PDA

View Full Version : Hajde luajme pake...


lazdrani
30-06-05, 20:16
Mbylli syte dhe trego se cka po shehe :lol: :lol: :lol:Lazdrani ju pershendet te gjitheve qe mirrni pjese ne kete teme :P

Agroni22
30-06-05, 20:19
terrrrrrrreeeeeeee

Murgesha
30-06-05, 22:13
I mbylla sytė, para vetes kam shamatat, rrahjet e bėrtimat qė baheshin dikur nė kėtė forum.
Pėr momentin nuk po shof ndonjė atmosferė tė madhe qė mė detyron tė shkruaj. :(

turisti
30-06-05, 22:16
I mbylla syte dhe krejt po mu duket se nuk ka rryme ne forum. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

laliloli
30-06-05, 22:31
I mbulla syte ndersa perpara me parafytyrohet deti dhe sikur me thot po te pres hahahahahah

Gentiana
30-06-05, 22:37
I mbylla syt dhe e pash veten ketu
http://www.investromania.ro/images/featured_photos/Dubai.jpg
http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/g010.gif

rafet llapjani
30-06-05, 23:42
I mbylla syt e puju shoh juve si neper pllazha :D :wink:

Domira
30-06-05, 23:48
I mbylla syte dhe po ju shoh si po i ēkyqni PC :)

rafet llapjani
30-06-05, 23:50
JO qili DOMIRA se sekem njet me shym se qitash unxe PC :D :D :wink:

Luana
30-06-05, 23:51
I mbylla syt dhe po shoh diqka interesant , hajt se ju tregoj me von se qka po shoh :wink: :lol: :lol:

rafet llapjani
30-06-05, 23:52
A POA HJT SE PO PRESIM :D :D

Domira
30-06-05, 23:53
JO qili DOMIRA se sekem njet me shym se qitash unxe PC :D :D :wink:

:shock: :shock: :shock: qe valla i bana pesbanksha masi do rrijme edhe pakes :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
01-07-05, 00:00
BRAVO DOMIRA se kralic je kqyr boni edhe do tima :D :wink:

Luana
01-07-05, 00:01
A POA HJT SE PO PRESIM :D :D

shoh rafet llapjanin para PC-sė veshur veq me short's duke shkru e i ka hyp mundi i vdekjes duke shkru e qellu ne FD :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
01-07-05, 00:03
BRAVO DOMIRA se kralic je kqyr boni edhe do tima :D :wink:

Paj se la pa i ba Rafet Llapjani edhe do time hooo :lol: :lol:

rafet llapjani
01-07-05, 00:04
QY sa mir qe pomsheh hajt mshili syt edhejher :D

doGzona
01-07-05, 00:07
I mbylla syt po e shohe gjumi po me vjen :lol:

Luana
01-07-05, 00:08
QY sa mir qe pomsheh hajt mshili syt edhejher :D
Rrezik rrezik http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/g040.gif

rafet llapjani
01-07-05, 00:11
HOPAAAAA METE PAGJUM DOMIRA SKA METY BREEE :D

rafet llapjani
01-07-05, 00:13
LUANA MOS UTUT MORI MSHILI EDHE NJE HER PER MUE PASH QATA QIE DON :D :wink:

Domira
01-07-05, 00:17
QY sa mir qe pomsheh hajt mshili syt edhejher :D

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/s070.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/s070.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/s070.gif

Luana
01-07-05, 00:18
LUANA MOS UTUT MORI MSHILI EDHE NJE HER PER MUE PASH QATA QIE DON :D :wink:Po me duket se po e shoh rafet llapjanin pas PC-sė iken drejt ne

http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/e030.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rafet llapjani
01-07-05, 00:21
JO mori qitash jam atu prej leptopit poshkruj po kuedite dreq je :D

M_u_k_i
01-07-05, 01:57
LUANA GJUMA TOPIN KANI HER

ZEMERTHYERI
01-07-05, 10:25
...cic-mic :wink:

Diana007
08-09-05, 14:19
Po me mirren mend kur po i mblli syt :lol: :lol:

lazdrani
25-11-06, 22:58
Po shohe xixillona:biggrin:

Dallandyshja_718
04-05-09, 16:23
Kur po i mbylli syt po m'ngjiten qerpiktė per njoni tjetrit se teper shume i paskam lye...:biggrin:

~AnnA~
04-05-09, 16:30
..me shfaqet dallendyshja ne moment,si jo ngjit komjuterit dhe po mundohet te shkruaj mbrapsht :biggrin:

ndrek augustini
04-05-09, 18:18
I mbylla syt dhe po shoh diqka interesant , hajt se ju tregoj me von se qka po shoh :wink: :lol: :lol:JO MOS ME TREGO ME VON,GJITHMON DUHET TI TREGOSH ME KOH PER MENDIMIN E JUAJ,SEPSE KOHA ESHT ME RENDESI.