PDA

View Full Version : Kush jam?


Kupid
07-06-05, 15:11
skam nevoj me tregu kush jam, krejt pom njef.
per dashuri ne internet, nuk kam qef.
boll e bukur jam po s'jam Hollywood star.
nuk jam grek, nuk jam italian, jam shqiptar.
jam shum e vjeter po kam mend e ri.
engjulli jam, po Dreqi kam kusheri.
:)

Murgesha
07-06-05, 15:43
Kupid mirė se na paske ardhė.
Por njė gjė se mora vesh nga prezentim yt.
A je mashkull apo femėr, se nga leximi i prezentimit smunda ti bi nė fije??
Sidoqoftė miqėsisht kalo bukur.

Gentiana
07-06-05, 15:52
Pershendetje edhe nga un Kupid,dhe mire se vjen ne Forumin Dardan.

Qaste te kendshme te uron:

Genta

Kupid
07-06-05, 18:11
flm Murgesha edhe Gentiana. (dy mbretėreshėt e forumit)

ps: mashkull jam

dr1ta
07-06-05, 20:43
Mire se erdhe Kupid ...deshiroj disponim maximal ne fdDrita :)

DEA
07-06-05, 20:57
Kupid-i tybe mua krejt pome dukesh i gjinis asnjajse :lol: :lol: :lol: :lol:
Mire se vjen dhe qaste te mira ne FD ju deshiroj.DEA

Kupid
08-06-05, 00:35
[quote="dr1ta"]Mire se erdhe Kupid ...deshiroj disponim maximal ne fd

:)

Kupid
08-06-05, 00:43
[quote="DEA"]Kupid-i tybe mua krejt pome dukesh i gjinis asnjajse :lol: :lol: :lol: :lol:
Mire se vjen dhe qaste te mira ne FD ju deshiroj.ani ani, hahha. shkrimtar uniseksi jam, aa? :shock: :D
nuk di me ofendim ose kompliment ma bėrė. :?

Kaltrushi
08-06-05, 14:19
Kupid-i tybe mua krejt pome dukesh i gjinis asnjajse :lol: :lol: :lol: :lol:
Mire se vjen dhe qaste te mira ne FD ju deshiroj.DEA


i bashkangjitem kesaj mireseardhje dhe pershendetje...s

rafet llapjani
08-06-05, 14:32
Mire se vjen ne FD te deshiroj qaste te kendshme por shum seksi po dukshe ne foto :wink:

Kupid
08-06-05, 17:03
Kupid-i tybe mua krejt pome dukesh i gjinis asnjajse :lol: :lol: :lol: :lol:
Mire se vjen dhe qaste te mira ne FD ju deshiroj.DEA


i bashkangjitem kesaj mireseardhje dhe pershendetje...s
:roll: flm, i think :?

Kupid
08-06-05, 17:09
Mire se vjen ne FD te deshiroj qaste te kendshme por shum seksi po dukshe ne foto :wink:
hm..... mos gabo mė pėrdredh bishten tė lutem! :)
bishte im vetem ėshtė per duart femereve.

ARVANITI
09-06-05, 11:30
Mire se erdhe ne forum

Kupid
12-06-05, 04:00
ARVANITI, m.s.j.gj.

nice ikon

halla e madhe
12-06-05, 06:51
Kupid_sa thi i lezetshem qe qenke..hahaha..mire se na paske ardh pra :wink:

PAOLINA
12-06-05, 14:32
ahahhahahhaa

Mire se ke ardh, kalofsh sa ma mire....

Prsh..
:D :)

Kupid
13-06-05, 02:07
Kupid_sa thi i lezetshem qe qenke..hahaha..mire se na paske ardh pra :wink:

flm shum edhe e di jam #1.

Kupid
13-06-05, 02:11
mir se ju gjeta PAOLINA.

Kupid
20-06-05, 14:36
Nga: Odise
Pėr: Kupid
Postuar: 20.06.2005 14:25
Titulli: Pershendetje!
I nderuari kupid!


Nderroje foton nen nofke (nikname), ose paraqite foton tende origjinale, ose zgjedhe nje nga tabela e forumit, sikurse tjeret!


Respekt,

Odise

_________________
Dashuria ndaj atdheut eshte fuqi perendie!
HAHAHA

Kupid
20-06-05, 17:45
shoki odise,

me vjen keq po foto tam origjinal eshte ma pėshtirė se ikonin. kjo ikon eshte nga tabela e forumit, njet se tjeret. me respekt, nuk du me nderru foton per tani.

ps: oink

doGzona
20-06-05, 18:48
Odise me fal por shume disa foto e te tjereve qe
nuk jane per ti lene nuk te penguane pse kjo?

Nese e ke per shkak qe eshte nje icon e thiut ateher gabim je shume.

Pa keqkuptime.

doGzona
20-06-05, 18:51
Mire se paske ardh Kupid kalo mire.

dr1ta
21-06-05, 00:18
Kupid bash foton te lezetcme e ke :)

Kupid
21-06-05, 01:24
Mire se paske ardh Kupid kalo mire.
flm shum per mirkuptim 8) edhe mir se ju gjeta.

Kupid
21-06-05, 01:32
Kupid bash foton te lezetcme e ke :)

flm shum, me kalxu drejt, ma afer vertetje esht kjo foto se ikonat me muskuj. :)

doGzona
31-12-05, 06:52
I nderuari Kupid,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Luana
31-12-05, 09:31
Te uroj ket festen e Vitit te Ri 2006 dhe te deshiroj qe ky vite te sjell fat e lumturi ne gjirin tend familjar ...

http://www.riversongs.com/Flas/sunrise.html

Luana 8)