PDA

View Full Version : Une jam Bota_Sot


Bota_Sot
18-06-05, 21:20
Mirė se ju gjej tė gjithve kėtu nė kėtė forum tė kėndshėm. Unė jam njė djalosh i mirė. Jam njėzetepesė vjeēar dhe jetoj nė CH. Nė vitin 1994 kam ardhur nė CH. Nuk kam ardhur me dėshir, por babai im ka pas jetuar 20 vit qyqekallin vetėm nė CH dhe fakt qė ėshtė mėrzitur pėr gruajėn e tij, dhe kėshtu pas 20 vitesh kishte pas vendosur me na marr tė gjithve kėtu nė CH, qė t'na ketė tė gjithve afėr tij?!! I shkreti ishte pas mėrzitur shumė pėr gruajėn e tij, dhe na tha, pasi qė na pruri kėtu nė CH njė natė: Heeeee more birat e mi, po unė shkaku i kėsaj shtrigės sime ju prura kėtu, se kurrė se kishi pa kėtė CH me sy!! Hehehehhe, ne u terem vallah njėherė, nuk dishim se a hajgare po bėnė apo e ka me tė vėrtet. Hehhehe, jo bre, se hajgare e kishte pas pasur. Dhe unė kėtu nė CH jam tu studiu. Jam student i rrept dhe i fortė. E kam mėsimin nė kokė, dhe nuk dua asgjė tjetėr pėrveq se me mė ecėn mirė mėsimi, familja e mbi tė gjithat: SHENDETI. Do t'i gjej vehtes kohė qė tė jem kėtu nė mesin e juaj saherė qė ju nevoitem apo kam mundsi!! ky ishte fillimi im, e nėse dikush ėshtė mė shumė i interesuar pėr me dit nga unė, mė shkruani edhe nė PV, e tani mundem mė shumė hollėsi me ju dhėn, KUPTIHET kohė pas kohe. Machets guet und wünschi eu vu ganze herze ganz en schöne WEEKEND tė gjithve dhe kalofshim sa mė bukur tė gjithė kėtu, pa marr parasysh gjinia dhe POLITIKA hehehee. PSSSSSSSS: Ende BEQAR jam a_:::: eheehe

Murgesha
18-06-05, 21:31
Bota_Sot mirė se na erdhe nė FD.
Uroj qė tė kalojsh ēaste tė gėzueshme nė mesin tonė.

Artisti
18-06-05, 21:38
: Heeeee more birat e mi, po unė shkaku i kėsaj shtrigės sime ju prura kėtu, se kurrė se kishi pa kėtė CH me sy!!
.
.
.
.
.Machets guet und wünschi eu vu ganze herze ganz en schöne WEEKENDhahahahahahahahaahhaahhahahahahahahaa
birat
hahahahahahahhahahhahhahaahahahaah

ARVANITI
18-06-05, 22:03
Mire se na erdhe

Bota_Sot
18-06-05, 22:05
hhhhehe ARTISTI hehe me fal pash nje zot se kam bere nje gabim!!! Oh BIT emi kam menduar. ehhehehe BIRAT me falni ju lutem per gabim qe kam bere. Faleminderit per pritjen e juaj

DEA
18-06-05, 22:10
Bota_Sot mire se erdhe, kalo mire ketu me ne, e na me ju ishalla :lol:

Bota_Sot
18-06-05, 22:21
Ju falem nderit DEA, edhe une juve ju pershendes dhe ishalla kalojm siq eshte me se miri, ashtu siq e ka shkruar e then PERENDIA. Ani, si jeni e nderuara DEA? Si e kaloni kete mbremje?

Artisti
18-06-05, 22:35
Bota_Sot mir se erdhe ne FD

ski nevoj me kerku falje more po kam kesh shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm beso me za kam kesh

Kercovari
19-06-05, 13:39
Je i mireseardhur ne mesin tone me shprese se do te ia kalosh mire si te do zemra.Gjitha te mirat kudo qe te ndodhesh.

halla e madhe
19-06-05, 14:06
Bota_Sot_mire se ke ardhe ne kete ode te madhe.Caste te hareshme dhe suksese ne studime.

Bota_Sot
19-06-05, 20:41
Hhehehe, oj ABUQE, faleminderit shume per kete mikpritje dhe faleminderit qe me uroni fat ne studime, se vallah tash kam plot PROVIME e GJIJGA BUBA hehe, faleminderit edhe nje here. Kisss

Kupid
20-06-05, 02:45
hhhhehe ARTISTI hehe me fal pash nje zot se kam bere nje gabim!!! Oh BIT emi kam menduar. ehhehehe BIRAT me falni ju lutem per gabim qe kam bere. Faleminderit per pritjen e juaj
mos merzit shum pse edhe New York Times ka gabimat e tipografikes kani her. kur se per veti, mos vet sa gabimat boj.

Bota_Sot
22-06-05, 15:35
hhehe, miredita mire e keni zotri, se pa gabime NUK ka jete. Njeriu deri ne vdekje jeton me gabime, asnje njeri NUK ka lindur e as NUK vdes pa gabime. HHehhehe, por une ekam bere nje gabim qe eshte per te qeshur.... ju pershendes koleg i nderuar, se na mbyti VAPA paha nje zot, marova krejt, mami ka shku mu rrugav, e mua ma ka len QORBEN per me be gati!! Oh bre, me duket se kurre sun kam mu martu

Luana
22-06-05, 17:28
Bota_sot nick i mire qenka :wink:


Mire se erdhe ne Dardani te uroj qaste te kendshme ne mesin ton :wink:


Luana :D

Bota_Sot
22-06-05, 19:53
Mire se ju gjej, ju prift e mira tere jeten qofshi faqe bardh!! Ben edhe ZESHKANE ehhehehe, Si jeni LUANA?? Si kaloni???

Luana
22-06-05, 19:56
Mire se ju gjej, ju prift e mira tere jeten qofshi faqe bardh!! Ben edhe ZESHKANE ehhehehe, Si jeni LUANA?? Si kaloni???

hehehh zeshkanja eshte edhe me e mire :wink:

nom nom jam , hala po me punojn kembet edhe duart me perdor internetin :lol: :lol: :lol:

e ju :?:

Bota_Sot
23-06-05, 14:31
Miredita LUANA e nderuar. Me falni qe nuk ju kam pergjigjur deri me tani. Po edhe une sikur ju zeshkan, edhe jma kogja i bukur a. syri i keq mos pe p'aft e hajt. ehehhehe TAsh po ja therri ne PISHIN se jam kall krejt nga vapa, plus edhe nga femrat me MINI MINI ne shkolle, ufaaaaaaa

BYE LUANA have a NICE day and kiss for you

Arb
23-06-05, 15:03
Mire se ke ardh Bota Sot!

Bota_Sot
26-06-05, 09:48
Miremingjesi Arb. Pak me vones po iu pergjigjem juve, por nuk ju kam harruar i nderuar. Mire se ju kjam gjetur dhe kalofshim mire e bukur ne kete forumin tone te MREKULLUESHEM. TAsh sa u zgjova, na mbyti ketu ne CH vapa. Oh zot na ndihmo

dr1ta
27-06-05, 17:11
Welcome Bota_sot kalofsh sa me mire ne fd :wink:

Bota_Sot
27-06-05, 17:48
Mire se ju kam gjetur e nderuara DRITA. Shpresoj dhe me vjen mire nese jeni shendosh dhe rehat!!!