PDA

View Full Version : JAM FLAKA KUJDES SE .... !


Flaka_1
13-07-05, 20:55
une jam flaka
fjala flake i pergjigjet gjinise femrore
qka do te thote kjo :?:
kjo do te thote se jam femer :!:
flaka eshte e rrezikshme
qka do te thote kjo ?
kjo do tte thote se jam e rrezikshme :lol: :lol: :lol: :lol:
shume mire me mesuesen :P
keshtu qe ju kisha lute te keni
KUJDES :!:
shtrohet pyetja
pse kujdes?
qdo njeri e din se qka eshte dhe sa e rrezikshme eshte flaka
andaj kujdes se mund te ju marr ne krahet e mi
e atehere e pat puna e juaj do te digjeni flake flake :idea: :wink: :lol:
ju pershendes jeni shume te embel

rafet llapjani
13-07-05, 21:04
Pershendetje Flaka mir se naerdhe se Flakes i vjen haku vetm uje kalofsh mir hahaha :D :D :lol:

Krokodilli
14-07-05, 12:53
une jam flaka
fjala flake i pergjigjet gjinise femrore
qka do te thote kjo :?:
kjo do te thote se jam femer :!:
flaka eshte e rrezikshme
qka do te thote kjo ?
kjo do tte thote se jam e rrezikshme :lol: :lol: :lol: :lol:
shume mire me mesuesen :P
keshtu qe ju kisha lute te keni
KUJDES :!:
shtrohet pyetja
pse kujdes?
qdo njeri e din se qka eshte dhe sa e rrezikshme eshte flaka
andaj kujdes se mund te ju marr ne krahet e mi
e atehere e pat puna e juaj do te digjeni flake flake :idea: :wink: :lol:
ju pershendes jeni shume te embel

mire se erdhe Flaka ne forumin Dardania,, te deshiroj qaste te kendshme,, dhe nese ka mundesi te na tregosh ma shum per veten tuaj,, pasi qe mesuam se qka eshte flaka :lol: po ashtu mesuam se kush i del haku flakes (UJI) :wink:

dr1ta
14-07-05, 12:58
Pershendetje flaka , mire se paske ardh, po mi shtin ethet kur po i lexoj keto fjal te tua :P kemi shume zjarrfiksa ketu :lol:

Kalofsh mire

Diana007
14-07-05, 13:06
A mun dole oj Flak , bre qik po deshkem me pas kujdes kur na bjen per skej se ka kapi flaka :lol: :lol: :lol:


Te pershendes dhe te uroj aregetim te kendesh ketu :wink:

Diana

Mr_100%
14-07-05, 15:18
te pershendes Flaka edhe un si te tjeret,por per dallim nga te tjeret nuk e kam friken nga Ti,por jam i gezuar qe je FLAKE sepse shpesh e harroj shkrepzen ............................. :lol: :lol: :lol: :wink:


mire se paske ardhe dhe kalo bukure

Flaka_1
14-07-05, 16:16
[quote="Diana007"]A mun dole oj Flak , bre qik po deshkem me pas kujdes kur na bjen per skej se ka kapi flaka :lol: :lol: :lol:


Te pershendes dhe te uroj aregetim te kendesh ketu :wink:

flm diana te pershendes

Flaka_1
14-07-05, 16:18
Pershendetje flaka , mire se paske ardh, po mi shtin ethet kur po i lexoj keto fjal te tua :P kemi shume zjarrfiksa ketu :lol:

Kalofsh mire

drita ju lutem keni keqkuptuar
une jam flaka
per zjarrefiksa ju nevoiten juve se une ju kalli .....! :lol: :lol:
te pershendes
sinqerishht flaka

Flaka_1
14-07-05, 16:21
te pershendes Flaka edhe un si te tjeret,por per dallim nga te tjeret nuk e kam friken nga Ti,por jam i gezuar qe je FLAKE sepse shpesh e harroj shkrepzen ............................. :lol: :lol: :lol: :wink:


mire se paske ardhe dhe kalo bukure


te flm 100%
te preferoj qe shkrepsen mos ta harrosh se flaka qe une kam fjalen eshte me e rrezikshme se shkrepsa atehere kujdes :!: :!:
te pershendes kalo bukur :cry: :wink:

Flaka_1
14-07-05, 16:23
une jam flaka
fjala flake i pergjigjet gjinise femrore
qka do te thote kjo :?:
kjo do te thote se jam femer :!:
flaka eshte e rrezikshme
qka do te thote kjo ?
kjo do tte thote se jam e rrezikshme :lol: :lol: :lol: :lol:
shume mire me mesuesen :P
keshtu qe ju kisha lute te keni
KUJDES :!:
shtrohet pyetja
pse kujdes?
qdo njeri e din se qka eshte dhe sa e rrezikshme eshte flaka
andaj kujdes se mund te ju marr ne krahet e mi
e atehere e pat puna e juaj do te digjeni flake flake :idea: :wink: :lol:
ju pershendes jeni shume te embel

mire se erdhe Flaka ne forumin Dardania,, te deshiroj qaste te kendshme,, dhe nese ka mundesi te na tregosh ma shum per veten tuaj,, pasi qe mesuam se qka eshte flaka :lol: po ashtu mesuam se kush i del haku flakes (UJI) :wink:

flm shume nderimet e mia
flaka eshte flake more femer jam jetoj larg vendlindjes
statusi e pamartuar :lol: :lol: :roll:
flake e rrezikshme aaa kujdes ok :lol: :lol: :lol:
te pershendes :wink:

Flaka_1
14-07-05, 16:26
Pershendetje Flaka mir se naerdhe se Flakes i vjen haku vetm uje kalofsh mir hahaha :D :D :lol:

mos moss se nuk eshte ashtu
se me te rrok flaka ty uji nuk te ben fare ndihme ] :shock: :shock:
kalo bukur
te pershendes tung :roll: :lol:

arbias
14-07-05, 17:57
fLAKA TE PERSHENDES SHUM MIR JA PASKE BA QE PASKE ARDH
pOR KUR T KE NEVOJ PER UJ THIRRUM SE TE SHUMI :wink:

a PAK TU DOK ZHEG VEQ EDHE FLAK
vEQ DU TESHT ME T THAN MIR SE KE ARDH E MIR JA PASKE BA SE S RRRIHET PA UJ GJETH TE PERSHENDET UJI :wink:

ARVANITI
14-07-05, 18:23
Mire se erdhe Flaka.

Kalofsh sa me mire ne forum.

Murgesha
14-07-05, 18:59
Flaka, mirė se na ke urdhėruar, e ishalla nuk na djeg me nxehtėsin qė jep Flaka. :lol: :lol: :wink:
Tė dėshiroj ēdo tė mirė nė forumin tonė.

Flaka_1
14-07-05, 20:42
Flaka, mirė se na ke urdhėruar, e ishalla nuk na djeg me nxehtėsin qė jep Flaka. :lol: :lol: :wink:
Tė dėshiroj ēdo tė mirė nė forumin tonė.

flm MURGESHA
JO JO ME DJEG JO NUK E BEJ NJE GJE TE TILLE
VETEM SE ESHTE PAK PER TU QESHUR
UNE NUK SJELLI FLAKE SJELLI DASHURI DHE FRESKI PO QE SE ESHTE NEVOJA EDHE NGROHTESI
TE LUMTE MURGESHA JENI SHUME INTELEGJENTE
ME QENE SE NUK TE NJOF POR KAM LEXUAR QKA KE SHENUAR NE FORUM ANDAJ MERITON :
COMLIMENTE MURGESHA
sinqerisht FLAKA

Flaka_1
14-07-05, 20:44
Mire se erdhe Flaka.

Kalofsh sa me mire ne forum.

FLM ARVANITI
EDHE UNE TE PERSHENDES

Flaka_1
14-07-05, 20:47
:lol: fLAKA TE PERSHENDES SHUM MIR JA PASKE BA QE PASKE ARDH
pOR KUR T KE NEVOJ PER UJ THIRRUM SE TE SHUMI :wink:

a PAK TU DOK ZHEG VEQ EDHE FLAK
vEQ DU TESHT ME T THAN MIR SE KE ARDH E MIR JA PASKE BA SE S RRRIHET PA UJ GJETH TE PERSHENDET UJI :wink:

hahahah erdha erdha se pa flake nuk ka atmosfere ketu
po edhe nese atmosfera eshte jo ne nivel atehere une e ndezi ketu forumin flake flake :lol:
he heee vape eshte tani po ne prag eshte dimri te gjithe kan nevoj per flake :lol: :lol: :lol: :idea:
flm flm te pershendes je i famshem
me te vertet nga flaka

halla e madhe
14-07-05, 21:27
Flaka_Amuj erdhe me hallen,a hoqe keq per rruge? :wink: Kalle,kalle me postime, vetem ajo cilesohet prej teje :lol:

Caste te mira te deshiron halla :lol:

e_martumja
14-07-05, 21:31
une jam flaka
fjala flake i pergjigjet gjinise femrore
qka do te thote kjo :?:
kjo do te thote se jam femer :!:
flaka eshte e rrezikshme
qka do te thote kjo ?
kjo do tte thote se jam e rrezikshme :lol: :lol: :lol: :lol:
shume mire me mesuesen :P
keshtu qe ju kisha lute te keni
KUJDES :!:
shtrohet pyetja
pse kujdes?
qdo njeri e din se qka eshte dhe sa e rrezikshme eshte flaka
andaj kujdes se mund te ju marr ne krahet e mi
e atehere e pat puna e juaj do te digjeni flake flake :idea: :wink: :lol:
ju pershendes jeni shume te embelMire se na erdhe Flaka, argetime te kendshem te deshiron e_martumja.

Kercovari
14-07-05, 21:35
Mireseerdhe me gjithe zjarre Flaka,kalo bukur ne mesin tone :wink: .

Kupid
14-07-05, 22:49
Mire se erdhe Flaka_1
shum mir je ardhe pse une meta pa shkrepse.

Gentiana
14-07-05, 22:55
Edhe un te pershendes Flaka, Mire se na erdhe dhe kalo sa me mire ne FD.

Genta

arbias
15-07-05, 15:37
Ev flak he une i famshem a fal-shum Veq edhe ti flaken po ja qitshe ka pe rrokshe as uji spo i bajka pun hahahah knaqu knaqu :P

Flaka_1
15-07-05, 15:55
Flaka_Amuj erdhe me hallen,a hoqe keq per rruge? :wink: Kalle,kalle me postime, vetem ajo cilesohet prej teje :lol:

Caste te mira te deshiron halla :lol:

flm halla
qe ngadale dola udhtimi ishte i gjate mu dasht te kaloj male fusha dete qe te jem ketu, nukk hoqa keq se gjate rrugetimit pata ndjenje te mire
se e dita ku po vi halla tek DARDANIA.DE
keshtu qe kur e paramendojsha DARDANIN atehere e ndisha veten te qete e rileks
te pershendes halla
kalo bukur
pikerisht flaka

Flaka_1
15-07-05, 15:57
Ev flak he une i famshem a fal-shum Veq edhe ti flaken po ja qitshe ka pe rrokshe as uji spo i bajka pun hahahah knaqu knaqu :P

hahah arbias po une se kam marre nikun qkado shkel e shko ja kam pershtat pak vetes :lol:
flm flm te pershendes :lol: :roll:

Flaka_1
15-07-05, 15:58
Edhe un te pershendes Flaka, Mire se na erdhe dhe kalo sa me mire ne FD.

Genta

te flm genta shume
edhe une te pershendes me shume shume te mira :wink:
pikerisht flaka

Flaka_1
15-07-05, 15:59
Mire se erdhe Flaka_1
shum mir je ardhe pse une meta pa shkrepse.

ok ok flm
per shkrepse mos u merakos se une te furnizoj me flake
por.....
kujdes se mund te digjesh.... :!: :lol: :cry:

Flaka_1
15-07-05, 16:03
Mireseerdhe me gjithe zjarre Flaka,kalo bukur ne mesin tone :wink: .

flm kercovari
he he une nuk zgjedhi qka do kam menduar 1 kohe te gjate ku te jem andaj ju zgjedha juve
natyrisht se do ta kaloj bukur ne mesin e juve :wink:
jeni te shkelqyer
pershendetje
flaka :idea:

Flaka_1
15-07-05, 16:05
une jam flaka
fjala flake i pergjigjet gjinise femrore
qka do te thote kjo :?:
kjo do te thote se jam femer :!:
flaka eshte e rrezikshme
qka do te thote kjo ?
kjo do tte thote se jam e rrezikshme :lol: :lol: :lol: :lol:
shume mire me mesuesen :P
keshtu qe ju kisha lute te keni
KUJDES :!:
shtrohet pyetja
pse kujdes?
qdo njeri e din se qka eshte dhe sa e rrezikshme eshte flaka
andaj kujdes se mund te ju marr ne krahet e mi
e atehere e pat puna e juaj do te digjeni flake flake :idea: :wink: :lol:
ju pershendes jeni shume te embelMire se na erdhe Flaka, argetime te kendshem te deshiron e_martumja.


flm flm e martumja
edhe une te pershendes
por nuk do iki nga ketu pa ta shtruar 1 pyetje
pyetja:
SI NDIHESH KUR TE MARTOHESH :?: :?: :roll:
mbase je e martuar
shpresoj te kem pergjegjjen e sakte
me respect flaka :idea:

schütze
15-07-05, 16:31
Pershendetje Flaka
mir se na erdhe dhe te deshirojm disponim te kendshem ne mesin ton :wink:
veq pak pa kadale se na ke gjet si hazder e na del flaka kollaj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
me nderime
schütze

Flaka_1
15-07-05, 18:01
Pershendetje Flaka
mir se na erdhe dhe te deshirojm disponim te kendshem ne mesin ton :wink:
veq pak pa kadale se na ke gjet si hazder e na del flaka kollaj :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
me nderime
schütze

flm te pershendes
e din ti nje gje qe te flaka ska fare ngadale se eshte flake
flaka vetem me shpejtesi :idea: :!:
jo jo nuk ju ngacmoj
do kem kujdes
flaka :idea:

Kercovari
16-07-05, 15:05
Hajde Flaka hajde,valla hiq nuk je ka po na ngacmon,mua edhe kasollen me ke kalle. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Agroni22
17-07-05, 12:25
pershendetje per flak_1 dhe kalofshe bukure ne mesin tone

Daja POLIC
17-07-05, 16:53
flaka mir se na erdhe ne fd ishalla kaloni sa ma mir edhe mos qit shum flak :lol: :lol:

Flaka_1
17-07-05, 22:00
Hajde Flaka hajde,valla hiq nuk je ka po na ngacmon,mua edhe kasollen me ke kalle. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
pse i nderuar? :roll:
pershendetje

Kercovari
18-07-05, 07:40
Hajde Flaka hajde,valla hiq nuk je ka po na ngacmon,mua edhe kasollen me ke kalle. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
pse i nderuar? :roll:
pershendetje

Vetem thash!Pershendetje. :lol: :lol: :lol:

e_martumja
18-07-05, 21:01
une jam flaka
fjala flake i pergjigjet gjinise femrore
qka do te thote kjo :?:
kjo do te thote se jam femer :!:
flaka eshte e rrezikshme
qka do te thote kjo ?
kjo do tte thote se jam e rrezikshme :lol: :lol: :lol: :lol:
shume mire me mesuesen :P
keshtu qe ju kisha lute te keni
KUJDES :!:
shtrohet pyetja
pse kujdes?
qdo njeri e din se qka eshte dhe sa e rrezikshme eshte flaka
andaj kujdes se mund te ju marr ne krahet e mi
e atehere e pat puna e juaj do te digjeni flake flake :idea: :wink: :lol:
ju pershendes jeni shume te embelMire se na erdhe Flaka, argetime te kendshem te deshiron e_martumja.


flm flm e martumja
edhe une te pershendes
por nuk do iki nga ketu pa ta shtruar 1 pyetje
pyetja:
SI NDIHESH KUR TE MARTOHESH :?: :?: :roll:
mbase je e martuar
shpresoj te kem pergjegjjen e sakte
me respect flaka :idea:Shume ndihesh e lumtur sepse te gjithe at kohe qe ke pitur gjysmen e zemres e bashkon me te.
Edhe pse jeta eshte e veshtire me dashurin dhe bashksesin i kalon te gjithat. Pra Flaka nese martohesh me at qe te don zemra normal qe ndihesh shume mire.

me rrespekt dhe shpresoj te martohesh sa ma shpejt keshtu ja qan koken ose ta qan :lol: :lol: :lol: :lol:

e_martumja :wink:

Kaltrushi
19-07-05, 09:08
para se te hyre tek ky prezentim......mora edhe pakez uje me veti .... hihihi

mire se na gjete dhe mire se na erdhe...

je e mirepritur nga forumi dardan


te uroj shume postime te mira...dhe gjdo te mire ne jete


qaste te bukra

te uroj nga zemra

me nderime

kaltrushja

Flaka_1
27-07-05, 19:56
flaka mir se na erdhe ne fd ishalla kaloni sa ma mir edhe mos qit shum flak :lol: :lol:


FLM I NDERUAR

Mendoj se do ja kaloj mire.
Flake me qite shume?
Jo nuk do bej nje gje te tille ti DAJA POLIC SA DO KU DO E RUAN RENDIN DHE QETESIN! :lol: :lol: :lol:
Te pershendet
Me dashuri flaka

Naki
27-07-05, 20:05
Pranė Ogjakut Dardanė shkrepė Flaka duke reflektuar Fotone Ndriquese.
Mirė se erdhe Flakė,Ani nė kėto nėtė Verore plot romantikė me flakė edhe grilla na shkonė vera mė mirė.
Tė dėshirojė argėtim dhe diskutim tė frytshėm nė forum.

me nderime Naki

Flaka_1
27-07-05, 20:46
Pranė Ogjakut Dardanė shkrepė Flaka duke reflektuar Fotone Ndriquese.
Mirė se erdhe Flakė,Ani nė kėto nėtė Verore plot romantikė me flakė edhe grilla na shkonė vera mė mirė.
Tė dėshirojė argėtim dhe diskutim tė frytshėm nė forum.

me nderime Naki


flm I madhi NAKI :wink:
Ahhh ju flm per keto Fjale te embla per keto fjale miradie.
Edhe jam e bindun NAKI se Vera pa keto qe i permende ti nuk e ka hijeshin e vet, pa keto nuk ka Vera atmosfere, veq nje gje ke harru me cek sdi ndoshta te ka ardh turp. :lol: :lol: :lol: :lol:
me dashuri flaka

turisti
27-07-05, 21:19
Kerkoj falje per vonese,por nga zemra


:P Mire se erdhe ne DARDANI. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

Flaka_1
27-07-05, 21:24
Kerkoj falje per vonese,por nga zemra


:P Mire se erdhe ne DARDANI. :P

Me respekt,
TURISTI. :P


si do qe te jete flm TURISTI
VONE NUK ESHTE KURRE :!:
me dashuri flaka

Dreni30
27-07-05, 21:34
Moj Flaka mirese paske ardh ne mesin tone, besoj se do t'ia kalosh si eshte me se miri.
Nuk ma zene per te madhe qe nuk tu kam lajmeru me heret, por besoj qe edhe sot nuk eshte vone.

Te pershendes dhe uroj qe te kalofsh si eshte me mire ketu.

Dreni.

Flaka_1
29-07-05, 18:55
Moj Flaka mirese paske ardh ne mesin tone, besoj se do t'ia kalosh si eshte me se miri.
Nuk ma zene per te madhe qe nuk tu kam lajmeru me heret, por besoj qe edhe sot nuk eshte vone.

Te pershendes dhe uroj qe te kalofsh si eshte me mire ketu.

Dreni.

flm DRENI qe te ka ra ndermend e nuk me ke harruar !
VONE NUK ESHTE KURRE
PERSHENDETJE ME DASHURI FLAKA

Flaka_1
29-07-05, 18:58
para se te hyre tek ky prezentim......mora edhe pakez uje me veti .... hihihi

mire se na gjete dhe mire se na erdhe...

je e mirepritur nga forumi dardan


te uroj shume postime te mira...dhe gjdo te mire ne jete


qaste te bukra

te uroj nga zemra

me nderime

kaltrushja

FLM KALTRUSHI
Nuk ka patur nevoj me mar ujin me vete se ti nuk e meriton me te kalle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti meriton vetem te mira dhe lavderata
gjithashtu te deshiroj gjithe te mira
me dashuri flaka

laliloli
30-07-05, 21:16
Prano nje pershendetje flakrore, Flaka ,mire se erdhe dhe te deshiroj te gjitha te mirat .Me te vertete ke sjellur atmosfere te zjarrte qe po e leshon me flaken e shendritshme si yll

me nderime laliloli

Flaka_1
31-07-05, 01:20
Prano nje pershendetje flakrore, Flaka ,mire se erdhe dhe te deshiroj te gjitha te mirat .Me te vertete ke sjellur atmosfere te zjarrte qe po e leshon me flaken e shendritshme si yll

me nderime laliloli

faleminderit Lalioli
kur degjoj keso lloj lavdrata,nga ti dhe nga antaret e tjere te forumit vertet shendrit nje cope lulturie ne shpirtin tim!
te deshiroj gjithe te mirat ty,dhe gjithe secilit ketu ne forum.
me dashuri flaka

Legends
31-07-05, 02:08
Preshndetje edhe nga un Sheta :)

Flaka_1
31-07-05, 02:14
ju flm gjitheashtu pershendetjet e mia per ty :wink:

Legends
31-07-05, 02:20
Flaka_1 flm kaloni sa ma mir ne FD

Flaka_1
31-07-05, 23:08
Flaka_1 flm kaloni sa ma mir ne FD

Flm Flm SHETA besoj se do ja kaloj mire e me mire se vertet ketu kemi njerez te menqur ,te shkolluar, te diciplinuar, te dashur, te famshem, te bukur,te sinqerte, me shume - shume te mira, dhe tipare te tilla posedon vetem RINIA SHQIPTARE. :roll: sa mburrem me veten qe jam SHQIPTARE :shock:
me dashuri te paster shqiptare flaka :arrow:

Legends
01-08-05, 00:00
Flaka_1 me vjen mir qe i ndegjoje keto fjel prej tej :)
e normal qdo shqiptare ka te drejt te burret qe eshte shqiptar :)
mendoje se kemi ni kultur te veqanat :) te preshndes kalo bukur

Artisti
21-08-05, 11:17
Qe qe po t deshiroj mire se ardhje veq mos m flakno qyyyyMir se ke ardh FlakaArtisti

Flaka_1
22-08-05, 20:21
Qe qe po t deshiroj mire se ardhje veq mos m flakno qyyyyMir se ke ardh FlakaArtisti

oo flm veq se le fare pa flakeru edhe sidomos rreth teje me te djeg ty :lol: :lol: :lol:
pershendetje i nderuar
me dashuri flaka

Honesty^uk.
22-08-05, 20:33
Flaka , mire se paske ardh ne Dardani :wink: ishalla te kemi keshtu te zjarrt :lol: edhe ne dimer se acari fillon :lol:

Te pershednes dhe te deshiroj argetim maximal nen shoqerine DARDANE
Honesty


PS, bera pak shaka , dhe shpresoj se do te mirekuptohem

Flaka_1
23-08-05, 21:21
Flaka , mire se paske ardh ne Dardani :wink: ishalla te kemi keshtu te zjarrt :lol: edhe ne dimer se acari fillon :lol:

Te pershednes dhe te deshiroj argetim maximal nen shoqerine DARDANE
Honesty


PS, bera pak shaka , dhe shpresoj se do te mirekuptohem

ooo syno flm por une nuk e kam zgjedh nikun shkel e shko edhe per me gjate kam menduar, dmth per dimer. :roll:
ne dimer do te kem myshterinj edhe me shume ka mu shit niku flake-flake :lol: :lol:
gjitheashtu te pershendes dhe shume te mira per ju !
me dashuri flaka!