PDA

View Full Version : Knock knock !!!!


delvina
02-07-05, 08:28
Une jam Delvina , jetoj ne Canada "Ottawa" , ka shume kohe qe jam anetare ketu por nuk kam pas kohe te mirrem me internet pershkak te studimeve ,
Jam 32 vjeqare , Gjakovare :D fhiuu fhiiuuu :wink:
singel heheheh :wink:
jam brunett , syt gjelbert , 1.68 cm , e kilogrami eshte secret :lol: :lol: :lol:

per info.. me te hollesishme vazhdojn me tutje :wink:Ju pershendes te gjitheve ,
Delvina 8)

Diana007
02-07-05, 08:46
Delvian mir se na ke ardh, te uroj qaste te mira ketu :wink:

Diana :D

rafet llapjani
02-07-05, 11:50
Delevina mir se nake ardh mojm biiii te uroj suksese ne studime dhe qaste te kendsheme ne mesin ton 8) :wink:

halla e madhe
02-07-05, 12:13
Delvina_te uroj mireseardhje ne forumin Dardan.Kalosa me mire ne mesin tone :halla e madhe

Kercovari
02-07-05, 14:26
Te lumt delvina sa mire je prezentu,dhe mireseerdhe.E sa per kilogramet nuk jan me rendesi,me rendesi eshte qe te kemi ne mesin tone.
Mirembetsh kudo cofsh.

doGzona
02-07-05, 15:02
Mire se na erdhe delvina.

Qaste te kendeshme ju uroje ketu ne fd dhe kudo qe te jesh.

mpuqqq ty dhe Luanen he asaj reja i raft :lol: :lol: :wink:

Tanushi
02-07-05, 17:31
Po me duket se e paske ēelesin e gjithe sekreteve me kalu sexy edhe si mysafire e Luanes se as ajo nuk ta leshon udhen per gjera te bukura!

turisti
03-07-05, 10:53
Une jam Delvina , jetoj ne Canada "Ottawa" , ka shume kohe qe jam anetare ketu por nuk kam pas kohe te mirrem me internet pershkak te studimeve ,
Jam 32 vjeqare , Gjakovare :D fhiuu fhiiuuu :wink:
singel heheheh :wink:
jam brunett , syt gjelbert , 1.68 cm , e kilogrami eshte secret :lol: :lol: :lol:

per info.. me te hollesishme vazhdojn me tutje :wink:Ju pershendes te gjitheve ,
Delvina 8)

:P Mire se erdhe,"delvina" e nderuar. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

ARVANITI
05-07-05, 12:15
Mire se erdhe :wink:

Arb
05-07-05, 14:47
Mire se ke ardh oj Cuce!

anna
05-07-05, 22:07
ooo mire se erdhe !!!!besoj se do te kalosh cate te mrekullueshme ketu ne forum!! te pershendes anna :wink:

arbias
07-07-05, 12:37
Mir se ke ardh delvina dhe mir se na gjete te deshiroj qaste te mira ne forum dhe bani te fala luanes ne pafsh naj her se malli na ka marr :wink:

Gentiana
07-07-05, 13:01
Une jam Delvina , jetoj ne Canada "Ottawa" , ka shume kohe qe jam anetare ketu por nuk kam pas kohe te mirrem me internet pershkak te studimeve ,
Jam 32 vjeqare , Gjakovare :D fhiuu fhiiuuu :wink:
singel heheheh :wink:
jam brunett , syt gjelbert , 1.68 cm , e kilogrami eshte secret :lol: :lol: :lol:

per info.. me te hollesishme vazhdojn me tutje :wink:Ju pershendes te gjitheve ,
Delvina 8)

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a010.gif Delvina mire se vjen oj Vendase.

Te uroj argetim te kendshem ne forumin dardan.