PDA

View Full Version : Prezentohu me foto


Kercovari
09-07-05, 13:42
Vertet eshte nje ndjenje qe te vret kur bisedon me nje person ne anen tjeter,nuk te njeh dhe nuk e njeh po disi shpallet nje ndejnje e quditshme dhe kerkon me endje te pakten te perfytyrosh se si duket duke u mundu vete te krijosh nje imazh te personit tjeter,patjeter edhe te karakterit te tije apo dic tjeter.
Une vete vizitoj shume forume te tjere dhe kam has ne prezentime te tilla dhe me kan pelqy teje mase ku kam ndje nje kenaqsi te veqante dhe me eshte duke kur e kam fytyren te njohur me ke bisedoj sikur jam bashke me te.
Natyrisht,dikush mund edhe te dashurohet me mire nese e njeh te pakten ate person.Ky prezentim do te u ishte ndihme e madhe atyre qe vertet per shkaqe te ndryshme nuk e kan gjete akoma partnerin,po me sa verej une ketu ka shume vajza dhe djem qe jan ne kerkim te partnerit qe do te i shoqeroj gjate gjithe jetes.
Dhe perderisa shkembeme fjale nga me te ndryshmet, dhe flasim per cdo dite me njeri tjetrin,nuk do te ishte gabim qe ketu te prezentohemi edhe me foto,dhe dikush nese nga ketu e gjen njeriun e jetes pse te mos i behemi edhe kumbare ne fund te fundit.
Vlene te theksoj se kjo per mua nuk vlen sepse une jam i martu baba i tre femive dhe per te gjithe ato qe jan te martu te deklarohen haptas,qe te mos vije deri te nje dashuri e rejeshme dhe nga ketu te dalim si dashnore te vertet ne perqafim te gruas.
Natyrisht,argetimi do te vazhdoje si deri me tani. :lol: :lol: :lol: :lol:
Pres mendimin tuaj.
Kercovari

Arbėri
09-07-05, 16:49
Tybe treqin tybe dhe pasha Nanen n'dhe e shtifsha propozime me vend eshte, vetem eshte nje problem breeeeeeee :wink:
Nje pjese bukur e madhe, kemi qellua monstruma, medemek te shemtuar, dhe me na e pa foton, as qe kishin hargjua fjale me ne e lere me me u shoqerue, qyyyyyyy :cry: :cry:
A din si po me perngjan ky propozimi yte, pa te keq a?
Kishin shkua dy shoke, ne peshkim dhe, njeri nga ta sa her e gjuante grrepin zinte nga nje peshk, ndersa tjetri ASNJE!
Pas nje kohe, ky qe nuk zinte asgje, e pyeti tjetrin:
Allahile qka dhe qfar po ben qe po ze aq shume peshq? Ky ia ktheu: Po kur ta gjuaj grepin ne te djathte "haletin" e "vendosi" ne te majte ndersa kur grepin e gjuaj ne te majte "ate" e vendosi ne te djathte!
Ky, i gjori tartuf, pas qdo gjuajtje "haleti" i ikte ne mes!!!! dhe prap nuk zinte asgje! Iu drejtua shokut, prap, me pyetje: Po mire more shoku ime, per te djathte e te majte e kuptova por tregom kur "haleti" eshte ne pozite te drejte? Ai ja ktheu: Eeeeeeeee atyre qe u rrin ne ate pozite, nuk peshkojne por ata "asishin" dhe nuk kane kohe per peshkime!

Edhe une, medemek, nese naj lidhe pa foto se me foto as minjte nuk na ofrohen, hahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
09-07-05, 19:40
hajde Arber ve ne foto nje artist e ndoshta do te i kish gruas qe te eshte ngjit per bythe dhe ske ka te ia mbashe,po edhe ate grepshin mos e lesho thelle ne Drin se nu ka balena :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
09-07-05, 23:14
veje ti i pari kercovari e un te vij nga pas..

Gentiana
13-07-05, 16:46
Ani, a rat ne dakord kush ta tregoj foton i pari??! :roll:

ARVANITI
13-07-05, 21:48
Hajde pra, filloni. :P

Gentiani
13-07-05, 22:35
Hajde pra, filloni. :P

nisja pra ē`po pret :wink: :lol:

Daja POLIC
13-07-05, 23:22
po une personalisht nuk di si mundet me vendos foto ketu nuk e diiiiii a ka mundesi mem ndimu dikush apo jo?

Krokodilli
14-07-05, 08:01
po une personalisht nuk di si mundet me vendos foto ketu nuk e diiiiii a ka mundesi mem ndimu dikush apo jo?

dergoje ne Google se pari pastaj e vendos ketu
dergoje permes emailit ,, ose nese e vendos ne ndonje faqe qe mbaron me www.-------.com athere nuk ke nevoj me vendos ne google,, se google ta vendos vet foton...

Krokodilli
14-07-05, 08:26
http://k43.pbase.com/u44/jbviajero/upload/36039855.IMG_0710.jpg

dr1ta
14-07-05, 12:03
http://k43.pbase.com/u44/jbviajero/upload/36039855.IMG_0710.jpgPer merak qenke kroki , te pershendes :) :)

Kercovari
14-07-05, 18:23
http://k43.pbase.com/u44/jbviajero/upload/36039855.IMG_0710.jpg
Kishe pas mundesi te vesh edhe krokin te pakten. :lol: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
15-07-05, 06:28
http://k43.pbase.com/u44/jbviajero/upload/36039855.IMG_0710.jpg
Kishe pas mundesi te vesh edhe krokin te pakten. :lol: :lol: :lol: :lol:

haha o Kercovari vllaqko tu kisha lut me hjek kete foto qe e ki se sa here po hy ne forum i gezuar, kur pe sho kete foto po ma prish disponimin,,,,

hajt qite naj foto ma normale vlla,,,,, te pershendes,, pa keqkuptime,,
mbaje ate qe te pelqen ty... :wink:

kroki hini mu la ne deti une rrisha ne plazh

Kercovari
15-07-05, 13:41
Mendoje se do te kenaqesh me kete foto.
Ja ky jam une kroki. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.barry-manilow.privat.t-online.de/media/DIR_281494/40.jpg

Daja POLIC
15-07-05, 16:21
ahhahahhahahahhahahhahahahhahahahhahaahhahaha
Kercovari hallall :lol: :lol: :lol:

e_martumja
17-07-05, 16:26
spo di qysh me qit foton time per disa minuta se e kisha qit :wink:

Daja POLIC
17-07-05, 16:48
e_martumja ahhahahahhahahha per disa minuta mos u lodhe ma mir ahhahaha edhe une nuk di valla

Daja POLIC
17-07-05, 16:49
e_martumja ahhahahahhahahha per disa minuta mos u lodhe ma mir ahhahaha edhe une nuk di valla

Kercovari
17-07-05, 18:04
spo di qysh me qit foton time per disa minuta se e kisha qit :wink:

Hajt se e qesh une :lol: :lol: :lol:

Kercovari
17-07-05, 18:10
spo di qysh me qit foton time per disa minuta se e kisha qit :wink:

Hajt se e qesh une :lol: :lol: :lol:

http://www.rhetorik.ch/Aktuell/haraldschmidt/ankeengelke.jpg

Kercovari
18-07-05, 19:41
veje ti i pari kercovari e un te vij nga pas..

He more flori!

http://img317.imageshack.us/img317/5108/xy5hv.jpg (http://www.imageshack.us) Jam beqar i martume,mos nguroni te thyni kembet per mua. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

e_martumja
18-07-05, 21:49
spo di qysh me qit foton time per disa minuta se e kisha qit :wink:

Hajt se e qesh une :lol: :lol: :lol:

http://www.rhetorik.ch/Aktuell/haraldschmidt/ankeengelke.jpgMos i mashtrro njerz more pse nuk e qite foton time te vertet po tutesh se po ma jek dikush flamen ah :lol: :lol: :lol:

Kercovari
18-07-05, 21:51
spo di qysh me qit foton time per disa minuta se e kisha qit :wink:

Hajt se e qesh une :lol: :lol: :lol:

http://www.rhetorik.ch/Aktuell/haraldschmidt/ankeengelke.jpgMos i mashtrro njerz more pse nuk e qite foton time te vertet po tutesh se po ma jek dikush flamen ah :lol: :lol: :lol:
Po skam dite s et ka zen flama,ani de neser foton origjinale. :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
19-07-05, 09:06
o krokiiiiiiiiiiii wowwwwwwwwww hej ma mire spo ta rriti mendjen....por hunden e preka e......hihihihhiiiii


pershendetje dhe urime per guxim per te vendosur foton....


me nderime kaltrushi


PS: edhe nga une tasht apo me vone do te shifni andash tek ikonja foton time edhe pse ajo vajza si une doket... :wink:

Krokodilli
19-07-05, 09:59
o krokiiiiiiiiiiii wowwwwwwwwww hej ma mire spo ta rriti mendjen....por hunden e preka e......hihihihhiiiii


pershendetje dhe urime per guxim per te vendosur foton....


me nderime kaltrushi


PS: edhe nga une tasht apo me vone do te shifni andash tek ikonja foton time edhe pse ajo vajza si une doket... :wink:

hahaha ja Kaltrushi ma ke rrit mendjen tash me te vertet,,, si muj me hjek foton tash,, se me vendos foton skoka problem,,,,,

more Kercovari po flasim per foto te verteta se per asi ikona 20-mije i qes ketu....
pershendetje

Krokodilli
19-07-05, 10:07
Mendoje se do te kenaqesh me kete foto.
Ja ky jam une kroki. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.barry-manilow.privat.t-online.de/media/DIR_281494/40.jpg

hahahahahahahhahahaha ma ka marr mendja se keshtu dukesh,,,

jo keq po qesharak,,, si artist,,

te pershendes vllaqko.............

Kaltrushi
19-07-05, 10:17
o krokiiiiiiiiiiii wowwwwwwwwww hej ma mire spo ta rriti mendjen....por hunden e preka e......hihihihhiiiii


pershendetje dhe urime per guxim per te vendosur foton....


me nderime kaltrushi


PS: edhe nga une tasht apo me vone do te shifni andash tek ikonja foton time edhe pse ajo vajza si une doket... :wink:

hahaha ja Kaltrushi ma ke rrit mendjen tash me te vertet,,, si muj me hjek foton tash,, se me vendos foton skoka problem,,,,,

more Kercovari po flasim per foto te verteta se per asi ikona 20-mije i qes ketu....
pershendetje


heheh o kroki nese e hjek foton nga ketu...shiko dhe qite ne porten time....aty do te jete ne duar te mira......hehehe :oops: :D :P


o mos te me ndigjojn keta tjeret se behen pune keto fjale ... :P

Edhe per kercoven pershendetje te medha.........per guxim

Kercovari
19-07-05, 10:50
Po moj kaltrushi,po une nuk kam ndonje trimeri qe me jep guximin,foto eshte foto ehde ne pasaporte e sheh cdo kufitare bile me i keq se une.

E mu si ai dukem Kroki. :lol: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
19-07-05, 10:58
o krokiiiiiiiiiiii wowwwwwwwwww hej ma mire spo ta rriti mendjen....por hunden e preka e......hihihihhiiiii


pershendetje dhe urime per guxim per te vendosur foton....


me nderime kaltrushi


PS: edhe nga une tasht apo me vone do te shifni andash tek ikonja foton time edhe pse ajo vajza si une doket... :wink:

hahaha ja Kaltrushi ma ke rrit mendjen tash me te vertet,,, si muj me hjek foton tash,, se me vendos foton skoka problem,,,,,

more Kercovari po flasim per foto te verteta se per asi ikona 20-mije i qes ketu....
pershendetje


heheh o kroki nese e hjek foton nga ketu...shiko dhe qite ne porten time....aty do te jete ne duar te mira......hehehe :oops: :D :P


o mos te me ndigjojn keta tjeret se behen pune keto fjale ... :P

Edhe per kercoven pershendetje te medha.........per guxim

haha Kaltrushi,, jam ne duart e zotit dhe tuat.. u dorezova ....

Kaltrushi
19-07-05, 12:01
o krokiiiiiiiiiiii wowwwwwwwwww hej ma mire spo ta rriti mendjen....por hunden e preka e......hihihihhiiiii


pershendetje dhe urime per guxim per te vendosur foton....


me nderime kaltrushi


PS: edhe nga une tasht apo me vone do te shifni andash tek ikonja foton time edhe pse ajo vajza si une doket... :wink:

hahaha ja Kaltrushi ma ke rrit mendjen tash me te vertet,,, si muj me hjek foton tash,, se me vendos foton skoka problem,,,,,

more Kercovari po flasim per foto te verteta se per asi ikona 20-mije i qes ketu....
pershendetje


heheh o kroki nese e hjek foton nga ketu...shiko dhe qite ne porten time....aty do te jete ne duar te mira......hehehe :oops: :D :P


o mos te me ndigjojn keta tjeret se behen pune keto fjale ... :P

Edhe per kercoven pershendetje te medha.........per guxim

haha Kaltrushi,, jam ne duart e zotit dhe tuat.. u dorezova ....nuk me binde qaq se qeshe..hahahaha , por po te besoj se jam e re dhe te rejat besojn shpejt.........hahahahhaha

:wink: :P :D

Kercovari
19-07-05, 12:05
o krokiiiiiiiiiiii wowwwwwwwwww hej ma mire spo ta rriti mendjen....por hunden e preka e......hihihihhiiiii


pershendetje dhe urime per guxim per te vendosur foton....


me nderime kaltrushi


PS: edhe nga une tasht apo me vone do te shifni andash tek ikonja foton time edhe pse ajo vajza si une doket... :wink:

hahaha ja Kaltrushi ma ke rrit mendjen tash me te vertet,,, si muj me hjek foton tash,, se me vendos foton skoka problem,,,,,

more Kercovari po flasim per foto te verteta se per asi ikona 20-mije i qes ketu....
pershendetje


heheh o kroki nese e hjek foton nga ketu...shiko dhe qite ne porten time....aty do te jete ne duar te mira......hehehe :oops: :D :P


o mos te me ndigjojn keta tjeret se behen pune keto fjale ... :P

Edhe per kercoven pershendetje te medha.........per guxim

haha Kaltrushi,, jam ne duart e zotit dhe tuat.. u dorezova ....nuk me binde qaq se qeshe..hahahaha , por po te besoj se jam e re dhe te rejat besojn shpejt.........hahahahhaha

:wink: :P :D
Gati te kafshon Kroki. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
19-07-05, 13:19
o krokiiiiiiiiiiii wowwwwwwwwww hej ma mire spo ta rriti mendjen....por hunden e preka e......hihihihhiiiii


pershendetje dhe urime per guxim per te vendosur foton....


me nderime kaltrushi


PS: edhe nga une tasht apo me vone do te shifni andash tek ikonja foton time edhe pse ajo vajza si une doket... :wink:

hahaha ja Kaltrushi ma ke rrit mendjen tash me te vertet,,, si muj me hjek foton tash,, se me vendos foton skoka problem,,,,,

more Kercovari po flasim per foto te verteta se per asi ikona 20-mije i qes ketu....
pershendetje


heheh o kroki nese e hjek foton nga ketu...shiko dhe qite ne porten time....aty do te jete ne duar te mira......hehehe :oops: :D :P


o mos te me ndigjojn keta tjeret se behen pune keto fjale ... :P

Edhe per kercoven pershendetje te medha.........per guxim

haha Kaltrushi,, jam ne duart e zotit dhe tuat.. u dorezova ....nuk me binde qaq se qeshe..hahahaha , por po te besoj se jam e re dhe te rejat besojn shpejt.........hahahahhaha

:wink: :P :D
Gati te kafshon Kroki. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


qyy me te kafshu apet mire esht puna....po qka me be se edhe po perbinte krejt..............ha haaa

jo spo di valla se kogja kogja po lun bisht po frigona me len me kafshu...njeher u kafshova dhe ja ende e gjen shejen........hheheheihihihihhi :D :D :D :D

Krokodilli
20-07-05, 06:09
o krokiiiiiiiiiiii wowwwwwwwwww hej ma mire spo ta rriti mendjen....por hunden e preka e......hihihihhiiiii


pershendetje dhe urime per guxim per te vendosur foton....


me nderime kaltrushi


PS: edhe nga une tasht apo me vone do te shifni andash tek ikonja foton time edhe pse ajo vajza si une doket... :wink:

hahaha ja Kaltrushi ma ke rrit mendjen tash me te vertet,,, si muj me hjek foton tash,, se me vendos foton skoka problem,,,,,

more Kercovari po flasim per foto te verteta se per asi ikona 20-mije i qes ketu....
pershendetje


heheh o kroki nese e hjek foton nga ketu...shiko dhe qite ne porten time....aty do te jete ne duar te mira......hehehe :oops: :D :P


o mos te me ndigjojn keta tjeret se behen pune keto fjale ... :P

Edhe per kercoven pershendetje te medha.........per guxim

haha Kaltrushi,, jam ne duart e zotit dhe tuat.. u dorezova ....nuk me binde qaq se qeshe..hahahaha , por po te besoj se jam e re dhe te rejat besojn shpejt.........hahahahhaha

:wink: :P :D

moj kaltrushi bash qe qesha isha serioz,, (prej gezimit qeshet njeriu, edhe pse tingellon si per shaka) ,,
por flm per besimin qe ma dhe,,
por ne kete diskutim,, une jam ai qe duhet ta pyes veten a me te besu ty a jo,, se une jam ne duart tua e jo ti ne duart e mia,, :) :wink:

Kaltrushi
20-07-05, 09:37
o krokiiiiiiiiiiii wowwwwwwwwww hej ma mire spo ta rriti mendjen....por hunden e preka e......hihihihhiiiii


pershendetje dhe urime per guxim per te vendosur foton....


me nderime kaltrushi


PS: edhe nga une tasht apo me vone do te shifni andash tek ikonja foton time edhe pse ajo vajza si une doket... :wink:

hahaha ja Kaltrushi ma ke rrit mendjen tash me te vertet,,, si muj me hjek foton tash,, se me vendos foton skoka problem,,,,,

more Kercovari po flasim per foto te verteta se per asi ikona 20-mije i qes ketu....
pershendetje


heheh o kroki nese e hjek foton nga ketu...shiko dhe qite ne porten time....aty do te jete ne duar te mira......hehehe :oops: :D :P


o mos te me ndigjojn keta tjeret se behen pune keto fjale ... :P

Edhe per kercoven pershendetje te medha.........per guxim

haha Kaltrushi,, jam ne duart e zotit dhe tuat.. u dorezova ....nuk me binde qaq se qeshe..hahahaha , por po te besoj se jam e re dhe te rejat besojn shpejt.........hahahahhaha

:wink: :P :D

moj kaltrushi bash qe qesha isha serioz,, (prej gezimit qeshet njeriu, edhe pse tingellon si per shaka) ,,
por flm per besimin qe ma dhe,,
por ne kete diskutim,, une jam ai qe duhet ta pyes veten a me te besu ty a jo,, se une jam ne duart tua e jo ti ne duart e mia,, :) :wink:


hehe o kroki sa ke besim ne vetvete duhet te kesh edhe ne mua dhe beso se nuk do te leje te fluturosh aq shpejt nga duart e mija ...hahhaha :D ..... :arrow: :roll: :arrow: :oops:

Kercovari
20-07-05, 10:27
E gjithe kjo nuk vlen pa vendos foto. :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
20-07-05, 19:39
Hyra per te pare se kush eshte me sipatikja dhe sipatiku por te njejtat foto qe i shohim ēdo dite, :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
22-07-05, 05:53
o krokiiiiiiiiiiii wowwwwwwwwww hej ma mire spo ta rriti mendjen....por hunden e preka e......hihihihhiiiii


pershendetje dhe urime per guxim per te vendosur foton....


me nderime kaltrushi


PS: edhe nga une tasht apo me vone do te shifni andash tek ikonja foton time edhe pse ajo vajza si une doket... :wink:

hahaha ja Kaltrushi ma ke rrit mendjen tash me te vertet,,, si muj me hjek foton tash,, se me vendos foton skoka problem,,,,,

more Kercovari po flasim per foto te verteta se per asi ikona 20-mije i qes ketu....
pershendetje


heheh o kroki nese e hjek foton nga ketu...shiko dhe qite ne porten time....aty do te jete ne duar te mira......hehehe :oops: :D :P


o mos te me ndigjojn keta tjeret se behen pune keto fjale ... :P

Edhe per kercoven pershendetje te medha.........per guxim

haha Kaltrushi,, jam ne duart e zotit dhe tuat.. u dorezova ....nuk me binde qaq se qeshe..hahahaha , por po te besoj se jam e re dhe te rejat besojn shpejt.........hahahahhaha

:wink: :P :D

moj kaltrushi bash qe qesha isha serioz,, (prej gezimit qeshet njeriu, edhe pse tingellon si per shaka) ,,
por flm per besimin qe ma dhe,,
por ne kete diskutim,, une jam ai qe duhet ta pyes veten a me te besu ty a jo,, se une jam ne duart tua e jo ti ne duart e mia,, :) :wink:


hehe o kroki sa ke besim ne vetvete duhet te kesh edhe ne mua dhe beso se nuk do te leje te fluturosh aq shpejt nga duart e mija ...hahhaha :D ..... :arrow: :roll: :arrow: :oops:

:oops: :oops: me te vertet me ke ber te ndjehem me mire,,,, edhe une me deshir do te rrija aty dhe nuk do te fluturoja :)

Krokodilli
22-07-05, 06:09
Kroki ne te majt,, me nje shoke nga Lezha e shqiperis,, afer lumit, , tu munu me nxan Krokodilla

http://www.pbase.com/jbviajero/image/36039875

Krokodilli
22-07-05, 06:14
o krokiiiiiiiiiiii wowwwwwwwwww hej ma mire spo ta rriti mendjen....por hunden e preka e......hihihihhiiiii


pershendetje dhe urime per guxim per te vendosur foton....


me nderime kaltrushi


PS: edhe nga une tasht apo me vone do te shifni andash tek ikonja foton time edhe pse ajo vajza si une doket... :wink:

hahaha ja Kaltrushi ma ke rrit mendjen tash me te vertet,,, si muj me hjek foton tash,, se me vendos foton skoka problem,,,,,

more Kercovari po flasim per foto te verteta se per asi ikona 20-mije i qes ketu....
pershendetje


heheh o kroki nese e hjek foton nga ketu...shiko dhe qite ne porten time....aty do te jete ne duar te mira......hehehe :oops: :D :P


o mos te me ndigjojn keta tjeret se behen pune keto fjale ... :P

Edhe per kercoven pershendetje te medha.........per guxim

haha Kaltrushi,, jam ne duart e zotit dhe tuat.. u dorezova ....nuk me binde qaq se qeshe..hahahaha , por po te besoj se jam e re dhe te rejat besojn shpejt.........hahahahhaha

:wink: :P :D

moj kaltrushi bash qe qesha isha serioz,, (prej gezimit qeshet njeriu, edhe pse tingellon si per shaka) ,,
por flm per besimin qe ma dhe,,
por ne kete diskutim,, une jam ai qe duhet ta pyes veten a me te besu ty a jo,, se une jam ne duart tua e jo ti ne duart e mia,, :) :wink:


hehe o kroki sa ke besim ne vetvete duhet te kesh edhe ne mua dhe beso se nuk do te leje te fluturosh aq shpejt nga duart e mija ...hahhaha :D ..... :arrow: :roll: :arrow: :oops:

:oops: :oops: me te vertet me ke ber te ndjehem me mire,,,, edhe une me deshir do te rrija aty dhe nuk do te fluturoja :)
edhe pse kam deshir te fluturoj,, isha duru kisha nejt me ty

Krokodilli
22-07-05, 06:16
Po moj kaltrushi,po une nuk kam ndonje trimeri qe me jep guximin,foto eshte foto ehde ne pasaporte e sheh cdo kufitare bile me i keq se une.

E mu si ai dukem Kroki. :lol: :lol: :lol: :lol:

haha te pershendes,, paske lind artist more shoki Kercovar

tung

Krokodilli
22-07-05, 08:23
Kroki ne qytetin antik te Freemantle W-Australia

http://mikami.image.pbase.com/u47/jbviajero/small/30751175.DSC_4434.jpg

Luana
22-07-05, 23:23
Kroki ne qytetin antik te Freemantle W-Australia

http://mikami.image.pbase.com/u47/jbviajero/small/30751175.DSC_4434.jpg

me deshir desha te shikoj , por ketu nuk po qet foto :(

e_martumja
22-07-05, 23:24
Kroki ne qytetin antik te Freemantle W-Australia

http://mikami.image.pbase.com/u47/jbviajero/small/30751175.DSC_4434.jpg

me deshir desha te shikoj , por ketu nuk po qet foto :(edhe une :cry: :cry: :cry:

doGzona
23-07-05, 04:28
Kroki ne qytetin antik te Freemantle W-Australia

http://mikami.image.pbase.com/u47/jbviajero/small/30751175.DSC_4434.jpg

me deshir desha te shikoj , por ketu nuk po qet foto :(edhe une :cry: :cry: :cry:

http://mikami.image.pbase.com/u47/jbviajero/small/30751175.DSC_4434.jpg
A po e shifeni tash? :lol: :lol:

Krokodilli
23-07-05, 09:24
qyqyqy kaq shum pasket deshir me pa krokin a??,,, po pse jo te takohemi LIVE,,,,,

Kaltrushi
25-07-05, 09:06
o krokiiiiiiiiiiii wowwwwwwwwww hej ma mire spo ta rriti mendjen....por hunden e preka e......hihihihhiiiii


pershendetje dhe urime per guxim per te vendosur foton....


me nderime kaltrushi


PS: edhe nga une tasht apo me vone do te shifni andash tek ikonja foton time edhe pse ajo vajza si une doket... :wink:

hahaha ja Kaltrushi ma ke rrit mendjen tash me te vertet,,, si muj me hjek foton tash,, se me vendos foton skoka problem,,,,,

more Kercovari po flasim per foto te verteta se per asi ikona 20-mije i qes ketu....
pershendetje


heheh o kroki nese e hjek foton nga ketu...shiko dhe qite ne porten time....aty do te jete ne duar te mira......hehehe :oops: :D :P


o mos te me ndigjojn keta tjeret se behen pune keto fjale ... :P

Edhe per kercoven pershendetje te medha.........per guxim

haha Kaltrushi,, jam ne duart e zotit dhe tuat.. u dorezova ....nuk me binde qaq se qeshe..hahahaha , por po te besoj se jam e re dhe te rejat besojn shpejt.........hahahahhaha

:wink: :P :D

moj kaltrushi bash qe qesha isha serioz,, (prej gezimit qeshet njeriu, edhe pse tingellon si per shaka) ,,
por flm per besimin qe ma dhe,,
por ne kete diskutim,, une jam ai qe duhet ta pyes veten a me te besu ty a jo,, se une jam ne duart tua e jo ti ne duart e mia,, :) :wink:


hehe o kroki sa ke besim ne vetvete duhet te kesh edhe ne mua dhe beso se nuk do te leje te fluturosh aq shpejt nga duart e mija ...hahhaha :D ..... :arrow: :roll: :arrow: :oops:

:oops: :oops: me te vertet me ke ber te ndjehem me mire,,,, edhe une me deshir do te rrija aty dhe nuk do te fluturoja :)
edhe pse kam deshir te fluturoj,, isha duru kisha nejt me tybere zemren guri dhe mbaje fjalen........... :wink:

Krokodilli
25-07-05, 10:15
jam djal i fjales,, sikur te gjindesha ne mesin tuaj fjala do te ishte pjes bisede...

po si jo fjalen un e mbaj nuk do te fluturoj deri sa te me lirosh vet...... 8)

Kaltrushi
25-07-05, 12:14
jam djal i fjales,, sikur te gjindesha ne mesin tuaj fjala do te ishte pjes bisede...

po si jo fjalen un e mbaj nuk do te fluturoj deri sa te me lirosh vet...... 8)

hmmmmmmmmmm hehehehehe o sa mire me vje........, pra dije qe do te ruaj qe te mos kafshosh vajza tjera...... :lol: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
25-07-05, 13:54
jam djal i fjales,, sikur te gjindesha ne mesin tuaj fjala do te ishte pjes bisede...

po si jo fjalen un e mbaj nuk do te fluturoj deri sa te me lirosh vet...... 8)

hmmmmmmmmmm hehehehehe o sa mire me vje........, pra dije qe do te ruaj qe te mos kafshosh vajza tjera...... :lol: :lol: :lol: :lol:

a do tme ruash mua apo vajzat?? (a po kujdesesh per vajzat mos po lendohen apo per mu mos tme helmohen dhembet me gjakun e tjetres)??

8)

Kaltrushi
25-07-05, 15:13
jam djal i fjales,, sikur te gjindesha ne mesin tuaj fjala do te ishte pjes bisede...

po si jo fjalen un e mbaj nuk do te fluturoj deri sa te me lirosh vet...... 8)

hmmmmmmmmmm hehehehehe o sa mire me vje........, pra dije qe do te ruaj qe te mos kafshosh vajza tjera...... :lol: :lol: :lol: :lol:

a do tme ruash mua apo vajzat?? (a po kujdesesh per vajzat mos po lendohen apo per mu mos tme helmohen dhembet me gjakun e tjetres)??

8)


ha haaaaa hahahhaha po e ruaj zemren time qe te mos me lendohet se sa per dhembet eh mendova per tjerat.......fiuuuuuu hahahhahaha

eh qka je ti ma vure gazin.....por sa mire qe te kam ty me ata dhemb te mbreht qe mundesh te me del zot edhe mua.....hahhaha :wink: :lol: :lol:

Neta
25-07-05, 21:34
Tybe treqin tybe dhe pasha Nanen n'dhe e shtifsha propozime me vend eshte, vetem eshte nje problem breeeeeeee :wink:
Nje pjese bukur e madhe, kemi qellua monstruma, medemek te shemtuar, dhe me na e pa foton, as qe kishin hargjua fjale me ne e lere me me u shoqerue, qyyyyyyy :cry: :cry:
A din si po me perngjan ky propozimi yte, pa te keq a?
Kishin shkua dy shoke, ne peshkim dhe, njeri nga ta sa her e gjuante grrepin zinte nga nje peshk, ndersa tjetri ASNJE!
Pas nje kohe, ky qe nuk zinte asgje, e pyeti tjetrin:
Allahile qka dhe qfar po ben qe po ze aq shume peshq? Ky ia ktheu: Po kur ta gjuaj grepin ne te djathte "haletin" e "vendosi" ne te majte ndersa kur grepin e gjuaj ne te majte "ate" e vendosi ne te djathte!
Ky, i gjori tartuf, pas qdo gjuajtje "haleti" i ikte ne mes!!!! dhe prap nuk zinte asgje! Iu drejtua shokut, prap, me pyetje: Po mire more shoku ime, per te djathte e te majte e kuptova por tregom kur "haleti" eshte ne pozite te drejte? Ai ja ktheu: Eeeeeeeee atyre qe u rrin ne ate pozite, nuk peshkojne por ata "asishin" dhe nuk kane kohe per peshkime!

Edhe une, medemek, nese naj lidhe pa foto se me foto as minjte nuk na ofrohen, hahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ooo Arbėri sa e di un ti nuk e ke problemin e fotos ..se je i ri obo edhe i riu gjithmon eshte i mir e i kendeshem ne foto a ?! :wink: :D

Krokodilli
28-07-05, 11:23
jam djal i fjales,, sikur te gjindesha ne mesin tuaj fjala do te ishte pjes bisede...

po si jo fjalen un e mbaj nuk do te fluturoj deri sa te me lirosh vet...... 8)

hmmmmmmmmmm hehehehehe o sa mire me vje........, pra dije qe do te ruaj qe te mos kafshosh vajza tjera...... :lol: :lol: :lol: :lol:

a do tme ruash mua apo vajzat?? (a po kujdesesh per vajzat mos po lendohen apo per mu mos tme helmohen dhembet me gjakun e tjetres)??

8)


ha haaaaa hahahhaha po e ruaj zemren time qe te mos me lendohet se sa per dhembet eh mendova per tjerat.......fiuuuuuu hahahhahaha

eh qka je ti ma vure gazin.....por sa mire qe te kam ty me ata dhemb te mbreht qe mundesh te me del zot edhe mua.....hahhaha :wink: :lol: :lol:,,

Kaltrushi,, nuk do te lejon Kroki qe tu lendohet ty Zemra, le tme helmohen dhembet mu,, me rendesi eshte mos ta lendoj zemren tende ..... :)

Kaltrushi
28-07-05, 12:04
Kaltrushi,, nuk do te lejon Kroki qe tu lendohet ty Zemra, le tme helmohen dhembet mu,, me rendesi eshte mos ta lendoj zemren tende ..... :)


marshalla kroki kogja fjalet po te shkojn per dore...po bukur e shkrujte ket........eh pra kisha folur diqka, por me mire jo se..... :oops:

Gentiana
28-07-05, 12:10
:roll: :roll: :roll: :roll:

Krokodilli
29-07-05, 06:25
Kaltrushi,, nuk do te lejon Kroki qe tu lendohet ty Zemra, le tme helmohen dhembet mu,, me rendesi eshte mos ta lendoj zemren tende ..... :)


marshalla kroki kogja fjalet po te shkojn per dore...po bukur e shkrujte ket........eh pra kisha folur diqka, por me mire jo se..... :oops:
hehe ani ska problem, fjalet jo vetem krokit,, te gjithve ju shkojn fjalet, kurr mos u bazo nga fjalet,
mu kjo me pengon tek femrat - du me then diq po nuk pe them :) :wink:

Arbėri
10-08-05, 22:12
Tybe treqin tybe dhe pasha Nanen n'dhe e shtifsha propozime me vend eshte, vetem eshte nje problem breeeeeeee :wink:
Nje pjese bukur e madhe, kemi qellua monstruma, medemek te shemtuar, dhe me na e pa foton, as qe kishin hargjua fjale me ne e lere me me u shoqerue, qyyyyyyy :cry: :cry:
A din si po me perngjan ky propozimi yte, pa te keq a?
Kishin shkua dy shoke, ne peshkim dhe, njeri nga ta sa her e gjuante grrepin zinte nga nje peshk, ndersa tjetri ASNJE!
Pas nje kohe, ky qe nuk zinte asgje, e pyeti tjetrin:
Allahile qka dhe qfar po ben qe po ze aq shume peshq? Ky ia ktheu: Po kur ta gjuaj grepin ne te djathte "haletin" e "vendosi" ne te majte ndersa kur grepin e gjuaj ne te majte "ate" e vendosi ne te djathte!
Ky, i gjori tartuf, pas qdo gjuajtje "haleti" i ikte ne mes!!!! dhe prap nuk zinte asgje! Iu drejtua shokut, prap, me pyetje: Po mire more shoku ime, per te djathte e te majte e kuptova por tregom kur "haleti" eshte ne pozite te drejte? Ai ja ktheu: Eeeeeeeee atyre qe u rrin ne ate pozite, nuk peshkojne por ata "asishin" dhe nuk kane kohe per peshkime!

Edhe une, medemek, nese naj lidhe pa foto se me foto as minjte nuk na ofrohen, hahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ooo Arbėri sa e di un ti nuk e ke problemin e fotos ..se je i ri obo edhe i riu gjithmon eshte i mir e i kendeshem ne foto a ?! :wink: :D
Jo, pot doket :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
12-08-05, 18:02
http://wtv-zone.com/rhudas/SETS6/wishstarsmall.jpg

Urata
12-08-05, 18:03
http://wtv-zone.com/rhudas/SETS2/skangelsimagesmall.jpg

Urata
12-08-05, 18:21
http://www.wtv-zone.com/rhudas/BORDEREDSETS/lady_mainpic.jpg


Urata a?

doGzona
12-08-05, 18:29
Po cila na je moj Urata? :lol:

Arbėri
12-08-05, 21:37
http://www.wtv-zone.com/rhudas/BORDEREDSETS/lady_mainpic.jpg


Urata a?
Qka dashte me paraqite me keto ikona moj, a mos po don me na thene se je far shejtanke, ops melaqe a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vallha qekjo po perngjajka PAK PAK ne tye vetem qenka pakkkkkkk me e keqe se ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ciaooooooooooooooo Urata, ku do qe gjendesh :) :) :lol: :lol: :lol:

NiRvAnA
13-08-05, 17:43
o DAJ ste kokni ju per Foruma bonja qefin kercovarit se po ka qef me dit kush jeni
Kercovari veq spoo di tybe se e kisha qiten po mos ta nin se shum shpejt ka me msu me qiten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajde Met Mira

__________________

SCARFACE

Arbėri
13-08-05, 23:07
o DAJ ste kokni ju per Foruma bonja qefin kercovarit se po ka qef me dit kush jeni
Kercovari veq spoo di tybe se e kisha qiten po mos ta nin se shum shpejt ka me msu me qiten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajde Met Mira

__________________

SCARFACENirvana, ishalla nuk ti pi sorra ment e me qite ne pubik, phaaaaaaaaaaaaaa :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
15-08-05, 11:03
o DAJ ste kokni ju per Foruma bonja qefin kercovarit se po ka qef me dit kush jeni
Kercovari veq spoo di tybe se e kisha qiten po mos ta nin se shum shpejt ka me msu me qiten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajde Met Mira

__________________

SCARFACE

A qe ke ndermend me na qiten moj Nirvana? :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
16-08-05, 21:42
http://www.wtv-zone.com/rhudas/BORDEREDSETS/lady_mainpic.jpg


Urata a?
Qka dashte me paraqite me keto ikona moj, a mos po don me na thene se je far shejtanke, ops melaqe a :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vallha qekjo po perngjajka PAK PAK ne tye vetem qenka pakkkkkkk me e keqe se ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ciaooooooooooooooo Urata, ku do qe gjendesh :) :) :lol: :lol: :lol:

E ku po e din ti???

Neta
18-08-05, 13:46
Tybe treqin tybe dhe pasha Nanen n'dhe e shtifsha propozime me vend eshte, vetem eshte nje problem breeeeeeee :wink:
Nje pjese bukur e madhe, kemi qellua monstruma, medemek te shemtuar, dhe me na e pa foton, as qe kishin hargjua fjale me ne e lere me me u shoqerue, qyyyyyyy :cry: :cry:
A din si po me perngjan ky propozimi yte, pa te keq a?
Kishin shkua dy shoke, ne peshkim dhe, njeri nga ta sa her e gjuante grrepin zinte nga nje peshk, ndersa tjetri ASNJE!
Pas nje kohe, ky qe nuk zinte asgje, e pyeti tjetrin:
Allahile qka dhe qfar po ben qe po ze aq shume peshq? Ky ia ktheu: Po kur ta gjuaj grepin ne te djathte "haletin" e "vendosi" ne te majte ndersa kur grepin e gjuaj ne te majte "ate" e vendosi ne te djathte!
Ky, i gjori tartuf, pas qdo gjuajtje "haleti" i ikte ne mes!!!! dhe prap nuk zinte asgje! Iu drejtua shokut, prap, me pyetje: Po mire more shoku ime, per te djathte e te majte e kuptova por tregom kur "haleti" eshte ne pozite te drejte? Ai ja ktheu: Eeeeeeeee atyre qe u rrin ne ate pozite, nuk peshkojne por ata "asishin" dhe nuk kane kohe per peshkime!

Edhe une, medemek, nese naj lidhe pa foto se me foto as minjte nuk na ofrohen, hahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ooo Arbėri sa e di un ti nuk e ke problemin e fotos ..se je i ri obo edhe i riu gjithmon eshte i mir e i kendeshem ne foto a ?! :wink: :D
Jo, pot doket :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:Jo Bre Bukurosh so ka me doket hic ..po nejse hala i ri je ti e nuk merr vesh shum e shum :D

Urata
21-08-05, 05:34
http://www.avatarity.com/avatars/0/3/357.gif

lulikras
21-08-05, 13:53
Qe njez une po e vendosi Foton time ihaaa njez qka ka me u boh ma shum se si nje shokit qe ja kan boh e kana qit ne Shylla Eletrike Fotografin e ti dhe kemi than nje tekst te Vogel perfundi fotografis . I nderji ..... i biri i ..... Vdiq nga nja aksident i nje burikit te helumar. Me mall e kutojn familja .... dhe shoket ......

Varrim i te nderjet bohet me ... ... ... ne ora .. .. dhe kaq qe une po e publikoj foton time :

http://www.lulikras.com/LuLiKraS.jpg

Xhino
30-08-05, 00:43
Pėrshėndetje

Pėr ta qitur njė foto nga pc'ja juaj, percjellni spjegimet:

1: Kliko kėtu
http://www.imageshack.us/

2: Kliko nė: Parcourir...

3: zgjidh foton qe don ta postojsh kėtu.

4: Kliko nė: host it!

5: kopjoni ket kėtu: Hotlink for forums (1) afėr ksaj ju del URL'i fotos bėre Copy , dhe ktu n'forum bane Paste,

Ishallah ju Ndihmon se pash postime qe thojshin, (nuk di si tė postoj foton time kėtu se e kisha postu me gjith qef..)

Kalofshi Mir.. !

e_martumja
30-08-05, 07:37
Xhino thanks.

Vendosa edhe une ta qes nje foto.
Pra une jam mami i ketij bukuroshit qe e dua ma shume se jeten time gjithashtu edhe babin e tij :wink:
http://img368.imageshack.us/img368/5412/naim3hs.jpg

Xhino
30-08-05, 15:30
e_martumja mashallah edhe un e du nja qėshtu krejt.. sikur ta kishe komandu , ishalla t'rritet.. :wink:

Tė pėrshėndes.. :wink:

e_martumja
30-08-05, 21:42
e_martumja mashallah edhe un e du nja qėshtu krejt.. sikur ta kishe komandu , ishalla t'rritet.. :wink:

Tė pėrshėndes.. :wink:


MERCI :wink: shpresoj deshira te behet realitet

Krokodilli
01-09-05, 06:01
Xhino thanks.

Vendosa edhe une ta qes nje foto.
Pra une jam mami i ketij bukuroshit qe e dua ma shume se jeten time gjithashtu edhe babin e tij :wink:
http://img368.imageshack.us/img368/5412/naim3hs.jpg

te pershendes e_martumja po ashtu e pershendes kete bukuroshin e vogel,, i deshiroj jet te gjat ne gjirin familjar, mamin babin,,,
kalo bukur

Kaltrushi
01-09-05, 10:01
Kaltrushi,, nuk do te lejon Kroki qe tu lendohet ty Zemra, le tme helmohen dhembet mu,, me rendesi eshte mos ta lendoj zemren tende ..... :)


marshalla kroki kogja fjalet po te shkojn per dore...po bukur e shkrujte ket........eh pra kisha folur diqka, por me mire jo se..... :oops:
hehe ani ska problem, fjalet jo vetem krokit,, te gjithve ju shkojn fjalet, kurr mos u bazo nga fjalet,
mu kjo me pengon tek femrat - du me then diq po nuk pe them :) :wink:


ma mire fol se ti qes ato fjale me zore....... :twisted: 8)

une nuk te thashe se me binde, por qe po te shkojn fjalet per dore qyyyyyy

Diana007
01-09-05, 10:04
Xhino thanks.

Vendosa edhe une ta qes nje foto.
Pra une jam mami i ketij bukuroshit qe e dua ma shume se jeten time gjithashtu edhe babin e tij :wink:
http://img368.imageshack.us/img368/5412/naim3hs.jpg
Wow sa foto e bukur :D , ishalla te rrite motrushe :wink:

Kaltrushi
01-09-05, 10:31
E nderuara e martumja........ te pershendes shume dhe marshalla per ket femije te bukur dhe te lezetshem......... zoti e ruajt dhe tu beft plak me mjekerr te bardh...........ledhato njeher per mua........sepse idua femijet shumeee

Krokodilli
01-09-05, 10:42
Kaltrushi,, nuk do te lejon Kroki qe tu lendohet ty Zemra, le tme helmohen dhembet mu,, me rendesi eshte mos ta lendoj zemren tende ..... :)


marshalla kroki kogja fjalet po te shkojn per dore...po bukur e shkrujte ket........eh pra kisha folur diqka, por me mire jo se..... :oops:
hehe ani ska problem, fjalet jo vetem krokit,, te gjithve ju shkojn fjalet, kurr mos u bazo nga fjalet,
mu kjo me pengon tek femrat - du me then diq po nuk pe them :) :wink:


ma mire fol se ti qes ato fjale me zore....... :twisted: 8)

une nuk te thashe se me binde, por qe po te shkojn fjalet per dore qyyyyyy

hehe ku je moj ti Kaltrushi,, te ra ndermend tash me vazhdu kete tem :lol: na tregon si kalove ne pushime ne KOsove se na paska marr malli per ty e nderuar 8)

Kaltrushi
01-09-05, 11:12
Kaltrushi,, nuk do te lejon Kroki qe tu lendohet ty Zemra, le tme helmohen dhembet mu,, me rendesi eshte mos ta lendoj zemren tende ..... :)


marshalla kroki kogja fjalet po te shkojn per dore...po bukur e shkrujte ket........eh pra kisha folur diqka, por me mire jo se..... :oops:
hehe ani ska problem, fjalet jo vetem krokit,, te gjithve ju shkojn fjalet, kurr mos u bazo nga fjalet,
mu kjo me pengon tek femrat - du me then diq po nuk pe them :) :wink:


ma mire fol se ti qes ato fjale me zore....... :twisted: 8)

une nuk te thashe se me binde, por qe po te shkojn fjalet per dore qyyyyyy

hehe ku je moj ti Kaltrushi,, te ra ndermend tash me vazhdu kete tem :lol: na tregon si kalove ne pushime ne KOsove se na paska marr malli per ty e nderuar 8)

ME VJE MIRE POR JA MA NDRROVE TEMEN SE NUK KAM met LENE RAHAT PA TA NXERR NGA GOJA AT QFAR KE DESHT ME THENE AMO VETEM MOS THUAJ SE ESHT KRY AI MUHABET SE KE HARRUAR…….. :D


o me ja nis me tregu se si kam kaluar ne kosov mbyllet kjo teme aqqqqq shume kam per te treguar….. :P [/quote]

Krokodilli
01-09-05, 11:29
haha na trego moj se edhe une pa te ndegju (lexu) deri sa te lodhna nuk e le,, nga nje vajz e mire asgje nuk esht teper,,.
sa per temen kam harru moj qka kam desht me then,, kan kalu 2 muaj, prej athere edhe qielli ka nderru ngjyren me qindra here 8)

Kaltrushi
01-09-05, 11:58
haha na trego moj se edhe une pa te ndegju (lexu) deri sa te lodhna nuk e le,, nga nje vajz e mire asgje nuk esht teper,,.
sa per temen kam harru moj qka kam desht me then,, kan kalu 2 muaj, prej athere edhe qielli ka nderru ngjyren me qindra here 8)


Kam kaluar xix ket pushim……

Uji i kosoves shume i mire dhe i ftoft…. :wink:

poashtu edhe populli shume i ftofur per te jetuar....... :(

por qudi shume mire jane duke jetuar….8)

ne pergjethsi bukur kam kaluar skam lene vend pa vizituar tybe edhe darsmat isha qene duke i harruar…. :lol:

natyrisht edhe kohe ne shqiperi kam kaluar……..sepse siq e din edhe ti ne i dojm shume shqipetaret e shqiperis… :)
e nuk ka kuptim pa i vizitu edhe ata…….kurse tasht prap jam kthy ne
jete te perditshme se po me doket sikur enderr qe kam qene ky pushim

kaqqqqqq po ti si i kalove keto pushime…………

PS: shpresoj se nuk do te shlyhet ky shkrim edhe pse e dallashita prej temes……..

Krokodilli
02-09-05, 06:19
haha na trego moj se edhe une pa te ndegju (lexu) deri sa te lodhna nuk e le,, nga nje vajz e mire asgje nuk esht teper,,.
sa per temen kam harru moj qka kam desht me then,, kan kalu 2 muaj, prej athere edhe qielli ka nderru ngjyren me qindra here 8)


Kam kaluar xix ket pushim……

Uji i kosoves shume i mire dhe i ftoft…. :wink:

poashtu edhe populli shume i ftofur per te jetuar....... :(

por qudi shume mire jane duke jetuar….8)

ne pergjethsi bukur kam kaluar skam lene vend pa vizituar tybe edhe darsmat isha qene duke i harruar…. :lol:

natyrisht edhe kohe ne shqiperi kam kaluar……..sepse siq e din edhe ti ne i dojm shume shqipetaret e shqiperis… :)
e nuk ka kuptim pa i vizitu edhe ata…….kurse tasht prap jam kthy ne
jete te perditshme se po me doket sikur enderr qe kam qene ky pushim

kaqqqqqq po ti si i kalove keto pushime…………

PS: shpresoj se nuk do te shlyhet ky shkrim edhe pse e dallashita prej temes……..

me vjen shum mire qe paske kalu kaq mire,, qenke knaq,,,,
po une sivjet nuk shkova ne Kosove,, isha ne disa shtete Aziatike per 3 jav,, keshtu qe ne Kosove e lash te shkoj ne muajin mars te vitit te ardhshem,,
po ashtu ma kujtove Shqiperin ,, vitin e kaluar isha 2 jav e kam kalu shum mire,, edhe une mendoj se shqiptaret e shqiperis na dojn neve shum shum 8) , per mos mu fshi ky shkrimi im tju kthehem temes :lol:
prita nga ti mos pe qet foton ne kete prezentim me foto,,, po prap me mir te bjen mos me qit fare :lol:

Kaltrushi
02-09-05, 07:56
haha na trego moj se edhe une pa te ndegju (lexu) deri sa te lodhna nuk e le,, nga nje vajz e mire asgje nuk esht teper,,.
sa per temen kam harru moj qka kam desht me then,, kan kalu 2 muaj, prej athere edhe qielli ka nderru ngjyren me qindra here 8)


Kam kaluar xix ket pushim……

Uji i kosoves shume i mire dhe i ftoft…. :wink:

poashtu edhe populli shume i ftofur per te jetuar....... :(

por qudi shume mire jane duke jetuar….8)

ne pergjethsi bukur kam kaluar skam lene vend pa vizituar tybe edhe darsmat isha qene duke i harruar…. :lol:

natyrisht edhe kohe ne shqiperi kam kaluar……..sepse siq e din edhe ti ne i dojm shume shqipetaret e shqiperis… :)
e nuk ka kuptim pa i vizitu edhe ata…….kurse tasht prap jam kthy ne
jete te perditshme se po me doket sikur enderr qe kam qene ky pushim

kaqqqqqq po ti si i kalove keto pushime…………

PS: shpresoj se nuk do te shlyhet ky shkrim edhe pse e dallashita prej temes……..

me vjen shum mire qe paske kalu kaq mire,, qenke knaq,,,,
po une sivjet nuk shkova ne Kosove,, isha ne disa shtete Aziatike per 3 jav,, keshtu qe ne Kosove e lash te shkoj ne muajin mars te vitit te ardhshem,,
po ashtu ma kujtove Shqiperin ,, vitin e kaluar isha 2 jav e kam kalu shum mire,, edhe une mendoj se shqiptaret e shqiperis na dojn neve shum shum 8) , per mos mu fshi ky shkrimi im tju kthehem temes :lol:
prita nga ti mos pe qet foton ne kete prezentim me foto,,, po prap me mir te bjen mos me qit fare :lol:

Ja qitasht me qudit krejt…… 8) …po si me i vizitu djali i ri shtet aziatike ne vend se me vizitu kosoven tane…..ev kroki….(mos u hidhero se po bej shaka) ……. :D

Po pse thua me mire se nuk u prezentova me foto…………..ashtu si ashtu ket ikonen qe e kam duket sikur te me kishte mua moter… :P …….pershendetjeeeeeeeeeeeeeee

Urata
03-09-05, 14:54
http://www.oghnia.com/photos/46.jpg

Sy_ mavihta eshte kjo.

Urata
03-09-05, 14:55
http://www.oghnia.com/photos/9533.jpg

Kjo eshte Maca.

Urata
03-09-05, 14:56
http://www.oghnia.com/photos/9532.jpg

Domira.

Urata
03-09-05, 14:59
http://www.oghnia.com/photos/4180.jpg


Murgesha.

Urata
03-09-05, 15:01
http://www.oghnia.com/photos/2417.jpg


Gentiana.

Urata
03-09-05, 15:02
http://www.oghnia.com/photos/3360.jpgdoGzona.

Urata
03-09-05, 15:04
http://www.oghnia.com/photos/3348.jpg


dr1ta.

Urata
03-09-05, 15:06
http://www.oghnia.com/photos/2823.jpg

Diana

Urata
03-09-05, 15:08
http://www.oghnia.com/photos/2746.jpg


LUANA.

Kercovari
03-09-05, 15:10
Flema te zent ty,e paske vra me te gjitha ne veqanti me dogzonen :lol: :wink:

Urata
03-09-05, 15:11
http://www.oghnia.com/photos/9450.jpg


Barbaroza

Urata
03-09-05, 15:13
http://www.oghnia.com/photos/5649.jpg


Kaola

Urata
03-09-05, 15:14
Flema te zent ty,e paske vra me te gjitha ne veqanti me dogzonen :lol: :wink:


http://www.oghnia.com/photos/2828.jpg


Edhe njehere per ty Kercovari...

Kercovari
03-09-05, 15:18
Flema te zent ty,e paske vra me te gjitha ne veqanti me dogzonen :lol: :wink:


http://www.oghnia.com/photos/2828.jpg


Edhe njehere per ty Kercovari...

Flm.Qe edhe Urata. :lol: :lol: :lol: :wink:

http://www.true-love-ru.com/assets/images/725.jpg

Urata
03-09-05, 15:18
http://www.oghnia.com/photos/9441.jpg


Qellojani kush eshte kjo?

Kercovari
03-09-05, 15:20
http://www.oghnia.com/photos/9441.jpg


Qellojani kush eshte kjo?

A keshtu dukesh a? Waaaaaaaaaaaaa!me i more mend. :lol: :lol: :lol: :wink:

Urata
03-09-05, 15:20
http://www.oghnia.com/photos/7147.jpg


Urata

Kercovari
03-09-05, 15:22
http://www.oghnia.com/photos/7147.jpg


Urata
Boooooo sa e keqe! :lol: :lol: :lol: :lol: Si magjistare. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Urata
03-09-05, 15:24
http://www.oghnia.com/photos/2661.jpg


halla_e_madhe (kur eshte ken e re)

Urata
03-09-05, 15:26
http://www.oghnia.com/photos/620.jpg

Urata
03-09-05, 15:32
Tushja ishte kjo ...

Tomori
03-09-05, 15:34
Tushja ishte kjo ...
Jo nuk eshte Tushja...po te sigoren Tomori...Tushja nuk eshte,,,,

Urata
03-09-05, 15:35
http://www.oghnia.com/photos/1517.jpg


Ketu kur i kisha floket e zeza...

e_martumja
05-09-05, 13:00
Xhino thanks.

Vendosa edhe une ta qes nje foto.
Pra une jam mami i ketij bukuroshit qe e dua ma shume se jeten time gjithashtu edhe babin e tij :wink:
http://img368.imageshack.us/img368/5412/naim3hs.jpg
Wow sa foto e bukur :D , ishalla te rrite motrushe :wink:

flm dhe te pershendes :wink:


me rrespekt e_martumja

Diana007
05-09-05, 13:32
flm dhe te pershendes :wink:


me rrespekt e_martumja


Mpuq :wink:

e_martumja
05-09-05, 14:23
http://img376.imageshack.us/img376/968/tina34xb.jpg

http://img219.imageshack.us/img219/114/tina9gb.jpge_martumja :wink:

Urata
05-09-05, 18:29
e_martumja syni i keq mos t'pafte, krejt diqysh qeshtu t'kam paramendue...

Murgesha
17-09-05, 11:59
http://www.oghnia.com/photos/4180.jpg


Murgesha.

Pha moj Urata ta kam pa sherrin me kėtė foto.

Ka shku plaku me i marrė njė palė syze se po mendon i ngrati qė o qorru. :wink:

Gentiana
17-09-05, 12:05
http://www.oghnia.com/photos/2417.jpg


Gentiana.

:wink: :wink:

Urata
20-09-05, 18:07
http://by105fd.bay105.hotmail.msn.com/cgi-bin/saferd/image001%2egif?_lang=EN&hm___tg=http%3a%2f%2f65%2e54%2e224%2e250%2fcgi%2db in%2fgetmsg%2fimage001%252egif&hm___qs=%26msg%3d04E3B60A%2dFB12%2d4401%2d8C4C%2dC F38917F30DD%26start%3d0%26len%3d85977%26mimepart%3 d5%26curmbox%3d00000000%2d0000%2d0000%2d0000%2d000 000000001%26b%3d4ef880e5fcc522a18b6bf6b15078a22a%2 6disk%3d10%2e1%2e106%2e205_d3769%26login%3dnisufaj %26domain%3dhotmail%252ecom%26_lang%3dEN%26country %3dCA&hm___cacheh=1&file=image001%2egif&domain=hotmail.com

Kavaleri
16-10-05, 09:28
Se pari po ju pershendes te gjithve..

Une ky jam ne foto,por nuk po shifem bukur,shkaku qe foto-ja esht shum e vogel-
kliko m`bi foto,per ta pare madhesin e fotografise. 320x438 41kb
Per me shum nuk po di me pyteni ju pergjigjem.

http://img52.imageshack.us/img52/3774/kavaleri0eu.th.jpg (http://www.hostonaut.de/cgi-bin/designs/standard1/index.cgi?page=text&id=52482447&userid=70027333)

Nderime
Kavaleri

Kercovari
16-10-05, 09:45
Ai Kavaleri
Ti qenke me bukurosh se une :lol: :lol: :lol: :wink:

http://img398.imageshack.us/img398/276/gogo0jh.th.jpg

Kot e ke vellacko,se ky eshte Misteri i dardanis pa trika. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kavaleri
16-10-05, 09:55
hahahah ju pershendes vllau im,ndjeh knaqesi te ju shof perseri pas nje kohe te gjate..
Me duket se ti mua nuk me ke pa kshtu me gjersisht kliko nje her m`bi Foti por psssst mos i trego as kujt qe un jam me misster Dardan-
Te Fala shume nga une.

Kercovari
16-10-05, 09:59
Eh,i di une ato trika qe moti.Psssssststttttttt!Nuk tregova jo.ahahahahahahahahaahahahah!
Flm I nderuar gjitha te mirat.

Kavaleri
17-12-05, 00:53
http://www.gonad.org/upload/images/oooooo_copy1.jpg
aia ajo fotoja paska qen gabim qe vlla qysh jam un he heeeeee :wink:

Dilingjia
29-12-05, 11:20
http://seattlepi.nwsource.com/dayart/20030815/firefighter.jpg

qe une si zjarrfikes hesapi :lol:

Dilingjia
29-12-05, 11:22
http://boboblogger.mu.nu/archives/firefighter.jpg

ketu pas nja dy vjete

selvija
09-11-07, 12:12
Sa te bukuroshe/a paskeni qen ne ate kohe bre,,tash jeni qerodit krejte diqka...:tongue:

L~Nora
09-11-07, 21:46
:biggrin:

978

:biggrin: