PDA

View Full Version : Kush ėshtė??


Murgesha
24-07-05, 00:37
Po hapi njė temė me karakter argėtues.
Unė po shkruaj pėr dikend nė forum, se si unė e paraftyroj e ju mbetet juve tja qėlloni se pėr kend e kam fjalėn, e pastaj vazhdoni edhe ju me kėtė mėnyrė.

Vjen dhe ikėn si enigmė,
I hapur si njė lum i madh e gjerė,
Herė te kafja herė tek shoqėrorja,
Na sjell fotografi me bojna,
E kemi edhe Don Zhuan,
Ka dėshirė me gjithė femrat mirė me konė,
Kur ja zojmė ne njė nuse,
Thot se dua se ėshtė si puse,
Ato qė ai i don vetė,
I duhet pėr to me u pėrlesh,
Hajde ju tani qėlloni,
Pėr kend unė kam fjalėn??


Ėshtė njė vajzė tjetėr,
E bukur simpatike,
Pėr te djemtė bajnė konkurrencė,
E ajo vetėm qeshė,
Qeshet e qeshet lezetshėm pėr sė mbari,
Djemtė e forumit na i kalli,
Ju tani pa prites, se pėr kend po flas me e gjetė.

Luana
24-07-05, 00:42
eshte Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
24-07-05, 00:54
Po hapi njė temė me karakter argėtues.
Unė po shkruaj pėr dikend nė forum, se si unė e paraftyroj e ju mbetet juve tja qėlloni se pėr kend e kam fjalėn, e pastaj vazhdoni edhe ju me kėtė mėnyrė.

Vjen dhe ikėn si enigmė,
I hapur si njė lum i madh e gjerė,
Herė te kafja herė tek shoqėrorja,
Na sjell fotografi me bojna,
E kemi edhe Don Zhuan,
Ka dėshirė me gjithė femrat mirė me konė,
Kur ja zojmė ne njė nuse,
Thot se dua se ėshtė si puse,
Ato qė ai i don vetė,
I duhet pėr to me u pėrlesh,
Hajde ju tani qėlloni,
Pėr kend unė kam fjalėn??Duhet te jete Kercovari :lol:

Murgesha
24-07-05, 01:06
eshte Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo, sėshtė Murgesha, se sjam ēmendė ende sė pari me e ba veten enigmė. :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
24-07-05, 01:09
Po hapi njė temė me karakter argėtues.
Unė po shkruaj pėr dikend nė forum, se si unė e paraftyroj e ju mbetet juve tja qėlloni se pėr kend e kam fjalėn, e pastaj vazhdoni edhe ju me kėtė mėnyrė.

Vjen dhe ikėn si enigmė,
I hapur si njė lum i madh e gjerė,
Herė te kafja herė tek shoqėrorja,
Na sjell fotografi me bojna,
E kemi edhe Don Zhuan,
Ka dėshirė me gjithė femrat mirė me konė,
Kur ja zojmė ne njė nuse,
Thot se dua se ėshtė si puse,
Ato qė ai i don vetė,
I duhet pėr to me u pėrlesh,
Hajde ju tani qėlloni,
Pėr kend unė kam fjalėn??Duhet te jete Kercovari :lol:

Mirė e ke ti Dogzona, pėr Kėrēovarin kam menduar, po hajt pasi e zbulove thuaj edhe ti pėr dikend tjetėr qė ta zbulojmė. :wink:

Luana
24-07-05, 01:09
eshte Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo, sėshtė Murgesha, se sjam ēmendė ende sė pari me e ba veten enigmė. :lol: :lol: :lol: :wink:

E kush na qenka moj :shock: :shock: :shock: :shock:

Murgesha
24-07-05, 01:11
eshte Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo, sėshtė Murgesha, se sjam ēmendė ende sė pari me e ba veten enigmė. :lol: :lol: :lol: :wink:

E kush na qenka moj :shock: :shock: :shock: :shock:

Po vėre nė punė trurin moj qy :evil: :x se e gjen. :wink:

Luana
24-07-05, 01:13
Po vėre nė punė trurin moj qy :evil: :x se e gjen. :wink:

E-martumja :?:

e_martumja
24-07-05, 01:13
Po hapi njė temė me karakter argėtues.
Unė po shkruaj pėr dikend nė forum, se si unė e paraftyroj e ju mbetet juve tja qėlloni se pėr kend e kam fjalėn, e pastaj vazhdoni edhe ju me kėtė mėnyrė.

Vjen dhe ikėn si enigmė,
I hapur si njė lum i madh e gjerė,
Herė te kafja herė tek shoqėrorja,
Na sjell fotografi me bojna,
E kemi edhe Don Zhuan,
Ka dėshirė me gjithė femrat mirė me konė,
Kur ja zojmė ne njė nuse,
Thot se dua se ėshtė si puse,
Ato qė ai i don vetė,
I duhet pėr to me u pėrlesh,
Hajde ju tani qėlloni,
Pėr kend unė kam fjalėn??


Ėshtė njė vajzė tjetėr,
E bukur simpatike,
Pėr te djemtė bajnė konkurrencė,
E ajo vetėm qeshė,
Qeshet e qeshet lezetshėm pėr sė mbari,
Djemtė e forumit na i kalli,
Ju tani pa prites, se pėr kend po flas me e gjetė.sefte eshte Kercovari dhe tani Domira, a ja qillova :?:

Murgesha
24-07-05, 01:16
Po vėre nė punė trurin moj qy :evil: :x se e gjen. :wink:

E-martumja :?:

Ncuk, ėshtė njė tjetėr, po aq interesante sa edhe e _Martumja. :lol:

e_martumja
24-07-05, 01:18
Po vėre nė punė trurin moj qy :evil: :x se e gjen. :wink:

E-martumja :?:

Ncuk, ėshtė njė tjetėr, po aq interesante sa edhe e _Martumja. :lol:nese nuk eshte Domira eshte Dogzona aiiii ndoshta edhe Gentiana mundet te jet :roll: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
24-07-05, 01:19
sefte eshte Kercovari dhe tani Domira, a ja qillova :?:

Po pėr Kėrēovarin Jo pėr Domirėn.

Tjetėr ėshtė. :lol: :lol:

rafet llapjani
24-07-05, 01:19
KROKI

Murgesha
24-07-05, 01:21
nese nuk eshte Domira eshte Dogzona aiiii ndoshta edhe Gentiana mundet te jet :roll: :lol: :lol: :lol:

Ja qėllove pėr Dogzonėn. :lol: :lol: :lol:

Rradha jote tani e_Martuara. :lol: :o

turisti
24-07-05, 01:22
Vajza- LUANA.

Murgesha
24-07-05, 01:27
Vajza- LUANA.

Do ta pėrshkruaj njėherė tjetėr Luanėn ama sonte mendimi ishte pėr Dogzonėn. :lol:

Domira
24-07-05, 01:27
sefte eshte Kercovari dhe tani Domira, a ja qillova :?:

Po pėr Kėrēovarin Jo pėr Domirėn.

Tjetėr ėshtė. :lol: :lol:

Aiii mire qe fole Murgesha se bajagi vezvese me ke ba :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

e_martumja
24-07-05, 01:31
nese nuk eshte Domira eshte Dogzona aiiii ndoshta edhe Gentiana mundet te jet :roll: :lol: :lol: :lol:

Ja qėllove pėr Dogzonėn. :lol: :lol: :lol:

Rradha jote tani e_Martuara. :lol: :o
Nje person me mencuri te lart

te gjithe u tranum mbas saj sidomos gjinija mashkullore

me shkrrimet e saj na dhurron buzqeshjen

number 1 in forum :wink:

a thu kush te koka ky person qe mshyfet mbas ekranit :wink:
nje bukurosh, i mencur, fjalt me vend

tanat te mirat vetem beqar :lol: :lol: :lol:

shume niceee :wink:

mjeri aj ne perendim jeton :cry:

ka marak me hy ne oden e grave se halla e ka halit

a thu kush te koka qeky?

doGzona
24-07-05, 01:35
Nje person me mencuri te lart

te gjithe u tranum mbas saj sidomos gjinija mashkullore

me shkrrimet e saj na dhurron buzqeshjen

number 1 in forum :wink:

a thu kush te koka ky person qe mshyfet mbas ekranit :wink:
nje bukurosh, i mencur, fjalt me vend

tanat te mirat vetem beqar :lol: :lol: :lol:

shume niceee :wink:


mjeri aj ne perendim jeton :cry:

ka marak me hy ne oden e grave se halla e ka halit

a thu kush te koka qeky?

E para duhet te jete zemrushja Murgesha :lol: :wink:

e_martumja
24-07-05, 01:37
Nje person me mencuri te lart

te gjithe u tranum mbas saj sidomos gjinija mashkullore

me shkrrimet e saj na dhurron buzqeshjen

number 1 in forum :wink:

a thu kush te koka ky person qe mshyfet mbas ekranit :wink:
nje bukurosh, i mencur, fjalt me vend

tanat te mirat vetem beqar :lol: :lol: :lol:

shume niceee :wink:


mjeri aj ne perendim jeton :cry:

ka marak me hy ne oden e grave se halla e ka halit

a thu kush te koka qeky?

E para duhet te jete zemrushja Murgesha :lol: :wink:PO

Luana
24-07-05, 01:37
nje bukurosh, i mencur, fjalt me vend

tanat te mirat vetem beqar :lol: :lol: :lol:

shume niceee :wink:

mjeri aj ne perendim jeton :cry:

ka marak me hy ne oden e grave se halla e ka halit

a thu kush te koka qeky?

Honesty po kush tjeter ka me qen :?:

e_martumja
24-07-05, 01:39
nje bukurosh, i mencur, fjalt me vend

tanat te mirat vetem beqar :lol: :lol: :lol:

shume niceee :wink:

mjeri aj ne perendim jeton :cry:

ka marak me hy ne oden e grave se halla e ka halit

a thu kush te koka qeky?

Honesty po kush tjeter ka me qen :?:YES pra rendin e ki ti Luana :wink:

Kercovari
24-07-05, 02:29
Po hapi njė temė me karakter argėtues.
Unė po shkruaj pėr dikend nė forum, se si unė e paraftyroj e ju mbetet juve tja qėlloni se pėr kend e kam fjalėn, e pastaj vazhdoni edhe ju me kėtė mėnyrė.

Vjen dhe ikėn si enigmė,
I hapur si njė lum i madh e gjerė,
Herė te kafja herė tek shoqėrorja,
Na sjell fotografi me bojna,
E kemi edhe Don Zhuan,
Ka dėshirė me gjithė femrat mirė me konė,
Kur ja zojmė ne njė nuse,
Thot se dua se ėshtė si puse,
Ato qė ai i don vetė,
I duhet pėr to me u pėrlesh,
Hajde ju tani qėlloni,
Pėr kend unė kam fjalėn??


Ėshtė njė vajzė tjetėr,
E bukur simpatike,
Pėr te djemtė bajnė konkurrencė,
E ajo vetėm qeshė,
Qeshet e qeshet lezetshėm pėr sė mbari,
Djemtė e forumit na i kalli,
Ju tani pa prites, se pėr kend po flas me e gjetė.

Aman motrushe sa shume je mundu me me be enigme.Po a behet legjende e gjalle enigme eshte e njejte sikur te thaush vetem se ka gomar ne kete bote a te mos besosh. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
24-07-05, 05:45
nese nuk eshte Domira eshte Dogzona aiiii ndoshta edhe Gentiana mundet te jet :roll: :lol: :lol: :lol:

Ja qėllove pėr Dogzonėn. :lol: :lol: :lol:

Rradha jote tani e_Martuara. :lol: :o

Flm. zemerush :wink:

Murgesha
24-07-05, 12:50
Kemi kėtu njė zjarr tjetėr, endėrrimtar,
Tjetėr shpirt qė netti e ka pushtuar,
Njė burrė me veshje tė errėt
Fjalė ėmbėl, mjaltė-lėmuar.
Nuk e tremb as shiu e as dashuria,
Bisedat e tij tė pushtuara nga filozofia,
Herė kėtu e herė atje, nėpėr tema kalon,
Me shkrimet e veta shpirtin na e qetėson,
Tani ju mbetet juve tė thoni kush ėshtė??

Psikologu
24-07-05, 12:55
Kemi kėtu njė zjarr tjetėr, endėrrimtar,
Tjetėr shpirt qė netti e ka pushtuar,
Njė burrė me veshje tė errėt
Fjalė ėmbėl, mjaltė-lėmuar.
Nuk e tremb as shiu e as dashuria,
Bisedat e tij tė pushtuara nga filozofia,
Herė kėtu e herė atje, nėpėr tema kalon,
Me shkrimet e veta shpirtin na e qetėson,
Tani ju mbetet juve tė thoni kush ėshtė??

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Murgesha
24-07-05, 12:56
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Thuaje de. :lol: :lol: :lol:

Psikologu
24-07-05, 12:58
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Thuaje de. :lol: :lol: :lol:

Kercovari, Murgesha >>

Murgesha
24-07-05, 13:02
Kercovari, Murgesha >>

Jo.

Psikologu
24-07-05, 13:10
Kercovari, Murgesha >>

Jo.

Atehere , Dogzona , Turisti,Honesty.

Murgesha
24-07-05, 13:22
Atehere , Dogzona , Turisti,Honesty.

Pėr Turistin ishin ato vargje. :lol:

Honesty^uk.
24-07-05, 13:52
Erdhi,u gradua, shkoi gjendet mes nesh Enigme e gjalle
Sulmon si Shigjeta e Zeze.
Mbivlereson vetveten( vleresime nga disa reagime), por ka njohuri te pakontestueshme ne njohjen e ceshtjes kombetare.
Nuk i pranon verejtjet dhe shume besnike ( Qofte edhe ndaj budaleqeve te veta)

Ateher kush na qenka Kjo Zonje :?:


Melankolik, duket se ka lindur ne diten e TE DASHURUARVE
fjale embel, dhe i dashur me te gjithe.
Eshte shume popullor dhe gezon respekt e simpati nga te gjithe, ka nje te keqe qe smundet ti thote ndokujt JO :wink:

Kush i gezon keto veti ne FD :?:

Psikologu
24-07-05, 14:20
Erdhi,u gradua, shkoi gjendet mes nesh Enigme e gjalle
Sulmon si Shigjeta e Zeze.
Mbivlereson vetveten( vleresime nga disa reagime), por ka njohuri te pakontestueshme ne njohjen e ceshtjes kombetare.
Nuk i pranon verejtjet dhe shume besnike ( Qofte edhe ndaj budaleqeve te veta)

Ateher kush na qenka Kjo Zonje :?:


Melankolik, duket se ka lindur ne diten e TE DASHURUARVE
fjale embel, dhe i dashur me te gjithe.
Eshte shume popullor dhe gezon respekt e simpati nga te gjithe, ka nje te keqe qe smundet ti thote ndokujt JO :wink:

Kush i gezon keto veti ne FD :?:


:roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Po mendoj pak!

Honesty^uk.
24-07-05, 14:22
Erdhi,u gradua, shkoi gjendet mes nesh Enigme e gjalle
Sulmon si Shigjeta e Zeze.
Mbivlereson vetveten( vleresime nga disa reagime), por ka njohuri te pakontestueshme ne njohjen e ceshtjes kombetare.
Nuk i pranon verejtjet dhe shume besnike ( Qofte edhe ndaj budaleqeve te veta)

Ateher kush na qenka Kjo Zonje :?:


Melankolik, duket se ka lindur ne diten e TE DASHURUARVE
fjale embel, dhe i dashur me te gjithe.
Eshte shume popullor dhe gezon respekt e simpati nga te gjithe, ka nje te keqe qe smundet ti thote ndokujt JO :wink:

Kush i gezon keto veti ne FD :?:


:roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Po mendoj pak!

Ksajde jam une, nese bahesh per ndonje pije :lol: :lol: :lol:

Murgesha
24-07-05, 14:22
Erdhi,u gradua, shkoi gjendet mes nesh Enigme e gjalle
Sulmon si Shigjeta e Zeze.
Mbivlereson vetveten( vleresime nga disa reagime), por ka njohuri te pakontestueshme ne njohjen e ceshtjes kombetare.
Nuk i pranon verejtjet dhe shume besnike ( Qofte edhe ndaj budaleqeve te veta)

Ateher kush na qenka Kjo Zonje :?:


Melankolik, duket se ka lindur ne diten e TE DASHURUARVE
fjale embel, dhe i dashur me te gjithe.
Eshte shume popullor dhe gezon respekt e simpati nga te gjithe, ka nje te keqe qe smundet ti thote ndokujt JO :wink:

Kush i gezon keto veti ne FD :?:

Reana & Turisti.

Honesty^uk.
24-07-05, 14:26
Erdhi,u gradua, shkoi gjendet mes nesh Enigme e gjalle
Sulmon si Shigjeta e Zeze.
Mbivlereson vetveten( vleresime nga disa reagime), por ka njohuri te pakontestueshme ne njohjen e ceshtjes kombetare.
Nuk i pranon verejtjet dhe shume besnike ( Qofte edhe ndaj budaleqeve te veta)

Ateher kush na qenka Kjo Zonje :?:


Melankolik, duket se ka lindur ne diten e TE DASHURUARVE
fjale embel, dhe i dashur me te gjithe.
Eshte shume popullor dhe gezon respekt e simpati nga te gjithe, ka nje te keqe qe smundet ti thote ndokujt JO :wink:

Kush i gezon keto veti ne FD :?:

Reana & Turisti.

Reana PO:

Kerkoni per tjetrin

Psikologu
24-07-05, 14:27
Erdhi,u gradua, shkoi gjendet mes nesh Enigme e gjalle
Sulmon si Shigjeta e Zeze.
Mbivlereson vetveten( vleresime nga disa reagime), por ka njohuri te pakontestueshme ne njohjen e ceshtjes kombetare.
Nuk i pranon verejtjet dhe shume besnike ( Qofte edhe ndaj budaleqeve te veta)

Ateher kush na qenka Kjo Zonje :?:


Melankolik, duket se ka lindur ne diten e TE DASHURUARVE
fjale embel, dhe i dashur me te gjithe.
Eshte shume popullor dhe gezon respekt e simpati nga te gjithe, ka nje te keqe qe smundet ti thote ndokujt JO :wink:

Kush i gezon keto veti ne FD :?:


:roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Po mendoj pak!

Ksajde jam une, nese bahesh per ndonje pije :lol: :lol: :lol:


Me deshire , nese ke Gold Label , cka shkon tash.

Kercovari
24-07-05, 17:18
Erdhi,u gradua, shkoi gjendet mes nesh Enigme e gjalle
Sulmon si Shigjeta e Zeze.
Mbivlereson vetveten( vleresime nga disa reagime), por ka njohuri te pakontestueshme ne njohjen e ceshtjes kombetare.
Nuk i pranon verejtjet dhe shume besnike ( Qofte edhe ndaj budaleqeve te veta)

Ateher kush na qenka Kjo Zonje :?:


Melankolik, duket se ka lindur ne diten e TE DASHURUARVE
fjale embel, dhe i dashur me te gjithe.
Eshte shume popullor dhe gezon respekt e simpati nga te gjithe, ka nje te keqe qe smundet ti thote ndokujt JO :wink:

Kush i gezon keto veti ne FD :?:

Ky i fundit me paska ikur mua Honesti.Po me trego temundohem qe te arrije me shpejte. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Arb
24-07-05, 17:22
Melankolik, duket se ka lindur ne diten e TE DASHURUARVE
fjale embel, dhe i dashur me te gjithe.
Eshte shume popullor dhe gezon respekt e simpati nga te gjithe, ka nje te keqe qe smundet ti thote ndokujt JO :wink:

Kush i gezon keto veti ne FD :?:

Reanen e paskit gjete, po kush osht ky dreq se? :wink:

Murgesha
24-07-05, 17:34
Melankolik, duket se ka lindur ne diten e TE DASHURUARVE
fjale embel, dhe i dashur me te gjithe.
Eshte shume popullor dhe gezon respekt e simpati nga te gjithe, ka nje te keqe qe smundet ti thote ndokujt JO :wink:

Kush i gezon keto veti ne FD :?:

Reanen e paskit gjete, po kush osht ky dreq se? :wink:

Mos ka menduar more pėr Drenin?? :lol: :lol:

Kercovari
24-07-05, 17:37
Nuk eshte qudi,zoti te ruajte prej te urteve. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
24-07-05, 17:39
Nuk eshte qudi,zoti te ruajte prej te urteve. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ēkas munet me ndodhė valla, po mua Dreni mė duket se dinė me thėnė edhe Po. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
24-07-05, 17:44
ka haru ndoshta Honesti ate Jo te ve ne thojza. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
24-07-05, 17:46
ka haru ndoshta Honesti ate Jo te ve ne thojza. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lėre Honestyn vllaēko se e gjeta pėr kend ka menduar Honesty.

Lazdranin. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
24-07-05, 17:48
Valla mire e ke,zjarr i mbuluar. :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
24-07-05, 21:23
ka haru ndoshta Honesti ate Jo te ve ne thojza. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lėre Honestyn vllaēko se e gjeta pėr kend ka menduar Honesty.

Lazdranin. :lol: :lol: :lol: :lol:


Bravoooooooooooooooooooooooooooooo

Murgesha
24-07-05, 21:27
ka haru ndoshta Honesti ate Jo te ve ne thojza. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lėre Honestyn vllaēko se e gjeta pėr kend ka menduar Honesty.

Lazdranin. :lol: :lol: :lol: :lol:


Bravoooooooooooooooooooooooooooooo

E dita pasha mamin, se Dreni thotė edhe Po e Lazdrani nuk thotė Jo. :wink:

Kercovari
24-07-05, 21:29
ka haru ndoshta Honesti ate Jo te ve ne thojza. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lėre Honestyn vllaēko se e gjeta pėr kend ka menduar Honesty.

Lazdranin. :lol: :lol: :lol: :lol:


Bravoooooooooooooooooooooooooooooo

E dita pasha mamin, se Dreni thotė edhe Po e Lazdrani nuk thotė Jo. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
26-07-05, 20:59
Nga shkronjat duket e dashur, e afte, punetore por gjumin e kishte ne qef, ka shume deshir me ja pemend emrin, por behet nervoze kur me te rinjet i kerkojn te njihen, e pelqen dhe e kupton shume mire shakane, por edhe nuk shprehet e ndrojtur.

me keto karakteristika te pergjithshme, dhe ndonje te vecante na paraqitet ZONJUSHA................ :?: gjene JU
__________________________________________________ _______

Mendje ndritur, i palodhur, njohes dhe vleresues i perkryer i realitetit, analizues i mirefillt dhe trajtues i cdo teme, prania e tij eshte e papercaktuar, buzeqeshja dhe disponimi jane shoqeruesit e tij te pandare.


Dhe ky eshte I nderuari............... :?: :arrow: radha juaj

Murgesha
26-07-05, 21:02
Nga shkronjat duket e dashur, e afte, punetore por gjumin e kishte ne qef, ka shume deshir me ja pemend emrin, por behet nervoze kur me te rinjet i kerkojn te njihen, e pelqen dhe e kupton shume mire shakane, por edhe nuk shprehet e ndrojtur.

me keto karakteristika te pergjithshme, dhe ndonje te vecante na paraqitet ZONJUSHA................ :?: gjene JU
__________________________________________________ _______

Mendje ndritur, i palodhur, njohes dhe vleresues i perkryer i realitetit, analizues i mirefillt dhe trajtues i cdo teme, prania e tij eshte e papercaktuar, buzeqeshja dhe disponimi jane shoqeruesit e tij te pandare.


Dhe ky eshte I nderuari............... :?: :arrow: radha juaj

Gjumashja & Naki. :P

Honesty^uk.
26-07-05, 21:06
Nga shkronjat duket e dashur, e afte, punetore por gjumin e kishte ne qef, ka shume deshir me ja pemend emrin, por behet nervoze kur me te rinjet i kerkojn te njihen, e pelqen dhe e kupton shume mire shakane, por edhe nuk shprehet e ndrojtur.

me keto karakteristika te pergjithshme, dhe ndonje te vecante na paraqitet ZONJUSHA................ :?: gjene JU
__________________________________________________ _______

Mendje ndritur, i palodhur, njohes dhe vleresues i perkryer i realitetit, analizues i mirefillt dhe trajtues i cdo teme, prania e tij eshte e papercaktuar, buzeqeshja dhe disponimi jane shoqeruesit e tij te pandare.


Dhe ky eshte I nderuari............... :?: :arrow: radha juaj

Gjumashja & Naki. :P

Me vjen keq por NO

doGzona
26-07-05, 21:08
Nga shkronjat duket e dashur, e afte, punetore por gjumin e kishte ne qef, ka shume deshir me ja pemend emrin, por behet nervoze kur me te rinjet i kerkojn te njihen, e pelqen dhe e kupton shume mire shakane, por edhe nuk shprehet e ndrojtur.

me keto karakteristika te pergjithshme, dhe ndonje te vecante na paraqitet ZONJUSHA................ :?: gjene JU
__________________________________________________ _______

Mendje ndritur, i palodhur, njohes dhe vleresues i perkryer i realitetit, analizues i mirefillt dhe trajtues i cdo teme, prania e tij eshte e papercaktuar, buzeqeshja dhe disponimi jane shoqeruesit e tij te pandare.


Dhe ky eshte I nderuari............... :?: :arrow: radha juaj

Luana & Turisti :wink:

Honesty^uk.
26-07-05, 21:09
Nga shkronjat duket e dashur, e afte, punetore por gjumin e kishte ne qef, ka shume deshir me ja pemend emrin, por behet nervoze kur me te rinjet i kerkojn te njihen, e pelqen dhe e kupton shume mire shakane, por edhe nuk shprehet e ndrojtur.

me keto karakteristika te pergjithshme, dhe ndonje te vecante na paraqitet ZONJUSHA................ :?: gjene JU
__________________________________________________ _______

Mendje ndritur, i palodhur, njohes dhe vleresues i perkryer i realitetit, analizues i mirefillt dhe trajtues i cdo teme, prania e tij eshte e papercaktuar, buzeqeshja dhe disponimi jane shoqeruesit e tij te pandare.


Dhe ky eshte I nderuari............... :?: :arrow: radha juaj

Luana & Turisti :wink:

wowwwwwwwwwwwwwwww :shock: :shock: :shock:

Bravooooo..


PS: te lutem a me tregon se ku i dallove ti 2 gjerat kryesore qe une i kam pershkruar per ATA

Murgesha
26-07-05, 21:16
Nga shkronjat duket e dashur, e afte, punetore por gjumin e kishte ne qef, ka shume deshir me ja pemend emrin, por behet nervoze kur me te rinjet i kerkojn te njihen, e pelqen dhe e kupton shume mire shakane, por edhe nuk shprehet e ndrojtur.

me keto karakteristika te pergjithshme, dhe ndonje te vecante na paraqitet ZONJUSHA................ :?: gjene JU
__________________________________________________ _______

Mendje ndritur, i palodhur, njohes dhe vleresues i perkryer i realitetit, analizues i mirefillt dhe trajtues i cdo teme, prania e tij eshte e papercaktuar, buzeqeshja dhe disponimi jane shoqeruesit e tij te pandare.


Dhe ky eshte I nderuari............... :?: :arrow: radha juaj

Gjumashja & Naki. :P

Me vjen keq por NO


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kush ngutet............... :cry:

doGzona
26-07-05, 21:17
Nga shkronjat duket e dashur, e afte, punetore por gjumin e kishte ne qef, ka shume deshir me ja pemend emrin, por behet nervoze kur me te rinjet i kerkojn te njihen, e pelqen dhe e kupton shume mire shakane, por edhe nuk shprehet e ndrojtur.

me keto karakteristika te pergjithshme, dhe ndonje te vecante na paraqitet ZONJUSHA................ :?: gjene JU
__________________________________________________ _______

Mendje ndritur, i palodhur, njohes dhe vleresues i perkryer i realitetit, analizues i mirefillt dhe trajtues i cdo teme, prania e tij eshte e papercaktuar, buzeqeshja dhe disponimi jane shoqeruesit e tij te pandare.


Dhe ky eshte I nderuari............... :?: :arrow: radha juaj

Luana & Turisti :wink:

wowwwwwwwwwwwwwwww :shock: :shock: :shock:

Bravooooo..


PS: te lutem a me tregon se ku i dallove ti 2 gjerat kryesore qe une i kam pershkruar per ATA

Te Luana :arrow: Behet nervoze kur me te rinjet i kerkojne te njihen :wink:

Te Turisti :arrow: Mendje ndritur, i palodhur, njohes dhe vleresues i perkryer i realitetit, analizues i mirefillt dhe trajtues i cdo teme, prania e tij eshte e papercaktuar, buzeqeshja dhe disponimi jane shoqeruesit e tij te pandare.
Te gjitha keto ai i ka :wink:

Honesty^uk.
26-07-05, 21:17
Nga shkronjat duket e dashur, e afte, punetore por gjumin e kishte ne qef, ka shume deshir me ja pemend emrin, por behet nervoze kur me te rinjet i kerkojn te njihen, e pelqen dhe e kupton shume mire shakane, por edhe nuk shprehet e ndrojtur.

me keto karakteristika te pergjithshme, dhe ndonje te vecante na paraqitet ZONJUSHA................ :?: gjene JU
__________________________________________________ _______

Mendje ndritur, i palodhur, njohes dhe vleresues i perkryer i realitetit, analizues i mirefillt dhe trajtues i cdo teme, prania e tij eshte e papercaktuar, buzeqeshja dhe disponimi jane shoqeruesit e tij te pandare.


Dhe ky eshte I nderuari............... :?: :arrow: radha juaj

Gjumashja & Naki. :P

Me vjen keq por NO


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kush ngutet............... :cry:

Ashtu kan pas thene dikur :lol:

lazdrani
26-07-05, 22:10
Mbreteresha e I,Thesare I Forumit Dardania!!!
Personaliteti qe me se shumti ne kete forum e adhuroi...E nderuara Zonjushe te flsaesh per ty nuk mundem ti gjeje fjalet e merituara...Ju jeni protagoniste e keti forumi dhe me plote merite meritoni kuroren e Mbretereshes Dardane Eshte e vertet qe lexoje me endje te gjitha shkrimet tuja.Shpeshe here kur nuk jam ne disponim dhe ndihem keq i vetmja qe me qeteson eshte prezenca e juaj ne forum e nderuara ... Me pelqen karakteri i juaj i forte per vendimet e pjekura ,sinqeriteti dhe zgjuarsia..Per ftoftesin me te cilen ju nenvlersoni cdo gje pa vlere dhe me shpirtin tuaj te madhe e te bute.
Mendoje se ne jeten e forumit Dardania jemi pershtature njeri-tjetrit mjafte mire

Mendoje qe nuk keni veshtire te dini se kush eshte :wink:

lazdrani
26-07-05, 22:14
Nje Djal plote thesare me intelegjenten e tije.qyshe ne fillim kam vrejture se ky Anetare ka nje kapacitete te forte dhe kam respektin ndaj jush i nderuar. Poezit tuja jane me te vertete te bukura...Shkrimet tuja jane te veqanta ndaj Antareve tjere...Jeni i mrekullueshem dhe me plote deshire do te takoja me ju.

????????????????????
:arrow:

lazdrani
26-07-05, 22:17
Te gjitha vajzat e bukura vijne nga Gjilani Kjo zonjushe simpatike ka arrite nje kohe shume te shkśrte te fitoje shume simpati nga antaret e forumit....Me pelqejne shkrimet e saj shume e sidomos poezit e bukura ne gjuhen gjermane.
Eshte :?: :arrow:

Legends
26-07-05, 22:25
edhe emrat po preshtaten : Luana & Turisti

Luana
27-07-05, 05:25
Nga shkronjat duket e dashur, e afte, punetore por gjumin e kishte ne qef, ka shume deshir me ja pemend emrin, por behet nervoze kur me te rinjet i kerkojn te njihen, e pelqen dhe e kupton shume mire shakane, por edhe nuk shprehet e ndrojtur.

me keto karakteristika te pergjithshme, dhe ndonje te vecante na paraqitet ZONJUSHA................ :?: gjene JU
__________________________________________________ _______

Mendje ndritur, i palodhur, njohes dhe vleresues i perkryer i realitetit, analizues i mirefillt dhe trajtues i cdo teme, prania e tij eshte e papercaktuar, buzeqeshja dhe disponimi jane shoqeruesit e tij te pandare.


Dhe ky eshte I nderuari............... :?: :arrow: radha juaj

Luana & Turisti :wink:


Honesty je genius per ket :wink:

por vetem nji nuk ja ke qellu "gjumit " bash une kam merak me u zgju heret :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona loqki ty te ka Dada ma te menqen ne botė :wink:

Luana
27-07-05, 05:26
edhe emrat po pershtaten : Luana & Turisti


SheTabb Kurr ma mire nuk ke fol :wink:

Kercovari
27-07-05, 11:18
Mbreteresha e I,Thesare I Forumit Dardania!!!
Personaliteti qe me se shumti ne kete forum e adhuroi...E nderuara Zonjushe te flsaesh per ty nuk mundem ti gjeje fjalet e merituara...Ju jeni protagoniste e keti forumi dhe me plote merite meritoni kuroren e Mbretereshes Dardane Eshte e vertet qe lexoje me endje te gjitha shkrimet tuja.Shpeshe here kur nuk jam ne disponim dhe ndihem keq i vetmja qe me qeteson eshte prezenca e juaj ne forum e nderuara ... Me pelqen karakteri i juaj i forte per vendimet e pjekura ,sinqeriteti dhe zgjuarsia..Per ftoftesin me te cilen ju nenvlersoni cdo gje pa vlere dhe me shpirtin tuaj te madhe e te bute.
Mendoje se ne jeten e forumit Dardania jemi pershtature njeri-tjetrit mjafte mire

Mendoje qe nuk keni veshtire te dini se kush eshte :wink:

Murgesha. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
27-07-05, 11:19
Nje Djal plote thesare me intelegjenten e tije.qyshe ne fillim kam vrejture se ky Anetare ka nje kapacitete te forte dhe kam respektin ndaj jush i nderuar. Poezit tuja jane me te vertete te bukura...Shkrimet tuja jane te veqanta ndaj Antareve tjere...Jeni i mrekullueshem dhe me plote deshire do te takoja me ju.

????????????????????
:arrow:

A thua Naki :lol: :lol: :lol:

Kercovari
27-07-05, 11:22
Te gjitha vajzat e bukura vijne nga Gjilani Kjo zonjushe simpatike ka arrite nje kohe shume te shkśrte te fitoje shume simpati nga antaret e forumit....Me pelqejne shkrimet e saj shume e sidomos poezit e bukura ne gjuhen gjermane.
Eshte :?: :arrow:

Dea Dea. :lol: :lol: :lol:

lazdrani
27-07-05, 14:03
Mbreteresha e I,Thesare I Forumit Dardania!!!
Personaliteti qe me se shumti ne kete forum e adhuroi...E nderuara Zonjushe te flsaesh per ty nuk mundem ti gjeje fjalet e merituara...Ju jeni protagoniste e keti forumi dhe me plote merite meritoni kuroren e Mbretereshes Dardane Eshte e vertet qe lexoje me endje te gjitha shkrimet tuja.Shpeshe here kur nuk jam ne disponim dhe ndihem keq i vetmja qe me qeteson eshte prezenca e juaj ne forum e nderuara ... Me pelqen karakteri i juaj i forte per vendimet e pjekura ,sinqeriteti dhe zgjuarsia..Per ftoftesin me te cilen ju nenvlersoni cdo gje pa vlere dhe me shpirtin tuaj te madhe e te bute.
Mendoje se ne jeten e forumit Dardania jemi pershtature njeri-tjetrit mjafte mire

Mendoje qe nuk keni veshtire te dini se kush eshte :wink:

Murgesha. :lol: :lol: :lol: :wink: Yes

lazdrani
27-07-05, 14:04
Nje Djal plote thesare me intelegjenten e tije.qyshe ne fillim kam vrejture se ky Anetare ka nje kapacitete te forte dhe kam respektin ndaj jush i nderuar. Poezit tuja jane me te vertete te bukura...Shkrimet tuja jane te veqanta ndaj Antareve tjere...Jeni i mrekullueshem dhe me plote deshire do te takoja me ju.

????????????????????
:arrow:

A thua Naki :lol: :lol: :lol:Jo,por nuk je large :wink:

lazdrani
27-07-05, 14:04
Te gjitha vajzat e bukura vijne nga Gjilani Kjo zonjushe simpatike ka arrite nje kohe shume te shkśrte te fitoje shume simpati nga antaret e forumit....Me pelqejne shkrimet e saj shume e sidomos poezit e bukura ne gjuhen gjermane.
Eshte :?: :arrow:

Dea Dea. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Sorry por nuk eshte DEA

Agroni22
27-07-05, 15:42
Te gjitha vajzat e bukura vijne nga Gjilani Kjo zonjushe simpatike ka arrite nje kohe shume te shkśrte te fitoje shume simpati nga antaret e forumit....Me pelqejne shkrimet e saj shume e sidomos poezit e bukura ne gjuhen gjermane.
Eshte :?: :arrow:AFERDITA

Murgesha
27-07-05, 16:51
Nje Djal plote thesare me intelegjenten e tije.qyshe ne fillim kam vrejture se ky Anetare ka nje kapacitete te forte dhe kam respektin ndaj jush i nderuar. Poezit tuja jane me te vertete te bukura...Shkrimet tuja jane te veqanta ndaj Antareve tjere...Jeni i mrekullueshem dhe me plote deshire do te takoja me ju.

????????????????????
:arrow:

Honesty.

Domira
27-07-05, 17:05
Nje Djal plote thesare me intelegjenten e tije.qyshe ne fillim kam vrejture se ky Anetare ka nje kapacitete te forte dhe kam respektin ndaj jush i nderuar. Poezit tuja jane me te vertete te bukura...Shkrimet tuja jane te veqanta ndaj Antareve tjere...Jeni i mrekullueshem dhe me plote deshire do te takoja me ju.

????????????????????
:arrow:

Mendoj se eshte Honesty.

lazdrani
28-07-05, 13:49
Te gjitha vajzat e bukura vijne nga Gjilani Kjo zonjushe simpatike ka arrite nje kohe shume te shkśrte te fitoje shume simpati nga antaret e forumit....Me pelqejne shkrimet e saj shume e sidomos poezit e bukura ne gjuhen gjermane.
Eshte :?: :arrow:AFERDITA


Ah ku dhembe dhembi shkon gjuha :wink: Te lumte :D

lazdrani
28-07-05, 13:50
Nje Djal plote thesare me intelegjenten e tije.qyshe ne fillim kam vrejture se ky Anetare ka nje kapacitete te forte dhe kam respektin ndaj jush i nderuar. Poezit tuja jane me te vertete te bukura...Shkrimet tuja jane te veqanta ndaj Antareve tjere...Jeni i mrekullueshem dhe me plote deshire do te takoja me ju.

????????????????????
:arrow:

Honesty.

Bingo :P :wink:

yllka
28-07-05, 18:17
Me duket qe mos ta kishim Zotriun nuk do te ishte rubrika e poezive edhe aq interesant, por ne shkrimet e tija me duket nje njeri shum i qet dhe qe mendon per ate qe e shkruan ketu, kjo eshte nje gje pozitive per nje njeri.
Kush kerkohet kety :?:

yllka
28-07-05, 18:24
Nje person me kapacitet te forte te intelegjentes cka koheve te fundit nuk eshte aktive :?:

Kush kerkohet kety :?:

M_u_k_i
28-07-05, 19:36
ni qik shum e mir simpatike veq un e njoh hahhhaha

lazdrani
29-07-05, 21:30
Me duket qe mos ta kishim Zotriun nuk do te ishte rubrika e poezive edhe aq interesant, por ne shkrimet e tija me duket nje njeri shum i qet dhe qe mendon per ate qe e shkruan ketu, kjo eshte nje gje pozitive per nje njeri.
Kush kerkohet kety :?:


NAKI :wink:

lazdrani
29-07-05, 21:31
Nje person me kapacitet te forte te intelegjentes cka koheve te fundit nuk eshte aktive :?:

Kush kerkohet kety :?:


BARBAROZA :?:

sexybrikenda
30-07-05, 18:20
Te dyjat jeni i sakte Lazdran :wink:

Linka_pz
10-05-08, 08:54
1)
Ka shkruar mbi 8.000 postime
E sakt nė vlerėsime,

Nėse dėshironi qė postimet e saj ti lexoni
Te Moda & Estetika klikoni....

E tani pėr cilėn anėtare jeni ka mendoni????

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

2)
Ka shkruar mbi 10.000 postime
dhe shumė postime cilėsore
Mė duket se ka hap njė temė me "akullore........"
Se keni zor qė tė kuptoni

Vetėm nėse tė kuzhina klikoni....

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

3)
Ka shkruar mbi 14.000 postime
merret me votime...

Me moton e saj....nuk duhet tė dorėzohemi
me vendodhjen pak befasohemi

Jeton nė njė qytet historik
Duket shumė e aftė dhe n'matematik.....

Pa mos e gjet se kush ėshtė edhe ty mos ik..... ?! D


_____________________________________________
Prishtinasja ,Linka_Pz dhe Rilinda .

°Avan_Turist°
10-05-08, 11:37
Prishtinasja ,Linka_Pz dhe Rilinda .


Bravoooo ja paske qėlluar....sakt pėr tė 3 anėtaret:smile:

P.s Paska dalė postimi mė tepėr se sa duhet....kurse nė atė kohė kurrė kam shkruar ndodhi problem me hapjen e faqes...dhe kėshtu ndoshta kam klikuar butonin mė tepėr se njėher....!