PDA

View Full Version : Laliloli


Faqet : [1] 2

DEA
03-06-05, 23:05
Laliloli se a ekziston kjo teme nuk e di, po kerkova te ta uroj arritjen ne mbreterin Dardane dhe nuk gjeta, keshtu qe e hapa duke te uruar dhe shkrime te metutjeshme.


Suksese DEA

laliloli
03-06-05, 23:14
DEA E NDERUAR JE QDOHERE E RRESPEKTUAR NGA UNE ,DHE TE FALENDEROJ SHUME PER URIMET E PARA QE JU DERGONI PER MUA
TE UROJ SHENDETIN PER JU DHE FAMILJEN TUAJ
ME NDERIME LALILOLI

DEA
03-06-05, 23:18
DEA E NDERUAR JE QDOHERE E RRESPEKTUAR NGA UNE ,DHE TE FALENDEROJ SHUME PER URIMET E PARA QE JU DERGONI PER MUA
TE UROJ SHENDETIN PER JU DHE FAMILJEN TUAJ
ME NDERIME LALILOLI
Me fal pashe neren se prap ta paskam gabu emrin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
03-06-05, 23:25
DEA E NDERUAR JE QDOHERE E RRESPEKTUAR NGA UNE ,DHE TE FALENDEROJ SHUME PER URIMET E PARA QE JU DERGONI PER MUA
TE UROJ SHENDETIN PER JU DHE FAMILJEN TUAJ
ME NDERIME LALILOLI
Me fal pashe neren se prap ta paskam gabu emrin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SHUME MIRE E KE SHKRUAR DEA -DIHET , JE E FALUR

dr1ta
04-06-05, 11:55
Urime tejkalimin e 1000 postimeve me caps on :lol: .....i befsh edhe shume tjera loli ..te pershendes dhe mirembetsh
Drita :P

laliloli
04-06-05, 22:34
Urime tejkalimin e 1000 postimeve me caps on :lol: .....i befsh edhe shume tjera loli ..te pershendes dhe mirembetsh
Drita :P

flm drita e nderuar ,je shume e kendshme me shkrimet e tua te pershendes kudo qe je

laliloli
04-06-05, 23:26
Laliloli pėrshėndetje pėr 1095 shkrimet tuaja.
Mbetem me shpresė qė do tė na postojsh edhe shkrime tjera tė panumrta nė forumin tonė.
Me rrespekt prej Murgeshe.

flm Murgesha te pershendes dhe uroj miresi e dashuri ne familjen tuaj

Naki
05-06-05, 21:01
Dashurija Ndaj njeriut,Respekti ndajė gjinisė Femrore Perkrahja e Civilizimit jane disa Segmente qe Gjejmė ne postimet e Lalilolit.
Ju pergėzojė per postimin e 1000,ēė tė na dhuroni edhe shumė e shumė postime tjera.

Mirė se Vini Nė Mbreteri qė tė kaloni qaste te mira ashtu siq ju dėshironi.

Me nderime Naki

florian
05-06-05, 21:55
laliloli urime per njemije postimet dhe te uroj qe te shkruash dhe njemije postime te tjera me cilesi si keto .

me respekt flori

Tomori
06-06-05, 10:10
laliloli,
Pershendetje gjithashtu nga Tomori
dhe shkrime sa me shum ne forum :wink:

laliloli
06-06-05, 16:47
Dashurija Ndaj njeriut,Respekti ndajė gjinisė Femrore Perkrahja e Civilizimit jane disa Segmente qe Gjejmė ne postimet e Lalilolit.
Ju pergėzojė per postimin e 1000,ēė tė na dhuroni edhe shumė e shumė postime tjera.

Mirė se Vini Nė Mbreteri qė tė kaloni qaste te mira ashtu siq ju dėshironi.

Me nderime Naki

Nderimet e mia Naki ,ju falenderoj nga zemra per urimin dhe komplimentet ,je qdohere i rrespektuar nga une ,ndersa shkrimet e juaja i kam lexuar me interesimin me te madh sepse jane te nivelit te larte intelektual.Paq shendetin ,lumturine dhe gjithe te mirat.

Mbetesh qdohere i pershendetur nga laliloli

laliloli
06-06-05, 16:53
laliloli urime per njemije postimet dhe te uroj qe te shkruash dhe njemije postime te tjera me cilesi si keto .

me respekt flori

Te falenderoj dhe te pershendes nga zemra flori ,nga tropoja heroike dhe mikepritese .Do te shkruajme dhe komunikojme se bashku sepse jeni shume i afert dhe i dashur.

je i nderuar gjithehere

laliloli
06-06-05, 16:57
laliloli,
Pershendetje gjithashtu nga Tomori
dhe shkrime sa me shum ne forum :wink:

pershendetjet e mia te perzemerta per juve Tomori ,qe i jepni nje atmosfere gazmore forumit qdohere dhe gjith kund ,duke mos ju munguar edhe shkrimet serioze aty ku e kerkon vendi

nga do qe je laliloli te uron se pari shendetin dhe gjithe te mirat ashtu si ju deshironi

Kercovari
09-06-05, 10:40
Jeni i pershendetur edhe nga une i nderuar Laliloli, duke u deshiruar shendet dhe lumturi ne jete.
Me respekt Kercovari.

Diana007
09-06-05, 11:09
Laliloli per kajer per shkirmet e tua ishalla edhe shum tjera i bon.

Te pershendes me respekt Diana :wink:

aferdita
09-06-05, 20:52
loli urime dhe mire se paske arritur ne Mbreterin tone,njerz te mire dhe te sinqert siq je ti loli jan gjithmon te mire se ardhur :wink:

kalofsh siq eshte me se mire ne FD

Aferdita

laliloli
10-06-05, 10:25
Kerēovari,diana dhe Aferdita ju falenderoj nga zemra per pershendetjet ,mbeteni qdohere te pershendetur nga une me urimet me te perzemerta qe te keni shendetin e mire dhe gjithe te mirat ashtu siq ju doni

Luana
17-06-05, 04:18
tak tak a ėshtė bre kėtu laliloli :?:

:roll: :roll: :roll: :roll:

ok nėse e shifni bani tė fala nga Luana :wink:

hmm gati kesh tu harru , mpuqe nji herė pėr mue mos tė ardhtė mėrzi :wink:

laliloli
17-06-05, 21:01
tak tak a ėshtė bre kėtu laliloli :?:

:roll: :roll: :roll: :roll:

ok nėse e shifni bani tė fala nga Luana :wink:

hmm gati kesh tu harru , mpuqe nji herė pėr mue mos tė ardhtė mėrzi :wink:

Urdhero kush eshte ?
OOOOOOOOOO Kush me ka ardhur Luanaaaaaaaaaaaaa e rrespektuara dhe e nderuara gjithmone,Te marre ne gryk shume shume dhe te falenderoj per ardhjen
Qofsh me shendet qdo here ,paq fat dhe lumturi

turisti
05-07-05, 23:23
Laliloli i nderuar,

Te pershendes dhe te deshiroj ēdo te mire.

Me respekt,
TURISTI. :P

Gentiana
06-07-05, 14:19
Laliloli ju pershendes, edhe pse pak me vones (jo pak,po besa shum)ju uroj per shkrimet e juaja dhe mire se vjen ne pallatin mbreteror,gjithashtu uroj te na i beni edhe x shkrime tjera.
Ju uroj dite te kendshme dhe gjith te mirat.
Genta

PS: Do te mundohem qe kur te na i beni 2000shkrime te mos vonohem kaq shum. :)

laliloli
06-07-05, 22:32
Turisti dhe Gentiana ju falenderoj per pershendetjen ,jeni edhe ju te dy te pershendetur nga zemra.Ju uroj shendetin e mire dhe gjithe te mirat ne jeten tuaj

Psikologu
17-07-05, 14:22
I nderuari laliloli!

Duke ju pershendetur , ju deshiroj cdo te mire ne jeten e juaj , dhe njeherit ju uroj suksese ne te ardhmen , postime te shumta dhe perparesi ne cdo sfer te juaj.
Nderime per ju:

Psikologu

Daja POLIC
17-07-05, 16:34
laliloli pershendetje shpresoj qe jeni mir ju deshiroj nje dite te kendshem

Daja POLIC
17-07-05, 16:35
laliloli pershendetje shpresoj qe jeni mir ju deshiroj nje dite te kendshem

Gjumashja
17-07-05, 17:17
laliloli prano edhe pershendetje e mija te uroj qdo te mire si dhe tejkalimin e mbi 2000 postime me shpres qe nuk do ta lesh me kaq :wink:

laliloli
18-07-05, 13:31
Psikologu,daja Polic dhe Gjumashja,ju falenderoj nga zemra per pershendetjet .Uroj qe te ju shoqeroj shendeti,fati,lumturia e hareja ne familjet tuaja.Rrespekti do te jet ēdo here per ju

Kercovari
18-07-05, 15:01
Sa i shpejte je more lali hallall te kofte,qe me marre dikush te lexoje postimet e mija dhe te tua do te shkruante nje roman dashurie deh do te tejkalonte Onore de balzak. :lol: :lol: :lol: :lol:

Suksese ne jet i nderuar,kalo bukur kudo qe te ndodhesh.

laliloli
19-07-05, 17:05
Sa i shpejte je more lali hallall te kofte,qe me marre dikush te lexoje postimet e mija dhe te tua do te shkruante nje roman dashurie deh do te tejkalonte Onore de balzak. :lol: :lol: :lol: :lol:

Suksese ne jet i nderuar,kalo bukur kudo qe te ndodhesh.

Flm Kėrqovari.Ai qe shkruan duhet te inspirohet diku, ja e ka mundesin edhe tek ne :lol: :lol:

Te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat

Reana
20-07-05, 06:22
:? si paskam shpetu pa hyre ketu :lol: ???

Lali pershendetje miqesore per juve dhe familjen tuaj!
gjithe te mirat dhe suksese ne jeten private e profesionale!

Reana

Ps. si edhe shume shkrime tjera ne Dardani :P

Diana007
20-07-05, 08:15
Lali te pershendes dhe sukses ne jet

Me respekt Diana :wink:

laliloli
20-07-05, 19:55
:? si paskam shpetu pa hyre ketu :lol: ???

Lali pershendetje miqesore per juve dhe familjen tuaj!
gjithe te mirat dhe suksese ne jeten private e profesionale!

Reana

Ps. si edhe shume shkrime tjera ne Dardani :P

Eh sa te kam prit moj Reana .Sa darkat i kam pergatit dhe me shkuan huq,e ti nuk erdhe ,e tani valla qka ka qellu ,sonte pite me hitha kemi :lol: :lol: :lol:
Pershendetja nuk eshte e vone asnjeher ,per ēka te falenderoj dhe te uroj suksese ne jeten tuaj ,si dhe shendet e ēdo te mire ne jete.

Me rrespekt laliloli

Honesty^uk.
12-08-05, 19:57
Pershendetjet dhe urimet e mia jane te pakursyera per ju i nderuar.
Gezimet dhe lumturia qofshin te pafundme ne jeten tuaj

Respekt per ju
Honesty

laliloli
12-08-05, 20:48
Pershendetjet dhe urimet e mia jane te pakursyera per ju i nderuar.
Gezimet dhe lumturia qofshin te pafundme ne jeten tuaj

Respekt per ju
Honesty

Uh Ka kohe qe nuk ma ka qel kush deren :lol: :lol: ,sa i lumtur jam sot

Honesty,me te vertet pershendetja juaj me gezoi shume ,nga shkaku se me erdhi nga nje person i ngritur dhe intelektual,njeri i dijes dhe arsyes.
Deshiroj qe gjat gjithe jetes te shoqeroj shendeti,lumturia ,gezimi e dashuria
Me rrespekt Lali

Honesty^uk.
12-08-05, 21:31
Pershendetjet dhe urimet e mia jane te pakursyera per ju i nderuar.
Gezimet dhe lumturia qofshin te pafundme ne jeten tuaj

Respekt per ju
Honesty

Uh Ka kohe qe nuk ma ka qel kush deren :lol: :lol: ,sa i lumtur jam sot

Honesty,me te vertet pershendetja juaj me gezoi shume ,nga shkaku se me erdhi nga nje person i ngritur dhe intelektual,njeri i dijes dhe arsyes.
Deshiroj qe gjat gjithe jetes te shoqeroj shendeti,lumturia ,gezimi e dashuria
Me rrespekt Lali


I lumtur dhe krenar kalofsh neper vite i nderuar.

Te jem mirenjohes per pershtypjet dhe vleresimet tuaja.

Honesty

doGzona
12-08-05, 21:40
Pershendetje dhe urime lali i nderuar, per shkrimet e tua
te mrekullueshme me plote sinceritet e respekt.

Fati lumturia qofshine gjithmone me ju dhe familjen tende i nderuar.

Perzemersisht te pershendet,

doGzona

laliloli
12-08-05, 21:52
Pershendetje dhe urime lali i nderuar, per shkrimet e tua
te mrekullueshme me plote sinceritet e respekt.

Fati lumturia qofshine gjithmone me ju dhe familjen tende i nderuar.

Perzemersisht te pershendet,

doGzona

Dogzona e nderuar ku ti gjej ato fjale qe mi thot zemra per ju.
Te falenderoj nga zemra per urimet tuaja.
Deshira ime eshte qe ju te e realizoni ter ate qe planifikoni .
Shendeti,miresia,gezimi e hareja te shoqerofte ty dhe familjen tuaj gjat gjithe jetes

Rrespekti qdohere per ty nga lali

rafet llapjani
12-08-05, 23:35
Pershendetje dhe urime i nderuar laliloli per mendimin tim je nje nder ma i miri per krijimin e atemosferes ne kete forum,shkrimet e tua jane te arta,te deshiroj,shndet,hare,gezim ete gjitha te mirat ne jet kudo qe gjendeshe, rrespekt per ty laliloli nga llapjani.

laliloli
13-08-05, 15:37
Pershendetje dhe urime i nderuar laliloli per mendimin tim je nje nder ma i miri per krijimin e atemosferes ne kete forum,shkrimet e tua jane te arta,te deshiroj,shndet,hare,gezim ete gjitha te mirat ne jet kudo qe gjendeshe, rrespekt per ty laliloli nga llapjani.

Flm per pershendetjen Llapjani dhe per pershtypjet tua qe keni per mua.
Te deshiroj shendet ,lumturi dhe gjithe te mirat ne jete ,juve dhe familjes suaj.
Kam nje rrespekt te veqant per ju Llapjani

Kodra
13-08-05, 16:10
**********
**********
**********


laliiiiiiiii,pėrshėndetjet e mia pėr ty nuk do tė mungojn asnjėher i nderuar.


Tė pėrshėndes me Respekt tė madh ----Atmosfera me ty bėhet Puhizore Freskuese.Me Respekt dhe NderimKodra

laliloli
13-08-05, 21:49
Lali te pershendes dhe sukses ne jet

Me respekt Diana :wink:

Diana te falenderoj per kete pershendetje te ciles nuk iu paskam pergjigjur ,perqka te kerkoj ndjese .
Jeni te pershendetur perzemersisht edhe ju nga une ,me deshire qe te ju sherbeje shendeti,fati dhe gezimi ne jete

me rrespekt lali

Arb
14-08-05, 07:01
Loli,

Kudo qe te jesh, mbetesh i pershendetur!

Gjithe te mirat!

laliloli
15-08-05, 20:36
**********
**********
**********


laliiiiiiiii,pėrshėndetjet e mia pėr ty nuk do tė mungojn asnjėher i nderuar.


Tė pėrshėndes me Respekt tė madh ----Atmosfera me ty bėhet Puhizore Freskuese.Me Respekt dhe Nderim

Ju falenderoj per pershendetjen Kodra ,paq shendetin dhe gjithe te mirat si i don zemra juaj

me rrespekt laliKodra

laliloli
15-08-05, 20:39
Loli,

Kudo qe te jesh, mbetesh i pershendetur!

Gjithe te mirat!

Arb te falenderoj per pershendetjen.
Gjithashtu te uroj gjithe te mirat ne jeten tuaj .Kudo qe gjendesh je sinqerisht i pershendetur nga une
RRespekti do te jet gjitheher per ju

Me nderime Lali

AXHA
18-08-05, 15:22
Shum selam pej AXHE shum i neruemi Laliloli.
Qefi mu ka marue qi jam ne ni od ku jeni edhe ju,ishalla e kie shneten,familen,kofshi tgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi e ishalla jau niej tmieren oooooooooo shum i neruemi Laliloli.

laliloli
18-08-05, 17:35
Shum selam pej AXHE shum i neruemi Laliloli.
Qefi mu ka marue qi jam ne ni od ku jeni edhe ju,ishalla e kie shneten,familen,kofshi tgzuem nkit dynja jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi e ishalla jau niej tmieren oooooooooo shum i neruemi Laliloli.

Axha alikim selam,bafsh hajr shume qe ke gjete kohe dhe me ke vizituar.Pa ju kjo shtepi nuk ka hieshi.Je i mireseardhur qdohere ne oden time.
Te uroj shendet dhe jete te gjate,me ter familjen,djem,vajza,nipa e mbesa
U pafshim per te mire

e_martumja
18-08-05, 17:45
Nje pershendetje dhe cdo te mire te deshiron e_martumja :wink:

laliloli
18-08-05, 21:03
Nje pershendetje dhe cdo te mire te deshiron e_martumja :wink:

E_Martumja--E_Nderumja,te falenderoj per pershendetjen ,te uroj shendet dhe qdo te mire ne jete per ju dhe familjen tuaj

me rrespekt Lali

GURI SYLAJ
18-08-05, 21:25
O lali, merre edhe nje selam prej meje . Per nja ma shum nuk kris kiameti.

Me nderime Guri Sylaj

laliloli
19-08-05, 19:29
O lali, merre edhe nje selam prej meje . Per nja ma shum nuk kris kiameti.

Me nderime Guri Sylaj


Te falenderoj per pershendetje Guri Sylaj .Pershendetja e juaj me gezoi shume ,sepse me erdhi nga nje njeri shume i nderuar dhe i sinqert
Te uroj gjithe te mirat kudo qe je .

teDUAty
20-08-05, 04:40
Ju pershendes dhe ju uroj gjith te mirat kudo qe jeni shok i nderuar .

me respekt teDUAty

Artisti
20-08-05, 08:38
laliloli a po don kafe a jo a ? :wink: :lol:

qe pe boj nje t Dojqes hahahaha


pershendetje respektuese per ty laliloli

Artisti

laliloli
20-08-05, 16:39
Ju pershendes dhe ju uroj gjith te mirat kudo qe jeni shok i nderuar .

me respekt teDUAty

Flm i nderuar per pershendetjen ,paq shendetin ,lumturin dhegezime ne jete

Te do Lali

Dreni30
20-08-05, 21:59
I nderuar Lali

Shpresoj se jeni mire me shendet dhe mire po kaloni keto dite vere.
Qenkam vonuar pak, por ndoshta nuk ma zene per te madhe. :lol: :lol:

Te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

halla e madhe
21-08-05, 13:12
Lali_Po tuperohem qe akoma nuk te pasna shkruar ne kete oden tende :oops:
Te pershendes me vonese por me deshirat me te mirat per Ty :lol:

laliloli
22-08-05, 07:51
I nderuar Lali

Shpresoj se jeni mire me shendet dhe mire po kaloni keto dite vere.
Qenkam vonuar pak, por ndoshta nuk ma zene per te madhe. :lol: :lol:

Te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

Mre jemi Dreni ,ju falenderoj shume per kete pershendetje ,vone nuk behet asnjehere.
Te deshiroj shendet dhe gjithe te mirat kudo qe jeni

laliloli
23-08-05, 21:42
Lali_Po tuperohem qe akoma nuk te pasna shkruar ne kete oden tende :oops:
Te pershendes me vonese por me deshirat me te mirat per Ty :lol:

Halla te falenderoj shume per pershendetjen ,nuk ke perse te turperohesh edhe pse gjste te kam pritur te vishe ne oden time :lol: :lol:
Te uroj shendetin ,lumturine ,gexzimin dhe harene

doGzona
23-08-05, 21:48
lali ,pranoni dhe pershendetje e mia te perzemerta kudo qe ndodheni,

Fat e lumturi paqi gjithmone ne jet.

Sinqerisht,
doGzona

laliloli
23-08-05, 21:59
lali ,pranoni dhe pershendetje e mia te perzemerta kudo qe ndodheni,

Fat e lumturi paqi gjithmone ne jet.

Sinqerisht,
doGzona

Flm e nderuar ,te uroj ter ate qe ju deshironi te realizoni ne jeten tuaj
Argetim dhe shoqerim te mire ne FD

Me rrespekt Lali

Sy_kaltra
25-08-05, 20:14
laliloli me lejoni t'pershendes i nderuar .

Jeni shum mik prites dhe shum komunikativ .

Te uroj gjdo t'mir fati ju percjellt ne gjdo hap te jetes.

Me respekt Sy_Kaltra.

laliloli
25-08-05, 21:17
laliloli me lejoni t'pershendes i nderuar .

Jeni shum mik prites dhe shum komunikativ .

Te uroj gjdo t'mir fati ju percjellt ne gjdo hap te jetes.

Me respekt Sy_Kaltra.

Flm per pershendetjen dhe komplimentet

te uroj plotesimin e te gjithe deshirave tuaja ne jete

Inkuadrimi juaj ne FD,me solli nje mike te vertete dhe te sinqerte ,te dashur dhe te afert

E rrespektuar qdohere nga Lali

Gentiani
27-08-05, 01:01
Nis rrugėn e pėrshėndetjes, pėr Laliolin njė diskutues tė matur, mprehtė, rrespektuar dhe tė qetė nė diskutimet e Tija, qė janė shembull komunikimi dhe diskutimi.

I pėrshėndetur dhe ju dėshiroj ēaste tė bukura diskutimi pa modifikime! :lol:

Naki
27-08-05, 12:07
Laliloli,pranoni nje pershendetje te madhe Vllazerore,vertete pranija e juaje ne forum ka Betonuar nje shtylle Pedagogjike te komunikimit me cilesi Te matura dhe Intelektuale.


Me respekt Naki

laliloli
27-08-05, 22:14
[quote="Artisti"]laliloli a po don kafe a jo a ? :wink: :lol:

qe pe boj nje t Dojqes hahahaha


pershendetje respektuese per ty laliloli


Artisti flm per pershendetjen dhe per kafen :lol: :lol: :lol:

te deshiroj realizimin e te gjithe deshirave ne jete ,fat shendet e suksese ne jet

Me rrespekt lali

laliloli
27-08-05, 22:23
Nis rrugėn e pėrshėndetjes, pėr Laliolin njė diskutues tė matur, mprehtė, rrespektuar dhe tė qetė nė diskutimet e Tija, qė janė shembull komunikimi dhe diskutimi.

I pėrshėndetur dhe ju dėshiroj ēaste tė bukura diskutimi pa modifikime! :lol:

te falenderoj per pershendetjen e cila me bene te ndjehem krenare nga fakti se me vie nga nje person i cili gezon rrespektin e merituar nga te gjithe ne .
te uroj gjithe ate qe ju deshironi ne jete

Me rrespekt Lali

laliloli
27-08-05, 22:31
Laliloli,pranoni nje pershendetje te madhe Vllazerore,vertete pranija e juaje ne forum ka Betonuar nje shtylle Pedagogjike te komunikimit me cilesi Te matura dhe Intelektuale.


Me respekt Naki

Flm per pershendetjen Naki,dhe per komplimentet
Ju pershendes edhe une kudo qe je,paq shendet dhe gjithe te mirat se bashku me familjen tuaj

Qdoher i rrespektuar nga Lali

Honesty^uk.
28-08-05, 08:58
Lali te deshiroj caste sa me te kendshme gjate kesaj fundjave

Respekt per ju
Honesty

laliloli
29-08-05, 08:41
Lali te deshiroj caste sa me te kendshme gjate kesaj fundjave

Respekt per ju
Honesty


Ju falenderoj per kete urim Honesty,te deshiroj edhe une gjithe te mirat ne jeten tuaj

Me nderime Lali

Sy_kaltra
30-08-05, 15:38
laliloli Pranoni pershendetje e mia dhe te uroj gjdo te mir ..

Me respekt Sy_Kaltra.

Kodra
30-08-05, 21:04
**********
**********
**********lali,i nderuar e ke qit qajin o laliiiiii haahaha :wink:Tė pėrshėndet shumė
Kodra

lazdrani
31-08-05, 10:28
Tungjatjeta lali!


Pershendetje te perzemrta per ju i nderuar.Lazdrani

laliloli
06-09-05, 20:41
laliloli Pranoni pershendetje e mia dhe te uroj gjdo te mir ..

Me respekt Sy_Kaltra.


Te falenderoj nga zemra per pershendetjen sy_kalterta,te uroj plotesimin e te gjitha deshirave ne jeten tuaj.Paq shendet dhe miresi

RRespekti per ju Sy_kalterta

Urata
06-09-05, 21:23
http://pro.posty.com/feco/LoveCard-ForYou.jpg


Per hater qe m'kishe que n'spital t'grave ha,ha,haaaaaaaaaaaaaa....
*shnetje

laliloli
06-09-05, 21:55
**********
**********
**********lali,i nderuar e ke qit qajin o laliiiiii haahaha :wink:Tė pėrshėndet shumė

O mire se ke ardhe Kodra ,qaji ende nuk ka vlu po e pime nga nje kafe deri sa te behet qaji

te falenderoj shume dhe te uroj gjithe te mirat ne jete
Kodra

laliloli
06-09-05, 22:00
http://pro.posty.com/feco/LoveCard-ForYou.jpg


Per hater qe m'kishe que n'spital t'grave ha,ha,haaaaaaaaaaaaaa....
*shnetje


Flm shume ,e ishalla kthehesh sa me shpejt vet e treta hahahahahahahah


Gjithe te mirat ne jeten tuaj

Me rrespekt lali

Urata
06-09-05, 22:02
http://img.123greetings.com/thumbs/friend_sorry/1029-017-16-1068.gif


I kam krye...

http://img.123greetings.com/thumbs/friend_sorry/1029-017-14-1028.gif

laliloli
06-09-05, 22:09
http://img.123greetings.com/thumbs/friend_sorry/1029-017-16-1068.gif


I kam krye...

http://img.123greetings.com/thumbs/friend_sorry/1029-017-14-1028.gif

Te nevoiten per pleqeri,qy :lol: :lol: :lol:

Urata
07-09-05, 03:21
http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_hvgtday/1012-012-59-1042b.gif

Artisti
07-09-05, 15:29
lali shpirto u lodha tu pershendet prej qe jam hy ,pershendet e pershendet po edhe ty po t pershendes e po dal pak zani hy prap e i pershendes tjert :lol: :lol: :wink:


t pershendes shum dhe t uroj krejt te mirat qka ta don zemra e jote
Artisti

laliloli
07-09-05, 15:29
Tungjatjeta lali!


Pershendetje te perzemrta per ju i nderuar.Lazdrani


Ta zgat jeta Lazdrani!!!

Pershendetje edhe nga ana ime ,te uroj lumturi e dashuri ne jete
Shendet dhe suksese ne te gjitha sferat jetesore

Me rrespekt

laliloli
07-09-05, 15:37
Tungjatjeta lali!


Pershendetje te perzemrta per ju i nderuar.Lazdrani


Tu zgat jeta Lazdrani!!!

Pershendetje edhe nga ana ime ,te uroj lumturi e dashuri ne jete
Shendet dhe suksese ne te gjitha sferat jetesore

Me rrespekt

Murgesha
07-09-05, 15:39
Laliloli ku na humbe more ti.

Gėzohem qė je prapė nė mesin tonė.

Punė tė mbarė dhe shkrime (anagrame) tė sukseshme nė Dardani tė dėshiroj unė vet.

Murgesha! :P

laliloli
07-09-05, 15:53
Laliloli ku na humbe more ti.

Gėzohem qė je prapė nė mesin tonė.

Punė tė mbarė dhe shkrime (anagrame) tė sukseshme nė Dardani tė dėshiroj unė vet.

Murgesha! :P

Eh shyqyr qe ma paske gjet deren :lol: :lol: Paska qene dashur te mungoj me heret per te ardhur Murgesha ne oden time qe sa kohe e kam pritur .Eh sa piten e kollpiten e ka gatuar Luana ime per juve por ju nuk u doket :lol: :lol:

Me gjithate te falenderoj dhe te uroj gjithe te mirat ashtu si edhe ju deshironi,ndersa anagramet i lash se nuk po ka kush ti zgjedh :lol: :lol:

Kam rrespekt per ju gjitheher

Murgesha
07-09-05, 15:58
Laliloli ku na humbe more ti.

Gėzohem qė je prapė nė mesin tonė.

Punė tė mbarė dhe shkrime (anagrame) tė sukseshme nė Dardani tė dėshiroj unė vet.

Murgesha! :P

Eh shyqyr qe ma paske gjet deren :lol: :lol: Paska qene dashur te mungoj me heret per te ardhur Murgesha ne oden time qe sa kohe e kam pritur .Eh sa piten e kollpiten e ka gatuar Luana ime per juve por ju nuk u doket :lol: :lol:

Me gjithate te falenderoj dhe te uroj gjithe te mirat ashtu si edhe ju deshironi,ndersa anagramet i lash se nuk po ka kush ti zgjedh :lol: :lol:

Kam rrespekt per ju gjitheher

Kuku sa po mė vjen keq qė se paskam ditė pėr pitet e kollpitet e Luanės.

Po ju si gatuani more pėr dikend pa e thirrė he mozomakeq?? :wink:

E sa pėr anagramet pak si nė tė djathtė ja dhae kur tha se s`po ka kush me i zgjidhė. :wink: :wink: :wink:

Megjithatė gėzohem pėr ty dhe Luaneshėn. :lol: :lol: :wink:

turisti
08-09-05, 19:21
Laliloli i nderuar,

Urime tejkalimin e :P 4000 :P postimeve te shkelqyera.Shpresoj qe edhe shume do te na gezosh me postimet e reja dhe argetimin e tyre.

Te deshiroj tastaturen e lehte.

TURISTI. :P

laliloli
08-09-05, 21:44
Laliloli i nderuar,

Urime tejkalimin e :P 4000 :P postimeve te shkelqyera.Shpresoj qe edhe shume do te na gezosh me postimet e reja dhe argetimin e tyre.

Te deshiroj tastaturen e lehte.

TURISTI. :P

Turisti ju falenderoj per urimin dhe pershendetjen ,thene te drejten tash po e verej se kam kaluar 4000-shin ,qe rralle shiqoj se sa i kam bere .
Te pershendes kudo qe je ,edhe ne cepin e fundit te botes :lol: :lol:

Shendet dhe lumturi paqi gjithmone

Me rrespekt lali

Urata
09-09-05, 17:27
http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_hvgtday/1012-012-59-1042b.gif

Vetem desha te te shtypi "KEY" per t'uruar dite te mire!!!!

O zavrak...!ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...

Urata
09-09-05, 17:51
http://img.123greetings.com/thumbs/intouch_justbecause/8566-015-01-1068.gif

Have a happy day! Paq dite te gezueshme...

laliloli
09-09-05, 19:49
http://img.123greetings.com/thumbs/intouch_justbecause/8566-015-01-1068.gif

Have a happy day! Paq dite te gezueshme...


Gezimi hareja ,lumturia ,dashuria ,miresia ta ngjitshin per qafe e deri sa te vdekesh pas 100 viteve nuk te leshojne ha

Me rrespekt lali oj zavrake

Diana007
10-09-05, 08:43
O Lali ka te ka leshu toka bre hiq nuk po shkihesh koheve te fundit
Oh kam te qit per pune se nuk vjne keto dit :P :lol: :lol:


Te pershendes shum i nderuar dhe gjitha te mirat :D

Pronarja :P (Diana )

rilinda
10-09-05, 09:01
T'shkoft dita me te gjitha te mirat!

laliloli
10-09-05, 20:52
O Lali ka te ka leshu toka bre hiq nuk po shkihesh koheve te fundit
Oh kam te qit per pune se nuk vjne keto dit :P :lol: :lol:


Te pershendes shum i nderuar dhe gjitha te mirat :D

Pronarja :P (Diana )

Flm per pershendetje Diana ,jo moj e nderuar kesajde jam po une po punoj pasdite e ti veq para dite ,ndalu qik nje dit edhe ti pasdite ,ai me hile po ma ben

Pershendetje edhe nga une ke

laliloli
12-09-05, 07:28
T'shkoft dita me te gjitha te mirat!

Rilinda Flm per urimin ,dhithashtu edhe une te deshiroj qdo te mire ne jeten tuaj

Me rrespekt Lali

teDUAty
12-09-05, 19:16
T'pershendes shum vellaqko je i mrekullueshem me shkrimet tua .

laliloli
13-09-05, 22:38
T'pershendes shum vellaqko je i mrekullueshem me shkrimet tua .

Te falenderoj shume per kete pershendetje dhe komplimentin ,Paq shendet dhe qdo te mire ne jeten tuaj
Me rrespekt lali

Arb
14-09-05, 04:38
I nderuar Lali,

Duke shpresuar qe jeni mire, u ndala ne kete oden tende qe te pergezoj per te gjitha shkrimet e deritanishme ne Dardani.

Te pershendes, dhe gjithe te mirat!

Vazhdo te jesh pjese e pa-ndare e FD-se!

laliloli
14-09-05, 19:06
I nderuar Lali,

Duke shpresuar qe jeni mire, u ndala ne kete oden tende qe te pergezoj per te gjitha shkrimet e deritanishme ne Dardani.

Te pershendes, dhe gjithe te mirat!

Vazhdo te jesh pjese e pa-ndare e FD-se!


Flm e nderuari dhe rrespektuari Arb,je i mire seardhur qdohere ne oden time sepse kjo eshte privilegj per mua.
Edhe une te pershendes dhe se bashku do te jemi pjes e pandare e familjes se madhe Dardane

Sinqerisht dhe vellazerisht Lali

Psikologu
15-09-05, 11:49
I nderuari Lali!

Njė pershendetje tė sinqertė dhe vllazrore pėr ju ne ketė cast kudo qė jeni.

Ju deshiroj gjithė tė mirat.

Me nderime dhe respekt pėr ju;

Psikologu

laliloli
16-09-05, 15:11
I nderuari Lali!

Njė pershendetje tė sinqertė dhe vllazrore pėr ju ne ketė cast kudo qė jeni.

Ju deshiroj gjithė tė mirat.

Me nderime dhe respekt pėr ju;

Psikologu

Ju falenderoj per pershendetjen Psikologu i nderuar ,Qofshit edhe ju si eshte me mire kudo qe jeni

Vellazerisht te do Lali

Artisti
17-09-05, 10:23
lali moti sjam kane ketu valla se me xhirime shum i nxanun .]

e thashe hajt te kqyri a ja ke dhane naj ren ti e tpershendes shume , u gezofshh ne jet.
Artisti

laliloli
17-09-05, 16:12
lali moti sjam kane ketu valla se me xhirime shum i nxanun .]

e thashe hajt te kqyri a ja ke dhane naj ren ti e tpershendes shume , u gezofshh ne jet.
Artisti

Po per bes me ke munguar artisti ,vizita e juaj eshte nder per mua,
Te falenderoj per pershendetjen dhe te uroj suksese ne xhirimet artistike.
Fat e shendet ne jete Te deshiron Lali

Vellazerisht Lali

halla e madhe
22-09-05, 18:03
Laliloli_po kaloj kesajde e mos te trokas ne oden tende, nuk asht e drejte apo?Te pershendes kudo qe je tani dhe deshirat me te mira nga ;halla e madhe

laliloli
23-09-05, 01:23
Laliloli_po kaloj kesajde e mos te trokas ne oden tende, nuk asht e drejte apo?Te pershendes kudo qe je tani dhe deshirat me te mira nga ;halla e madhe

Flm halla per pershendetjen ,je e pershendetur dhe uruar qdo here nga une

me rrespekt lali

Kaltrushi
23-09-05, 09:26
I nderuari lalilol te pergozoj per me shume se 4000 postimet…..te uroj edhe me shume 40 000…..
vazhdu duke na kenaqur me shkrime tuaja…..gjdo te mire, shume shendet, lumturi dhe suksese te uroj ne jete….
me nderime


kaltrushi

laliloli
24-09-05, 17:11
I nderuari lalilol te pergozoj per me shume se 4000 postimet…..te uroj edhe me shume 40 000…..
vazhdu duke na kenaqur me shkrime tuaja…..gjdo te mire, shume shendet, lumturi dhe suksese te uroj ne jete….
me nderime


kaltrushi

Flm shume per pershendetjen kaltrushi ,shendet dhe suksese e lumturi paq gjat gjithe jetes suaj

Me rrespekt lali

Kodra
24-09-05, 22:42
**********
**********
**********lalin e pėrshėndes nė mėnyrė tė veēantė edhe atė bile shumėėėė :wink:
Kodra

laliloli
26-09-05, 07:28
**********
**********
**********lalin e pėrshėndes nė mėnyrė tė veēantė edhe atė bile shumėėėė :wink:
Kodra

Kodra te falenderoj per kete pershendetje te veqant qe me ben,kam nje konsiderate te veqant per ju .
Te pershendes vellazerisht kudo qe je duke te deshiruar gjithe te mirat ne jeten tuaj

Me rrespekt Lali

DEA
26-09-05, 20:13
Laliloli te pershendes kudo qe ndodhesh per momentin, te gjitha te mirat per ju.

MemphiSx
26-09-05, 20:29
Laliloli prano nje pershendetje te perzemert nga ana ime ;)

Te uroj gjith te mirat ne jete :)

spirl_girls
27-09-05, 10:50
Laliloli nje pershendetje nga une spirl_girls!

teDUAty
28-09-05, 02:05
t'pershendes

Urata
28-09-05, 17:12
Zavraki zavrakisht zbuloi Zavraken e zanafte zanafille zbukuruese e zemergjeresis ...

t'pershendet Zavrakja!

laliloli
28-09-05, 17:45
Laliloli te pershendes kudo qe ndodhesh per momentin, te gjitha te mirat per ju.

Dea te falenderoj per kete pershendetje ,
te uroj shendet dhe lumturi ne jete gjat gjithe jetes suaj te gjate

laliloli
28-09-05, 17:50
Memphis,Spirl_girkls dhe te dua ty ,Flm per pershendetjen ,Mbeteni edhe nga une te pershendetur duke ju deshiruar gjith et mirat ne jeten tuaj

Vellazerisht Lali

Kercovari
28-09-05, 17:58
Laliloli nje pershendetje te ngrohte vellezrore nga Kercovari.
Kalo si eshte me mire kudo qe te ndodhesh.

laliloli
28-09-05, 18:13
Laliloli nje pershendetje te ngrohte vellezrore nga Kercovari.
Kalo si eshte me mire kudo qe te ndodhesh.


Kerqovari te Falenderoj shume

Gjithe te mirat si ti don zemra e juaj

laliloli
28-09-05, 18:17
Zavraki zavrakisht zbuloi Zavraken e zanafte zanafille zbukuruese e zemergjeresis ...

t'pershendet Zavrakja!

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa

Te urofte perendia gjat gjithe jetes tende Urata

Vellazerisht lali

Urata
29-09-05, 05:08
Zavraki zavrakisht zbuloi Zavraken e zanafte zanafille zbukuruese e zemergjeresis ...

t'pershendet Zavrakja!

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa

Te urofte perendia gjat gjithe jetes tende Urata

Vellazerisht lali

Unė uroj urtesisht te urtin siq eshte lali'...

laliloli
29-09-05, 12:51
Zavraki zavrakisht zbuloi Zavraken e zanafte zanafille zbukuruese e zemergjeresis ...

t'pershendet Zavrakja!

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa

Te urofte perendia gjat gjithe jetes tende Urata

Vellazerisht lali

Unė uroj urtesisht te urtin siq eshte lali'...

Une uroj urtesisht me urime unikate Uraten e uruar

LEDHATIMI
29-09-05, 23:54
Prano pershendetjet e mia me te sinqerta :wink:

laliloli
30-09-05, 14:35
Prano pershendetjet e mia me te sinqerta :wink:

Te falenderoj per pershendetjen ,edhe une te pershendes perzemersisht kudo qe je

lali

rafet llapjani
30-09-05, 15:27
Pershendetje te perzemurta vllaqko lali
me nder dhe rrespekt nga rafet llapjani

Naki
30-09-05, 19:04
Gjithnjė I sinqertė dhe Ofrues i Ideve te reja Nė debatimin e Temave.
Duke ju Falenderu pėr Punėn shprehi knaqesin Tė lexoje postimet Tuaja qė sjellin debatime tė Kulturuara .

Ku do ēė tė jeni ju pėrshėndes.

Naki

laliloli
01-10-05, 19:42
Pershendetje te perzemurta vllaqko lali
me nder dhe rrespekt nga rafet llapjani


Te falenderoj per dergimin e urimeve te perzemerta vellaqko ,kudo qe je te pershendes dhe uroj gjithe te mirat ne jete


Me rrespekt lali

laliloli
01-10-05, 19:45
Gjithnjė I sinqertė dhe Ofrues i Ideve te reja Nė debatimin e Temave.
Duke ju Falenderu pėr Punėn shprehi knaqesin Tė lexoje postimet Tuaja qė sjellin debatime tė Kulturuara .

Ku do ēė tė jeni ju pėrshėndes.

Naki


Naki te falenderoj per kete pershendetje dhe te uroj edhe une shendet e suksese ne te gjitha sferat jetesore .
Shkrimet e juaja i qmoje shume jane shume permbajtesore dhe me endje i lexoj

Me rrespekt Lali

Agroni22
02-10-05, 12:09
LALILOLI pranoje pershendetjet mia te sinqerta per tyyyyyyyyyyyyyyy

turisti
02-10-05, 21:48
:P LALA :P i nderuar,

Ndije veten te pershendetur gjithmone dhe nga te gjitha meridianet e botes.

Sinqerisht,
TURISTI. :wink:

laliloli
03-10-05, 17:30
LALILOLI pranoje pershendetjet mia te sinqerta per tyyyyyyyyyyyyyyy


Agroni te falenderoj dhe te pershendes vellazerisht kudo qe je

Lali

laliloli
04-10-05, 15:57
:P LALA :P i nderuar,

Ndije veten te pershendetur gjithmone dhe nga te gjitha meridianet e botes.

Sinqerisht,
TURISTI. :wink:


Flm per keto pershendetje te ngrohta Turisti ,gjithashtu edhe ju jeni i pershendetur qdoher dhe ne cilin do cep te botes gjendeni


Sinqerisht Lali

lazdrani
05-10-05, 19:08
Lali


I nderuari te them te drejten se shkrimet tuja me kane lane pershtypje shume te mire dhe me plote kenaqesi i lexoje ato...


Respekt per ju Lazdrani

laliloli
05-10-05, 20:24
Lali


I nderuari te them te drejten se shkrimet tuja me kane lane pershtypje shume te mire dhe me plote kenaqesi i lexoje ato...


Respekt per ju Lazdrani


Te falenderoj per pershendetjen dhe per komplimentet ,mbetesh i pershendetur edhe nga une .Te deshiroj realizimin e endrrave tuaja ne jete .


me rrespekt Lali

Diana007
07-10-05, 08:41
Lali te deshiroj gjitha te mirat :D te pershendes me respekt Diana :wink:

laliloli
07-10-05, 21:25
Lali te deshiroj gjitha te mirat :D te pershendes me respekt Diana :wink:

Flm Diana edhe ti je e pershendetur perzemersisht nga une ,te deshiroj gjithe te mirat ne jete ,ashtu siq deshironi ju

Me rrespekt Lali

Artisti
08-10-05, 14:32
lali


as urime :wink: as pershendetje :wink:


Shkurt e shqip


---------------Loqkaman je-----------------


Artisti

laliloli
08-10-05, 15:20
lali


as urime :wink: as pershendetje :wink:


Shkurt e shqip


---------------Loqkaman je-----------------


Artisti


FLM

Shkurt e shqip vellaqko te kam

TE deshiroj gjithe te mirat ne jete

Lali

Murgesha
09-10-05, 11:06
Oooooooooo Lali.
Njė kallabllak pėrshėndetje.
Po mė vjen mirė qė je rritė e po vijnė shumė gra e burra nė odėn tėnde. :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
11-10-05, 13:36
laliloli pranoni pershendetjet e mia i Nderuar dhe shum i respektuar nga ana ime..

Meqe kaloj nje koh nuk te kam takuar desha tju bej nje pershendetje dhe te uroj te gjitha te mirat e kesaj bote..

Sy_Kaltra.

laliloli
11-10-05, 16:48
Oooooooooo Lali.
Njė kallabllak pėrshėndetje.
Po mė vjen mirė qė je rritė e po vijnė shumė gra e burra nė odėn tėnde. :lol: :lol: :lol: :lol:


Flm per persherndetjen ,,po po u rrita bile edhe per nuse jam ba ,po nuk po kam nafak hiq ne kete drejtim :lol: :lol: :lol:
Po vin bereqat versen e po me vizitojne ,sigurisht po dojne me ma lidh teneqen me ma gjet naj nuse :lol: :lol: :lol:

Te pershendes edhe une shume shume ,kudo qe je

me rrespekt lali

Dreni30
11-10-05, 17:16
I nderuar lali desha te pershendes edhe pse nuk qenke kesajde.

Nje mbremje te kendshme te uroj.

Drenii.

laliloli
11-10-05, 20:24
laliloli pranoni pershendetjet e mia i Nderuar dhe shum i respektuar nga ana ime..

Meqe kaloj nje koh nuk te kam takuar desha tju bej nje pershendetje dhe te uroj te gjitha te mirat e kesaj bote..

Sy_Kaltra.

Te falenderoj Sykalter per kete pershendetje dhe per kujdesin tuaj .
Te pershendes edhe une kudo qe je dhe kam nje rrespekt te veqant per ju edhe pse ne kafe mrecemi nganjeher me fjale :lol: :lol:

Shendet dhe lumturi kudo qe je


Me rrespekt Lali

Naki
11-10-05, 21:25
Sonte njė pėrshėndetje Pėr Mikun Dardanė,ku do ēė tė jeni Mirė Mbetėshi.

Naki

Urata
11-10-05, 21:30
laliloli t'pershendes ...

laliloli
11-10-05, 21:36
Dreni ,Naki,Urata ndihem i privilegjuar qe sonte ishit per vizite ne oden time .Ju falenderoj dhe ju deshiroj gjithe te mirat ne jeten tuaj

JU don Lali

Agroni22
11-10-05, 21:46
lali pranoje sante pershendetje nga une :wink:

laliloli
12-10-05, 18:41
lali pranoje sante pershendetje nga une :wink:

Agroni te falenderoj per pershendetjen ,je i nderuar dhe rrespektuar qdo here nga une ,
Shendet dhe gjithe te mirat ne jete

Me rrespekt lali

Honesty^uk.
12-10-05, 18:45
Sinqeriteti dhe mencuria juaj jane dy komponentet kryesor qe une kam krijuar respektin dhe simpatine ndaj jush, prandaj pranoni pershendetjet e mia te perzemerta per ju dhe dashamiresit tuaj.

Me respekt
Honesty

Artisti
12-10-05, 20:04
lali n kete oden tende kogja mier valla,po ka soka e limonada hahahaha

qe hyna mi shpraz do pershendetje kallabllak per ty :lol: :lol: :lol:t pershendes vllaqkoArtisti

turisti
12-10-05, 23:16
Lali i nderuar,

E nderpreva udhetimin shkurte sa me ta urue tejkalimin e :P 5 000 :P postimeve te mira,te percjelluna me mund dhe kontaktet e shumta ne forum duke e shperndare atmosferen e mire.Vazhdo ashtu,sepse komunikimi dhe sinqeriteti krijojne miqesi te perhershme.

Nga bota,
TURISTI. :P

laliloli
12-10-05, 23:22
HOnesty ,Artisti dhe turisti ,eshte nder i madh per mua qe keni vizituar oden time ,gjithmon jeni te pershendetur nga une kudo qe jeni

shendeti,lumturia dhe te mirat tjera ne jete qofshin me ju qdo here

Sinqerisht Lali

dAdA_DriTe
13-10-05, 00:09
lali keni nje pershendetje te perzemert nga dAdA ,gjithnj me gezime ju shkoft jeta.

doGzona
13-10-05, 03:46
Pershendetje per ju lali i nderuar,

Fati lumturia qofte gjithmone me ju dhe familjen tende cdo her.


Me respekt per ju

doGzona

laliloli
13-10-05, 10:03
lali keni nje pershendetje te perzemert nga dAdA ,gjithnj me gezime ju shkoft jeta.


dada drite te falenderoj per pershendetjen ,je e pershendetur kudo qe je me te gjitha te mirat ne jete

Me rrespekt lali

GURI SYLAJ
13-10-05, 17:34
Lali , pershendetje e bashk me to edhe nje vrejtje.
Pse bre burre po ju kallxon tanve se cka kam dhane une per msitni, kqyri burr msitnit tua se bilahi edhe une kallxoj..........

Me nderime Guri Sylaj

vjeshta
13-10-05, 20:21
Duke lexuar moton tende e kupton se me ke ke te besh.
Te pershendes dhe te uroj qdo te mire ne jeten e juaj
Me shume respekt,Vjeshta

Psikologu
14-10-05, 00:16
Lali i nderuar!

Pranoni pershendetjet e mia pėr ju , duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj .
Vullneti i juaj dhe puna e juaj ne ketė forum , ka sjellė njė dritė ne mesin tonė.

Me nderime per ju ;

Psikologu

laliloli
14-10-05, 23:31
Lali , pershendetje e bashk me to edhe nje vrejtje.
Pse bre burre po ju kallxon tanve se cka kam dhane une per msitni, kqyri burr msitnit tua se bilahi edhe une kallxoj..........

Me nderime Guri Sylaj

Nuk kam kallxu por po verehen dhite qe po mungojne qdo dite ,
jo per mu mos kallxo se mos vet tani vllaznia me perzajn prej shpie

Flm shume Guri per viziten tuaj te deshiroj gjithe te mirat

Kam rrespekt te madh per ju

laliloli
15-10-05, 17:30
Duke lexuar moton tende e kupton se me ke ke te besh.
Te pershendes dhe te uroj qdo te mire ne jeten e juaj
Me shume respekt,Vjeshta

Vjeshta prano falenderimet e perzemerta per kete pershendetje .
Edhe ju mbeteni qdohere e pershendetur nga ana ime

Me rrespekt Lali

Kercovari
15-10-05, 20:14
Te pershendes edhe une o lali e ishalla mbrin ne hane me postime.
Gjitha te mirat ne jet shoki. :wink:

laliloli
17-10-05, 14:39
Te pershendes edhe une o lali e ishalla mbrin ne hane me postime.
Gjitha te mirat ne jet shoki. :wink:

Te falenderoj dhe te pershendes edhe une kudo qe je kerqovari
Gjithe te mirat ne jeten tuaj

Me rrespekt Lali

Agroni22
18-10-05, 04:31
LALI te pershendet AGRONI

laliloli
18-10-05, 21:34
LALI te pershendet AGRONI

Agroni te falenderoj per kete pershendetje

Te pershendes gjithashtu dhe te deshiroj gjithe te mirat dhe plotesimin e deshirave te juaja ne jete

ninnela
18-10-05, 23:33
Lali te pershendes nga zemra :wink:

laliloli
19-10-05, 17:47
Lali te pershendes nga zemra :wink:

Flm Ninela edhe une te pershendes nga thellesia e zemres

progoni
20-10-05, 16:44
Lali pershendetjet me te sinqerta per TY.

Ja kolofesh si eshte ma se MIRI:

Ju deshiron

Progoni

Artisti
20-10-05, 17:09
lali ,prit per iftar,po per pershendetje hiq mos prit vllaqko se po ti gjuj nje kallabllak pershendetjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

vllazrisht


Artisti

rafet llapjani
20-10-05, 21:49
Pershendetje vllaqko lali te deshiroj gjdo te mire

vllazrisht
rafet llapjani

GURI SYLAJ
21-10-05, 10:00
Lali , u gezofsh kudo kofsh...........

laliloli
21-10-05, 19:45
Progoni,Artisti,Rafet Llapjani dhe Guri Sylaj ,ju falenderoj per pershendetjet e derguara ,Jami lumtur qe me vijne nga persona qdohewre te nderuar dhe rrespektuar nga une
Ju persahendes edhe une kudo qe jeni

Sinqerisht Lali

Reana
22-10-05, 07:22
Lali 8) , a e paske bere zemren gur, dhe e paske vendos nje foto a???
Hajde per hajer pra :lol: si maneken qenke, syri i keq mos te pafte! :lol: :lol: :lol:

Por te nderuar forumiste, ju lutem VENI RE!Kjo foto ne vazhdim eshte bere ne fshehtesi dhe ketu eshte Lali me te dashuren e tij :o :!:

Sa me vie keq per vashat e forumit, sa te deshpruara do te jene, qe nje tjeter ka qene fatlume te kete zemren e Lalit.
Me keqardhje e postoj foto deshmine! :lol:

http://www.beepworld.de/memberdateien/members88/sasakushja/gggggggggggggggggggggggggggggffffffff.jpg

Pershendetje te sinqerta juve dhe familjes suaj, si dhe suksese ne cdo lemi!

Reana

laliloli
22-10-05, 17:06
Lali 8) , a e paske bere zemren gur, dhe e paske vendos nje foto a???
Hajde per hajer pra :lol: si maneken qenke, syri i keq mos te pafte! :lol: :lol: :lol:

Por te nderuar forumiste, ju lutem VENI RE!Kjo foto ne vazhdim eshte bere ne fshehtesi dhe ketu eshte Lali me te dashuren e tij :o :!:

Sa me vie keq per vashat e forumit, sa te deshpruara do te jene, qe nje tjeter ka qene fatlume te kete zemren e Lalit.
Me keqardhje e postoj foto deshmine! :lol:

http://www.beepworld.de/memberdateien/members88/sasakushja/gggggggggggggggggggggggggggggffffffff.jpg

Pershendetje te sinqerta juve dhe familjes suaj, si dhe suksese ne cdo lemi!

Reana


Reana ,me ne fund edhe une vendosa qe ta ve foton ,deshta te ju tregoj qe nuk jam edhe aq i bukur sa po mendojne keto vashat, te cilat shpesh po me bezdisin :lol: :lol: :lol: :lol:
E per at inqizim qe me ke bere po befasohem se ku me zuri syri i aparatit tuaj, edhe pse ēdo here jam munduar qe te mos bej dashuri ne vende publike,paske lenduar shume zemra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Te falenderoj per kete surprize qe me ke ofruar Reana ,Te pershendes nga zemra dhe te deshiroj shendet dhe suksese ne studimet e juaja post- diplomike dhe ne te gjitha sferat e tjera jetesore .


Me rrespekt Lali

laliloli
22-10-05, 17:06
Lali 8) , a e paske bere zemren gur, dhe e paske vendos nje foto a???
Hajde per hajer pra :lol: si maneken qenke, syri i keq mos te pafte! :lol: :lol: :lol:

Por te nderuar forumiste, ju lutem VENI RE!Kjo foto ne vazhdim eshte bere ne fshehtesi dhe ketu eshte Lali me te dashuren e tij :o :!:

Sa me vie keq per vashat e forumit, sa te deshpruara do te jene, qe nje tjeter ka qene fatlume te kete zemren e Lalit.
Me keqardhje e postoj foto deshmine! :lol:

http://www.beepworld.de/memberdateien/members88/sasakushja/gggggggggggggggggggggggggggggffffffff.jpg

Pershendetje te sinqerta juve dhe familjes suaj, si dhe suksese ne cdo lemi!

Reana


Reana ,me ne fund edhe une vendosa qe ta ve foton ,deshta te ju tregoj qe nuk jam edhe aq i bukur sa po mendojne keto vashat, te cilat shpesh po me bezdisin :lol: :lol: :lol: :lol:
E per at inqizim qe me ke bere po befasohem se ku me zuri syri i aparatit tuaj, edhe pse ēdo here jam munduar qe te mos bej dashuri ne vende publike,paske lenduar shume zemra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Te falenderoj per kete surprize qe me ke ofruar Reana ,Te pershendes nga zemra dhe te deshiroj shendet dhe suksese ne studimet e juaja pos diplomike dhe ne te gjitha sferat e tjera jetesore .


Me rrespekt Lali

rilinda
22-10-05, 17:14
Ke pėrshendetje edhe nga unė :lol:

laliloli
22-10-05, 17:39
Ke pėrshendetje edhe nga unė :lol:

Flm rilinda .Me qe per her te pare po vie tek une ,pa ngran dark nuk te leshoj kurre me shku.E masandej qaj e geshtenja e tjerat me ren :lol: :lol:

Gjithe te mirat ne jeten tuaj ---suksese

Lali

schütze
22-10-05, 20:06
lali te pershendes i nderuar,gjith te mirat

schütze

Flaka_1
22-10-05, 20:47
Lali per ty pershendetje e uresa sa ka kjo bote kthesa !
me dashuri flaka

laliloli
22-10-05, 20:59
lali te pershendes i nderuar,gjith te mirat

schütze

Te falenderoj shoki ,te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat ne jeten tuaj

Me rrespekt Lali :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
22-10-05, 21:00
O LALI te pershendes dhe ishalla te merr e MIRA ngryke

Flaka_1
22-10-05, 21:23
Lali per ty pershendetje e uresa sa ka kjo bote kthesa !
me dashuri flaka!

laliloli
22-10-05, 21:33
O LALI te pershendes dhe ishalla te merr e MIRA ngryke

Honesty te falenderoj shume per urimin ,ashtu qofte edhe per ju gjitheher

Me rrespekt Lali

laliloli
22-10-05, 21:36
Lali per ty pershendetje e uresa sa ka kjo bote kthesa !
me dashuri flaka!

Flaka a veq dy pershendetje a nga ju kam prit me shume valla ??????
Aq kthesa ka bota Majtas edhe djathtas :lol: :lol: :lol: :lol:

Flaka te falenderoj shume bera shaka pak ,te jam shume mirenjohes per dy postime qe bere ne rubriken time ,

Te pershendes gjitheher kudo qe je ,Shendet dhe suksese ne qdo sfere te jetes

Me rrespekt Gjitheher Lali

Flaka_1
22-10-05, 21:43
Lali per ty pershendetje e uresa sa ka kjo bote kthesa !
me dashuri flaka!

Flaka a veq dy pershendetje a nga ju kam prit me shume valla ??????
Aq kthesa ka bota Majtas edhe djathtas :lol: :lol: :lol: :lol:

Flaka te falenderoj shume bera shaka pak ,te jam shume mirenjohes per dy postime qe bere ne rubriken time ,

Te pershendes gjitheher kudo qe je ,Shendet dhe suksese ne qdo sfere te jetes

Me rrespekt Gjitheher Lali


Lali fatit nuk i dihet nje here dy pepershendetje masandej dy te shiqime te thella ne sy , e pasandej dy ...... kush e di tani mbas andej ! :oops: :roll:

me dashuri flaka 1

laliloli
22-10-05, 22:27
Lali fatit nuk i dihet nje here dy pepershendetje masandej dy te shiqime te thella ne sy , e pasandej dy ...... kush e di tani mbas andej ! :oops: :roll:

me dashuri flaka 1

Mire mire ka filluar puna shume ,faza e pare kaloi me sukses hhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rrespekt Lali

Flaka_1
22-10-05, 22:41
Lali fatit nuk i dihet nje here dy pepershendetje masandej dy te shiqime te thella ne sy , e pasandej dy ...... kush e di tani mbas andej ! :oops: :roll:

me dashuri flaka 1

Mire mire ka filluar puna shume ,faza e pare kaloi me sukses hhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rrespekt Lali

hmmm lali e dyta edhe me me shume sukses ! :oops:

laliloli
24-10-05, 00:00
hmmm lali e dyta edhe me me shume sukses ! :oops:

Uroje qe te jet e tille ,dhe mos vonese te realizimit te saj :lol: :lol: :lol:

RRespekt lali

MemphiSx
24-10-05, 15:08
Lali,T'pershndes perzemersisht :) Uroj qe kjo Pershendetje t'gjen shendosh e mir :)

T'pershendes :)

laliloli
25-10-05, 17:25
Lali,T'pershndes perzemersisht :) Uroj qe kjo Pershendetje t'gjen shendosh e mir :)

T'pershendes :)


Flm Memphis,Te uroj gjithe te mirat ne jeten tuaj

Shendet dhe suksese

mjellma
25-10-05, 17:31
Lali pranoj edhe pershendetjet e mija duke te deshiruar gjdo te mir ne jeten tonde

me respekt shum te madh MJELLMA

laliloli
25-10-05, 17:33
Lali pranoj edhe pershendetjet e mija duke te deshiruar gjdo te mir ne jeten tonde

me respekt shum te madh MJELLMA


HHhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mjellma paske qene pak me e zonja ,sepse edhe une sa ta lash nje pershendetje

Te falenderoj shume dhe gjithe te mirat qofshin qdo here me ju

Me rrespekt Lali

Kercovari
26-10-05, 16:48
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Arb
26-10-05, 17:17
Lali,

Po ndalem ne kete oden tende per te uruar shendet, mireqenje, mbaresi ne jeten tende!

Mbetesh i pershendetur, e kalofsh sa me mire ne FD!

laliloli
26-10-05, 21:25
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

O Kerqovari qka ke more djal me kete kerkim falje ,a je qu ne krah te majt a?.PO kur more ti e ke lenduar ndokend,asnjehere ,prandaj edhe nuk ke nevoje te kerkosh falje asnjehere.Na frigove more shoki ,a mos je tuj trazu naj kund?

Gjithe te mirat ti deshiron lali ,veq edhe njeher me me kerku falje ,mos vet ,nje jav dit ka me ardh me ndejt te ti

Rrespekt Lali
:lol: :lol:

Urata
26-10-05, 22:34
lali jaan, t'pershendes me deshiren me t'mire/t'forte dhe t'madhe qe t'jesj shendosh, rehat, lumturesh dhe pasur...

t'uron Urata!

rafet llapjani
26-10-05, 22:42
Te pershendes vllaqko nga zemra dhe te deshiroj gjithmon lumturi ne jet

me nder dhe shum rrespekt vllau i yt rafet llapjani

Jelira
28-10-05, 19:16
Laliloli,pasi lexova disa postime dhe tema tua,e pashe se ia vlen te pershendes nje diskutues sikur ju.Cdo te mire.

laliloli
28-10-05, 19:49
Arb,Urata,Rafet Llapjani dhe Jelira ju falenderoj per pershendetjet e perzemerta .Jeni te pershendetur nga thellesia e zemres kudo qe jeni

Rrespekt ēdo here per ju Lali

Barbaroza
30-10-05, 17:44
I nderuari laliloli,desha te ju pershendesja duke ju uruar cdo te mire ne jete!

Flaka_1
30-10-05, 19:05
hmmm lali e dyta edhe me me shume sukses ! :oops:

Uroje qe te jet e tille ,dhe mos vonese te realizimit te saj :lol: :lol: :lol:

RRespekt lali

Patjeter Lali megjithe se duhet dhe vete te mundohemi sa do pakez!

Kaltrushi
31-10-05, 14:02
i nderuari lalilol,

te uroj edhe xxxxxxxxxx shkrime

te uroj shume fat, lumturi dhe SHENDET....

per momentin nje jave sa ma te mire dhe te sukseshme

te pershendet

kaltrushi

Krokodilli
31-10-05, 14:20
laliloli prano edhe nje pershendetje nga ana ime, te deshiroj qdo te mire, fat dhe lumturi ne jet, te pershendes kudo qe je

Artisti
31-10-05, 16:14
laliiiiiiiiiiiiiiii
------------- t pershendet

----------------------------- shumeeeeeeeeeee

---------------------------------------------------- Artisti


.

laliloli
01-11-05, 22:42
Barbaroza,Flaka,Kaltrushi,Kroki,Artisti ju falenderoj per pershendetjet e juaja ,qe me gezuan pa mase .Gjithashtu ju uroj dhe ju pershendes me gjithe te mirat ne jeten tuaj

Lali

rafet llapjani
01-11-05, 23:23
Te pershendes vllaqko lali dhe te deshiroj nje jet sa me te lumtur per ty.me rrespekt dhe nder nga vllau yt rafet llapjani :wink:

laliloli
02-11-05, 19:42
Te pershendes vllaqko lali dhe te deshiroj nje jet sa me te lumtur per ty.me rrespekt dhe nder nga vllau yt rafet llapjani :wink:

FLM vellaqko je i pershendetur ēdo here nga une kudo qe je.Te mirat e kesaj bote qofshin me ju.

Rrespekt Lali

mjellma
02-11-05, 20:09
PERSHENDETJE LALI DUKE TE DESHIRUAR GJDO TE MIR NE JETEN TONDE

MJELLMA

Murgesha
04-11-05, 11:42
Lali prano njė pėrshėndetje.

Ps. Mos mė thirrė shpesh se mė mbyti lemza. :lol: :lol: :lol:

Ēdo tė mirė pėr ty dhe familjen tėnde.
Sinqerisht-shoqėrisht Murgesha!

Gjebraili
04-11-05, 14:04
Lali, prano pershendetjet e mija dhe urimet per festen e Bajramit.

Paqa dhe lumturia qofshin me ty, familjen tende dhe me ata qe i do dhe te duan

laliloli
04-11-05, 20:38
PERSHENDETJE LALI DUKE TE DESHIRUAR GJDO TE MIR NE JETEN TONDE

MJELLMAMjellma te falenderoj per kete pershendetje te perzemert.

Gjithe te mirat edhe per juve


Lali

laliloli
04-11-05, 20:41
Lali prano njė pėrshėndetje.

Ps. Mos mė thirrė shpesh se mė mbyti lemza. :lol: :lol: :lol:

Ēdo tė mirė pėr ty dhe familjen tėnde.
Sinqerisht-shoqėrisht Murgesha!

Murgesha FLM shume per kete pershendetje qe me ben te lumtur nga shkaku se me vie nga nje anetare qe gezon rrespekt te madh nder ne te gjithe .

Per lemez nuk kam qka te bej ,pije pak uje se valla shume shpesh po duhet me te permend :lol: :lol:

Lumturia ,gezimi e hareja qoft me ju dhe familjen tuaj

Lali

laliloli
04-11-05, 20:45
Lali, prano pershendetjet e mija dhe urimet per festen e Bajramit.

Paqa dhe lumturia qofshin me ty, familjen tende dhe me ata qe i do dhe te duan


Gjebrail me frigove ne fillim ,thash me vete ku me erdhi ai mu ne diten e bajramit dhe mbeta pa e ngrene bakllaven qe ma ka gatuar nusja :lol: :lol: :lol:

Po kur e verejta qe ishe vetem kalimthi dhe me kishe lene nje pershendetje te perzemert u gezova.Keshtu eja si shpesh e ndryshe mos u duk se nuk i kam renet njeher :lol: :lol: :lol: :lol:


Te pershendes edhe une perzemersisht shendeti dhe miresia qofte me ju

Lali

lazdrani
07-11-05, 20:52
Lali pershendetje i nderuar,ju deshiroje nje nate te qete ku do qe gjindeni :wink:

Lazdrani

laliloli
08-11-05, 21:15
Lali pershendetje i nderuar,ju deshiroje nje nate te qete ku do qe gjindeni :wink:

Lazdrani

Flm per pershendetjen ,jeni te pershendetur nga zemra kudo qe jeni .
Gjithe te mirat te shoqerofshin ne jete

Lali

Flaka_1
09-11-05, 01:23
Lali-LALI ZGJOHU NGA GJUMI MERR PERSHENDETJET E MIA TE FLAKATA

GURI SYLAJ
12-11-05, 07:59
Me shprese se jeni zgju me i marre pershendetjet e flakta nga Flaka, po ju le edhe une nje pershendetje vllezerore duke ju deshiru shendet , sukses dhe gjithe te mirat, Juve dhe Familjes suaj.

Me ndeime e rrespekt Guri Sylaj

vushtrria
13-11-05, 11:18
LALI pershendetje nga vushtrriu i nderuar dhe shum i respektuar,tani jeni nje nerri shum i qmuar ne forumin dardania ke fala nga une kudo qe je :lol:

Sy_kaltra
13-11-05, 12:10
http://img.123greetings.com/eventsnew/enov_thanks_friends/8493-004-07-1021.gif

Artisti
15-11-05, 21:36
laliiiiiiiiiiiiiiiiiii,pershendetje vllazrore per ty i nderum dhe


--------------Urime Moderatoriteti-----------
Artisti

laliloli
15-11-05, 22:30
Flaka,Guri Sylaj,Vushtrriu,Sy_Kalterta,Artisti ju falenderoj shume per pershendetjet ,eshte kenaqesi e imja qe me keni vizituar dhe pershendetur .
Kudo qe jeni pranoni gjithashtu pershendetje te perzemerta

me rrespekt Lali

zana e maleve
15-11-05, 23:05
pranoj dhe pershendetjet e mija o mik i dashur

me shume rrespekt zana e maleve

Urata
16-11-05, 05:18
O lali, t'pershendes dhe t'uroj titullin Moderator!

Qofsh shendosh e rehat me te gjithe te dashurit tuaj!

Arb
16-11-05, 06:55
I nderuar Lali,

Desha te te pershendes, duke iu uruar gjithe te mirat ne keto dite te fundit te ketij viti!

laliloli
17-11-05, 10:10
pranoj dhe pershendetjet e mija o mik i dashur

me shume rrespekt zana e maleve

Me kenaqesi mora peshendetjet e juaja Zana ,mikesha e ime e nderuar.
Te falenderoj nga thellesia e zemres ,gjithashtu mbetesh e pershendetur

Me shume rrespekt Lali

laliloli
17-11-05, 10:13
O lali, t'pershendes dhe t'uroj titullin Moderator!

Qofsh shendosh e rehat me te gjithe te dashurit tuaj!

Te falenderoj shume Urata.Detyren e moderatorit do ta kuptoj si nje pergjegjesi me te madhe dhe nje synim qe te jeme edhe me afer dhe ne shoqeri te kendshme me te gjithe .

Shendeti ,rehatia dhe dashuria qofshin ēdo here pjese e pandare e jetes suaj

Me rrespekt ēdohere Lali

laliloli
17-11-05, 10:16
I nderuar Lali,

Desha te te pershendes, duke iu uruar gjithe te mirat ne keto dite te fundit te ketij viti!

Te falenderohem nga zemra Arb per kete pershendetje qe me ke bere .

Te mirat, lumturia e gezimi qofshin me ju dhe familjen tuaj gjithehere .

Me rrespekt Lali

Diana007
24-11-05, 09:53
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

laliloli
24-11-05, 20:59
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Faleminderit per kete pershedetje te perzemert,pranoni edhe ju pershendetjet e mia te sinqerta kudo qe ndodhesh

Rrespekt Lali

zana e maleve
24-11-05, 21:09
pranoj pershendetje e mija te sinqereta dhe fat e lumturija te te percjell ne qdo hap te jetes

me nderime zana e maleve

laliloli
24-11-05, 21:15
pranoj pershendetje e mija te sinqereta dhe fat e lumturija te te percjell ne qdo hap te jetes

me nderime zana e maleve

Zana te falenderoj per kete pershendetje ,

Fati lumturia e shendeti qofshin qdo here edhe me ju

me rrespekt Lali

Flaka_1
25-11-05, 04:28
Hi Lali


Jam ketu te le pershendetjet e flakta per ty o Lali !Shendeti*Dashuria*Lumturia*Miresia*Mbaresia*


Qofshin me ju per here o Lali !


Me dashuri si per hera :arrow:
Flaka

laliloli
27-11-05, 18:52
Hi Lali


Jam ketu te le pershendetjet e flakta per ty o Lali !Shendeti*Dashuria*Lumturia*Miresia*Mbaresia*


Qofshin me ju per here o Lali !


Me dashuri si per hera :arrow:
Flaka

Me kenaqesi dhe dashuri te madhe i pranoj pershendetjet e juaja aq te kendshme per mua,te cilat me shtojne gezimin sepse me vijne nga nje anetare e menqur dhe rrespsektuar.

Gjithe te mirat te shoqerofshin ne ēdo hap te jetes suaj.

Me rrespekt te madh Lali

Sy_kaltra
30-11-05, 11:16
http://img.123greetings.com/eventsnew/edec_winterflowersday/8510-001-32-1076.gif

Krokodilli
30-11-05, 11:22
lali te pershendes dhe te deshiroj qaste te mira kudo qe je,
rrespekt per ju i nderuar vllaqko...

laliloli
01-12-05, 17:47
http://img.123greetings.com/eventsnew/edec_winterflowersday/8510-001-32-1076.gif

Sykalter te falenderoj per kete surprize qe me ke befasuar,te pershendes nga thellesia e zemres mikesha ime shume e nderuar dhe rrespektuar.
Te uroj gjithe te mirat si ti deshiron zemra e juaj

Me rrespekt Lali

laliloli
02-12-05, 17:19
lali te pershendes dhe te deshiroj qaste te mira kudo qe je,
rrespekt per ju i nderuar vllaqko...

Te falenderoj per pershendetjen Krokodilli,gjithe te mirat ne jete edhe per juve.

Rrespekt Lali

Artisti
02-12-05, 21:31
lali shpresoj se do te me falesh qe skam qene moti ne kete ode,po diqysh me xhirime kohet e fundit me ka shkue shume kohe.


T pershendes perzemersisht kudo qe je dhe kah do qe te shkosh.Artisti

schütze
02-12-05, 22:13
shoki nderuar pranoni pershendetje te sinqerta,ju uroj gjith te mirat ne jet

me respekt
schütze

laliloli
03-12-05, 12:46
lali shpresoj se do te me falesh qe skam qene moti ne kete ode,po diqysh me xhirime kohet e fundit me ka shkue shume kohe.


T pershendes perzemersisht kudo qe je dhe kah do qe te shkosh.Artisti

Artisti nuk ke nevoje te me kerkosh falje sepse per nderin dhe rrespektin qe ma beni ju vazhdimisht ,u jame mirenjohes .

Te uroj suksese me punet artistike me shprese se do na sjellesh edhe vlera te mira artistike.

Me rrespekt lali

MemphiSx
04-12-05, 13:26
Lali,prano nje pershendetje miqsore nga ana ime,shpresoj qe po ja kalon bukur ne ket dit te ngrohte dimri ;)

laliloli
04-12-05, 19:15
Schutze dhe Memphis,ju falenderoj per pershendetjen,ju pershendes dhe ju deshiroj gjithe te mirat ne jete

Me rrespekt si gjitheher Lali

rafet llapjani
05-12-05, 08:20
lali vllaqko kuku jam ba hor moti skam qen ne oden tende aqe bujare vllaqko te pershendes dhe te deshiroj qe ne jet te kesh gjithgzim dhe lumturi.
me rrespek e shum nder nga vllau rafet llapjani :wink:

Murgesha
05-12-05, 14:36
Lali njė pėrshėndetje tė pėrzemėrt pėr ty.

Uroj qė tė jesh mirė kudo qė je tani.

laliloli
06-12-05, 20:26
Murgesha dhe Llapjani ju falenderoj nga zemra per ershendetjen qe me keni bere.
Mbeteni te pershendetur kudo qe jeni

Lali

Kercovari
06-12-05, 20:43
Lali i nderuar

U le nje pershendetje te ngrohet vellezrore duek u deshiru cdo te mire ne jete dhe familje.
Kercovari

laliloli
07-12-05, 22:46
Lali i nderuar

U le nje pershendetje te ngrohet vellezrore duek u deshiru cdo te mire ne jete dhe familje.
Kercovari

Te falenderoj Kerqovari per persdhendetjen ,shendet dhe gjithe te mirat per ty kudo qe je

me rrespekt lali

Barbaroza
10-12-05, 18:06
I nderuari laliloli,ju gezoni rrespektin tim si njeri qe di te rendit fjalet e sinqeritetit dhe argetimit gjithmone aty ku duhet dhe kur duhet.Andaj,meritoni nje pershendetje te veqante duke ju uruar qe fati dhe mbaresia te jene shoqeruesit tuaj kudoqofshi!


Me rrespekt
Barbaroza

Psikologu
11-12-05, 14:26
Lali i nderuar!

Ju pershendes duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė nė jeten e juaj.
Klaofshi mirė cdo here dhe cdo kund.


Me nderime per ju dhe respekt;

Psikologu

laliloli
14-12-05, 21:26
Barbaroza dhe Psikologu ju falenderoj per fjalet dhe pershendetjen .
Jeni te pershendettur nga une kudo qe jeni dhe ju uroj gjithe te mirat ne jete

Me rrespekt Lali

Kalt
26-12-05, 20:55
Laliloli,

Me kenaqesi te dergoj urimet me te mira per Vitin e Ri 2006!

Gezuar dhe cdo te mire ne jete!

Pershendetje shoqerore


Kalt

Vigani
27-12-05, 02:25
Lali, te pershendes i nderuar dhe t'uroj vitin e ri 2006...
mireqenia, mbaresia, sukseset dhe pasuria shpirterore/xhepi qofshin tuajat dhe me te dashurve tuaj ...

GEZUAR!

Viganica

Barbaroza
27-12-05, 14:24
Laliloli,gezuar Vitin e Ri 2006.Ky vit qofte viti juaj!!


http://www.fultonchain.net/postcards/archive/new_year_cottage.jpg

Naki
27-12-05, 22:13
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki