PDA

View Full Version : ARVANITI


dr1ta
11-07-05, 11:50
NJe pershendetje te forte per Arvanitin :)

Stuhia
11-07-05, 12:21
Mbasi Drita, si klone e imja :wink: paska inicuar ket teme per pershendetje Arvanitit, po i bashkangjitem edhe une.
Arvanit te pershendes. :lol: :lol:

Naki
12-07-05, 14:55
Enkas pėr ArvanitinNaki
Moderator/e


Anėtarėsuar: 30 Sep 2003
Mesazhe: 2892
Vendodhja: Gjermani
Postuar: Mon Jul 11, 2005 9:09 pm Titulli i mesazhit: Enkas pėr Arvanitin

--------------------------------------------------------------------------------

Ku do ēė tė jeni ju pėrshendes,duke ju deshiruar ēdo tė mirė nė jetė.

Naki
_________________
Beni Pune te Vogla,por me Dashuri te Madhe
Mbrapsht nė krye


KodraAnėtarėsuar: 05 May 2005
Mesazhe: 224

Postuar: Mon Jul 11, 2005 9:51 pm Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

**********
**********
**********


Arvanit,tė pėrshėndes kudo qė je dhe kudo qė shkon.


Me Nderime

Kodra
_________________
Ti Ndjekim Korruptuesit Nė Kosovė

Drita kėrkojė ndjesė,nuk e kamė vrejtur .
Tema ime mbyllet,postimet i kamė lėvizur.

ARVANITI
12-07-05, 19:34
Drita, Stuhia, Naki, Kodra ju falenderoj perzemersisht.

Nderime e mia per ju!

Reana
12-07-05, 19:41
:P

Niti, me fal qe s'ta kam kthyer borgjin :lol: si (Mos te te cudit nocioni i borgjit-konsekuence e kultures regjionale :lol: )
Megjithate te pershendes dhe te deshiroj gjithe te mirat, dhe posaqerisht te falenderoj per respektin e vazhdueshem qe ke pasur per mua!!!!

Diana007
21-07-05, 08:28
Arvanti te pershendes ku do qe jeni dhe te uroj nje dit te mbar :wink:

Me respekt Diana

ARVANITI
21-07-05, 09:27
Reana dhe Diana007, ju falenderoj perzemeresisht dhe ju pershendes kudo qe te ndodheni!!!

Gjithe te Mirat

Krokodilli
24-07-05, 07:25
Nje Pershendetje Te Ngroht Per Vellaun nga Mema Shqiperi
Arvaniti pershendetje vllaqko...

ARVANITI
24-07-05, 19:10
Nje Pershendetje Te Ngroht Per Vellaun nga Mema Shqiperi
Arvaniti pershendetje vllaqko...


Kroki, edhe une te falenderoj dhe te pershendes vellazerisht.

turisti
24-07-05, 19:18
Pershendetjet e perzemerta per ARVANITIN nga

TURISTI. :P

ARVANITI
24-07-05, 19:30
Pershendetjet e perzemerta per ARVANITIN nga

TURISTI. :P

Falemnderit

Te pershendes fort, Turisti.

rafet llapjani
25-07-05, 01:09
Pershendetje te perzemurta per ARVANITIN ku do qe te ndodhet dhe gjitha te mira ne jet rrespekt nga LLapjani.

ARVANITI
25-07-05, 12:05
Pershendetje te perzemurta per ARVANITIN ku do qe te ndodhet dhe gjitha te mira ne jet rrespekt nga LLapjani.

Respektet e mia per ty.

Murgesha
25-07-05, 12:13
Pėrshėndetje pėr ty i nderuari Arvaniti.
Shkrimet tuaja qė tė gjith i lexoj me ėndje, uroj qė tė vazhdoni tė shkruani edhe mė nė kėtė forum.

Murgesha!

ARVANITI
25-07-05, 19:39
Pėrshėndetje pėr ty i nderuari Arvaniti.
Shkrimet tuaja qė tė gjith i lexoj me ėndje, uroj qė tė vazhdoni tė shkruani edhe mė nė kėtė forum.

Murgesha!

Te falenderoj per pershendetjen tende, dhe te uroj shendet kudo qe ndodhesh.

arbias
26-07-05, 16:20
Arvanit pershendeje ;

Te deshirjo Mendime ma apsprake ndaj antarve kollegjit tand
Te uroj qe te behesh Moderator sa ma shpejt e ndoshta behesh ma trim.

laliloli
26-07-05, 17:48
Ke nje pershendetje te perzemert Arvaniti kudo qe je ,te uroj gjithe te mirat ne jeten tuaj.
Doku ne kafene more Arvaniti ta bejme nje nder te pakten me nje kafe. :lol: :lol: :lol:

Me rrespekt laliloli

Daja POLIC
26-07-05, 17:51
pershendetje ARVANITI gjithe te mirat

ARVANITI
28-07-05, 13:06
>>>>Arbias,

>>>>Laliloli,

>>>>Daja Polic,


Ju pershendes nga zemra kudo qe ndodheni, ju uroj mireqenie ne famljet dhe shoqerine tuaj.

Laliloli, jam me stomak. :lol:

Arbias, respekte per ty, jam trim "rebel"
Gjithe te Mirat

arbias
28-07-05, 15:56
Arvanitos fal per pershendetje vetem e kam dit qe je rrebel por pčr trim sum paska ik mendja Gjithqkafolshekomentojshe :wink:

laliloli
28-07-05, 22:51
>>>>Arbias,

>>>>Laliloli,

>>>>Daja Polic,


Ju pershendes nga zemra kudo qe ndodheni, ju uroj mireqenie ne famljet dhe shoqerine tuaj.

Laliloli, jam me stomak. :lol:

Arbias, respekte per ty, jam trim "rebel"
Gjithe te Mirat

Stomak kemi te gjithe Arvaniti i nderuar,e nese nuk te pihet kafja kemi edhe lengje :lol: :lol: :lol:

ARVANITI
29-07-05, 18:49
Arvanitos fal per pershendetje vetem e kam dit qe je rrebel por pčr trim sum paska ik mendja Gjithqkafolshekomentojshe :wink:

Arbiasos, tung.

Flaka_1
31-07-05, 16:32
Pershendetjet e mia i nderuar si dhe gjithe te mirat!
me dashuri flaka!

ARVANITI
31-07-05, 19:43
Pershendetjet e mia i nderuar si dhe gjithe te mirat!
me dashuri flaka!

Edhe une te pershendes Flaka, dhe ja kalosh mire kudo qe te ndodhesh.

Artisti
21-10-05, 10:26
Arvanit t pershendes i nderum,po kah t ka marre vala e detit JON ejjjjjjjjjj.

Reana
22-10-05, 07:53
Moti s'paskam ndaluar tek vilajeti i Nitit :( !

pershendetje te ngrohta prej se largu. Fati dhe lumturia qofshin gjithemone me ty!

http://www.sandysworldonline.com/glsan.gif

Flaka_1
22-10-05, 21:46
mer pershendetjet e mia te flakta !
me dashuri flaka !

doGzona
22-10-05, 22:39
I nderuari Arvaniti!

Ju pershendes duke ju deshiruar cdo te mire dhe te mbare.
Kaloni mire cdo here dhe cdo kund.

Sinqerisht
doGzona

rilinda
23-10-05, 00:37
Pėrshėndetje :wink:

Murgesha
30-12-05, 13:04
Arvanit i nderuar.

Gėzuar 2006.

Shėndet dhe lumturi tė pakufishme i dėshiroj pėr ty.

Murgesha!

http://greycell.dk/images/Samfundet/nytaar.jpg

turisti
30-12-05, 16:47
:P Urimet me te perzemerta :P

per vitin e ri :P 2006 :P ,me plote shendet dhe lumturi,ju deshiron

TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 21:02
**********
**********
**********


Arvaniti i nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

doGzona
31-12-05, 06:41
I nderuari ARVANITI,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Krokodilli
31-12-05, 08:47
Gezuar Vitin e ri 2006

http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen tuaj

Luana
31-12-05, 09:53
Gezuar Vitin e Ri 2006 ..


http://www.bgreetings.com/ecards/holidays/new_year/08.gif

Luana

tushja
31-12-05, 10:57
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e ēdo deshire ne jete shendet,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

SPARTAKU
08-06-06, 22:12
Arvaniti nje pershendetje speciale per ju nga Spartaku.

Kodra
11-06-06, 10:11
**********
**********
**********

Arvaniti i nderuar,
me dėshirė qė je mirė tė pėrshėndet


Kodra

Gentiani
18-06-06, 21:48
Arvaniti, ka kohė qė nuk shkruan nė Forum, por pėrfitoj nga rasti ta pėrshėndes kudo qė gjindet, duke i dėshiruar gjitha tė mirat!

krejt, krejt miqėsisht... nga Gentiani :tongue: :tongue: :tongue: :wink:

Artisti
12-08-06, 12:05
Arvanit, a te kane dallget e detit Jon a kah je shkue :biggrin:
ktyne here te humori kemi shkrue:biggrin:
tash t pershendes pa harrue:biggrin:
dhe po t lus mu kthye :biggrin:


.

dr1ta
12-08-06, 12:27
Nje pershendetje te forte per ty Arvanit :smile: , na mungojn shkrimet e juaja , deshiroj ce cdo gje te jet mire me juve!
Drita

Alfred
19-01-08, 03:33
Pershendetje i nderuar.

Artisti
27-12-09, 11:02
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Kaqanikasja
14-02-11, 15:58
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink: