PDA

View Full Version : Kodra


Naki
29-05-05, 19:17
Mire se vini ne Oden Dardane,Nje pershendetje Miqesore Per ju I nderuar Kodra.

Me nderime Naki

Agroni22
29-05-05, 19:40
edhe une KODRA te pershendes

Gjumashja
30-05-05, 08:49
KODRA gjithashtu te pershendes :wink:

Murgesha
30-05-05, 09:30
Kodra jeni i pėrshėndetur edhe prej meje.
Kaloni sa mė bukur nė mesin tonė.

Dali!Keq
31-05-05, 15:57
pershendetje Zotri KODRA,qaste te kendshme.

Kodra
01-06-05, 20:32
**********
**********
**********

Shpirti i njeriut lirohet nga Pėrshėndetjet dhe Pėrgėzimet qė merr.

Pėr atė edhe ju falenderoj pėr pėrshėndetjet tė nderuar dhe njeherit Ju Pėrshėndes edhe unė dhe Ju pėrgėzoj nė jetėn tuaj.

Respekto qė tė Respektohesh

DEA
01-06-05, 22:03
Kodra, pranoni pershendetje dhe nga une,

Gjitha te mirat ju uron DEA

Kodra
07-06-05, 20:26
***********
***********
***********

Dea tė falemnderoj dhe tė pėrshėndes gjithashtu duke tė dėshiruar ēdo tė mirė.

Kodra
07-06-05, 20:29
***********
***********
***********

Dali!Keq kam qeshur shumė kur e pashė firmėn tėnde.

E kam hedh cigaren jasht,por e mora njė tjetėr tani :) :wink:

Pėrshėndetje

dr1ta
07-06-05, 20:41
Kodra mireserdhe ...dhe te pershendes ..deshiroj cdo te mireDrita

Kodra
07-06-05, 21:18
**********
**********
**********

drita moj drita e nderuar
flm pėr pėrshėndetjen tuaj
tė pėrshėndes edhe unė shumė
saqė prrocka u bė lumė


drita pėrshėndetjet e pėrzemėrta

Kodra

Odise
08-06-05, 02:42
Pershendetje i nderuari KODRA

duhet me t'mbajtė ty si pllumbin! :wink:


Kalofsh bukur!


Juaji

Odise

Kercovari
09-06-05, 10:23
Fati qe te kemi ne mesin tone nuk eshte ndenje momentale i nderuar Kodra.Kalofsh si eshte me mire ne mesin tone.
Me respekt kercovari.

Kodra
15-06-05, 14:35
***********
***********
***********


Odise hahaha, flm shumė edhe unė do ta dėrgoj njė pėrshėndetje,

Paqėsore vllazėrore sikur Pėllumbat e Paqes.

Kodra
15-06-05, 14:37
**********
**********
**********


Kercovari flm i nderuar

gjithashtu ke pėrshėndetje tė ngrohtė Kercovare nga unė


Me Nderime
Kodra

Kodra
15-06-05, 14:39
**********
**********
**********

Naki tė falmnderoj i nderuar

Gjithashtu ke njė Pėrshėndetje Respektplote nga unė

Kodra
15-06-05, 14:40
Murgesha e nderuar flm nga ti.

Tė Respektoj dhe tė uroj ēdo tė mirė nė jetė.

Kodra
15-06-05, 14:42
**********
**********
**********


Agroni22 flm,gjithashtu tė pėrshėndes duke tė dėshiruar ēaste tė paharruara nė sferat e jetės.

Kodra
15-06-05, 14:44
**********
**********
**********

Gjumashja flmm shumė e nderuar.

Tė Pėrshėndes me njė pėrshėndetje zgjuese :wink:

Gentiana
15-06-05, 14:49
Kodra ndoshta pak me vones, po gjithsesi me respekt dhe me urimet sa me te mira per ju, ju pershendes.
Gjith te mirat i nderuar.

Genta

Kodra
15-06-05, 20:08
***********
***********
***********

Gentiana tė falemnderoj

Ėshtė njė fjalė popullore qė thotė :

,, Vonė nuk ėshtė kurrė,,

Tė pėrshėndes e nderuar me dėshirė qė tė plotėsohen dėshirat tua.


Kodra

laliloli
15-06-05, 21:11
Pershendetje te perzemerta kodra,shendeti dhe dashuria qofshin me ju

Kodra
15-06-05, 21:48
**********
**********
**********

laliloli flmm i nderuar.

gjithashtu tė pėrshėndes dhe paq gjithashtu Shėndet dhe Dashuri tė fort si Hekuri

Kastri
16-06-05, 00:00
Pershendetje

Kodra te pershendes se gati u vonova,edhe po te them:
O ta hangsha synin SHUPLAK.
A eshte mir,hahahahahaha,kete pershendetje e kane te gjithe ata
te cilet e kane pershendete KODREN.

Luana
17-06-05, 04:15
Te pershendes Kodra apo (pyelli) ku qe je 8)


Luana :wink:

vushtrria
17-06-05, 15:11
kodra ju pershendes shum,dhe mire se keni ardhe ne forumin dardan edhe ju rrofshi sa ura e gurit te vushtrris dhe sa her qe kaloni andej pari kujtoje rinin tende se keni kaluar me shum se une mbi ket ure :lol: :lol:

Kodra
21-06-05, 14:16
Pershendetje

Kodra te pershendes se gati u vonova,edhe po te them:
O ta hangsha synin SHUPLAK.
A eshte mir,hahahahahaha,kete pershendetje e kane te gjithe ata
te cilet e kane pershendete KODREN.


Kastri hahahaha tė falemnderoj pėr pėrshėndetjen,gjithashtu tė pėrshėndes shumėėė.

Sa pėr shuplak ,veq mos ma lsho atė Topin e ,,Avatarit,, tėnd se pėr Shuplak ja bėjm diqysh :wink:

Kodra
21-06-05, 14:19
Te pershendes Kodra apo (pyelli) ku qe je 8)


Luana :wink:


Luana mua mė rrethojn Pyjet por asnjėher nuk ma ndalin tė pamurit pėr ti shiquar njerzit nga lart.

Tė falemnderoj shumė pėr pėrshėndetje,tė pėrshėndes edhe unė me njė pėrshėndetje tė luanave:

UUUUUAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWW :wink:

halla e madhe
21-06-05, 14:19
Si duket halla te paska harruar :roll: Kerkoj falje, nuk ishte me qellim :wink:
Te deshiroj suksese dhe shendet kudo qe je :P halla

Kodra
21-06-05, 14:21
kodra ju pershendes shum,dhe mire se keni ardhe ne forumin dardan edhe ju rrofshi sa ura e gurit te vushtrris dhe sa her qe kaloni andej pari kujtoje rinin tende se keni kaluar me shum se une mbi ket ure :lol: :lol:


vushtrria falemnderit i nderuar.

Prita tė thuash le tė jetė Kalaja simbol :wink:

i nderuari vushtrria ke pėrshėndetje tė pėrzemėrta nga unė


Me Nderime

Kodra

Odise
22-06-05, 02:44
I Nderuari Kodra!


Veprimi Juaj i frytshem do te dali ne drite!

Pershendetje per punen Tuaj te frytshme ne forum e ne jeten shkencore!

(edhe ty Kastri nuk do te harrojme me ta kthye flakēe:) :idea:

Juaji Vllazerisht,

Odise

dr1ta
24-06-05, 00:33
Ti duhesh te jesh shqiponje mbasi na shikon nga maja e Kodres :P Te pershendes

GURI SYLAJ
24-06-05, 03:53
Kodra pershendetje dhe mire se ke ardhe.
Ize , ketu mos lyp se kurrkush nuk t'jep.

S'di koder a kodrine,
kalofsh mire me Dardanine.

Guri Sylaj

Odise
24-06-05, 06:09
Kodra pershendetje dhe mire se ke ardhe.
Ize , ketu mos lyp se kurrkush nuk t'jep.

S'di koder a kodrine,
kalofsh mire me Dardanine.

Guri Sylaj***O Guri, Kodra thot, se po ju shikoj nga kodra!
Mund te del edhe koder pas bregu - zakon dardan!
Mos hyp n'koder se rrokotelesh! :lol: s'eshte kodrine!

Kush ka faj, pse kodra eshte ma e madhe se guri? :wink:

Kodra eshte n'truall te vet, e s'ka nevoje per ize! :idea:

po thom de

Kodra
26-06-05, 18:33
Ti duhesh te jesh shqiponje mbasi na shikon nga maja e Kodres :P Te pershendes


*********
*********
*********

dr1ta, tė falmnderoj dhe njėherit tė pėrshėndes gjithashtu,duke tė dėshiruar suksese nė tė gjitha sferat e jetės.

Kodra
26-06-05, 18:35
Kodra pershendetje dhe mire se ke ardhe.
Ize , ketu mos lyp se kurrkush nuk t'jep.

S'di koder a kodrine,
kalofsh mire me Dardanine.

Guri SylajGuri Sylaj i nderuar tė pėrshėndes gjithashtu

Sa i pėrket kodrinės :wink: tė dėshiroj sukses qė tė ngjitesh deri te kodrina :wink: e tani nga aty ėshtė edhe njė copė e madhe deri te Kodra :wink:

Kodra
26-06-05, 18:37
Kodra pershendetje dhe mire se ke ardhe.
Ize , ketu mos lyp se kurrkush nuk t'jep.

S'di koder a kodrine,
kalofsh mire me Dardanine.

Guri Sylaj***O Guri, Kodra thot, se po ju shikoj nga kodra!
Mund te del edhe koder pas bregu - zakon dardan!
Mos hyp n'koder se rrokotelesh! :lol: s'eshte kodrine!

Kush ka faj, pse kodra eshte ma e madhe se guri? :wink:

Kodra eshte n'truall te vet, e s'ka nevoje per ize! :idea:

po thom de


Odise, pėrshėndetje pėr ty

E more Odise nganjėher ėshtė njė Guri maje Kodre hahaha,por nė kėtė rast ende ska ardh te kodrina :wink:

vushtrria
26-06-05, 19:30
oooo kodra pranone nje pershendetje nga vushtrriu,kudo qe jeni paqi shendet dhe gezime ne familje :lol:


me nderime vushtrriu :lol:

Kodra
26-06-05, 22:39
oooo kodra pranone nje pershendetje nga vushtrriu,kudo qe jeni paqi shendet dhe gezime ne familje :lol:


me nderime vushtrriu :lol:*********
*********
*********

vushtrriaaaaa flm o shigjetttt :wink: se ku tja msyn e ēkyn :wink:


gjithashtu tė pėrshėndes dhe tė uroj freski tė kėndshme nė kėtė Verė tė nxehtė

Luana
27-06-05, 02:28
Te pershendes Kodra apo (pyelli) ku qe je 8)


Luana :wink:


Luana mua mė rrethojn Pyjet por asnjėher nuk ma ndalin tė pamurit pėr ti shiquar njerzit nga lart.

Tė falemnderoj shumė pėr pėrshėndetje,tė pėrshėndes edhe unė me njė pėrshėndetje tė luanave:

UUUUUAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWW :wink:
wow qfar pėrshendetje Kodra mė ke trembė :lol: :lol: :lol:


uuuuaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwww gjithshtu http://www.heathersanimations.com/bigcats/Lionk.gif

Kodra
30-06-05, 21:30
**********
**********
**********


UUUUUAAAAAAWWWWWWWW Luanaaa :wink:


Kur po na e nxan njė Kaproll :wink:

Tė pėrshėndes e nderuar

Kodra

Kercovari
01-07-05, 10:38
Gjitha te mirat i nderuar kudo qe te ndodhesh.

schütze
02-07-05, 14:04
tung Kodra, gjith te mirat ju uron schütze

turisti
05-07-05, 22:33
KODRA i nderuar,

Te pershendes sinqerisht duke te deshiruar ēdo te mire ne jete dhe shoqeri.Realizimi i deshirave tuaja do te jet dhe knaqesia ime.

Me respekt,
TURISTI. :P

Kodra
09-07-05, 16:18
Gjitha te mirat i nderuar kudo qe te ndodhesh.


*********
*********
*********


Kėrēovari flm i nderuari

Tė pėrshėndes edhe unė me njė freski tė pyjeve.

Kodra

Kodra
09-07-05, 16:20
tung Kodra, gjith te mirat ju uron schütze


*********
*********
*********

shütze, flm nga ti.

Tė pėrshėndes gjithashtu duke tė dėshiruar qė tė qėllosh me shigjet.


Kodra

Kodra
09-07-05, 16:23
KODRA i nderuar,

Te pershendes sinqerisht duke te deshiruar ēdo te mire ne jete dhe shoqeri.Realizimi i deshirave tuaja do te jet dhe knaqesia ime.

Me respekt,
TURISTI. :P


*********
*********
*********


Flm ooo Turistiiiiii

A ka ma mirė se me qenė TURIST.

Duke tė dėshiruar qė tė turistosh tė gjitha pjesėt e botės tė pėrshėndes gjithashtu.Kodra

Psikologu
09-07-05, 21:54
I nderuari Kodra!

Pranoni pershendetjet e mia me te sinqerta , duke ju deshiruar cdo te mire ne jete, shendet , suksese dhe lumturi.
Talenti i juaj sa rritet nga , dhe mbes me shpres qe postimet e juaj nuk do te mungojn edhe ne te ardhmen , duke llogaritur seriozitetin dhe realitetin e juaj.
Me respekt per ju:

Psikologu

Kodra
13-07-05, 20:51
I nderuari Kodra!

Pranoni pershendetjet e mia me te sinqerta , duke ju deshiruar cdo te mire ne jete, shendet , suksese dhe lumturi.
Talenti i juaj sa rritet nga , dhe mbes me shpres qe postimet e juaj nuk do te mungojn edhe ne te ardhmen , duke llogaritur seriozitetin dhe realitetin e juaj.
Me respekt per ju:

Psikologu*********
*********
*********

Psikologu,tė falemnderoj shumė .

Di ta vlerėsoj pėrshėndetjen nga njė Psikolog i cili me shkrimet e veta sjell njė mori freskish nė FD.

Tė flm edhe njėher tė pėrshėndes gjithashtu ,kudo qė je

Me Nderime dhe Respekt


Kodra

GURI SYLAJ
13-07-05, 21:59
E pashe qe jeni ketu pari e thash qe kesaj rruge te merrni edhe nje pershendetje nga une.

Me nderime Guri Sylaj

Daja POLIC
13-07-05, 23:18
pershendetje kodra po ku jeni bre burr ke hup krejt hahah
te pershendes aty ke jeni dhe ju deshiroj cdo te mir

Diana007
20-07-05, 13:35
Kodra ku pershendes dhe gjitha te mirat

Me respekt Diana :wink:

Kodra
20-07-05, 22:09
E pashe qe jeni ketu pari e thash qe kesaj rruge te merrni edhe nje pershendetje nga une.

Me nderime Guri Sylaj


*********
*********
*********

Guri,kam nderin qė nga ju tė pranoj pėrshėndetje,kjo mė gėzon dhe mė jep kurajo prandaj tė falemnderoj
dhe tė dėshiroj qė edhe mė tutje tė mbetesh kėshtu si je.


Me Nderime


Kodra

Kodra
20-07-05, 22:12
pershendetje kodra po ku jeni bre burr ke hup krejt hahah
te pershendes aty ke jeni dhe ju deshiroj cdo te mir*********
*********
*********

Flm Dajkoooooooo,gjithashtu ke pėrshėndetje nga unė,qofsh nė detyrė apo edhe nė kohė tė lirė.


Dajėsisht :wink:


Kodra

Kodra
20-07-05, 22:15
Kodra ku pershendes dhe gjitha te mirat

Me respekt Diana :wink:


*********
*********
*********

Diana007,flm e nderuar

nga unė ke gjithashtu pėrshėndetje tė mėdha


Kodra

laliloli
10-08-05, 17:25
Kodra te verejta qe je ksajde prandajnga freskia qe na solle,deshta te pershendes perzemersisht ,me deshiren me te sinqerte qe te keni shendetin dhe te gjitha te mirat ashtu siq ju deshironi

Suksese dhe lumturi

me nderime Lali

rafet llapjani
10-08-05, 17:50
Pershendetje te perzemurta nga bregjet e llapit kalofsh mire kudo qe gjendesh :wink:

Honesty^uk.
12-08-05, 19:54
I nderuar KODRA
pranoni pershendetjet e mia te sinqerta.
Honesty ju deshiron suksese dhe vec te caste te lumtura ne jete.
Me nderime dhe respekt per ju i nderuar

Honesty

Kodra
13-08-05, 15:59
Kodra te verejta qe je ksajde prandajnga freskia qe na solle,deshta te pershendes perzemersisht ,me deshiren me te sinqerte qe te keni shendetin dhe te gjitha te mirat ashtu siq ju deshironi

Suksese dhe lumturi

me nderime Lali**********
**********
**********


lali,i nderuar,po te thrass lali se e pashė nė njė NėnTemė qė e kishe shkruar qė lali ka dashur ta bėjsh pseudonimin.

Tė falemnderoj sė pari pėr pėrshėndetjet dhe njėkohėsisht tė pėrshėndes edhe unė ty shumėė,je i nderuar nga unė.

Mė vjen mirė qė freskia e Puhizave nga unė tė bėjnė qė tė ndihesh mė mirė,flmmmmmmmm i nderuar.

Nė fund tė pėrshėndes edhe unė nė mėnyrė tė pėrzemėrt dhe tė dėshiroj edhe mė tutje suksese,sepse me ty edhe atmosfera nė FD po bėhet mė e mrekulluar.


Me Nderime dhe Respekt pėr lalilolin
Kodra

Kodra
13-08-05, 16:04
Pershendetje te perzemurta nga bregjet e llapit kalofsh mire kudo qe gjendesh :wink:


***********
***********
***********


rafet llapjani,falemnderit i nderuar,tė pėrshėndes edhe unė shumė , dhe dėshiroj qė tė na bėhesh plak llapjaniKodra

Kodra
13-08-05, 16:07
I nderuar KODRA
pranoni pershendetjet e mia te sinqerta.
Honesty ju deshiron suksese dhe vec te caste te lumtura ne jete.
Me nderime dhe respekt per ju i nderuar

Honesty
***********
***********
***********

Honesty,ndjehem i nderuar dhe pranoj me dėshirė pėrshėndetjet nga ti i nderuar.

Ju Nderoj,Respektoj dhe Ju Pėrshėndes gjithashtu i nderuari Honesty.Kodra

Artisti
07-09-05, 18:49
o Kodra moti sje kan ketu na ke len diqysh pa na kallxu kah ke shku qyyyy :wink: :lol:

hajde pak hajde edhe nqofse nuk shkrun veq kqyrna pak hahahahaha :wink:

pershendetjet e mia shum te teprta respektuese nashta ja dalin me tu ngjit deri ne maje haha


respekt nga


Artisti

Kodra
24-09-05, 23:26
o Kodra moti sje kan ketu na ke len diqysh pa na kallxu kah ke shku qyyyy :wink: :lol:

hajde pak hajde edhe nqofse nuk shkrun veq kqyrna pak hahahahaha :wink:

pershendetjet e mia shum te teprta respektuese nashta ja dalin me tu ngjit deri ne maje haha


respekt nga


Artisti**********
**********
**********


E more Artisti,mos u plaksh se as Pc-nė nuk mund ta ndezėsh vetė :wink:
Po po erdha ,erdha pas njė rruge tė gjatė me Krroq,kadalė dale e shyqyr qė ju gjeta tė gjithve kėtu.

Tė pėrshėndes edhe unė i nderuari ArtistiKodra

Psikologu
25-09-05, 18:16
I nderuari Kodra!


Njė pershendetje dhe urimė tė sinqertė pėr ju , kudo qė ndodheni.
Kaloni mirė cdo kund dhe cdo here.
Me nderime si cdo here pėr ju:

Psikologu

teDUAty
28-09-05, 01:32
t'pershendes

laliloli
28-09-05, 20:21
Ke nje pershendetje te perzemert dhe vellazerore kudo qe gjendesh i nderuari Kodra

Shendet ,lumturi,gezime hare per ju dhe familjen tuaj .

Te na dokesh pak me shpesh do te ishim edhe me te lumtur

Sinqerisht Lali

GURI SYLAJ
29-09-05, 16:37
Cka u ba bre djal me ty a t'u ka prish kompjuteri a si rralle po n'a del n'kit Mahallen Tone.

Pershendetje i nderuari Kodra.

Guri Sylaj

turisti
03-10-05, 11:46
:P KODRA :P i/e nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj realizimin e te gjitha deshirave ne jete me lehtesi dhe sukses ashtu siē e deshiron zemra jote.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 09:19
Kodra http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/1954251865427a3d7600051.gif pershendetje :D

Me respekt Diana :wink:

vjeshta
06-10-05, 22:04
Kuku Kodra me fal se nuk te pasna pershendet hala :oops:
Te pershendes

Kodra
15-10-05, 12:52
I nderuari Kodra!


Njė pershendetje dhe urimė tė sinqertė pėr ju , kudo qė ndodheni.
Kaloni mirė cdo kund dhe cdo here.
Me nderime si cdo here pėr ju:

Psikologu**********
**********
**********


Psikologu,gjithmonė,nė ēdo kohė mė gėzojnė dhe mė nderojnė ,pėrshėndetjet e juaja .

Jam i gėzuar qė kam nderin dhe kam pasur rastin tė regjistrohem nė kėtė forum---ku kam takuar njerėz si JU i nderuar.

Tė falemnderoj dhe tė pėrshėndes gjithashtuKodra

Kodra
15-10-05, 12:56
t'pershendes


**********
**********
**********

teDUAty,tė pėrshėndes edhe unė shumė,me dėshirė qė tė gjendesh mirė kudo qė je.Kodra

Kodra
15-10-05, 12:59
Ke nje pershendetje te perzemert dhe vellazerore kudo qe gjendesh i nderuari Kodra

Shendet ,lumturi,gezime hare per ju dhe familjen tuaj .

Te na dokesh pak me shpesh do te ishim edhe me te lumtur

Sinqerisht Lali


**********
**********
**********


Ah more lali qė koha nuk po mė premton aq shumė,se me gjithė kėnaqėsi do tė isha me Ju kėtu,sidomos kur edhe ti je online,atėher e gjithė atmosfera bėhet vllazėrore.

Falmnderit pėr pėrgėzimet,gjithashtu tė uroj ēdo tė mirė nė jetė me tėrė familjen i nderuari vlla-lali.


Kodra

Kodra
15-10-05, 13:04
Cka u ba bre djal me ty a t'u ka prish kompjuteri a si rralle po n'a del n'kit Mahallen Tone.

Pershendetje i nderuari Kodra.

Guri Sylaj**********
**********
**********


Guri i nderuar,pleqnia nganjėher po tė bėnte qė nuk po mundje tė ecje shpejt sa njeriu dėshiron.
Edhe unė deri sa po ulem nė Karrige e deri sa po e ndezi PC ,po vie koha tė flij hahahaha.

Por kur po vijė kėtu,ani nė odėn tėnde aty ,kaftorri e qaji ,jam kėnaqur njė ditė--muhabet sa duash.

Falemnderit Guri Sylaj,tė pėrshėndes gjithashtu dhe dėshira ime do tė ishte qė kur tė vijė nė München,ndoshta ėshtė mundėsia qė tė takohemi.
Kodra

Kodra
15-10-05, 13:07
:P KODRA :P i/e nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj realizimin e te gjitha deshirave ne jete me lehtesi dhe sukses ashtu siē e deshiron zemra jote.

Sinqerisht,
TURISTI. :P**********
**********
**********Turisti,e falemnderoj kohėn qė tė ka dhėnė mundėsi tė ndalosh kėtu :wink: dhe pėrshėndetjet tua mė gėzojn shumė sepse janė tė gjithanshme me pėrvojė tė madhe :wink:

Tė pėrshėndes gjithashtu shumė i nderuari TuristiKodra

Kodra
15-10-05, 13:10
Kodra http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/1954251865427a3d7600051.gif pershendetje :D

Me respekt Diana :wink:


**********
**********
**********Ohhhhhhhh Dianaaaaaa,ēfarė pėrshėndetje e madhe pėr mua.Ėshtė njė pėrshėndetje madhėshtore,qė mė bėn shumė krenar.
Tė falemnderoj .

Tė pėrshėndes gjithashtu shumėėėėhttp://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/1954251865427a3d7600051.gifKodra

Kodra
15-10-05, 13:12
Kuku Kodra me fal se nuk te pasna pershendet hala :oops:
Te pershendes**********
**********
**********vjeshta e nderuar,tė falemnderit pėr pėrshėndetjen,e mos u merakos pėr vonesėn sepse nuk ke mundur deri tash,ka qenė koha e Pranverės dhe Verės :wink: :lol: :wink:

Tė pėrshėndes gjithashtu shumėėėKodra

GURI SYLAJ
16-10-05, 08:46
I nderuari Kodra , kur te vini ne mynhene , do te ju plotesohet deshira dhe do te takohemi.
Mundesisht, me informoni me kohe.

Me nderime Guri Sylaj

halla e madhe
16-10-05, 08:55
Pranoni pershendetjet e mia Zoti KODRA

Psikologu
16-10-05, 10:20
I nderuari Kodra!

Puna e juaj e palodhur , e drejtė dhe analizuese , shendrit nė cdo kend tė ketij forumi tė shenjtė shqiptar.
Ju deshiroj cdo tė mirė , postime edhe me tė shumta dhe suksese e shendet nė tė gjitha sferat e jetes sė juaj.
Me konsiderat dhe nderim pėr ju;

Psikologu

Kercovari
26-10-05, 17:04
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Honesty^uk.
26-10-05, 20:37
I nderuar KODRA
pranoni respektin dhe nderimet e mia per JU
Qofsh i lumtur dhe i gezuar gjithmone neper vite.


Me respekt
Honesty

lazdrani
07-11-05, 21:05
Kodra me plote respekt per ju,pranoni pershendetjet emija te sinqerta :wink:


Lazdrani

Kastri
08-11-05, 02:19
Pershendetje

Kodra i nderuare pershendetje te perzemrta keni nga Kastri,ju edhe gjithe familja juaje,por kame edhe nje verejtje ,ku jeni mshefure ori kodra e madhe po dele moj se na ka marre malli te shofime .
Me nderime i nderuare.

Murgesha
08-11-05, 13:31
Kodra i nderuar!

Jo vetėm nikun qė pėrmban njė madhėshti tė madhe por edhe fjalėt tuaja janė madhėshtore.
Me rrespekt tė pėrhershėm pėr ju, tė dėshiroj ēdo tė mirė nė jetė e sidomos prani mė tė madhe nė forumin dardan.

Murgesha!

GURI SYLAJ
12-11-05, 08:02
Kodra, kesaj radhe nje pershendetje jo sa nje koder por pak me te vogel per arsye te mungeseave qe po i beni ne Forumin Dardania.

Kaloni nje vikend te mire!

Guri Sylaj

vushtrria
13-11-05, 11:15
KODRA,pranoni pershendetjet me te sinqerta nga vushtrriu :lol:

Sy_kaltra
13-11-05, 13:52
http://img.123greetings.com/eventsnew/enov_worldhelloday/8446-001-29-1052.gif

Kodra
13-11-05, 14:49
**********
**********
**********


Guri Sylaj

halla e madhe

Psikologu

Kercovari

Honesty^uk.

lazdrani

Kastri

Murgesha

vushtrria

Sy_kaltra ( Pėllumbi mė rikujton diēka ) :lol:


Ju pėrshėndes shumė nga zemra,ju falemnderoj shumė pėr pėrshėndetjet e juaja.


Juaji


Kodra

Artisti
15-11-05, 21:30
Kodra a je si je burre i dheut, t pershendes me respekt
Artisti

Diana007
24-11-05, 09:58
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Kodra
16-12-05, 22:39
Kodra a je si je burre i dheut, t pershendes me respekt
Artisti


**********
**********
**********

Artisti i nderuar,

atmosferėn qė e keni bėrė ti dhe rafeti,e shpresoj se nuk do tė mungoj edhe nė tė ardhmen,ėshtė vlerė shumė e madhe pėr Dardanin !!.

Tė falmenderoj i nderuar dhe tė dėshiroj ēaste tė lakmuara gjatė gjithė jetės .Respekt nga


Kodra

Kodra
16-12-05, 22:43
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.


**********
**********
**********

E nderuara dhe respektuara Diana,
ēdo ndrrim sjell freski,gjithashtu edhe fotoja juaj ėshtė freski ,tė falemnderoj pėr pėrshėndetjet e sinqerta.

Tė gjitha kėto lumturi ,dėshiroj tė tė pėrcjellin edhe ty gjatė gjithė jetės tėnde.


Nderime dhe Respekt


Kodra

GURI SYLAJ
18-12-05, 12:10
Kodra

Mos ju ka nxan bora se si rralle po n'a vizitoni.

Nderime dhe pershendetje bashk, per ty i nderuar.

Naki
27-12-05, 22:24
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 03:31
I nderuar Kodra.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Gezimi qofte pjese e pandashme e zemres tande ne vitin qe po vjen.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Luana
28-12-05, 07:32
Te uroj Vitin e Ri 2006 ty bashk me familje , le te jet ky vite deshir realizuse per ty i nderuar ..

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_celeb/8607-003-19-1021.gif

halla e madhe
28-12-05, 09:01
Gezuar Viti i Ri 2006!

Shendet dhe suksese edhe tash e tutje...halla e madhe

Diana007
28-12-05, 11:54
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Murgesha
28-12-05, 12:07
Kodra!

Gėzuar 2006.

Shėndeti e lumturia le tju ndjek ēdo ditė tė kėtij viti qė po hyjmė, Ty dhe gjithė tė dashurit tuaj.

Murgesha!

lazdrani
28-12-05, 18:20
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/88237BKG50.JPG

I nderuari Kodra perjete Gezuar :wink: Viti 2006 ju sjellet plote kenaqesi dhe dashuri :wink:


Lazdrani

Kercovari
28-12-05, 20:03
http://ionanet.com/press/cards/newyer.JPG

Gezuar Viti i Ri 2006!

Cofshi te lumtur gjithmon ne jete.

Artisti
28-12-05, 20:45
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:11
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

laliloli
29-12-05, 00:31
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

MemphiSx
29-12-05, 09:39
I nderuari,Kodra Urime Viti i Ri 2006!!

http://www.ermoni.com/_memphis_gif_1.GIF

Gjumashja
29-12-05, 10:14
http://www.apleasantpresent.com/Holiday/New_Year/Cards/Large/New%20Year%20Gold.jpg

Zana_ch
29-12-05, 13:23
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

vjeshta
29-12-05, 18:19
*****************Urime viti 2006**************

Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.

Vjeshta

Murgesha
29-12-05, 18:50
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

DEA
29-12-05, 23:45
Kodra urime festa e vitit te ri

http://www.pohl-projekt.de/hgb/weihnachten/wn_004_640x480b.jpg

M_u_k_i
29-12-05, 23:55
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

rafet llapjani
30-12-05, 04:05
Kodra urime viti i ri dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet.


me rrespek nga rafet llapajni.

Barbaroza
30-12-05, 10:11
Kodra,gezur 2006.Cofte vit i fatit dhe lumturise per ty dhe te dashurit tuaj!

turisti
30-12-05, 17:54
Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P ,jete te gjate dhe te lumtur,

Ju deshiron,

TURISTI. :P

spirl_girls
30-12-05, 21:35
Pershendetje dhe urime Vitin e Ri!

http://www.locolobo.net/juletrae_2.gif

Guri i madh
30-12-05, 21:38
kodra i nderuar urime vitin e ri 2006 dhe shum suksese ne jet

Sy_kaltra
30-12-05, 22:06
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

doGzona
31-12-05, 06:38
I nderuari Kodra,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Krokodilli
31-12-05, 08:55
Gezuar Vitin e ri 2006

http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen tuaj

tushja
31-12-05, 11:24
Urime Viti I Ri 2006

Ralizimin e ēdo deshire ne jete shendet ,gezim,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

AXHA
31-12-05, 13:46
Shum selam pej meje shum i neruemi Kodra.
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.

Naki
17-01-06, 19:40
Duke ju dėshiruar njė fillim tė mbarė te vitit tė ri ,ju pėrshėndes pėrzemėrsisht!


Naki

lazdrani
22-01-06, 21:50
I nderuari Vella Kodra!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi

Kercovari
22-01-06, 21:59
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

Kodra
05-03-06, 12:57
**********
**********
**********

Tė nderuara motra dhe vėllezėr,

Ashtu siē ėshtė nė jetėn e pėrditshme,gėzimi dhe idhnimi janė dy gjėra qė nuk janė larg njėra tjetrės.

Ju falemnderoj tė gjithve,si pėr pėrshėndetjet e Vitit tė Ri, ashtu edhe pėr ngushėllimet.


Me Respektplotė


Kodra

Luana
10-03-06, 20:52
Kodra ,
lexoj shkrimet e tua me endje , me pelqejn pa mas , duket se ke qendrim ne qdo aspekt , te lumt ...!


Te pershendes nga thellesia e zemres sime ....! :wink:

vushtrria
10-03-06, 20:54
Kodra te pershendet vushtrriu ooo shtylla e dardanis paq fat dhe lumturi ne jet i nderuar

halla e madhe
12-03-06, 13:27
Pranoni pershendetje te perzemerta kudo qe jeni.

Me rrespekt:halla e madhe:wink:

vjeshta
14-03-06, 23:55
Kodra ,ndoshta te mberrin kjo pershendetje ,atje ne koder .


Te pershendes ,i nderuar .Vjeshta

laliloli
09-04-06, 16:59
Kodra i nderuar dhe i rrespektuar ,te le nje pershendetje te perzemert me deshire qe te jeshe si eshte me se miri kudo qe je

Perzemersisht Lali

GURI SYLAJ
14-04-06, 08:32
Kodra ,pershendetje me deshiren qe te jeni mire me shendet e me halle
.Bini nganjehere edhe ne rrafsh,te bejme ndonje muhabet, mos rri veq ne koder vet.......

turisti
29-04-06, 17:13
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.

Kodra
30-04-06, 10:39
Kodra ,
lexoj shkrimet e tua me endje , me pelqejn pa mas , duket se ke qendrim ne qdo aspekt , te lumt ...!


Te pershendes nga thellesia e zemres sime ....! :wink:


**********
**********
**********

E nderuara Luana,
tė falemnderoj pėr leximin e shkrimeve,mundohem tė jemė gjithmonė objektiv.Sa ėshtė kjo e realizuar,vetėm ju mund tė mė tregoni !!!.
Them kėtė,sepse njeriu gjithmonė mendon se e ka mirė,nė atė moment qė vijnė kritikat e qėlluara,atėherė duhet tė ndalem dhe tė mendoj,gjė qė ėshtė zotėsi imja.

U ēudita njė ditė,se si zemra ime u turbullua nė mėnyrė pozitive,e kjo paska qenė rezultat i pėrshėndetjeve tua,nga thellėsia e zemrės:smile: .

Gjithashtu tė pėrshėndes me zemėr ( a tė ka kalue gripi hahaa).


Kodra

Kodra
30-04-06, 10:45
Kodra te pershendet vushtrriu ooo shtylla e dardanis paq fat dhe lumturi ne jet i nderuar

**********
**********
**********

vushtrriu vėlla i nderuar,
tė falemnderoj dhe tė pėrshėndes gjithashtu Fortesė qė jep dritė kudo qė je.

Fundi i gushtit do tė mė sjell nė Vushtrri :smile: .


Me respekt pėr Fortesėn qė ndriēon


Kodra

Kodra
30-04-06, 10:47
Pranoni pershendetje te perzemerta kudo qe jeni.

Me rrespekt:halla e madhe:wink:

**********
**********
**********

halla jonė e madhe,
sa herė qė komunikoj me ju,ėshtė nder i veēant pėr mua !!.
Tė falemnderoj dhe tė uroj sa mė shumė reja tė ngueshme :wink: .


Me respekt dhe Nderime

Kodra

Kodra
30-04-06, 10:51
Kodra ,ndoshta te mberrin kjo pershendetje ,atje ne koder .


Te pershendes ,i nderuar .Vjeshta

**********
**********
**********

vjeshta e nderuar,
po marrė guximin tė tė them edhe unė si tė tjerėt SIMPATI ,tė falemnderoj dhe tė pėrshėndes gjithashtu.

Do ta liroj njė pėrshėndetje tjetėr te Oda jote atje rrukullaq prej Kodre pėr nė rrafsh:smile: .


Me respekt

Kodra

Kodra
30-04-06, 10:56
Kodra i nderuar dhe i rrespektuar ,te le nje pershendetje te perzemert me deshire qe te jeshe si eshte me se miri kudo qe je

Perzemersisht Lali

**********
**********
**********

lali,vėlla i nderuar,
tė falemnderoj shumė.Lexova mbrėmė qė turisti ka mbėrritur nė Kaēanik,mos e lėsho pa i dhėnė ujė,se ai ėshtė mėsuar, vetėm erdha dhe po shkoj :wink: .Pėrshėndetje tė madhe pėr ju dy.

Respektplotė

Kodra

Kodra
30-04-06, 11:01
Kodra ,pershendetje me deshiren qe te jeni mire me shendet e me halle
.Bini nganjehere edhe ne rrafsh,te bejme ndonje muhabet, mos rri veq ne koder vet.......

**********
**********
**********

Ah more Guri,qė aq shumė kam dėshiruar kėtė fundjave tė jem nė München dhe tė tė takoj.Por ashtu ėshtė nganjėherė,kur tė planifikon diēka gjatė,del ndryshe,kėshtuqė tė falemnderoj pėr pėrshėndetje me shpresė se me tė vėrtet do tė vie koha dhe do ta braktisi Kodrėn pėr nja dy ditė e tė vijė nė rrafsh.


Respektplotė

Kodra

Kodra
30-04-06, 11:04
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.

**********
**********
**********

turisti i nderuar,
sė pari gėzohem qė ke arritur nė Kaēanik,sė dyti qė ke takuar lalin dhe sė treti pėr pėrshėndetjen e pėrzemėrt qė mė keni drejtuar.
Ujė kemi,bukė e kripė po,pėr rrymė mos kėrko shumė se .....:smile:

Respektplotė tė pėrshėndet

Kodra

Naki
09-05-06, 13:54
I nderuari Kodra, pranoni pėrshėndetjetė e mija tė pėrzemėrta duke ju dėshiruar njė javė tė qetė me shumė rreze tė ngrohta.


Me nderime Naki!

halla e madhe
31-05-06, 09:41
Pershendetje me rrespekt per JU:halla e madhe

Psikologu
03-06-06, 14:34
I nderuari Kodra !

Pranoni pėrshendetjet e mija vllazerore pėr ju , me njė respekt tė lartė dhe konsideratė, duke ju deshiruarė cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj , ne tė gjitha sferat.
Kam nderin tė kem njė respekt pėr njė person siq jeni ju , dhe me ketė pershendetje u deshiroj edhe njė wikend tė knaqeshem .

Me nderime si cdo here pėr ju ;

Psikologu

Reana
03-06-06, 20:05
I nderuar,

ju pershendes dhe ju deshiroj nje jave te kendshme juve dhe familjes suaj,


Reana

Eleon
04-06-06, 03:16
I pėrshėndes tė gjithė ata qe e meritojnė ti pėrshėndes, dhe ju deshiroj ēdo tė mirė.
POsaqerisht e pershendes miken time platonike Reanen, sepse ėshtė pėr ēdo levdat.

Me nderime te veēanta pėr ju Eleoni

Reana
05-06-06, 19:51
I pėrshėndes tė gjithė ata qe e meritojnė ti pėrshėndes, dhe ju deshiroj ēdo tė mirė.
POsaqerisht e pershendes miken time platonike Reanen, sepse ėshtė pėr ēdo levdat.

Me nderime te veēanta pėr ju Eleoni

Eleon,
ky eshte kendi i Kodres:biggrin: ...

Kodra
05-06-06, 21:59
I nderuari Kodra, pranoni pėrshėndetjetė e mija tė pėrzemėrta duke ju dėshiruar njė javė tė qetė me shumė rreze tė ngrohta.


Me nderime Naki!

**********
**********
**********

I nderuari Naki,
tė falemnderoj pėr pėrshėndetjet dhe rrezet e ngrohta,me tė vėrtetė pėr kėto rreze do tė kishte nevojė secili.


Respektplotė

Kodra

Kodra
05-06-06, 22:01
Pershendetje me rrespekt per JU:halla e madhe


**********
**********
**********


hallushe e nderuar,

respekti dhe lumturia,qoftė me ju pėrherė.


Respektplotė


Kodra

Kodra
05-06-06, 22:04
I nderuari Kodra !

Pranoni pėrshendetjet e mija vllazerore pėr ju , me njė respekt tė lartė dhe konsideratė, duke ju deshiruarė cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj , ne tė gjitha sferat.
Kam nderin tė kem njė respekt pėr njė person siq jeni ju , dhe me ketė pershendetje u deshiroj edhe njė wikend tė knaqeshem .

Me nderime si cdo here pėr ju ;

Psikologu


**********
**********
**********


I nderuari Psikologu,
pėrshėndetjet nga JU,mė gėzojnė ēdoherė,tė falemnderoj dhe tė dėshirojė njė javė tė begatshme.


Vėllazėrisht,Respektplotė

Kodra

Kodra
05-06-06, 22:08
I nderuar,

ju pershendes dhe ju deshiroj nje jave te kendshme juve dhe familjes suaj,


Reana


**********
**********
**********


E nderuara Reana,

ndjehem i gėzuar pėr kėto pėrshėndetje,tė falemnderoj dhe gjithashtu tė dėshiroj njė javė tė begatshme.


Me respekt


Kodra

Kodra
05-06-06, 22:14
I pėrshėndes tė gjithė ata qe e meritojnė ti pėrshėndes, dhe ju deshiroj ēdo tė mirė.
POsaqerisht e pershendes miken time platonike Reanen, sepse ėshtė pėr ēdo levdat.

Me nderime te veēanta pėr ju Eleoni


**********
**********
**********


I nderuari Eleon,

gėzohem pėr pėrshėndetjet tuaja,tė falemnderoj dhe shfrytėzoj rastin qė edhe njėherė ta pėrshėndes miken tėnde Reanėn.Kodra

lazdrani
05-06-06, 22:18
I nderuari Kodra,ju lutem pranoni pershendetjet e mija te sinqerta.
Ju deshiroje qdo te mire ne jeten tuaj...

Lazdrani

Psikologu
19-06-06, 06:50
Mik dhe vėlla i nderuar Kodra !

Ju pėrshendes ketu nė ketė odė , duke ju deshiruarė cdo tė mirė e tė mbarė ne jetė dhe familje , njeherit , gezohem qė ne mesin tonė gjindet njė person ashtu siq jeni ju me plotė ndershmeri dhe zgjuarsi.
Me nderime dhe konsideratė si cdo here pėr ju ;

Psikologu

Paradox_13
20-06-06, 20:17
Kodra.

Shendeti,fati dhe sukseset jan urimet qe deshiroj per ty i nderuar.

Paradox_13
11-07-06, 20:57
I nderuari Kodra..
Ka kohe qe nuk kam vrejtur prezencen tende ketu ne F.D,dhe sinqerisht te them se kam ndjer mungesen e postimeve tuaja.
Me vjen mire qe sonte po te shof te jesh aktiv ketu dhe shfrytzoj rastin te te pershendes duke te deshiru qdo te mire ne jete.
p.s
Qenkan dy pershendetje te miat radhazi por besoj qe nuk do te ju bezdis.
Me nderime..Paradox_13.

turisti
15-07-06, 19:59
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.:smile: :smile:

Kodra
23-07-06, 11:58
I nderuari Kodra,ju lutem pranoni pershendetjet e mija te sinqerta.
Ju deshiroje qdo te mire ne jeten tuaj...

Lazdrani


**********
**********
**********

I nderuari lazdrani,
pėrshėndetjet e juaja tė sinqerta,mė gėzojnė shumė.


Tė pėrshėndes edhe unė shumė,duke tė dėshiruar gjithė tė mirat pėr JU personalisht dhe familjen e juaj.


Tė nderon


Kodra

Kodra
23-07-06, 12:03
Mik dhe vėlla i nderuar Kodra !

Ju pėrshendes ketu nė ketė odė , duke ju deshiruarė cdo tė mirė e tė mbarė ne jetė dhe familje , njeherit , gezohem qė ne mesin tonė gjindet njė person ashtu siq jeni ju me plotė ndershmeri dhe zgjuarsi.
Me nderime dhe konsideratė si cdo here pėr ju ;

Psikologu


**********
**********
**********

I nderuari Psikologu,
tė falemnderoj pėr pėrshėndetjet dhe ndihem krenar qė kam nderin tė jem kėtu, ku edhe JU jeni.


Tė nderon,respekton vėllazėrisht


Kodra

Kodra
23-07-06, 12:29
Kodra.

Shendeti,fati dhe sukseset jan urimet qe deshiroj per ty i nderuar


I nderuari Kodra..
Ka kohe qe nuk kam vrejtur prezencen tende ketu ne F.D,dhe sinqerisht te them se kam ndjer mungesen e postimeve tuaja.
Me vjen mire qe sonte po te shof te jesh aktiv ketu dhe shfrytzoj rastin te te pershendes duke te deshiru qdo te mire ne jete.
p.s
Qenkan dy pershendetje te miat radhazi por besoj qe nuk do te ju bezdis.
Me nderime..Paradox_13.


**********
**********
**********


I nderuari Paradoxi ynė,
postimet e juaja tė sinqerta,tė matura,respekt-reflektuese,tė kanė zbuluar se njė njeri si JU,duhet tė jetė nė Dardani,nuk je mė Paradox:wink: .

Tė falemnderoj shumė pėr dy pėrshėndetjet,dhe jo qė mė bezdisė,por mė ke gėzuar shumė.

Koha e mangėt,e cila nuk po mė premton nganjėherė tė jem aktiv,ėshtė pasoja e cila nuk jam nė Dardani.


Tė nderon dhe Respekton


Kodra

Kodra
23-07-06, 12:43
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.:smile: :smile:


**********
**********
**********

Kaēanik o Kaēanik,
zemren time ti e rrit
lum turistin qė e ke
pėr udhėtime e pėr atdhe


I nderuari turisti,
me kėto vargje tė falemnderoj pėr pėrshėndetjet e sinqerta tuajat.


Tė pėrshėndet dhe nderon


Kodra

lazdrani
29-07-06, 22:41
Kodra miku im,pranoi pershendetjet e mija te perzemrta duke ju deshiruar qaste te bukura verore.
Lazdrani i juaj

Zero Cool
02-08-06, 20:31
I nderuari Kodra nje pershendetje te sinqert nga une.

jadore
09-08-06, 22:27
..Nje pershendetje ne shenje respekti , per Njeriun qe mendimet e tij me maturi, vlersim ,korrektesi dhe nje analiz studioze ,japin vlere dhe begati Forumit Dardan ,

..qdo te mire ne qdo sfere Jetesore

laliloli
12-08-06, 21:33
Kodra miku im i dashur,te le ketu ne oden tuaj pershendetjet me te perzemerta ,me urimet dhe deshirat qe te jeni mire me shendet, ju dhe e ter familja juaj.

Perzemersisht Lali

lazdrani
08-10-06, 07:50
I nderuari zoteri Kodra!!

Ku je humbe koheve te fundit mos valle te ka kape ditet e Ramazanit:biggrin: Shiko e hajde mbas iftarit:wink:

GURI SYLAJ
15-10-06, 07:59
Nje pershendetje per te nderuarin Kodra .
Nuk po duket koheve te fundit ,si duket Ramazani ia ka pru ngusht.Gajret burre se kalon edhe ky.

Ju deshiroj nje vikend te mire!

Kodra
18-10-06, 20:04
Kodra miku im,pranoi pershendetjet e mija te perzemrta duke ju deshiruar qaste te bukura verore.
Lazdrani i juaj

**********
**********
**********

I nderuari lazdrani,
tė falemnderoj pėr pėrshėndetjet tuaja,tė cilat vazhdimisht ishin pėrzemėrsisht tė drejtuara.
Gjithashtu ke pėrshėndetje tė pėrzemėrta:smile:


Respektplotė


Kodra

Kodra
18-10-06, 20:06
I nderuari Kodra nje pershendetje te sinqert nga une.


**********
**********
**********I nderuari Zero_Cool,
tė falemnderoj sinqerisht dhe tė pėrshėndes gjithashtu sinqerisht me plotė respekt.Kodra

halla e madhe
18-10-06, 20:13
I nderuar Kodra!
Pranoni pershendetjet me te sinqerta e me shume rrespekt per Ju:halla e madhe

Kodra
18-10-06, 20:15
..Nje pershendetje ne shenje respekti , per Njeriun qe mendimet e tij me maturi, vlersim ,korrektesi dhe nje analiz studioze ,japin vlere dhe begati Forumit Dardan ,

..qdo te mire ne qdo sfere Jetesore


**********
**********
**********


E nderuara jador,
pėrshėndetja juaj,mė bėn krenar dhe mė gėzon shumė.Tė falemnderoj pėr respektin dhe vlerėsimin.
Respekti dhe vlerėsimi reciprok ėshtė edhe nga unė drejtuar juve.Me kėnaqėsi tė veqant lexoj postimet e juaja.


Respektplotė


Kodra

Kodra
18-10-06, 20:24
Kodra miku im i dashur,te le ketu ne oden tuaj pershendetjet me te perzemerta ,me urimet dhe deshirat qe te jeni mire me shendet, ju dhe e ter familja juaj.

Perzemersisht Lali


**********
**********
**********

Shumė i nderuari, miku im lali,

tė falemnderoj shumė pėr kėto pėrshėndetje dhe urime kaq tė pėrzemėrta,mė gėzojn shumė.

Duke tė respektuar dhe nderuar,tė pėrshėndes gjithashtu.Respektplotė


Kodra

Kodra
18-10-06, 21:37
I nderuari zoteri Kodra!!

Ku je humbe koheve te fundit mos valle te ka kape ditet e Ramazanit:biggrin: Shiko e hajde mbas iftarit:wink:


**********
**********
**********


Hahahaha lazdrani,pėr Iftar ja bėjmė disi,por pas Iftarit po duhet edhe tė falemi:tongue: :wink:


Tė pėrshėndet


Kodra

Kodra
18-10-06, 21:41
Nje pershendetje per te nderuarin Kodra .
Nuk po duket koheve te fundit ,si duket Ramazani ia ka pru ngusht.Gajret burre se kalon edhe ky.

Ju deshiroj nje vikend te mire!


**********
**********
**********

I nderuari Guri Sylaj,
tė falemnderoj pėr pėrshėndetjet.
Po,po kalon edhe ky po, po vie tjetri se hahahaha.


Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht me plotė respekt


Kodra

Kodra
18-10-06, 21:44
I nderuar Kodra!
Pranoni pershendetjet me te sinqerta e me shume rrespekt per Ju:halla e madhe

**********
**********
**********

E nderuarja hallushja ime,
tė falemnderoj pėr pėrshėndetjet dhe respektin.
Tė tė them tė drejtėn,mė mungojn netėt e bisedave tė mrekulluara qė kemi pasė kėtu,ku qeshjet nuk kanė munguar nė asnjė moment.


Tė nderon dhe respekton


Kodra

vjeshta
02-12-06, 00:28
Hyra te ju pershendes dhe ju uroj nje fundjave te bukur ,por njeherit te na e tregosh dmth-njen e yjve :rolleyes:


Vjeshta!

lazdrani
26-12-06, 23:57
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_1024-christmas6.JPG (javascript:;)


Miku im Kodra ju deshiroj qe viti i ri 2007 te ju sjelle gezime,sukse,harmoni,dhe shendet.
Gezuar

Berisha-boy
27-12-06, 11:54
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

GURI SYLAJ
31-12-06, 15:12
I nderuari Kodra!


Shume urime dhe te mira per Vitin e Ri 2007!


Guri Sylaj

rilinda
31-12-06, 15:28
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 07:10
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 15:50
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Kodra
10-02-07, 11:38
**********
**********
**********

Ju falemnderoj dhe pėrshėndes tė gjithė juve pėrzemėrsisht, qė gjetėt kohė pėr pėrshėndetjet e bėra.


Kodra

Zero Cool
14-02-07, 18:12
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Reana
08-04-07, 23:45
I nderuari Kodra,


Po i'u pershendes, duke iu deshiruar gjithe te mirat, si dhe pune te palodhshme ne nen-forumin tuaj.

Eshte nder nen-forumet e vecanta qe frymon shqip me plotekuptimin e fjales!

Suksese te metutjeshme, dhe si thote fjala e urte franceze "Les chiens aboient, la caravane passe" (Qente lehin, por karroca vazhdon rrugen), iu deshiroj qe zelli dhe kranaria te jene pjese e pandare e punes suaj!

Djellza:
14-04-07, 22:42
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

selvija
19-04-07, 17:33
Hyra te le nje pershendetje te uroj qdo te mire ne te ardhmen tende Kodra..

Dhe te them me fal ahahaha se mu duk se u ndive diqka keqqq ... te pershendessss dhe respekt nga ana ime..
http://off1.aimgit.net/images/sexiluv/flowers/redRoseStemAnimSpinFlmesTag.gif (http://www.sexiluv2.com/)

Sy_kaltra
20-04-07, 17:41
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:24
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00032.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:41
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

uliksi31
24-04-07, 06:42
I nderuar Kodra, po ju pershendes duke ju deshiruar ju dhe familjes tuaj gjithe te mirat.

Uliksi

gazi-de
27-04-07, 11:12
Pershendetje..........

Luana
28-04-07, 20:48
http://www.glittergraphicsweb.com/img/hello90.gif

Naki
04-05-07, 12:12
Sot nė diten e dytė tė shetitjeve nė lagjen e pėrshėndetjeve /sepse nuk mbrrijta dje ti vizitojė tė gjithė ,nė kėtė ditė tė bukur pranverore kamė pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasė nė qdo derė nė kater anėt e botes ,po ju gjejė do tė ndalem tė pijė me ju nga njė kafe nė tė kunderten ju lė nė kutin tek porta e juajė pėrshėndetjet e sinqerta qė kjo ditė tju sjellė njė suprizė tė vogel,simbolike pėr respektin qe kamė pėr ju!

Tė nderonė Naki

rilinda
06-05-07, 18:42
Pėrshėndetje tė sinqerta!

Shėndet!
Rilinda

LuLjaa
07-05-07, 18:26
Pershendetje

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

vjeshta
22-05-07, 02:50
Pershendetje dhe respekt per juve i nderuar.


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:19
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Zero Cool
02-06-07, 11:36
Vikend te bukur te uroj i nderuari mik.

Zero Cool
14-06-07, 19:23
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

rilinda
18-06-07, 04:22
http://www.hi5tools.com/myspace-images/goodday/prod_788_23248.gif

lazdrani
23-07-07, 12:06
Miku im Kodra ju lutem pranoni pershendetjet e mija te sinqerta per ju.Lazdrani

Shume respekt per ju.

Zero Cool
30-07-07, 16:17
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 11:17
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Psikologu
12-10-07, 09:22
I nderuari si cdo here mik Kodra !

Ju pershendes perzemersishtė dhe njiherit u uroj festen e Bajramit, duke ju deshiruar cdo tė mirė, shendet e lumturi ne jeten e juaj.

Me nderime , si cdo here pėr ju ;

Psikologu

vjeshta
30-11-07, 18:48
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
01-12-07, 22:49
http://i157.photobucket.com/albums/t73/LadyLunaSea/2nd%20Page/h1102.gif

Paradox_13
19-12-07, 12:30
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

lazdrani
20-12-07, 12:08
Me fat festa e Bajramit

LuLjaa
21-12-07, 02:06
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:27
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 15:29
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Sy_kaltra
30-12-07, 15:30
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

rilinda
30-12-07, 18:57
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Zana_ch
31-12-07, 01:44
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

turisti
21-02-08, 22:40
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 02:51
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Dardan Kastrati
24-02-08, 11:57
http://img89.imageshack.us/img89/2171/1kc1a9be97cdei6tk6.jpg

Kodra
25-05-08, 13:23
**********
**********
**********


Tė nderuarė motra dhe vėllezėr,

edhe pse me vonesė tė madhe dhe duke kėrkuar falje pėr kėtė vonesė, shfrytėzojė rastin tė ju falemnderohem tė gjithve pėr pėrshėndetjet dhe urimet qė mė keni drejtuar.


Ju dėshirojė tė gjitha tė mirat dhe sukseset e kėsaj bote.


Kodra

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:51
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:28
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
24-06-08, 23:49
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

Dreni30
13-07-08, 11:10
Pershendetje Kodra,
Shpresoj te jeni mire me shendet dhe njeashtu mire te keloni keto dite te bukura verore.

Dreni.

vjeshta
18-10-08, 22:09
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

GURI SYLAJ
27-11-08, 09:16
Urimet me te mira per Diten e Flamurit!

gazi-de
26-12-08, 17:25
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

Dreni30
27-12-08, 01:20
http://i7.tinypic.com/6x0yxld.gif

Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve, njeherit edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime.

Dreni.

ShEjToNkA
27-12-08, 01:24
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg

lazdrani
27-12-08, 16:04
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

MemphiSx
30-12-08, 01:04
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Artisti
27-12-09, 10:54
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Kaqanikasja
14-02-11, 16:03
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

lazdrani
06-04-11, 12:39
Me dhimbje dhe pikellim te thellt ne zemer shprehi ngushllime per te madhin Naser Lajqi.
Zoti e Bekofte shpirtin e tij te shendritur ne amshim!


I pikelluar me lote ne Sy.

Lazdrani

Kaqanikasja
13-04-11, 09:18
http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

Cuca_Llapjane
13-04-11, 15:47
NGUSHELLIME per Vellaun DILI..

Humbja e Bondit eshte shume madhe si per familje ashtu edhe per kete shoqeri pa dyshim, perveē dhimbjes se thelle qe u ka shkaktuar njerezve te tij te dashur e famijes, si edhe miqve e kolegeve te shumte, eshte nje humbje e madhe edhe per forumin Dardania.de.Lotet nuk me rrjedhin aq leht, por ky lajm kur e kam lexuar per vdekjen e Bondit me beri qe te te me rrjedhin lotet dhe te ndjej dhimbje shpirterore , per nje person te cilin kurre ne jet se kame pare kurr nuk e kam njohur por duke i lexuar te gjtive qe ju keni shkruar mesova se edhe per njerzit te cilet kurr si kame pare dhe qe kurr nuk e kam njohur te me rrjedhin lotet dhe te ndjeje nej dhimbje te madhe ne shpiert sikur te ishte nje familjar imi .Prandaj sod erdha qe te ju shprehi ngushlimet e mia me te sinqerta ne duhet ta pranojm gjdo gje qe vjen nga all-llahu,... Dili iku por edhe ne do te shkojm pas tij,prandaj duhet te qendrojm te fort edhe ta vazhdojm jeten deri ne momentin qe all-llahu na e ka caktu. paqja dhe mshira e all-ahut qoft mbi te dhe mbi te gjith njerzimin.

All-llahu e shperbleft me Xhennet InshaAll-llah kete vella tonin qe ishte dhe do te mbetet shembull per ata qe e njohen. inshallah All-llahu na ban te mundur me u taku ne xhennetin e tij amin O zot ruaj krejt familjen ketij vellau O All-llah meshiroje Amin .

Naserit i qoft i leht Dheu i Kosoves.

Me dhimbeje te thelle ju ngushllon Cuca_Llapjane

Zero Cool
11-06-11, 11:05
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLOfi6pNB2ldcOFFwm4LFNRCeAb7Ncu qjS2x321on8JArjv0WwTg

Kaqanikasja
01-07-11, 13:59
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF

Albonita
30-11-11, 14:25
Te pershndes nga zemra, duke uruar gjdo te mire dhe suksese ne Jeten e juaj!

http://img3.dreamies.de/img/320/b/drmhf7d69f1.gif

AlbonitA.

Giovanni
03-01-12, 08:39
http://efunlist.com/wp-content/uploads/2011/12/Funny-New-Year-2012-4.jpg

Jana
27-03-12, 16:10
http://cdn.pimpmyspace.org/media/pms/c/mn/nx/x4/a_gre.gif