PDA

View Full Version : schütze


Faqet : [1] 2

schütze
07-05-05, 17:59
Ju pershendes nga zemra te gjith antaret e keti forumi,ju deshiroj disponim sa ma te mir dhe te kalojn sa me mir ne FD.

me respekt
schütze

dr1ta
07-05-05, 19:43
Pershendetje shutze mire se paske ardh ...ja kalofsh sa me mire ketu :wink:

schütze
07-05-05, 19:48
Pershendetje shutze mire se paske ardh ...ja kalofsh sa me mire ketu :wink:
flm e nderuar,mir se ju gjeta,je e pershendetur nga un,dhe deshiroj te kalojm sa me mir se bashku :wink:
me nderime
schütze

doGzona
07-05-05, 23:51
Mire se keni ardhe schutze.
Ju pershendes dhe disponim sa me te mire ju uroje
ketu ne FD dhe kudo qe ndodheni.

Me respekt
doGzona

e_martumja
07-05-05, 23:55
mire se erdhe ne forum, te deshiroj disponim te kendshme dhe cdo te mire.


pershendetje nga e_martuara

schütze
07-05-05, 23:58
Mire se keni ardhe schutze.
Ju pershendes dhe disponim sa me te mire ju uroje
ketu ne FD dhe kudo qe ndodheni.

Me respekt
doGzona
Flm e nderuar,mir se ju gjeta dhe pershendetje te ngrohta nga schütze

ShEjToNkA
07-05-05, 23:59
Schütze ,mirë se na ke ardhë në FD-në e mrekulluarë me FD-ta mrekulli në vete :lol: :lol:

Të përshëndes ku do që je dhe të dëshirojë caste nga më të bukurat në FD!

schütze
08-05-05, 00:02
mire se erdhe ne forum, te deshiroj disponim te kendshme dhe cdo te mire.


pershendetje nga e_martuara
te pershendes edhe ty e nderuara e_martuar,mir se ju gjeta dhe jam i nderuar qe gjindem ne mesin tuaj FD

turisti
08-05-05, 00:05
Ju pershendes nga zemra te gjith antaret e keti forumi,ju deshiroj disponim sa ma te mir dhe te kalojn sa me mir ne FD.

me respekt
schütze

Mire se erdhe dhe kalofsh mire. :P


Me respekt,
TURISTI. :P :wink:

Gjumashja
08-05-05, 08:14
mire se na gjete schutze te uroj qdo te mire :wink:

schütze
08-05-05, 11:32
Schütze ,mirë se na ke ardhë në FD-në e mrekulluarë me FD-ta mrekulli në vete :lol: :lol:

Të përshëndes ku do që je dhe të dëshirojë caste nga më të bukurat në FD!
Mir se ju gjeta ojjjjjj shejtank ooooooooo :lol: :lol: :lol: :lol:
flm e nderuar, te pershendes dhe shpresoj se do kaloj qaste te kendshme se bashku ne FD :wink:

schütze
08-05-05, 11:34
Ju pershendes nga zemra te gjith antaret e keti forumi,ju deshiroj disponim sa ma te mir dhe te kalojn sa me mir ne FD.

me respekt
schütze

Mire se erdhe dhe kalofsh mire. :P


Me respekt,
TURISTI. :P :wink:
flm i ndruar,mir se ju gjeta :wink:
dhe je i pershendetur nga schütze

schütze
08-05-05, 11:38
mire se na gjete schutze te uroj qdo te mire :wink:
Pata fat qe ju gjeta nje shoqeri si ju e nderuar Gjumashe :wink:
flm,te pershendes dhe te deshiroj qaste te kendshme :wink:

Gjumashja
08-05-05, 11:39
mire se na gjete schutze te uroj qdo te mire :wink:
Pata fat qe ju gjeta nje shoqeri si ju e nderuar Gjumashe :wink:
flm,te pershendes dhe te deshiroj qaste te kendshme :wink:
:D :wink:

Murgesha
08-05-05, 13:02
schütze mirë se na ke ardhë në forumin tonë.
Kalofsh sa më interesant.

schütze
08-05-05, 14:55
schütze mirë se na ke ardhë në forumin tonë.
Kalofsh sa më interesant.
Mire se ju gjeta mbretresh e nderuar :wink:

Naki
08-05-05, 18:56
Schütze-Shigjetar,Ju deshiroje mire se ardhje ne Forum qe te kaloni sa me mire.

Me nderime Naki

schütze
08-05-05, 19:25
Schütze-Shigjetar,Ju deshiroje mire se ardhje ne Forum qe te kaloni sa me mire.

Me nderime Naki
Flm i nderuar,mir se ju gjeta dhe kam nderin qe gjindem ne mesin e juaj :wink:
mbetesh i pershendetur nga un schütze

Dali!Keq
31-05-05, 23:02
schütze

Mire se ke ardhun Zotri,falemnderit ne pershendetje dhe ne ju pershendesim dhe ju deshirojme qaste te kendshme.

schütze
10-06-05, 21:53
schütze

Mire se ke ardhun Zotri,falemnderit ne pershendetje dhe ne ju pershendesim dhe ju deshirojme qaste te kendshme.
Dali!Keq te uroj gjith te mirat
edhe nje her te pershendes.
schütze

Luana
21-06-05, 21:49
Mire se na erdhe ne pallatin mbreteror , pak eshte me vones por te kerkojm falje , ma mire tash se kurr apo jo ? :lol: :lol: :lol:


Te urojm 1000 postimet e tua , dhe je shume i mrekullueshem i sinqert , gezohemi qe te kemi nji anetar sikur ty sepse deri me sot kurr nuk kemi pas asnji te keqe nga ti schütze pra edhe nji her
Mire se na erdhe ne Dardaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Te pershendes me plot sinqeritet Luana :wink:

Arb
21-06-05, 21:51
Urime per mbi 1000 postimet e tanishme!

Gjithe te mirat, dhe kalofsh mire ne forum!

Luana
21-06-05, 21:54
schütze desha te tregoj se ne ket temen e re ka marr pjes edhe Dogzona se ajo e organizoj por harrova ti a shkruj emrin e saj , :wink:

mirë mbetsh schütze :wink:

DEA
21-06-05, 21:56
Te gjitha te mirat dhe mireseardhje i deshiroj edhe une Shigjetarit te forumit :lol:

Arb
21-06-05, 22:00
schütze desha te tregoj se ne ket temen e re ka marr pjes edhe Dogzona se ajo e organizoj por harrova ti a shkruj emrin e saj , :wink:

mirë mbetsh schütze :wink:

Urime ciftit te ri! :wink:

doGzona
21-06-05, 22:31
schutze urime 1000 postimet e tua te mrekullueshme i nderuar.

Me te vertet jeni nje persone i dashure dhe i respektuar,
nje njeri qe e kuptone se cdo te thote shoqeria.
Keni nje zemer te bardh me plote sinqeritet.

Jeni i mrekullueshem vetem vazhdoni.

Urime dhe nje her.

Dhe te pershendet shume dhe te urone cdo te mire ne jeten tuaj.

doGzona

turisti
21-06-05, 22:34
Schutze i nderuar,

Urime nga zemra :P 1000 :P postime te merituara dhe mireseardhjen ne Pallatin Mbreteror.Te deshiroj çdo te mire.

Me respekt,
TURISTI.

doGzona
21-06-05, 22:35
schütze desha te tregoj se ne ket temen e re ka marr pjes edhe Dogzona se ajo e organizoj por harrova ti a shkruj emrin e saj , :wink:

mirë mbetsh schütze :wink:

mpuqq syn :wink:

Murgesha
21-06-05, 23:05
Schütze urime për shkrimet tuaja.
Më së shumti urime për qetësinë dhe gjakftohtësinë që ju tregoni me shkrimet tuaja. :lol:

schütze
22-06-05, 18:25
Mire se na erdhe ne pallatin mbreteror , pak eshte me vones por te kerkojm falje , ma mire tash se kurr apo jo ? :lol: :lol: :lol:


Te urojm 1000 postimet e tua , dhe je shume i mrekullueshem i sinqert , gezohemi qe te kemi nji anetar sikur ty sepse deri me sot kurr nuk kemi pas asnji te keqe nga ti schütze pra edhe nji her
Mire se na erdhe ne Dardaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Te pershendes me plot sinqeritet Luana :wink:
Flm shum e nderuar Luana,pershendetjet nuk jan te vona asnjeher.
Gezohem dhe jam shum i lumtur qe gjendem ne mesin e juaj e nderuar.
edhe njeher te falenderoj per keto fjal te sinqerta dhe te pershendes nga zemra,dhe te uroj qdo te mir ne jet.

me nderime
schütez

schütze
22-06-05, 18:27
Urime per mbi 1000 postimet e tanishme!

Gjithe te mirat, dhe kalofsh mire ne forum!
Flm i nderuar
gjithmon mbetesh i pershendetur dhe i respektuar nga un schütze

schütze
22-06-05, 18:30
Te gjitha te mirat dhe mireseardhje i deshiroj edhe une Shigjetarit te forumit :lol:
DEA flm per pritje e nderuar.
te pershendes nga zemra e nderuar
me respekt schütze

schütze
22-06-05, 18:42
schutze urime 1000 postimet e tua te mrekullueshme i nderuar.

Me te vertet jeni nje persone i dashure dhe i respektuar,
nje njeri qe e kuptone se cdo te thote shoqeria.
Keni nje zemer te bardh me plote sinqeritet.

Jeni i mrekullueshem vetem vazhdoni.

Urime dhe nje her.

Dhe te pershendet shume dhe te urone cdo te mire ne jeten tuaj.

doGzona
E nderuara goGzona,me vjen mir dhe kam nderit te jem ne mesin e juaj
Fjalet,mirsjellja e juaj dhe nderi i juaj tregon karakter te lart njerzor,dhe meriton respekt te veqant e nderuar :wink:
te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne jet kudo qe ndodheni

me respekt dhe dashuri
schütze

schütze
22-06-05, 18:54
Schutze i nderuar,

Urime nga zemra :P 1000 :P postime te merituara dhe mireseardhjen ne Pallatin Mbreteror.Te deshiroj çdo te mire.

Me respekt,
TURISTI.
Mir se ju gjeta i nderuar TURISTI :lol: :wink:
edhe un ju pershendes dhe ju uroj qdo te mir ne jet
me nderime
schütze

halla e madhe
22-06-05, 18:59
schütze_Urime 1000 postimet tua!Suksese dhe plotesim deshirat te deshiron,halla :P

schütze
22-06-05, 19:02
Schütze urime për shkrimet tuaja.
Më së shumti urime për qetësinë dhe gjakftohtësinë që ju tregoni me shkrimet tuaja. :lol:
Flm per urimet e nderuar :wink:
te qet,te disponuar dhe te lumtur ndihemi gjithmon kur jemi ne mesin e juaj motrushe :wink:
me nderime
schütze

schütze
22-06-05, 19:54
schütze desha te tregoj se ne ket temen e re ka marr pjes edhe Dogzona se ajo e organizoj por harrova ti a shkruj emrin e saj , :wink:

mirë mbetsh schütze :wink:

mpuqq syn :wink:
shum her njeriu nuk e shpreh at qe e ka ne zemer, per nje apo tjeter arsye,por nje perqafim te fort nga lart ju dyav :wink:

Naki
22-06-05, 22:13
Shigjetar ju përgëzojë për hyrjen në Mbretëri ,postimet tuaja reflektojnë Harmoni ,respekt ndajë Forumistëve dhe mbi të gjitha Intelegjenc.

Urime postimi i 1000 më dëshirë që të na dhurosh edhe X shkrime Tjera.

Naki

schütze
23-06-05, 19:44
Shigjetar ju përgëzojë për hyrjen në Mbretëri ,postimet tuaja reflektojnë Harmoni ,respekt ndajë Forumistëve dhe mbi të gjitha Intelegjenc.

Urime postimi i 1000 më dëshirë që të na dhurosh edhe X shkrime Tjera.

Naki
Mir se ju gjeta i nderuar Naki,dhe jam i lumtur qe gjendem ne mesin e nje shoqerie te till siq jeni ju :wink:
Pershendetje te perzemerta keni nga un,dhe ju uroj qdo te mir ne jet.
dhe ju falenderoj shum per kto fjal te sinqerta i nderuar.
me respekt
schütze

Diana007
24-06-05, 12:29
Schütze me fal se tani e pash se paske bo 1000 :oops:

Urime dhe te deshiroj edhe shum shkime tjra

Te pershendes dhe kalofsh sic don vet

Diana :)

dr1ta
24-06-05, 12:36
Urime tejkalimin e 1000 postimeve schutze , deshiroj argetim maximal ketu ne fd.

Te pershendes

Daja POLIC
24-06-05, 16:16
schütze urime urime edhe shum postime tjera jarabi :lol: :lol:

GURI SYLAJ
24-06-05, 20:22
Schütze urime dhe ti duhet gjithmone me ia qellu.


Pershendetje nga Guri Sylaj

Gentiana
24-06-05, 21:28
Phaaaaaaaa edhe ksaj radhe qenkna vunuar per urim.

Urime o Schütze, edhe uroj ti bejsh xxxxxxxx shkrime tjera.

Mbremje te kendshme te uron:
Genta

schütze
24-06-05, 21:41
Schütze me fal se tani e pash se paske bo 1000 :oops:

Urime dhe te deshiroj edhe shum shkime tjra

Te pershendes dhe kalofsh sic don vet

Diana :)
flm o BONDI i forumit dardan :lol: :lol:
Gjithmon mbetesh e pershendetur nga un e nderuar
me respekt
schütze

schütze
24-06-05, 21:57
Urime tejkalimin e 1000 postimeve schutze , deshiroj argetim maximal ketu ne fd.

Te pershendes
drita flm e nderuar
te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne jet
me nderime
schütze

schütze
24-06-05, 22:01
schütze urime urime edhe shum postime tjera jarabi :lol: :lol:
flm o "Daja POLIC" po qysh jo more,sa te kem koh :lol:
te pershendes i nderuar
me respekt
schütze

schütze
24-06-05, 22:04
Schütze urime dhe ti duhet gjithmone me ia qellu.


Pershendetje nga Guri Sylaj
Po mundohem o GURI SYLAJ por nga njeher nuk po mundem breeeee :P
flm dhe gjithmon jeni te pershendetur i nderuar
me respekt
schütze

schütze
24-06-05, 22:09
Phaaaaaaaa edhe ksaj radhe qenkna vunuar per urim.

Urime o Schütze, edhe uroj ti bejsh xxxxxxxx shkrime tjera.

Mbremje te kendshme te uron:
Genta
me randesi mos me harru,se per vones nuk ka dert :P :P
flm e nderuar dhe xxxxxxxxxx te pershendes,dhe te uroj qdo te mir ne jet
me respekt
schütze

Bota_Sot
24-06-05, 22:14
Luana, mirembrema e nderuar. Deshta tju pershendes sonte. Si jeni dhe si ja kaloni?

schütze
28-06-05, 21:14
Luana, mirembrema e nderuar. Deshta tju pershendes sonte. Si jeni dhe si ja kaloni?
:roll: :roll: :roll: :roll:

schütze
02-07-05, 03:11
Me qen se jam shum bembel per te shkruar,po shfrytzoj rasti ketu per tju pershendetur ju te nderuar-e,Murgesha,Luana,DEA,Dreni,Kercovari,Lazdrani,Gent iana,doGzona,Domira,Naki,turisti,laliloli,Gjumashe n,Dianen,Psikologun dhe ju te gjithve qe nuk munda te ju ceku me emer,ju uroj gjith te mirat ku do qe jeni,suksesi,fati,lumturia,harmonia dhe dashuria ju perzjellt ne qdo hap te jetes suaj.
me nderime
schütze

Kercovari
02-07-05, 09:34
Je i pershendetur edhe nga une Schütze,kalo si eshte me mire kudo qe te ndodhesh.

turisti
05-07-05, 22:40
:P Shutze i nderuar,

Te pershendes duke te deshiruar te gjitha te mirat ne jete.qofsh i lumtur gjithmone.

Me respekt,
TURISTI. :P

schütze
06-07-05, 15:25
Je i pershendetur edhe nga une Schütze,kalo si eshte me mire kudo qe te ndodhesh.
Kercovari i nderuar flm per viziten tuaj :wink:
te pershendes
me nderime
schütze

schütze
06-07-05, 15:27
:P Shutze i nderuar,

Te pershendes duke te deshiruar te gjitha te mirat ne jete.qofsh i lumtur gjithmone.

Me respekt,
TURISTI. :P
turisti flm
gjithmon je i pershendetur dhe i respektuar nga ana ime
me nderime
schütze

laliloli
08-07-05, 22:20
pershendetje te perzemert per juve schutze ,kaloni sa me mire ketu

Prishtinasja_
10-07-05, 09:08
Schütze te pershendes !!!!

schütze
10-07-05, 15:42
pershendetje te perzemert per juve schutze ,kaloni sa me mire ketu
I nderuari laliloli flm shum,te uroj gjith te mirat ne jeten tuaj
me respekt
schütze

schütze
10-07-05, 15:45
Schütze te pershendes !!!!
Prishtinasja_ flm per viziten tuaj ne oden time :)
Te pershendes e nderuar,te uroj gjith te mirat ku do qe ndodheni
me nderime
schütze

Kodra
15-07-05, 20:26
*********
*********
*********

schützeeee,përshëndetjeeeeee


Kodra

schütze
19-07-05, 18:21
*********
*********
*********

schützeeee,përshëndetjeeeeee


Kodra
Kodra flm i nderuar
je edhe nga schütze i pershendetur
kalovsh qaste te bukura

laliloli
19-07-05, 18:54
Schutze te pershendes shoki se beli edhe ju keni shume mungesa
te uroj gjithe te mirat

Reana
20-07-05, 06:16
Shigjetari,

kalofshi mire dhe jave te rehatshme!

Reana

Diana007
20-07-05, 08:18
Schütze shyqyr Zotit se esht copy & paste :lol: se si vshtir me ta shkru emrin ahahahhaahah , nejse te pershendes i nderuar dhe te uroj gjitha te mirat :D

Me respekt Diana :wink:

schütze
20-07-05, 22:28
Schutze te pershendes shoki se beli edhe ju keni shume mungesa
te uroj gjithe te mirat
laliloli
flm i nderuar per viziten tende ne oden time
po o lali vetem mungesat nuk po na mungojn :(
te pershendes i nderuar

schütze
20-07-05, 22:30
Shigjetari,

kalofshi mire dhe jave te rehatshme!

Reana
flm Reana
te pershendes dhe te uroj gjith te mirat ku do qe ndodhesh :wink:

schütze
20-07-05, 22:35
Schütze shyqyr Zotit se esht copy & paste :lol: se si vshtir me ta shkru emrin ahahahhaahah , nejse te pershendes i nderuar dhe te uroj gjitha te mirat :D

Me respekt Diana :wink:
flm bondi dardanis
edhe nese e shkruan shigjetar do ishte mir,por nese don edhe kinezisht shkruje se nuk ka problem :P :P :P
te pershendes dhe te uroj suksese ne jet
me nderime
schütze

Arb
14-08-05, 07:31
I nderuar Schutze,

Urime per afro 2000 postimet e deritanishme!

Mbetesh i pershendetur kudo qe je!

Diana007
20-08-05, 09:28
Schütze pershendeje i nderuar dhe kalofsh nje dit te mir e pa lodhje :)

Diana

turisti
11-09-05, 00:30
Schutze i nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 2000 :P postimeve te cilat jane freski e vertete ne forum.Shpresoj se edhe shume kohe do te shoqerohemi dhe shume postimet do ti lexojme nga teje.

Shendeti dhe gezimi qofshin gjithmone me ty.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

schütze
11-09-05, 21:26
I nderuar Schutze,

Urime per afro 2000 postimet e deritanishme!

Mbetesh i pershendetur kudo qe je!
me fal i nderuari Arb per vonesen
flm shum per urimin tuaj,je i pershendetur dhe i nderuar nga schütze

schütze
11-09-05, 21:27
Schütze pershendeje i nderuar dhe kalofsh nje dit te mir e pa lodhje :)

Diana
si gjithmon je e pershendetur e nderuara Diana007

schütze
11-09-05, 21:33
Schutze i nderuar,

Urime nga zemra tejkalimin e :P 2000 :P postimeve te cilat jane freski e vertete ne forum.Shpresoj se edhe shume kohe do te shoqerohemi dhe shume postimet do ti lexojme nga teje.

Shendeti dhe gezimi qofshin gjithmone me ty.

Sinqerisht,
TURISTI. :P
turisti
flm per fjalet dhe nderin qe me beni
je i pershendetur,i nderuar dhe i respektuar nga schütze
te deshiroj gjith te mirat,suksesi,fati dhe lumturia te percjellt ne qdo hap ne jeten tuaj kudo qe ndodhesh
me nderime schütze

laliloli
12-09-05, 14:52
Pershendetje dhe gjithe te mirat ti deshiron lali

me qdo rrespekt

schütze
18-09-05, 09:42
Pershendetje dhe gjithe te mirat ti deshiron lali

me qdo rrespekt
Flm lali
edhe ti je i pershendetur dhe i nderuar gjithmon nga schütze
me respekt
schütze

Murgesha
18-09-05, 10:43
Përshëndetje dhe çdo të mirë për ty i nderuari schütze

Murgesha!

GURI SYLAJ
19-09-05, 08:34
Pershendetje edhe nga ana ime i nderuari schütze.

Guri Sylaj

schütze
20-09-05, 20:47
Përshëndetje dhe çdo të mirë për ty i nderuari schütze

Murgesha!
Flm e nderuara Mbretresh :wink:
gjithmon je e pershendetur dhe e nderuar nga schütze
me respekt
schütze

schütze
20-09-05, 20:49
Pershendetje edhe nga ana ime i nderuari schütze.

Guri Sylaj
flm shoki
te pershendes dhe te uroj gjith te mirat kudo qe je :wink:
me nderime
schütze

vjeshta
22-09-05, 17:56
Te pershendes simpson me nje rrebesh shi :lol:
Vjeshta

schütze
23-09-05, 20:29
Te pershendes simpson me nje rrebesh shi :lol:
Vjeshta
:lol: :lol: flm qe ma flladite shpirim me nje rrebe shi :lol:
te pershendes dhe te uroj gjith te mirat kudo qe gjindesh :wink:
me respekt
schütze

turisti
03-10-05, 12:38
Schutze i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj jete te mire dhe te lumtur. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 13:33
Schütze te pershendesh nga thellsiiiiia e Zemres dhe kam nderin te kem nje shok si Ju :D , te uroj gjitha te mirat e kej Bote :wink:


ME shum respekt Diana :wink:

laliloli
15-10-05, 17:39
Nje pershendetje te perzemert te le ketu Schutze ,gjithe te mirat ne jeten tuaj ashtu siq ju deshironi

me rrespekt lali

schütze
18-10-05, 23:07
Schutze i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj jete te mire dhe te lumtur. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P
me fal shoki se me vones e pash ket pershendetje
TURISTI i nderuar,flm shum per nderin dhe respektin tend.
te pershendes dhe te uroj gjith te mirat ne jeten tende kudo qe je.
me respekt
schütze

schütze
18-10-05, 23:14
Schütze te pershendesh nga thellsiiiiia e Zemres dhe kam nderin te kem nje shok si Ju :D , te uroj gjitha te mirat e kej Bote :wink:


ME shum respekt Diana :wink:
me fal se me vones e pash ket postim
Diana bond i dardanis :lol: :lol:
flm e nderuar,gjithashtu kam nderin dhe knaqsin qe jam ne mesin tuaj :wink:
sinqerisht te pershendes,te uroj fat,lumturi,shendet dhe dashuri,qofshi gjithmon e lumtur.
me respekt dhe dashuri
schütze

schütze
18-10-05, 23:18
Nje pershendetje te perzemert te le ketu Schutze ,gjithe te mirat ne jeten tuaj ashtu siq ju deshironi

me rrespekt lali
flm i nderuar lali
gjithmon je i nderuar dhe i pershendetur nga schütze :wink:
fati dhe lumturia te perzjellt ne qdo hap te jetes suaj

me respekt
schütze

ninnela
18-10-05, 23:32
Prano pershendetjet e mia me te perzemerta! :wink:

dr1ta
18-10-05, 23:35
Shigjetari pershendetje , deshiroj gjitha te mirat juve dhe atij voglushit aty ne foto :) :wink:


Drita

schütze
21-10-05, 21:31
Prano pershendetjet e mia me te perzemerta! :wink:
Gjithsesi e nderuar,te falemenderoj shum nga zemra
gjithashtu te pershendes dhe te uroj gjith te mirat
me nderime
schütze

schütze
21-10-05, 21:35
Shigjetari pershendetje , deshiroj gjitha te mirat juve dhe atij voglushit aty ne foto :) :wink:


Drita
Drita flm shum.
gjithmon je e pershendetur dhe e uruar nga un
te pershendes dhe te uroj gjith te mirat ne jeten tuaj kudo qe ndodhesh
me respekt
Shigjetari

doGzona
22-10-05, 01:29
Pershendetje schütze,

Te deshiroi gjithe te mirat ne jete kudo qe gjindeni.

doGzona

Reana
22-10-05, 06:45
Pershendetje Shigjetari :wink: ,

Ju deshiroj gjithe te mirat dhe suksese, juve dhe familjes suaj!


(njashtu nese ju intereson se ku ju ka humbur shigjeta, sa per ilustrim, disa deshmitare me derguan kete foto :D te cilen po e postoj ketu :lol: )


http://www.beepworld.de/memberdateien/members88/habubja/m43_heart.gif

schütze
22-10-05, 19:40
Pershendetje schütze,

Te deshiroi gjithe te mirat ne jete kudo qe gjindeni.

doGzona
flm doGzona,te pershendes dhe te deshiroj qdo te mir ne jeten tuaj.
me respekt dhe dashuri
schütze

schütze
22-10-05, 19:51
Pershendetje Shigjetari :wink: ,

Ju deshiroj gjithe te mirat dhe suksese, juve dhe familjes suaj!


(njashtu nese ju intereson se ku ju ka humbur shigjeta, sa per ilustrim, disa deshmitare me derguan kete foto :D te cilen po e postoj ketu :lol: )


http://www.beepworld.de/memberdateien/members88/habubja/m43_heart.gif
Reana e nderuar te falenderoj nga zemra per viziten tuaj.
gjith ashtu te deshiroj gjith te mirat,suksese ne qdo hap,fati lumturia,dashuria te perzjellt ne qdo hat te jetes suaj :wink:

(bere mir qe me dhe informata se ku gjindet shigjeta ime,ta them te drejten,shum koh jam mundu me be nje gjujtje te sakt por nuk e kam besu qe e qelloj aq mir dhe tash do jam i qet pasi qe po e di se ku gjindet shigjeta e art :lol: :lol: :lol: )

me nderime
shigjetari

Flaka_1
22-10-05, 20:48
I nderuari SCHUTZE
Prano pershendetje te fresketa,te flakta,pa mase nga *Flaka*

schütze
22-10-05, 21:22
I nderuari SCHUTZE
Prano pershendetje te fresketa,te flakta,pa mase nga *Flaka*
e nderuar Flaka
flm shum per ket freski qe me solle ne ket mes nat :lol:
gjithashtu te pershendes nga flaka e zemres,dhe te deshiroj nje mbremje te kendshme :wink:
me respekt
schütze

rilinda
23-10-05, 00:42
Çdo çast e kalfsh në hare o i nderuar :lol:

schütze
23-10-05, 19:19
Çdo çast e kalfsh në hare o i nderuar :lol:
flm rilinda
te pershendes nga zemra e nderuar
qdo te mir ne jet te deshiron schütze

Murgesha
23-10-05, 20:23
schütze prano një përshëndetje nga zemra.

vjeshta
24-10-05, 16:50
Une po vij e ti po ike :lol:
Po ta le nje pershendetje te fresket.
Nga Vjeshta

schütze
25-10-05, 18:05
schütze prano një përshëndetje nga zemra.
flm motrushe :wink:
te pershendes dhe te uroj gjith te mirat dy dhe familjes tende e nderuar :wink:

me respekt per ju
schütze

schütze
25-10-05, 18:11
Une po vij e ti po ike :lol:
Po ta le nje pershendetje te fresket.
Nga Vjeshta
qyqyyyyy e qysh mos me ik prej vjeshte si do me na merdhi kaq heret :lol: :lol: :lol: :lol:
flm e nderuar vjeshta
gjithashtu te pershendes dhe te uroj jet te gjat pa brenga :wink:
me respekt
schütze

Gentiana
25-10-05, 18:21
Schütze nje pershendetje ke edhe nga ;
Genta :wink:

Kercovari
26-10-05, 16:47
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

schütze
26-10-05, 21:39
Schütze nje pershendetje ke edhe nga ;
Genta :wink:
flm Genta
gjithmon je e pershendetur dhe e respektuar nga schütze

me respekt
schütze

schütze
26-10-05, 21:56
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.
i nderuari Kercovari
ndoshta kam drejt te prekem apo te lendohem me keto fjal qe mi the,dhe nuk e di se si te ka lind kjo ide :roll:
i nderuar,me deshir lexoj dhe kontaktoj me ju se me pelqejn shkrimet tua qe gjithnje jan te shoqruara me humor,per mua je nje njeri shum i respektuar,i nderuar dhe me deshir kontaktoj me ju
shpesh her edhe kur nuk jam ne disponim,shkrimet tua humori juaj me bejn te disponohem
por te kerkoj falje nese nuk jam sjellur me ju si duhet,dhe ju kam shty te mendoni keshtu.
Kercovari te pershendes dhe te deshiroj gjith te mirat ty dhe familjes suaj
ku do qe ndodheni

me respektin me te madh per ju
schütze

Sy_kaltra
13-11-05, 13:16
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_youcare/1011-014-12-1042.gif

schütze
21-11-05, 21:03
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_youcare/1011-014-12-1042.gif
ah moj Sy_kalter,kjo foto me ben te rikujtoj qastet me te mir qe kam pas ndonjeher me ty :lol: :lol: :lol: :lol:
flm zemrushe per ket foto prekse
te pershendes nga zemra
schütze

Honesty^uk.
21-11-05, 21:31
Pershendetje per ju i nderuar, cdo te mire ne jete te deshiron

Honesty

Diana007
24-11-05, 09:47
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Flaka_1
25-11-05, 03:48
Pershendetje i nderuar!


http://www.beepworld.de/memberdateien/members88/habubja/m43_heart.gif

schütze
27-11-05, 00:28
Pershendetje per ju i nderuar, cdo te mire ne jete te deshiron

Honesty
flm i nderuar Honesty^uk
je gjithmon i pershendetur dhe i nderuar nga schütze
me respekt
schütze

schütze
27-11-05, 00:31
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.
flm bondi i dardanis :lol: :lol:
te pershendes dhe te deshiroj qdo te mir ne jet
me respekt dhe dashuri
schütze

schütze
27-11-05, 00:36
Pershendetje i nderuar!


http://www.beepworld.de/memberdateien/members88/habubja/m43_heart.gif

http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/d030.gif flm Flaka e nderuar,gjithashtu te pershendes nga zemrahttp://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/g025.gif

Luana
27-11-05, 01:10
schütze , Te pershendes ku do qe je :wink:Luana :)

Naki
27-11-05, 18:28
Enkas një përshëndetje për Shuetze,duke i deshiruar një mbrëmje të mirë.


Naki

schütze
27-11-05, 22:05
schütze , Te pershendes ku do qe je :wink:Luana :)
flm e nderuar,gjithashtu te pershendes dhe te deshiroj qdote mir ne jet
schütze

Flaka_1
28-11-05, 16:07
Hi Schutze!

Te jem ketu e te kaloj pa te pershendet nuk me lejo shpirti !
Kam shume pershendetje dhe shume urime per ty o i Nderuar, qe te mirat dhe te mbarat te jene te pandashme nga ti !
Gjithe te mirat e kesaj Bote ti deshiron nga Zemra **Flaka**

schütze
28-11-05, 16:16
Hi Schutze!

Te jem ketu e te kaloj pa te pershendet nuk me lejo shpirti !
Kam shume pershendetje dhe shume urime per ty o i Nderuar, qe te mirat dhe te mbarat te jene te pandashme nga ti !
Gjithe te mirat e kesaj Bote ti deshiron nga Zemra **Flaka**
flm Flaka
me te vertet je nje njeri i veqant per mua
gjithashtu je e pershendetur,nderuar dhe e uruar nga un
te deshiroj gjith te mirat
me respekt dhe dashuri
schütze

Flaka_1
28-11-05, 16:23
Hi Schutze!

Te jem ketu e te kaloj pa te pershendet nuk me lejo shpirti !
Kam shume pershendetje dhe shume urime per ty o i Nderuar, qe te mirat dhe te mbarat te jene te pandashme nga ti !
Gjithe te mirat e kesaj Bote ti deshiron nga Zemra **Flaka**
flm Flaka
me te vertet je nje njeri i veqant per mua
gjithashtu je e pershendetur,nderuar dhe e uruar nga un
te deshiroj gjith te mirat
me respekt dhe dashuri
schützePaq nderin dhe te mirat oo Schutze, gjithe ashtu faleminderit nga ju !
Nga njehere vetem nganjeher njerezit kuptohen, ne heshtje, ne largesi, pa thene as nje fjale, koptohen me sy, po ashtu edhe vete shpirttat kuptohen si magji !

Miresi & Mbaresi per Ty*****
Me dashuri dhe seriozitet Flaka

Dreni30
29-11-05, 23:30
I nderuar Schutze

Nje pershendetje te ngroht vellazerore per ty i nderuar.

Gjithe te mirat.
Dreni.

Sy_kaltra
30-11-05, 10:12
http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_morning/1012-016-22-1042.gif

Sy_Kaltra.

schütze
30-11-05, 16:20
I nderuar Schutze

Nje pershendetje te ngroht vellazerore per ty i nderuar.

Gjithe te mirat.
Dreni.
flm shoki i nderuar
gjithmon je i nderuar dhe i respektuar nga schütze
te uroj gjith te mirat ty dhe gjith familjes suaj
me respekt
schütze

schütze
30-11-05, 16:24
http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_morning/1012-016-22-1042.gif

Sy_Kaltra.
Hi GUTEN ABEND
Qaste te mira e nderuar

schütze

Barbaroza
01-12-05, 14:47
schütze,pershendetje edhe nga une.Te uroj shume e shume te mira ne jete!

schütze
02-12-05, 22:06
schütze,pershendetje edhe nga une.Te uroj shume e shume te mira ne jete!
flm e nderuara Barbaroza :wink:
te pershendes dhe te uroj qdo te mir ne jet kudo qe ndodhesh
me respekt
schütze

Flaka_1
09-12-05, 05:33
Pershendetjet e mia te sinqerta Schutze,
Te deshiroj qdo te mire me mendje tek ti Flaka :!:

schütze
09-12-05, 20:32
Pershendetjet e mia te sinqerta Schutze,
Te deshiroj qdo te mire me mendje tek ti Flaka :!:
flm e nderuar
gjithashtu ju pershendes dhe ju uroj qdo te mir ne jeten tuaj

schütze

Honesty^uk.
09-12-05, 23:23
Pershendetje te thjeshte dhe te sinqerta per ju i ndeuar.
Shendeti, Gezimi, Lumturia qoft trekendeshi barabrinjes udheheqes i jetes suaj.

Respekt per ju
Honesty

Artisti
10-12-05, 10:50
schütze,

t pershendes shume dhe te deshiroj gjithe te mirat e kesaj bote.


Artisti

schütze
11-12-05, 14:42
Pershendetje te thjeshte dhe te sinqerta per ju i ndeuar.
Shendeti, Gezimi, Lumturia qoft trekendeshi barabrinjes udheheqes i jetes suaj.

Respekt per ju
Honesty
Honesty shoki i nderuar
ju flm shum per viziten tuaj dhe pershendetjet e sinqerta
te flm dhe te pershendes perzemersisht,te uroj qdo te mir ne jeten tuaj kudo qe ndodhesh,qofshi gjith mon me fal te mbar

me respekt per ju schütze

schütze
11-12-05, 14:44
schütze,

t pershendes shume dhe te deshiroj gjithe te mirat e kesaj bote.


Artisti
Artisti flm i nderuar
gjithmon je i nderuar dhe i respektuar nga schütze
te deshiroj qdo te mir ne jet

me nderime
schütze

Diana007
15-12-05, 11:14
Urime Ditelindja Shoki

Uroj qe ky vit te jet relizim i deshirave tua , paq shendet e lumturi ku do qe shkon :wink:

http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/HBD7.GIF

http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/PartyCake2.gifhttp://www.locolobo.net/bdayteddy.gif

Kercovari
15-12-05, 12:12
http://www.etaler.de/images/geburtstag.gif

Urime ditlindja i nderuar!

Gjitha te mirat ne jete u deshiron Kercovari.
Fati dhe lumturia qofshin gjithmon me ju.
Kercovari

schütze
15-12-05, 23:27
Urime Ditelindja Shoki

Uroj qe ky vit te jet relizim i deshirave tua , paq shendet e lumturi ku do qe shkon :wink:

http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/HBD7.GIF

http://d21c.com/AnnesPlace/Spec3/PartyCake2.gifhttp://www.locolobo.net/bdayteddy.gif
flm e nderuara Diana007
te pershendes nga zemra
si gjith here me respekt per ju
schütze

schütze
15-12-05, 23:29
http://www.etaler.de/images/geburtstag.gif

Urime ditlindja i nderuar!

Gjitha te mirat ne jete u deshiron Kercovari.
Fati dhe lumturia qofshin gjithmon me ju.
Kercovari
skoki i nderuar, te falenderoj nga zemra per urimet e juja
te pershendes dhe te uroj gjith te mirat ty dhe gjith familjes tuaj

me nderime schütze

spirl_girls
15-12-05, 23:35
Këtij urimi i bashkangjitem edhe unë duke të deshiru gjdo te mirë ne jete.

http://www.locolobo.net/bday1.gif

schütze
16-12-05, 00:01
Këtij urimi i bashkangjitem edhe unë duke të deshiru gjdo te mirë ne jete.

http://www.locolobo.net/bday1.gif
flm shum e nderuar
te falenderoj nga zemra per ket dhurat qe per mua asht e veqant :wink:
te pershendes nga zemra
me respekt per ju
schütze

ninnela
16-12-05, 01:18
Opaaaaaaaa te pershendes pra edhe une nga thellesia e zemres dhe te uroj datelindjen duke te deshiruar plotesimin e te gjitha enderrave ne jete


Me re spekt e juaja NINNELA :lol:

schütze
16-12-05, 01:23
Opaaaaaaaa te pershendes pra edhe une nga thellesia e zemres dhe te uroj datelindjen duke te deshiruar plotesimin e te gjitha enderrave ne jete


Me re spekt e juaja NINNELA :lol:
flm shum zemrushe
te pershendes gjithashtu dhe te deshiroj qdo te mir ne jeten tuaj kudo qe ndodhesh
me nderime i juaji schütze :lol: :lol:

Naki
27-12-05, 22:24
Në pragë të vitit të ri ju deshirojë shëndet,lumturi realizëm të dëshirave dhe apiratave.

Gëzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Dreni30
28-12-05, 00:36
I nderuar, tu plotesoft cdo deshire e juaj ne vitin qe po vjen.
'
Shendet lumturi me me te afermit tuaj

Urime 2006-ta

Dreni.

Domira
28-12-05, 03:45
I nderuar Schütze.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Uroj qe ky vit te sjelli shume gezime, mbaresi dhe sukese ne te gjitha sferat e jetes.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Luana
28-12-05, 06:42
Urime Viti i Ri 2006 te deshiroj fat e sukse e lumturi ne jet ty me gjithe familje ..
http://dingo.care-mail.com/photos/4/4873a.gif


Luana

halla e madhe
28-12-05, 09:06
Gezuar Viti i Ri 2006!

Caste te kendshme ne gjirin familjar te deshiron :halla e madhe

Diana007
28-12-05, 11:51
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Murgesha
28-12-05, 12:31
Për shëndet e lumturi të uroj Vitin e Ri.

Gëzuar 2006.

Murgesha!

rilinda
28-12-05, 13:04
http://img463.imageshack.us/img463/576/pershumvjet1ui.png (http://imageshack.us)

Barbaroza
28-12-05, 17:47
Gezuar Viti i Ri 2006.Ky vit qofte vit i realizimit te deshirave tua!

http://www.mindspring.com/~saness/img/fireworks/p62a.jpg

ninnela
28-12-05, 18:25
Gezuar VITIN 2006 i nderuar,duke te deshiruar qe shendeti, lumturia,gezimi,hareja dhe suksesi te jene me ty dhe familjen tuaj cdo here dhe kudo.


Me respekt per ju nga NINNELA :D :D :wink:

Kercovari
28-12-05, 19:58
http://ionanet.com/press/cards/newyer.JPG

Gezuar Viti i Ri 2006!

schütze
28-12-05, 22:23
Naki,Domira,Luana,halla e madhe,Diana,Murgesha,rilinda,Barbaroza,ninnela,Ker covari ju flenderoj nga zemra per urimet e juaja.
gjithashtu je pershendes dhe ju uroj nje vit te mbar

me respekt
schütze

laliloli
28-12-05, 23:18
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne çdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Arb
29-12-05, 00:06
I nderuar SHUTTZE,

Urime nderrimin e motmotit!

Qofte ky per ju nje vit me me shume mbaresi, mireqenje, e sukses!

Gjithe te mirat ju percjellshin vitin qe po afron!


Urojme qe kete vit te festojme nje vit historik te njohjes zyrtare te Pavaresise se Dardanise!

Zoti ju bekofte!

Zoti e bekofte Dardanine!

Zoti e bekofte Kombin Shqiptar!

Vigani
29-12-05, 03:00
http://www.dgreetings.com/newimages/newyear/newyeargrand01.jpg

Shume urime per ty, viti 2006 qofte vit realizues i te gjitha deshirave tuaja dhe familjes sate...

Viganica...

Gjumashja
29-12-05, 11:17
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 12:56
I nderuari schütze
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe çastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..çoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

spirl_girls
29-12-05, 17:10
Urime edhe per ju ky vit i ri 2006 !

http://www.locolobo.net/juletrae_2.gif

vjeshta
29-12-05, 17:18
***********Urime viti 2006************

Ju uroj qe ky vit te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.


Vjeshta

Kalt
29-12-05, 19:18
Schutze,

Te falenderoj perzemersisht per urimin dhe perfitoj qe te dergoj dhe une urimet me te mira per Vitin e Ri 2006!

Gezuar 2006!

Kalt

http://www.riversongs.com/Fla/newyrs.html

Gjebraili
29-12-05, 20:25
Shumë fatë e shumë gëzime, per vitin 2006

Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan

http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png


Me rrespekt, Gjebraili

DEA
29-12-05, 23:08
gezuar vitin e ri 2006
http://www.pohl-projekt.de/hgb/weihnachten/wn_004_640x480b.jpg
DEA

dr1ta
30-12-05, 00:54
Gezuar vitin e ri Schutze, deshiroj nje vit me plot gezim juve dhe familjes juaj .


Gezuar 2006


http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Gentiana
30-12-05, 02:51
Schütze gezuar dhe urime vitin e ri. Le t'jet ky vit me gjitha te mirat per ty dhe familjen tende.


http://www.apleasantpresent.com/Holiday/New_Year/Cards/Large/New%20Year%20Gold.jpg

M_u_k_i
30-12-05, 03:10
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

rafet llapjani
30-12-05, 04:25
Schütze gezuar vitin e ri me shume gezime dhe lumturi ne jet per ty.

me shume rrespek nga rafet llapjani.

turisti
30-12-05, 17:59
:P Urime viti i ri :P 2006 :P ,

Jete te gjate,te lumtur dhe plote realizime jetesore me momentet e lumtura,

Te deshiron,

TURISTI. :P

Flaka_1
30-12-05, 18:13
Hi Schutze !

Urime 2006 plotesim deshirash dhe qdo te mire e te mbare per ty dhe familjen tuaj !
Me dashuri si per hera Flaka :idea:

Kodra
30-12-05, 20:44
**********
**********
**********


schuetze i nderuar,

të përshëndes dhe të uroj Vitin e Ri ,me dëshirë që të jetë më i lehtë për ju dhe familjen e juaj.


Gëzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Psikologu
30-12-05, 20:47
I nderuar!

Gezuar Vitin e ri 2006..

Cdo të mirë e të mbarë për ju në të gjitha sferat..


Me nderime si cdo here;


Psikologu

Guri i madh
30-12-05, 21:09
schutze i nderuar urime vitin e ri 2006 e shum gzime ne jet

Espresso
30-12-05, 21:11
Schütze

Wünsch dir nen Guten Rutsch.

Sy_kaltra
30-12-05, 22:11
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

doGzona
31-12-05, 06:35
I nderuari schutze,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 12:15
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Arbëri
31-12-05, 12:26
G e z u a r viti i Ri 2006
Paqja, shendeti, lumturia qofshin me ju

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Arbëri

schütze
09-01-06, 13:20
Te nderuar-e
laliloli,Arb,Vigani,Gjumashja,Zana:ch,spirl_girl,V jeshta,Kalt,Gjebraili,DEA,drita,Gentiana,Muki,rafe t llapjani,turisti,Flaka_1,Kodra,Psikologu,Guri Madh,Espreso,Sy_kaltra,doGzona,tushja,Arberi
ju falenderoj nga zemra per urimet e juaja,gjithashtu je deshiroj gjith te mirat ju dhe familjeve tuaja,realizimin e qdo endrre ne ket vit

me respekt te madh
schütze

e_martumja
22-01-06, 20:39
Ju shprehi ngushllimet e sinqerta per ndrrimin e jetes te Dr Ibrahim Rugoves, nje intelektual pa kufi.

Lavdi jetës dhe veprës së Presidentit Dr. Rugova.Qoftë i lehtë dheu i Kosoves


MBURREMI ME PRESIDENT RUGOVA! VEPRA DHE PUNA E TIJ DO TE RROJ GJITHEMON NE ZEMRAT TONA! l

doGzona
22-01-06, 20:42
Shprehe ngushellimet me te thella me rastin e vdekjes se presindentit
tone Dr. Ibrahim Rugova, gjithmone do te jetoje ne mendjen dhe zemrat tona.


Ai nuk ka vdek! Ai eshte i gjalle!

Lavdi jetes dhe vepres se tije.

Kercovari
22-01-06, 20:44
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

Zana_ch
25-01-06, 15:32
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:28
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

schütze
29-01-06, 15:41
te nderuar-e,e_martumja,doGzona,Kercovari,Zana_ch,FrEsKiA ju falemenderit per ngushllimet e sinqera,

gjithashtu shfrytzoj rastin te ju shpreh ngushllimet me te sinqerta per ndrrimin e jetes se Presidentit ton Dr.Ibrahim Rugova ai nuk ka vdek, do te jeton gjithmon ne zemer te qdo shqiptari
Qoft i leht dheu i kosoves

Flaka_1
06-02-06, 19:56
Pershendetje dhe gjithe te mirat per ty!
Vetem per ty Schutze!

Nga Flaka e Flakte

Diana007
20-05-06, 17:23
Te pershendes i nderuar dhe gjitha te mirat , Diana

halla e madhe
31-05-06, 08:41
Pershendetje kudo qe je...doku ma shpesh djalo..hahahaa
halla e madhe:tongue:

schütze
01-06-06, 19:57
E nderuar Diana007 flm per pershendetjen
gjithashtu te pershendes dhe te uroj gjith te mirat
me respekt
schütze

schütze
01-06-06, 20:02
oj halla e madhe flm shum per pershendetjen
qe bra halla nuk po bahen punt se valla kaniher po me merr malli me hy ne forum por qka me ba
si nuk po muj me hy se .....
te pershendes dhe te uroj gjith te mirat ty dhe familjes tende
me respekt
schütze

e_martumja
03-06-06, 19:20
Oh shiqetar moti edhe ty nuk te kam pa ksajde, me shpres qe je mire dhe kalon sa ma bukur, te pershendes shume dhe cdo te mire ne jete.


e_martumja

Prishtinasja_
25-07-06, 21:31
Prano edhe pershendetje e mia i nderuari "Schütze" !!!! :biggrin: :tongue:

schütze
04-08-06, 18:26
Oh shiqetar moti edhe ty nuk te kam pa ksajde, me shpres qe je mire dhe kalon sa ma bukur, te pershendes shume dhe cdo te mire ne jete.


e_martumja
Oj shqiptare edhe mu me ka marr malli met taku ketu:biggrin: :biggrin: :biggrin:
flm e nderuara e_martumja per ket pershendetje
gjithashtu te pershendes nga zemra,dhe te uroj gjith te mirat ku do qe ndodhesh

me respekt
schütze

schütze
04-08-06, 18:31
Prano edhe pershendetje e mia i nderuari "Schütze" !!!! :biggrin: :tongue:
me knaqesi e nderuara Prishtinasja_ :smile: flm shum
gjithashtu te pershendes nga zemra,gjith te mirat

me nderime
schütze

Luana
05-08-06, 00:14
Shutze , te pershendes i nderuar dhe te uroj dite te kendshme verore ...:wink:

schütze
06-08-06, 11:08
Shutze , te pershendes i nderuar dhe te uroj dite te kendshme verore ...:wink:
Flm Luana
gjithashtu te pershendes dhe te uroj gjith te mirat ty ku do qe ndodhesh
si gjithmon me respekt per schütze

Agroni22
06-08-06, 22:57
pershendetje te perzemerta AGRONI

Artisti
12-08-06, 12:47
schützeeeeee pershendetjeeeee te madheeee


.

schütze
27-08-06, 16:49
pershendetje te perzemerta AGRONI
Flm i nderuar Agroni22
gjithashtu te pershendes dhe te deshiroj dhith te mirat ku do qe ndodhesh
me nderime schütze

schütze
27-08-06, 16:51
schützeeeeee pershendetjeeeee te madheeee


.
Artisti shoki i nderuar flm
gjithashtu je i pershendetur edhe nga un
me nderime schütze

Prishtinasja_
02-01-07, 17:58
Schütze i nderuar, :smile::smile:

Cdo te mira per ty ne vitin 2007... :biggrin:

Me respekt

Prishtinasja_

http://membres.lycos.fr/ulcinj/hpbimg/gezuar%20vitin.jpg

schütze
04-01-07, 22:00
Schütze i nderuar, :smile::smile:

Cdo te mira per ty ne vitin 2007... :biggrin:

Me respekt

Prishtinasja_

http://membres.lycos.fr/ulcinj/hpbimg/gezuar%20vitin.jpg
flm e nderuar Prishtinasja_
hajde ta cakrrojm nja per ket vithttp://mygirlyspace.com/myspacegraphics/images/banners/prod_645_32794.gif (http://www.mysugarspace.com/)

Xuki
04-01-07, 22:10
Gëzuar vitin e ri 2007!

Tu plotësofshin të gjitha dëshirat!

Xuki :smile:

schütze
07-01-07, 00:24
Gëzuar vitin e ri 2007!

Tu plotësofshin të gjitha dëshirat!

Xuki :smile:
Xuki flm i nderuar
te deshiroj gjith te mirat
me nderime schütze

Zero Cool
14-02-07, 23:04
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

Prishtinasja_
23-03-07, 19:14
Pershendetje Schütze !!!:smile:

http://ug2.kwick.de/ug/0036/8216/8478480_full,r,500x500.jpg

rafet llapjani
25-03-07, 06:06
Pershendetje i nderuar kalofsh ashtu siq ta don zemra e juaj.R.Llapjani.

~AmaZonA~
25-03-07, 10:07
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Buqja_ch
25-03-07, 10:55
Te pershendes kete dite pushimi dhe
dua te kalosh si eshte me se miri

Buqja

Sy_kaltra
25-03-07, 11:27
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

rilinda
02-04-07, 11:37
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:51
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

schütze
21-04-07, 17:38
TE nderuar-e
Zero cool,Prishtinasja,rafet llapjani,AmaZona,Buqja ch,Sy kaltra,rilinda,Djellza ju falenderoj nga zemra per pershendetjet e juja
Gjithashtu jeni te pershendetur nga zemra,ju uroj gjith te mirat e kesaj bote
me respekt
schütze

rilinda
21-04-07, 21:14
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

uck_aksh
23-04-07, 00:43
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:34
Pershendetje............

Luana
28-04-07, 20:25
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/016.gif

schütze
29-04-07, 19:29
Te nderuar-e rilinda,uck_aksh,gazi-de dhe Luana ju falederoj per viziten e juaj ne oden time
gjithashtu ju deshiroj gjith te mirat

me respekt schütze

Prishtinasja_
29-04-07, 19:31
Schütze mbasi edhe qenke per momentin online shfrytezoj rastin me te pershendet !! :biggrin:

Gjithashtu te deshiroj edhe nje jave te mbare !!! :wink:

schütze
29-04-07, 20:15
Schütze mbasi edhe qenke per momentin online shfrytezoj rastin me te pershendet !! :biggrin:

Gjithashtu te deshiroj edhe nje jave te mbare !!! :wink:
flm shum e nderuar
gjithashtu te pershendes dhe te uroj gjith te mirat
me respekt schütze

ssara
30-04-07, 07:21
Erdha te pershendes i nderuar duke te deshiruar nje fillim te mbare te javes

Naki
03-05-07, 17:37
Ka kohë që nuk kam vizituarë lagjen e përshëndetjeve,sot në këtë ditë të bukur pranverore kamë pregaditur qanten e piknikut dhe po trokasë në qdo derë në kater anët e botes ,po ju gjejë do të ndalem të pijë me ju nga një kafe në të kunderten ju lë në kutin tek porta e juajë përshëndetjet e sinqerta që kjo ditë tju sjellë një suprizë të vogel,simbolike për respektin qe kamë për ju!

Të nderonë Naki

rilinda
06-05-07, 18:47
Përshëndetje të sinqerta!

Shëndet!
Rilinda

Dreni30
06-05-07, 19:58
schutze, erdha ketu me ju pershendet, duke ju deshiruar fat e lumturi ne cdo hap te jetes tuaj.
Si gjithe per ju,

Dreni.

LuLjaa
07-05-07, 17:24
schutze Pershendetje i nderuar ku do qe je.

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

Zero Cool
10-05-07, 13:08
Flm per pershendetjet qe mi ke bere gjate kohes qe nuk isha ketu. Nje dite te kendshme te uroj.
Respekt ZC

ssara
10-05-07, 15:37
Te pershendees dhe te uroj nje dite sa me te bukur.........

schütze
13-05-07, 22:22
Te nderuar-e ssara,Naki,rilinda,Dreni30,Lulja,Zero Cool,ssara ju falenderoj per pershendetjet e juaja, gjithashtu ju pershendes dhe ju deshiroj gjith te mirat kudo qe jeni

me respekt per ju
schütze

vjeshta
22-05-07, 02:39
Pershendetje dhe respekt per juve.


Vjeshta!

uck_aksh
24-05-07, 04:23
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

tushja
28-05-07, 21:21
http://www.rosengruss.de/bilder/1157_big.jpg

Një buqetë lule në shenjë respekti!

Ju nderonë Tushja

rilinda
28-05-07, 23:22
Jeta të servoftë përplot befasira të këndshme!

Shëndet!
Rilinda

Zero Cool
02-06-07, 11:32
Vikend te bukur te uroj i nderuari mik.

schütze
03-06-07, 04:17
Pershendetje dhe respekt per juve.


Vjeshta!
E nderura vjeshta flm per viziten tuaj
gjith ashtu te pershendes nga zemra, te uroj gjith te mirat kudo qe ndodhesh

me respekt
schütze

schütze
03-06-07, 04:20
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg
i nderuar te falenderoj per ket pershendetje
gjithashtu te pershendes dhe te uroj gjith te mirat

me respekt
schütze

schütze
03-06-07, 04:23
http://www.rosengruss.de/bilder/1157_big.jpg

Një buqetë lule në shenjë respekti!

Ju nderonë Tushja
E nderuar ne knaqesi pranoj ket buqet me lule,te falenderoj nga zemra
te pershendes dhe te uroj gjith te mirat ku do qe ndodhesh

me dashuri dhe respekt per ju
schütze

schütze
03-06-07, 04:27
Jeta të servoftë përplot befasira të këndshme!

Shëndet!
Rilinda
e nderuar flm per keto fjal te bukura
gjith ashtu te pershendes dhe te deshiroj gjith te mirat e kesaj bote

me respekt si gjithmon per ju
schütze

schütze
03-06-07, 04:32
Vikend te bukur te uroj i nderuari mik.
i nderuar te falenderoj nga zemra
gjith ashtu te pershendes dhe te uroj gjith te mirat e kesaj bote

me respekt te veqant per ju
schütze

Giovanni
03-06-07, 15:06
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.

schütze
07-06-07, 13:28
Te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te kendshme.

Giovanni.
FLM i nderuari giovanni
gjithashtu te pershendes dhe te uroj gjith te mirat
me respekt
schütze

aLbaChiCk
07-06-07, 16:13
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/StoppingBy.gif

schütze
09-06-07, 12:53
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/StoppingBy.gif
flm e nderuar per viziten tuaj ne oden time
te pershendes dhe te uroj gjith te mirat

me respekt schütze

rilinda
09-06-07, 15:06
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

Diana007
09-06-07, 18:36
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

instruktori
10-06-07, 02:21
Vikend te kendeshem


Instruktori

luckyman
10-06-07, 14:30
Tung..............

aLbaChiCk
10-06-07, 18:04
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/roses.gif

Grüß von aLbaChiCk

Zero Cool
14-06-07, 19:05
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

schütze
17-06-07, 22:44
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif
rilinda e nderuar flm shum per respektin e juaj
gjithmon je e respektuar dhe e nderuar nga schütze

me respekt
schütze

schütze
17-06-07, 22:45
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)
Mtrusheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee flm shum, gjithashtu te uroj gjith te mirat e kesaj bote
me nderime
schütze