PDA

View Full Version : == Falemnderime ==


Artisti
04-06-05, 16:21
Spo di ku me hap ket nentem po po e hapin qitu
nashta sja kam qellu po mu duk ktu rreth dardania.de Tema me e qellume per ket nentem

Falemnderoj Moderatort e Temes ,Prezentoni veten,
Murgeshen
Gentianen
lazdranin

si dhe krejt tjer moderator qe jan te pa anshem dhe diskret me fshirjen e shenimeve te papergjegjshme nga disa forumist

FLM dhe ju uroj Pun te mbare

florian
04-06-05, 17:16
Hic mos u merzit se temen e ke vu ne vend fiks.

me ket rast po i falenderoj dhe un Bond, Cool_Boy, Psikologu, Naki, Gentiana, Murgesha, aferdita, lazdrani, Barbaroza, Gentiani, uliksi31-jr., Odise ju faleminderit te gjithave per punen qe keni ber dhe qe po beni.

mungon dhe njeri <honesty>

Kodra
05-06-05, 13:08
***********
***********
***********

NėnTemė shumė e qėlluar,pėrgėzimet e mia

Edhe unė falemnderoj tė gjithė Moderatorėt dhe Adminėt pa i harruar Forumistėt tė cilėt e bėjn kėtė FORUM mė tė begatshėm.

P.S.

Moderatorė tė nderuar , tė jeni rigoroz dhe tė papritesė nė fshirjen e shkrimeve qė nuk i takojn kėtij FORUMI.

Artisti
20-06-05, 22:01
Uliks a me t falenderu per zhdukjen e Temes ?

Respekton feja Islame fete Tjera

uliksi31
20-06-05, 22:51
Uliks a me t falenderu per zhdukjen e Temes ?

Respekton feja Islame fete Tjera

I nderuari Artist, nuk kishte nevoj per nje teme te tille.Ajo teme gjindet te FEJA E SHQIPTARIT, autor i te ciles eshte Psikollogu; KULTURA SHQIPTARE DHE BESIMET FETARE (TOLERANCA)
Pra kjo ishte arsyeja e sgje tjeter. Tani thash mos te behet guzhum. :lol:

Artisti
23-06-05, 19:21
uliks mir ja ke be

flmm :twisted: :wink:

se valla kur po bohet guzhum kogja zheg hahaha

argomenti .
30-06-05, 15:20
falenderoj stafin drejtues qe hoqen antarin me nik FLORIAN

Kodra
23-07-05, 11:25
**********
**********
**********


I nderuari Naki,tė falemnderoj pėr punėn qė bėn nė FD.


Tė Pėrshėndet


Kodra

sexybrikenda
23-07-05, 14:56
Une po ashtu i falenderoje Moderatoret e FD.Se keni lehet me gjithe kende te mirreni....

Lazdrani-Jeni i mrekullushem
Murgesha-Sakice :wink: E drejte
Naki-Toleranti i lumi FD qe te kemi
Psigologu-I sinqert
Gentiana-Gjithmone e dashure me Antaret
Uliksi31-I qeti :P
Aferdita-Simpatikja(koheve te fundit ka humbe)
Bond-Gentiani-Rralle po shkruajne po qarte :D

Cool_Boy-ky nuk e di pse figuron moderator kurre nuk pe shohe ne online :?:
Honesty-Moderator me te vertet i mire.Por tani kam vrejte se kunde emri i tije nuk figuron....
Barbaroza-Po ashtu,mps valle eshte martuar e nuk e lene Burri te shkruan :D Personi qe me te vertet mungone shume ne Forum...
----------------------------------------------------------------------------------
Ju falenderoje te gjitheve per punen qe beni.E nese jeni lodhe mundem te ju ndihmoje po i marre edhe disa antare si Kercovarin,Kodra,Gurin,Dianen007 :wink: :lol: :lol: :lol:

Kodra
07-08-05, 20:09
Une po ashtu i falenderoje Moderatoret e FD.Se keni lehet me gjithe kende te mirreni....

Lazdrani-Jeni i mrekullushem
Murgesha-Sakice :wink: E drejte
Naki-Toleranti i lumi FD qe te kemi
Psigologu-I sinqert
Gentiana-Gjithmone e dashure me Antaret
Uliksi31-I qeti :P
Aferdita-Simpatikja(koheve te fundit ka humbe)
Bond-Gentiani-Rralle po shkruajne po qarte :D

Cool_Boy-ky nuk e di pse figuron moderator kurre nuk pe shohe ne online :?:
Honesty-Moderator me te vertet i mire.Por tani kam vrejte se kunde emri i tije nuk figuron....
Barbaroza-Po ashtu,mps valle eshte martuar e nuk e lene Burri te shkruan :D Personi qe me te vertet mungone shume ne Forum...
----------------------------------------------------------------------------------
Ju falenderoje te gjitheve per punen qe beni.E nese jeni lodhe mundem te ju ndihmoje po i marre edhe disa antare si Kercovarin,Kodra,Gurin,Dianen007 :wink: :lol: :lol: :lol:***********
***********
***********

E nderuara sexybrikenda,pėrshėndetjet mė tė pėrzemėrta pėr ty.

Me thėnien nė tė kuqe , ke prekur me tė vėrtet njė Temė, e cila duhej tė vlerėsohej shumė lart.
Po them tė vlerėsohej sepse ne si Anėtarė tė kėtij Forumi,ndihmesa mė e madhe pėr Moderatorė nga NE ėshtė qė tė Postojm ,postime tė mira dhe JOFYESE.

Tė falemnderoj pėr Vlerėsimin.
Kodra

laliloli
10-08-05, 17:18
Ka plot arsye qe te shpreh edhe une nje falenderim per moderatoret e Dardanise ,te cilet ēdo here do ta kene perkrahjen time sepse me te vertete jane shume real dhe ne nivelin e pergjegjesise .Kisha thene qe duhet te jene pak me rigoroz ndaj shkrimeve fyese dhe atyre nxitese .

Keni rrespektin nga lali

Artisti
12-10-05, 20:13
F*A*L*E*N*D*E*R*I*M*

--------P*E*R*---------


M*O*D*E*R*A*T*O*R*E*T

--------*DHE*--------


A*D*M*I*N*I*NValla moti skeni pase shume pune :lol: :lol: :lol: :wink:Artisti

zana e maleve
17-10-05, 22:40
:twisted: une falendreoje shume psikologun per ndihem e tij e nese e lexon psikolog kete falendreim noshta e din se per qka behet fjale ok te deshiroje qdo te mire psikolog.......

Drinni
30-11-06, 21:42
Ėshtė knaqsia kurė dardania shfletohet si ato librat qė njeriu i lexon me ėndje !:smile:

GjIlAnAsI_cSi
01-12-06, 00:37
Po mua..

Sa shpejt me haruat e? Sikur sju mbush syrin si CSI i Forumit dhe mos te me pershendet as njeri. apo ndoshta qe spo ju fshij shkrimet :P

... ene un pershendes gjith koleget

Gjith te mirat.

Drinni
01-12-06, 10:50
Po mua..

Sa shpejt me haruat e? Sikur sju mbush syrin si CSI i Forumit dhe mos te me pershendet as njeri. apo ndoshta qe spo ju fshij shkrimet :P

... ene un pershendes gjith koleget

Gjith te mirat.

Csi Gjilanas, ka mundsi qė ti ta kesh evituar defektin teknik para sa ditėsh, e qė nuk ndihesh sa duhet i pėrkdhelur pėr punen e mirė?
Po tė jetė ashtu vėrtet tė takon tya njė pėrshėndetje e maaaaadheeeee!

Kodra
16-06-07, 13:52
**********
**********
**********

Nuk e di mendimin e Autorit tė kėsaj teme se, a ėshtė kjo temė pėr tė falemnderuar vetėm Moderatorėt apo edhe anėtarėt e Forumit!.

Unė po e shfrytėzojė rastin, pėrmes kėsaj teme ta falemnderojė forumistin Preshevari, pėr mirėkuptimin e tij nė nėnforumet :

Kultura Kombėtare

Gjuha Shqipe

Tė pėrshėndet

Kodra

>>{SpOnGeBoB}<<
17-06-07, 00:03
e faleminderoj moderatorin qe po mi bjen brisk shkrimeve T`mia . a mirekuptim i madh me i fshi shkrimet diskutusve pa ni arsyetim.

uliksi31
17-06-07, 08:47
e faleminderoj moderatorin qe po mi bjen brisk shkrimeve T`mia . a mirekuptim i madh me i fshi shkrimet diskutusve pa ni arsyetim.

Po a ti kokshe Spongebob, qe u knaqen dy fmi te mi tue met shiqua a? Ahahahahahaha

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:jtxHP7J7rljWwM:www.sfondideldesktop.c om/Images-Toon/Spongebob/Spongebob-0003/Spongebob-0003.jpg (http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.sfondideldesktop.com/Images-Toon/Spongebob/Spongebob-0003/Spongebob-0003.jpg&imgrefurl=http://www.sfondideldesktop.com/Images-Toon-4.htm&h=768&w=1024&sz=155&tbnid=jtxHP7J7rljWwM:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dspongebob%2Bpictures%26um%3D1&start=1&ei=87t0Rp3mA5nWgwSUx8XACA&sig2=m7g3-npho0QHNCvJzUntww&sa=X&oi=images&ct=image&cd=1)

Artisti
23-06-07, 15:06
Tash po dal te tema "Perdore trurin tend" hahahahhahahha, nqoftese dikujt nuk i eshte e kjart tema, po e sqaroj pak.

Kjo teme quhet " Falenderime" e nuk quhet " Falenderime per Moderatore" :biggrin: , e kam filluar duke i falenderu Moderatort por ajo ishte se ata tre Moderator ishin shume tolerant sepse dolem pak atje pertej temes, per kete edhe fillova me Moderatore, por nuk do te thote se ne kete teme duhet me falenderu dikend per reputacion qe te jep hahahaha, eshte tema perkatese per kete.


I Juaji

Artisti (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=18480)

LuLjaa
24-06-07, 05:30
Erdha qetu per here t'pare per me i Pershendet gjithe Moderatoret ēka jan dhe ju deshiroj pune te mbar e te palodheshne se nimee shume pune kan kesajde :)

Guri i madh
24-06-07, 23:22
Spo di ku me hap ket nentem po po e hapin qitu
nashta sja kam qellu po mu duk ktu rreth dardania.de Tema me e qellume per ket nentem

Falemnderoj Moderatort e Temes ,Prezentoni veten,
Murgeshen
Gentianen
lazdranin

si dhe krejt tjer moderator qe jan te pa anshem dhe diskret me fshirjen e shenimeve te papergjegjshme nga disa forumist

FLM dhe ju uroj Pun te mbaree more artist edhe une ktyre ju falmenderohem per sinqeritetin e tyre po qka me ba kur kryesori dikend favorizon e dikend e kercnon me largim te perkohshem siq esht rasti me mua duke mos shiquar shkrimin qe kishte perdor quoten time dhe ishte tall me mua


me detyrove kta pak rreshta me i shkrue ju pershendet Guri i madh