PDA

View Full Version : pershendetje


prishtinasja_ch
05-06-05, 16:53
Gezohem qe bej pjese ne mesin e juaj une vi nga Prishtine dhe jetoj ne CH.Shpresoj se do te gjejme gjuhe te perbashket dhe do te kalojme qaste te mira se bashku...
Jetoj vetem dhe deshiroj te gjej shoqeri ne mesin tuaj...

Pershendetje nga Prishtinasja

Arb
05-06-05, 16:54
Mire se ke ardhur Prishtinase!

Kalofsh mire ne Forum!

ARVANITI
06-06-05, 11:48
Mire se ke ardhur Prishtinase!

Kalofsh mire ne Forum!

Mire se erdhe

Ja kalofsh sa me bukur ne forum

Miqesisht

ARVANITI

DEA
06-06-05, 13:02
Prishtinasja ju deshiroj mireseardhje dhe argetim maximal ne Forumin Dardania.


DEA

ARVANITI
06-06-05, 16:23
Arb,

ate citimin tend e bera padashje.

Kisha harruar. Sapo e pashe, pa ndo1 qellim

Miqesisht

ARVANITI

Arb
06-06-05, 16:35
Arb,

ate citimin tend e bera padashje.

Kisha harruar. Sapo e pashe, pa ndo1 qellim

Miqesisht

ARVANITI

Hic mos ni...

Prishtinase, mire se ke ardh edhe nje here!

Gentiana
07-06-05, 15:55
Prishtinase mire se na vjen.ēdo te mire per ty,dhe shpresoj te kesh argetim ne mesin e Dardanasve.

Me nderime

Genta

Agroni22
07-06-05, 18:08
pershendetje PRISHTINASE dhe kalofsh mire ne mesin tone

dr1ta
07-06-05, 20:44
Mire se erdhe prishtinasja ...ja kalofsh sic esht me se miri ketuMe nderime

Drita

Kodra
07-06-05, 21:22
***********
***********
***********

Edhe unė tė dėshiroj mirėseardhje e nderuara prishtinase

Edon
08-06-05, 17:54
Mir se paskeni ardh shoqe..
Edoni

PAOLINA
12-06-05, 14:44
Hi prishtinajsa_ch, mire se na erdhe shpresoj se do gjejsh plot shoqeri ne mesin tone... kalofsh bukurPrsh...

Artisti
27-08-05, 20:29
prishtinasja_ch ku je mbet 8 postime e me siguri tu ka ndal rryma


mir se ke ardh edhe mir se vjenArtisti