PDA

View Full Version : E martumja


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

Kercovari
13-07-05, 20:35
Edhe nje mbreteresh ne mesin tone.

Urime 1000 postimet e nderuar duke te deshiruar cdo te mire ne jete,shendet dhe lumturi ne gjirin familjare.
Me resepkt Kercovari

e_martumja
13-07-05, 20:41
Edhe nje mbreteresh ne mesin tone.

Urime 1000 postimet e nderuar duke te deshiruar cdo te mire ne jete,shendet dhe lumturi ne gjirin familjare.
Me resepkt KercovariFaliminderit shoki per urimin, gjithashtu edhe une te deshiroj harmoni familjare dhe deshiroj te vazhdon muhabet te kendshem ne mesin tone.Me rrespekt e_martumja

turisti
13-07-05, 20:58
Urime shoqeeeeeeeee nga zemra :P 1000 :P postime dhe mire se erdhe ne shoqerine e Mbretave. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

e_martumja
13-07-05, 22:26
Urime shoqeeeeeeeee nga zemra :P 1000 :P postime dhe mire se erdhe ne shoqerine e Mbretave. :P

Me respekt,
TURISTI. :P
flm shoki, cdo te mire te deshiron e_martumja, vazhdo keshtu se je shume nice :wink: me pelqejn shkrrimet dhe realiteti yt.

turisti
13-07-05, 22:34
Urime shoqeeeeeeeee nga zemra :P 1000 :P postime dhe mire se erdhe ne shoqerine e Mbretave. :P

Me respekt,
TURISTI. :P
flm shoki, cdo te mire te deshiron e_martumja, vazhdo keshtu se je shume nice :wink: me pelqejn shkrrimet dhe realiteti yt.

Faleminderit e nderuara.Mendimi yt me gezon dhe obligon.

Me respekt,
TURISTI. :P

Daja POLIC
13-07-05, 23:15
e_martumja urime urime per 1000 postime te bukura dhe shum te forta
ishalla edhe shum postime tjera

Tung

Diana007
14-07-05, 10:08
e_martume per hajer 1000 shkrumet e tua te mrekullushme ishalla edhe shum tejra i bon ketu :wink:

Te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat


Me repsekt Diana :wink:

Kaltrushi
14-07-05, 12:24
shume urime per ty...shume urimeeee e nderuara e martumja................


vetem vazhdo te na kenaqesh me humor dhe me shkrime te pershtatuna...


me nderime


kaltrushi...

doGzona
14-07-05, 21:03
Peshendetje dhe urime per 1000 shkrimet e tua te mrekullueshme e
te lezetshme.

Te deshirone fat lumturi ne jeten tuaj kudo qe ndodheni

doGzona

Murgesha
14-07-05, 21:05
E martuara, urime pėr mbi 1000 shkrimet tuaja.

Fat, dashuri dhe lumturi nė jetėn tėnde.

Rrespekt.

Murgesha!

e_martumja
14-07-05, 21:29
Daja Polic, Diana007, Kaltrushi, Dogzona, Murgesha,ju faliminderoj perzemersisht per urimin.

Ju deshiroj te gjithat te mirat ne jeten tuaj.


Me rrespekt, e_martumja :wink:

Agroni22
14-07-05, 21:42
urime per postimet e tua E MARTUMJA dhe ishalla i bone pa kufi

Gjumashja
14-07-05, 22:02
e_martumja urime per mbi 1000 shkrime me shpres qe do te kaloshj mire ne mesin tone

e_martumja
14-07-05, 22:04
Agron22 dhe Gjumashja flm per urime, cdo te mire ju deshiron e_martumja


pershendetje nga e_martumja

Reana
15-07-05, 01:09
Urime per gjithe keto postime, dhe cdo te mire per ty dhe familjen tende!

Daja POLIC
15-07-05, 15:45
e_martumja urime moj dhe mos e lejo veten qe te ndalesh me postime ne forum ok vazhdoni keshtu :lol: :lol:

Kodra
15-07-05, 20:22
*********
*********
*********

e martumja,tė uroj pėr postimet dhe tė uroj qė jetėn ta kalosh sa mė mirė si e martueme.


Kodra

e_martumja
16-07-05, 18:36
Reana, Daja Polic, Kodra ju faliminderoj per urimin dhe jeni te pershendetur nga ana ime dhe cdo te mire ju deshiroj.

Diana007
20-07-05, 12:37
E_martumja rash afer derse sate tha te le nje pershendje per ty :D

Te uroj nje dit te mbar e pa lodhje :wink:

Me respekt DIANA

laliloli
20-07-05, 19:50
Pershendetje dhe urime per ter keto shkrime qe dhuroni ketu.
Te uroj shendetin ,lumturin dhe realizimin e deshirave tuaja
me rrespekt laliloli

e_martumja
22-07-05, 10:04
E_martumja rash afer derse sate tha te le nje pershendje per ty :D

Te uroj nje dit te mbar e pa lodhje :wink:

Me respekt DIANA


te faliminderoj shume dhe shpresoj qe vi te vizitoj LIVE :wink:


te pershendes edhe une dhe cdo te mire ty dhe familjen tende


me rrespekt, e_martumja

e_martumja
22-07-05, 10:05
Pershendetje dhe urime per ter keto shkrime qe dhuroni ketu.
Te uroj shendetin ,lumturin dhe realizimin e deshirave tuaja
me rrespekt laliloli


Lali te faliminderoj per keto fjal te embla, gjithashtu edhe une te deshiroj cdo te mire ne jete dhe te pershendes.me rrespekt, e_martumja

Honesty^uk.
12-08-05, 19:52
Me deshire dhe jo pa dashje kalova neper oden tuaj , per te lene nje pershendetje te sinqerte per ju E_Martuara.

Te deshiroj momente sa me te gezuara nen gjirin e te dashurve tuaj

Honesty

e_martumja
14-08-05, 14:04
Me deshire dhe jo pa dashje kalova neper oden tuaj , per te lene nje pershendetje te sinqerte per ju E_Martuara.

Te deshiroj momente sa me te gezuara nen gjirin e te dashurve tuaj

Honestythanks je i mireseardhur ne oden time ne cdo moment, gjithashtu edhe une te deshiroj momente te kendshme ne gjirin familjare.


pershendetje, e_martumja.

halla e madhe
14-08-05, 14:30
e_martumja_Urime 1000 postimet tua,gezimi dhe lumturia qofshin gjithemone me Ty :lol:

Kodra
14-08-05, 20:21
**********
**********
**********
e_martumja,urime pėr Postimet e nderuar,tė dėshiroj jetė tė gjatė dhe tė lumtur me tė gjithė anėtarėt familjar.
Me Ngrohtėsi
Kodra

e_martumja
15-08-05, 15:36
e_martumja_Urime 1000 postimet tua,gezimi dhe lumturia qofshin gjithemone me Ty :lol:


Halla e madhe te faliminderoj per urimen gjithashtu edhe une te deshiroj lumtuti ne jeten tende.

Pershendetje dhe cdo et mire nga e_martumja.

e_martumja
15-08-05, 15:37
**********
**********
**********
e_martumja,urime pėr Postimet e nderuar,tė dėshiroj jetė tė gjatė dhe tė lumtur me tė gjithė anėtarėt familjar.
Me Ngrohtėsi
Kodraflm kodra pranoji edhe nga ana ime pershendetje te sinqerte.

Dreni30
15-08-05, 22:08
E nderuar e_martumja

Te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat kudo qe jeni, njeherit uroj argetim sa me te kendshem ne mesin tone.

Dreni.

e_martumja
16-08-05, 19:20
E nderuar e_martumja

Te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat kudo qe jeni, njeherit uroj argetim sa me te kendshem ne mesin tone.

Dreni.Te faliminderoj per pershendetjen gjithashtu pranoje edhe nga ana ime.

laliloli
16-08-05, 19:35
Po e shoh se je ksajde ,ne nguti po ta le nje pershendetje te sinqert e nderuar .
Shendet,suksese,lumturi ,gezim e hare paqi gjithehere
me rrespekt Lali

e_martumja
16-08-05, 19:37
Po e shoh se je ksajde ,ne nguti po ta le nje pershendetje te sinqert e nderuar .
Shendet,suksese,lumturi ,gezim e hare paqi gjithehere
me rrespekt Lali


flm lali edhe une te pershendes shume dhe cdo te mire te deshiroj me tere familjen tende.

teDUAty
16-08-05, 20:12
urime per keto shkrime
ti oj e martume ,
nga une pranoe ket urat
t'u befshin femi kallabllak.

doku ma shpesh

me respekt teDUAty

Kercovari
16-08-05, 20:23
E nderuara E martumja
Kam nderin te shkepus nga thellsija e zemeres pershendetjet me te sinqerta,duke u deshiruar cdo te mire ne jete dhe ne familje.
Llogaris ne Ju si nje shoqe e vertet dhe e Respektuar ne mesin tone.
Mbetem me shprese sed o te qendroni ne mesin tone duke dhene kontribut te pa kontestueshem ne Dardania Forum.I bindur se edhe ne te ardhmen do te qendroni ne mesin tone,u deshiroje cdo te mire ne jete, edhe me shume postime te shkelqyer si deri me tani.
Mbeteni e Respektuar nga Kercovari kudo qe te ndodheni,me shprese se miresija,nderi dhe dashurija do te mbreteroj ne jeten e juaj.
Kercovari.

e_martumja
16-08-05, 20:28
urime per keto shkrime
ti oj e martume ,
nga une pranoe ket urat
t'u befshin femi kallabllak.

doku ma shpesh

me respekt teDUAtyflm doku edhe ti.

te pershendes dhe cdo te mire te deshiron e_martumja

e_martumja
16-08-05, 20:32
E nderuara E martumja
Kam nderin te shkepus nga thellsija e zemeres pershendetjet me te sinqerta,duke u deshiruar cdo te mire ne jete dhe ne familje.
Llogaris ne Ju si nje shoqe e vertet dhe e Respektuar ne mesin tone.
Mbetem me shprese sed o te qendroni ne mesin tone duke dhene kontribut te pa kontestueshem ne Dardania Forum.I bindur se edhe ne te ardhmen do te qendroni ne mesin tone,u deshiroje cdo te mire ne jete, edhe me shume postime te shkelqyer si deri me tani.
Mbeteni e Respektuar nga Kercovari kudo qe te ndodheni,me shprese se miresija,nderi dhe dashurija do te mbreteroj ne jeten e juaj.
Kercovari.Nuk mundeni me besu sa shume me keni dergu ndjenje me keto fjala te embelat. Sume faliminderit nga zemra.
Lumturija dhe harmonija te keni ne jeten tuaj familjare.

pershendetje nga zemra.

Xuki
16-08-05, 21:41
Pėrshėndetje e_martumja. A je mirė dhe si po kalon?

Allahile qysh u martove ti? Edhe unė po kėrkoj njė nuse, por nuk po gjej tė hajrit bre!!! Nuk po di ēka me ba!!!!


Tungiiii


Xuki

e_martumja
17-08-05, 19:47
Pėrshėndetje e_martumja. A je mirė dhe si po kalon?

Allahile qysh u martove ti? Edhe unė po kėrkoj njė nuse, por nuk po gjej tė hajrit bre!!! Nuk po di ēka me ba!!!!


Tungiiii


XukiShume mire jam dhe po kaloj shume bukur,flm.

aIIIIII me ke shti me mendu qysh jam martu tybe kam harru se kogja do vjet kan nis mu tubu, ja kam ngjit me zore dhe i thash hajde djal se ti je kysmeti im :lol: :lol: :lol:

Cka me bo per me gjet nje nuse shume leht more kerko dhe e gjen :lol: :lol: por duhesh me pas durim dhe te gjithat vin.


Ju pershendes xuki dhe ju faliminderoj per pershendetjen.[/b]

Murgesha
17-08-05, 21:41
E martuara shėndet dhe lumturi pėr ty dhe familjen tėnde.

Qofsh e gėzuar kurdoherė.

dr1ta
18-08-05, 00:24
Pershendetje e-martumja, urime te gjitha keto shkrime , deshiroj argetim te pakufishme , dhe nje jete me plot dashuri .
Me rrespekt Drita

e_martumja
18-08-05, 16:39
Murgesha dhe Drita ju faliminderoj shume pranoni pershendetjet e mija dhe cdo te mire ju deshiroj, e_martumja.

MemphiSx
18-08-05, 16:45
e_martumja Prano nje pershendetje shum shum te madhe nga ana ime ;) Shpresoj qe je mir kudo qe je ;)

Te pershendes sa je Online se masnej harroj :D :D :)

e_martumja
18-08-05, 16:50
e_martumja Prano nje pershendetje shum shum te madhe nga ana ime ;) Shpresoj qe je mir kudo qe je ;)

Te pershendes sa je Online se masnej harroj :D :D :)


Te faliminderoj MemphiSx per pershendetje gjithashtu edhe une te pershendes me cdo te mire.


PS: A tu dhimt me ma lon nje Memphis :wink:

MemphiSx
18-08-05, 17:04
PS: A tu dhimt me ma lon nje Memphis


Se morra, me mend qe e pin MemphiS ;)

e_martumja
18-08-05, 17:29
PS: A tu dhimt me ma lon nje Memphis


Se morra, me mend qe e pin MemphiS ;)Nuk zgjedhi kur vjen nga dikend sidomos falas :lol: :lol: :lol:

doGzona
21-08-05, 00:14
e_matumja, pranoni dhe pershendetjet e mia te perzemerta,

Fati lumturia te shoqerofshin gjithmone kudo qe ndodheni.

Dhe pellumbit tend te vogel qe e do shume, i uroje nje jet
te gjate e te lumtur.


Sincerisht,
doGzona

Urata
21-08-05, 14:59
e_martumja, e rrethuar ngrohte, dashem dhe e lumtur qofsh...

e_martumja
21-08-05, 18:28
e_matumja, pranoni dhe pershendetjet e mia te perzemerta,

Fati lumturia te shoqerofshin gjithmone kudo qe ndodheni.

Dhe pellumbit tend te vogel qe e do shume, i uroje nje jet
te gjate e te lumtur.


Sincerisht,
doGzonaTe faliminderoj nga zemra, fjalet e tu me ken prek thelle ne zemer.
Gjithashtu edhe une ty dhe familjes tuaj ju deshiroj lumturi dhe fat ne jete.me rrespekt,
e_martumja.

e_martumja
21-08-05, 18:29
e_martumja, e rrethuar ngrohte, dashem dhe e lumtur qofsh...


Faliminderit gjithashtu edhe une te deshiroj cdo te mire Urata.


pershendetje nga e_martumja.

Sy_kaltra
21-08-05, 18:34
e_martumja urime 1526 Postime

Fati e lumturia det percjellin ne gjdo hap te jetes :wink:

Prishtinasja_
21-08-05, 18:49
Pershendetje e_martumja

urime per me shum se 1500 Postime e tua dhe te deshiroj te gjithat te mirat ne jete dhe ne martes!!!!!!

Prishtinasja_

e_martumja
21-08-05, 22:15
Sy_kaltra dhe Prishtinasja_ ju faliminderoj dhe ju pershendes shume.


me rrespekt, e_martumja.

Sy_kaltra
23-08-05, 19:51
e_martumja desha te pershendes dhe te uroj per postimet tua :wink:

Me respekt Sy_Kaltra.

e_martumja
23-08-05, 20:25
e_martumja desha te pershendes dhe te uroj per postimet tua :wink:

Me respekt Sy_Kaltra.


te faliminderoj nga zemra dhe cdo te mire te deshiroj.

Pershendetje nga e_martumja :wink:

Diana007
25-08-05, 09:23
25 gusht 1981

Urime ditelinden e_martumja , shenditi , fati e lumturia qofshin gjithmon me ju :wink:http://img9.echo.cx/img9/4618/geb6tb.jpg


http://www.zauberbrauts-welt.de/Globe/geburtst.1.gif

Te pershendes me respekt Diana

e_martumja
26-08-05, 15:42
25 gusht 1981

Urime ditelinden e_martumja , shenditi , fati e lumturia qofshin gjithmon me ju :wink:http://img9.echo.cx/img9/4618/geb6tb.jpg


http://www.zauberbrauts-welt.de/Globe/geburtst.1.gif

Te pershendes me respekt Diana


Te faliminderoj nga zemra dhe shume puthje te dergoj.


pershendetje nga e_martumja

laliloli
26-08-05, 22:05
Prano nje pershendetje te perzemert e martumja ,te uroj shendet dhe lumturi ne jete

Me rrespekt Lali

Murgesha
26-08-05, 22:05
E_Martuar edhe 100 vite tjera.

Tė shoqėroftė gjithnjė gėzimi, lumturi dhe hareja familjare.

Me rrespekt pėr ty.

Murgesha!

e_martumja
27-08-05, 17:10
Prano nje pershendetje te perzemert e martumja ,te uroj shendet dhe lumturi ne jete

Me rrespekt Lali


Flm pranoje edhe ti nje pershendetje nga ana ime dhe cdo te mire te deshiroj.

e_martumja
27-08-05, 17:11
E_Martuar edhe 100 vite tjera.

Tė shoqėroftė gjithnjė gėzimi, lumturi dhe hareja familjare.

Me rrespekt pėr ty.

Murgesha!


Thank you very much.

Te pershendes shume, e_martumja.

Honesty^uk.
28-08-05, 09:14
Pershendetje per ju qika e_martume :P
me rastin e ditelindjes suaj , te shpreh urimet me te perzemerta per Ju
Shendeti,lumturia, harmonia familjare qofshin gjithmone te pranishme ne jeten tuaj e nderuar.


http://image03.webshots.com/3/4/61/87/4446187WBnfHtfJRh_ph.jpg

Urime, urime dhe edhe 100 Pranvera te tjera te lumtura dhe te Gezuara
te deshiron

Honesty

e_martumja
28-08-05, 09:44
Pershendetje per ju qika e_martume :P
me rastin e ditelindjes suaj , te shpreh urimet me te perzemerta per Ju
Shendeti,lumturia, harmonia familjare qofshin gjithmone te pranishme ne jeten tuaj e nderuar.


http://image03.webshots.com/3/4/61/87/4446187WBnfHtfJRh_ph.jpg

Urime, urime dhe edhe 100 Pranvera te tjera te lumtura dhe te Gezuara
te deshiron

Honesty


Te faliminderoj per urimin dhe fjalt te bukura.

Te pershendes dhe cdo te mire te deshiroj.


e_martumja.

Diana007
07-09-05, 09:18
E_martumja ku do qe kofsh te pershendes dhe nje dit te mbar

https://a248.e.akamai.net/7/248/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/ROS24Red40NoFill2_l.jpg

Diana :D

Agroni22
07-09-05, 11:42
E_martumja ku do qe kofsh te pershendes dhe nje dit te mbar

https://a248.e.akamai.net/7/248/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/ROS24Red40NoFill2_l.jpg

Diana :Dedhe une ju bashakngjitem keti urime vetem ja shtoje edhe diqka kalo bukure me familjen tende dhe te uroje nje jete te lumtur familjare

Urata
07-09-05, 12:40
http://img.123greetings.com/eventsnew/birth_gifts/1008-092-25-1069b.gif


T'pershendes e martumja duke te deshiruar t'gjitha t'mirat e kesaj bote!

Artisti
07-09-05, 15:20
e_martumja pershendetje per ty
a mujte me pushu hiq :wink:Artisti

Sy_kaltra
08-09-05, 12:47
http://img.123greetings.com/eventsnew/eaug_friendshipday_women/8283-004-18-1062.gif

Me respekt Sy_Kaltra :wink:

e_martumja
08-09-05, 19:51
Diana, Agroni, Urata, Artist dhe Sy_kaltra ju faliminderoj per pershendetje, pranoni edhe nje pershendetje te ngroht nga zemra nga une, me deshir qe deshirat e juaj te behen realitet.


sinqerisht dhe me rrespekt.

e_martumja

Kercovari
08-09-05, 20:25
Te jetosh njeqind pranvere ne bahar te lulzuar perplote dashuri e nderuar.
Miresia,lumturia,dhe mirekuptimi qofshin prijes ne jete dhe ne familjen tuaj.
Me resepkt Kercovari.

e_martumja
08-09-05, 20:29
Te jetosh njeqind pranvere ne bahar te lulzuar perplote dashuri e nderuar.
Miresia,lumturia,dhe mirekuptimi qofshin prijes ne jete dhe ne familjen tuaj.
Me resepkt Kercovari.


flm shoki virtual, fjalet e tuaj me preken ne zemer edhe ashtu eshte deshira ime per ty.

kuuuuuuukuuu ku po me shtine me ta pa pagu at pijen me zore :wink:


nje mbremje te kendshme te deshiroj dhe jete te rahatshme.

me rrespekt e_martumja

turisti
03-10-05, 13:09
:P Shoqe e nderuar :P ,

Te pershendes sinqerisht dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete dhe ne forum.

Me respekt,
TURISTI. :P

e_martumja
04-10-05, 10:54
:P Shoqe e nderuar :P ,

Te pershendes sinqerisht dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete dhe ne forum.

Me respekt,
TURISTI. :P


te faliminderooj per pershendetjen gjithashtu edhe une te pershendes me cdo te mire ne jete.


me rrespekt e_martumja

Diana007
04-10-05, 11:28
Motrushe te pash qe je ketu pari , por nuk po kam koh shum me shenu :cry: , vetem deshta te pershendes dhe te uroj nje dit te mbar :wink:

Mpuq Diana :wink: [/img]

e_martumja
04-10-05, 11:31
Motrushe te pash qe je ketu pari , por nuk po kam koh shum me shenu :cry: , vetem deshta te pershendes dhe te uroj nje dit te mbar :wink:

Mpuq Diana :wink: [/img]


Te faliminderoj shume bukuroshe edhe une te pershendes shumeeeeeee

MemphiSx
04-10-05, 15:06
e_martumja T'pershendes nga zemra,Te Uroj qdo t'mir ne jete :)

Fati dhe Lumturia te jen pjes te pandashme ne jeten tuaj :)

laliloli
05-10-05, 20:35
Persdhendetje per juve kudo qe gjendeni gezimi,shendeti,lumturia dhe miresia qofshin pjese e pandashme e jetes suaj.
Mungesa juaj koheve te fundit ka krijuar nje zbrastesire te paplotesuar .

Me rrespekt Lali

e_martumja
05-10-05, 20:45
Memphisx dhe Laliloli ju faliminderoj shume per pershendetjen gjithashtu edhe une ju pershendes shume dhe ju deshiroj cdo te mire ne jeten tuaj.

Gjebraili
05-10-05, 21:45
E_martumja, nje pershendetje per ty por jo nga ato qe di une tua dhuroj gjinise me te bukur http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a143.gif

Ne daq me dite pse, po te tregoj vallha: po i frikesohem ATI te_martuemit http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

e_martumja
05-10-05, 21:50
E_martumja, nje pershendetje per ty por jo nga ato qe di une tua dhuroj gjinise me te bukur http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a143.gif

Ne daq me dite pse, po te tregoj vallha: po i frikesohem ATI te_martuemit http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif


ske nevoj mu friksu se i kuptushum eshte por frigzohu voglushit se aj ta han perzgjalle mem nguc eheheh

por sidoqoft flm per pershendetjen gjithashtue dhe une te pershendes

Gjebraili
05-10-05, 21:54
E_martumja, nje pershendetje per ty por jo nga ato qe di une tua dhuroj gjinise me te bukur http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a143.gif

Ne daq me dite pse, po te tregoj vallha: po i frikesohem ATI te_martuemit http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif


ske nevoj mu friksu se i kuptushum eshte por frigzohu voglushit se aj ta han perzgjalle mem nguc eheheh

por sidoqoft flm per pershendetjen gjithashtue dhe une te pershendesOoooooooo gjynahi i Zotit, a voglush e paske te_martuemin a, phaaaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif

Diana007
07-10-05, 09:29
E_martumja te pershendes me respekt Diana :wink:

Sy_kaltra
11-10-05, 13:41
e_martumja te pershendes sis te uroj gjdo te mir nje dit te pukur e te pa lodhur me plot energji :wink:

Sy_Kaltra.

Dreni30
11-10-05, 17:19
E nderuar te pershendes kudo qe jeni, me deshire qe fati dhe lumturia te mbreterojne ne mesin tuaj familjar.

Drenii.

Kercovari
11-10-05, 19:13
Nje pershendetje te ngrohte u le ketu vetem me disa fjale.
Zoti coft me ju gjithmon per te u sjelle lumturi juve dhe familjes.
Kercovari.

e_martumja
11-10-05, 20:12
Diana, sy_kaltra, Dreni dhe Kercovari ju faliminderoj per pershendetjen.

Gjithashtu edhe une ju deshiroj te gjithat te mirat ne jete dhe asnje breng keshtu nuk ju hup buzqeshjen :wink:pershendetje te gjithve sinqerisht e_martumja

Agroni22
11-10-05, 20:13
pershendetje per ty dhe familjen tende

e_martumja
11-10-05, 20:19
pershendetje per ty dhe familjen tende


Flm agron gjithe ashtu edhe une te pershendes.

Kercovari
26-10-05, 17:06
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Flaka_1
30-10-05, 03:24
Me plot vullnet dhe miresi te pershendet flaka dhe te deshiron gjithe te mirat !

Barbaroza
30-10-05, 17:43
E_martumja,prano nje pershendetje edhe nga une.Te uroj cdo te mire ne jeten tuaj familjare!

Gjebraili
04-11-05, 14:15
E_Martumja, prano pershendetjet e mija dhe urimet per festen e Bajramit.

Paqa dhe lumturia qofshin me ty, familjen tende dhe me ata qe i do dhe te duan

lazdrani
07-11-05, 20:59
E Martumja pershendetje te perzemrta nga i Martuari Lazdrani :( :wink:

Sy_kaltra
13-11-05, 12:50
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_flrwishes/1011-019-16-1042.gif

e_martumja
14-11-05, 21:01
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.


zoteri Kercovar jo asnje her nuk me keni lenduar sepse per mu cdo her ishte knaqsi te bej shaka me ty.

Ju pershendes shume dhe cdo te mire ju deshiron e_martumja me shpres qe jeni mire.

e_martumja
14-11-05, 21:08
Flaka, Barbaroza, Gjebraili, Laydrani dhe sy-kaltra ju faliminderoj per castin qe i keni kushtuar pershendetjes sime, pranoni pershendetjet e mija te sinqerta dhe ju deshiroj cdo te mire ne te gjithat sferat e jetes.me rrespekt e_martumja

Artisti
15-11-05, 20:54
e martumja,vallahin moti s jemi nie ,e kujtova sdi as vete qka kam kujtu hahahahah

Po qysh je moj

Po Ēa va moj

Po wie geht es moj

pe qes veq nje pikepyetje per triat hahahahhahhaha

?


t pershendesssss


.

Diana007
17-11-05, 15:41
http://www.123greetings.com/events/love_missing/1036-003-34-1046.gif

Dimri
17-11-05, 17:11
Tybe gati u korita pa e pershendet ,e martumja pershendetje kalofsh qaste te bukura si ne jeten private dhe ne FD


Me respekt DIMRI,

e_martumja
18-11-05, 21:10
e martumja,vallahin moti s jemi nie ,e kujtova sdi as vete qka kam kujtu hahahahah

Po qysh je moj FALIMINDERIT SHUME MIRE JAM

Po Ēa va moj MERCI JE VAIS TRES BIEN

Po wie geht es moj DANKE ICH BIN SEHR GUT


pe qes veq nje pikepyetje per triat hahahahhahhaha

?


t pershendesssss AJT EDHE UNE PRA PO TE PERSHENDETI :lol:


.KALO SA MA BUKUR GJITHEASHTU EDHE UNE SHPRESOJ QE EDHE TI JE MIRE. e_martumja

e_martumja
18-11-05, 21:11
http://www.123greetings.com/events/love_missing/1036-003-34-1046.gif


THANKS, te pershendes shume se vertet je nje person shume nice.


Mpuc dhe kalo sa ma bukur. e_martumja

e_martumja
18-11-05, 21:13
Tybe gati u korita pa e pershendet ,e martumja pershendetje kalofsh qaste te bukura si ne jeten private dhe ne FD


Me respekt DIMRI,


Nuk besoj qe korrit njeriu kur e ben nje veprim te tille te pershendet dikend nga rrespekti pra faliminderit edhe nga ana ime je i pershendetur.e_martumja

Diana007
23-11-05, 10:11
Mpuq shum .
http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)

e_martumja
24-11-05, 18:41
Mpuq shum .
http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)Faliminderit shume pranoje edhe ti nje nga ana ime.

Gjebraili
25-11-05, 14:08
E_martumja, sote isha te dera jote por, heheheh, nuk ma mbajti me trokite ne dere, edhe pse boll deshire pata me pi nje kafe me ty :P :lol:
Te pershendes me shprese se heren tjeter do t'me bahet kabull kjo deshire :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
27-11-05, 13:06
Atmosfera argetuese qe ju sillnit me pranine tuaj kan lene nje shteg te hapur dhe jane te pazevendesueshme, (megjithate Martesa heret i ka fajet) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E nderuar pranoni pershendetjet dhe urimet e mia te sinqerta qe te keni nje jete te begat te mbushur plot me dashuri dhe lumturi Familjare

Honesty

laliloli
27-11-05, 20:45
E martumja te pershendes nga thellesia e zemres kudo qe ndodhesh .Uroj qe te ju sherbej shendeti ,fati e lumturia ne jete se bashku me familjen .

Me rrespekt Lali

e_martumja
10-12-05, 16:26
E_martumja, sote isha te dera jote por, heheheh, nuk ma mbajti me trokite ne dere, edhe pse boll deshire pata me pi nje kafe me ty :P :lol:
Te pershendes me shprese se heren tjeter do t'me bahet kabull kjo deshire :lol: :lol: :lol:


Kuku ku ma paske gjete shpijen more, rruju djal mos trokit shume se po del burri me alltijjjjjjj :lol: :lol: :lol:

Te beft kabull deshira eja ma shpejt :lol: :lol: :lol:

e_martumja
10-12-05, 16:27
Atmosfera argetuese qe ju sillnit me pranine tuaj kan lene nje shteg te hapur dhe jane te pazevendesueshme, (megjithate Martesa heret i ka fajet) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E nderuar pranoni pershendetjet dhe urimet e mia te sinqerta qe te keni nje jete te begat te mbushur plot me dashuri dhe lumturi Familjare

Honesty


Te faliminderoj per keto fjalt te embla, me knaqsi te madhe kam deshire me ndejt ne mesin tuaj amo koha nuk me premton.

Pershendetje nga zemra dhe cdo te mire ne jeten e pergjithshme.

e_martumja
10-12-05, 16:28
E martumja te pershendes nga thellesia e zemres kudo qe ndodhesh .Uroj qe te ju sherbej shendeti ,fati e lumturia ne jete se bashku me familjen .

Me rrespekt Lali


Te faliminderoj gjitheashtu edhe une ju pershendes dhe ju deshiroj te gjithat te mirat ne jete.


e_martumja

Kalt
27-12-05, 16:52
E_martumja,

Per ty e pta me te lehte per te gjet nje urim, per Vitin e Ri.
Uroj qe 2006 ta hape nje dere brenda atyre kater qysheve ku gjendesh. :wink:
Dhe pac sa me shume shanse per te humbur kohen ashtu sic desheron! 8)

Kalt

http://img.123greetings.com/thumbs/ejan_ny_flowers/8607-004-33-1042.gif

http://www.123greetings.com/events/new_year/flowers/newyear22.html

Dreni30
27-12-05, 17:20
E_martuemja ishalla edhe ashtu te shkon jeta ne lumturi dhe harmoni ne mesin tuaj familjar. Njeherit shprehu deshiren qe te uroj Vitin e ri 2006 dhe realizim te cdo deshire tuaj.

http://www.jellingkro.dk/images/havestue%20rose%20paa%20tallerken.JPG

Dreni.

rilinda
27-12-05, 21:42
http://img410.imageshack.us/img410/7008/hamom9gg.png (http://imageshack.us)

Naki
27-12-05, 21:56
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi , realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 02:54
E_martumja.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Paq gezime, lumturi dhe shume sukesese ne vitin qe po vjen.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

halla e madhe
28-12-05, 09:33
Gezuar Viti i Ri 2006!

Suksesi dhe lumturija qofshin gjithemone ne familjen tende!

Per ty:halla e madhe :P

Luana
28-12-05, 09:36
Urime festa e Vitit te Ri 2006 ...!http://img.123greetings.com/eventsnew/eapr_malaynewyear/7565-001-03-1052.gif

Diana007
28-12-05, 11:28
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

lazdrani
28-12-05, 19:25
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/N507400.JPG


Gezuar per shume vite e nderuara .Viti 2006 qofte vite i realizimeve te deshirave tuja :wink:

Artisti
28-12-05, 20:34
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:15
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

e_martumja
28-12-05, 21:44
E_martumja,

Per ty e pta me te lehte per te gjet nje urim, per Vitin e Ri.
Uroj qe 2006 ta hape nje dere brenda atyre kater qysheve ku gjendesh. :wink:
Dhe pac sa me shume shanse per te humbur kohen ashtu sic desheron! 8)

Kalt

http://img.123greetings.com/thumbs/ejan_ny_flowers/8607-004-33-1042.gif

http://www.123greetings.com/events/new_year/flowers/newyear22.html


ehehehe pershendetje nga dhoma me 4qyshe :lol: :lol: dhe te faliminderoj per kete urim gjitheashtu edhe une te deshiroj nje vite me lumturi dhe pa brenga


e_martumja

e_martumja
28-12-05, 21:46
E_martuemja ishalla edhe ashtu te shkon jeta ne lumturi dhe harmoni ne mesin tuaj familjar. Njeherit shprehu deshiren qe te uroj Vitin e ri 2006 dhe realizim te cdo deshire tuaj.

http://www.jellingkro.dk/images/havestue%20rose%20paa%20tallerken.JPG

Dreni.Te faliminderoj nga zemra gjitheashtu edhe une te deshiroj ne vitin 2006 nje vite pa brenga dhe harmoni familjare.


e_martumja

e_martumja
28-12-05, 21:48
http://img410.imageshack.us/img410/7008/hamom9gg.png (http://imageshack.us)


Flm gjitheashtu edhe une ty te deshiroj cdo te mire ne vitin 2006

e_martumja
28-12-05, 21:49
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi , realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki


Naki te faliminderoj nga zemra gjitheashtu edhe une ju uroj vitin e rri 2006 dhe ju deshiroj gezim, lumturi dhe fat

e_martumja
28-12-05, 21:50
E_martumja.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Paq gezime, lumturi dhe shume sukesese ne vitin qe po vjen.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gifflm gjitheashtu edhe ty Domira :wink:

e_martumja
28-12-05, 21:52
Gezuar Viti i Ri 2006!

Suksesi dhe lumturija qofshin gjithemone ne familjen tende!

Per ty:halla e madhe :PFlm oj halla e madhe gjitheashtu edhe une ty te uroj vitin e rri 2006


Per ty:e_martumja me nje mpuccccccc :wink:

e_martumja
28-12-05, 21:53
Urime festa e Vitit te Ri 2006 ...!http://img.123greetings.com/eventsnew/eapr_malaynewyear/7565-001-03-1052.gifThanks gjitheashtu edhe une tyte uroj sis vitin e ri me nje kisss

e_martumja
28-12-05, 21:55
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpgFlm motrush edhe une te uroj vitin e rri 2006 me realizimin e deshirave tuaj


mpucccc nga e_martumja

e_martumja
28-12-05, 21:56
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/N507400.JPG


Gezuar per shume vite e nderuara .Viti 2006 qofte vite i realizimeve te deshirave tuja :wink:


Thanks gjitheashtu edhe une te deshiroj ty :wink:

e_martumja
28-12-05, 21:57
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006


Flm, flm, flm

Gezuar vitin e ri edhe nga meje, fat dhe shendet te plottt ne t'ardhmen

e_martumja
28-12-05, 21:59
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif


Te faliminderoj, edhe une te uroj vitin e ri dhe nje vite pa brenga te deshiroj.e_martumja

Kercovari
28-12-05, 22:02
Gezuar Viti i Ri 2006!

Zgjodha enkas per ty shoqe e nderuar kete buket lulesh per te ju sjelle freski gjate gjithe vitit ne familjen e juaje.Shendeti dhe lumturia qofshin gjithmone me ju.

http://www.swissflowers.ch/backoffice/images/produit/LyssBlanc45020fois_ProdId_136.jpg

Me respekt per Ty dhe per familjen Tuaje

Kercovari

e_martumja
28-12-05, 22:09
Gezuar Viti i Ri 2006!

Zgjodha enkas per ty shoqe e nderuar kete buket lulesh per te ju sjelle freski gjate gjithe vitit ne familjen e juaje.Shendeti dhe lumturia qofshin gjithmone me ju.

http://www.swissflowers.ch/backoffice/images/produit/LyssBlanc45020fois_ProdId_136.jpg

Me respekt per Ty dhe per familjen Tuaje

Kercovari


Te faliminderoj nga zemra per kete buket gjitheashtu edhe per keto fjal te emblat.

Fat shendet dhe lumturi familjare te sjedh viti 2006 e per shume mote.


me rrespekt e_martumja

laliloli
28-12-05, 23:20
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Arb
29-12-05, 00:06
E nderuara E MARTUARA,

Urime nderrimin e motmotit!

Qofte ky per ju nje vit me me shume mbaresi, mireqenje, e sukses!

Gjithe te mirat ju percjellshin vitin qe po afron!


Urojme qe kete vit te festojme nje vit historik te njohjes zyrtare te Pavaresise se Dardanise!

Zoti ju bekofte!

Zoti e bekofte Dardanine!

Zoti e bekofte Kombin Shqiptar!

MemphiSx
29-12-05, 09:35
E_martumja Urime Viti i ri 2006.

http://www.ermoni.com/_memphis_gif_2.GIF

Gjumashja
29-12-05, 10:24
e_martumja gezaur 2006
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 13:20
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

pokeri
29-12-05, 13:59
GĖZUAR VITIN E RI 2006

Shėndet, dhe gjithēka tjetėr tė kėndshme pėr Ty
dhe mė tė dashurit tuaj.

vjeshta
29-12-05, 18:12
*****************Urime viti 2006***************


Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderave te juaja .

Vjeshta

Gjebraili
29-12-05, 18:40
Me shumė fatė e shumė gėzime
Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Me rrespekt, Gjebraili

Murgesha
29-12-05, 18:41
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

Kavaleri
29-12-05, 20:17
Tung tung ..E Martume Tezja jem.. :D
Gzuar vitin e ri...2006..ty dhe mbar Familjes tuaj.
Extra Uroje Djalit tend ket Vit te RI..
Shendeti dhe Lumturia M`bizotroft ne Ju.
Ju deshiroj C`do te mira..

http://www.gonad.org/upload/images/gzuarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.gif

DEA
29-12-05, 23:17
E_Martumja, realizim te gjdo endrre tuajen, per vitin qe vjen ju deshiron DEA URIME
http://www.pohl-projekt.de/hgb/weihnachten/wn_004_640x480b.jpg

M_u_k_i
30-12-05, 03:42
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Gentiana
30-12-05, 04:00
E martumja gezuar vitin e ri.

Te gjitha te mirat ti uroj per ket vit ty e nderuar dhe familjes tende.

Genta

http://wally.wa.funpic.de/4images/data/media/12/einfrohes.jpg

turisti
30-12-05, 18:14
:P Shoqe e nderuar :P ,

Urime nga zemra vitin e ri :P 2006 :P ,

Me deshire qe ky vit te jet viti i fillimit te realizimeve te medha ne jeten tende,plote lumturi,jete te gjate,shendet dhe seksese ne te gjitha sfera te jetes.

Nga zemra,

TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 20:45
**********
**********
**********


e martumja e nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Sy_kaltra
30-12-05, 22:17
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Tomori
31-12-05, 00:55
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

doGzona
31-12-05, 06:21
e martumja e dashure,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 13:55
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Agroni22
31-12-05, 14:02
urime viti 2006 le te jete viti i realizimit te deshirave te tua

agroni

e_martumja
01-01-06, 05:32
Laliloli, Arb, Memphisx, Gjumashja, Zana-ch, Pokeri, Vjeshta, Gjebraili, Murgesha, Kavaleri, Dea, Muki, Turisti, Kodra, Sy-kaltra, Tomori, Dogzona, Tushja, dhe Agroni 22 ju faliminderoj nga zemra per urimin gjitheashtu edhe ju uroj vitin 2006, une pak me vones amo ma mire vone se hiq :wink: , isha bujshum n'opqin :lol: :lol: :lol:

Te gjithve ju deshiroj 24 ore dhe 265 dite Buzqeshjen se buzqeshja ta zbukuron jeten.
Nje vite pa brenga dhe realizimin e deshirave ju deshiroj, harmoni familjare dhe shendet te plottttttttttt.................................

Nje puthje nga zemra dhe faliminderoj disa persona qe i kam ne msn dhe qe jane te kuptushum dhe ne nedhimin time dhe ndihme qe ma japin, Ju pershendes perzemersisht dhe shpresoj te kam rrast ti takoj disa persona LIVE se vertet jeni te mrekullushum :wink:

ili_zh
05-01-06, 01:44
e_martumja nje peshendetje edhe per ty , kalofsh mir :lol:

e_martumja
07-01-06, 01:12
e_martumja nje peshendetje edhe per ty , kalofsh mir :lol:


te faliminderoj gjitheashtu jei pershendetur nga ana ime

FrEsKiA
09-01-06, 09:21
E_martumja, pranoni nje pershendetje te sinqerte nga ana ime!

Me nderime FrEsKiA

e_martumja
09-01-06, 23:51
E_martumja, pranoni nje pershendetje te sinqerte nga ana ime!

Me nderime FrEsKiA


Flm gjitheashtu edhe une te pershendes dhe cdo te mire

Kavaleri
10-01-06, 07:21
http://www.armeniafest.com/images/baklava-s.gif
Me fat Kurban Bajrami.

Reana
10-01-06, 22:36
E martumja,

te pershendes motrushe dhe te deshiroj gjithe te mirat!!!!
caste te kendshme si gjithmone ne mesin tone!!!!

mpuq prej se largu :wink:

e_martumja
10-01-06, 22:38
http://www.armeniafest.com/images/baklava-s.gif
Me fat Kurban Bajrami.


Flm gjitheashtu edhe une te uroj festen e Bajramit.


Ku je oh prizrenali se moti sta kam pa :lol: :lol: :lol:

e_martumja
10-01-06, 22:40
E martumja,

te pershendes motrushe dhe te deshiroj gjithe te mirat!!!!
caste te kendshme si gjithmone ne mesin tone!!!!

mpuq prej se largu :wink:
Te faliminderoj gjitheashtu edhe une te pershendes dhe cdo et mire te deshiroj.


Une mpucin po affrona ngat ekranit dhe ta dergoj keshtu jam ma afer :lol: :lol: :lol: Kissssss motrush dhe mos e harro listen me shkrru mos i ha fjalt :lol: :lol:

Reana
10-01-06, 22:47
E martumja,

te pershendes motrushe dhe te deshiroj gjithe te mirat!!!!
caste te kendshme si gjithmone ne mesin tone!!!!

mpuq prej se largu :wink:
Te faliminderoj gjitheashtu edhe une te pershendes dhe cdo et mire te deshiroj.


Une mpucin po affrona ngat ekranit dhe ta dergoj keshtu jam ma afer :lol: :lol: :lol: Kissssss motrush dhe mos e harro listen me shkrru mos i ha fjalt :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: e kam publikuar moj ne Dardani listen :wink: :lol:
ja per valeve te internetit po vijne edhe do mpuqa atje te ju :wink:

e_martumja
10-01-06, 22:49
E martumja,

te pershendes motrushe dhe te deshiroj gjithe te mirat!!!!
caste te kendshme si gjithmone ne mesin tone!!!!

mpuq prej se largu :wink:
Te faliminderoj gjitheashtu edhe une te pershendes dhe cdo et mire te deshiroj.


Une mpucin po affrona ngat ekranit dhe ta dergoj keshtu jam ma afer :lol: :lol: :lol: Kissssss motrush dhe mos e harro listen me shkrru mos i ha fjalt :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: e kam publikuar moj ne Dardani listen :wink: :lol:
ja per valeve te internetit po vijne edhe do mpuqa atje te ju :wink:


Pasna nevoj per syza se tybe asgje spo shoh ohhhohhh u knaq me mpuccccaaaaa :lol: :lol:

Domira
10-01-06, 23:25
Ju uroj Bajramin e Vogel paqi gezime, e gjithe te mirat e kesaj bote se bashku me ata qe i doni.

e_martumja
10-01-06, 23:27
Ju uroj Bajramin e Vogel paqi gezime, e gjithe te mirat e kesaj bote se bashku me ata qe i doni.Te faliminderoj nga zemra gjitheashtu edhe une ty te deshiroj :wink:E_martumja

turisti
11-01-06, 20:48
Shoqe e nderuar. :P

Urime nga zemra tejkalimin e :P 3000 :P postimeve te shkelqyera. Deshiroj qe te jesh gjithmone prezente ne mesin tone...... :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

e_martumja
11-01-06, 21:14
Shoqe e nderuar. :P

Urime nga zemra tejkalimin e :P 3000 :P postimeve te shkelqyera. Deshiroj qe te jesh gjithmone prezente ne mesin tone...... :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P


Shoki i nderuar,


te faliminderoj nga zemra dhe jam e bindur qe me knaqsi do te vazhdoj te jem ne mesin tuaj menjerz sikur qe je ti :wink:


thjeshte & sinqerte,
E_Martumja :P :lol: :lol:

turisti
11-01-06, 21:19
Shoqe e nderuar. :P

Urime nga zemra tejkalimin e :P 3000 :P postimeve te shkelqyera. Deshiroj qe te jesh gjithmone prezente ne mesin tone...... :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P


Shoki i nderuar,


te faliminderoj nga zemra dhe jam e bindur qe me knaqsi do te vazhdoj te jem ne mesin tuaj menjerz sikur qe je ti :wink:


thjeshte & sinqerte,
E_Martumja :P :lol: :lol:

:P Hahahahahahahaahahahahaahahahahahaahahahahaahahaha hahaahahahahahaahahahaha. :P

e_martumja
11-01-06, 21:49
cka po zgerllihet njoni bre :lol: :lol: :lol:

turisti
11-01-06, 22:40
cka po zgerllihet njoni bre :lol: :lol: :lol:

Asgje,ashtu :arrow: :lol: thjeshte & sinqerte. :lol:

e_martumja
11-01-06, 22:43
cka po zgerllihet njoni bre :lol: :lol: :lol:

Asgje,ashtu :arrow: :lol: thjeshte & sinqerte. :lol:


me thjeshti dhe me sinqeritet pra te pershendes :wink:

turisti
11-01-06, 23:01
cka po zgerllihet njoni bre :lol: :lol: :lol:

Asgje,ashtu :arrow: :lol: thjeshte & sinqerte. :lol:


me thjeshti dhe me sinqeritet pra te pershendes :wink:

Faleminderit e nderuara. :wink:

Kavaleri
11-01-06, 23:06
http://www.armeniafest.com/images/baklava-s.gif
Me fat Kurban Bajrami.


Flm gjitheashtu edhe une te uroj festen e Bajramit.


Ku je oh prizrenali se moti sta kam pa :lol: :lol: :lol:
Jam vesh ngusht..se ftoft nuk po dilet :lol:


Pershendetje haje qaty ni kallap bakllave e pije i qaj teze. :lol:

Koplikooo por interresant juaj Nipi :lol: :lol:

e_martumja
11-01-06, 23:09
http://www.armeniafest.com/images/baklava-s.gif
Me fat Kurban Bajrami.


Flm gjitheashtu edhe une te uroj festen e Bajramit.


Ku je oh prizrenali se moti sta kam pa :lol: :lol: :lol:
Jam vesh ngusht..se ftoft nuk po dilet :lol:


Pershendetje haje qaty ni kallap bakllave e pije i qaj teze. :lol:

Koplikooo por interresant juaj Nipi :lol: :lol:


flm nipqe u knaqa me Bakllave, lumja teza qe te ka, ani po nirth merre nje nusa dhe e rrahaton nonen asi nuk merdhihesh mo :lol: :lol:

turisti
11-01-06, 23:12
http://www.armeniafest.com/images/baklava-s.gif
Me fat Kurban Bajrami.


Flm gjitheashtu edhe une te uroj festen e Bajramit.


Ku je oh prizrenali se moti sta kam pa :lol: :lol: :lol:
Jam vesh ngusht..se ftoft nuk po dilet :lol:


Pershendetje haje qaty ni kallap bakllave e pije i qaj teze. :lol:

Koplikooo por interresant juaj Nipi :lol: :lol:


flm nipqe u knaqa me Bakllave, lumja teza qe te ka, ani po nirth merre nje nusa dhe e rrahaton nonen asi nuk merdhihesh mo :lol: :lol:

edhe 1 :lol: bakllave a??? :lol: :wink:

e_martumja
11-01-06, 23:15
Turist qefi nuk ka kufiii edhe njeher BAKLLAVE spo di mu nadal ehehehe

Kavaleri
11-01-06, 23:19
Ka harru kjo me hanger mos e le se e han ti e han :lol:
e tu boft gjak jarabi :D

turisti
11-01-06, 23:24
Ka harru kjo me hanger mos e le se e han ti e han :lol:
e tu boft gjak jarabi :D

O,jo,mirea ju gjejte,ppor nuk me keni kuptuar,...... :lol: :lol:

e_martumja
11-01-06, 23:28
Ka harru kjo me hanger mos e le se e han ti e han :lol:
e tu boft gjak jarabi :D

O,jo,mirea ju gjejte,ppor nuk me keni kuptuar,...... :lol: :lol:


:shock: :shock: :shock: :shock:

turisti
11-01-06, 23:36
Ka harru kjo me hanger mos e le se e han ti e han :lol:
e tu boft gjak jarabi :D

O,jo,mirea ju gjejte,ppor nuk me keni kuptuar,...... :lol: :lol:


:shock: :shock: :shock: :shock:

Po,po,lexo mire larte,heheheheheehheheeheheheheehehehehe...... :lol: :lol:

e_martumja
11-01-06, 23:40
:roll: :roll: :roll: edhe nje bakllave, ndoshta neser ma rrok nese jam une bakllava ma rrok sonte ehehe

turisti
11-01-06, 23:47
:roll: :roll: :roll: edhe nje bakllave, ndoshta neser ma rrok nese jam une bakllava ma rrok sonte ehehe

Lexoje tekstin ne teresi ,e pastaj lidhe me :lol: bakllaven :lol: e cila eshte -sinonim- per nusen..... :lol:

e_martumja
11-01-06, 23:48
:roll: :roll: :roll: edhe nje bakllave, ndoshta neser ma rrok nese jam une bakllava ma rrok sonte ehehe

Lexoje tekstin ne teresi ,e pastaj lidhe me :lol: bakllaven :lol: e cila eshte -sinonim- per nusen..... :lol:


embelsira :wink:

turisti
11-01-06, 23:53
:roll: :roll: :roll: edhe nje bakllave, ndoshta neser ma rrok nese jam une bakllava ma rrok sonte ehehe

Lexoje tekstin ne teresi ,e pastaj lidhe me :lol: bakllaven :lol: e cila eshte -sinonim- per nusen..... :lol:


embelsira :wink:

:( :(

e_martumja
11-01-06, 23:56
Mos harro qe nje dite pa buzqeshje eshte e humbur, mos i vno :( se po me dhimesh dhe duhet me ardhe me ta prru buzqeshjen :wink:

turisti
12-01-06, 00:08
Mos harro qe nje dite pa buzqeshje eshte e humbur, mos i vno :( se po me dhimesh dhe duhet me ardhe me ta prru buzqeshjen :wink:

Po,por thash mos po ma ze :lol: " pshtyma..... :lol:

doGzona
22-01-06, 20:23
Shprehe ngushellimet me te thella me rastin e vdekjes se presindentit
tone Dr. Ibrahim Rugova, gjithmone do te jetoje ne mendjen dhe zemrat tona.


Ai nuk ka vdek! Ai eshte i gjalle!

Lavdi jetes dhe vepres se tije.

Gentiani
22-01-06, 20:25
Aty thonin ku ėshtė gėzimi gjindet edhe pikėllimi, e aty ku ėshtė urimi gjindet edhe ngushėllimi!

Nė kėtė Janar tė ftohėt, kur tė gjithė prisnim tė fillonim me ėndėrrat dhe planifikimin e sukseseve pėr kėtė Vit, na e zbehu fillimin, por na duhet tė pėrballemi edhe me mbarimin.

Po kėsaj here kėshtu e deshti fati dhe nė vend tė urimit, ndajmė ngushėllimin pėr ndarjen nga ne e Personalitetit tė ēmuar Presidentit Dr Ibrahim Rugova.

Tė kujtojmė dhe tė mburremi me Veprėn dhe Jetėn e tij dhe qė patėm fatin tė bashkėjetojmė nė kėtė etapė historike me tė, nė gjithė udhėtimin e historisė qė e pati ky Komb!

I qoftė i lehtė dheu dardan i Kosovės!

Kercovari
22-01-06, 20:26
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

e_martumja
22-01-06, 21:22
Dogzona, Gentiani dhe Kercovari ju faliminderoj nga zemra per ngushllmet.


Plaga ime eshte madheshtore.


Zoti e bekoft kombin tone!

lazdrani
22-01-06, 22:01
E nderuara E Martumja!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi,Zoti bekofte Kosoven.

Barbaroza
23-01-06, 16:57
E-martumja,prano ngushellimet e mia per ndarjen nga ne te Pishtarit te Lirise!
I qofte i lehte dheu i Kosoves dardane!

Sy_kaltra
24-01-06, 21:09
E Nderuara e_martumja.

Me shum Sinēeritet Ju shpreh Ngushllime Per Presidentin ton qe patem Dr.Ibrahim Rugova.. Dhe Mburremi qe pat nje Njeri te till,ai nuk do te vdes kurr,Per her do te mbetet ne zemrat Tona.

I qoft i leht dheu i Kosoves.

Zana_ch
25-01-06, 15:19
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:42
E nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

vjeshta
26-01-06, 23:59
E nderuar moter e_martumja,

Ju shprehi ngushellimet e mija me rastin e vdekjes se presidentit tone Ibrahim Rugova.

I past shpirti ndjes,

Vjeshta

e_martumja
27-01-06, 23:05
Lazdrani, Barbaroza, Sy_kaltra, Zana_ch, Freskia dhe Vjeshta ju faliminderoj per ngushllimin gjitheashtu pranoni edhe ju ngushllimet nga ana ime per nje person qe do te mbet ne zemrat tone per jete.
LAVDI

Kavaleri
31-01-06, 12:34
Teze si je a je gjall..?
Shpresoj qe je mir ti,edhe Azem bejten e vogel! :lol:
Te uroj qe tja kalofsh mir.

e_martumja
31-01-06, 21:46
Teze si je a je gjall..?
Shpresoj qe je mir ti,edhe Azem bejten e vogel! :lol:
Te uroj qe tja kalofsh mir.


Qe bre nipqe mire jam, u knaqa tu njek :lol: :lol: :lol:

flm edhe voglushin e kam mire, te pershendes shume dhe kalofsh bukur edhe ti dhe cdo te mire ty dhe familjes tende :wink:

FrEsKiA
12-02-06, 01:30
E_martumja, prano pershendetje me te ngrohta, njekohesishte te sinqerta nga une. Fati ju buzeqeshte ne cdo hap te jetes, gezim dhe lumturi ne gjirin e ngrohte familjar!


Me nderime Freskia

e_martumja
12-02-06, 01:31
E_martumja, prano pershendetje me te ngrohta, njekohesishte te sinqerta nga une. Fati ju buzeqeshte ne cdo hap te jetes, gezim dhe lumturi ne gjirin e ngrohte familjar!


Me nderime Freskiate faliminderoj nga zemra gjitheashtu prano edhe ti nga ana ime me cdo te mire ne jete.

Kodra
12-02-06, 16:18
**********
**********
**********


e nderuara e_martumja,tė pėrshėndes dhe tė dėshiroj ēdo tė mirė nė jetėn bashkėshortore.


Kodra

Paradox_13
14-02-06, 16:41
URIME "SHEN VALENTINI"
Dashuria qoft gjithmon ne zemrat tona.

Xuki
08-03-06, 19:16
http://www.nicky-world.de/Gifs/blume50.gif
Urime 8 marsin :smile:

Psikologu
08-03-06, 21:32
e_martumja e nderuarė!


Pranoni pershendetjet e mija tė sinqerta vllazrore dhe shoqerore , me rastin e festes sė 8 Marsit.

Ju uroj cdo tė mirė dhe tė mbarė ne jeten e juaj dhe ne familjen e juaj.

Me nderime dhe respektė pėr ju ;


Psikologu

e_martumja
08-03-06, 22:54
Kodra, Paradox_13, Xuki dhe Psikologu ju faliminderoj dhe ju pershendes perzemersisht.


me rrspekt e-martumja

Paradox_13
08-03-06, 23:26
Po shfrytzoj rastin para se te ikin edhe keto pak minuta te kesaj dite qe kan mbetur e te uroj ty zonj festen e 8 marsit fati lumturija dhe hareja mbizotrofshin gjithnji ne jeten tuaj.

e_martumja
08-03-06, 23:41
Po shfrytzoj rastin para se te ikin edhe keto pak minuta te kesaj dite qe kan mbetur e te uroj ty zonj festen e 8 marsit fati lumturija dhe hareja mbizotrofshin gjithnji ne jeten tuaj.


te faliminderoj shume dhe et pershendes me cdo te mire ne jete

Xuki
19-03-06, 11:13
Pėrshėndetje oj gruja e martume!

http://www.sienajulia.com/shop/pic/TIAI000817X.jpg


Xuki :biggrin:

e_martumja
19-03-06, 12:22
Pėrshėndetje oj gruja e martume!

http://www.sienajulia.com/shop/pic/TIAI000817X.jpg


Xuki :biggrin:


Se pari flm per pershendetjen e pastaj per Trandofilat e dashurijes hehehe

Dreni30
26-03-06, 10:02
e_martuemja

Erdha ketu vetem me ju lene nje pershendetje, njeherit shpresoj se jeni mire me shendet dhe mire po kaloni ne pergjithesi.

Besoj se kur te vijsh e lexon kete leter.

Shendet dhe gjithe te mirat ne jete ju uron.

Dreni.

arben-ks
26-03-06, 11:03
Pershendetje ti gru e martume, drejt me t than ti po ja dishe renin do senev ndoshta nga pervoja,mir kishe ba edhe do qika tjera pak me shti ne qat rend se shum po lypin e kuptohet kush lyp shum jet pa hiq?
Shum e dashur dhe e sinqert je,-personalisht te pershendes me gjitha te mirat

Kodra
26-03-06, 21:18
**********
**********
**********

E nderuarja e_martumja,
tė pėrshėndes me dėshirė ,qė pėr ju tė niset njė javė e mbarė.


Kodra

e_martumja
27-03-06, 14:05
e_martuemja

Erdha ketu vetem me ju lene nje pershendetje, njeherit shpresoj se jeni mire me shendet dhe mire po kaloni ne pergjithesi.

Besoj se kur te vijsh e lexon kete leter.

Shendet dhe gjithe te mirat ne jete ju uron.

Dreni.


Dreni me nje rrespekt te veqant per ju dhe familjen tuaj sepse jeni te mrekullueshem, ju faliminderoj shume per pershendetjen tuaj dhe cdo te mire ju deshiron e_martumja

e_martumja
27-03-06, 14:12
Pershendetje ti gru e martume, drejt me t than ti po ja dishe renin do senev ndoshta nga pervoja,mir kishe ba edhe do qika tjera pak me shti ne qat rend se shum po lypin e kuptohet kush lyp shum jet pa hiq?
Shum e dashur dhe e sinqert je,-personalisht te pershendes me gjitha te mirat


ahahaahahh Arben ku po don mem qitttt puneeee, shujjjjj allaile me kqyr une veteveten mjaft eshte + kam qillu dembelic po pritoj ahahaha


Te faliminderoj per vlersimin tend dhe pershendetje.

Pranoje edhe ti pershendetje nga ana ime dhe cdo te mire te deshiron e_martumja

e_martumja
27-03-06, 14:13
**********
**********
**********

E nderuarja e_martumja,
tė pėrshėndes me dėshirė ,qė pėr ju tė niset njė javė e mbarė.


Kodra


Kodra te faliminderoj nga zemra gjitheashtu edhe une te deshiroj TY


Cdo te mire te deshiron e_martumja

GURI SYLAJ
14-04-06, 09:15
Nje pershendetje per ju e nderuar!
Ju deshiroj shendet e miresi ,dhe pak me shume kohe per Dardani!

Arb
15-04-06, 05:02
Me shprese e deshire qe te jesh mire, e gjithcka te jete duke te shkuar mire, po te le nje pershendetje ne kete oden tande!

e_martumja
25-04-06, 20:32
Nje pershendetje per ju e nderuar!
Ju deshiroj shendet e miresi ,dhe pak me shume kohe per Dardani!


Guri te faliminderoj per pershendetjen gjitheashtu edhe une gjithe te mirat te deshiroj ne jeten tuaj.

e_martumja
25-04-06, 20:34
Me shprese e deshire qe te jesh mire, e gjithcka te jete duke te shkuar mire, po te le nje pershendetje ne kete oden tande!Shume mire po ndihem dhe jam duke kaluar si eshte me se miri, te faliminderoj gjitheashtu edhe une shpresoj qe ti je mire.

Nje pershendetje per ty, dhe te deshiroj shendet te plot dhe harmoni familjare.E_martumja

Paradox_13
25-04-06, 20:48
Prano nje pershendetje te perzemert edhe nga ana ime e nderuara zonje.
Paradox_13

e_martumja
25-04-06, 20:56
Prano nje pershendetje te perzemert edhe nga ana ime e nderuara zonje.
Paradox_13


Te faliminderoj nga zemra gjitheashtu edhe une te dergoj njepershendetje ajt me nje mpucccc me shpres qe nuk e keqperdor ehehhe se po kam frik ma ze frymen :biggrin: :biggrin: :biggrin:Cdo te mire te deshiron E_martumja.

turisti
29-04-06, 16:46
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.

e_martumja
30-04-06, 11:30
[quote=turisti]Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.[/quoteFlm shume shoku Turist, pritem se edhe naj dite erdha edhe une :biggrin: :biggrin: :biggrin:


Te pershendes shume duke te uruar cdo te mire TY dhe familjes tende.me rrespekt per TY e_martumja

Murgesha
30-04-06, 11:44
E martueme prite njė pėrshėndetje me njė qaf-qaf.

Kalo bukur kudo qė je.

Murgesha!

Dreni30
06-05-06, 08:38
E_martuemja
pranoni pershendetjet e mia.

Ju uroj shendet dhe jete te mbare ne te gjitha sferat e jetes.

Dreni.

e_martumja
08-05-06, 21:23
E martueme prite njė pėrshėndetje me njė qaf-qaf.

Kalo bukur kudo qė je.

Murgesha!


Te faliminderoj nga zemra Murgesha.

ohhhhh zemren ty ta honksha qe po din qe ma kona qaf qaf, shyqyr qe te kam ty se keta tjert hiq spo me qafin .pershendetje per ty dhe familjen tende !E_martumja

e_martumja
08-05-06, 21:24
E_martuemja
pranoni pershendetjet e mia.

Ju uroj shendet dhe jete te mbare ne te gjitha sferat e jetes.

Dreni.Flm Dreni gjitheashtu edhe une cdo te mire te deshiroj.pershendetje kudo qe te jesh.


e_martumja

Zero Cool
08-05-06, 22:02
edhe une te pershendes shume shume por pa qaf qaf se po kam frige nga burri yt :rolleyes:

e_martumja
08-05-06, 22:05
edhe une te pershendes shume shume por pa qaf qaf se po kam frige nga burri yt :rolleyes:qyqy edhe per qaf qaf po ke frig ah, mjeri ti spo dishe qka po humb ahahhaaedhe une ju pershendes dhe cdo te mire.e_martumja

Xuki
08-05-06, 22:13
qyqy edhe per qaf qaf po ke frig ah, mjeri ti spo dishe qka po humb ahahhaaedhe une ju pershendes dhe cdo te mire.e_martumja


Nuk ka faj njeri.....e din ai qė je gruja jeme......njerzit i ikin belajes!


Zemėr....qe po tė puthi n'lulė t'ballit!


Tė pėrshėndes!

Xuki :)

e_martumja
08-05-06, 22:20
Nuk ka faj njeri.....e din ai qė je gruja jeme......njerzit i ikin belajes!


Zemėr....qe po tė puthi n'lulė t'ballit!


Tė pėrshėndes!

Xuki :)ashahhahahahahahhaha qy ne lule te balit puthem ne midis te faqeve ma mire me bjen :biggrin: :biggrin: :biggrin:


edhe une te pershendes !

Xuki
08-05-06, 22:26
ashahhahahahahahhaha qy ne lule te balit puthem ne midis te faqeve ma mire me bjen :biggrin: :biggrin: :biggrin:


edhe une te pershendes !Jo ma mirė n'lulė t'ballit....se edhe mė rrėshit pak...nė vend tė mirė bi!


Ciaooooo


Xuki :wink:

e_martumja
08-05-06, 22:34
Jo ma mirė n'lulė t'ballit....se edhe mė rrėshit pak...nė vend tė mirė bi!


Ciaooooo


Xuki :wink:


hahaha gabim e ke Oh Xuki, paramendo mem mpuc ne midis te faqeve me reshit drejt ne tul shkon ahahhahaa

Xuki
08-05-06, 22:38
hahaha gabim e ke Oh Xuki, paramendo mem mpuc ne midis te faqeve me reshit drejt ne tul shkon ahahhahaaVallahi mirė e ki.....bash nė atė tulin mbi fermerka bi......kuuuuuuukuuuuuu uuuuuuuuuuffffff!


Hajt pra se qaty po tė puci! :biggrin:

e_martumja
08-05-06, 22:40
Vallahi mirė e ki.....bash nė atė tulin mbi fermerka bi......kuuuuuuukuuuuuu uuuuuuuuuuffffff!


Hajt pra se qaty po tė puci! :biggrin:
kuku zotiiiiiii te marroft ku po mendon ti ahaahhahah

Zero Cool
08-05-06, 22:43
qyqy edhe per qaf qaf po ke frig ah, mjeri ti spo dishe qka po humb ahahhaaedhe une ju pershendes dhe cdo te mire.e_martumja
Jo bre thash mos po ta prishi martesen se qaf qaf sa te don edhe mpuqa jo neper faqe e ballna po ku ta don ty zemra :wink:

e_martumja
08-05-06, 22:50
Jo bre thash mos po ta prishi martesen se qaf qaf sa te don edhe mpuqa jo neper faqe e ballna po ku ta don ty zemra :wink:
ehehehe nuk e prishi une martesen per nje mpuc!!!!!!

sonte u knaqa me qaf qaf :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Zero Cool
08-05-06, 22:51
moj ti se prish po ai hundleshi mos po idhnohet e pe prish se qy :P

e_martumja
08-05-06, 22:58
moj ti se prish po ai hundleshi mos po idhnohet e pe prish se qy :PZero Cool mos mu sill sonte perakolla se e kam burrin afer me teshti ne dore aj ti ban eshrret Kikiriki

Zero Cool
08-05-06, 23:33
valla nashta mi bon e nashta ti boj une ty aty nuk dihet vetem mujna me supozu :tongue:

doGzona
13-05-06, 03:15
Nje pershendetje te ngrohte per ty zemrush.

Dhe nje mpuqq per ty dhe pellumbit tende te vogel.

Diana007
20-05-06, 15:03
Ej pershendeje dhe te mpuq :smile:

e_martumja
24-05-06, 20:01
Nje pershendetje te ngrohte per ty zemrush.

Dhe nje mpuqq per ty dhe pellumbit tende te vogel.

Te faliminderoj nga zemra gjitheashtu edhe une te pershendes, shendet te plotttt dhe fat ju deshiroj voglushit tend dhe tze.
e_martumja

e_martumja
24-05-06, 20:03
Ej pershendeje dhe te mpuq :smile:flm gjitheashtu edhe une te mpuciii tye!mpucccc ne face edhe nga une.

Tomori
24-05-06, 20:14
Ej pershendeje dhe te mpuq ...

e_martumja
24-05-06, 20:17
Ej pershendeje dhe te mpuq ...flm edhe une te pershendes dhe shpresoj qe at mpuc e pate ne faqe .


Cdo te mire te deshiron e_martumja

Tomori
25-05-06, 06:57
flm edhe une te pershendes dhe shpresoj qe at mpuc e pate ne faqe .


Cdo te mire te deshiron e_martumja
hahahaa,, po ku deshe me mpucccc ojj "e_martumja"
nuk te them kot ojj simit e llokum jee :smile:

laliloli
25-05-06, 18:50
E martumja pershendetje ,te uroj gjithe te mirat ne jete .

Ai po lavderohesh edhe ti , si te kishe qene vetem ti e martuar hahahahahah

Perzemersisht lali