PDA

View Full Version : Cka mendoni per ekipin Manchester Utd me ardhjen e Gllazerit


the godfather
10-06-05, 18:50
---Dikur Mancha nen udheheqjen e e skotlandezeve dhe me trainerin Sir Alex Ferguson,ishte 8 here kampion i premier liges mori mbi 6 kupa FA,dhe njehere ishte kampion i "Champion League" dhe 1 here i kupes se botes ne ekipe.

Mancha pas 3 sezonave te deshtuara si ne premier lig gjithashtu edhe champion league i shitet miliarderit amerikan Malcom Gllazer.Shumica e e tifozeve te Man Utd nuk e deshirojne Gllazerin,"red devils" mendojne qe me ardhjen Mancha ka vdekur.

Cka mendoni ju se me ardhjen e Gllazerit Mancha a do te behet sikur qe ishte me pare "Dream team", apo do te shkaterrohet tersisht?


Man Utd dhe Kf PRishtina gjithmone ---------KAMPIONE.

NiRvAnA
04-08-05, 10:22
The Goodfather une pak tuten e kam ama apet po maj shpres nashti i ndodh qysh i ka ndodh chels-it kur i erdh Morinjo se dojshin edhe ata tifozt po qe tash eshte King n'Chels ishalla edhe Man.UTD ju ndodh njejt


Go Man.UTD Yuo Nr. ONE :twisted: :twisted:

____________________

Rock is My Life

NiRvAnA
06-08-05, 14:23
Sa i perket Ballakit lojtarit te Bajernit u flitke qe e ka shum afer kalim ne Man.UTD por Ballaki me 06.8.2005 deklaroj se nuk do ta lshoj Bajernin kshtu qe macha ka fillu te Rauli dhe Ronaldinjo :lol: :lol: :lol:


________________

SCARFACE