PDA

View Full Version : ZEMRTHYERI


ZEMERTHYERI
29-06-05, 04:15
Pershdjetje te gjithve!

Jam i lindur me 2 Maj 1968, pra 37 vjeqar; vij nga Kumanova-Maqedoni ku edhe jetoj. Te gjitha vetite qe pershkruhen ne horoskop per Demin me perkasin mua,pra nuk eshte veshtire aspak te mesoni per perparsite dhe mangesite e mia :wink: Ketu kerkoj shoqerim dhe argetim per cka shpresoj se nuk do te jem i zhgenjyer.
Prej tash do te kerkoj falje nga te gjithe ju se nese dicka edhe me ndodhe ta teproj ne postimet e mia ta dini se nuk e bej per ndonje qellim te keq por thjeshte per argetim shoqeror :P

Ju flm shume per mirekuptim! :D :D :D :D

Luana
29-06-05, 04:18
Perpak bineq , une jam me 3 Maj wowwwwwww :shock:

Te pershendes dhe mire se ke ardhe ne Forumin e Dardanis :wink:

ZEMERTHYERI
29-06-05, 10:38
Perpak bineq , une jam me 3 Maj wowwwwwww :shock:

Te pershendes dhe mire se ke ardhe ne Forumin e Dardanis :wink:

Flm shume gjenerate te pershendes edhe une ty :P :P :P

Diana007
29-06-05, 10:49
Mir se erdhe ZEMERTHYERI te uroj qaste te mira ketu

Diana :wink:

ZEMERTHYERI
29-06-05, 19:55
Mir se erdhe ZEMERTHYERI te uroj qaste te mira ketu

Diana :wink:

Mire se te gjeta Diana007, kam ndjenje se do te kalojme mire sidomos me ty si adhuruese e fjale-zinxhirit :wink:

rafet llapjani
30-06-05, 00:27
Mir se erdhe ZEMERTHYRI te uroj qaste te mira ne FD e ishalla te ngjitet zemra hahaha pake shaka :P :wink:

Murgesha
30-06-05, 07:17
Mirė se ke ardhė Zemėrthyeri.
Ishalla tė ngjitet zemra nė kėtė forum.

ZEMERTHYERI
01-07-05, 10:09
Ju pershendes dhe ju flm per mikpritje MURGESHA & RAFET.

Gezohem qe paskam gjasa te mira me ngjit zemren, se perndryshe pse t`me deshironit ngjitjen e saj :P :P :P :P :P

laliloli
04-07-05, 12:48
Pershendetje dhe mire se erdhe zemerthyeri,deshiroj qe zemra juaj te mos jet e thyer asnjehere

shendet dhe gjithe te mirat

halla e madhe
04-07-05, 16:42
Zemerthyeri_te deshiroj zemer te forte dhe caste te kendshme ne forumin Dardan :P

ZEMERTHYERI
05-07-05, 00:49
Pershendetje dhe mire se erdhe zemerthyeri,deshiroj qe zemra juaj te mos jet e thyer asnjehere

shendet dhe gjithe te mirat

Flm shume de mire se te gjej laliloli! Te lumte goja bro, tashme kam filluar ta ndjej veten shume me mire :P :P :P :P :P

ZEMERTHYERI
05-07-05, 00:52
Zemerthyeri_te deshiroj zemer te forte dhe caste te kendshme ne forumin Dardan :P

Te falenderoj Halla e Madhe, nuk dyshoj se do te kalojme mire :wink:

dr1ta
11-07-05, 11:23
welcome zemerthyeri , kalofsh shume mire ketu :)