PDA

View Full Version : une jam rafet llapjani


rafet llapjani
04-06-05, 03:23
jame37vjeqar imartuar prind i tre thmive jetojne veri te gjermonis 19vite per ndryshe jam llapjan i pershendes te gjith forumin interesat shoquri qe kini mepyt diqka pytne Baben tung

ARVANITI
04-06-05, 13:09
Mire se erdhe ne forum

Ja kalofsh sa me mire

Artisti
04-06-05, 13:19
I paskan fshi vallahin ato qe ka shkrue *Kurvani*
Bravo Moderator

raft llapjani mir se ki ardh ne dardania.de

Gentiana
04-06-05, 14:51
*************************
Ti permbahemi temes,qe don te thot tek prezentimi i Raft Llapjani, e jo qka fshijn apo qka nuk fshijn moderatoret.

PS: Raft llapjani,mire se erdhe ne FD dhe argetim te kendshem te uroj..

Me nderime
Genta

rafet llapjani
05-06-05, 01:33
Ju faliminderoj shum Gentiana :P

Kupid
08-06-05, 16:52
hello raft llapjani
shum mir ki ardh ketu ni hoteljeri. a ki nevoj ni portier nė hotel?

DEA
08-06-05, 17:12
jame37vjeqar imartuar prind i tre thmive jetojne veri te gjermonis 19vite per ndryshe jam llapjan i pershendes te gjith forumin interesat shoquri qe kini mepyt diqka pytne Baben tung

Adresen e Babes te lutem............................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mire se keni ardhe, qaste te mira ne FD ju uron dhe
DEA

GURI SYLAJ
08-06-05, 17:50
RAFT LLAPJANI - vallha bre bal, pasha kuranin boll mir ja ke ba qe je ardhe ktu se kun shoqni ma te mire nuk kishe gjete.

Te pershendes dhe te deshiroj mireseardhje ne Dardani.

Guri Sylaj

rafet llapjani
08-06-05, 22:19
Guri Sylaj-valla bre bac pasha tok e qiell masi ja ke fillu me ba beee ska qim nal tash,se shoqri matmir skisha lyp veq rasisht e gjeta breeeeeeeee te pershendet baci :D

rafet llapjani
08-06-05, 22:23
Tung DEA adresa e babs www.erdh baba ne forum.de ketu mundni te klikojsh DEA bre biiiiii qaooooooooooooooo :lol:

rafet llapjani
08-06-05, 23:58
KUPID shkrujti hello raft llapjani shum mir ki ardh ketu ni hoteljeri,aki nevoj ni portier ne hotel? TE pershendes po nja dy si ti hahahah :P

laliloli
09-06-05, 00:35
llapjan mire se erdhe ,te deshiroj gjithe te mirat

rafet llapjani
09-06-05, 00:54
LALILOLI te mar mirpaq edhe une te deshiroj te gjitha te mirat :D

PAOLINA
12-06-05, 14:39
Mire se keni ardh ne mesin tone, argetim te kendshem...

kaloni bukur

prsh
:) :)

rafet llapjani
12-06-05, 21:17
FLM Paolina edhe une te uroj argetim te kendshem ne mesin ton :wink:

Luana
29-06-05, 03:51
jame37vjeqar imartuar prind i tre thmive jetojne veri te gjermonis 19vite per ndryshe jam llapjan i pershendes te gjith forumin interesat shoquri qe kini mepyt diqka pytne Baben tung

Pikė sė pari tė them i gėzofsh vjet dhe tani tė pyes si je ,si po kalon ,qysh i ki fėmit :?:

e grun a ke gjallė a jo :?: :lol: :lol:
nese jo ,kofsh shnosh ti se ta gjejm tjetrėn ne Forum menjiher :lol: :lol:

Te pėrshėndes i nderuar , kalo mire :wink:

rafet llapjani
30-06-05, 00:52
FLM LUANA une mirjam femine mire ikam e gruan gjalle ekam :wink:

halla e madhe
30-06-05, 07:02
Si e pate emnin :RAFT apoRAFET?.Te deshiroj caste te kendeshme ne forumin Dardan.
me nderime:halla
:lol:

Murgesha
30-06-05, 07:14
Rafet mirė se na ke ardhė, kalofsh interesant nė forumin tonė. :lol:

rafet llapjani
30-06-05, 09:02
FLM oj hallo RAFET ekom emrin po naka fshi gurbeti e ekam harru nje shkronje,enderim paq gjithmone :D :wink:

rafet llapjani
30-06-05, 09:20
FLM Murgesha te gjitha te mirat ju deshiroj juve ne FD :D :wink:

Artisti
04-10-05, 08:14
oo rafettttttttttttttttttttttttttt

po mir se kini viniiiiiiiiiii o loqkamannnnn hahahaha

rafet t pershendes edhe t deshiroj mirseardhje qyyyyy



Artisti

rafet llapjani
06-10-05, 00:46
Qy qy artist flm shum i nderuar por pasha kurani nauka zvoglu numri i gjirimeve gahgahgahgahgah




me rrespekt nga rafet llapjani :wink:

turisti
06-10-05, 11:22
jame37vjeqar imartuar prind i tre thmive jetojne veri te gjermonis 19vite per ndryshe jam llapjan i pershendes te gjith forumin interesat shoquri qe kini mepyt diqka pytne Baben tung

Mire se erdhe shoki i nderuar.

Nuk dua qe te pyes asgje,sepse sinqeriteti yt me tregon mjaft.

Kalo bukur ne meson tone.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

spirl_girls
13-10-05, 15:02
rafet selam po te bajj me murrizaa :wink:

rafet llapjani
16-10-05, 00:02
Flm per i nderuar turisti je i pershendetur dhe shume rrespekt

nga rafet llapjani :wink:

rafet llapjani
16-10-05, 00:05
Flm e anikymselam oj gerls me skrop :lol: :wink: te faliminderit shum per selame dhe te deshiroj gjdo te mire ne jet kudo qe gjendesh


me nder dhe rrespekt nga rafet llapjani :wink: