PDA

View Full Version : argomenti


argomenti .
15-06-05, 13:44
un jam argomenti dheme pelqejn gjerat e argomentura dhe bisedat me baz .

mir se ju gjeta.

argomenti .
15-06-05, 13:45
me pelqejn poezit ( dhe me sa kam par keni poezi te postuara qe me pelqejn jasht mase.
me pelqen deti por jo oqeani.
me pelqejn malet dhe debora .

mosha 25

DEA
15-06-05, 13:46
un jam argomenti dheme pelqejn gjerat e argomentura dhe bisedat me baz .

mir se ju gjeta.


Argomenti, mire se erdhe veq desha te te them se ketu ka biseda me baze dhe pa baze, me argumente dhe pa argumente, ty te mbetet vetem ta gjesh vehten se ku je.


Mire se erdhe..................................DEA

argomenti .
15-06-05, 13:47
tani po ja nis te kerkoj vendin tim .DEA ju falenderoj per urimet.

ARVANITI
15-06-05, 13:50
Mire se erdhe.

Sic tha edhe DEA, shume tema ketu jane pa argumenta :wink:

argomenti .
15-06-05, 13:58
e un do kerkoj ti argomentoj pa shum llafe se i kam bezdi .

Odise
15-06-05, 22:14
argomenti - mireseerdhe!

Po ate po kerkojme sa kohe! :wink:

Te deshiroj veprim argumentesh dhe te jeshe argument i gjalle!


Nderime!

Odise

GURI SYLAJ
16-06-05, 05:40
Nuk ke cka e kerkon vendin tend, vendi yt eshte ne mesin tone.

Mire se ke ardhe, merre kutine e dheze nja se ktu n'ode nganjehere bahet tym!

Pershendetje nga Guri Sylaj

Reana
16-06-05, 05:42
Guri tullug e paski bo :evil: me keta duhan :x

Argomenti mireserdhe, e ja pafsh hajrin anetaresimit ne FD :lol:

GURI SYLAJ
17-06-05, 21:46
Reana, ndac qile dritaren e ajrose pak ndac dil e flladitu, keshtu e ka oda edhe muhabeti, ndac dheze edhe ti nja e mesohesh edhe me tullug.
Me rrespekt Guri Sylaj

turisti
03-07-05, 10:50
:P Mire se erdhe,-argomenti- i nderuar.

Shpresoj se do ta gjejsh knaqersi ne mesin e njerzve te sinqert.Te deshiroj momentet e kenshme dhe argetim maksimal. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

Kercovari
03-07-05, 11:29
Mire se erdhe argomenti,kalu bukur ne mesin tone me te gjitha te mirat dhe mangesit q ekemi.

halla e madhe
03-07-05, 16:18
Argoment_Paske bere mire qe je regjistru ne Fd.Kalofsh si ma se miri :lol:

Honesty^uk.
03-07-05, 16:23
me pelqejn poezit ( dhe me sa kam par keni poezi te postuara qe me pelqejn jasht mase.
me pelqen deti por jo oqeani.
me pelqejn malet dhe debora .

mosha 25

Mire se rierdhe i nderuar
te deshiroj kenaqesi dhe argetim maximal se bashku ne shoqerine DARDANE

Honesty

dr1ta
11-07-05, 11:25
Mire se paske ardh argomenti , deshiroj caste te kendshme ne fd :)

florian
11-07-05, 17:38
Mire se paske ardh argomenti , deshiroj caste te kendshme ne fd :)


iku ai do kthehet me von ........