PDA

View Full Version : Un jam ky q jam!


Dialogisti
01-06-05, 19:33
Po me vjne marre me ju tregu se kush jam. jam nje djalosh 25 vjeqar. Jma shume i bukur: Syri i keq mos em paft, Ju lutem prekeni hunden se me merrni mesysh, e tani merzitet mami im nese me rrok ndonje flam!! Po qdi bre se qka me shkru me shume. Jam i ri ketu dhe nuk po di se ka me ja mbajt a?! Mos ma zini per te madhe. Per momentin kam vetem me nje person kontakt ne PV, dhe me ate person em pelqen shume biseda, sepse ish person I/E pjekur!! Nuk po ju tregoj se kush ehste, se po kam frik se po ma mashtroni e qka bej une pa te?? Edhe pse ish moti kohe ketu?! Pra, ju pershendes me kengen: Kur ma kujton GJILANIN, kujtom edhe mua, ta dini mire ju FORUMISTA se shume ju dua!!?? hhehehhe Kiss TOGETHER

Luana
01-06-05, 20:45
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mire se ke ardhe djali i ri 25 vjeqar , ishalla kalon qaste te mira ne Forumin ton me te mire te shqipetarve :wink:

Te pershendes Luana :wink:

laliloli
01-06-05, 21:02
dialogisti mire se ke ardhur dhe te deshiroj dialog te mire me te gjithe anetaret

DEA
01-06-05, 22:01
Shume mire qe je keshtu siq je, moto e mire.


Pershendetje per ju :wink:

DEA

Dialogisti
02-06-05, 17:42
Oh bre, ju lutem mos me keqkuptoni se me te vertet ala NUK po di mire me punu ne kjete forum, se po te dija mire, kuku lena zot shendosh se ju kisha kallur muhabet!! faleminderit per kete MIKPRITJE qe me keni bere ju mua?!! me respekt dhe nder ju pershendes nga zemra

ARVANITI
02-06-05, 19:08
Ja kalofsh sa me mire ne forum

Edon
12-06-05, 22:17
Oh bre, ju lutem mos me keqkuptoni se me te vertet ala NUK po di mire me punu ne kjete forum, se po te dija mire, kuku lena zot shendosh se ju kisha kallur muhabet!! faleminderit per kete MIKPRITJE qe me keni bere ju mua?!! me respekt dhe nder ju pershendes nga zemra

Jo jo..asesi nuk te keq kuptojm por hmmmm te nxuna me pel per dore!
Ruaju kur .... diqka,qe te mos zihesh.

Mir se keni ardh Shoki. 8)

e_martumja
19-06-05, 18:51
Mire se na ke ardhe gjilanas ne mesin tone.
Te deshiroj castet te bukura dhe cdo te mire ne jete.

Je i pershendesur nga zemra, dhe te dua shume (shoqerisht)
me rrespekt nga e_martumja