku do qe kofash dhe te uroj caste te kendshme :wink:
Diana

Domira
29-06-05, 19:29
Dilingjia te pershendes kudo qe je http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/g020.gif

Murgesha
30-06-05, 07:19
Dilingjia njė pėrshėndetje pėr ty.

turisti
05-07-05, 22:44
:P -DILINGJIA- :P I NDERUAR,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

turisti
03-10-05, 23:37
Dilingjia shoki,

Te pershendes shume dhe te deshiroj jete te lumtur.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
04-10-05, 09:24
Dilingji ty teligat te gjetshin kete po te uroj sot :P

Me shum respekt Diana :D :wink:

progoni
18-10-05, 14:30
Dilingji ēfare ken kto 1000

tuat

hajde ishalla qfare ke qef Ti

edhe shum e shum tjera haaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaa

Flaka_1
22-10-05, 20:56
Me qene se nuk mi ka endja dilingjit, te pershendes dhe uroj shume te mira per ty e me pak dilingjilleke!
me dashuri & respekt flaka!

Kercovari
26-10-05, 16:59
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Domira
30-10-05, 14:21
Dilingjija prano pershendetje nga une me deshire qe te vazhdosh edhe gjate ketu me shkrime te kendshme dhe plot humor te mire.
Gjithe te mirat per ty dhe te dashurit tuaj.

Me nderime
Domira

Barbaroza
30-10-05, 17:31
Pershendetje Dilingjia!T'ia kalosh sa me mire,te uron Barbaroza! :)

Gjebraili
31-10-05, 02:16
Dilingjia te pershendes kudo qe je http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/g020.gif


Ooooooooooo Dilingjioooooooooo, qekjo nuk e paska mendjen e mire, ta paska msy djalooooooooo, hahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa

Edhe une te pershendes por jo sikur Domira por pak me ndryshe, medemek si shok, qyyyyyyyyy, hahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ciaooooooooooooooooooo

GURI SYLAJ
31-10-05, 09:15
Edhe une, mbas Gjebrailit , po e le nje pershendetje per Dilingjin me deshire qe pershendetja ime te mbrri para Gjebrailit.

Gjebraili
04-11-05, 14:19
O Dilingji, prano pershendetjet e mija dhe urimet per festen e Bajramit :lol:


Paqa dhe lumturia qofshin me ty, familjen tende dhe me ata qe i do dhe te duan
:lol: :lol:

Sy_kaltra
13-11-05, 13:24
http://img.123greetings.com/events/gen_hi/1012-013-49-1059.gif

vushtrria
13-11-05, 14:46
dilingjia pershendetje nga vushtrriu kudo qe je :lol:te gjitha te mirat :lol:

AXHA
02-12-05, 08:58
Selam pej meje ooooooo shum i neruemi Dilingji.
Po a je a si je aaaaaaaa,qysh ma kie shneten edhe familen.
Shum i neruemi Dilingji qysh pe kapercen nkit dynja a pot prihet e mara a joo,oooooooo din Dilingjit din me met gjall,hahahahahahahahahahah.
Jes me uzdaj qi jeni shnosh e rahat,mier u njefshmi oooooooo shum i neruemi Dilingji.

Vigani
25-12-05, 18:00
I nderuar ...
Viti 2006 qofte vit realizues i te gjitha deshirave/planeve tuaja dhe familjes sate...!

GEZUAR...!

Guri i madh
25-12-05, 23:24
dilingji edhe une ju bashkangjitem urimeve kalofsh mir

progoni
26-12-05, 04:52
viti 2006

te gezoft si eshte me se miri

TY dhe te dashurit tuaj

Dilingjia
26-12-05, 08:44
halla e madhe
Dali!Keq
Kercovari
Diana007
Domira
Murgesha
turisti
Barbaroza
Flaka_1
Gjebraili
GURI SYLAJ
Sy_kaltra
vushtrria
AXHA
Vigani
Guri i madh
progoni

Pėrshėndetje miq tė nderuar,Me rastin e ndėrrimit tė motmoteve Vitit tė Ri 2006, uroj me gjithė zemėr qė ky VIT I RI te jetė simbol i dashurisė ndaj njeriut, i punės dhe pėrkushtimit tė sinqertė, i sakrificės dhe tolerancės, i kuptimit dhe respektimit tė vlerave njerėzore.

Ta kuptojmė edhe mė mirė jetėn, tė na hapėn zemrat mė shumė pėr mirėkuptim e besim te paqja, te ardhmėria, me shprese qe te kemi sa me pak grrithje.Urime,
DILINGJIA

Dilingjia
26-12-05, 08:47
halla e madhe
Dali!Keq
Kercovari
Diana007
Domira
Murgesha
turisti
Barbaroza
Flaka_1
Gjebraili
GURI SYLAJ
Sy_kaltra
vushtrria
AXHA
Vigani
Guri i madh
progoni

Pėrshėndetje miq tė nderuar,Me rastin e ndėrrimit tė motmoteve Vitit tė Ri 2006, uroj me gjithė zemėr qė ky VIT I RI te jetė simbol i dashurisė ndaj njeriut, i punės dhe pėrkushtimit tė sinqertė, i sakrificės dhe tolerancės, i kuptimit dhe respektimit tė vlerave njerėzore.

Ta kuptojmė edhe mė mirė jetėn, tė na hapėn zemrat mė shumė pėr mirėkuptim e besim te paqja, te ardhmėria, me shprese qe te kemi sa me shpejt Kosoven e pavarur e sovrane.Urime,
DILINGJIA

MEDALIM
27-12-05, 08:18
halla e madhe
Dali!Keq
Kercovari
Diana007
Domira
Murgesha
turisti
Barbaroza
Flaka_1
Gjebraili
GURI SYLAJ
Sy_kaltra
vushtrria
AXHA
Vigani
Guri i madh
progoni

Pėrshėndetje miq tė nderuar,Me rastin e ndėrrimit tė motmoteve Vitit tė Ri 2006, uroj me gjithė zemėr qė ky VIT I RI te jetė simbol i dashurisė ndaj njeriut, i punės dhe pėrkushtimit tė sinqertė, i sakrificės dhe tolerancės, i kuptimit dhe respektimit tė vlerave njerėzore.

Ta kuptojmė edhe mė mirė jetėn, tė na hapėn zemrat mė shumė pėr mirėkuptim e besim te paqja, te ardhmėria, me shprese qe te kemi sa me shpejt Kosoven e pavarur e sovrane.Urime,
DILINGJIA

I nerumi Dilingjia, i madh je o njeri, une nuk kam takat te shprehem ne ate menyre si shpreheni ju i nerumi Dilingji, me te njetin mesazh qe ju ke drejtua shoqenis dhe me te njetat urime ju drejtohem une Medalim , juve dhe tane asaj shoqenije qe ju kan pershendet juve, me fat viti ri 2006
Qofeshi i gezua tan jeten tuaj i nerumi dilingji,

MEDALIM !

Barbaroza
27-12-05, 14:11
Dilingjia,gezuar vitin e ri 2006 me deshirat me te mira per juve dhe familjen tuaj!

http://blackdog.net/postcards/holiday/newyear/images/5.jpg

Dilingjia
27-12-05, 17:11
MEDALIM,

jemi te njejte,frymojm njejt por edhe fatin e kemi te njejt pa mare parasysh ku gjindemi e ku veprojm...shqiptar jemi...
GEZUAR 2006 nga Dilingjia :lol:

Dilingjia
27-12-05, 17:13
BARBAROZA,

Oj kojshike,paq fatin ashtu si e ke zemren... GEZUAR 2006 nga Dilingjia

Diana007
28-12-05, 13:41
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

rilinda
28-12-05, 13:45
http://img458.imageshack.us/img458/2408/sdgv7rt.png (http://imageshack.us)

Dilingjia
28-12-05, 16:34
http://img458.imageshack.us/img458/2408/sdgv7rt.png (http://imageshack.us)
flm flm,
veq se pi duhanin hiq a? :lol:

URIME 2006 edhe per TY :lol:

Dilingjia
28-12-05, 16:35
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

DIANA,
URIME 2006 veq a? :lol: :lol: :lol:

Artisti
28-12-05, 20:14
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

Luana
28-12-05, 20:32
O Dilingi e Haramgji Po ta uroj Vitin e Ri 2006 :lol: :lol: :lol:


http://img345.imageshack.us/img345/2050/akullore4di.gif

schütze
28-12-05, 21:17
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

Gjumashja
29-12-05, 11:27
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 12:46
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

AXHA
29-12-05, 16:39
Shum selam pej meje shum i neruemi Dilingjia.
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.

vjeshta
29-12-05, 17:32
*************Urime viti 2006***************


Ju uroj qe ky vit te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.


Vjeshta

Murgesha
29-12-05, 18:59
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Gjebraili
29-12-05, 20:29
Dilingji i nderuar,

Shumė fatė e shumė gėzime, per vitin qe po vjen, 2006

Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan

http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png


Me rrespekt, Gjebraili

DEA
29-12-05, 23:05
Dilingjija nje pershendetje te fort edhe per ty, njeherit gjitha te mirat ne vitin qe po vjen nga DEA.
http://www.pohl-projekt.de/hgb/weihnachten/wn_004_640x480b.jpg

dr1ta
30-12-05, 01:01
Gezuar vitin e ri dilingjia ,deshiroj cdo te mire ket vit.


http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Gentiana
30-12-05, 03:10
Dilingji gezuar vitin e ri. Fat, lumturi, shendet dhe suksese ne gjitha sferat e Jetes te deshiroj une:


Genta

M_u_k_i
30-12-05, 03:22
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Kercovari
30-12-05, 18:16
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gifPer shume jete dhe mote.
Kercovari

turisti
30-12-05, 18:24
:P I nderuar :P ,

Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P ,

Jete te gjate dhe te lumtur te deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 20:51
**********
**********
**********


Dilingjija i nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Psikologu
30-12-05, 20:55
I nderuar!

Gezuar Vitin e ri 2006..


Cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj.

Me nderime si cdo here;


Psikologu

Guri i madh
30-12-05, 22:00
pershendetje dilingjis dhe urime vitin e ri dhe shum gzime ne jet

Sy_kaltra
30-12-05, 22:03
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

doGzona
31-12-05, 06:39
I nderuar,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 12:11
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendet,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Arbėri
31-12-05, 12:30
O Dilingji, o djal i ri,

G e z u a r viti i Ri 2006
Paqja, shendeti, lumturia qofshin me ju

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Arbėri

Barbaroza
14-01-06, 20:44
O Dilingji,o kojshi,te pershendes me deshiren qe te mos besh dilingjlleqe shume se nuk te duan grate pastaj! :lol:

Dilingjia
16-01-06, 08:22
O Dilingji,o kojshi,te pershendes me deshiren qe te mos besh dilingjlleqe shume se nuk te duan grate pastaj! :lol:

hiq mos ta nin se jau baj hyzmetin une taman tonave :lol: :lol: :lol:

flm per pershnetje kojshike e paq gezimet ne duart tuaja :lol:

NDRECA
16-01-06, 09:04
Te pershendes o i Lumi Dilingji.

Ki shume te fala pre Ndreces Tasjanlise dhe te deshiroj qaste te bukura me te tana te mirat.

Ndreca.

Dilingjia
16-01-06, 09:18
Te pershendes o i Lumi Dilingji.

Ki shume te fala pre Ndreces Tasjanlise dhe te deshiroj qaste te bukura me te tana te mirat.

Ndreca.

Ooooo Ndrec,

Paq neren e bardhe gjithmon e falemineres per pershnetje...se ju tasjanlit ja keni anen per tona punet qysh e di une :lol:

Gjebraili
16-01-06, 17:35
Haj medet po keq e paska humb rrugen ky far Dilingjija, phaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/135866580643b50c3d67203.gif

Te pershendes oooooo Dilingji dhe te deshiroj qe ta gjesh "daljen" se, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, ne labirinth te keq paske hy, hahahahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Guri i madh
16-01-06, 21:44
dilingj edhe une te deshiroj qe neket vit ti realizoni deshirat e juaja
ishalla del najhere nga qaj katror se marove tuj vrapue :lol: :lol: :lol:

Barb|Ka
16-01-06, 23:20
suksese ty:p

Dilingjia
17-01-06, 08:30
Haj medet po keq e paska humb rrugen ky far Dilingjija, phaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/135866580643b50c3d67203.gif

Te pershendes oooooo Dilingji dhe te deshiroj qe ta gjesh "daljen" se, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, ne labirinth te keq paske hy, hahahahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Paj ma mire Gjebral po sillna ne katror qisajde se sa jasht me u merdhi :lol:

Dilingjia
17-01-06, 08:32
dilingj edhe une te deshiroj qe neket vit ti realizoni deshirat e juaja
ishalla del najhere nga qaj katror se marove tuj vrapue :lol: :lol: :lol:

Flm. oooo Guri i madhe,

ishalla jemi shendosh e mire e veres e bajm najfar mledhije najkun e hajm s'bashku naj kingj :lol:

Dilingjia
17-01-06, 08:32
suksese ty:p

Per ty suksese ma shume bre bal se une u plaka maaaa :lol:

Guri i madh
17-01-06, 19:04
suksese ty:p

Per ty suksese ma shume bre bal se une u plaka maaaa :lol:djal i ri je 28 vjeqar nuk je plak mos ban hajgare

Dilingjia
18-01-06, 15:25
:lol:
Guri i Madhe, kishe jane ba ma shume se si i kom ba 20 ma kurr si kom njeh :lol:

Gjebraili
20-01-06, 13:47
Haj medet po keq e paska humb rrugen ky far Dilingjija, phaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/135866580643b50c3d67203.gif

Te pershendes oooooo Dilingji dhe te deshiroj qe ta gjesh "daljen" se, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, ne labirinth te keq paske hy, hahahahahahaaaaaaahaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Paj ma mire Gjebral po sillna ne katror qisajde se sa jasht me u merdhi :lol:Ooooooooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha, bolle mire e kie vetem se, hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa, "bira" e madhe te ka qellue bre, u myte tu u sjelle e kerkund nuk pa zatete, hahahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Urata
22-01-06, 04:25
Mik vllau im i shtrenjet prano ngushellimet e mia per humbjen fizike te Presidentiti te pare legjitim te Kosoves, pishtarin e lirise/pavaresis Dr. Ibrahim Rugova...!

Gjithemon ke dite ta ēmosh/perkrahesh...!

Barbaroza
22-01-06, 13:54
I nderuar,prano ngushellimet e mia per ndarjen nga ne te Presidentiti tone.
Vepra e tij,le te jete udheshteg yni gjithmone!

Gentiani
22-01-06, 20:26
Aty thonin ku ėshtė gėzimi gjindet edhe pikėllimi, e aty ku ėshtė urimi gjindet edhe ngushėllimi!

Nė kėtė Janar tė ftohėt, kur tė gjithė prisnim tė fillonim me ėndėrrat dhe planifikimin e sukseseve pėr kėtė Vit, na e zbehu fillimin, por na duhet tė pėrballemi edhe me mbarimin.

Po kėsaj here kėshtu e deshti fati dhe nė vend tė urimit, ndajmė ngushėllimin pėr ndarjen nga ne e Personalitetit tė ēmuar Presidentit Dr Ibrahim Rugova.

Tė kujtojmė dhe tė mburremi me Veprėn dhe Jetėn e tij dhe qė patėm fatin tė bashkėjetojmė nė kėtė etapė historike me tė, nė gjithė udhėtimin e historisė qė e pati ky Komb!

I qoftė i lehtė dheu dardan i Kosovės!

Kercovari
22-01-06, 20:41
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

doGzona
22-01-06, 20:43
Shprehe ngushellimet me te thella me rastin e vdekjes se presindentit
tone Dr. Ibrahim Rugova, gjithmone do te jetoje ne mendjen dhe zemrat tona.


Ai nuk ka vdek! Ai eshte i gjalle!

Lavdi jetes dhe vepres se tije.

Zana_ch
25-01-06, 15:40
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:24
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

progoni
02-02-06, 21:39
Me rastin e ndarjes nga kjo botė e Presidentit Dr.Ibrahi Rugova ,
ju shprehu ngushllimet e mia me te sinqerta.

E paqi te lehte dhimbjen.

ATIJ i qoft i leht dheu dardan qe aqe shume e dheshi.Progoni

Dilingjia
06-02-06, 08:18
Mik vllau im i shtrenjet prano ngushellimet e mia per humbjen fizike te Presidentiti te pare legjitim te Kosoves, pishtarin e lirise/pavaresis Dr. Ibrahim Rugova...!

Gjithemon ke dite ta ēmosh/perkrahesh...!

FLM,
E dashura MOTER,krenohem me sherbimin qe ja bera sa here mu dha rasti...Ngushllime edhe juve pertej detrave :lol:

Dilingjia
06-02-06, 08:21
I nderuar,prano ngushellimet e mia per ndarjen nga ne te Presidentiti tone.
Vepra e tij,le te jete udheshteg yni gjithmone!
FLM,
Kujtimi per te qofte udherrefimi yne...

Dilingjia
06-02-06, 08:24
Aty thonin ku ėshtė gėzimi gjindet edhe pikėllimi, e aty ku ėshtė urimi gjindet edhe ngushėllimi!

Nė kėtė Janar tė ftohėt, kur tė gjithė prisnim tė fillonim me ėndėrrat dhe planifikimin e sukseseve pėr kėtė Vit, na e zbehu fillimin, por na duhet tė pėrballemi edhe me mbarimin.

Po kėsaj here kėshtu e deshti fati dhe nė vend tė urimit, ndajmė ngushėllimin pėr ndarjen nga ne e Personalitetit tė ēmuar Presidentit Dr Ibrahim Rugova.

Tė kujtojmė dhe tė mburremi me Veprėn dhe Jetėn e tij dhe qė patėm fatin tė bashkėjetojmė nė kėtė etapė historike me tė, nė gjithė udhėtimin e historisė qė e pati ky Komb!

I qoftė i lehtė dheu dardan i Kosovės!

Fjalet tuaja ju mungon vetem edhe fjala AMIN

Dilingjia
06-02-06, 08:26
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!
FLM,
ngushllimi juaj past bekimin tim per vepren madhore te Presidentit historik.

Dilingjia
06-02-06, 08:28
Shprehe ngushellimet me te thella me rastin e vdekjes se presindentit
tone Dr. Ibrahim Rugova, gjithmone do te jetoje ne mendjen dhe zemrat tona.


Ai nuk ka vdek! Ai eshte i gjalle!

Lavdi jetes dhe vepres se tije.
FLM,
I qofshim besnik vepres se tij.

Dilingjia
06-02-06, 08:29
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FLM,
Kofsh faqe bardhe moj ZANE

Dilingjia
06-02-06, 08:31
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

FLM,
Paqim bekimin e tij deri ne perjetesi.

Dilingjia
06-02-06, 08:34
Me rastin e ndarjes nga kjo botė e Presidentit Dr.Ibrahi Rugova ,
ju shprehu ngushllimet e mia me te sinqerta.

E paqi te lehte dhimbjen.

ATIJ i qoft i leht dheu dardan qe aqe shume e dheshi.Progoni
FLM,
Ditem t'a ndajm rrespektin per Te sa ishte,do te dijm ta ndajm edhe dhimbjen per TE edhe qe nuk eshte me. Por fjalet vepra jetojn gjate...

Urata
06-02-06, 15:04
Mik vllau im i shtrenjet prano ngushellimet e mia per humbjen fizike te Presidentiti te pare legjitim te Kosoves, pishtarin e lirise/pavaresis Dr. Ibrahim Rugova...!

Gjithemon ke dite ta ēmosh/perkrahesh...!

FLM,
E dashura MOTER,krenohem me sherbimin qe ja bera sa here mu dha rasti...Ngushllime edhe juve pertej detrave :lol:

I lum ti per vete ke ēka i kujton...
Flm per ngushellimet, perzete jem merzit forte!

Barb|Ka
06-02-06, 16:33
Pershendetje komsho :lol:

Dilingjia
07-02-06, 07:52
I lum ti per vete ke ēka i kujton...
Flm per ngushellimet, perzete jem merzit forte!

E po jeta eshte e tille...AMANETI i tij do te na shtyn te besojm ne perjetesin e tij...

Dilingjia
07-02-06, 07:53
Pershendetje komsho :lol:

Shnetje Barbika e balit :lol:

Urata
15-02-06, 19:46
NJe selam te ngrohte e sinqerte per djalin Dilingji...!

Dilingjia
17-02-06, 07:42
NJe selam te ngrohte e sinqerte per djalin Dilingji...!
Ndjehem i nderuar me rrespektin tuaj...
Paqi gezimin ne folen e shpirtit :lol:

Gjebraili
06-03-06, 07:02
Ore Dilingji
Ore djal i ri
N'halle kame ra me ty
Pasha syte e mi!!!!!!!!!

Nje pershendetje per Dilingjine, pasi nuk e kame me ngate e me t'ja "pallangjeshe" naj llafe e muhabet, hahahahahahaha

Davaduku naj here oooooooooo Dilingjiooooooooooooooo:smile:

Domira
30-05-06, 10:14
Te pershendes dhe gjitha t'mirat per ty:biggrin:

Domira

halla e madhe
31-05-06, 07:57
Pershendetje te hershme vllazerore

Te fala nga:halla e madhe:wink:

Dilingjia
31-05-06, 08:20
Ore Dilingji
Ore djal i ri
N'halle kame ra me ty
Pasha syte e mi!!!!!!!!!

Nje pershendetje per Dilingjine, pasi nuk e kame me ngate e me t'ja "pallangjeshe" naj llafe e muhabet, hahahahahahaha

Davaduku naj here oooooooooo Dilingjiooooooooooooooo:smile:

Ooooo gjebrooo,a je a si je aaaa?

Dilingjia
31-05-06, 08:21
Te pershendes dhe gjitha t'mirat per ty:biggrin:

Domira
gjithashtu,nga pershnetjet me te embla prej meje:biggrin:

Dilingjia
31-05-06, 08:24
Pershendetje te hershme vllazerore

Te fala nga:halla e madhe:wink:
gjithashtu hallokja e balit,paq shendetin dashurin dhe lumturin gjithemon:biggrin:

Urata
21-07-06, 20:37
Ma ne fund e takova edhe Dilingjin e "dreqnafte". Knaqesia ishte ne anen time, u takova me grupen me te mire qe njoh nga bota elektronike...

qofsh i rretuar ngrohte pa kapele ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaa...

Urata
24-07-06, 04:17
o mjeshter shkrimi gati me harrue me t'falenderue per kafen...!
energjetik edhe live dukeshe ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
"zavrak" njeri be!

Prishtinasja_
06-03-07, 11:36
Dilingjia

vetem deshta thjeshte e pershendes.. edhe po ta uroj nje Dite te bukur sot! :smile: :smile:

Dilingjia
06-03-07, 11:47
o mjeshter shkrimi gati me harrue me t'falenderue per kafen...!
energjetik edhe live dukeshe ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
"zavrak" njeri be!flm ani ma ti shume ma keksi po u dokshe:biggrin:

Dilingjia
06-03-07, 11:48
Dilingjia

vetem deshta thjeshte e pershendes.. edhe po ta uroj nje Dite te bukur sot! :smile: :smile:
ani Prishtinase flm bre bal shume ta kthehsha per te mire:biggrin:

Guri i madh
06-03-07, 19:36
ani Prishtinase flm bre bal shume ta kthehsha per te mire:biggrin:


o mir se u lajmrove DILINGJI ju pershendes perzemersisht


po tregoj balit ku ishe deri tani mos je kan ne hapsane e une se paskna dit

Dilingjia
07-03-07, 04:55
o mir se u lajmrove DILINGJI ju pershendes perzemersisht


po tregoj balit ku ishe deri tani mos je kan ne hapsane e une se paskna dit
ehh dever dynje,qishtu tuj u en neper missir e neper shkretihane diten kurse naten neper hareme t'mretit...:biggrin:

Djellza:
14-04-07, 23:16
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Alfred
02-06-08, 20:14
O alahrazolla dilingji dizellashi po shum heka me ti gjet kullat.
Qe po ta lo ni haber qetu si mbrrina para teje.

lovely
03-06-08, 08:42
http://i231.photobucket.com/albums/ee80/iminthemood4love/Hello/409.gif

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:33
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Alfred
24-06-08, 23:45
O alahrazolla dilingji dizellashi po shum heka me ti gjet kullat.
Qe po ta lo ni haber qetu si mbrrina para teje.

Dengerreng o dilingji, po ku n'hamam je qe nuk ma kthen selamin

Urata
07-04-11, 00:05
I madh je ...! Mos gabo e me leshue penen nga dora...! faktet, menyra e shkrimit, vlera kombetare dhe artistike e penes/fjales tuej sjell ngrohtesi/madheshti shpirti shqiptare....!


Flm!

Kaqanikasja
12-04-11, 10:24
http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif