PDA

View Full Version : Prishtinasja_


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7

Artisti
25-06-05, 10:37
te pershendeeess qummmmmm qummmmmmm

t uroj qe studimet mi kry sa ma shpejt
edhe mi ja nis punes hahahaha :wink: :wink:

:) :lol:

Murgesha
25-06-05, 11:46
Prishtinasja kėtij urimit tė Astritit i bashkangjitem edhe unė.

Suksese nė studime tė dėshiron Murgesha.

Diana007
25-06-05, 13:00
Pishtinase po te pershendeti edhe un , dhe sukese ne studime

Diana :wink:

DEA
25-06-05, 13:51
Prishtinasja prano urime te sinqerta edhe nga une :wink:

turisti
25-06-05, 13:59
Prishtinasja e nderuar,

Te pershendes shume.

TURISTI.

Prishtinasja_
25-06-05, 17:30
ARTIST te falemnderit shum per urimin tend !!!!! TE FALEMNDERIT SHUM !!!!!

Por mos te harroj ti falemnderohem edhe :
MURGESHES
DIANA 007
DEA
TURISTIT

JU SHPERBLEFT ZOTI ME GJITHAT TE MIRAT NE JETE !!!!!!!! :D :D

Me Respekt Prishtinasja_

turisti
05-07-05, 23:07
Prishtinasja e nderuar,

Te pershendes dhe te deshiroj argetim te mire kudo qe te jesh. :wink:

Me respekt,
TURISTI. :P

Prishtinasja_
06-07-05, 17:39
Turist te falemderit shumm !!!!!

Edhe une te pershendes dhe gjdo te mirat !!! :D

Agroni22
06-07-05, 20:37
pertshendetje per prishtinasen nga une AGRONI

Prishtinasja_
07-07-05, 14:55
pertshendetje per prishtinasen nga une AGRONI

Te falemnderit Agron !!! Gjithashtu edhe une te pershendes dhe kalo bukur!! :)

schütze
08-07-05, 21:52
pershendetj e nderuara Prishtinasja
te uroj gjith te mirat ku do qe je
me nderime
schütze

halla e madhe
17-08-05, 20:01
Prishtinasja_Ja edhe halla e fundit te viztoj kete oden tende me nje tog deshirash per TY :P

e_martumja
17-08-05, 20:06
Prishtinase ku mo mshifesh more qe ste pasna pa :lol: pershendetje dhe cdo te mire te deshiron e_martumja.

dr1ta
18-08-05, 00:30
Prishtinase ku mo mshifesh more qe ste pasna pa :lol: pershendetje dhe cdo te mire te deshiron e_martumja.


Une e kam pa ndonjher te votimet :P

TE pershendes prishtinasja , ja kalofsh sa me mire ketu .

Prishtinasja_
18-08-05, 08:58
Pershendetje
- Halla e madhe
- e_martumja
- drita

ju falemnderit shum per pershendetjet!!!!! Te gjithat te mirat kudo qe jeni dhe argetim te kendshem ketu ne forum !!!

Me nderime

Prishtinasja_

Xuki
18-08-05, 10:47
Pėrshėndetje Prishtinase!


Pėr Ty:


http://www.rosengruss.de/bilder/3327_big.jpgTungiii Xuki

Prishtinasja_
18-08-05, 11:32
oooooooooooooooooooooooooooooooo XUKI tash me ke pefasuar , me te vertet !!

flm flm shum shum shum per ket tuf aq te bukur lulesh !!!

Te pershendes perzemersisht

me nderime

Prishtinasja_

teDUAty
20-08-05, 03:19
pranoj edhe pershendetjet e mia te siqerta e respektuar nga une prishtinase ,uroj gjith te mirat per ju dhe per ata qe i don ti .
(inshALLAH me don edhe mu A ?)

Prishtinasja_
20-08-05, 08:31
Pershendetje teduaty

te flm shum!!! Dhe te gjithat te mirat ku do qe je !!!!!

Prishtinasja_

Artisti
20-08-05, 08:36
Pershendetje per ty oj Prishtinasja_

a u stabilizove hiq hahahaa :wink: :lol:Artisti

Prishtinasja_
21-08-05, 18:51
Pershendetje per ty oj Prishtinasja_

a u stabilizove hiq hahahaa :wink: :lol:Artisti

hahaha po jam stabilizua , per bese po!!!!!

Shpresoj se je mire ARTIST dhe pe kalon shum bukur ?!!

Te pershendes shummmmmmmmmm

ARTIST :D :D :D

Artisti
21-10-05, 10:29
Prishtinasja me banim ne Gjermani,kerkohet nga Interpoli


Lajmrohu te dardania.de nqofse don me shpetu pre Interpolit :lol: :wink:


T pershendes shummmmm
Artisti

Prishtinasja_
21-10-05, 18:01
hahahhahaha...... :D Du bist gut !!!

Artisti flm shum gjithashtu edhe une te pershendes por Prishtinasja_ nuk po shum te kohė te kyqet ne forum !!! Ich habe sehr viel zu tun , daher komme ich auch selten dazu euch hier zu besuchen !!!

Te pershendes shummm ARtisti dhe kalo bukur !!! :D

Reana
22-10-05, 07:28
E nderuara Prishtinasja,

Ne vazhdimin e tradites Dardaniane :wink: , se pari ju uroj mireseardhje ne forum, e pastaj ju ofroj nje buqete lulesh ( si tan gjinja ne FD :lol: :lol: :lol: )

Ju deshiroj caste te kendshme dhe argetim te mire! Nganjehere ketu atmosfera behet krejt "ZANZI" :lol: !
http://www.beepworld.de/memberdateien/members88/babaxhaxh/globe1.gif

Flaka_1
22-10-05, 21:15
Pershendetje pa mase e nderuar !
me dashuri flaka!

Artisti
28-12-05, 20:00
URIME,URIME,URIME
Gezuar viti i RI 2006

schütze
28-12-05, 21:38
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

Zana_ch
29-12-05, 17:42
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjean hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Murgesha
29-12-05, 18:53
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

mjellma
30-12-05, 15:20
vendase Prishtinasja pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006

mjellma

turisti
30-12-05, 16:06
:P :P Gėzuar viti i ri 2006. :P :P

Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. :P :P :P :P

Jete te gjate,plote shendet dhe lumturi ju deshiron

TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 21:16
**********
**********
**********


Prishtinasja e nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Gentiani
13-07-06, 17:58
Prishtinase,

Pėrfitoj nga rasti nga kjo temė kėtu, tė ju pėrshėndes pėr prezencėn e shkrimeve tuaja, qė i dhuroni forumit dardan!

Prishtinasja, ėshtė njė gocė qė njė kohė ėshtė prezente nė forumin dardan, edhe pse qetė, qetė me prezencėn e saj, megjithėate me kapacitet tė mahnitshėm diskutimi, nė parashtrimin, diskutimin dhe pjesmarrjen nė tema me shkrimet e saja.

Dėshiroj, qė tė merrni pak nga koha dhe tė lexojmė edhe nė tė ardhmen shkrime tuaja me pėrmbajtje elegante!

Mbeteni e pėrshėndetur, duke ju dėshiruar suksese dhe gjitha tė mirat nė Jetėn Tuaj!

Gentiani :smile:

Naki
13-07-06, 18:18
Me njė elegancė i dhurojė forumit kolekcione verore,e qetė si shkėndijė floriri reflektonė nė ēdo postimė ngrohtėsi shoqėrore.
Prishtinase e nderuar ju pėrshėndes ku do ēė tė jeni,mė dėshirė tė lexojmė edhe nė tė ardhmėn postime nga ju.

Me respekt,Naki

Artisti
15-07-06, 10:44
Qe ne postimet e para e kam verejt se nje vajze shqiptare e kulturuar intelegjente u regjistrua ne forumin Dardan.

Te falenderoj per regjistrimin,te pershendes per postimet e bukura,te qmoj lart per menyren shoqerore qe posedon:smile: .
Artisti

Prishtinasja_
24-07-06, 12:03
GENTIANI te falemnderit shumm i nderuar gjithashtu te pershendes dhe me vije mirė qe kam nderin te pershendes nje njeri ashtu si juve !!!:wink:

NAKI tė faleminderit per pershendetjen tuaj me kaq sinqeritet,gjithashtu edhe une te pershendes i nderuar !!! :smile:

ARTIST prano pershendetje nga thellesia e zemres ,me endje i lexoj postimet tuaja,te lumte,vetem vazhdo rri ashtu siq je sepse je i mrekullueshem !!!! :biggrin: :biggrin:

gjimnazistja
24-07-06, 12:19
Pershendetje edhe nga ana ime prishtinase ,shpresoj qe ja kalon mir ketu ,tung tung te uroj fat ne jet dhe shendet.qao qao

Drinni
28-07-06, 17:18
Nuk gjeta fjalė mė tė mira pėr krativitetin tuaj e nderuar, mendova njė foto flet sa njėmijė fjalė

Artisti
12-08-06, 12:25
Prishtinasjaaaaaaaa,pershendetje te madhe per ty :smile:


.

lazdrani
08-10-06, 07:46
Te fala shume ty dhe gjithe Prishtines:wink: Qaste te embela ne Forumin Dardania.Ah harrova te them se poezit tuja me kane pelqyer shume.Respekt dhe vazhdoni edhe me tutje se keni talent:wink: I lazdruari Lazdrani

Prishtinasja_
08-10-06, 21:35
Pershendetje Lazdrani

te flm qe gjete kohe dhe te shkruash :biggrin:

Te pershendes perzemersisht !!!! :wink:

Daja POLIC
19-10-06, 00:35
Pershendetje prishtinasja

pasha zotin , me kan pelqy shum shkrimet e tua , pom doket prej zemres jan ka dalin , veq vazhdoni

cdo te mir

Prishtinasja_
27-11-06, 18:13
O DAJA POLIC mire se erdhe ne oden time i nderuar, te falemnderoj njeherit te deshiroj gjitha te mirat !!! :smile:

~AmaZonA~
01-12-06, 10:03
Pershendetje per Ty e nderuar,po e shof se cenke ksejde dhe erdha me pi nje kaffe ne dhomen tende se cenka ngroft ketu hahahahh:smile:
A ppo na e bon nga nje kafe ose eja te kaffja e FD edhe po pime nga nje na sherben Paradox_13??? ahahahahh

Te deshiroj nje wikend sa me relaksues :smile:

vjeshta
01-12-06, 20:32
Te pershendes oj Prishtinasja e shtutgartit:biggrin:

Fundjave te bukur te uron ,

Vjeshta!

Amina
03-12-06, 05:59
Te pershendes shume vendase, dhe te uroje nje fundjave te kendshme

Dea_A
03-12-06, 12:06
Desha te u le nje pershendetje shoqerore bashke me urimet per nje perditshmeri te kendshme !
Me pelqen qasja juaj modeste ne tema !
Me nderime
Dea_A!

Prishtinasja_
03-12-06, 12:10
Amazona -- Gjithashtu edhe une ty te pershendes shume !!! :smile:

Vjeshta --- Te flm, edhe une te pershendes me shpres qe te jesh mire dhe e lumtur ku do qofsh :biggrin:


Amina -- Vendaseeeee :biggrin: nje pershendetje te vecant per ty !!!

Gjithashtu edhe une ju deshiroj nje fundjave te rehatshme !!!
Nga neser edhe nje jave te mire !!

http://img506.imageshack.us/img506/4795/9c1b2bcbzi9yy9qv3.gif

Amina
05-12-06, 18:30
Nje jave te kendeshme me plot dashuri per ty dhe familjen tende

Te deshiron
Amina

Prishtinasja_
06-12-06, 12:12
Desha te u le nje pershendetje shoqerore bashke me urimet per nje perditshmeri te kendshme !
Me pelqen qasja juaj modeste ne tema !
Me nderime
Dea_A!

Dea_A :smile:

flm shum gjithashtu edhe une te pershendes !!! :biggrin:

Kalo nje jave te mire dhe pa brenga !!!

Drinni
24-12-06, 21:41
Shkurt, Shqip, Elegant!
Gėzuar 2007.
Respektplot drinni

Prishtinasja_
25-12-06, 00:07
Drinni te pershendes perzemersisht dhe te falemnderoj shum per urimin !! :wink:

GJithashtu edhe une ta uroj festen e vitit te ri, qoft nje vit i mbar dhe plot suksese per ty !! :smile:

ARI_03
25-12-06, 09:06
Pershendetje Ptishtinasja,http://www.hitradio.lu/modules/snow.gif

http://www.hitradio.lu/modules/snow.gif

HAPPY NEW YEARhttp://www.hitradio.lu/modules/snow.gif

Me respekt
ARIhttp://www.hitradio.lu/modules/snow.gif

Zana_ch
25-12-06, 09:37
Uroje qe paqeja edhe dashuria te mbreteroj ne familjet tuaja . Lutem qe ky vit qe vjen te sjelle vetem dashuri , fat edhe lumturi .Uroje qe endrrat te mos ngelen vetem endrra , por te behen realitet .Urime per shume mote 2007 GEZUAR.

Me respekt
Zana_ch


http://www.icq.com/img/friendship/st...d_16961_rs.swf

Sy_kaltra
25-12-06, 12:34
Pershendetje Prishtinasja.

Te Uroje Festat e funde vitit,plotesimin e te gjitha deshirave,gezimi dhe hareja te mbreteroje ne familjen tuaj ,njeherit shfrytezoje rastin te uroje edhe festen e Bajramit..

Gezuar....

Me Plote Dashuri Sy_Kaltra...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/normal_Gezuar.gif

gazi-de
25-12-06, 13:06
e nderuara prishtinasja urime festat dhe gjdo te mire ne jete

Dea_A
25-12-06, 13:15
Fat dhe lumturi te pakufishme me rastin e Vitit Te Ri !
Me nderime Dea_A!

vendasi
25-12-06, 16:06
Prishtinase e dashure,
Urime festat,njherit shprehe deshiren qe viti i Ri do te jet plotsuese i te gjitha deshirve tuja..
Vendasi

selvija
25-12-06, 22:27
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)Me deshira te plotsuara....

Agolli
26-12-06, 01:48
Te pershendes dhe te uroj shume te mira ne jete, njekohesisht realizim te
te gjitha deshirave ne vitin qe vjen.
http://www.trepca.net/2003/1203/gezuar2004-al.jpg

Agolli

Berisha-boy
26-12-06, 17:43
Me fat festa e Kurban Bajramit.Paqja,mirkuptimi,toleranca,shpresa te mbizotroj perhere ne familen e juaj.


Me respekt
Berisha-boy

~AmaZonA~
26-12-06, 17:50
Pershendetje per Ty e nderuar Gėzuar Vitin e Ri njherit Urime edhe Festen e Kurban Bajramit
http://www.hellasmultimedia.com/webimages/newyear/images/HapNY2.gif
http://www.sejfullasena.com/fuoco_59.gifhttp://www.sejfullasena.com/fuoco_59.gif

lazdrani
26-12-06, 22:40
http://ffm-interaktiv.de/postkarten/neujahr/g14.jpg


E nderuara Prishtinasja urime viti i ri 2007,duke ju deshiruar qdo te mire ne te gjitha sferat e jetes.Prost Lazdrani

Diana007
29-12-06, 18:41
http://img214.imageshack.us/img214/2757/diana007sq7.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

rilinda
31-12-06, 15:59
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

Berisha-boy
01-01-07, 06:39
Vitet po ikin, sa hap e mbyll syt.Se di si nga te ia filloj urimin per ju, vitin qe e lame pas nuk do ta kapim me kurr, e ne bashk me vitet po hecim... Tani, pranoi urimet me te sinqerta nga une QE kam per ty, per familjen tende dhe per te dashurit e tu, pra le te jet nje vit i yti ky qe vjen tani, le te jet ky vite qe ti ben ti harrosh brengat qe i ke pasur me heret, le ta sjell gezimin, paqen e plotesimin e deshirave...
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gifGezuar 2007 me plote gezime

Me respekte
Berisha-boy

schütze
01-01-07, 16:08
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Prishtinasja_
02-01-07, 18:18
Drinni
ARI_03
Zana_ch
Sy_kaltra
gazi-de
Dea_A
Vendasi
selvija
Agolli
Berisha-boy
Amazona
Lazdrani
Diana_007
Rilinda
Schütze ju falemderoj perzemerisht per urimet e juaja.:biggrin:

Gjithashtu edhe une jau uroj vitin e ri 2007 dhe shpresoj se do te keni nje vit te mbare me plot suksese dhe dashuri. :biggrin:

Me respekt

Prishtinasja_ :smile:

http://membres.lycos.fr/ulcinj/hpbimg/gezuar%20vitin.jpg

Giovanni
13-02-07, 22:28
Urimeve te antarve te tjer ju bashkangjitem dhe une pra te pershendes shume nga zemra dhe te uroj qe te kalosh shume bukur.
Je nje antare e nderuar dhe e respektuar nga ana ime.

Klm.... Giovanni

Agolli
14-02-07, 13:44
Pershendetje Prishtinasja!!!!

Erdha ta uroj diten e te gjitha zemrave,.......ashtu e quajm ne Suedi !! " Alla hjärtas Dag"
p.s. Suedia ka shume florista kreativ :biggrin: :biggrin: :biggrin:

http://www.orchidee-poitou-charentes.org/IMG/jpg/Paquerette-St-valentin.jpg

Prishtinasja_
14-02-07, 15:29
oooo :eek: te flm shummm (shyqyr i ra dikujt ndermend me ma urua "diten e te gjithave zemrave" :biggrin:

Kurse kjo eshte per TY : :biggrin:

http://familyfun.go.com/Resources/Cakes/recipes/special/ff0201-js-heart-cake.jpg

Agolli
14-02-07, 15:48
Hahahahahahah falamners :biggrin: Suedia eshte nje shtet multi etnik dhe shume humanist i/e cili/a i respekton te drejtat e c'do njeriut pa marr parasyshe perkatesis fetare, pra! mu per ate perdoret termi Dita e te gjitha zemrave (te vrara dhe te dashuruara) :biggrin: qe mos te lindin konfliktet (Fetare) ndernjerzore :wink:

You are fantasic :smile:

Agolli
14-02-07, 15:50
You are fantastic :smile:[/quote]

Zero Cool
14-02-07, 18:23
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Vday1.gif

ARI_03
14-02-07, 21:06
http://www.fotosearch.de/thumb/UNG/UNG181/u14968922.gifUrime Shėn Valenitin...
Me respekt
Ari_03

Prishtinasja_
14-02-07, 21:34
Zero Cool dhe ARI_03 ju flm shum

http://www.wineetc.com/images/Thank%20you%203.jpg

legenda
14-02-07, 23:27
SIS. URIME DITEN E DASHNISE,

besoj se nuk ke kalu keq sot....:wink:

Amina
15-02-07, 18:15
Pershendetje e nderuara Prishtinasja. Te falenderoje per urimin e festes, dhe te deshiroje nje nate te kendshme. Kalo mire.

gazi-de
16-02-07, 12:08
Prishtinasja te pershendese edhe une,dhe te uroje gjdo te mire ne jete,edhe te ja kalofesh jo vetene nje vund
jave te mire pore edhe nje jete te mire si ti deshirone,jeni e respektuare nga une gazi................

Paradox_13
16-02-07, 18:43
Lexova diku te jesh befasuar me nje dhurat 2 dite para ditlindjes,shpresoj qe te mos befasohesh nese une te uroj sot.....:smile:


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday9.gif

I gezofsh edhe 100 te tjera.
Me respekt Paradox_13.

Prishtinasja_
16-02-07, 19:00
Lexova diku te jesh befasuar me nje dhurat 2 dite para ditlindjes,shpresoj qe te mos befasohesh nese une te uroj sot.....:smile:


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday9.gif

I gezofsh edhe 100 te tjera.
Me respekt Paradox_13.

oooo paradox_13 te flmm neser kam ditelindjen por te flmmm shummm :smile::smile:

uck_aksh
16-02-07, 23:53
Pershendetje Prishtinasja te uroj Ēdo te mir ne jet
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/paddopn3.gif

Prishtinasja_
17-02-07, 00:40
Pershendetje Prishtinasja te uroj Ēdo te mir ne jet
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/paddopn3.gif

Te falemnderoj shume duke te deshirua poashtu gjitha te mirat !!! :smile:

Albanian eX|PerT
17-02-07, 02:08
Hajde per hajr... u rritsh e madhe...:cool:

Kalo mire e nderuar...

me rrespekt per ju
albanian expert

ARI_03
17-02-07, 09:04
http://i80.photobucket.com/albums/j190/sylarushi/romantike/sb.jpg

halla e madhe
17-02-07, 11:29
URIME DITELINDJA!

me plot deshira per TY; halla e madhe:smile:

Tomori
17-02-07, 11:59
URIME DITELINDJA

Me plote deshira per TY

Trendafil i celur, 1000 urime per gjithe jeten!

falma_lotin
17-02-07, 13:01
Prishtinasja urime ditelindja 100 vjet ishalla i gezon, shendett ,suksese ne te ardhmen dhe gjith te mirat . ishalla edhe 100 tjera FAt lumuri ne gjdo sekond te jetes( veq edhe diqka pa ti ngre Vesht ska me lan ),dhe te ngelte gjithmonė buzqeshja ne buzė uroj qe ti realizosh gjithė endrrat e dėshirat tuaja motrushe.

Ta qet motra nje tort te madhe(ama tu me mesu ti se une sdi ) sot se ashtu keshtu je merak ne embelsira .
Urimeeeee Urimeee !

http://www.rocksonte.com/forum/images/smiles/extra_birthday.gif

http://www.tortorellasas.it/ideedecoro/foto102.jpg


$$____$$__________
$$____$$__$$___$$_
$$____$$__$$___$$_
$$____$$__$$___$$_
$$____$$__$$___$$_
$$$$$$$____$$$$$__

$$____________________$$___
$$_______$$___________$$___
$$____________________$$___
$$$$$$$__$$__$$$$$$_$$$$$$_
$$____$$_$$_$$________$$___
$$____$$_$$__$$$$$____$$___
$$____$$_$$______$$___$$___
$$$$$$$__$$_$$$$$$____$$$$$_

_$$$$$$_$$__$$$$$$__
$$___$$_$$__$$___$$_
$$$$$$__$$__$$___$$_
$$______$$__$$___$$_
_$$$$$$_$$__$$___$$_

$$$$$______________________$$
$$_________________________$$
$$_________________________$$
$$$$_$$$$$$__$$$$$___$$$$$$$$
$$___$$___$$$$___$$_$$___$$$$
$$___$$___$$$$___$$_$$$$$$_$$
$$___$$___$$$$___$$_$$_____$$
$$$$_$$___$$_$$$$$$__$$$$$$$$
_________________$$____

Guri i madh
17-02-07, 13:39
prishtinase ju uroj ditilindjen e 21 i gzofshi edhe 100 ditlindje tjera

legenda
17-02-07, 14:31
a,ka naj PARTYYYY ksajde,aaaaa:eek:
ani e SHtune ,ufufufufuf....:tongue:
----------------------------------------

sis.urime GEBURSTAG,qyyyy
te uroj ALLES GUTEEEEEE....

forever Legendaaa

gazi-de
17-02-07, 14:34
urime datlindje Prishtinasja,i gezofshe edhe 100 pranvera,qe dy rreshta ne gjuhen gjermane e nderuara pranoje pershendetjet e mija.

"Ich schicker Dir ein kleines Vöglein,
das heute frühlich für Dich singt,
Dir leise Heppy Birthday,
und meine Grüsse überbringt.

Sehe einml stille in den Himmel,
wie Wolken formen sich i Wind,
dann steht dort oben groß geschrieben,
Hoch Lebe das Geburtstagskind"...

gezuare edhe njeqinde mote Prishtinasja,
me respekete gazi-de...

Agolli
17-02-07, 14:55
Lume Prishtinasja sa i mbushe ?...:biggrin:

Urime ditelindjen, e nderuara Prishtinasja!... te deshiroi c'do te mire ne jete, u rritsh e u bofsh e madhe sa une....


http://www.youtube.com/watch?v=qZVH1aWrAj0

Nje kenge e porositur nga une.......:biggrin:

Mos ja zi per te madha Danit qe nuk po thot po festojm dhe po ia urojm Ditlindjen Prishtinases,........Pejon! mo qy :redface: , krrejt i trullavt.....:biggrin:

Vin-Diesel
17-02-07, 15:20
432

431

Vin-Diesel
17-02-07, 15:22
Shpresoj qe pret edhe shume vite te lumtura !!

433

ARI_03
17-02-07, 16:14
(( (( (( (( (( ((( (( (((( ((((((((
(( (( (((( (( (( (( (( (( ((__
(( (( (( (( (( (( (( (( ((
(((((( (( (( (( (( (( ((((((((


1000 postimet..


http://www.fotosearch.de/thumb/PHT/PHT297/PAA294000027.jpg
Me respekt....

ARI_03
17-02-07, 16:27
[quote=ARI_03](( (( (( (( (( ((( (( (((( ((((((((
(( (( (((( (( (( (( (( (( ((__
(( (( (( (( (( (( (( (( ((
(((((( (( (( (( (( (( ((((((((


1000 postimet..
P.s. Mbasi "((" qenkan mbledhur :frown: edhe pse i rendita ngadal:tongue: dhe me njė kuptim qe desha tė ketė URIME,, pra tani vendosi pėrseri tė ju uroj tejkalimin e 1000 postimeve,uroj qė tė vazhdoni me pstimet e juaja qė jan freski pėr forumin.......

http://www.fotosearch.de/thumb/PHT/PHT297/PAA294000027.jpg
Me respekt....

Berisha-boy
17-02-07, 17:46
Shum urime per ty Prishtinase edhe 210 te tjera ti pritesh.
434

~AmaZonA~
17-02-07, 19:12
Urima datlindjen Prishtinasja u bėfsj 100 vjece lundrofsh nėper oqeanin e shpreses dhe zbarkosh ne ishullin e lumturis... http://i57.photobucket.com/albums/g229/aralia23/238.gif

Prishtinasja_
18-02-07, 01:57
Shume falemnderit te gjithve per urimet dhe pershendetjet tuaja.

Paradox_13
uck_aksh
Albanian expert
ARI_03
Halla e madhe
Tomori
Falma_lotin
Guri i madh
Legenda
gazi-de
Agolli
Vin-diesel
Berisha-Boy
Amazona
urimet tuja ja shtuan bukurin dites time. Nje puthje per te gjith ju.

http://i62.photobucket.com/albums/h98/spectacularskin/kiss.jpg

http://www.giftaria.com/Uploads/10679lr.gif

Amina
26-02-07, 09:49
Pershendetje Prishtinasja, te uroj nje dite te mbare. Kalo mire.

Prishtinasja_
26-02-07, 18:19
Pershendetje Prishtinasja, te uroj nje dite te mbare. Kalo mire.

Amina te falemnderit shume gjithashtu edhe une te uroj nje dite dhe jave te mbare !!!:biggrin::biggrin:

jEtA_1
27-02-07, 13:54
Prishtinasja edhe une erdha ketu te te pershendes dhe te uroj per postimet dhe qe je antare aktive ne kete forum klm

budo785
01-03-07, 18:55
pershendetje,
http://www.kuleuven.be/thomas/images/basisonderwijs/in_de_kijker/3/flowers.jpg
nga Budo

Agolli
03-03-07, 10:30
.........erdha ti solli ca trandofila ne ode,,,,,,,,,,,,,,,,,ishalla perkujdesesh per to....:biggrin:
ujisi se mes po te thahen...............:tongue:
Te pershendes me kengen e Xenit........''''''oh nje lulisht me trandofila'''':biggrin:

http://www.kiruna.se/~snnn/sofie/Dina_rosor3.jpg

Artisti
04-03-07, 10:51
http://img71.imageshack.us/img71/6803/jappy1wp9.gif

falma_lotin
04-03-07, 14:20
TAK TAK OOOOOOOOO A ka byjryn ne kete ode te madhe oj MOTRUSHJA ime ma e mira e FD .
Je shum e mrekullushme te lumte zemrushe e ke zemren e bardhe dhe je human sikurse nuk eshte cdokush ne kete bote ; fjalet e tua qe shkruan ne kete forume kane peshen e tyre te madhe dhe simbolike. Jane fjale te sinqerta dhe shume perkedhelese dhe shume motivuese. Te falemnderoj shume. Ka pasur dite kur une nuk isha mire dhe kur lexoja shkrimet e tua, perseri me kthehej buzeqeshja edhe e ndihesha vethen shum te gezuar per ketu ju jam shum falinderuese Motrushe rrushja ime e embel PRANDAJ une te pershendes nga zemra e ngrohte qe kam sot, nuk dij, dicka shume mire ndjehem, ndoshta pse jam me juve ketu te gjithve ndihem mire , dhe te deshiroj qe te jesh cdohere mire dhe shendosh dhe te kesh buzeqeshjen tende cdohere mbi buze, ashtu sikur qe e ka dielli kur rrezon ne ditet me te ngrohta te veres gjithashtu te uroj nje fundjave te mrekullueshme.

Te Perqafojjjjjjjjjjjjjjjj shummmmmmmmmmmmmmm dhe mpuqqqqqqqqqqq shume shume une falma_lotin,

Prishtinasja_
04-03-07, 20:18
Prishtinasja edhe une erdha ketu te te pershendes dhe te uroj per postimet dhe qe je antare aktive ne kete forum klm

jEtA_1 flm shume per pershendetjen, gjithashtu te pershendes !!
Qofsh cdohere shendosh dhe mire dhe tu plotesofshin te gjitha deshirat qe i ke ne jete.
:smile: :smile:

Prishtinasja_
04-03-07, 20:20
pershendetje,
http://www.kuleuven.be/thomas/images/basisonderwijs/in_de_kijker/3/flowers.jpg
nga Budo


Budo

Flm shumė pėr kėto lule !! :biggrin:

Te pershendes shume !! :smile:

Prishtinasja_
04-03-07, 20:36
.........erdha ti solli ca trandofila ne ode,,,,,,,,,,,,,,,,,ishalla perkujdesesh per to....
ujisi se mes po te thahen...............
Te pershendes me kengen e Xenit........''''''oh nje lulisht me trandofila''''

http://www.kiruna.se/%7Esnnn/sofie/Dina_rosor3.jpg


uaaaa sa te bukura e sa te kuqe e sa arome te mire :biggrin:

Te flm shume oo kopuk , se kam dite qe ke shije aq te mire :rolleyes:

Mos ke dert se do i ujis me kujdes , sjam si ti une :tongue:

Kurse une te pershendes me kengen " Lulen e kam zili " te kengetares shkodrane Vjollca Luka.

http://muzika.albasoul.com/artist.php?id=106 Kenge Nr. 14

Te pershendes Agolli dhe te flm perzemersisht !!!

Prishtinasja_
04-03-07, 20:41
http://img71.imageshack.us/img71/6803/jappy1wp9.gif


uaaaaa kush paska ardh te me vizitoj http://www.smiliecenter.de/smilies/Ueberrascht.gif

U gezova shume kur e lexova pershendjet tende.

Danke für den lieben Gruss!!!

Gruss zurück !!!

:smile:

Prishtinasja_
04-03-07, 20:49
TAK TAK OOOOOOOOO A ka byjryn ne kete ode te madhe oj MOTRUSHJA ime ma e mira e FD .
Je shum e mrekullushme te lumte zemrushe e ke zemren e bardhe dhe je human sikurse nuk eshte cdokush ne kete bote ; fjalet e tua qe shkruan ne kete forume kane peshen e tyre te madhe dhe simbolike. Jane fjale te sinqerta dhe shume perkedhelese dhe shume motivuese. Te falemnderoj shume. Ka pasur dite kur une nuk isha mire dhe kur lexoja shkrimet e tua, perseri me kthehej buzeqeshja edhe e ndihesha vethen shum te gezuar per ketu ju jam shum falinderuese Motrushe rrushja ime e embel PRANDAJ une te pershendes nga zemra e ngrohte qe kam sot, nuk dij, dicka shume mire ndjehem, ndoshta pse jam me juve ketu te gjithve ndihem mire , dhe te deshiroj qe te jesh cdohere mire dhe shendosh dhe te kesh buzeqeshjen tende cdohere mbi buze, ashtu sikur qe e ka dielli kur rrezon ne ditet me te ngrohta te veres gjithashtu te uroj nje fundjave te mrekullueshme.

Te Perqafojjjjjjjjjjjjjjjj shummmmmmmmmmmmmmm dhe mpuqqqqqqqqqqq shume shume une falma_lotin,


Motrushe

te flm shume per keto fjale perkedhelese, ndjehem shume e nderuar qe ato fjale vijne nga ti dhe qe more guximin me me pershendet edhe ketu. Edhe une te pershendes me nderimin dhe respektin e njejte qe edhe ti ke ndaj meje me deshire qe te jesh cdohere mire dhe shendosh dhe te kesh buzeqeshjen tende cdohere mbi buze, ashtu sikur qe e ka dielli kur rrezon ne ditet me te ngrohta...

PER TY:

http://www.railcargo.at/vip8/rca/german/Kundenservice/Kundenkommunikation/Valentin_2005/Blumenstrauss.jpg

ARI_03
04-03-07, 21:06
E nderuar Prishtinasja_
Nuk mund tė fsheh pėrshtypjet qė mė kanė lėnė nga ēdo postimi i juaji,,,,uroj sukses nė studime dhe nė jetėn e juaj tė pėrditshme.


http://i81.photobucket.com/albums/j226/nanc_photos/geleroos.jpg

Hoffe du wirst all deine ziele erreichen!! grüsse

Prishtinasja_
04-03-07, 21:34
E nderuar Prishtinasja_
Nuk mund tė fsheh pėrshtypjet qė mė kanė lėnė nga ēdo postimi i juaji,,,,uroj sukses nė studime dhe nė jetėn e juaj tė pėrditshme.


http://i81.photobucket.com/albums/j226/nanc_photos/geleroos.jpg

Hoffe du wirst all deine ziele erreichen!! grüsseARI_03, te falemnderoj nga zemraj per keto lule te bukura!!:biggrin:

I dua te gjitha lulet dhe i kultivoj shume .:smile:

Njeashtu edhe une dua te pershendes ne nje menyre shume te vecante dhe me respekt te madh qe kam per ty! :smile:

Komplimente per ty i nderuar !!

ARI_03
06-03-07, 12:31
http://i121.photobucket.com/albums/o240/cositaChikita/8701002201062a8rc.gif

Lulja dhuratė e natyrės,e natyra dhuratė e jetės.....
Lulja ēel-thahet
Aklispsi fillon-mbaron
Por respektin qė ndajė pėr ty do tė ngelet pėrgjithmon.

Me respekt
ARI_03

Albanian^Boy
06-03-07, 12:33
Gjithashtu Edhe Une te pershendes...

Prishtinasja_
06-03-07, 12:43
http://i121.photobucket.com/albums/o240/cositaChikita/8701002201062a8rc.gif

Lulja dhuratė e natyrės,e natyra dhuratė e jetės.....
Lulja ēel-thahet
Aklispsi fillon-mbaron
Por respektin qė ndajė pėr ty do tė ngelet pėrgjithmon.

Me respekt
ARI_03


ARI_03

Kam nderin te pershendes edhe ty i nderuar , shkrimet e tua kane nje vlere te jashtzakonshme dhe e marr me mend si je edhe ne jeten e perditshme , nje mashkul per te cilen duhet krenuar ...! :smile:

Jam e gezuar qe komunikoj me nji njeri si ti plot humor e miqsi.

Me respekt

Prishtinasja_

Prishtinasja_
06-03-07, 12:44
Gjithashtu Edhe Une te pershendes...

Albanian Boy

te flm per pershendetjen !!

Gjitashtu edhe une ju pershendes dhe ju deshiroj fat ,
dhe mbaresi ne jeten tuaj! :smile:

Kalo bukur ketu me ne, ne FD !!

ARI_03
08-03-07, 12:26
Urime 8 Marsi,

http://home.zonnet.nl/croockjes/pages/roos-wit-6.gif

Me respekt,

Zero Cool
08-03-07, 13:00
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

gazi-de
08-03-07, 14:05
Prishtinasja e nderuare URIME 8 MARSI...qe e nderuare ta qoje nje lule,
meremes "balus"pore "balune"ma kthen,e qete ne trne se nuke dine e mos po humb.:rolleyes:..edhe nje here urime 8 marsi...:wink:...............

Dreni30
08-03-07, 21:22
Prishtinasja, Urime 8 marsi shendet e lumturi ne jeten tuaj.

http://www.ownersbuy.no/img/art/euroflorist.jpg

Dreni.

legenda
08-03-07, 23:08
sis. po e marr nje drendafile nga ky byket,dhe po ta uroj edhe une ty 8 marsin (vendasjaaa):smile:
Prishtinasja, Urime 8 marsi shendet e lumturi ne jeten tuaj.

http://www.ownersbuy.no/img/art/euroflorist.jpg

Dreni.

Prishtinasja_
09-03-07, 15:18
Ari_03, Zero Cool, gazi-de, Dreni30 dhe legenda ju falenderoj te gjitheve perzemersisht per urimet tuaja!:smile:

Miqesisht dhe me respekt ...! :smile:


Prishtinasja_


http://www.rubberd.com/pr83.gif

ARI_03
10-03-07, 10:30
http://www.catmori.de/gruesse/wochenende2.gif:smile:

Prishtinasja_
10-03-07, 10:35
Das ist aber lieb von dir !!! :smile:

Ich bedanke mich vom ganzen Herzen :smile:

Ich wünsche dir auch ein wunderschönes und angenehmes Wochenende shoki !:wink:

p.s. schau doch mal bei deiner "Oda":tongue: rein, denn dort habe ich dir auch eine schöne Karte geschickt !!!

Dea_A
10-03-07, 11:07
Nje pershendetje te sinqerte nga Dea_A!:smile:
Me pelqen qasja jote shume shoqerore !
Vikend te kendshem!

ARI_03
11-03-07, 10:48
http://www.fotosearch.de/comp/UNE/UNE138/u12349915.jpg

http://www.catmori.de/poesiebl/poesie4.gif:wink:

Prishtinasja_
11-03-07, 11:51
http://www.fotosearch.de/comp/UNE/UNE138/u12349915.jpg

http://www.catmori.de/poesiebl/poesie4.gif:eek: wow was für eine Verwöhnung , und das schon am frühen Morgen !!!
hmmmm lecker .....:biggrin:

Shoki , te flm shume per katorlinen te bukur e cila ka nje domethenje te madhe!!!

Te pershendes shume !

ARI_03
11-03-07, 22:30
http://www.catmori.de/gruesse/gutenstart.gif

ARI_03
11-03-07, 22:30
http://www.catmori.de/gruesse/gutenstart.gif

Prishtinasja_
12-03-07, 11:42
http://www.catmori.de/gruesse/gutenstart.gif


DANKE ARI,

ich wünsche DIR auch einen guten START in die NEUE WOCHE !!!! :biggrin:

Zero Cool
12-03-07, 12:03
Hajt nje dite te kendshme te uroj , pasi qe po komunikojme ne forum thash edhe te pershendes...

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/13d05123c8eb092.jpg

Buqja_ch
12-03-07, 20:16
Hajt nje dite te kendshme te uroj , pasi qe po komunikojme ne forum thash edhe te pershendes...

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/13d05123c8eb092.jpg


TE PRISHTINASJA..DESHTA EDHE UN TE JEM..DHE DUA ME SHUM RRESPEKT
TA PERSHENDES..KALO SA ME MIRE..

Prishtinasja_
12-03-07, 20:35
Hajt nje dite te kendshme te uroj , pasi qe po komunikojme ne forum thash edhe te pershendes...

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/13d05123c8eb092.jpgZero Cool te falemnderit shume , gjithashtu edhe une te pershendes !!! Dhe gjdo te mire kudo qe te jesh !!! :biggrin:

Prishtinasja_
12-03-07, 20:37
TE PRISHTINASJA..DESHTA EDHE UN TE JEM..DHE DUA ME SHUM RRESPEKT
TA PERSHENDES..KALO SA ME MIRE..


Vendase

te flm per pershendetjen !!

Gjitashtu edhe une ju pershendes dhe ju deshiroj fat ,:smile:
dhe mbaresi ne jeten tuaj!

Kalo bukur ketu me ne, ne FD !! :biggrin: :biggrin:

Prishtinasja_
12-03-07, 20:43
Nje pershendetje te sinqerte nga Dea_A!:smile:
Me pelqen qasja jote shume shoqerore !
Vikend te kendshem!Nje pershendetje te ngroht per ty !!!

Mit der Hoffnung auf ein näheres kennen lernen :biggrin:

rilinda
15-03-07, 00:06
Pėrshėndetje tė shumta ke nga ana ime PRISHTINASJA.

http://vcard.chezmaya.com/upload/images/bonne-journee/pense-bj.jpg

Prishtinasja_
15-03-07, 00:24
Pėrshėndetje tė shumta ke nga ana ime PRISHTINASJA.

http://vcard.chezmaya.com/upload/images/bonne-journee/pense-bj.jpg

Rilinda te falemnderit shum motrushe !!!

Gjithashtu edhe une te pershendes perzemersisht kudo qe te jesh !!! :smile::smile:

ARI_03
17-03-07, 10:45
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg:wink:

ARI_03
18-03-07, 11:49
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/guten_morgen/zeit_fuer_fruehstueck.jpg

Prishtinasja_
18-03-07, 14:18
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg:wink:

Hallo Ari

danke für deine "sonnige Grüsse" aber hier bei uns regnet es schon :frown:

Ein paar Sonnenstrahlen würden uns nicht schaden !

Ich wünsche dir auch ein schönes Wochenende !! :wink:

Liebe Grüsse

Prishtinasja_

Prishtinasja_
18-03-07, 14:20
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/guten_morgen/zeit_fuer_fruehstueck.jpg


GERNE :biggrin:

gazi-de
18-03-07, 18:01
me ne fund erdha dhe une ne oden tane e nderuar,te le nje pershendetje dhe nje lule...

http://www.kultur-gut-wrechen.de/bilder/pict3524.jpg

me respeket per ty gazi-de

Prishtinasja_
19-03-07, 11:54
me ne fund erdha dhe une ne oden tane e nderuar,te le nje pershendetje dhe nje lule...

http://www.kultur-gut-wrechen.de/bilder/pict3524.jpg

me respeket per ty gazi-de


Gazi-de i nderuar,,:smile:

te falemnderit perzemerisht per kete lule aq te bukur !!

Me vjen mire qe erdhe ta vizitosh "oden time" !
Je gjithmone i mireseardhur!!

Me respekt

Prishtinasja_:wink:

http://www.gaffel.de/Bilder/ecards/danke-lagerfeuer.jpg

rilinda
19-03-07, 12:12
http://off1.aimgit.net/images/sexiluv/goodMorning/bonjourRosesBlondeBW.gif

ARI_03
19-03-07, 12:51
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freundschaft/unsere_freundschaft.gif

Prishtinasja_
19-03-07, 16:04
http://off1.aimgit.net/images/sexiluv/goodMorning/bonjourRosesBlondeBW.gif

wow cfar foto e bukur :wink:

Rilinda te pėrshėndes nga zemra Motrushe :biggrin:

http://blog.doctissimo.fr/php/blog/maladie/images/image%20merci.jpg

Prishtinasja_
19-03-07, 16:09
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freundschaft/unsere_freundschaft.gif


Das war aber eine sehr, sehr ,sehr schöne Grusskarte !!! Wirklich !!:smile:

ARI ich danke dir vom ganzen Herzen für deine Grusskarte, für deine Freundschaft und für deinen Respekt gegenüber mir !!! :biggrin:

Liebe Grüsse

Prishtinasja_

PER TY :::

http://www.pauliland.ch/grusskarten/danke/freundschaft1.jpg

falma_lotin
21-03-07, 19:38
Eshte veshtire eshte te gjejsh nje shoqe me shpirt te pastert si je ti rrushe prandaj prano Pershendejte te ngrohta dhe nga ana ime Motrushe shum te ngrohta vetem per ty se je nje Bukuroshe qe zbukuron dhe shendritin Forumin e Dardanis kur ti shkruan ne kete forum edhe zogjet ndalen dhe mundohen te lexojne se qfar shukruan ti llokume se qe vetem fjale te embla shkruan prandaj zogjet pasi ti lexojne fjalet tuaja ata , masandej ato i thurrin ne kenget te tyre te bukura apo cicerrime te tyre!

http://images.digitalkamera.de/Tip/MN-JR117S1-S.jpg


Me shum rrespekt falma_lotin

Giovanni
21-03-07, 22:57
Tung tung,

Si po ja kalon??

Te pershendet shume shume shuem

Giovanni.

Giovanni
22-03-07, 19:39
Ejjjjjjjjj prishtinase si te kam...??

Sot nuk je dok ne FD beso eshte ndi mangesija e jote.

Shpresoj se do te kthehesh sa me shpejt.

Te pershende shume Giovanni.

ARI_03
22-03-07, 19:48
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/viel_glueck/ein_toast.gif:wink:

Albanian eX|PerT
22-03-07, 19:53
Prishtinasja_, moter, uroj te kesh suksese ne keto provimet e fundit qe ke,... nuk dyshoj ne aftesite e tua..., prandaj do gezohem me rezultatet e mira qe do marresh...

te pershendet fort vellau
experti

Giovanni
23-03-07, 21:01
http://unclindoeil.canalblog.com/images/bon_week_end1.jpg

falma_lotin
23-03-07, 21:04
Motrushe moj bukuroshe te deshiroj.....

http://www.hostarea.de/server-03/Maerz-2d0a71a4b2.gif

http://www.hostarea.de/server-03/Maerz-fffa4e195f.gif

Agolli
24-03-07, 01:40
Mirenata.....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif enderuar, te deshiroj nje uikend pa brenga dhe argetues........
''''te fala nga shoku kopuki''''http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
http://www.odla.nu/artiklar/images/bilder/viola_cats_whiskers.jpg

Dreni30
24-03-07, 11:01
E nderuar te la ketu nje pershendetje, me deshire qe te jeni mire me shendet dhe te kaloni mire kete vikend.

Shume suksese, harmoni e lumturi ne jeten tuaj.

Dreni.

Dreni30
24-03-07, 11:02
E nderuar te la ketu nje pershendetje, me deshire qe te jeni mire me shendet dhe te kaloni mire kete vikend.

Shume suksese, harmoni e lumturi ne jeten tuaj.

Dreni.

rilinda
24-03-07, 16:21
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

Giovanni
24-03-07, 18:39
http://www.pascalobispoblog.com/media/872/20060727-dessin%20gros%20minet%20bon%20week%20end.jpg

rafet llapjani
25-03-07, 06:37
Prishtinase te pershendes nga zemra dhe te deshiroj gjdo te mire jet .

Me respekt R.Llapjai.

ARI_03
25-03-07, 08:37
http://www.catmori.de/schokolade/schoko.gif

~AmaZonA~
25-03-07, 10:03
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)

Sy_kaltra
25-03-07, 11:36
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

ssara
25-03-07, 11:41
Pershendetje per ty Prishtinase suksese ne jete


Ssara

selvija
25-03-07, 14:26
http://www.zangygraphics.com/weekend/3.gif

gazi-de
25-03-07, 14:49
Prishtinasja te pershendes dhe te uroje nje vune jave te qet dhe nje pranvere me lule dhe me gezim si ti deshirone...
http://www.auszeit-hk.de/bilder/FRUEHLING_3BLUMEN._farbejpg.jpg

ca lule per ty e nderuar...

uck_aksh
26-03-07, 03:20
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/prishtinasja.jpg

Prishtinasja_
26-03-07, 10:55
Prishtinasja_, moter, uroj te kesh suksese ne keto provimet e fundit qe ke,... nuk dyshoj ne aftesite e tua..., prandaj do gezohem me rezultatet e mira qe do marresh...

te pershendet fort vellau
experti


Vellaqko ,

te flm shume per urimet tua, ndjehem shume e nderuar qe ato fjale vijne nga ti.

Mire kam kaluar per provime !!!

Per fat ju dhash fund !! :biggrin:

Te pershendes shumeeee Vellaqko

Prishtinasja_
26-03-07, 11:03
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/viel_glueck/ein_toast.gif:wink:ARI_03

Danke euch für deine Glückwünsche.
Die Prüfung lief so glatt wie mensch es sich nur vorstellen kann.:smile:

Ich bedanke mich noch einmal vom ganzen Herzen !!!

Liebe Grüsse

Prishtinasja_

Prishtinasja_
26-03-07, 11:11
http://unclindoeil.canalblog.com/images/bon_week_end1.jpgCiao Giovanni :smile:

Grazie !!

La mia fine settimana era molto buona !!:biggrin:

Un saluto

Prishtinasja_:wink:

Prishtinasja_
26-03-07, 11:14
Motrushe moj bukuroshe te deshiroj.....

http://www.hostarea.de/server-03/Maerz-2d0a71a4b2.gif

http://www.hostarea.de/server-03/Maerz-fffa4e195f.gif

Hallo motrushe

ooo ich danke dir vom ganzen Herzen für deine Glückwünsche !!

Ich hatte ein wunderbares Wochenende!! Da ich meine Prüfungen jetzt hinter mir habe, habe ich das Wochenende richtig genossen !!!

Machs gut , motrushe !!!

Liebe Grüsse

Prishtinasja_

Prishtinasja_
26-03-07, 11:17
Mirenata..... enderuar, te deshiroj nje uikend pa brenga dhe argetues........
''''te fala nga shoku kopuki''''http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
http://www.odla.nu/artiklar/images/bilder/viola_cats_whiskers.jpg

KOPUK................

Te flm shume !!! Kam pasur nje fundjave shume te mire !!
Shpresoj se edhe ti ke kaluar mire gjate kesaj fundjave !!!

Kalo bukur KOPUK :biggrin:

Te pershendet shume

Kokoroshka ...........:biggrin:

Prishtinasja_
26-03-07, 11:19
E nderuar te la ketu nje pershendetje, me deshire qe te jeni mire me shendet dhe te kaloni mire kete vikend.

Shume suksese, harmoni e lumturi ne jeten tuaj.

Dreni.Pershendetje Dreni30

Flm shume edhe une te pershendes dhe te njejtat gjera ti deshiroj edhe une ty !! ..:smile: :smile: .

Prishtinasja_

Prishtinasja_
26-03-07, 11:21
http://i130.photobucket.com/albums/p248/lindsay4u2nv/Great%20Weekend/greatweekend-1.gif

Pershendetje Rilinda

Te flm shume per kete kartoline aq te bukur !!:smile:

Te pershendes shume, me uratat e mija me te sinqerta per ty... :smile:

Me respekt

Prishtinasja_

Prishtinasja_
26-03-07, 11:23
http://img260.imageshack.us/img260/4366/94651szi5q75jhyut5.gif (http://imageshack.us)


Pershendje e nderuara Amazona

te flm shume per kartolinen !!!

Shpresoj se je mire me shendet dhe po e kalon mire !!!:smile:

Tė uroj njė ditė tė kėndshme me diell e pa vranėsira dhe pa te reshura tė shiut..:smile:


Me respekt

Prishtinasja_:wink:

Prishtinasja_
26-03-07, 11:25
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

Pershendejte sy_kaltrushe :biggrin:

Flm shume edhe ty per kete pershendetje, njeashtu edhe une te uroj ty. Paq fat dhe lumturi ne jete dhe shendet dhe paqe pergjithmone:smile:

Me respekt

Prishtinasja_ :wink:

Prishtinasja_
26-03-07, 11:28
Prishtinase te pershendes nga zemra dhe te deshiroj gjdo te mire jet .

Me respekt R.Llapjai.


Pershendetje ooo Llapjon :biggrin:

Flm shume per pershendetjen, gjithashtu te pershendes dhe te jam shume mirenjohese per keto fjale aq te bukura, ashtu edhe ti qofsh cdohere shendosh dhe mire dhe tu plotesofshin te gjitha deshirat qe i ke ne jete. :smile:

Me respekt

Prishtinasja_

Prishtinasja_
26-03-07, 11:31
Pershendetje per ty Prishtinase suksese ne jete


Ssara

Pershendetje Ssara

Flm shume, njeashtu edhe une te pershendes me gjithe zemer. Mirembetesh! :smile:

Me respekt

Prishtinasja_ :wink:

Prishtinasja_
26-03-07, 11:33
http://www.zangygraphics.com/weekend/3.gif

Pershendejte Selvije ,

te flm shume per kartolinen aq te bukur :biggrin:

Nje dite me plote diell, e qaste te kendeshem te deshiroj sot!:smile:

Gjithe te mirat per ty!

Prishtinasja_

Prishtinasja_
26-03-07, 11:37
Prishtinasja te pershendes dhe te uroje nje vune jave te qet dhe nje pranvere me lule dhe me gezim si ti deshirone...
http://www.auszeit-hk.de/bilder/FRUEHLING_3BLUMEN._farbejpg.jpg

ca lule per ty e nderuar...


Pershendetje gazi-de

te flm shume per urimet tua !!

Te ndjekt lumturia kudo qe gjendesh dhe kudo qe shkon.Ditet me te bukura me ty,natet me te ngrohta mos te lashin ne vetmi !!!:smile:

Te pershendes nga thellesija e zemres llapjon ...:smile:

Me respekt

Prishtinasja_

Prishtinasja_
26-03-07, 11:39
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/prishtinasja.jpg


Pershendetje uck_aksh,

se pari te falemnderoj shume per pershendetjen tende qe ma ke drejtuar mua dhe per uraten nga ti.
Njeashtu edhe une uroj qe cdo deshire e jotja te plotesohet sa me pare. :smile:

Me respekt

Prishtinasja_:wink:

Nirvana Band
26-03-07, 12:28
Pershendetje, te uroj gjitha te mirat.

Prishtinasja_
26-03-07, 15:44
Pershendetje, te uroj gjitha te mirat.

Nirvana Band,

te flm shume per pershendetjen tende dhe vizititen tende ne "oden" time !!:biggrin:

Gjithashtu edhe une te pershendes !!!:smile:

Me respekt

Prishtinasja_

rilinda
26-03-07, 16:20
KNAQU :biggrin:
http://www.credence.org/greatnews/wink.jpg

Prishtinasja_
26-03-07, 16:32
KNAQU
http://www.credence.org/greatnews/wink.jpg
hahahhah......... po valla mire e ke !!! DO knaqem , pasi qe edhe ju dhash fund mesimeve .....:biggrin:

Tash vetem sefa me bo ......:tongue:

Motrushe te flm shumeee!!!!

http://www.rolf-kipp.de/assets/images/knuddelteddyrose.gif

Paradox_13
26-03-07, 18:27
Te pershendet Paradox_13

Prishtinasja_
26-03-07, 21:24
Te pershendet Paradox_13

Paradox_13 te flm shume, gjithashtu edhe une te pershendes !! :smile:

Dreni30
27-03-07, 09:36
http://pedraapedra.weblog.com.pt/arquivo/rosa-gallica-rosa-mundi.jpg

ARI_03
27-03-07, 11:55
http://i81.photobucket.com/albums/j231/yvos/teksten/x1pxzZ39wV--_crIELTGY_kX9nG-vDAWALN.gif:wink:

uck_aksh
29-03-07, 00:30
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

ARI_03
30-03-07, 12:30
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freundschaft/melodie_deines_herzen.jpg

Prishtinasja_
31-03-07, 13:38
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

UCK _ aksh te flm shume !!! :wink:

Prishtinasja_
31-03-07, 13:40
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freundschaft/melodie_deines_herzen.jpg

oo das ist aber echt süss von dir !!! :smile:
Ich danke dir vom ganzen Herzen für die schöne Grusskarte!!

Es ist wirklich sehr schön solche Freunde wie dich zu haben !! :wink:

Liebe Grüsse

Prishtinasja_

Arb
31-03-07, 14:45
Oj mese oooo!

Po qysh je bre Daje? Po cka i ki punt n'ate nahi bre?

O t'pershnet Daja, e gjithe te mirat kete pranvere!

budo785
31-03-07, 15:40
Ej tung,cysh je ti?
Po dukesh bukur,si cdohere:-)
kalo mire

selvija
31-03-07, 17:30
http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)

Prishtinasja_
01-04-07, 12:14
Ej tung,cysh je ti?
Po dukesh bukur,si cdohere:-)
kalo mire

Pershendetje budo758 :smile:

mire jam te flm shume !!

Shpresoj se edhe ti je mire !!!

Te deshiroj nje dite te mbare !!!:smile:

Me respekt

Prishtinasja_

Prishtinasja_
01-04-07, 12:16
http://img1.imagechef.com/w/070331/sampa98022dd21e216b0.jpg (http://www.imagechef.com/)Selvije te flm shume per kete kartolin aq te bukur ... bile edhe nje pershendetje ne gjuhen shqipe .... sa bukur :smile:

Gjithashtu edhe une te pershendes dhe te deshiroj nje te dite kendshme !!!:smile:

Me respekt

Prishtinasja_

ARI_03
01-04-07, 12:18
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/1_april/last_minute_urlaub.gif:biggrin:

rilinda
02-04-07, 11:21
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Prishtinasja_
02-04-07, 18:20
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Kunat.......:rolleyes::tongue:

shyqyr qe te paska ra ndermend per mua......

Te flm shume per kartolinen !!

Gjithashtu edhe une te deshiroj nje dite dhe nje jave te mbare !!!

Te pershendet shume

Kunata........:tongue:

Prishtinasja_
02-04-07, 18:20
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/1_april/last_minute_urlaub.gif
hmmm.... hahah.. du hast mich aber ganz schön neugierig gemacht...:biggrin::tongue:

DANKE DIR !!!! :biggrin:

Agolli
02-04-07, 19:28
Erdha te pershendes, ashtu si c'do here , '''ne menyr sa ma kopuke......:biggrin::tongue:
Te deshiroj fat ne jeten praktike'''sepse teorija te ka lodhur ne ditet e fundit'''mos lexo shume se po tranoheshe ahahahah

http://www.discoworld.dk/shop/images/368510.jpg

rilinda
03-04-07, 01:52
Kunat.......:rolleyes::tongue:

shyqyr qe te paska ra ndermend per mua......

Te flm shume per kartolinen !!

Gjithashtu edhe une te deshiroj nje dite dhe nje jave te mbare !!!

Te pershendet shume

Kunata........

Mori kunat nuk t'harroj un kurr ty. Gjithmon je me mu edhe me mendimet e mia :biggrin:

t'puthiii shuuuuuum :wink:

Albanian eX|PerT
03-04-07, 21:23
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg

Xuki
04-04-07, 08:36
Tė pėrshėndes me sabah dhe tė uroj njė ditė shumė tė bukur!


Pėr TY kojshike:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/28/Red_rose.jpg/300px-Red_rose.jpg

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

rilinda
04-04-07, 10:34
Kunata mu ja kalofsh sot qysh osht ma s'mirti :D:D:D:D

Prishtinasja_
04-04-07, 10:37
http://www.classact.ca/RubberStamps/Words/Word%20Stamps/EX11B_B_HaveaNiceDay.jpg


Thanks brother,

I wish you a nice day, too!!:smile:

Best regards

Your older sister

Prishtinasja_:wink:

Prishtinasja_
04-04-07, 10:39
Tė pėrshėndes me sabah dhe tė uroj njė ditė shumė tė bukur!


Pėr TY kojshike:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/28/Red_rose.jpg/300px-Red_rose.jpg

Xuki

Kojshi, :biggrin:

te flm shume per kete rose te bukur !!:smile:

Gjithashtu edhe une te deshiroj nje dite te mbare !!

Te pershendes shume

Prishtinasja_ :biggrin:

Prishtinasja_
04-04-07, 10:41
Kunata mu ja kalofsh sot qysh osht ma s'mirti :D:D:D:D

Kunate........ :tongue:

ku eshte kafja moj .... llokumat ku jane ???? :tongue:

Nuk pi rrin kunates hiq gati .... :rolleyes:

ssara
04-04-07, 12:32
pershendetje per ty Prishtinase kalo nje dite sa me te bukur.


Ssara

Prishtinasja_
04-04-07, 12:36
pershendetje per ty Prishtinase kalo nje dite sa me te bukur.


Ssara


http://www.stickpackung.de/images/smiles/d_thanx5.gif ssara

Gjithashtu edhe une te deshiroj nje te mire sot !!! :wink:

jEtA_1
04-04-07, 12:36
Gjithashtu edhe une e pershendes prishtinasen dhe e falenderoj per postimet e saj qe na shkruan me te vertet me pelqejn shume sidomos sot kemi kaluar bukur ne shoqeri me te te uroj nje pasdite te mrekullueshme

LuLjaa
04-04-07, 23:04
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/013.gif

Buqja_ch
05-04-07, 06:22
Me mija urime prano nga une....

te kalosh sa me mire keto dite pushimi..

me rrespekt te veqant per Ty ... Buqja

Agolli
05-04-07, 19:30
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

Amina
05-04-07, 19:54
Prishtinasja, schönen Abend, und ein schönes Wochenende wünsche ich dir.

rilinda
06-04-07, 01:20
http://forum.bakililar.az/style_emoticons/default/withlove.gif

Prishtinasja_
06-04-07, 10:14
Jeta

Lulja

Buqja_ch

Agolli

Amina

Rilinda

ju falemnderoj nga zemra per pershendetjet e juaja , gjithashtu edhe une ju pershendes dhe te jam shume mirenjohese per keto fjale dhe keto kartolina aq te bukura !

Me respekt

PRishtinasja_ :smile:


http://www.ein-kleiner-blick.de/1x173.jpg

Giovanni
06-04-07, 11:52
http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg

Pupi
06-04-07, 12:46
Njė enkas pėrshendetje pėr Prishtinasen, dhe Temen e sjellur :Ausländer in Deutschland
http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=21527

ARI_03
06-04-07, 20:56
http://i81.photobucket.com/albums/j226/nanc_photos/geleroos.jpg

rilinda
07-04-07, 11:26
http://s118.photobucket.com/albums/o89/melanie650yah/onda/romantico/besitosSmiley.gif

Prishtinasja_
07-04-07, 11:45
http://futura2.altervista.org/_altervista_ht/ballo.jpg

Giovanni .. te falemnderit shume per kete kartoline te bukur...

Gjithashtu edhe une te deshiroj nje fund jave te mire dhe kalosh sa me bukur per festen !!

Te pershendes perzemersisht

Prishtinasja_ :smile:

Prishtinasja_
07-04-07, 11:48
Njė enkas pėrshendetje pėr Prishtinasen, dhe Temen e sjellur :Ausländer in Deutschland
http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=21527

Mire se erdhe ne oden time PUPI,

se pari te pershendes per pershendetjen! :smile:

Shpresoj se ke mujt mi marr ca informacione te rendesishme tek tema " Ausländer in Deutschland" !!

p.s. Schönes Wochenende !!:biggrin:

Me respekt

Prishtinasja_ :smile:

Prishtinasja_
07-04-07, 11:49
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/013.gif

Lule e dashur,,,,

te falemnderit per kete kartoline te shkelqyer ...:biggrin:

Te pershendes perzemerisht dhe te deshiroj nje fundjave e kendshme!

Me respekt

Prishtinasja_ :smile:

Prishtinasja_
07-04-07, 11:52
http://i79.photobucket.com/albums/j129/jules31_SRK/SRK2/Zahrah_Khan/helloh014.jpg

KOpuk ................http://www.bastelboard.de/forum/images/smilies/smilies-neu/Cool.gif

Te falemderit per pershendetje dhe kartolinen.... ! Se kam dite qe ke shije aq te mire....:tongue:

Te pershendet

Kokoroshka......http://www.bastelboard.de/forum/images/smilies/smilies-neu1/warm.gif

Prishtinasja_
07-04-07, 11:53
Prishtinasja, schönen Abend, und ein schönes Wochenende wünsche ich dir.

Amina ,

ich grüsse dich vom ganzen Herzen !!

Ich wünsche dir auch ein schönes Wochenende !!

p.s. Du bist echt gut !!

Liebe Grüsse

Prishtinasja_ :smile:

Prishtinasja_
07-04-07, 11:55
Me mija urime prano nga une....

te kalosh sa me mire keto dite pushimi..

me rrespekt te veqant per Ty ... Buqja


Vendase

te falemnderit per ketu fjale te bukura .. :biggrin:

Gjithashtu edhe une te deshrioj caste te kendshme per keto dite pushimi qe i kemi...:smile:

Me respekt

Prishtinasja_

Prishtinasja_
07-04-07, 11:56
http://i81.photobucket.com/albums/j226/nanc_photos/geleroos.jpg

Ari ...... danke dir !!

Gjithashtu edhe une te deshiroj nje fundjave te mire ... dhe pa brenga ..:biggrin:

Prishtinasja_
07-04-07, 11:57
http://s118.photobucket.com/albums/o89/melanie650yah/onda/romantico/besitosSmiley.gif

Kunat..... http://www.bastelboard.de/forum/images/smilies/smilies-neu/bluemchen.gif http://www.bastelboard.de/forum/images/smilies/smilies-neu/bluemchen.gif

budo785
07-04-07, 12:27
Tung mike,moti ste kam pershendet,ja ni dhurate te fresket:-)
http://interrose.co.uk/images/shopping/rose096.jpg
E di se i pelqen shume lulet..klm

prishtinasi
08-04-07, 01:36
Vendase,
te pershendes dhe i ēmoje shkrimet tuaja te sinqerta...ne forum!
Miqesisht:
Prishtinasi

legenda
08-04-07, 10:21
http://image.blog.livedoor.jp/mailnobu/imgs/d/b/dbbb0c69.jpg

rilinda
08-04-07, 12:36
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

uck_aksh
08-04-07, 16:02
http://i171.photobucket.com/albums/u295/Jeannie522/GoodAfternoon.gif

Prishtinasja_
09-04-07, 11:20
budo785

Prishtinasi

legenda

rilinda

uck_aksch

ju falemnderoj nga zemra per pershendetjet tuaja dhe per ato kartolina te bukura!!! :smile:
Ju deshiroj te nje jave te mbare dhe pa brenga!!:smile:

Me respekt

Prishtinasja_

http://www.ein-kleiner-blick.de/1x324.jpg

ninnela
09-04-07, 12:29
Te pershendes e nderuar

Jave te mbare

Arkza
09-04-07, 14:14
Prishtinasja Te Pershndtes shume e ndruar je shume e zgjuar ne qdo aspekt sidomos me postime me foto, :smile: te lumt veq per para :smile:

Prishtinasja_
09-04-07, 19:44
Prishtinasja Te Pershndtes shume e ndruar je shume e zgjuar ne qdo aspekt sidomos me postime me foto, :smile: te lumt veq per para :smile:

Arkza te pershendes dhe te falemnderoj per ato fjale te bukura !!! :smile:

Mbetesh e pershendetur !!! :smile:

vendasi
09-04-07, 20:35
Pershendetje...
Simpatikes Dardane..nga Prishtina,
Kalova afer deres se odes tende e smund u durova pa ta len nje pershendetje ..zemrore...
Kalofsh siq te deshiron zemra..
Vendasi

Agolli
09-04-07, 23:14
http://i41.photobucket.com/albums/e300/teddy_beargirl/greatday17je3yz.gif

turisti
10-04-07, 11:29
Prishtinase e nderuar,
Me rastin e tejkalimit te :smile: - 4 000 - :smile: postimeve te shkelqyera,une te pershendes shume,te deshiroj edhe shume mijera tjera dhe jete te gjate dhe te lumtur per romantiken qe troket ne zemren tende.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

http://www.innoxia.com/JEM/tulp.jpg

Prishtinasja_
11-04-07, 10:54
Pershendetje...
Simpatikes Dardane..nga Prishtina,
Kalova afer deres se odes tende e smund u durova pa ta len nje pershendetje ..zemrore...
Kalofsh siq te deshiron zemra..
Vendasi

Pershendetje per ty Gjilanas

bofsh hajr more qe e paske vizitua edhe oden time.... :biggrin: Te lumshin kembet..:tongue:

Vendas /Gjilanas te falemdnerit shume per pershendetjen !!

Gjithashtu edhe une te pershendes shumeeee !!!

Me respekt

Prishtinasja_ :biggrin:

Prishtinasja_
11-04-07, 10:55
http://i41.photobucket.com/albums/e300/teddy_beargirl/greatday17je3yz.gif
THanks kopuk.......:biggrin:

I wish you also a beautiful day !!!!

Best regards

Kokoroshka............:biggrin: :biggrin:

Prishtinasja_
11-04-07, 11:03
Prishtinase e nderuar,
Me rastin e tejkalimit te - 4 000 - postimeve te shkelqyera,une te pershendes shume,te deshiroj edhe shume mijera tjera dhe jete te gjate dhe te lumtur per romantiken qe troket ne zemren tende.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI

http://www.innoxia.com/JEM/tulp.jpg

Pershendetje Turist

pike se pari te falemnderoj nga zemra per pershendetjen tende dhe per urimin tende !!!:biggrin:

Gjithashtu edhe nga une nje pershendetje me shume respekt. !!!!:smile:

http://www.doris-bastelwelt.de/danke/danke4.gif

Me nderime

Prishtinasja_

Lijanna
11-04-07, 12:29
Shume pershendetje per ty Prishtinasja...!

(p.s. me pelqeu shume firma jote)

Prishtinasja_
11-04-07, 23:39
Shume pershendetje per ty Prishtinasja...!

(p.s. me pelqeu shume firma jote)

Gjithashtu edhe une te pershendes Lijanna......

Te falemdnerit !!!! :smile:

p.s. Kete avatare jam kam kushtua qenjes me te mire njerzore..... ajo eshte NENA):smile:

Albanian eX|PerT
12-04-07, 00:32
Per motrushen time te dashur, enigmatiken emblematike, krenarine e kombit tone, me te sincertes se forumit:

http://www.fotosearch.com/images/spacer.gif
http://www.fotosearch.com/comp/UNU/UNU134/u11145219.jpg


Prishtinasja_

Motra ime e dashur!