PDA

View Full Version : Vera 2005 ??????????


Max
29-06-05, 21:44
Pershendetje,
Ku do i kaloni pushimet kete vit dhe si do udhetoni?

ndegjohemi.........

Kaltrushi
30-06-05, 08:57
Pershendetje....


PUSHIMET DO TI KALOJ NE KOSOVEN TANE TE DASHUR (NE PEJE PIKERISHT) DHE DO DEL SHPRESOJ KOHA EDHE PER SHQIPERI APO ULQIN

Krokodilli
09-07-05, 05:12
pushimet kete vit do ti kaloj ne Kosove dhe

http://www.studiorozafa.com/ULQINI_files/Photos/Ulqini%20sot.7%20(web).jpg

GURI SYLAJ
09-07-05, 07:24
Jo valla une ne Plazhe te Madhe.......

aferdita
10-07-05, 13:12
si te gjithe mergimtaret, ne Kosove

skendi
10-07-05, 14:19
valla edhe une ne plazhe te madhe se nuk kam qen qe
nja 17vjet. e sivjet do ta provoj :wink:

Naki
10-07-05, 19:57
Pjesen e parė tė pushimit Do tė kalojė nė Qytetin e Minatorėve,Javen e fundit nė Bjeshkėt e Rugoves.
Si gjithėherė Vizitat Familjare dhe Shoqėrisė Janė primare,dhashtė Zoti qė tė merrė kohė e mirė,sa mė pakė shi.

albioni_nl
13-07-05, 22:19
Juve qe sivjet shkoni ne pushime ju deshiroj pushime te kendshme sidomos juve qe shkoni ne Kosove....

Max
16-07-05, 05:57
Albioni_nl,
Flm.,e ti s'mundesh me shku a?

albioni_nl
17-07-05, 10:55
Albioni_nl,
Flm.,e ti s'mundesh me shku a?


Kete vere jo shoki... :cry:

drenousha
27-07-05, 07:53
drenousha ne kete vere do ta kallon pushimin ne shpi :cry:

Naki
29-07-05, 10:50
Tė gjithė bashkėmergimtarėve i urojė pushim tė kėndshėm nė vendlindje.

Kosova Ime (http://people.freenet.de/drenica/Kosova_ime-Naim_Abazi.mp3)

Max
09-08-05, 13:21
Pershendetje
Isha ne plazhe te vogel,mirepo ika pas nje dite ne te madhen si dhe ne CopaCobana qe ishte me te vertete SUPER po mendoj ne Ulqin.Tash jam tek familja ne Kosove.I pershendes posaqerisht ata qe nuk kane patur mundesi te vijne ne Kosove per pushime...

Kaltrushi
01-09-05, 10:28
kesaj rradhe kalove pushimet verore ne Kosoven tane te dashur dhe ne Shqiperin tane te adhuruar .........

emine
29-10-11, 20:28
mkujtohet:rolleyes: