PDA

View Full Version : ODISE


Naki
25-05-05, 16:56
Nje pershendetje Vllazerore per te nderuarin Odise.

Naki

doGzona
25-05-05, 18:39
Jeni i pershendetur dhe nga une i nderuar kudo qe ndodheni.


doGzona

Murgesha
25-05-05, 19:03
I nderuari Odise prano pėrshėndetje tė ngrohta nga ana ime.
Shkrimet e tuaja janė tė mrekullueshme dhe uroj qė tė vazhdoni tė postoni sa mė shumė nė kėtė forum kaq tė dashur pėr shumė anėtarė.

GURI SYLAJ
25-05-05, 19:22
ODISE, PRANO URIME
EDHE NGA ANA IME:

Me nderime G.Sylaj

Arb
25-05-05, 19:27
I nderuar Odise,

Respekt per shkrimet qe ia dhuron Dardanise.

Gjithe te mirat dhe kalofsh mire ne Forum!

uliksi31
25-05-05, 19:59
Pershendetje dhe ndrimet e mia.

Gentiana
25-05-05, 20:48
Pershendetje Odise edhe nga un. Dhe shpresoj qe t'kemi edhe shum shkrime te shkruara nga ju i nderuar.

Gjith te mirat ti uron
Genta

dr1ta
25-05-05, 23:28
Pershendetje I nderuar Odise ....shkrime shume me vler ...deshiroj caste te kendshme ketu.
Me rrespekt
Drita

turisti
25-05-05, 23:36
Odise i nderuar,

Te pershendes dhe te deshiroj ēastet e kendshme.

Me respekt,
TURISTI.

Reana
26-05-05, 06:21
ODISE ,
TE DESHIROJ CASTE INTERESANTE KETUPARI...DHE CDO KUND TJETER...E POSAQERISHT NE STUDIMET TUAJA LINGUISTIKE NE UNIVERZITETIN E KALIFORNISE NE SANTA BARABARA!!! :lol: :lol: :idea:

Odise
27-05-05, 20:36
Falenderimi im Per Juve, nuk mungon as ketu, Te dashur vllazer e motra shqiptare!

Ashtu si e jepni respektin, ashtu edhe e meritoni!

Lum ai qe flet e vepron: drejte, menēurisht, urtė me Vllazerine e vet dhe drejte, menēurisht e guximshem me tjeret! Termi - Guxim, na takon me tjeret (jasht kornizave te konceptit - Vllazeria Shqiptare)!

Pershendetje, gjithashtu

Juaji,

Odise


*******
Te mesohemi edhe ma shume ta duam, ta ēmojme e respektojme njeritjetrin pa hile - a bre reana? :wink: (poseēerisht, pas 7 yllzave:)

Reana
28-05-05, 06:52
Falenderimi im Per Juve, nuk mungon as ketu, Te dashur vllazer e motra shqiptare!

Ashtu si e jepni respektin, ashtu edhe e meritoni!

Lum ai qe flet e vepron: drejte, menēurisht, urtė me Vllazerine e vet dhe drejte, menēurisht e guximshem me tjeret! Termi - Guxim, na takon me tjeret (jasht kornizave te konceptit - Vllazeria Shqiptare)!

Pershendetje, gjithashtu

Juaji,

Odise


*******
Te mesohemi edhe ma shume ta duam, ta ēmojme e respektojme njeritjetrin pa hile - a bre reana? :wink: (poseēerisht, pas 7 yllzave:)


LUM AI QE IU PERMBAHET FJALEVE QE I THOTE, SI NE PUBLIK ASHTU EDHE NE PRIVAT :wink: a po bre Odise :lol: ???

gjithe te mirat dhe URIME edhe njehere POSTI i MODERATORIT....

Diana007
28-05-05, 14:50
Odise te pershendes dhe kalofsh nej fundjav te mir :wink:

Me respekt Diana

Odise
28-05-05, 20:30
Diana 007, e nderuar!

Gjithashtu e kalofshit nje fundjave te kendshme, me gjith te mirat!


Reana, e nderuar!

gjithashtu pranoni pershendetje e mia te perzemerta publike dhe
falenderoj urime tuaja per moder., e ne jeten private ben cfare te duash ti
ajo kuptohet vetiu, a bre Reana :wink:

Juaji,


Odise

Agroni22
28-05-05, 20:42
pershendetje ODISE edhe pse i kemi fotot e njejta mendimet duhet mi pas te ndryshem ma merr mendja je i pershendetur nga une

Odise
28-05-05, 22:14
Pershendetje

edhe mua ma merr mendja se, duhet te jeni i pershendetur. nuk eshte e thene te kemi mendime te njejta si fotot ketu...Agron22, nuk e dij a lexove dikund ketu, kur e potencova pikerisht kete ceshtjen e fotove dhe thash edhe po them se foton e mora (hajt nje) e kur pashe, ta paskam marre ty se ti je regjistruar parameje (ma i madh), e mund ta nderroj, nuk ka problem
ia pafsh hairin fotos e vetit edhe ta pafshim hairin te gjithe ketu!

a ta merr mendja

Odise

Psikologu
28-05-05, 23:24
Pėrshendetje dhė cdo tė mirė i nderuari Odise.
Kalofshi mirė gjithmonė.

Nderime nga :

Psikologu

Odise
29-05-05, 07:30
Jufalemnderit Psikologu edhe Ju kalofshi si eshte ma se miri
duke Ju deshiruar nje fundjave te kendshme!


Juaji

Odise

Kodra
29-05-05, 12:25
************
************
************

Nderimet e mia Odise i nderuar nuk do tė mungojn nė asnjė ēast pėr ty.

Tė Pėrshėndes pėrzemėrsisht dhe tė uroj lumturi nė jetė dhe njė arritje sa mė tė shpejt tė qėllimeve tuaja.

GURI SYLAJ
30-05-05, 22:02
KUR NE ODE FLET I MENQURI , FEMIJTE MUND TE RRIN ME GJAT SE HERAVE TJERA.

Pershendetje dhe nderume nga i juaji Guri Sylaj

Dali!Keq
31-05-05, 15:55
Urime per postimet Zotri Odise
qaste te kendshme.

Odise
03-06-05, 07:58
Nderime poashtu KODRA!
Kėrkoj falje pėr vonesėn time, dėshiroj t'i pranoni pėrshėndetjet e mia
poashtu nė ēdo ēast pėr Ty, suksese e realizim dėshirash!


I nderuari GURI SYLAJ, me shokun e mirė fjala rrezaton besnikėri, po ndjehem i vogėl para komplimentit Tėnd!


I nderuari DJALI!KEQ, Ju falenderoj pėrzemėrsisht, duke Ju dėshiruar ēaste e jetė tė kėndshme!


edhe njėherė - Ndjesė pėr vonesė

JUAJI


Odise

GURI SYLAJ
03-06-05, 09:53
ODISE- Ne se e merrni si kompliment atehere mundohuni qe te mos ngelet vetem si i tille . Edhe zhguni edhe gersheret jan ne duart tuaja.

Me nderime Guri Sylaj

Odise
03-06-05, 21:08
AH MORE GURI SI GURI SIGURISHT

''NJERIU - MA I FORTĖ SE GURI'' (preku vetveten dhe pyes veten: ende qenkam gjallė)?!


mundohemi: tri here mat, e nje here prejė
na shqiptarėt i duhemi shoqishoit si: ajri, uji e buka
lum kush e ka kuptuar me kohė, nė kohė tė duhur

koha vėrteton gjithēka


Me nderime Juaji,


Odise

halla e madhe
06-06-05, 10:18
Odise_postimet tua jane te qelluara,suksese te gjitheanshme nga halla :!:

Naki
06-06-05, 19:38
I nderuari Odise Ju pergezoje Perzemėrsishte per Vendosjen e Fotos suajė,Nga Shkrimet Tuaja kamė Kuptuar qė jeni nje Njeri I madhė Atdhetarė,Akademikė.
Eshtė Privilegj i Forumit Qė ju kemi ne Mesin Tonė,Vertetė Prezenca e juajė Eshtė Nderė per Ne.

Ku do qe te jeni Ju pershendes Perzemersisht.

Naki

Odise
06-06-05, 21:24
I nderuari Odise Ju pergezoje Perzemėrsishte per Vendosjen e Fotos suajė,Nga Shkrimet Tuaja kamė Kuptuar qė jeni nje Njeri I madhė Atdhetarė,Akademikė.
Eshtė Privilegj i Forumit Qė ju kemi ne Mesin Tonė,Vertetė Prezenca e juajė Eshtė Nderė per Ne.

Ku do qe te jeni Ju pershendes Perzemersisht.

Naki

***Halla_Madhe dhe Naki im!

Fjala nganjehere nuk mund ta shprehu kthimin e nderit e respektit! :idea:

Me dore ne zemer, per Juve!

Odise

Gentiani
06-06-05, 21:47
Njė pėrshėndetje tė veēantė e rrespekti pėr autorin e shkrimeve dhe diskutimeve, tė cilat paraqesin medaljone tė diturisė, edukimit, mėsimit, kulturės dhe rrespektit - Odise.

Ju pėrshėndes, duke dėshiruar qė shkrimet Tua edhe nė tė ardhmen tė jenė shembėlltyre dhe pėrcjellėse nė kėtė medium diskutimi!

Pėrshėndetje dhe kalofshi bukur!


Gentiani!

Odise
08-06-05, 03:26
Gentiani im,
aq sa deshta te qendroj pa fjale
Diēka ma shpertheu gjakun vale:


Te qendroj lidhja jone e gjithmonshe!

Edhe guret e varreve Te Te Pareve tane
do te pershendeten mesveti te gezuar!

Edhe gjaku ende i pathare ne trojet tona
do te na hyn ne damarė te na japi fuqi -

gjith shpirterat e Atyre qe u flijuan per Ne
Te gjalle do te hedhin vallen e shqipeve!

Te qendroj lidhja jone e gjithmonshme!Juaji,

Odise

Kercovari
08-06-05, 10:57
Edhe pse me vonese i nderuar Odise,u jam borxhe nje pershendetje te ngrohte vellezrore dhe u deshiroj gjitha te mirat ne jete.
Me respekt Kercovari.

Odise
08-06-05, 21:29
Kėrēovari im!

Kurre nuk eshte vone -
respekt per shkrimet Tuaja

borxhi vone gezon te zone! :lol:


Juaji prore

Odise

Odise
19-06-05, 00:18
Pershendetje I nderuar Odise ....shkrime shume me vler ...deshiroj caste te kendshme ketu.
Me rrespekt
Drita

Pershendetje e nderuara Drita!


Ma mire vone se kurre!


Respekt,

Odise

Dreni30
19-06-05, 22:41
I nderuar Odise

Te pershendes dhe te uroj nje jave te mbare.

Dreni30.

Kodra
21-06-05, 14:13
Odise, njeriu, nė jetėn e tij, asnjėher nuk duhet tė mendoj se,
ka arritur kulminacionin.

Njėri ndėr ata qė gjithmonė, me qetėsi,me pjekuri dhe mbi tė gjitha me FAKTE
i paraqet shkrimet e veta pa menduar nė asnjė moment se ka arritur kulminacionin , je edhe TI i nderuar.

Je i Pėrshėndetur vllazėrisht nga


Kodra

Odise
22-06-05, 02:38
Odise, njeriu, nė jetėn e tij, asnjėher nuk duhet tė mendoj se,
ka arritur kulminacionin.

Njėri ndėr ata qė gjithmonė, me qetėsi,me pjekuri dhe mbi tė gjitha me FAKTE
i paraqet shkrimet e veta pa menduar nė asnjė moment se ka arritur kulminacionin , je edhe TI i nderuar.

Je i Pėrshėndetur vllazėrisht nga


Kodra

***Jufaleminderit, I Nderuari Kodra!

perpiqemi, perpjekemi deri tek pikepjekja :lol:

Vllazerisht, gjithashtu,

Odise

Odise
22-06-05, 02:40
I nderuar Odise

Te pershendes dhe te uroj nje jave te mbare.

Dreni30.

***I Nderuari Dreni30


Gjithashtu te pershendes dhe te deshiroj nje jave e nje jete te mbare!

Odise

Kodra
26-06-05, 22:42
**********
**********
**********

Odiseeeeeee a po nerth ejjjjjjj :wink:

Pėrshėndetjet e mia Verore pėr ty i nderuar.


Me Nderime

Kodra

Odise
26-06-05, 22:56
**********
**********
**********

Odiseeeeeee a po nerth ejjjjjjj :wink:

Pėrshėndetjet e mia Verore pėr ty i nderuar.


Me Nderime

Kodra

***O Kodra, nuk nerth njeriu ne duhamen e nxehte te burrave, as n'dimer edhe te burrneshave bile! :wink:

Pershendetje paē vere e dimer, nga ana ime!

Juaji,

Odise

halla e madhe
26-06-05, 23:03
Odise_pranoni pershendetje te sinqerta.Kaloni sa me mire keto dite vere;halla

Honesty^uk.
26-06-05, 23:04
Pershendetje per ju i nderuari ODISE
Menyra juaj e shtjellimit dhe zberthimit deri ne shkronjen e fundit me ben te kujtoj vendosmerine e te madhit ODISE qe ishte i bindur dhe i vendosur per ti shkuar deri ne fund cdo reaksoini.

Per kete vendosmeri dhe kurajo pranoni pershendetjet e mia te sinqerta.
cdo te mire ne jete , zhgenjimi mos past pune ne jeten tuaj

Respekt
Honesty

lazdrani
26-06-05, 23:04
I nderuari Odise


Ju lutem pranoni pershendetjet e mija te perzemrta,duke ju deshiruar nje nate te qete.Prania e juaj bene FD me te vertet te shkelqyshem.


Sinqerisht Lazdrani

doGzona
28-06-05, 04:31
Nje pershendetje per ju i nderuar.


doGzona

Odise
28-06-05, 06:57
Odise_pranoni pershendetje te sinqerta.Kaloni sa me mire keto dite vere;halla\

***Jeni e pershendetur edhe ju Halla madhe, ne kete fillvere!Odise

Odise
28-06-05, 07:11
Pershendetje per ju i nderuari ODISE
Menyra juaj e shtjellimit dhe zberthimit deri ne shkronjen e fundit me ben te kujtoj vendosmerine e te madhit ODISE qe ishte i bindur dhe i vendosur per ti shkuar deri ne fund cdo reaksoini.

Per kete vendosmeri dhe kurajo pranoni pershendetjet e mia te sinqerta.
cdo te mire ne jete , zhgenjimi mos past pune ne jeten tuaj

Respekt
Honesty***Gjithashtu, Ju Pershendes I nderuari, Honesty^uk!

Zgjoni i perpjekjeve, kerkon perkushtim ma te madh, ne bartjen e nektarit te luleve te mendimit dhe punen time e ndjej nje pike uji ne Drinin e bardhe te Dardanise! Ēdo zhgenjim e mund Vendimi i fortė logjik!

Respekt, e suksese ne jeten Tuaj!


Odise

Odise
28-06-05, 07:20
I nderuari Odise


Ju lutem pranoni pershendetjet e mija te perzemrta,duke ju deshiruar nje nate te qete.Prania e juaj bene FD me te vertet te shkelqyshem.


Sinqerisht Lazdrani***I nderuari, Lazdrani!


Pershendetjet e juaja jane frymezim force e energjie! Prania e te gjithe neve, realizon nje nga detyrat themelore, ngritjen e vetedijes dhe forcimin e unitetit edhe ne FD! Vetem vlerat tona te perbashketa, ia arrijne Qellimit!Vllazerisht,


Odise

Odise
28-06-05, 07:23
Nje pershendetje per ju i nderuar.


doGzona***Gjithashtu, Jeni shume e pershendetur, E Nderuar!Odise

Odise
28-06-05, 07:28
Odise_pranoni pershendetje te sinqerta.Kaloni sa me mire keto dite vere;halla


***Halla e madhe_Sinqeriteti, gjendet mu ne pershendetjen Tuaj, gjithashtu per juve - Pershendetje te fresketa, ne kete fillvere!


Odise

Kercovari
28-06-05, 07:55
S`do mend se per nje njeri te menqur dhe te nderuar nuk kursehen pershendetjet te cilat s`munda te ndale edhe une i nderuar Odise.
Cdo te mire ne jete kudo qe te jeni me shpres se do te ngadhnjej lumturia ne jeten tuaj.
Kercovari

Naki
28-06-05, 18:55
Prezenca aktive e Akademikut dhe atdhetarit eshtė respekt pėr forumin Dardanė,elaburimi Analitik dhe Morfologjik qė hasim nė postimet e Zt. Odiseut janė njė Thesar qė reflektonė orekse Diskutimi dhe shtonė Kureshtjen e leximit .
Nė ēdo postim tuajin transmetohen vlerat e mėdha kombėtare,pėr pranuesin janė shumė tė dobishme dhe informative.
Prezenca e juajė ka reflektuar pėrsosjen e drejtėshkrimit duke i kthyer shumė tabulatorė nė Gjuhen shqipe.ndėr ta edhe autori i ketij postimi.

I nderuarė Odise ju faliminderit pėr kohen aktive qė i dhuroni forumit,jeni begatija e forumit dhe Inspirues i Diskutimeve.

Ku do qė tė jeni ju pėrshėndes,mė dėshirat mė tė mira pėr ju.

Naki

Odise
29-06-05, 01:41
S`do mend se per nje njeri te menqur dhe te nderuar nuk kursehen pershendetjet te cilat s`munda te ndale edhe une i nderuar Odise.
Cdo te mire ne jete kudo qe te jeni me shpres se do te ngadhnjej lumturia ne jeten tuaj.
Kercovari


***Prania e shqiptareve te forte si Ju, kerēovari, ploteson zbrastirat e unitetit tone, qe na duhet si ajri, buka e uji! Jeni i pershendetur, kudo qe gjindeni, me realizim planesh te suksesshme, e lumturi ne jeten Tuaj!

Juaji,

Odise

Odise
29-06-05, 02:08
Prezenca aktive e Akademikut dhe atdhetarit eshtė respekt pėr forumin Dardanė,elaburimi Analitik dhe Morfologjik qė hasim nė postimet e Zt. Odiseut janė njė Thesar qė reflektonė orekse Diskutimi dhe shtonė Kureshtjen e leximit .
Nė ēdo postim tuajin transmetohen vlerat e mėdha kombėtare,pėr pranuesin janė shumė tė dobishme dhe informative.
Prezenca e juajė ka reflektuar pėrsosjen e drejtėshkrimit duke i kthyer shumė tabulatorė nė Gjuhen shqipe.ndėr ta edhe autori i ketij postimi.

I nderuarė Odise ju faliminderit pėr kohen aktive qė i dhuroni forumit,jeni begatija e forumit dhe Inspirues i Diskutimeve.

Ku do qė tė jeni ju pėrshėndes,mė dėshirat mė tė mira pėr ju.

Naki


***Per hire te emrit Dardania, qe kerkon ringjallje topografike, e si pasardhes dardanesh te lashte, e kemi per detyre mbi detyra, ta mbajme ne piedestal kombetar kete emer, me perkushtimin tone maksimal, si borxh historik, duke mos logaritur ne kushtet tona as ne kohe - por si bletet e nje zgjoni, t'i mbushim dituri zbrastirat tona,
si hojet e mjaltit ne vojshtina -
nga Preveza, Tivari e Prishtina!

I nderuari Naki, vrullin atdhetar, e nismen dhe ecurine plot sakrifica ne FD, vizionin e kjarte te progresit, inspirimin e rinise sone dhe perkrahjen e sinqerte vllazerore - e gjeta tek Ju dhe nuk na mbetet tjeter, vetem ta vijojme me dituri, drejtesi e guxim - qellimin tone deri ne realizim te plote!

Nderi e merita eshte e te gjithe atyre, qe mbajne gjalle kulturen tone edhe ne nje ambient elektronik si FD, si nje vater bashkimi, njohje e respekti reciprok!

Vllazerisht,

Juaji

Odise

yllka
03-07-05, 10:40
I nderuari Odise!


Jeni i pershendetur edhe nga ana ime.Fjalet e Nakit nuk do ti shtoja vetem i lumi Forumi Dardan qe ka nje antare te tille si ju.Shume sende nuk i kam ditur e tani i mesoje nga temat tuja te bukura ne gjuhen shqipe.

Yllka

Stuhia
05-07-05, 17:42
Edhe un po ju referohem shkrimeve paraprake me nje pershndetje nga zemra per te nderuarin Odise.

Lum forumi qe ka ty Odise dhe me vjen mire qe perkunder angazhimeve tuaja akademike po gjeni kohe te qani derrasa me keta te paditurit e Dardanise.

Kalo bukur kudo qe ndodhesh, nese per momentin nuk je ne Dardani. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
05-07-05, 17:43
Edhe un po ju referohem shkrimeve paraprake me nje pershndetje nga zemra per te nderuarin Odise.

Lum forumi qe ka ty Odise dhe me vjen mire qe perkunder angazhimeve tuaja akademike po gjeni kohe te qani derrasa me keta te paditurit e Dardanise.

Kalo bukur kudo qe ndodhesh, nese per momentin nuk je ne Dardani. :lol: :lol: :lol:

ngadal Stuhi se nuk jemi aq te paditur. :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
05-07-05, 17:53
nje pershendetje me respekt ju dergon florian.

turisti
05-07-05, 20:53
Odise i nderuar,

Te pershendes dhe te de deshiroj realizim e deshirave jetesore.Njekohesisht edhe urime per postin e ri te moderatorit.

Me respekt,
TURISTI. :P

halla e madhe
05-07-05, 21:18
Odise_URIME per postin e Bajraktarit te FD!E bajsh me shendet dhe qetesi shpirterore.T'u realizofshin te gjitha deshirat e kesaj jete :!:
me nderime:halla e madhe

Kodra
15-07-05, 20:46
*********
*********
*********

Odise i nderuar,ke nofkėn me kuptim tė madh,ke shkrimet me kuptim tė madh e shumė gjėra tjera.

Tė gjitha kėto nuk do tė ishin,po tė mos ishe ti si njeri me kuptim dhe Vlerė tė madhe prandaj:

Tė Pėrshėndes

Me Nderime dhe Respekt tė madh i nderuari ODISE


Kodra

turisti
17-07-05, 21:51
Odise i nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 1000 :P postimeve te duhura per palatin Mbreteror dhe mire se na erdhe.Shpresoj se do ti postojsh edhe *********** mijshe dhe do te jesh gjithmone ne mesin tone.

Me respekt,
TURISTI. :P

GURI SYLAJ
17-07-05, 22:31
Urime per 1000 postimet e juaja te shkelqyeshme. U befshin shumefishe me shume.

doGzona
19-07-05, 12:56
Pershendetje te perzemerta Odise.

Ju deshiroje realizim te nderrave ,deshirave tuaja i nderuar.

Fati, lumturia ju percjellshine kudo qe ndodheni, dhe gjithmone.

Me respekt,

doGzona

Diana007
20-07-05, 08:39
Odise te pershendes , dhe gjitha te mirat :wink:

Me respekt Diana !

Odise
20-07-05, 09:23
Pershendetje te perzemerta Odise.

Ju deshiroje realizim te nderrave ,deshirave tuaja i nderuar.

Fati, lumturia ju percjellshine kudo qe ndodheni, dhe gjithmone.

Me respekt,

doGzona

*******doGzona Jona Qofte Lumturia!

Yllka E Qiellit Shqiptar, Shendritsh Gjithmone Krenari!

stuhia u shendrrofsh ne puhize verore!

kercovari, u befsh ma i dituri i kesaj Bote!

Floriani, paē Respekt e Mirenjohje!

Turisti, Realizofsh Deshirat Tuaja i Nderuar! Gjithmone Bashk Qofshim!

halla e madhe, u befsh e madhe si Flamurtare e FD! Realizoni deshirat e Qellimet Tuaja ne Jete!

Kodra E Shpreses Se Mire, Pa Dyshim - Ti Je Vet Krenari e Dardanise!

Guri Sylaj, Qofsh i Uruar dhe i Gezuar Gjithmone!

LUM VLLAZERIA E TOKES SE SHQIPEVE!

lazdrani
20-07-05, 21:57
I nderuari Odise!


Ju pergezoi titullin Mbreteror :wink:

Egzoni
21-07-05, 07:14
Mbreti Odise,

Urime 1000 shkrimet i nderuar dhe shpresoj te lexoj edhe shume tjera...

Te pershendes

Artisti
21-10-05, 10:33
Odise kam lexu shume shkrime nga ti ,po moti spaske shkru kurgje ,a je ne veti a jo.

Hajde more shkruj pak se valla ta lshoj Ciklopin :lol: :lol:T pershendes i nderum shumeeeeeeeArtisti

Flaka_1
30-10-05, 19:50
Se bashku me pershendetje prano dhe fjalet qe ti i meriton !
Mendimet,shkrimet tuaja lirisht mund te krahasohen me yjet ne qiell,
Jane vertet xixa te kristalta, vezullojne dhe i bejne drite forumit Dardan.
Fjalet jane te teperta, qe te vleresohet nje mendim i nje njeriu ashtu siq je ti !
Gjithe te mirat per ju I Nderuar
Me dashuri Flaka.

Gentiani
30-10-05, 20:45
Odisenė e kemi nė rrugėtim pėr Itakė :lol: :wink:

Pėrfitoj nga rasti ta pėrshėndes Odisenė kudo qė gjindet, pa harruar kontributin e tij qė i ka dhėnė kėshtjellės Dardane, edhe pse rrugėtimi i fjalės sė tij pėrcillej me turbullira e shkreptėtima ashtu siē ishte edhe vehtė udhėtimi i Odisesė, megjithėate ishin fjalė qė meritojnė Rrespektin dhe nuk munden tė kalohen e harrohen lehtė dhe shpejtė.

Gentiani!

Stuhia
30-10-05, 22:31
:cry: :cry: :cry: :cry:

Mi humbe te gjitha shpresat o Gentian.

Me ne fund paska vendosur te kthehet tek Penelopa e tij, e une po e prs ne Dardani me na i dhen spjegimet per fjalet e gjuhes shqipe.
Sigurisht qe i deshiroj rrugetim te mbare.

Diana007
24-11-05, 10:07
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

SPARTAKU
08-06-06, 22:15
Pershendetja e radhes shkon per pseudonimin Odise.

Kodra
11-06-06, 10:17
**********
**********
**********

Odise i nderuar,

Vlerat tua nė Forumin Dardan,mungojnė shumė!!.

Tė pėrshėndes kudo qė je .


Respektplotė


Kodra

Artisti
12-08-06, 11:56
Qka ki djale ti,po a te ka hanger ciklopi a qka u be,spo shkrun me hiq.:biggrin: :wink:

Pershendetje te madhe


.

Alfred
19-01-08, 03:39
Pershendetje nga une.
Se ju kam hy me rend.

28-11-08, 08:51
Nje pershendetje per te nderuarin Odise !

GURI SYLAJ
10-02-09, 21:45
Edhe nga ana ime nje mireseardhje dhe nje pershendetje vllezerore!

lirik
10-02-09, 23:00
AH MORE GURI SI GURI SIGURISHT

''NJERIU - MA I FORTĖ SE GURI'' (preku vetveten dhe pyes veten: ende qenkam gjallė)?!


mundohemi: tri here mat, e nje here prejė
na shqiptarėt i duhemi shoqishoit si: ajri, uji e buka
lum kush e ka kuptuar me kohė, nė kohė tė duhur

koha vėrteton gjithēka


Me nderime Juaji,


Odise

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

I NDERUARI ODISE
PERGZIME PER KTO THENJE Mė LART --- DHE TE PERSHENDES E TE PERGZOJ PER KONTRIBUTIN TUAJ

ninnela
13-02-09, 15:38
I Nderuari Odise Te Pershendes Kudo Qe Je

Gjithe Te Mirat Ty Dhe Familjes Suaj

Respekt Ninnela

GURI SYLAJ
17-05-09, 17:19
http://www.youtube.com/watch?v=Ub_jY7p2gsM

GURI SYLAJ
17-05-09, 17:32
Kjo pershendetje per ty ka domethenje te vecant kurse atyre dy tre nikave tjere nuk e pashe te arsyeshme qe te ju postoj ,qe te perserise tri kater here postimin!!!

LuLjaa
13-01-11, 01:27
ncncncncc ēkas kaaa

LuLjaa
15-01-11, 19:20
ncncncncc ēkas kaaa


Paska met kjo fjali e jemja palidhje ketu tash menojn qe kam lu
jo joo ama qe ka shkru qaj shkau qata kam than keshtu

fshine edhe keta praa Moderator

PS. Dredhan masi se paske pa jee qudit pse kam than keshtu apo hehehe hajt se t'kallxoj

Kaqanikasja
14-02-11, 14:53
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink: