PDA

View Full Version : JAM I DASHURUM POR NUK DIJ TE CILA VAJZE?


logxx
26-06-05, 21:36
HEJ NJERZ EMRI I TEMES NUK O KA MPERSHTATET MOS EM KEQKUPTONI PO JAM KA DU ME PYT SE A MUND TE JET NDONJE NDJENJE TE NJERIU SE I DOKET SE PO E DASHURON DIKE SHUME E NUK E DIN SE KEND?

turisti
26-06-05, 22:13
HEJ NJERZ EMRI I TEMES NUK O KA MPERSHTATET MOS EM KEQKUPTONI PO JAM KA DU ME PYT SE A MUND TE JET NDONJE NDJENJE TE NJERIU SE I DOKET SE PO E DASHURON DIKE SHUME E NUK E DIN SE KEND?

Nuk mund te jet, sepse nese nuk din kan e dashuron,ndjenja eshte e kot.

Krokodilli
27-06-05, 07:30
HEJ NJERZ EMRI I TEMES NUK O KA MPERSHTATET MOS EM KEQKUPTONI PO JAM KA DU ME PYT SE A MUND TE JET NDONJE NDJENJE TE NJERIU SE I DOKET SE PO E DASHURON DIKE SHUME E NUK E DIN SE KEND?

te paska marr malli me dashuru diken,,,,, mvaret qfar malli ki ... hehe mos te ka kap ty far malli tjeter,, me ba dashuri.........

eu eu ka ra ne dashuri po nuk e din se me ken,,,, ne anglisht thojn :arrow:

think with your head not your D>>>

pershendetje

laliloli
29-06-05, 17:10
HEJ NJERZ EMRI I TEMES NUK O KA MPERSHTATET MOS EM KEQKUPTONI PO JAM KA DU ME PYT SE A MUND TE JET NDONJE NDJENJE TE NJERIU SE I DOKET SE PO E DASHURON DIKE SHUME E NUK E DIN SE KEND?

Kjo nuk mund te ndodhe .Kur te dashurohesh ne nje person Ate e ke para syve vazhdimisht dhe hija e tij te percjell ne do hap.
Kjo nenkupton se nuk je i dashuruar

emine
26-04-12, 20:48
HEJ NJERZ EMRI I TEMES NUK O KA MPERSHTATET MOS EM KEQKUPTONI PO JAM KA DU ME PYT SE A MUND TE JET NDONJE NDJENJE TE NJERIU SE I DOKET SE PO E DASHURON DIKE SHUME E NUK E DIN SE KEND?

qe qysh a,a ke pa tashallukt qe hajne edhe kure sjan unshem,qashtu te paska pas ba vaki tye,ishalla ki ro n'to njeri