PDA

View Full Version : *** P R O P O Z I M ***


Kodra
05-06-05, 15:30
[b]

***********
***********
***********

Pėrshėndetje Admin dhe Moderatorė tė nderuar

Nga Kureshtja fillova tė shiqoj sot Listėn e Anėtarėve

Vura re se mbi 300 veta nuk kanė postuar asnjė shkrim.

Pyetja do tė ishte pse nuk postojn ?.

Disa janė regjistruar shumė herėt e nuk besoj se nuk kanė pasur kohė pėr tė shkruar .

Propozimi im ėshtė, qė tė fshihen ato nofka, tė cilat ka dy muaj qė janė regjistruar e nuk shkruajn asgjė.

Do tė ishte e kuptuar, qė njė javė apo qoftė edhe 3 javė mos tė lajmrohesh, por tė regjistrohesh e asnjė Postim mos ta postosh nuk e kuptoj dot.

Ndoshta kanė njė qėllim tė caktuar, apo kanė pasur njė qėllim tė caktuar kėto regjistrime, por unė mendoj se pėr njė Forum cilėsor nevojiten anėtarė aktiv e jo inaktiv.

Me Nderime
Kodra
[b]

florian
05-06-05, 17:06
i nderuar kodra , nese me lejohet pergjigjen po ta jap un te pakten persa i perket antareve te rinj , nej pjes prej atyre jan rregjistruar por regjistrimi nuk esht e then qe te postosh pa tjeter , pastaj ne kemi dhe antar te vjeter qe nuk postojn qe nga dy tr ose 5 muaj edhe un vet kam ndenjur pa hyr ne forum per 5ose 6muaj dhe me e madhja esht qe ka dhe moderator qe nuk shkruajn per dit , nje pjes e mir e antareve fillojn e shkruajn dal-ngadal .

keshtu qe nuk do ishte e drejt te privosh nje nik vetem pse nuk ka shkruar , ketu ka njerez qe futen edhe vetem per te lexuar .

me repekt Florian

ARVANITI
05-06-05, 19:01
Kodra ka shume te drejte. Shume anetare duhet te fshihen pasi nuk postojne fare.

Propozoj qe te fshihen anetaret e 21 majit, qe jane regjistruar vetem per te votuar ne sondazhin per moderatorine "Mesime nga Kur'ani".

Mjafton qe te shikoni emrat e anetareve te 21 majit, per te kuptuar seriozitetin e tyre.

Miqesisht

ARVANITI

Bond
05-06-05, 19:05
I nderuari Kodra, ėshtė fakt se ka shum anėtar joaktiv.

Njė pjes e pergjigjes qendron ashtu si paska shkruar zt. Floriani, dhe aty qėndron problemi kryesor qe nuk bėhet fshirja e anėtarve joaktiv, megjithate kemi bėrė edhe fshirje tė emrave e do tė fshijmė disa por jo tė gjithė, apo mė konkretisht e kam fjalėn tek ata qe u regjistruan gjat 21 majit ku tė gjithė do tė fshihen.

Nė te ardhmen ndoshta do te aplikojmė edhe njė kriterium tė tillė pra ata tė cilėt nuk kyqen fare per njė kohė tė caktuar (gjatė) e qe nuk kan afishuar do te fshihen, por pėr momentin nuk do tė ndermarrim diq nė lidhje me ketė propozim.


Me nderime Bond

Kodra
05-06-05, 21:19
[b]

**********
**********
**********


Ju falemnderoj tė nderuar Floriani,Arvaniti dhe ju z.Bond .

Mendoj se ishte njė freskim i ideve tona pėr njė numėr tė madh anėtarėsh joaktiv.

Nėse e parashihni se kjo NėnTemė ėshtė e tepėrt atėher do tju isha mirėnjohės qė ta mbyllni.

Me Nderime
Kodra

florian
05-06-05, 22:45
pershendetje kodra

problemi qendron por nuk mund ta dim se cili nuk shkruan se nuk ka mundesi per momentin dhe cili nuk shkruan se nuk don ky esht problemi.