PDA

View Full Version : -mjellma-


turisti
06-07-05, 13:08
Pershendetje e posaqshme per ty shoqe dhe te deshiroj pushimin e kendshem.

Me respekt,
TURISTI. :P

mjellma
14-08-05, 23:09
FLM shum i nderuari shok TURSTI une edhe pak dit ne pushime e se shpjeti do te kthehem ne skandinavi po ashtu te pershndes ty edhe te gjithme pershendetje te ngrohta nga KOSOVA

turisti
14-08-05, 23:26
FLM shum i nderuari shok TURSTI une edhe pak dit ne pushime e se shpjeti do te kthehem ne skandinavi po ashtu te pershndes ty edhe te gjithme pershendetje te ngrohta nga KOSOVA

Faleminderit shoqe e nderuar. :P

Shpresoj se po kalon mire dhe te deshiroj qe te knaqesh sa me shume,sepse kujtimet e KOSOVES se dashur jane me te ngrohta se dielli i Skandinavise.... :P

Per ty,me sinqeritet,
TURISTI. :P

Dreni30
14-08-05, 23:39
E nderuar mjellma

Te pershendes dhe besoj se po kaloni mire keto dite pushimi ne vendlindje.

Dreni.

mjellma
23-08-05, 21:24
flm Dreni 30 tash kam ardhur nga pushimi ne skandinavi kam kalu nje pushim t kendshem
shprsoj se edhe ju keni kalaur nje ver te bukur

doGzona
23-08-05, 21:50
Nje pershendetje te ngrohet per ju mjellma.

Cdo te mire ne jet te deshirone,

doGzona

e_martumja
23-08-05, 21:53
Pranoje edhe nga une nje pershendetje dhe cdo te mire.


me rrespekt e_martumja.

turisti
23-08-05, 21:58
Pershendetje shoqe dhe mire se erdhe ne Dardani perseri.

mjellma
24-08-05, 14:33
Nje pershendetje te ngrohet per ju mjellma.

Cdo te mire ne jet te deshirone,

doGzona


FLM doGzona pe pershndetjen tende edhe une te pershndes njeashtu kalo qaste sa me me mira

Mjellma

mjellma
24-08-05, 14:34
Pranoje edhe nga une nje pershendetje dhe cdo te mire.


me rrespekt e_martumja.
FLM per pershndteje e_martumja njeashtu te pershndes edhe une nga zemra kalo qaste sa me te lumtura

me nderime Mjellma

mjellma
24-08-05, 14:36
Pershendetje shoqe dhe mire se erdhe ne Dardani perseri.
flm TURISITI po prap u ktheva ne DARDANIA me shum deshir e shfletoj kete forum te famshem

Diana007
24-08-05, 14:46
Mjellma ke te fal na Diana :wink:

Tomori
24-08-05, 14:47
E nderuara "mjellma" ju pershendes te keni mbarsine kudo qe te jeni,,
..."mjellma" ka nje kohe te gjate qe na ke munguar...te mpuqqqq forte Tomori... :wink:

laliloli
24-08-05, 20:42
Mire se erdhe perseri ne mesin tone mjellma ,me te vertet eshte ndier shume mungesa juaj .
Te deshiroj realizim te planeve tuaja ne jete ,e para se gjithash shendetin dhe gjithe te mirat

me rrespekt lali

turisti
25-08-05, 09:57
Pershendetje shoqe dhe mire se erdhe ne Dardani perseri.
flm TURISITI po prap u ktheva ne DARDANIA me shum deshir e shfletoj kete forum te famshem

Te besoj shoqe sepse edhe nga kjo largesi e ndjej njefare qetesie speciale dhe sinqeritetin e fjaleve tuaja. :wink:

rafet llapjani
29-08-05, 00:24
Pershendetje Mjellmushe mire se erdhe ne fd kalofsh sa ma mire e nderuar me rrespekt nga llapjani :wink:

teDUAty
29-08-05, 06:19
Prano edhe pershendetjet e ngrohta nga une mjellma shum e respektuar nga une ,uroj qe te keni shendet dhe lumturi gjat gjith jetes ju dhe ata qe i don ti.


me respekt teDUAty

Agroni22
13-09-05, 14:32
pershendetje per ty e nderuar MJELLMA dhe te deshiroje qdo te mire ne jete :wink:

mjellma
14-09-05, 18:10
Mjellma ke te fal na Diana :wink:


flm Diana007 edhe une ashtu te pershndes meq pak me vones amo kurr nuk eshte von per nje pershndetje

mjellma
14-09-05, 18:12
E nderuara "mjellma" ju pershendes te keni mbarsine kudo qe te jeni,,
..."mjellma" ka nje kohe te gjate qe na ke munguar...te mpuqqqq forte Tomori... :wink:


Pershendtej edhe per ty Tomori flm per mpuqin mos i hargjo se mos po te duhene gaaggaa(SHAka)

mjellma
14-09-05, 18:12
Mire se erdhe perseri ne mesin tone mjellma ,me te vertet eshte ndier shume mungesa juaj .
Te deshiroj realizim te planeve tuaja ne jete ,e para se gjithash shendetin dhe gjithe te mirat

me rrespekt lali

Flm lali edhe une ashtut te deshiroj gjos te mir ne jet tende

Gjumashja
14-09-05, 20:06
mjellma prano pershendetjet e mija disponim te kendshem ne foru m :wink:

mjellma
16-09-05, 15:30
Pershendetje Mjellmushe mire se erdhe ne fd kalofsh sa ma mire e nderuar me rrespekt nga llapjani :wink:


Flma per pershndetje llapijoni e mir se paske ardh ketej pari

MJELLMA

mjellma
16-09-05, 15:32
Prano edhe pershendetjet e ngrohta nga une mjellma shum e respektuar nga une ,uroj qe te keni shendet dhe lumturi gjat gjith jetes ju dhe ata qe i don ti.


me respekt teDUAty

flm per pershendtej niashtu te deshiroj edhe une ty gjdo te mir ne te gjitha sferat e jetes po ashtu edhe ti je i respektuar nga une shum

mjellma
16-09-05, 15:34
mjellma prano pershendetjet e mija disponim te kendshem ne foru m :wink:

FLM SHUM gjumashja nje ashtu edhe une te pershendes dhe disponim sa me te mir ne kete vikend po ashtut edhe ne DARDANIA forumi me i qmuar

MJELLMA

Artisti
17-09-05, 10:17
mjellma se di a t kum pershendet najher po qe jeta esht qishtu e me erdh reni edhe mue me te pershendet

T pershendes e nderuem edhe t deshiroj shum fat
Artisti

Agroni22
26-09-05, 21:56
mjellma e nderuar dhe e respektuar nga une shume shume te pershendes me deshiren ma te mire per ty

mjellma
27-09-05, 15:02
mjellma se di a t kum pershendet najher po qe jeta esht qishtu e me erdh reni edhe mue me te pershendet

T pershendes e nderuem edhe t deshiroj shum fat
Artisti


FLM shum artisti per pershendetje nje ashtu edhe per ty gjdo te mir

mjellma

mjellma
27-09-05, 15:04
mjellma e nderuar dhe e respektuar nga une shume shume te pershendes me deshiren ma te mire per ty

flm i nderuari AGRONi edhe une nje ashtu te pershendes me shum repekt te madh per ty

me nderime mjellma

teDUAty
28-09-05, 02:09
te pershendes oj e respektune nga une

mjellma
28-09-05, 17:25
te pershendes oj e respektune nga une

NJE ASHTU TE PERSHNDES EDHE TY SHUM I NDERUAR DHE TE GJITHA TE MIRAT NE JET

Agroni22
30-09-05, 21:51
mjellma e nderuar dhe e respektuar nga une shume shume te pershendes me deshiren ma te mire per tyje shume e mire

turisti
02-10-05, 22:36
:P :P mjellma shoqe :P :P

Te pershendes ngrohtesisht nga udhetimet turistike ku mbreterojne vetem sendet e mira te cilat gjithashtu t'i deshiroj.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 08:51
Pershendje Mjellma :wink:

Diana.

mjellma
08-10-05, 13:26
mjellma e nderuar dhe e respektuar nga une shume shume te pershendes me deshiren ma te mire per tyje shume e mire


Agroni22 flm shum per kete fjal te embel nje ashtu edhe ti je shum i sinqert

mjellma
08-10-05, 13:28
:P :P mjellma shoqe :P :P

Te pershendes ngrohtesisht nga udhetimet turistike ku mbreterojne vetem sendet e mira te cilat gjithashtu t'i deshiroj.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

FLM TURSISTI EDHE UNE ASHTU NEPER UDHTIME SIKUR EDHE TI si duket udhtimet na u kan bo nje pjes e jetes

udhtime te kendshem

mjellma

Agroni22
09-10-05, 14:47
me kalu ketu pari e pa te pershendetur nuk bone je e pershendetur nga une dhe te deshiroje qdo te mire ty dhe deshirave te tua :lol: :wink:

mjellma
09-10-05, 23:14
Pershendje Mjellma :wink:

Diana.


DIana te pershndes edhe kalo qaste sa me te mira ne jet

MJELLMA

mjellma
09-10-05, 23:16
me kalu ketu pari e pa te pershendetur nuk bone je e pershendetur nga une dhe te deshiroje qdo te mire ty dhe deshirave te tua :lol: :wink:


Agron flm shum djal se spo kalon kendej pari pa me pershndet edhe une te pershndes ne kete nat te vonshem

teDUAty
10-10-05, 05:08
Mjellma te pershendes perzemersisht dhe te uroj bashkim sa me te shpejt me ..... pe din ti kan .

veq pernime po te thom nuk paska pas qare pa u dashuru nty ai ....pe din ti kush , vertet je shume e bukur dhe per tu admiruar.

mjellma
12-10-05, 09:44
Mjellma te pershendes perzemersisht dhe te uroj bashkim sa me te shpejt me ..... pe din ti kan .

veq pernime po te thom nuk paska pas qare pa u dashuru nty ai ....pe din ti kush , vertet je shume e bukur dhe per tu admiruar.

flm teDUAty valla te mira keto fjal amo sjam ka di kush kenka ai qe koka dashuru ne mua hajer ishalla kush eshte ai taksiratli se gagagagaga

nje ashtu te teDUAty te pershndes edhe gjdo te mir

Agroni22
13-10-05, 20:40
fjalet jane te teperta per me gjet per te pershendetur ty por vetem nje fjale po ta thome . je po aq e sinqert se sa kaj her mendoje se te njo prej lindjes . te pershendet AGRONI

laliloli
17-10-05, 09:10
Mjellma e nderuar ,paska kohe qe nuk paskam qene ne dhomen tende e cila eshte plot ngrohtesi e mikepritje.Permes saj te dergoj urimet me te perzemerta kudo qe je ,me deshirat per suksese e perparime ne te gjitha sferat e jetes

Me rrespekt Lali

Murgesha
17-10-05, 09:31
Mjellma tė pėrshėndesdhe tė uroj ēdo tė mirė.

Kalofsh si ėshtė mė sė miri nė shoqėri me neve.

Agroni22
18-10-05, 04:11
pershendetje me te mdhaja qe kom jone vetem per ty .
AGRONI

mjellma
18-10-05, 15:42
Mjellma e nderuar ,paska kohe qe nuk paskam qene ne dhomen tende e cila eshte plot ngrohtesi e mikepritje.Permes saj te dergoj urimet me te perzemerta kudo qe je ,me deshirat per suksese e perparime ne te gjitha sferat e jetes

Me rrespekt Lali


Lali flm per pershndteje edhe ti nje ahstu kalofsh sa me mir ne gjdo sfer te jetes doku doku lali se tash dimiri e po bojmi qajin e mir ne shpret me dru gagaga
gjdo te mir shok i nderuar

mjellma
18-10-05, 15:43
Mjellma tė pėrshėndesdhe tė uroj ēdo tė mirė.

Kalofsh si ėshtė mė sė miri nė shoqėri me neve.

Murgesh e nderuar te pershndes edhe ty kam nje respekt te madh ndaj teje je per gjdo lavdat
femijet tuaj duhet te jen shum te lumtur qafr nene kan

te pershndes dhe gjdo te mir
Mjellma

mjellma
18-10-05, 15:44
pershendetje me te mdhaja qe kom jone vetem per ty .
AGRONI

Goni flm nje pershndteje emadhe edhe per ty shum po e din edhe ti se ke pershndteje shum nga une

mjellma

teDUAty
18-10-05, 15:51
te pershendes perzemersisht dhe sincerisht


me respekt teDUAty

mjellma
20-10-05, 16:10
teDUAty NJE ASHTU JE SHUM I PERSHNDETUR NGA SINQERISHT

MJELLMA

Flaka_1
22-10-05, 20:53
Prano pershendetje pa mase nga Flaka!

Agroni22
23-10-05, 13:42
qdo her ne qdo kohe ki pershendetje prej meje dhe qdo her mendoje per ty :wink:

mjellma
25-10-05, 17:27
Prano pershendetje pa mase nga Flaka!

Flaka_1 nje ashtu je shum e pershendetur nga une duke te deshiruar gjdo te mir ne jeten tende

mjellma
25-10-05, 17:28
qdo her ne qdo kohe ki pershendetje prej meje dhe qdo her mendoje per ty :wink:

Flm Agroni nje ashtu je i pershndetur nga une ne gjdo sekond

MJELLMA

laliloli
25-10-05, 17:31
Mjellma e nderuar ,a muj erdhe dhe a u lodhe .

Te pershendes perzemersisht dhe te deshiroj plotesimin e te gjithave deshirave ne jete

Me rrespekt Lali

mjellma
25-10-05, 20:08
FLM Lali nje ashtu je shum i pershndetur nga une me gjdo te mir ne jeten tonde

Kercovari
26-10-05, 16:45
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

mjellma
26-10-05, 16:53
FLM shum i NDERUARI KERCOVARI ME RESPEKTIN ME TE MADH TE PERSHNDES EDHE TY DUKE TE DRESHIRUAR GJDO TE MIR NE JETEN TENDE ASHTU SIQ DESHIRON TI VET

PS.kurr nuk jam ndier e ofenduar ne kete forum jam ndier shum shum mir te gjith jan te mrekullushem


mjellma

Agroni22
26-10-05, 22:29
nje pershendetje per ty ne kete nate te qet me urimin qe te gjan shendoshe mire dhe te lumtur :wink:

mjellma
27-10-05, 14:25
nje pershendetje per ty ne kete nate te qet me urimin qe te gjan shendoshe mire dhe te lumtur :wink:

lm Goni nje ashtu je i pershndetur shum nga une me deshiren me te madhe qe te kesh shndet edhe lumturi ne jeten tende edhe te atyre qe i don edhe asjna

Mjellma

turisti
02-11-05, 21:14
:P Mjellma e nderuar :P ,

Te pershendes shume dhte te deshiroj kthimin sa me te shpejte ne vertikale. :wink:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Agroni22
08-11-05, 18:46
mjellma te pershendes me urimin ma te mire qe kom ne ndjenjat e mija te pershendes ty dhe ata qe te duan dhe i don ti .

AGRONI

mjellma
09-11-05, 17:12
:P Mjellma e nderuar :P ,

Te pershendes shume dhte te deshiroj kthimin sa me te shpejte ne vertikale. :wink:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Turist i nderuar flm shum per pershndtejen po more do te shkoj kah vertikalja se shpejti duhet pa qare se horizontale nuk me don askush gagagag
te pershendes duke te deshirur nje mbremj te qet

mjellma
09-11-05, 17:14
mjellma te pershendes me urimin ma te mire qe kom ne ndjenjat e mija te pershendes ty dhe ata qe te duan dhe i don ti .

AGRONI

Flm Goni edhe ti je i pershndetur shum nga une duke te deshiruar shndet edhe lumturi me ata qe i don edhe te dojn

MJELLMA

Agroni22
14-11-05, 15:40
TE PERSHENDES NE MENYRE SEPECIALE DHE TE DESHIROJE QDO TE MIRE agroni

Artisti
15-11-05, 21:25
mjellma t pershendes me nje kofe mjalte :lol: :lol:.

Agroni22
17-11-05, 21:21
mjellma te pershendes e nderuar dhe te deshiroje qdo te mire ty dhe ata qe te duan ty dhe ata qe i don ti .

AGRONI

Diana007
23-11-05, 10:14
Tung .

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)

mjellma
27-11-05, 21:32
TE PERSHENDES NE MENYRE SEPECIALE DHE TE DESHIROJE QDO TE MIRE agroni

flm per pershndteje goni po ashtu je i pershndeturi specila nga une

mjellma
27-11-05, 21:33
mjellma t pershendes me nje kofe mjalte :lol: :lol:.
flm ARTISTI nje ashtu je i pershndetur nga une shum ani nje kofe mjalt bash mir paske bo se ndoshta embelsohem pak hhahaha

mjellma
27-11-05, 21:35
mjellma te pershendes e nderuar dhe te deshiroje qdo te mire ty dhe ata qe te duan ty dhe ata qe i don ti .

AGRONI

GONI EDHE PSE PAK ME VONES TE PERSHNDES SHUM DUKE TE DESHIRUAR GJDO TE MIR NE JETEN TONDE DHE ATA QE TE DOJN EDHE I DON

mjellma
27-11-05, 21:35
Tung .

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)


TUNG DINA U SA PIKTUR TE BUKUR

turisti
30-11-05, 14:38
Pershendetje,shume shendet - me kg,fat dhe lumturi te deshiron gjithmone

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Agroni22
02-12-05, 16:15
pershendetjet me te mdhaja nga zemra ime shkojne vetem per ty e nderuar AGRONI

schütze
02-12-05, 22:31
e nderuar pranoni pershendetjet e mia te sinqerta,ju uroj qdo te mir ne jet
kudo qe ndodheni
me nderime
schütze

mjellma
05-12-05, 22:26
Pershendetje,shume shendet - me kg,fat dhe lumturi te deshiron gjithmone

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

flm i nderuari TURISTI nje ashtu je i pershendetur shum nga une gjdo te mir per ty

mjellma
05-12-05, 22:27
pershendetjet me te mdhaja nga zemra ime shkojne vetem per ty e nderuar AGRONI

Flm Goni zera ime i pranon pershndtejet e tuja me knaqesi nje ashtu edhe ti je i pershndetur i nderuar

mjellma
05-12-05, 22:28
e nderuar pranoni pershendetjet e mia te sinqerta,ju uroj qdo te mir ne jet
kudo qe ndodheni
me nderime
schütze

Flm shum i nderuar je i pershndetur nga une qdo te mir ku do qe jeni

mjellma

doGzona
05-12-05, 23:31
Pranoni dhe pershendetjet e mia te perzemerta e nderuara mjellma.


Cdo te mire kudo ju deshirone,

doGzona

mjellma
06-12-05, 13:42
flm shum e nderuara doGzona je e pershendetur edhe ti ku do qe te jesh me shum respekt per ty

Agroni22
13-12-05, 23:57
nje pershendetje speciale vetem per ty nga zemra ime :wink:

mjellma
14-12-05, 16:27
Flm shum AGRONI EDHE TI KE NJE PERSHNDTEJ TE PERZMERT EDHE SHUM SPECILA NGA UNE :wink:

Kercovari
14-12-05, 16:49
Jeni e pershendetur e nderuar kudo qe te ndodheni.
Logaris ne te mirat qe do te u percjellin gjate gjithe jetes.
Me respketin me thelle per ju
Kercovari

Agroni22
22-12-05, 00:00
pershendetje per te nderuaren time mjellmen :wink:

mjellma
22-12-05, 10:42
Jeni e pershendetur e nderuar kudo qe te ndodheni.
Logaris ne te mirat qe do te u percjellin gjate gjithe jetes.
Me respketin me thelle per ju
Kercovari

Flm shum i nderuar nje ashtu je i pershndteur nga une kudo qe jeni dhe gjdo e mir ju percjellt ne jeten e juaj

Mjellma

mjellma
22-12-05, 10:46
pershendetje per te nderuaren time mjellmen :wink:

Pershendteje edhe per ty i nderuari IM AGRONI :wink:

Diana007
28-12-05, 13:53
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Barbaroza
28-12-05, 17:11
Mjellma e nderuar,gezuar Viti i Ri 2006 me plot fat dhe mireqenie tek ty dhe familja juaj!

http://sarajevo.bih.tripod.com/trio/happyny.gif

schütze
28-12-05, 21:43
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

laliloli
28-12-05, 23:32
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Gjumashja
29-12-05, 11:24
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 12:50
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Kavaleri
29-12-05, 20:38
Tung tung .. Xhanem
Gzuar vitin e ri...2006..ty dhe mbar Familjes tuaj.
Ju deshiroj C`do te mira..

http://www.gonad.org/upload/images/gzuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.gif

Murgesha
29-12-05, 21:05
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

mjellma
29-12-05, 21:13
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Diana e nderuar flm shum per pergezimin shpresoj se edhe ky vit do te jet nje vit i mir me shum te mira dhe gezime ne jeten tuaj

MJELLMA

mjellma
29-12-05, 21:14
Mjellma e nderuar,gezuar Viti i Ri 2006 me plot fat dhe mireqenie tek ty dhe familja juaj!

http://sarajevo.bih.tripod.com/trio/happyny.gif

flm e nderuara Barbaroza me shum gezime edhe per juve ky vit edhe plotsimine deshirave tuja ne jete juve dhe familjes tuaj

mjellma
29-12-05, 21:16
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

flm schütze ishalla ky vit do te jet viti i plotsimit te deshirave tuaja

mjellma
29-12-05, 21:19
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

flm Lali nje ashtu edhe juve ky vit ju jap shndet lumturi dhe shum gezime ne jet juve dhe familjes tuaj

GEZUAR2006

mjellma
29-12-05, 21:21
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

flm GJumashja e mbara edhe mira te jet me ju edhe vitin 2006

mjellma
29-12-05, 21:23
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch


zana flm per keto pergeime te bukura edhe ishalla edhejuve shum fat lumturi ne jeten tuaj ju sjell viti 2006

mjellma
29-12-05, 21:24
Tung tung .. Xhanem
Gzuar vitin e ri...2006..ty dhe mbar Familjes tuaj.
Ju deshiroj C`do te mira..

http://www.gonad.org/upload/images/gzuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.gif
flm kavaleri nje ashtu edhe juve shum te mira e te mbara ne vitin 2006 ju deshiron MJELLMA

mjellma
29-12-05, 21:26
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

E NDERUARA Murgesha ju uroj edhe juve dhe famijes tuaj gjo te mir ne vitin 2006 dhe shum suksese ne jeten tuaj

me nderime MJELLMA

M_u_k_i
29-12-05, 21:36
_-_-_-_-_-_-_-_GEZUAR VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_

mjellma
29-12-05, 22:01
_-_-_-_-_-_-_-_GEZUAR VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_


flm i nderuar gjdo te mir per juve ne vitin 2006

Agroni22
29-12-05, 22:03
gezuar viti i ri e dashura mjellma me deshiren qe viti 2006 te jete viti i realizimit te deshirave te tua :wink:

me shume dashuri AGRONI

dr1ta
30-12-05, 01:12
Mjellma,gezuar vitin e ri , qoft ky vit plot gezim dhe sukses per juve .

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Gentiana
30-12-05, 03:08
Mjellma e nderuar gezuar dhe gjitha te mirat te deshiroj per vitin e ri.

Genta

Domira
30-12-05, 04:31
Mjellma e nderuar, uroj qe viti i ri 2006 te jet per ju nje vit i mbare, vit ne te cilin do te realizoni te gjitha deshirat qe keni ju dhe familja juaj.
http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_happy/8607-002-35-1027.gif

Artisti
30-12-05, 07:46
e nderuar mjellma,te pershendes nga zemra dhe te deshiroj lumturi per shume mote


Gezuar vitin e Ri 2006


Artisti

mjellma
30-12-05, 09:32
gezuar viti i ri e dashura mjellma me deshiren qe viti 2006 te jete viti i realizimit te deshirave te tua :wink:

me shume dashuri AGRONI

Agron i dashur shpresoj se edhe per ty ky vit do te jet vit i gezimit,lumturis ,dashuris dhe vit i plotsimit te te gjitha deshirave tua


me plot dashuri e jotja MJELLMA

mjellma
30-12-05, 09:34
Mjellma,gezuar vitin e ri , qoft ky vit plot gezim dhe sukses per juve .

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg


dr1ta gezura dh juve e shum gezime edhe suksese ne jeten tuaj dhe familje suaj

gezuar2006

mjellma
30-12-05, 09:35
Mjellma e nderuar gezuar dhe gjitha te mirat te deshiroj per vitin e ri.

Genta

Genta e nderuar deshiroj qe edhe per ty ky vit te jet vit i sukseseve tuja ne gjdo aspekt

MJELLMA

mjellma
30-12-05, 09:37
Mjellma e nderuar, uroj qe viti i ri 2006 te jet per ju nje vit i mbare, vit ne te cilin do te realizoni te gjitha deshirat qe keni ju dhe familja juaj.
http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_happy/8607-002-35-1027.gif


FLM Domira shpresoj se edhe per ju te jet nje vit i mbar dhe gjdo te mir per ty edhe familejn tuaj

mjellma
30-12-05, 09:38
e nderuar mjellma,te pershendes nga zemra dhe te deshiroj lumturi per shume mote


Gezuar vitin e Ri 2006


Artisti

i nderuari Artist viti 2006 te sjell lumturi dhe gjdo te mir per ty te deshron nga zemra MJELLMA

GEZUAR2006

Dreni30
30-12-05, 10:35
E nderuar mjellma

Deshiroj qe ky vit te jete edhe vit i plotesimit te deshirave tuaja rinore.

Urime 2006.

Shendet dhe lumturi me ma te dashurit tuaj.

Dreni.

Kercovari
30-12-05, 17:02
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gif Le te jete Viti i realizimeve te enderrave te Juaja!
Kercovari

turisti
30-12-05, 17:05
:P Shoqe e nderuar :P ,

Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P :P 2006 :P :P dhe realizimin e te gjitha deshirave jetesore me lumturi te perhershme te deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

spirl_girls
30-12-05, 17:42
Te pershendes dhe te Uroj Vitin e Ri 2006!

http://www.locolobo.net/julepic04.gif

Kodra
30-12-05, 20:48
**********
**********
**********


mjellma e nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Guri i madh
30-12-05, 22:04
mjellma e nderuara urime vitin e ri 2006 dhe shum gzime ne jet

Sy_kaltra
30-12-05, 22:05
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Tomori
31-12-05, 02:45
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

doGzona
31-12-05, 06:12
E dashura mjellma,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 14:15
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Kavaleri
10-01-06, 07:37
http://www.armeniafest.com/images/baklava-s.gif
Me Fat Kurban Bajrami..

Agroni22
13-01-06, 14:20
e dashur me fal se moti nuk pasna qen ne faqen tende dhe keshtu te pershendes shume shume me urimin me te forte qe kom per ty zemer :wink:

agroni yt

Zana_ch
25-01-06, 15:41
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:24
E nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

Agroni22
12-02-06, 23:46
pershendetje e dashur te uroje qdo te mire

me dashuri AGRONI

Alfred
19-01-08, 03:52
Pershendetje edhe per ty.