PDA

View Full Version : opaaaaaaa njerz mrriva edhe une te prezantohem ....


MaChA
07-07-05, 00:43
..
.
ju pershendes te gjtitve dhe une jam :

emri : fatos
mbiemri : vrases
vendlindja : peje
hobi : student
datlindja : 09.06.1982
mosha : 23 vjeqar
shkolla : e biznesit


i qart mas qikave te bukra

Luana
07-07-05, 03:45
Qartu ne realitet e jo ne internet :lol: :lol: :lol: :lol:

mire se ke ardhe ne dardani :wink:


Luana 8)

Diana007
07-07-05, 10:06
Hehee kadal djal se kur te qartesh askush nuk te merr :lol: :lol: :lol:


Mir se ke ardhur de deshiroj dit te mira ketu ne mesin ton :wink:

Diana :o

ARVANITI
07-07-05, 11:02
Pak me serioz.

Mire se erdhe *si zakon

Gentiana
07-07-05, 13:32
Mire se erdhe MaCha.
Pershendetje ke nga
Genta

MaChA
07-07-05, 13:40
Qartu ne realitet e jo ne internet :lol: :lol: :lol: :lol:

mire se ke ardhe ne dardani :wink:


Luana 8)kurgjo sjom ne internet qa jom ne realitet ...

ok faliminderit luana ne mik pritje ..

te pershendes :wink:

MaChA
07-07-05, 13:43
Hehee kadal djal se kur te qartesh askush nuk te merr :lol: :lol: :lol:


Mir se ke ardhur de deshiroj dit te mira ketu ne mesin ton :wink:

Diana :o


heh qaty o krejt forja ti diana

oki flm dhe shpresoj se do tja kalojm mir se bashku

tungiiiii

MaChA
07-07-05, 13:47
Pak me serioz.

Mire se erdhe *si zakon

as kur kam lind nuk kam qen serioz

e jo tashti ,

mir se te gjeta dost

MaChA
07-07-05, 13:51
Mire se erdhe MaCha.
Pershendetje ke nga
Genta

mir se te gjeta Genta ...

pershendetje edhe nga une .......

shpresoj se do te kalojm mir .......

tungiiii.....

Murgesha
07-07-05, 14:01
Macha mirė se na ke ardhė
Tė dėshiroj argėtim maksimal nė forumin tonė.

Murgesha.

MaChA
07-07-05, 14:11
Macha mirė se na ke ardhė
Tė dėshiroj argėtim maksimal nė forumin tonė.

Murgesha.


Mir se ju gjej Murgesha ..
tungiii

MaChA
07-07-05, 15:48
nje freestyle
veq sa per pershendetje


ej shqipe erdhe ne kete forum
jo me qujte rima e me bo zollum
por thjeshte bre vlla veq para me shku
me njerez te tjere me u shoqeru
pa fjale edhe pa ofendime me drejtesi
ju falenderoj qe me keni mireprit ne kete shoqeri
une jom pejon bre vlla ,jom Kosovare
por para te gjithave une jom shqiptare
kom dashni per shqipet e ver8a kudo qe jane
per ata qe me urrejne Raki nuk me han
i tille jom e i tille kom me mbet
me vjen mire q e ketu mikpritje kom gjete
thjeshte nje fjale e mire krijon nje mik
nje sjellje e keqe e bon nje armik
prandaj edhe kot nuk kane thone pleqte bre vlla
nje njeri vlen mvaresishte se sa shume shoke ka


peacee
kaloni mireee[/b]

rafet llapjani
08-07-05, 00:58
Tung Macha mire se naerdhe dhe te deshiroj qastje te kendshme ne FD nga llapjani :wink:

albioni_nl
20-07-05, 16:37
nje freestyle
veq sa per pershendetje


ej shqipe erdhe ne kete forum
jo me qujte rima e me bo zollum
por thjeshte bre vlla veq para me shku
me njerez te tjere me u shoqeru
pa fjale edhe pa ofendime me drejtesi
ju falenderoj qe me keni mireprit ne kete shoqeri
une jom pejon bre vlla ,jom Kosovare
por para te gjithave une jom shqiptare
kom dashni per shqipet e ver8a kudo qe jane
per ata qe me urrejne Raki nuk me han
i tille jom e i tille kom me mbet
me vjen mire q e ketu mikpritje kom gjete
thjeshte nje fjale e mire krijon nje mik
nje sjellje e keqe e bon nje armik
prandaj edhe kot nuk kane thone pleqte bre vlla
nje njeri vlen mvaresishte se sa shume shoke ka


peacee
kaloni mireee[/b]


Kompliment :wink: te pershendes e mire se ke ardhur e kalofsh bukur...

MaChA
14-08-05, 02:05
nje freestyle
veq sa per pershendetje


ej shqipe erdhe ne kete forum
jo me qujte rima e me bo zollum
por thjeshte bre vlla veq para me shku
me njerez te tjere me u shoqeru
pa fjale edhe pa ofendime me drejtesi
ju falenderoj qe me keni mireprit ne kete shoqeri
une jom pejon bre vlla ,jom Kosovare
por para te gjithave une jom shqiptare
kom dashni per shqipet e ver8a kudo qe jane
per ata qe me urrejne Raki nuk me han
i tille jom e i tille kom me mbet
me vjen mire q e ketu mikpritje kom gjete
thjeshte nje fjale e mire krijon nje mik
nje sjellje e keqe e bon nje armik
prandaj edhe kot nuk kane thone pleqte bre vlla
nje njeri vlen mvaresishte se sa shume shoke ka


peacee
kaloni mireee[/b]


Kompliment :wink: te pershendes e mire se ke ardhur e kalofsh bukur...


FLM albioni_nl DHE MIR SE JU GJEJ

KALONI MIR