PDA

View Full Version : Armani


lazdrani
22-05-05, 18:49
I nderuari Armani koheve te fundit nuk kemi pase kohe per arsye private te takohemi prandaj shfrytesoi rastin te pershendes per mese Forumit Dardani :wink: E kapa e kapa :lol: :lol: :lol:

ARMANI
22-05-05, 20:39
i nderuari lazdran ne ne qeshor i kam 5 dit frei pritem me nej e kapa e kapa

Dali!Keq
31-05-05, 16:29
Nje pershendetje te forte per ARMANIN,qaste te kendshme Zotrija juaj.

turisti
06-07-05, 12:43
:P Armani i nderuar, :P

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete.

Me respekt,
TURISTI. :P

Kercovari
06-07-05, 13:50
S`ka gje me te mire se te kesh shendet ne jete dhe familje,por ketu nuk do te kurseja edhe lumturin si pershendetje me te sinqert nga Kercovari

lazdrani
06-07-05, 20:28
Armani pershendetje te perzemrta nga LEO :wink:

Diana007
21-07-05, 09:34
Aramin te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat :wink:

Me respekt :wink:

ARMANI
26-07-05, 21:57
Aramin te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat :wink:

Me respekt :wink:Flm vendase edhe une te pershendes

Flaka_1
31-07-05, 17:06
Pershendetje dhe gjithe te mirat me dashuri flaka!

lazdrani
10-08-05, 16:00
ARMANI -pushime te kendeshem ne Vendelindje :wink:

Honesty^uk.
13-08-05, 18:42
Hey Bukuroshi i FD :wink: , pushime sa me te kendshme te deshiroj ne vendlindje.

Respekt per ju
Honesty

lazdrani
31-08-05, 09:40
I nderuari ARMANI me vjen keq qe nuk te kam takuar edhe pse pake me vonese isha ne Qytetin tende (Shtepia).
Fatkesine qe ju ka ndodhe me ka prekur ne Zemer,por fale Zotit qdo gje do te behet mire....Te fala shume Tosit dhe Xhon Karlos...

Shihemi shume shpejte ne Wi.Deri atehere pershendetje te perzemrta nga Mitrovica :wink:


LEO i juaj :wink:

lazdrani
23-07-07, 11:41
ARMANI ku do qe te jeshe Zoti te bekofte ty dhe familjen tuaj.Leo i juaj