PDA

View Full Version : BigBaci


Murgesha
24-07-05, 21:01
Baca i madh mirė se na urdhėrove nė forumin Dardan.
Shpresojmė se me ty nė mesin tonė, ky forum do tė bėhet edhe mė i madhėrishėm se ē`ishte deri mė tani.

Rrespekt pėr ty, Baca i Madh.

Murgesha!

Arbėri
24-07-05, 21:09
Baca i madh mirė se na urdhėrove nė forumin Dardan.
Shpresojmė se me ty nė mesin tonė, ky forum do tė bėhet edhe mė i madhėrishėm se ē`ishte deri mė tani.

Rrespekt pėr ty, Baca i Madh.

Murgesha!Edhe une, i kacavjerrem keti urimi, dhe pershendes me te nderuarin, rrespektuarin, te Madhin BigBaci, me shprese se do ja kalojme si eshte me se miri :lol: :lol: :lol:

Te falemnderit per rrespektin qe tregove, me ardhjen tende ne kete ode!
Qofsh i nderuar, rrespektuar, i dashur per jete e mote, shume i nderuari BigBaci :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilaver
24-07-05, 21:33
A po me bėjnė sytė apo jam duke parė mirė, ishte kjo hamendje qe me kaploi kur e lexova titullin.

Miku im i madh e shum i nderuar BigBaci, kam nderin dhe ndihem shum i lumtur nėse me lejoni qe tė ju shpreh pershendetjet e mia mė tė sinqerta tė cilat burojnė nga thellėsia e kalasė sė shpirtit.

Pra mirė se keni ardhė ne mesin e bashkkombasve, miqėve dhe dashamirėve, vėllezėrve e motrave qe aq shum ju respektojnė dhe ndihen krenar qe ju kan.

Me respekt tė lartė Dialver

Agroni22
24-07-05, 22:03
Baca i madh mirė se na urdhėrove nė forumin Dardan.
Shpresojmė se me ty nė mesin tonė, ky forum do tė bėhet edhe mė i madhėrishėm se ē`ishte deri mė tani.

Rrespekt pėr ty, Baca i Madh.

Murgesha!edhe une ju bashkangjitem keti urimi per BIG BACEN dhe e pershendes shume

turisti
24-07-05, 23:17
Pershendetjet e perzemerta dhe mireseardhjen per BigBacin,

deshiron sinqerisht,

TURISTI. :P

Arb
25-07-05, 00:15
Shume i nderuari dhe i respektuari BigBaci!

Mire se na ke ardh ne oden e madhe Dardane!

Ja kalofsh sa me mire ne mes nesh!

uliksi31
25-07-05, 04:16
Baca i madh mirė se na urdhėrove nė forumin Dardan.
Shpresojmė se me ty nė mesin tonė, ky forum do tė bėhet edhe mė i madhėrishėm se ē`ishte deri mė tani.

Rrespekt pėr ty, Baca i Madh.

Murgesha!

E ku asht bre Big Baci :shock: Jo tybe spe shoh ku.Por hajt pasqe e paska pa exja, po te pershendes edhe une. Mire se na erdhe Big Baci :)

doGzona
25-07-05, 04:27
Pershendetje dhe mire se na erdhe BigBaci

Ja kalofshi sa me mire ketu ne mesin tone , dhe kudo qe ndodheni.


doGzona

Dreni30
25-07-05, 07:01
I nderuar BigBaci

O i nderuar mirese ke ardh ketu ne mesin tone.
Besoj se do te kaloni mire ketu bashk me ne dhe ju uroj biseda te kendeshme gjate komunikimit mes anetareve.

Te pershendes dhe uroj gjithe te mirat.
Dreni30.

Kercovari
25-07-05, 09:18
Mire seerdhe big baci.

Gjumashja
25-07-05, 09:21
BigBaci sa erdhe po ashtu edhe humbe shpresoj qe te gjindesh prap :wink:

Diana007
25-07-05, 10:37
http://www.zauberbrauts-welt.de/zubeh%F6r/willkommen13.gif Big Baci

Diana :)

BigBaci
27-07-05, 22:16
Miqt e mij te nderuar, motra dhe vllezer !

Ndihem krenar dhe i privilegjuar qe ndodhem sot e tutje ne mesin Tuaj, e posaqerisht jam shume i emocionuar nga nje pritje kaq miqesore e vllazerore, ku ne kete mjedis i gjeta shume miq dhe dashamire te mij te vjeter, ku nje numer te tyre e pata fatin t'i njoftoi edhe personalisht, por me shprese se edhe shume prej tyre, dot kam nderin qe t'i njoftoi, dhe te kalojme qaste te bukura vllazerore, mu ashtu siē kam pase rastin dhe nderin qe te rrije dhe te knaqem me prezencen e tyre, me nje numer te konsiderueshem miqesh, te cilet i fitova mu ne keto faqe interneti!

Ju kerkoi shume falje per mosparaqitjen time me heret, e kam fjalen qe kur u regjistrova ne kete faqe, sepse, posa u regjistrova, dhe pregadita nje mesazh urimi per te gjithe ata qe me njofin dhe me respektojne, por, para se t'i thoja "send", u ndal rryma dhe kjo me beri shume nervoz, edhe pse kjo dukuri tek ne nė Kosove, eshte bere sikur nje gje shume e rendomte, por fatkeqesisht, ky eshte realiteti yne Kosovar !

Ju don shume dhe ju perqafon vllezerisht BigBaci, me shprese qe tani e tutje, do te takohemi sa me shpesh, kuptohet, aq sa na lejojne mundesite!

Me respekt, BigBaci

SPARTAKU
28-07-05, 00:44
Tungat jeta BigBaci, po a muj dole bre burr i dheut, mire se paske ardhe ne ket vilajet.

progoni
29-07-05, 19:46
Baca i madh mirė se na urdhėrove nė forumin Dardan.
Shpresojmė se me ty nė mesin tonė, ky forum do tė bėhet edhe mė i madhėrishėm se ē`ishte deri mė tani.

Rrespekt pėr ty, Baca i Madh.

Murgesha!

Bacooo mire se erdhe

ne sofren dardane

qe besa ne ket sofer edhe e kishe kaher vendin .

kalofesh si eshte me se miri

BigBaci
29-07-05, 23:04
Baca i madh mirė se na urdhėrove nė forumin Dardan.
Shpresojmė se me ty nė mesin tonė, ky forum do tė bėhet edhe mė i madhėrishėm se ē`ishte deri mė tani.

Rrespekt pėr ty, Baca i Madh.

Murgesha!

Bacooo mire se erdhe

ne sofren dardane

qe besa ne ket sofer edhe e kishe kaher vendin .

kalofesh si eshte me se miri

O Progon i nderuar, e shof se Ti paske qene kohe te gjate ne kete ODĖ, andaj eshte dashte te ma bejsh me dore disi e te ma tregosh rrugen deri ketu, sepse e shof se ketu paska njerez te mrekullueshem, ku padyshim se dot ia kalojme shume bukur!!!

Jeni te pershendetur dhe te respektuar te gjithe, pa dallim gjinie, feje, race, apo Partie, edhe pse ne kete piken e fundit, bukur i ndieshem jam, por kam filluar te "demokratizohem" edhe une ne kohe te fundit, sepse DEMOKRACIA fitoi edhe andej kufirit, e besa kendej ka fituar edhe me heret, andaj popullin tone e presin dite te ndritshme, dhe UROJME qe edhe PAVARSIA e KOSOVES te zyrtarizohet sa me pare dhe te kemi edhe nje aresye me shume per festime dhe takime vllazrore!

Kerkoi falje qe ne kete teme per pershendetje, u futa spontanisht ne politike, por shpresoi se Bacit dot ia falni kabahatin, sepse Baci eshte shume ne disponim, me rrjedhat politike ne trojet Shqiptare ne kohe te fundit!!!!

Respekt e shendet, nga BigBaci

Naki
30-07-05, 09:54
A po me bėjnė sytė apo jam duke parė mirė, ishte kjo hamendje qe me kaploi kur e lexova titullin.

Miku im i madh e shum i nderuar BigBaci, kam nderin dhe ndihem shum i lumtur nėse me lejoni qe tė ju shpreh pershendetjet e mia mė tė sinqerta tė cilat burojnė nga thellėsia e kalasė sė shpirtit.

Pra mirė se keni ardhė ne mesin e bashkkombasve, miqėve dhe dashamirėve, vėllezėrve e motrave qe aq shum ju respektojnė dhe ndihen krenar qe ju kan.

Me respekt tė lartė Dialver

Fjala dhe respekti kanė Vlerė kur miqėt tė pėrkrahin dhe tė ēmojnė,duke lexuar mesazhin e pėrshėndetjeve Nga Dilaver Jamė i bindur qė kemi Nė mesin tonė njė Njeri tė madhė Mikė Tė forumit Dardan.
Mė Lejoni tė ju shpreh mirėseardhje nė Oden Dardane Me Bukė e krypė po Zemer Tė madhe.

Me Nderime Naki

argoni
31-07-05, 03:46
Edhe une e pershendes perzemersishte BigBacin te cilit i uroj ēdo te mire.

Flaka_1
31-07-05, 16:56
Pershendetje gjithe te mirat!
me dashuri flaka!

Gentiani
03-08-05, 20:22
Pėrshėndes dhe i dėshiroj mirėseardhje nė Forumin Dardania BigBacit, duke i dėshiruar ēaste tė bukura diskutimi dhe lexim tė kėndshėm nė mesin e shumė diskutuesve nė Dardani.

Naki dhe Miqėt tjerė ju paskan pritur sipas traditės, e nė vazhdim edhe unė po ju dėshirojė mirėseardhje me Bukė e Sheqer dhe Zemėr :lol: :lol: :lol:

BigBaci
08-08-05, 21:30
Miqt e mije te nderuar: Naki, Flaka_1, Argoni dhe Gentiani !

E ndiej ne shpirte ngrohtesine e fjaleve tuaja te mireseardhjes, dhe me besoni se me shume deshire do isha me shpesh ne mesin tuaj, por obligimet e perditshme, nuk po na lejojne me shume, sepse kemi shume obligime gjate dites, ndersa ne mbremje kemi shpesh here reduktime, andaj shpresoi se keni mirekuptim per mungesat e mija, por te shpresojme se dot vine dite me te mira ne te ardhmen!!!!

Je pershendete me shume respekt,

BigBaci

argoni
11-08-05, 10:16
Miqt e mije te nderuar: Naki, Flaka_1, Argoni dhe Gentiani !

E ndiej ne shpirte ngrohtesine e fjaleve tuaja te mireseardhjes, dhe me besoni se me shume deshire do isha me shpesh ne mesin tuaj, por obligimet e perditshme, nuk po na lejojne me shume, sepse kemi shume obligime gjate dites, ndersa ne mbremje kemi shpesh here reduktime, andaj shpresoi se keni mirekuptim per mungesat e mija, por te shpresojme se dot vine dite me te mira ne te ardhmen!!!!

Je pershendete me shume respekt,

BigBaci
Pershendetje Big Baci.

Kursesi nuk ka arsyetim i nderuar.Ti duhet te jeshe prane nesh,pati apo s'pati reduktime te rrymes.Ti e di se ē'ka bene dhe te jeshe prane nesh.

Pershendetje te perzemerta nga Argoni

GURI SYLAJ
11-08-05, 10:32
BigBaci kqyr pash neren e gjej pak kohe per Dardanin atehere kur nuk ka reduktime apo ndoshta po pret qe ne te Gjrmanise me t'a ble nje agregat.
Ju pershendes dhe ju deshiroj nje ndej te mire e te mbare ne mesin tone.


Me rrespekt Guri Sylaj

Murgesha
11-08-05, 11:23
BigBaci edhe njė pėrshėndetje pėr ty, dhe gjithashtu i bashkangjitem parashkruesve se duhet tė jesh mė shpesh nė mesin tonė.

Murgesha.

Arbėri
11-08-05, 13:59
Ooooooooooooo Baca i Madhe, po ku je o burre i botes?

Pak si rralle po dukesh kendej edhe pse te arsyetojme me mungesen e rrymes por, heheheh, une kam pas arsye me te madhe e nuk po mi pranojne arsyet :wink:
Kujdes Baca i Madhe se ne prekemi sahora, medemek jemi shume te ndieshem :wink: :lol: :lol: :lol:

Rrespekt o i nderuar :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
11-08-05, 20:03
Big_Baca_me duket qe jemi pershendete njifare vakti sebashku,edhe kesaj radhe po pershendetemi me deshire qe te mbetemi besnik i forumit Dardan :lol: ;halla e madhe

Urata
12-08-05, 02:15
Oooooooooooooooooooooooooooooooooo BACO, a je i gjalle ej!!

Arbėri
12-08-05, 14:07
Oooooooooooooooo Bacooooooooooo, po a je a si je a?

Si po kalon keto dite te flladitshme hejjjj, se jeni mesua ju "gurbetqaret" me diell te forte, hahahahahahahaha

Te deshiroj nje dite te mbare, ops nje NATE te qete, pasi qenka me afer nata se dita e sotit ikuuuu :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Daja POLIC
12-08-05, 17:15
oo baci mir se na erdhe more bac ju deshiroj caste te bukura ketu ne fd edhe
veq problem mos me bon bac ahahhahaha

kaloni mir ciaooo :lol:

BigBaci
14-08-05, 17:27
Miqt e mije te nderuar: Naki, Flaka_1, Argoni dhe Gentiani !

E ndiej ne shpirte ngrohtesine e fjaleve tuaja te mireseardhjes, dhe me besoni se me shume deshire do isha me shpesh ne mesin tuaj, por obligimet e perditshme, nuk po na lejojne me shume, sepse kemi shume obligime gjate dites, ndersa ne mbremje kemi shpesh here reduktime, andaj shpresoi se keni mirekuptim per mungesat e mija, por te shpresojme se dot vine dite me te mira ne te ardhmen!!!!

Je pershendete me shume respekt,

BigBaci
Pershendetje Big Baci.

Kursesi nuk ka arsyetim i nderuar.Ti duhet te jeshe prane nesh,pati apo s'pati reduktime te rrymes.Ti e di se ē'ka bene dhe te jeshe prane nesh.

Pershendetje te perzemerta nga Argoni

I nderuar Argon !

Te falenderoi shume per kete "ultimatum", andaj, dot beje perpjekje maksimale, per te qene me shpesh ne mesin tuaj!

Kalofshit bukur i nderuar,

BigBaci

BigBaci
14-08-05, 17:32
BigBaci kqyr pash neren e gjej pak kohe per Dardanin atehere kur nuk ka reduktime apo ndoshta po pret qe ne te Gjrmanise me t'a ble nje agregat.
Ju pershendes dhe ju deshiroj nje ndej te mire e te mbare ne mesin tone.


Me rrespekt Guri Sylaj

Guri i nderuar, te falemnderit shume per oferten lidhur me nje agregat-gjenerator, dhe met thane te verteten, me kishte shpetuar me ftyre, por edhe ta kishna gjeneratorin, kur nuk ka rryme, nuk kemi as rrjet interneti, ashtu qe me kot do ishte gjeneratori, kur ai vetem terrin do e debonte nga votra ime, por nuk do ma mundesonte prezencen time ne mesin tuaj!
Megjithate, e shprehe kenaqesine time, kur me ipet mundesia qe te takoi miq te "vjeter" dhe te rinje ne kete forum!!!

me shume respekt,

BigBaci

BigBaci
14-08-05, 17:36
BigBaci edhe njė pėrshėndetje pėr ty, dhe gjithashtu i bashkangjitem parashkruesve se duhet tė jesh mė shpesh nė mesin tonė.

Murgesha.

E nderuar Murgesha !

Ftesa e jote e perseritur per te qene me shpesh ne mesin Tuaj, me obligon shume, andaj te shpresoi se dot gjeje kohe te mjaftueshme qe sa me shpesh te jem ne mesin tuaj!

Ia kalofshit bukur me gjithe familje, kudo qofshit, e kahdo shkofshit!!

Me respekt te veēantė,

BigBaci

BigBaci
14-08-05, 17:40
Ooooooooooooo Baca i Madhe, po ku je o burre i botes?

Pak si rralle po dukesh kendej edhe pse te arsyetojme me mungesen e rrymes por, heheheh, une kam pas arsye me te madhe e nuk po mi pranojne arsyet :wink:
Kujdes Baca i Madhe se ne prekemi sahora, medemek jemi shume te ndieshem :wink: :lol: :lol: :lol:

Rrespekt o i nderuar :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėr i nderuar,

Nuk ka nevoje fare te prekeni, sepse me shpirte dhe zemer, gjithnje jam ne mesin Tuaj, por mundesite i kemi shume te kufizuara fatkeqesisht, andaj, Ju lutem per mirekuptim!

Ia kalofshit nje pasdite vikendi te kendeshme!!!!!!

Me respekt,

BigBaci

BigBaci
14-08-05, 17:45
Big_Baca_me duket qe jemi pershendete njifare vakti sebashku,edhe kesaj radhe po pershendetemi me deshire qe te mbetemi besnik i forumit Dardan :lol: ;halla e madhe

Halla e madhe !

Ndihem i nderuar dhe i privilegjuar kur njerez te tille, te mire e te ndershem, e kerkojne nje prezence timen me te madhe ketu!

Poashtu ndihem krenar qe kaq shume kam fitua miq te dashur neper keto forume, ashtu qe nofka ime eshte bere shume e njoftur, sepse me nje numer forumistesh, pata nderin te takohem edhe personalisht, gje qe per mua ishte nje nder i madh!

Kalofshit bukur e nderuar, dhe mire u takofshm herave tjera!!!

Me shume respekt,

BigBaci

BigBaci
14-08-05, 17:47
Oooooooooooooooooooooooooooooooooo BACO, a je i gjalle ej!!

Oooooooooooooooo gjalle edhe i forte ooooooooooojjjjjj URATAAAAAA jone e dashur dhe shume e respektuar!!!!!

Mire u takofshim kurdo qe u takofshim, sepse i kemi borxh njeri tjerit nje takim te tille, i cili per mua dot jete diēka shume i veēante!!!!

Me shume respekt,

BigBaci

BigBaci
14-08-05, 17:49
Oooooooooooooooo Bacooooooooooo, po a je a si je a?

Si po kalon keto dite te flladitshme hejjjj, se jeni mesua ju "gurbetqaret" me diell te forte, hahahahahahahaha

Te deshiroj nje dite te mbare, ops nje NATE te qete, pasi qenka me afer nata se dita e sotit ikuuuu :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oooooooooo mire jam mire o ARBER, e poashtu shpresoi se edhe Ju po kaloni nje vikend te bukur ne kete dite te ngrohte verore!!!

Me shume respekt,

BigBaci

BigBaci
14-08-05, 17:52
oo baci mir se na erdhe more bac ju deshiroj caste te bukura ketu ne fd edhe
veq problem mos me bon bac ahahhahaha

kaloni mir ciaooo :lol:

O Polic Daja, jo more jo, une problem me bo hiq, e sidomos kur ketu pari kemi edhe njerez te mire, te cilet kujdesen per rendin dhe qetesine!

Shpresoi se po kaloni bukur, andaj Ju pershendes me t'mira,

BigBaci

Xuki
14-08-05, 20:19
Shumė tė nderuar dhe tė respektuar progoni, Murgesha, BigBaci, Flaka_1, Neta, Gentiana, Dilaver, Arb, Urata, Arbėri dhe Daja Polic ju falenderoj nga zemra pėr pėrshėndetje.

Edhe unė ju pėrshėndes dhe ju uroj gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn.


Tungiiii


Xuki

Xuki
14-08-05, 20:23
Shumė tė nderuar dhe tė respektuar progoni, Murgesha, BigBaci, Flaka_1, Neta, Gentiana, Dilaver, Arb, Urata, Arbėri dhe Daja Polic ju falenderoj nga zemra pėr pėrshėndetje.

Edhe unė ju pėrshėndes dhe ju uroj gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn.


Tungiiii


Xuki


Uuuuupppsssss, ēka bona more!? Tallava krejt!!!


I nderuari BigBaci tė pėrshėndes dhe tė kėrkoj falje qė bėra kėt postim nė temėn tėnde.


Ciaooooooo


Xuki

Kodra
14-08-05, 20:24
**********
**********
**********

BigBaci,mirė se ke ardhė ,pranoj pėrshėndetjet e mia pėr ty.

Kodra

BigBaci
15-08-05, 18:17
Shumė tė nderuar dhe tė respektuar progoni, Murgesha, BigBaci, Flaka_1, Neta, Gentiana, Dilaver, Arb, Urata, Arbėri dhe Daja Polic ju falenderoj nga zemra pėr pėrshėndetje.

Edhe unė ju pėrshėndes dhe ju uroj gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn.


Tungiiii


Xuki


Uuuuupppsssss, ēka bona more!? Tallava krejt!!!

Hahahahaah Xuki, shyqyr qe paske "gabuar", perndryshe (ndoshta?) nuk me kishe pershendetur?

Qofsh i pershendetur i nderuar me gjithe kete ekipe qe e paske cekur ne kete mesazh!

Me shume respekt,

BigBaci


I nderuari BigBaci tė pėrshėndes dhe tė kėrkoj falje qė bėra kėt postim nė temėn tėnde.


Ciaooooooo


Xuki

BigBaci
15-08-05, 18:19
Shumė tė nderuar dhe tė respektuar progoni, Murgesha, BigBaci, Flaka_1, Neta, Gentiana, Dilaver, Arb, Urata, Arbėri dhe Daja Polic ju falenderoj nga zemra pėr pėrshėndetje.

Edhe unė ju pėrshėndes dhe ju uroj gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn.


Tungiiii


Xuki


Uuuuupppsssss, ēka bona more!? Tallava krejt!!!I nderuari BigBaci tė pėrshėndes dhe tė kėrkoj falje qė bėra kėt postim nė temėn tėnde.


Ciaooooooo


Xuki

Hahahahaah Xuki, shyqyr qe paske "gabuar", perndryshe (ndoshta?) nuk me kishe pershendetur?

Qofsh i pershendetur i nderuar me gjithe kete ekipe qe e paske cekur ne kete mesazh!

Me shume respekt,

BigBaci

BigBaci
15-08-05, 18:21
Afishim "tallava"!!!!!!!

BigBaci
15-08-05, 18:25
**********
**********
**********

BigBaci,mirė se ke ardhė ,pranoj pėrshėndetjet e mia pėr ty.

Kodra

Kodra i nderuar, edhe une te pershendes Ty, me shprese se do t'i zėshė te korruptuarit, pot ta dijsh se nuk e ke bash lehte!!!

Me respekt,

BigBaci

Xuki
15-08-05, 20:04
Shumė tė nderuar dhe tė respektuar progoni, Murgesha, BigBaci, Flaka_1, Neta, Gentiana, Dilaver, Arb, Urata, Arbėri dhe Daja Polic ju falenderoj nga zemra pėr pėrshėndetje.

Edhe unė ju pėrshėndes dhe ju uroj gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn.


Tungiiii


Xuki


Uuuuupppsssss, ēka bona more!? Tallava krejt!!!I nderuari BigBaci tė pėrshėndes dhe tė kėrkoj falje qė bėra kėt postim nė temėn tėnde.


Ciaooooooo


Xuki

Hahahahaah Xuki, shyqyr qe paske "gabuar", perndryshe (ndoshta?) nuk me kishe pershendetur?

Qofsh i pershendetur i nderuar me gjithe kete ekipe qe e paske cekur ne kete mesazh!

Me shume respekt,

BigBaci


Vallahi njet e bona me tė pėrshėndet dhe e hapa kėt temė.....por nuk di ēka mu pėrzi puna e rrėshita pak......tallava ma.....


Tė pėrshėndes edhe njėher.....shuuuuuuuuuuuuumė......


http://bici.punt.nl/upload/flija12.jpg

Gjebraili
15-08-05, 22:45
Op opppppppppppp, kush na paska ardhe e kush na paska gezua, kush tjeter pos BigBacit me shoqeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

Heu ju gezofte i Madhi Zote, jarabi ati i kofshim fale http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e118.gif

Ju pershendes qum qummmmmmm ooooooo Baci i Madhe, me gjithe ate shoqerine tende te mrekullueshme: AXHA, Xuki, Agroni ..........

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e124.gif por jo qysh i llov ju femrat, ndaq hidheronu ndaq mos u hidheroni se, pasha Nanen n'dhe e shtifsha une veq drejt foli, qyyyyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

AXHA
16-08-05, 17:22
Shum selam pej meje Baci i Madh.
Po qysh tkam pash tlumin allah ati i kofshim fal,qysh ma kie shneten e familen.
Ishalla nihmi e shihmi veq per smieri,ishalla e keni shneten,kofshi tgzuem nkit dynja me gzim e sevda ju familja e juej edhe krejt ata qi tnjohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.

progoni
16-08-05, 17:57
Bacooooooooo hajde e bejm fest ,

oooooooo e kam ber plaf nje ODĖ tjeter veq me festu nė konak tendin http://www.discount-cigarettes-store.com/images/product_details/marlboro_lights.gif

http://www.baggiobevande.com/whisky/jackmillennium-1.jpg
http://www.baggiobevande.com/whisky/jackmillennium-1.jpg
http://www.tasteoftx.com/spirits/scotch2.jpg
http://www.tasteoftx.com/spirits/scotch2.jpg


edhe kafe poooooooooo
http://www.schwarzaufweiss.de/Nordzypern/images/kaffee1.jpg


flin te murgesha
http://bici.punt.nl/upload/flija12.jpg

gezuar bacoooooooooo

BigBaci
17-08-05, 21:11
Shumė tė nderuar dhe tė respektuar progoni, Murgesha, BigBaci, Flaka_1, Neta, Gentiana, Dilaver, Arb, Urata, Arbėri dhe Daja Polic ju falenderoj nga zemra pėr pėrshėndetje.

Edhe unė ju pėrshėndes dhe ju uroj gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn.


Tungiiii


Xuki


Uuuuupppsssss, ēka bona more!? Tallava krejt!!!I nderuari BigBaci tė pėrshėndes dhe tė kėrkoj falje qė bėra kėt postim nė temėn tėnde.


Ciaooooooo


Xuki

Hahahahaah Xuki, shyqyr qe paske "gabuar", perndryshe (ndoshta?) nuk me kishe pershendetur?

Qofsh i pershendetur i nderuar me gjithe kete ekipe qe e paske cekur ne kete mesazh!

Me shume respekt,

BigBaci


Vallahi njet e bona me tė pėrshėndet dhe e hapa kėt temė.....por nuk di ēka mu pėrzi puna e rrėshita pak......tallava ma.....


Tė pėrshėndes edhe njėher.....shuuuuuuuuuuuuumė......


http://bici.punt.nl/upload/flija12.jpg

Ouu shife kush Xukin shife, po ē'ma paska gjete piken e dobet se?!!

Po une 100 km n'kom shkoi per nji fli, e ky ma ka sjelle fline ketu?

Hajde Xuki hajde he Ty te lumte o njeri, se vallahi bilahi tallahi, veq mos ardhsh mo ne Kosove hiq, se edhe ma mire se heren e fundit kam met prite, e bile me shoqni edhe mat madhe.....veq ishalla shnosh jemi deri atehere!!!!!

Hajt me t'mira Xuki e mire u takofshim si gjithmone!!!!!

BigBaci

BigBaci
17-08-05, 21:17
Op opppppppppppp, kush na paska ardhe e kush na paska gezua, kush tjeter pos BigBacit me shoqeri http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

Heu ju gezofte i Madhi Zote, jarabi ati i kofshim fale http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e118.gif

Ju pershendes qum qummmmmmm ooooooo Baci i Madhe, me gjithe ate shoqerine tende te mrekullueshme: AXHA, Xuki, Agroni ..........

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e124.gif por jo qysh i llov ju femrat, ndaq hidheronu ndaq mos u hidheroni se, pasha Nanen n'dhe e shtifsha une veq drejt foli, qyyyyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Opaaaaaaaa, shife kush shife ket "eltemen" me dajre e me vallzime, thua se eshte ne diskoteke?????

Po kadal ore kadal se po rr'xohesh najkund, ani me shampanje e me dajre, thua se kemi darsem???

U gzofsh jarabi tanaheret edhe Ti, sepse qum, qum koke gzue per Bacin e madh, e edhe une boll fort u gzova qe t'pashe, veq ruju se po pijavesh najkund, e na bon far "karambolli", aman!!!!

Tung e me t'mira,

BigBaci

BigBaci
17-08-05, 21:20
Shum selam pej meje Baci i Madh.
Po qysh tkam pash tlumin allah ati i kofshim fal,qysh ma kie shneten e familen.
Ishalla nihmi e shihmi veq per smieri,ishalla e keni shneten,kofshi tgzuem nkit dynja me gzim e sevda ju familja e juej edhe krejt ata qi tnjohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.

O Axha i neruem, paj vallahi, bilahi, tallahi, boll fort u gzova qe t'gjeta ketej pari, e ishalla na sajgis ma shpesh me prezencen tande ketu, ashtu qe edhe une dot detyrohem me doemos te kthej ma shpesh ksajde, sepse dot kam edhe pse te kthehem, natyrisht!!!!!!!

Per gzime gjithmone u takofshim, BigBaci

BigBaci
17-08-05, 21:26
Bacooooooooo hajde e bejm fest ,

oooooooo e kam ber plaf nje ODĖ tjeter veq me festu nė konak tendin http://www.discount-cigarettes-store.com/images/product_details/marlboro_lights.gif

http://www.baggiobevande.com/whisky/jackmillennium-1.jpg
http://www.baggiobevande.com/whisky/jackmillennium-1.jpg
http://www.tasteoftx.com/spirits/scotch2.jpg
http://www.tasteoftx.com/spirits/scotch2.jpg


edhe kafe poooooooooo
http://www.schwarzaufweiss.de/Nordzypern/images/kaffee1.jpg


flin te murgesha
http://bici.punt.nl/upload/flija12.jpg

gezuar bacoooooooooo

Ooooooooooo i nderuari Progon, po ku je ore burre Kosove, sepse me paska marrė malli met pa edhe Ty, por qysh me paske ardhe Ti me tana t'mirat e Zotit, qenka "rrezik" me u bere "filikaqė" sante, veq po rrezikoi edhe une e le te del ku te del, e ishalla gjithmone dot kemi aresye per festa e muhabete nder vllazrore, sepse e dij se gyrbeti na shkrumoi neve Shqiptarve, por ishalla po behemi edhe NE nje shtet, me i miri dhe me i riu ne Ballkan, e atehere dot kemi aresye te forta per festime te gjata!!!!

Kalofsh bukur i nderuar, e Sofra e jote gjithmone qofte e shtruar me te gjitha beriqetet qe i ka fale i madhi Zot!!!!!!!

Respekt, respekt, BigBaci

argoni
23-08-05, 05:12
BigBaci hajde more cakrro kete gote se na ka mbete zbrazet.

Gezuar,gezuar dhe doku me shpesh kendejpari?!

Pershendetje Argoni

Urata
23-08-05, 15:12
E pershendes BigBacin bashke me Agronin.

argoni
23-08-05, 19:57
E pershendes BigBacin bashke me Agronin.

Urata edhe une te pershendes ty se bashku me BigBacin.


A r g o n i

BigBaci
24-08-05, 21:28
E pershendes BigBacin bashke me Agronin.

E nderuar URATA, qyky Agroni edhe mua ma ka perzi diqysh me kos, e s'pe di a eshte Agroni apo Argoni, por sidoqofte, Ju pershendes qe te dyve qe ju ka ra ne mend me pershendete BigBacin, pasi qe kam munguar disa dite ne forum, per shkaqe teknike, sepse virusat na myten krejte e mu ka dashte me bo "generallkė" kompjuterin, veq mashallah, si duket njihere mire po funkcionon?

E pershendes qum, qum edhe Gjebrailin, sepse ish kanė bo shybe njeri se kah kam hupe, e tash po i tregoi se ksajde jam, ksajde, e sihalla shihemi ma shpesh, mos ju sulmofshin edhe juve najkund virusat?

Me shume respekt per krejte "ekipen",

BigBaci

Gjebraili
24-08-05, 22:19
Ooooooooooooo Bacoooooooooo, po leje te perzimen me kos po hajde kah ajo oda pa cenzure se u knaqem e hajt :lol: :lol: :lol:

Te pershendes SHOKI, ku do qe je, edhe pse me ke bo nervoz PAK PAK :wink: :wink: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Urata
03-09-05, 03:42
Bacooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooo...
m'ka marre malli me t'lexue!

Qofsh si eshte me s'miri, kudo qe je!

Vigani
05-09-05, 16:41
Ishte se kush na ishte dhe emrin BIGBACI e kishte.
Shkrimet e tija kur lexohen,cdohere ato admirohen.
Pershendetje o BigBaci jone,rrnofsh e kofsh per gjithemone.

Urata
07-09-05, 03:42
http://img.123greetings.com/thumbs/friend_keepintouch/1029-004-30-1042.gif

Gjebraili
12-09-05, 22:18
Oooooooo BigBaci i nderuar, BigBaci i shtrenjt, BigBaci i Madhe, po a je a si je oooooooo shume i nderuar?
Me ke humb krejt diqka http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif

Te gjitha te mirat, oooo shume i nderuar, dhe mos e harro zanatin e vjeter, ti pe di ku e kame fjalen http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif

BigBaci
16-09-05, 22:16
Miqt e mij te nderuar: URATA, VIGANI dhe GJEBRAILI !

Vertete me emocionojne fjalet e bukura dhe thirrjet e Juaja te sinqerta per te qene me shpesh ne mesin Tuaj, por ēka t'i bejsh kesaj jete, kur ajo na ka ngarkuar me shume pune e telashe, sa qe ketij forumi spo kemi mundesi t'i kushtojme as ndonje minute te vetme?

Shfrytezoi rastin t'i pershendes te gjithe miqet dhe adhuruesit e mij, te cilet jane te shumte, andaj nuk po i lexoje me emra, sepse munde ta harroi ndonjerin pa dashje, ashtu qe nuk dua ta lendoi askend!

Ju dua shume ore miqt e mije, ju dua sikur vllezerit dhe motrat e mija, andaj dhashte Zoti qe nje dite te shpejte te takohemi, por ta kemi nje aresye shume te forte, e ajo eshte PAVARSIA E KOSOVES, por kesaj radhe shfrytezoi rastin edhe per nje urim te veqante, e ai URIM eshte nje lutje e madhe Zotit per shendetin e plote te Presidentit tone te nderuar dhe shume te ēmuar, Dr Ibrahim Rugova!!!!!!!!!!!

Mire u takofshim,

BigBaci

Gentiani
16-09-05, 22:43
O BigBaci, mirė qė u ktheve :lol: :lol:

Edhe ma mori mendja me gjithė atė fli, Jack Daniels, Kafe e Cigare, se vėshtirė e ka me u kthye BigBaci sė shpejti nė Forum :lol: :lol:

Pėrshėndetje dhe kalofshi bukur!

BigBaci
17-09-05, 09:54
O BigBaci, mirė qė u ktheve :lol: :lol:

Edhe ma mori mendja me gjithė atė fli, Jack Daniels, Kafe e Cigare, se vėshtirė e ka me u kthye BigBaci sė shpejti nė Forum :lol: :lol:

Pėrshėndetje dhe kalofshi bukur!

Ke te drejte i nderuar Gentiani, sepse une po vije si duket rrallė e permallė, andaj edhe spo dije te ngopem me mikpritjen tuaj, dhe te gjitha ato te mira qe po mi servoni?

E kalofshit nje vikend te mire dhe te qete!!!

Me shume respekt, BigBaci

Gjebraili
30-09-05, 12:35
Miqt e mij te nderuar: URATA, VIGANI dhe GJEBRAILI !

Vertete me emocionojne fjalet e bukura dhe thirrjet e Juaja te sinqerta per te qene me shpesh ne mesin Tuaj, por ēka t'i bejsh kesaj jete, kur ajo na ka ngarkuar me shume pune e telashe, sa qe ketij forumi spo kemi mundesi t'i kushtojme as ndonje minute te vetme?

Shfrytezoi rastin t'i pershendes te gjithe miqet dhe adhuruesit e mij, te cilet jane te shumte, andaj nuk po i lexoje me emra, sepse munde ta harroi ndonjerin pa dashje, ashtu qe nuk dua ta lendoi askend!

Ju dua shume ore miqt e mije, ju dua sikur vllezerit dhe motrat e mija, andaj dhashte Zoti qe nje dite te shpejte te takohemi, por ta kemi nje aresye shume te forte, e ajo eshte PAVARSIA E KOSOVES, por kesaj radhe shfrytezoi rastin edhe per nje urim te veqante, e ai URIM eshte

nje lutje e madhe Zotit per shendetin e plote te Presidentit tone te nderuar dhe shume te ēmuar, Dr Ibrahim Rugova!!!!!!!!!!!

Mire u takofshim,

BigBaci


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

turisti
02-10-05, 22:50
BigBaci i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj momentet e mlumtura me plot gezime.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 09:05
BigBacin pershendetje :wink:

Diana

vjeshta
06-10-05, 22:05
Te pershendes ty dhe Klinen e bukur(nese nuk jam gabim)

Xuki
06-10-05, 22:56
http://us.greet1.yimg.com/img.greetings.yahoo.com/g/img/mmm/himm.gif

Selamalejkum i nderuari BigBaci? Po qysh t'kam allahile? Shpresoj qė je shėndosh dhe mirė!


Shumė selame nga unė

Xuki :)

Kercovari
07-10-05, 05:45
Merhaba Big Baci
Cdo te mire ne jete,fati dhe lumturija qofshine percjelles gjste gjithe jetes.
E me pare shendeti Baci.

BigBaci
09-10-05, 19:52
Miqt e mij te nderuar: URATA, VIGANI dhe GJEBRAILI !

Vertete me emocionojne fjalet e bukura dhe thirrjet e Juaja te sinqerta per te qene me shpesh ne mesin Tuaj, por ēka t'i bejsh kesaj jete, kur ajo na ka ngarkuar me shume pune e telashe, sa qe ketij forumi spo kemi mundesi t'i kushtojme as ndonje minute te vetme?

Shfrytezoi rastin t'i pershendes te gjithe miqet dhe adhuruesit e mij, te cilet jane te shumte, andaj nuk po i lexoje me emra, sepse munde ta harroi ndonjerin pa dashje, ashtu qe nuk dua ta lendoi askend!

Ju dua shume ore miqt e mije, ju dua sikur vllezerit dhe motrat e mija, andaj dhashte Zoti qe nje dite te shpejte te takohemi, por ta kemi nje aresye shume te forte, e ajo eshte PAVARSIA E KOSOVES, por kesaj radhe shfrytezoi rastin edhe per nje urim te veqante, e ai URIM eshte

nje lutje e madhe Zotit per shendetin e plote te Presidentit tone te nderuar dhe shume te ēmuar, Dr Ibrahim Rugova!!!!!!!!!!!

Mire u takofshim,

BigBaci


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

Gjebra i nderuar, te gjitha ato lutje tu bofshin kabull, dhe te falenderoi per takimin qe na aranzhove sot, ku vertete kaluam qaste te bukura me miq te vjeter!

Me shume respekt, BigBaci

BigBaci
09-10-05, 19:54
BigBaci i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj momentet e mlumtura me plot gezime.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

I nderuar Turisti !

Edhe une te pershendes me respekt, duke te deshiruar gjithe te mirat Ty dhe familjes tende~!

Me respekt, BigBaci

BigBaci
09-10-05, 19:55
BigBacin pershendetje :wink:

Diana

Pershendetje, pershendetje, gjithmone e bukura dhe e respektuara Diana007!

Gjithnje me respekt,

BigBaci

BigBaci
09-10-05, 19:58
Te pershendes ty dhe Klinen e bukur(nese nuk jam gabim)

Edhe une te pershendes Ty e nderuar Vjeshta ne keto dite vjeshte si dhe gjithe bukurite e Klines, duke perfshi valet e Drinit te Bardhe si dhe bukurine e rralle, Ujvaren e Mirushes!!!

Me shume respekt,

BigBaci

BigBaci
09-10-05, 20:02
http://us.greet1.yimg.com/img.greetings.yahoo.com/g/img/mmm/himm.gif

Selamalejkum i nderuari BigBaci? Po qysh t'kam allahile? Shpresoj qė je shėndosh dhe mirė!


Shumė selame nga unė

Xuki :)

Oooooo Alejkum Selam merahmetullaaa i nderuari Xuki!

Mire jam dhe mire qofshit edhe Ju!

Ka deshte Zoti, veq po takoj njerez te mire dhe po kalojme qaste te bukura, ashtu qe keta njerez te mire te forumit, ma kane zbukuruar jeten, e ishalla vazhdon keshtu me te mira edhe ne te ardhmen!!!

Me nderime,

BigBaci

BigBaci
09-10-05, 20:05
Merhaba Big Baci
Cdo te mire ne jete,fati dhe lumturija qofshine percjelles gjste gjithe jetes.
E me pare shendeti Baci.

O falemnderit shume, shume i nderuari Kerēovari, e ishalla te mirat e krejte dynjase, dot jene pjese e jetes sate me familje!

Me shume respekt,

BigBaci

Urata
10-10-05, 02:32
Miqt e mij te nderuar: URATA, VIGANI dhe GJEBRAILI !

Vertete me emocionojne fjalet e bukura dhe thirrjet e Juaja te sinqerta per te qene me shpesh ne mesin Tuaj, por ēka t'i bejsh kesaj jete, kur ajo na ka ngarkuar me shume pune e telashe, sa qe ketij forumi spo kemi mundesi t'i kushtojme as ndonje minute te vetme?

Shfrytezoi rastin t'i pershendes te gjithe miqet dhe adhuruesit e mij, te cilet jane te shumte, andaj nuk po i lexoje me emra, sepse munde ta harroi ndonjerin pa dashje, ashtu qe nuk dua ta lendoi askend!

Ju dua shume ore miqt e mije, ju dua sikur vllezerit dhe motrat e mija, andaj dhashte Zoti qe nje dite te shpejte te takohemi, por ta kemi nje aresye shume te forte, e ajo eshte PAVARSIA E KOSOVES, por kesaj radhe shfrytezoi rastin edhe per nje urim te veqante, e ai URIM eshte

nje lutje e madhe Zotit per shendetin e plote te Presidentit tone te nderuar dhe shume te ēmuar, Dr Ibrahim Rugova!!!!!!!!!!!

Mire u takofshim,

BigBaci


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

Gjebra i nderuar, te gjitha ato lutje tu bofshin kabull, dhe te falenderoi per takimin qe na aranzhove sot, ku vertete kaluam qaste te bukura me miq te vjeter!

Me shume respekt, BigBaci

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Deshiraaaaaaaaaaaaaa aqqqqqqqqqqqqqq e madheeeeeeeeeeee teeeee
ishaaaaaaaaaaaaaaa edheeeeeeee uneeeeeeeeeeeeeeee meeee juuuuu te dashurit/afert e mi...

BigBaci
10-10-05, 18:15
Miqt e mij te nderuar: URATA, VIGANI dhe GJEBRAILI !

Vertete me emocionojne fjalet e bukura dhe thirrjet e Juaja te sinqerta per te qene me shpesh ne mesin Tuaj, por ēka t'i bejsh kesaj jete, kur ajo na ka ngarkuar me shume pune e telashe, sa qe ketij forumi spo kemi mundesi t'i kushtojme as ndonje minute te vetme?

Shfrytezoi rastin t'i pershendes te gjithe miqet dhe adhuruesit e mij, te cilet jane te shumte, andaj nuk po i lexoje me emra, sepse munde ta harroi ndonjerin pa dashje, ashtu qe nuk dua ta lendoi askend!

Ju dua shume ore miqt e mije, ju dua sikur vllezerit dhe motrat e mija, andaj dhashte Zoti qe nje dite te shpejte te takohemi, por ta kemi nje aresye shume te forte, e ajo eshte PAVARSIA E KOSOVES, por kesaj radhe shfrytezoi rastin edhe per nje urim te veqante, e ai URIM eshte

nje lutje e madhe Zotit per shendetin e plote te Presidentit tone te nderuar dhe shume te ēmuar, Dr Ibrahim Rugova!!!!!!!!!!!

Mire u takofshim,

BigBaci


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

Gjebra i nderuar, te gjitha ato lutje tu bofshin kabull, dhe te falenderoi per takimin qe na aranzhove sot, ku vertete kaluam qaste te bukura me miq te vjeter!

Me shume respekt, BigBaci

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Deshiraaaaaaaaaaaaaa aqqqqqqqqqqqqqq e madheeeeeeeeeeee teeeee
ishaaaaaaaaaaaaaaa edheeeeeeee uneeeeeeeeeeeeeeee meeee juuuuu te dashurit/afert e mi...

URATA e nderuar, dhashte Zoti qe mos te presim edhe shume gjate ate takimin tone te aq shume pritur!

Gjithmone me respekt te veqante,

BigBaci

Urata
10-10-05, 19:10
BACE, t'pershrendes nga fusha qiellore e zemres time! Prezenca e njerezve si ty m'shtojne oreksin e fjales ...

Gjithemon perkulem para miqeve!

Luana
10-10-05, 21:46
Per skajt te Urates te pershendes edhe une ty small baci :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Luana 8)

BigBaci
10-10-05, 21:52
BACE, t'pershrendes nga fusha qiellore e zemres time! Prezenca e njerezve si ty m'shtojne oreksin e fjales ...

Gjithemon perkulem para miqeve!

Po qysh poj gjene keto fjale kaq mire edhe Ti oj e bekuar?

Ani thote oreksi? Une i ngrati mendoja se oreksi i shtohet njeriut vetem per ushqim, e ti tash me flet edhe per oreksin e fjaleve?

Ani, ani, ishalla na shtohen orekset ne te gjitha lamite e jetes, kuptohet ne aspektin pozitiv!

Tung e me t'mira u takofshim, jarabi allah!!!!

BigBaci

BigBaci
10-10-05, 21:56
Per skajt te Urates te pershendes edhe une ty small baci :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Luana 8)

Qy, qy small Baci, po ku e dite Ti qe une jam small Baci e te gjithe me quajne BigBaci?!!!

Diēka mu kane teke krejte grate e ketij forumi, e ishalla shpetoi me krye, sepse qysh jam lodhe keto dite, kam frike se dot rrezohem qe ne raundin e pare, e nuk do ta pres hiq raundin e 9-te si Luan Krasniqi, por ne shoqeri te grave te mira, edhe me dale shpirti, hiq gajle s'e kam, "luanesha" ime e bukur!!!!

Murgesha
10-10-05, 22:02
Qy, qy small Baci, po ku e dite Ti qe une jam small Baci e te gjithe me quajne BigBaci?!!!

Diēka mu kane teke krejte grate e ketij forumi, e ishalla shpetoi me krye, sepse qysh jam lodhe keto dite, kam frike se dot rrezohem qe ne raundin e pare, e nuk do ta pres hiq raundin e 9-te si Luan Krasniqi, por ne shoqeri te grave te mira, edhe me dale shpirti, hiq gajle s'e kam, "luanesha" ime e bukur!!!!

Ha, hahahahhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o Bacė, o po mė doket se po e shof Gjebrailin tuj u shkarravitė e duke qeshur kur tė lexojnė kėtė shprehjen tėnde "luanesha" ime e bukur!!!! :lol: :lol: :wink: :wink:

Luana
10-10-05, 22:12
Qy, qy small Baci, po ku e dite Ti qe une jam small Baci e te gjithe me quajne BigBaci?!!!

Diēka mu kane teke krejte grate e ketij forumi, e ishalla shpetoi me krye, sepse qysh jam lodhe keto dite, kam frike se dot rrezohem qe ne raundin e pare, e nuk do ta pres hiq raundin e 9-te si Luan Krasniqi, por ne shoqeri te grave te mira, edhe me dale shpirti, hiq gajle s'e kam, "luanesha" ime e bukur!!!!

Ha, hahahahhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o Bacė, o po mė doket se po e shof Gjebrailin tuj u shkarravitė e duke qeshur kur tė lexojnė kėtė shprehjen tėnde "luanesha" ime e bukur!!!! :lol: :lol: :wink: :wink:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a102.gifLuanesha e jote aaaaaaaaaaaaaaa :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
kuku po Urata more me tha qe e kishe hanger tepsin me pite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

aaaaaaaa hala po te hahet huh ?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjebraili
11-10-05, 00:04
Miqt e mij te nderuar: URATA, VIGANI dhe GJEBRAILI !

Vertete me emocionojne fjalet e bukura dhe thirrjet e Juaja te sinqerta per te qene me shpesh ne mesin Tuaj, por ēka t'i bejsh kesaj jete, kur ajo na ka ngarkuar me shume pune e telashe, sa qe ketij forumi spo kemi mundesi t'i kushtojme as ndonje minute te vetme?

Shfrytezoi rastin t'i pershendes te gjithe miqet dhe adhuruesit e mij, te cilet jane te shumte, andaj nuk po i lexoje me emra, sepse munde ta harroi ndonjerin pa dashje, ashtu qe nuk dua ta lendoi askend!

Ju dua shume ore miqt e mije, ju dua sikur vllezerit dhe motrat e mija, andaj dhashte Zoti qe nje dite te shpejte te takohemi, por ta kemi nje aresye shume te forte, e ajo eshte PAVARSIA E KOSOVES, por kesaj radhe shfrytezoi rastin edhe per nje urim te veqante, e ai URIM eshte

nje lutje e madhe Zotit per shendetin e plote te Presidentit tone te nderuar dhe shume te ēmuar, Dr Ibrahim Rugova!!!!!!!!!!!

Mire u takofshim,

BigBaci


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

Gjebra i nderuar, te gjitha ato lutje tu bofshin kabull, dhe te falenderoi per takimin qe na aranzhove sot, ku vertete kaluam qaste te bukura me miq te vjeter!

Me shume respekt, BigBaci

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Deshiraaaaaaaaaaaaaa aqqqqqqqqqqqqqq e madheeeeeeeeeeee teeeee
ishaaaaaaaaaaaaaaa edheeeeeeee uneeeeeeeeeeeeeeee meeee juuuuu te dashurit/afert e mi...Ooooooooooooo Bacoooooooo, po tregoj Urates bre se edhe pse nuk ka qene fizikishte ne ate takime, ishte ME NE http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif bile PER TE MIRE, bash qysh di Gjebraili ti nderoj ata qe jane te nderuar http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif

Pershendetje oooooooooo BigBaci, ku do qe gjendesh tash dhe ta njefsha te miren http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Gjebraili
11-10-05, 00:09
Qy, qy small Baci, po ku e dite Ti qe une jam small Baci e te gjithe me quajne BigBaci?!!!

Diēka mu kane teke krejte grate e ketij forumi, e ishalla shpetoi me krye, sepse qysh jam lodhe keto dite, kam frike se dot rrezohem qe ne raundin e pare, e nuk do ta pres hiq raundin e 9-te si Luan Krasniqi, por ne shoqeri te grave te mira, edhe me dale shpirti, hiq gajle s'e kam, "luanesha" ime e bukur!!!!

Ha, hahahahhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o Bacė, o po mė doket se po e shof Gjebrailin tuj u shkarravitė e duke qeshur kur tė lexojnė kėtė shprehjen tėnde "luanesha" ime e bukur!!!! :lol: :lol: :wink: :wink:


Jo jooooooooooo, HIQ nuk po shkarravitna se nuk eshte puna per shkarravina por, KOPAAAAAAAA qe ky DREQ PLAKU nuk po na le vend kund, naj murre te gjitha femrat, qyyyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif

Ani Luana aniiiiiiiii se te vi une pas ores 24 e te tregoj nja dy tri fjale qe, belivallha dhe pasha Nanen n'dhe e shtifsha, nuk ka met ra n'mend per Baca e Axha, qyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif

Urata
11-10-05, 05:21
Ooooooooooooo Bacoooooooo, po tregoj Urates bre se edhe pse nuk ka qene fizikishte ne ate takime, ishte ME NE http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif bile PER TE MIRE, bash qysh di Gjebraili ti nderoj ata qe jane te nderuar http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif

Pershendetje oooooooooo BigBaci, ku do qe gjendesh tash dhe ta njefsha te miren http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

O zemra/shpirti i njeriut ...
Urata eshte e vogeeeeeeeel...
te zihet n'goje/muhabetet tuaja...

E te nderohem nga ju per mue eshte...
hugeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee big priviledge...

Yours truly,
"URATA" me t'qeshmet episodike t'gjata!

Luana
11-10-05, 20:40
Jo jooooooooooo, HIQ nuk po shkarravitna se nuk eshte puna per shkarravina por, KOPAAAAAAAA qe ky DREQ PLAKU nuk po na le vend kund, naj murre te gjitha femrat, qyyyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif

Ani Luana aniiiiiiiii se te vi une pas ores 24 e te tregoj nja dy tri fjale qe, belivallha dhe pasha Nanen n'dhe e shtifsha, nuk ka met ra n'mend per Baca e Axha, qyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif


Te pershendes Little Baci edhe Gjebrail

Gjebraili mos harro se kam Ramazan , eja ma mire dikun afer syfyrit se mas ores 05:00 ska me http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o070.gif


Ju pershendes Little Baci edhe Gjebrail :wink:

BigBaci
11-10-05, 21:12
Jo jooooooooooo, HIQ nuk po shkarravitna se nuk eshte puna per shkarravina por, KOPAAAAAAAA qe ky DREQ PLAKU nuk po na le vend kund, naj murre te gjitha femrat, qyyyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif

Ani Luana aniiiiiiiii se te vi une pas ores 24 e te tregoj nja dy tri fjale qe, belivallha dhe pasha Nanen n'dhe e shtifsha, nuk ka met ra n'mend per Baca e Axha, qyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif


Te pershendes Little Baci edhe Gjebrail

Gjebraili mos harro se kam Ramazan , eja ma mire dikun afer syfyrit se mas ores 05:00 ska me http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o070.gif


Ju pershendes Little Baci edhe Gjebrail :wink:

Eu po ē'paskemi ra ne taksirate me ket far Luaneshe he mozotmakeq, po une e paskam humbe "betejen" me Gjebren e shtremt, sepse Ai tan naten quet rrine, e une ferk s'ja boj naten hiq?

Ani Luanesh ani, i paskam la sahanat krejt e hajt, po Baci ka plot nafake, e kurre s'i dihet, edhe pse jam small e little per Ty Luaneshe, ka ndonjera qe me pranon ashtu si jam???

Hajt me t'mira e vi une vi apet, mos u merakosni, sepse e kam pase zor me ja nise njihere, se mu ndale nuk di hiq, m'sa lokomotiva me avull, qy njihere?!!!!!

Hej Gjebro, u gzoofsh jarabi edhe Ti qe erdhe, sepse kesh kah i laje duart krejt prej grave e ti e din shokit se une e kam zemren e lige, e pom ndodhe far ēedrrit najkund, qy???

Ju pershendete shume BigBaci, e granimit nga nje mpuq te vockel, kuptohet pas iftarit, sepse syfyrin smuj e pres!

BigBaci :P

Luana
11-10-05, 21:55
Eu po ē'paskemi ra ne taksirate me ket far Luaneshe he mozotmakeq, po une e paskam humbe "betejen" me Gjebren e shtremt, sepse Ai tan naten quet rrine, e une ferk s'ja boj naten hiq?

Ani Luanesh ani, i paskam la sahanat krejt e hajt, po Baci ka plot nafake, e kurre s'i dihet, edhe pse jam small e little per Ty Luaneshe, ka ndonjera qe me pranon ashtu si jam???

Hajt me t'mira e vi une vi apet, mos u merakosni, sepse e kam pase zor me ja nise njihere, se mu ndale nuk di hiq, m'sa lokomotiva me avull, qy njihere?!!!!!

Hej Gjebro, u gzoofsh jarabi edhe Ti qe erdhe, sepse kesh kah i laje duart krejt prej grave e ti e din shokit se une e kam zemren e lige, e pom ndodhe far ēedrrit najkund, qy???

Ju pershendete shume BigBaci, e granimit nga nje mpuq te vockel, kuptohet pas iftarit, sepse syfyrin smuj e pres!

BigBaci :P:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

he more small Baci q'te paska gjet , gjunah me shtine qe s'po mujshe me nejt per syfyr :cry: :cry: :cry: :cry:
Hajt selam bani kon ta zatetsh ne rrug :lol: :lol: :lol:

Urata
11-10-05, 22:03
Luana, mos gabo e me u halite...
BACIN e kam te MADH/SHTRENJET/Ēmuar dhe nuk t'lejoj t'ma ngacmosh...

Ka mjafte "little e small" qe mund t'iu hidhemi ne qafe ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa... :wink:

Luana
11-10-05, 22:07
Luana, mos gabo e me u halite...
BACIN e kam te MADH/SHTRENJET/Ēmuar dhe nuk t'lejoj t'ma ngacmosh...

Ka mjafte "little e small" qe mund t'iu hidhemi ne qafe ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa... :wink:

Kujt moj me ju hedh atij qyqes te Mandarina a aaaa qe i kish syt si oriz aaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata , ama veshin ta tregoj nji barcolet per big, e small e little http://www.cosgan.de/images/midi/frech/e045.gif


:lol: :wink:

Urata
12-10-05, 04:19
Ruju se mos po e afron Vigani veshin...
siguroi mire e masnej fol...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

BACIN tem e duem shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

Urata
12-10-05, 22:37
Luana, mos gabo e me u halite...
BACIN e kam te MADH/SHTRENJET/Ēmuar dhe nuk t'lejoj t'ma ngacmosh...

Ka mjafte "little e small" qe mund t'iu hidhemi ne qafe ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa... :wink:

Kujt moj me ju hedh atij qyqes te Mandarina a aaaa qe i kish syt si oriz aaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata , ama veshin ta tregoj nji barcolet per big, e small e little http://www.cosgan.de/images/midi/frech/e045.gif


:lol: :wink:

qata orizat, po ushqimin yammy - leka...
po m'duket i kish marre malli me na pa...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

ps: BACĖ, prano pėrshėndetje ketej oqeani dhe del najhere, kuku sa shume na u kish ba qejfi!

Dilingjia
13-10-05, 04:56
Bc pershendetje zoteni,se edhe une si dilingji qitu pari dpo e la pa u perzi

progoni
16-10-05, 17:04
Knaqėsi e veqant e imja o Bacė

ishte tė knaqem me JU


Ashtu si edhe e kam menduar u knaqa me nje

BURRĖ FJALE E BURRNIE

Me tė till

NDEROHET KOSOVA

Pėrshendetjet ma tė MIRA nga unė,

tash nga larg.

u knaqeshem sirish

BigBaci
16-10-05, 17:18
Luana, mos gabo e me u halite...
BACIN e kam te MADH/SHTRENJET/Ēmuar dhe nuk t'lejoj t'ma ngacmosh...

Ka mjafte "little e small" qe mund t'iu hidhemi ne qafe ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa... :wink:

Kujt moj me ju hedh atij qyqes te Mandarina a aaaa qe i kish syt si oriz aaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata , ama veshin ta tregoj nji barcolet per big, e small e little http://www.cosgan.de/images/midi/frech/e045.gif


:lol: :wink:

qata orizat, po ushqimin yammy - leka...
po m'duket i kish marre malli me na pa...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

ps: BACĖ, prano pėrshėndetje ketej oqeani dhe del najhere, kuku sa shume na u kish ba qejfi!

Ooooo gjithmone qefi tu marofte oj e nderuara URATA, po une kishna dale ngajhere, kishna dale, por po frigohem nga dofar luaneshash, sepse si duket krejte me kane honger ne sy, por edhe pse i dukem si small dikujte-dikujte, ma merr mendja se u kishna dale bolle, por ishalla nuk vie deri te far ballafaqimi koke me koke, sepse s'i dihet pastaj???!!!!!

Nder e respekt e nderuara URATA, e ishalla na vjen edhe ketej oqeanit e ta bejme nje "darsem", ashtu siē dime vetem neve ne raste te veēanta!

Si gjithmone, me respekt,

BigBaci

BigBaci
16-10-05, 17:34
Bc pershendetje zoteni,se edhe une si dilingji qitu pari dpo e la pa u perzi

O "Dilingji", po ku je ore zotni, sepse edhe pse te quajne "dilingji", te ka hije gjithkund me u perzi, andaj edhe une te pershendes dhe mire u takofshim, e gjithe te mirat na rrethofshin, veq allahile more "Dilingji", mos i nal krejte per veti, por mendo edhe per bacin pakez!

BigBaci
16-10-05, 17:40
Knaqėsi e veqant e imja o Bacė

ishte tė knaqem me JU


Ashtu si edhe e kam menduar u knaqa me nje

BURRĖ FJALE E BURRNIE

Me tė till

NDEROHET KOSOVA

Pėrshendetjet ma tė MIRA nga unė,

tash nga larg.

u knaqeshem sirish

I nderuar "PROGON" !

Kenaqesi e madhe ishte edhe per mua te takoi nje njeri te tille, njeri i devotshem, njeri i urte dhe me plote miresi, ku ka kohe qe te njoha permes te tjereve, por kesaj radhe u binda edhe vet per gjithe ato te mira qe kam ndegjuar per Ty, andaj ishte vertete kenaqesi te te takoi dhe dhashte Zoti qe edhe ne te ardhmen te kemi takime te tilla, dhe njeherit te rritet numri i atyre, te cilet me shume andje do i takoja!!

Me shume respekt,

BigBaci

Urata
16-10-05, 17:52
E gezuar qofte kjo dite...
Lexova Bacin, Dilingjine dhe Progonin e kam lexue sot edhe Gentianin dhe Murgeshen...!

Krejt ēka di me thane per momentin eshte se JAM E BEKUAR qe u kam takuar juve (virtualisht ne gurbetqaret po jetojm...)

halla e madhe
17-10-05, 21:10
Nje pershendetje vetem per TY;hallushja

BigBaci
17-10-05, 21:37
Nje pershendetje vetem per TY;hallushja

Oooo te paste Baca Ty te paste oj Hallushja jone e Madhe!!!

Eshte kenaqesi te takosh njerez te tille te mire, te cilet ta zbukurojne edhe diten, por edhe naten, sepse te na tani eshte nate, e atje???

Me shume respekt,

BigBaci

Gjebraili
17-10-05, 23:11
Jo jooooooooooo, HIQ nuk po shkarravitna se nuk eshte puna per shkarravina por, KOPAAAAAAAA qe ky DREQ PLAKU nuk po na le vend kund, naj murre te gjitha femrat, qyyyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif

Ani Luana aniiiiiiiii se te vi une pas ores 24 e te tregoj nja dy tri fjale qe, belivallha dhe pasha Nanen n'dhe e shtifsha, nuk ka met ra n'mend per Baca e Axha, qyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif


Te pershendes Little Baci edhe Gjebrail

Gjebraili mos harro se kam Ramazan , eja ma mire dikun afer syfyrit se mas ores 05:00 ska me http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o070.gif


Ju pershendes Little Baci edhe Gjebrail :wink:
Heheheh, eeeeeeeeee moj Luana oj Luaneshe, shyqyr Zotit qe jemi large se ja vlene per Gjebrailin te behet Bajram, hahahahahahaha, bile bile, mos me ja prishe qefin Gjebres, edhe Zoti te do me shume, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Po HAJT se, pasi tu paska bo kompleks ramazani, e lem pas iftarit, edhe ashtu jame shume shume tolerante :P :P :lol: :lol:

Ooooooooooooo Bacoooooooooooooo, e bem kete Oden tende sallamadi ode, hahahahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ju pershendet TE GJITHEVE qe hyni ne kete Ode, Gjebra i shtremte, qysh po me quan BigBaci por, heheheh ta dini se nga dashnija me quan ashtu, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa

Urata
18-10-05, 03:01
Gjebraillllllllllll, jo ishalla...! :wink:


:evil:

BigBaci
24-10-05, 13:20
Jo jooooooooooo, HIQ nuk po shkarravitna se nuk eshte puna per shkarravina por, KOPAAAAAAAA qe ky DREQ PLAKU nuk po na le vend kund, naj murre te gjitha femrat, qyyyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif

Ani Luana aniiiiiiiii se te vi une pas ores 24 e te tregoj nja dy tri fjale qe, belivallha dhe pasha Nanen n'dhe e shtifsha, nuk ka met ra n'mend per Baca e Axha, qyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif


Te pershendes Little Baci edhe Gjebrail

Gjebraili mos harro se kam Ramazan , eja ma mire dikun afer syfyrit se mas ores 05:00 ska me http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o070.gif


Ju pershendes Little Baci edhe Gjebrail :wink:
Heheheh, eeeeeeeeee moj Luana oj Luaneshe, shyqyr Zotit qe jemi large se ja vlene per Gjebrailin te behet Bajram, hahahahahahaha, bile bile, mos me ja prishe qefin Gjebres, edhe Zoti te do me shume, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Po HAJT se, pasi tu paska bo kompleks ramazani, e lem pas iftarit, edhe ashtu jame shume shume tolerante :P :P :lol: :lol:

Ooooooooooooo Bacoooooooooooooo, e bem kete Oden tende sallamadi ode, hahahahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ju pershendet TE GJITHEVE qe hyni ne kete Ode, Gjebra i shtremte, qysh po me quan BigBaci por, heheheh ta dini se nga dashnija me quan ashtu, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa

O Gjebra i shtremt, po Ti ishtremt je prana, e Ti po kujton se nga "dashnija" pot them i shtremt qy???

Hej Ti shtraman, mos mu perzi ne ket far Luaneshen time, sepse une e kam vleresua se ajo fort marakli ishte, pe din Ti per ēka e kam fjalen, sepse e pashe diku se kishte shkrua se posa ishte kthyer nga "Penis Party", e une boll kurreshtar u bera, e smujta mej ra n'fije kesaj gjuhes se kullerave se ēfar domethenja ka kjo fjale, por kam ndegjuar Gjebra se Ti pe dijshe mire ket far gjuhen e kullerave, e nashta ma sqaron pak "be njeri", sepse vdiqa krejte nga kurreshtja!!!

Hajt me t'mira njihere e mire u ndegjofshim!!!

Ju pershendete te gjitheve ,

BigBaci

Kercovari
26-10-05, 16:53
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Barbaroza
27-10-05, 13:59
Gjebraillllllllllll, jo ishalla...! :wink:


:evil:

:evil: :evil: :evil:

Barbaroza
27-10-05, 14:00
I nderuari BigBaci,ju le ketu nje pershendetje nga zemra duke ju uruar cdo te mire ty dhe familjes suaj.

Me rrespekt
Barbaroza

MEDALIM
30-10-05, 10:39
Mbasi ia fillova edhe une me shkep selame tash, pa e pershendet te madhin Big Bacin nuk mundem, I nerumi dhe shum i rrespeketumi Big Baci miku jem i vjeter vyrtial, pranoni pershendetjet e mija te sinqerta,
Ju deshiroj jete te lumetun ku do qe gjindeni, Gur Kepi !

BigBaci
30-10-05, 18:47
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

I nderuari Kercovari !

Kete tekst, (pothuaj i njejte) e lexova edhe diku tjeter, andaj e konsideroi se nuk ka fare te beje me mua, ashtu qe rri i qete, sepse une per Ty i nderuar, kam vetem fjale miradie, e assesi ndonje kritike, qofte ajo edhe me e vogla!

Je i pershendetur me shume respekt,

BigBaci

BigBaci
30-10-05, 18:51
I nderuari BigBaci,ju le ketu nje pershendetje nga zemra duke ju uruar cdo te mire ty dhe familjes suaj.

Me rrespekt
Barbaroza

Ne pershendetje dashamiresie nga nje mike e vjeter dhe shume simpatike, ka peshe te veēante per mua!!!!

Andaj me kenaqesi i pranoi pershendetjet, dhe me po aq kenaqesi te pershendes e nderuar Ty dhe familjen tende, te cilet jane "fajtor" per ngritjen e nje vajze me vyrtyte kaq te larta!

Me shume respekt,

BigBaci

BigBaci
30-10-05, 18:57
Mbasi ia fillova edhe une me shkep selame tash, pa e pershendet te madhin Big Bacin nuk mundem, I nerumi dhe shum i rrespeketumi Big Baci miku jem i vjeter vyrtial, pranoni pershendetjet e mija te sinqerta,
Ju deshiroj jete te lumetun ku do qe gjindeni, Gur Kepi !

Miku im i vjeter!

Jemi takuar shume shpesh ne boten e gjere virtuale, dhe ja qe pata kenaqesine te te takoje edhe ketu, edhe pse Ti ketu na qenke anetar shume i vjeter, por me postime te rralla!

Me vjen mire qe te takova ketu, me shprese se do te kemi ksajde shume me shpesh tash e tutje, sepse kemi nevoje per afishimet tuaja, te cilat jane helem e vrere per kuqaloshat e terbuar, para ngordhjes totale!

Me shume respekt,

BigBaci

Flaka_1
30-10-05, 19:15
Hi BigBaci
pershendetje te flakta te sinqerta e te fresketa,
si dhe gjithe te mirat per ty i nderuar !
Me dashuri flaka!

Gjebraili
31-10-05, 01:19
Jo jooooooooooo, HIQ nuk po shkarravitna se nuk eshte puna per shkarravina por, KOPAAAAAAAA qe ky DREQ PLAKU nuk po na le vend kund, naj murre te gjitha femrat, qyyyyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif

Ani Luana aniiiiiiiii se te vi une pas ores 24 e te tregoj nja dy tri fjale qe, belivallha dhe pasha Nanen n'dhe e shtifsha, nuk ka met ra n'mend per Baca e Axha, qyyyyyy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif


Te pershendes Little Baci edhe Gjebrail

Gjebraili mos harro se kam Ramazan , eja ma mire dikun afer syfyrit se mas ores 05:00 ska me http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o070.gif


Ju pershendes Little Baci edhe Gjebrail :wink:
Heheheh, eeeeeeeeee moj Luana oj Luaneshe, shyqyr Zotit qe jemi large se ja vlene per Gjebrailin te behet Bajram, hahahahahahaha, bile bile, mos me ja prishe qefin Gjebres, edhe Zoti te do me shume, hahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Po HAJT se, pasi tu paska bo kompleks ramazani, e lem pas iftarit, edhe ashtu jame shume shume tolerante :P :P :lol: :lol:

Ooooooooooooo Bacoooooooooooooo, e bem kete Oden tende sallamadi ode, hahahahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ju pershendet TE GJITHEVE qe hyni ne kete Ode, Gjebra i shtremte, qysh po me quan BigBaci por, heheheh ta dini se nga dashnija me quan ashtu, pasha Nanen n'dhe e shtifsha, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa

O Gjebra i shtremt, po Ti ishtremt je prana, e Ti po kujton se nga "dashnija" pot them i shtremt qy???

Hej Ti shtraman, mos mu perzi ne ket far Luaneshen time, sepse une e kam vleresua se ajo fort marakli ishte, pe din Ti per ēka e kam fjalen, sepse e pashe diku se kishte shkrua se posa ishte kthyer nga "Penis Party", e une boll kurreshtar u bera, e smujta mej ra n'fije kesaj gjuhes se kullerave se ēfar domethenja ka kjo fjale, por kam ndegjuar Gjebra se Ti pe dijshe mire ket far gjuhen e kullerave, e nashta ma sqaron pak "be njeri", sepse vdiqa krejte nga kurreshtja!!!

Hajt me t'mira njihere e mire u ndegjofshim!!!

Ju pershendete te gjitheve ,

BigBaciAhhhhhhh bre Bac, une kam mendue se edhe me hy llugave, ti do te me nxjerresh e pse tenton te me shtish llugave, tybe treqin tybe nuk e kam prite http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif

Pasi qe kame rrespekt te madhe, bile e perzier me dashuri shoqerore, po te pergjigjem por, heheheh, me bo e me sharrue, obligim kombetar ke me ma dhene nje ndihme e jo mem gjuajte si lexke http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Me ate fjalorin time, qe e konsulltoj, fjala "penis party" i perngjan asaj fjale se burrave: "po luajme KOQE", vetem se ketu nuk behet fjale per "topa" se nuk kam deshire nje fjale ta perserise shpesh, po per halet, medemek kan luajte me halete apo pak me lehte, nuk skuqem ta theme kete term te femijeve, edhe pse ketu nuk eshte loje e femijeve por e te medhenjeve, kan luajte me LUCA oooooooo Bacoooooooooo http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Te pershendes, kudo qe ndodhesh, shume i nderuari BigBaci dhe te deshiroj me shume kohe te lire se me KOPEEEEEEEEEEE, hahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa

Dilingjia
31-10-05, 01:52
ton ky granim qi t'paska pershnet BigBaci belivallha pom me shtin me gjelozue a? :lol: :lol: :lol:

BigBaci
03-11-05, 19:54
Hi BigBaci
pershendetje te flakta te sinqerta e te fresketa,
si dhe gjithe te mirat per ty i nderuar !
Me dashuri flaka!

Zemra flake e drite t'u befte e nderuar nga te mirat dhe nga realizimi i gjithe deshirave qe ke ne jete!

Me respekt,

BigBaci

BigBaci
03-11-05, 19:59
kan luajte me LUCA oooooooo Bacoooooooooo http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Te pershendes, kudo qe ndodhesh, shume i nderuari BigBaci dhe te deshiroj me shume kohe te lire se me KOPEEEEEEEEEEE, hahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa

Hahahahahahaahah, ooo origjinal je ti pasha musafin, origjinal dhe me "kaull" bile, veq kush ta ka inati (i dalte ithati!!!!)

Edhe une te deshiroi gjithe te mirat ne keto dite festive, e per me ardhe me shpesh, edhe vet po kam deshire, por s'po ma qet pasha mu, sepse "ma kan zene bishtin me dere" si duket?

Me shume respekt,

BigBaci

BigBaci
03-11-05, 20:04
ton ky granim qi t'paska pershnet BigBaci belivallha pom me shtin me gjelozue a? :lol: :lol: :lol:

Pse bre "Dilingji", a menove Ti qe Bacit s'ja konda grate e mira, edhe pse bajagi n'kohe aa??

Kalofsh mire o njeri keto dite festive, e kqyr bona far takimi te mire keto dite, sepse kam qillua bajagi si i lire me kohen, e sa per "letra" kollaj ja bojme asaj pune?!!!

Me nderime,

BigBaci

Murgesha
04-11-05, 11:50
Baca I Madhė!

Sikur tė mundja tė tė jepja njė pjesė tė kohės time, qė tė tė kemi mė shpesh nė mesin tonė do tė ishte kėnaqėsi e papėrshkrueshme pėr mua..

Por nė pamundėsi qė ta jap kėtė dhuratė tė dėshiroj vetėm tė mira nė jetėn tuaj, dhe tė tė kemi sa mė shpesh kėtu aq sa ju keni kohė dhe mundėsi.

Me rrespekt Murgesha!

Gjebraili
04-11-05, 14:00
O Bacoooooooo, nuk di a ke mund ta agjerosh kete Ramazan por, kete e di pa me tregua, Bajramin e ke ne qejf, hahahahahahaha, andaj

Ta uroj festen e Bajramit duke te deshiruar qe paqa dhe lumturia te jene me ty, familjen tende dhe me ata qe i do dhe te duan :lol:

BigBaci
04-11-05, 22:25
Baca I Madhė!

Sikur tė mundja tė tė jepja njė pjesė tė kohės time, qė tė tė kemi mė shpesh nė mesin tonė do tė ishte kėnaqėsi e papėrshkrueshme pėr mua..

Por nė pamundėsi qė ta jap kėtė dhuratė tė dėshiroj vetėm tė mira nė jetėn tuaj, dhe tė tė kemi sa mė shpesh kėtu aq sa ju keni kohė dhe mundėsi.

Me rrespekt Murgesha!

Mikja ime e vjeter !

Jane keto fjalet tuaja te ėmbla, te cilat aq shume me obligojne, por duhet ta dijshe se vertete per momentin jam shume i zėnė me pune, perndryshe me mungoni shume, shume, dhe ate nje numer i madh miqesh qe fitova ne keto web faqet shqiptare, por te shpresojme se dot vine dite me te mira, dhe perseri te kaloj me shume kohe ne mesin tuaj!

Te pershendes e nderuara mike, Ty dhe krejte familjen tende, te cilet i konsideroi sikur te ju kishna me te afermit e mij!!!!

Me shume respekt,

BigBaci

Xuki
04-11-05, 22:28
Pėrshėndetje i nderuari BigBaci!

Me fat Bajrami dhe gjitha tė mirat pėr tė ardhmėn.

Kalofsh majr!


Xuki

BigBaci
04-11-05, 22:31
O Bacoooooooo, nuk di a ke mund ta agjerosh kete Ramazan por, kete e di pa me tregua, Bajramin e ke ne qejf, hahahahahahaha, andaj

Ta uroj festen e Bajramit duke te deshiruar qe paqa dhe lumturia te jene me ty, familjen tende dhe me ata qe i do dhe te duan :lol:

Qy, qy Ramazanin thote ky, po ēfar Ramazanit allahile, edhe ashtu jam zaif prej shnete e Ti po don mem kurtalise sa ma shpejte pom duket?

Pse ore vlla, a aq shume pot beje konkurrence me keto bukuroshet tona, a ēfar zavalit ke o njeri?

E sa i perket urimeve per Bajram, tu rrite nera jarabi allah, e ishalla edhe Ti na pret edhe shume Bajrama ne harmoni familjare, e ishalla na vjen ma shpesh edhe Ti ksajde, sepse vertete te kemi per hasret, nje Gjebrail ma, e ishalla nuk bohen ma shume, sepse boll po na del edhe Ti, qy njihere!

Hajt me t'mira,

BigBaci

Barbaroza
04-11-05, 22:31
I nderuari BigBaci,ju le ketu nje pershendetje nga zemra duke ju uruar cdo te mire ty dhe familjes suaj.

Me rrespekt
Barbaroza

Ne pershendetje dashamiresie nga nje mike e vjeter dhe shume simpatike, ka peshe te veēante per mua!!!!

Andaj me kenaqesi i pranoi pershendetjet, dhe me po aq kenaqesi te pershendes e nderuar Ty dhe familjen tende, te cilet jane "fajtor" per ngritjen e nje vajze me vyrtyte kaq te larta!

Me shume respekt,

BigBaci

I nderuari BigBaci,te falenderoj per keto fjale te bukura te cilat me bejne te mendoj se njerezit sikur ju,jane te rralle dhe me rendesi te veqante sikur guret e ēmuar,jam bindur per kete gje!!
Te pershendes edhe njehere me nje pershendetje taze pasi e shoh se jeni online! :)

BigBaci
04-11-05, 23:05
Pėrshėndetje i nderuari BigBaci!

Me fat Bajrami dhe gjitha tė mirat pėr tė ardhmėn.

Kalofsh majr!


Xuki

O fat e t'mire paq ore i bekuar, po ku na ke hupe qe sa kohe edhe Ti?

Edhe une ta uroi Bajramin me gjithe familjen e ngushte dhe te gjere, me shprese se dot ia kaloni sa me bukur keto dite festive!

Me shume respekt,

BigBaci

BigBaci
04-11-05, 23:09
I nderuari BigBaci,ju le ketu nje pershendetje nga zemra duke ju uruar cdo te mire ty dhe familjes suaj.

Me rrespekt
Barbaroza

Ne pershendetje dashamiresie nga nje mike e vjeter dhe shume simpatike, ka peshe te veēante per mua!!!!

Andaj me kenaqesi i pranoi pershendetjet, dhe me po aq kenaqesi te pershendes e nderuar Ty dhe familjen tende, te cilet jane "fajtor" per ngritjen e nje vajze me vyrtyte kaq te larta!

Me shume respekt,

BigBaci

I nderuari BigBaci,te falenderoj per keto fjale te bukura te cilat me bejne te mendoj se njerezit sikur ju,jane te rralle dhe me rendesi te veqante sikur guret e ēmuar,jam bindur per kete gje!!
Te pershendes edhe njehere me nje pershendetje taze pasi e shoh se jeni online! :)

E ndeuar dhe shume e ēmuara BARBAROZA,

Pershendetjet tuaja edhe po te ishin "bajate" (te kahershme), per mua kane vlere te madhe, andaj me kenaqesine me te madhe i pranoi pershendetjet tuaja, ku njeherit edhe une te pershendes dhe te uroi gjithe te mirat per keto dite feste!!!

Me respekt te veēante,

BigBaci

Dilingjia
04-11-05, 23:27
ton ky granim qi t'paska pershnet BigBaci belivallha pom me shtin me gjelozue a? :lol: :lol: :lol:

Pse bre "Dilingji", a menove Ti qe Bacit s'ja konda grate e mira, edhe pse bajagi n'kohe aa??

Kalofsh mire o njeri keto dite festive, e kqyr bona far takimi te mire keto dite, sepse kam qillua bajagi si i lire me kohen, e sa per "letra" kollaj ja bojme asaj pune?!!!

Me nderime,

BigBaci

Jo per ata s'kam dyshue bre bac asnji trohe a? Se te kom diktue qi ju sillshe ngat edhe Adelines tuj knue hahhahahhaah
Ani de se edhe une jam sallamdi qashtu valla :lol:

vushtrria
13-11-05, 14:28
big-baci nje pershendetje nga vushtrriu,lumturia,paqja,shendeti gjithmon qofshin me juve :lol:

Diana007
24-11-05, 10:02
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Xuki
24-11-05, 22:20
Njė pėrshėndetje tė madhe pėr Ty i nderuari BigBaci.


Tungiiiii

Xuki

Dani3
25-11-05, 19:21
BigBaci i ndeuar ju pėrshėndes dhe ju uroj gjith tė mirat kudo qe jeni.

BigBaci
27-11-05, 09:21
Dilingjia, Vushtrria, Diana007, Xuki dhe Dani3, edhe une ju pershendes nga zemra dhe ju falenderoi shume, pasi qe nuk po me harroni, edhe pse une rralle po kam mundesi te jeme ne mesin tuaj!

Megjithate, respektin dhe kujtimet i kam gjithmone me juve!

E kalofshit nje vikend te bukur dhe Urime festen e Flamurit, ju deshiron:

BigBaci[/b]

AXHA
27-11-05, 10:21
Shum selam pej mejen shum i neruemi Baci i Madh.
Aniiii po a je a si je aaaaaaaaa,po qysh tkam pash tlumin allah qi tka jaratis,qysh ma kie shneten,familen e shoqnin.
Jes me uzdaj qi jeni krejt shnosh e rahat e ishalla nihmi e shihmi veq per smieri.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi oooooooo shum i neruemi Bac.

BigBaci
27-11-05, 10:49
Shum selam pej mejen shum i neruemi Baci i Madh.
Aniiii po a je a si je aaaaaaaaa,po qysh tkam pash tlumin allah qi tka jaratis,qysh ma kie shneten,familen e shoqnin.
Jes me uzdaj qi jeni krejt shnosh e rahat e ishalla nihmi e shihmi veq per smieri.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi oooooooo shum i neruemi Bac.

Ooooo shume selame e t'mira paq ooooooo i neruemi Axha jone i Madh!!!

Paj vallahi mire jemi njihere, e ishalla bohet edhe ma mire per kete popull te shume vuajtur, e ishalla kesaj radhe po don Zoti e po bohet mire edhe per neve!!!

E kalofshit nje vikend te mire me gjithe familjen tuaj te dashur dhe te respektuar!!!

Me respekt si gjithmone,

BigBaci

MEDALIM
28-11-05, 08:12
[quote=AXHA]Shum selam pej mejen shum i neruemi Baci i Madh.
Aniiii po a je a si je aaaaaaaaa,po qysh tkam pash tlumin allah qi tka jaratis,qysh ma kie shneten,familen e shoqnin.
Jes me uzdaj qi jeni krejt shnosh e rahat e ishalla nihmi e shihmi veq per smieri.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi oooooooo shum i neruemi Bac.

Ooooo shume selame e t'mira paq ooooooo i neruemi Axha jone i Madh!!!

Paj vallahi mire jemi njihere, e ishalla bohet edhe ma mire per kete popull te shume vuajtur, e ishalla kesaj radhe po don Zoti e po bohet mire edhe per neve!!!

E kalofshit nje vikend te mire me gjithe familjen tuaj te dashur dhe te respektuar!!!

Me respekt si gjithmone,

BigBaci


I nerumi dhe shum i rrespeketumi BIG BACI madh, me te njetat fjale e deshire qe ju keni drejtu te nerumit AXHES, edhe une ju pershendes juve i nderuar dhe ju deshiroj cdo te mire ne jeten tuaj, gezuar dita e Flamurit kombetar 28 nentori, dhashet Zoti madh viti qe vjen te na gjej me nji KOSOVE te pamevareme dhe festofeshim sebashku ne te aredhemen,
Me rrespeket te veqant per Big Bacin,

MEDALIM !

AXHA
02-12-05, 08:49
[quote=AXHA]Shum selam pej mejen shum i neruemi Baci i Madh.
Aniiii po a je a si je aaaaaaaaa,po qysh tkam pash tlumin allah qi tka jaratis,qysh ma kie shneten,familen e shoqnin.
Jes me uzdaj qi jeni krejt shnosh e rahat e ishalla nihmi e shihmi veq per smieri.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi oooooooo shum i neruemi Bac.

Ooooo shume selame e t'mira paq ooooooo i neruemi Axha jone i Madh!!!

Paj vallahi mire jemi njihere, e ishalla bohet edhe ma mire per kete popull te shume vuajtur, e ishalla kesaj radhe po don Zoti e po bohet mire edhe per neve!!!

E kalofshit nje vikend te mire me gjithe familjen tuaj te dashur dhe te respektuar!!!

Me respekt si gjithmone,

BigBaci


I nerumi dhe shum i rrespeketumi BIG BACI madh, me te njetat fjale e deshire qe ju keni drejtu te nerumit AXHES, edhe une ju pershendes juve i nderuar dhe ju deshiroj cdo te mire ne jeten tuaj, gezuar dita e Flamurit kombetar 28 nentori, dhashet Zoti madh viti qe vjen te na gjej me nji KOSOVE te pamevareme dhe festofeshim sebashku ne te aredhemen,
Me rrespeket te veqant per Big Bacin,

MEDALIM !
-------------------------------------------------------------------------------------
Shum selam edhe pej meje shum i neruemi Baci i Madh.
Qefin me ke marue qi tek jeni shnosh e mier e ishalla veq mier niej per ju e per familen e juej jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi ooooooooo Bac.
Shum selam pej AXHE krejtve atyne dashamireve edhe dashamirve qi e pata igballin mej pa e meu nie me ta.
Shum selam edhe juve shum i neruemi Medalim

Vigani
25-12-05, 18:01
BACIT nje pershendetje t'forte dhe sinqerte kudo qe eshte...
Viti 2006 qofte vit i mbare per te dhe familjen e tij...

GEZOFT...

progoni
26-12-05, 04:49
GEZUAR 2006

me gjithe

TE MIRAT E JETES

per TY dhe familjen TUAJ

MEDALIM
27-12-05, 07:42
I nerumi Big Baci madh, qofeshi i gezua tan jeten tuaj, dhe viti 2006
per ju dhe familjen tuaj qofet i begateshem dhe me pelot miresi,
ju pershendes me rrespeket per ju i nderuari Big Baci ,

MEDALIM !

Barbaroza
27-12-05, 13:58
I nderuari BigBaci,prano urimet e mia me te sinqerta per juve dhe familjen tuaj me rastin e Vitit te Ri 2006.Gezuar!!

http://www.susannasloft.com/vcards/newyears11.jpg

Xuki
27-12-05, 21:03
Pėrshėndetje i nderuari Big Baci!


Tė uroj gjitha t'mirat pėr vitin e ri.


Tungiiii


Xuki

Diana007
28-12-05, 13:39
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

BigBaci
28-12-05, 23:11
Miqt e mij te nderuar :Medalim, Axha, Vigani, Progoni, Barbaroza, Xuki dhe Diana007, ndihem krenar dhe i privilegjuar kur kam nderin qe t'me pershendesin njerez te mrekullueshem siē jeni ju te nderuar, dhe shume te tjere qe nuk i permenda kesaj radhe, por e dine te gjithe ata, sikur edhe ju qe e dini se per mua jeni nje vlere e jashtzakonshme, dhe ishte kenaqesi qe shumicen prej jush e pata nderin te ju njoftoi "live"!

Dhashte Zoti e te kemi takime te tilla edhe ne te ardhmen!

Meqe jemi ne prag te Vitit te Ri 2006, me lejoni qe te ju shprehe deshirat e mia me te sinqerta per juve dhe familjet tuaja, duke deshiruar njkohesisht qe vitin e ardheshem ta presim ne Kosoven tone te Pavarur, te nenshkruar nga i madhi yne, zoti Ibrahim Rugova, dhe dhashte Zoti qe ky njeri i Madh, ta munde edhe semundjen e keqe, mu ashtu siē diti t'i munde edhe armiqet me te medhenje te Shqiptarise!!!!

Edhe nje here GEZUAR VITI I RI 2006!!!!!

Me shume respekt,

BigBaci

Zana_ch
29-12-05, 14:07
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Luana
29-12-05, 15:07
Urime Vitin e Ri 2006 ....


http://www.dgreetings.com/newimages/newyear/2005/newyear-invitation4.jpg

Gjumashja
29-12-05, 15:33
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Dilingjia
29-12-05, 15:37
Big Baci,
Bac Urime 2006

AXHA
29-12-05, 15:45
Shum selam pej meje shum i neruemi Baci i Madh.
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.

vjeshta
29-12-05, 18:01
**************Urime Baci viti 2006****************


Ju uroj qe ky vite te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.


Vjeshta

Gjebraili
29-12-05, 18:43
Me shumė fatė e shumė gėzime
Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Me rrespekt, Gjebraili

Murgesha
29-12-05, 18:44
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

DEA
29-12-05, 23:29
Shendet, Lumturi dhe shume suksese per vitin qe vjen te uron DEA
http://www.pohl-projekt.de/hgb/weihnachten/wn_004_640x480b.jpg

M_u_k_i
30-12-05, 03:38
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_URIME VITI I RI 2006_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Dani3
30-12-05, 12:06
BagBaci urimet mė tė sinqerta pė vitin 2006 juve dhe gjith tė afermive tuaj.

Kercovari
30-12-05, 16:57
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gifPer jete e mote!
Kercovari

doGzona
31-12-05, 06:55
I nderuar,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 11:38
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Arbėri
31-12-05, 12:34
BigBaci i nderuar, miku ime i madhe,

G e z u a r viti i Ri 2006
Paqja, shendeti, lumturia qofshin me ju

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Arbėri

BigBaci
08-01-06, 23:34
Miqt e mije te nderuar, motra dhe vllezer: Zana_ch, Luana, Gjumashja, Dilingjia, Axha, Vjeshta, Gjebraili, Murgesha, DEA, M_U_K_I, Dani3, Kercovari, doGzona, Tushja, Arbėri, dhe te tjerė, ju falenderoi nga zemra per urimet e Vitit tė Ri 2006, e me lejoni qe keshtu tė gjitheve te ju shprehi edhe juve gjithe te mirat ne vitin qe posa kemi hyre, sepse urimet jane te njejta, e poashtu edhe deshirat pak a shume jane identike, andaj dhashte Zoti qe te ne plotesohen te gjitheve te gjitha deshirat, kuptohet e kam fjalen per deshirat qe na preokupojne te gjitheve si Shqiptar (perjashtuar shqipfolesit), andaj, edhe pse me pak vonese, ju uroi edhe nje here gjithe te mirat, e dhashte i madhi Zot qe ky vite tė kurorėzohet me Pavaresine e Kosoves, dhe me sherimin e plote te Presidentit Rugova, e te tjerat vine me emer te Zotit dale ngadale!!!!!

Ju uron me zemer, i juaji gjithmone,

BigBaci

Barbaroza
14-01-06, 19:51
Bacooooooo,duku,duku me shpesh k'sajde :lol:
Te pershendes dhe te uroj cdo te mire kudoqofsh!

BigBaci
17-01-06, 17:13
Bacooooooo,duku,duku me shpesh k'sajde :lol:
Te pershendes dhe te uroj cdo te mire kudoqofsh!

Ooooj Barbarozė, paj vallahi kush ma shume se Ti nuk me obligon me ardhe ma shpesh ksajde, por me ka zene pleqnija oj e uruar, he domlla i rafte edhe ksaj pleqnije!!!

Te pershendes shume, shume,

BigBaci

NDRECA
17-01-06, 20:16
I nderuari BigBaci,

Te pershendes perzemersisht dhe te perqafoj vllezerisht nga larg, larg diku ne bote. Kahere skemi komunikuar sebashku por ja qe u takuam perseri. Me erdhi mire qe u takuam dhe mu ketu ne Oden Dardane ku plot vasha e djelmosha shkruajn e mendojne shqip.

I PERSHENDES TE GJITEH E JUVE POSAQERISHT.

Me rrespekt Ndreca.

BigBaci
18-01-06, 21:42
I nderuari BigBaci,

Te pershendes perzemersisht dhe te perqafoj vllezerisht nga larg, larg diku ne bote. Kahere skemi komunikuar sebashku por ja qe u takuam perseri. Me erdhi mire qe u takuam dhe mu ketu ne Oden Dardane ku plot vasha e djelmosha shkruajn e mendojne shqip.

I PERSHENDES TE GJITEH E JUVE POSAQERISHT.

Me rrespekt Ndreca.

Edhe une te pershendes i nderuar Ndreca, sepse po duket se njifemi nga diku, por ē'ti bejsh kur kjo bota virtuale eshte si nje oqean i madh!

Ia kalofsh mire edhe Ti i nderuar, kudo qofsh e jetofsh!

Me respekt,

BigBaci

Gjebraili
20-01-06, 13:44
Miqt e mije te nderuar, motra dhe vllezer: Zana_ch, Luana, Gjumashja, Dilingjia, Axha, Vjeshta, Gjebraili, Murgesha, DEA, M_U_K_I, Dani3, Kercovari, doGzona, Tushja, Arbėri, dhe te tjerė, ju falenderoi nga zemra per urimet e Vitit tė Ri 2006, e me lejoni qe keshtu tė gjitheve te ju shprehi edhe juve gjithe te mirat ne vitin qe posa kemi hyre, sepse urimet jane te njejta, e poashtu edhe deshirat pak a shume jane identike, andaj dhashte Zoti qe te ne plotesohen te gjitheve te gjitha deshirat, kuptohet e kam fjalen per deshirat qe na preokupojne te gjitheve si Shqiptar (perjashtuar shqipfolesit), andaj, edhe pse me pak vonese, ju uroi edhe nje here gjithe te mirat, e dhashte i madhi Zot qe ky vite tė kurorėzohet me Pavaresine e Kosoves, dhe me sherimin e plote te Presidentit Rugova, e te tjerat vine me emer te Zotit dale ngadale!!!!!

Ju uron me zemer, i juaji gjithmone,

BigBaciAh bre BigBaci, dashta te theme diqka por nuk po mundem breeeeeeeeee http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif
Po me duket si ne polygami http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Ndana pak oooooooo i nderuari BigBaci, ta marresha te keqen http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Gjebraili
20-01-06, 13:45
Miqt e mije te nderuar, motra dhe vllezer: Zana_ch, Luana, Gjumashja, Dilingjia, Axha, Vjeshta, Gjebraili, Murgesha, DEA, M_U_K_I, Dani3, Kercovari, doGzona, Tushja, Arbėri, dhe te tjerė, ju falenderoi nga zemra per urimet e Vitit tė Ri 2006, e me lejoni qe keshtu tė gjitheve te ju shprehi edhe juve gjithe te mirat ne vitin qe posa kemi hyre, sepse urimet jane te njejta, e poashtu edhe deshirat pak a shume jane identike, andaj dhashte Zoti qe te ne plotesohen te gjitheve te gjitha deshirat, kuptohet e kam fjalen per deshirat qe na preokupojne te gjitheve si Shqiptar (perjashtuar shqipfolesit), andaj, edhe pse me pak vonese, ju uroi edhe nje here gjithe te mirat, e dhashte i madhi Zot qe ky vite tė kurorėzohet me Pavaresine e Kosoves, dhe me sherimin e plote te Presidentit Rugova, e te tjerat vine me emer te Zotit dale ngadale!!!!!

Ju uron me zemer, i juaji gjithmone,

BigBaciAh bre BigBaci, dashta te thene diqka por nuk po mundem breeeeeeeeee http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif
Po me duket si ne polygami http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Ndana pak oooooooo i nderuari BigBaci, ta marresha te keqen http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

BigBaci
20-01-06, 21:52
Miqt e mije te nderuar, motra dhe vllezer: Zana_ch, Luana, Gjumashja, Dilingjia, Axha, Vjeshta, Gjebraili, Murgesha, DEA, M_U_K_I, Dani3, Kercovari, doGzona, Tushja, Arbėri, dhe te tjerė, ju falenderoi nga zemra per urimet e Vitit tė Ri 2006, e me lejoni qe keshtu tė gjitheve te ju shprehi edhe juve gjithe te mirat ne vitin qe posa kemi hyre, sepse urimet jane te njejta, e poashtu edhe deshirat pak a shume jane identike, andaj dhashte Zoti qe te ne plotesohen te gjitheve te gjitha deshirat, kuptohet e kam fjalen per deshirat qe na preokupojne te gjitheve si Shqiptar (perjashtuar shqipfolesit), andaj, edhe pse me pak vonese, ju uroi edhe nje here gjithe te mirat, e dhashte i madhi Zot qe ky vite tė kurorėzohet me Pavaresine e Kosoves, dhe me sherimin e plote te Presidentit Rugova, e te tjerat vine me emer te Zotit dale ngadale!!!!!

Ju uron me zemer, i juaji gjithmone,

BigBaciAh bre BigBaci, dashta te thene diqka por nuk po mundem breeeeeeeeee http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif
Po me duket si ne polygami http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Ndana pak oooooooo i nderuari BigBaci, ta marresha te keqen http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Jo ore Gjebra, hiq s'po ju ndaj, sepse ju kam miq te gjitheve, por edhe kam ndegjuar se ne grup nuk eshte fort keq, jo....hahahaha Gjebra i shtremt, prap me shtine me rreshqite, por lehte e ke me mua, pasi qe une tash jam plake, e s'pom ma rroke rradakja bash mire, por nejse, nejse, se plakesh edhe ti ishalla, e bojne thmija hajgare me ty pastaj!!!!!

Tung e me t'mira deri heren tjeter!

BigBaci

Gjebraili
20-01-06, 23:22
Miqt e mije te nderuar, motra dhe vllezer: Zana_ch, Luana, Gjumashja, Dilingjia, Axha, Vjeshta, Gjebraili, Murgesha, DEA, M_U_K_I, Dani3, Kercovari, doGzona, Tushja, Arbėri, dhe te tjerė, ju falenderoi nga zemra per urimet e Vitit tė Ri 2006, e me lejoni qe keshtu tė gjitheve te ju shprehi edhe juve gjithe te mirat ne vitin qe posa kemi hyre, sepse urimet jane te njejta, e poashtu edhe deshirat pak a shume jane identike, andaj dhashte Zoti qe te ne plotesohen te gjitheve te gjitha deshirat, kuptohet e kam fjalen per deshirat qe na preokupojne te gjitheve si Shqiptar (perjashtuar shqipfolesit), andaj, edhe pse me pak vonese, ju uroi edhe nje here gjithe te mirat, e dhashte i madhi Zot qe ky vite tė kurorėzohet me Pavaresine e Kosoves, dhe me sherimin e plote te Presidentit Rugova, e te tjerat vine me emer te Zotit dale ngadale!!!!!

Ju uron me zemer, i juaji gjithmone,

BigBaciAh bre BigBaci, dashta te thene diqka por nuk po mundem breeeeeeeeee http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif
Po me duket si ne polygami http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Ndana pak oooooooo i nderuari BigBaci, ta marresha te keqen http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Jo ore Gjebra, hiq s'po ju ndaj, sepse ju kam miq te gjitheve, por edhe kam ndegjuar se ne grup nuk eshte fort keq, jo....hahahaha Gjebra i shtremt, prap me shtine me rreshqite, por lehte e ke me mua, pasi qe une tash jam plake, e s'pom ma rroke rradakja bash mire, por nejse, nejse, se plakesh edhe ti ishalla, e bojne thmija hajgare me ty pastaj!!!!!

Tung e me t'mira deri heren tjeter!

BigBaci
Shife shife melaqen "plake", kishe nuk pi di e kishe po i rreshqet, ops. po rreshqet, phaaaaaaaa, e kendej medemek "paska" ndegjue se ne grup nuk eshte fort keq, phaaaaaaaaaaa, dreq o puneeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajt Bace se te ze te Dielen, kysmet Zotit, e ta tregoj une grupin tye hoooooo, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Urata
22-01-06, 04:22
Baci jem i shtrejte prano ngushellimet e mia me rastin e humbjes fizike te Presidentit te pare legjitim te Kosoves Dr. Ibrahim Rugoves...!

Te jem te bashkuar/rezistues si ēdo here!

Barbaroza
22-01-06, 13:49
Baci,prano ngushellimet e mia per presidentin tone qe veq ndarja fizike e largoi prej nesh.Vepra madheshtore e tij,do jehoje gjithmone ne zemrat tona si udherrefim per brezat e ardhshem...!!

Gentiani
22-01-06, 20:18
Aty thonin ku ėshtė gėzimi gjindet edhe pikėllimi, e aty ku ėshtė urimi gjindet edhe ngushėllimi!

Nė kėtė Janar tė ftohėt, kur tė gjithė prisnim tė fillonim me ėndėrrat dhe planifikimin e sukseseve pėr kėtė Vit, na e zbehu fillimin, por na duhet tė pėrballemi edhe me mbarimin.

Po kėsaj here kėshtu e deshti fati dhe nė vend tė urimit ndajmė ngushėllimin pėr ndarjen nga ne e Personalitetit tė ēmuar Presidentit Dr Ibrahim Rugova.

Tė kujtojmė dhe tė mburremi me Veprėn dhe Jetėn e tij dhe qė patėm fatin tė bashkėjetojmė nė kėtė etapė historike me tė, nė gjithė udhėtimin e historisė qė e pati ky Komb!

I qoftė i lehtė dheu dardan i Kosovės!

Gjebraili
23-01-06, 01:26
BigBaci i nderuar, miku ime i Madhe,

E di se keto jane momentet nder me te veshtirat, me te rendat, ne jeten tuaj, andaj prano ngushellimet e mija, me te sinqerta, me rastin e vdekjes se Presidentit tone, BABAIT tone, te Madhit Ibrahim Rugova.

Zoti qofte me ne, ne keto momente mjafte te veshtira!

Zana_ch
25-01-06, 15:24
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:35
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

BigBaci
26-01-06, 21:52
Ahhhhh, miqt e mije te nderuar, motra dhe vllezer: Urata, Gentiani,Barabaroza, Zana_ch, Gjebraili, Freskia...dhe shume te tjere eshte pak sa ngushlluese pas pjesemarrjes ne varrimin e Presidentit tone te Madh, Dr Ibrahim Rugova, kur njeriu ndihet se nuk eshte i vetmuar ne kete bote, por eshte i rrethuar me miq dhe dashamire siq jeni ju te nderuar, perndryshe, zemra dot pelcite ne ato qaste kur dheu i zi mbulonte nje kolos, nje strateg, nje njeri te urte dhe humanist, nje njeri me kulture dhe edukate...ku ne ato momente, edhe pse mundohesha te behem i forte, sikur nuk ia delja dot te permbahem, por kur shifja se sa burra te medhenje leshonin lot rreke, atehere edhe une nuk ndihesha aq i lig, por ne asnje menyre nuk deshiroja te pranoja lamtumiren e fundit me ate njeri, sepse kishna ndjenjen se nuk po mbetet askush pas tij ne kete bote?

Pra, vllezer e motra, e shof se kemi aresye te vazhdojme jeten, sepse AI kolos na obligoi dhe na trasoi rrugen, te cilen neve duhet pa tjeter ta vazhdojme, sepse mbresedhenese ishin takimet dhe perqafimet qe pata me njerez nga pothuajse te gjitha kontinentet, e me se shumti pata rastin te takohem me njerez nga Amerika e larget, te cilet na jepshin aq shume gajret, aq shume kurajo, sa qe per nje qast edhe "harronim" se kishim mort, dite zie, por me shprese se dot vine dite te mira per neve, sepse per nje te ardhme te tille, u angazhua tere jeten edhe Presidenti yne i Madh, Dr Ibrahim Rugova, ndjese paste shpirti i Tij!!!!!!

Ishalla herave tjera takohemi per te mire miqt e mij te nderuar, e per neser kysmet, ju kam premtuar nga nje kafe ngushllimi te nderuarve Axha, Gjebraili, Xuki, e ndoshta dot del edhe ndoj tjeter?

Edhe nje here, u takofshim per te mire,

BigBaci

Xuki
31-01-06, 23:22
Shumė i nderuari BigBaci...prano ngushllimet e mija mė tė sinqerta pėr presidentin tonė tė dashur Dr. Ibrahim Rugova.

Shfrytzoj rastin t'iu falenderoj pėr kafe dhe darkė ngushllimi.

U pafshim pėr sė miri i nderuar!


Pėrshėndetje nga zvicėra!

Xuki

BigBaci
02-02-06, 19:40
Shumė i nderuari BigBaci...prano ngushllimet e mija mė tė sinqerta pėr presidentin tonė tė dashur Dr. Ibrahim Rugova.

Shfrytzoj rastin t'iu falenderoj pėr kafe dhe darkė ngushllimi.

U pafshim pėr sė miri i nderuar!


Pėrshėndetje nga zvicėra!

Xuki

Xuki i nderuar !

Te falenderoi shume per ngushllimet, dhe me duhet te pranoi se ishte kenaqesi te takohesha me juve: (Xuki, Axha, Gjebraili, Horizonti), edhe pse ishte nje atmosfere zie, per shkak te vdekjes se Presidentit Rugova!

Ishalla herave tjera takohemi per raste gezimi!!!!

Me shume respekt,

BigBaci

progoni
02-02-06, 20:43
Me rastin e ndarjes nga kjo botė e Presidentit Dr.Ibrahi Rugova ,
ju shprehu ngushllimet e mia me te sinqerta.

E paqi te lehte dhimbjen.

ATIJ i qoft i leht dheu dardan qe aqe shume e dheshi.Progoni

BigBaci
03-02-06, 20:38
Me rastin e ndarjes nga kjo botė e Presidentit Dr.Ibrahi Rugova ,
ju shprehu ngushllimet e mia me te sinqerta.

E paqi te lehte dhimbjen.

ATIJ i qoft i leht dheu dardan qe aqe shume e deshi.Progoni

I nderuar Progon!

Te falenderoi nga zemra per ngushllimet, dhe njeherit edhe une ju shprehi ngushllime, dhe dhashte Zoti qe pasardhesit e Tij Presidentit Rugova), te mos ia ēojne mundin dam!!!!

I ngushllo te lutem te gjithe Ata qe i njof dhe me njofin!

Me shumme respekt,

BigBaci

Greta
04-02-06, 15:21
Pershendetje dhe ngushellime njekohesishte...
Greta

BigBaci
05-02-06, 15:18
Pershendetje dhe ngushellime njekohesishte...
Greta

Falemnderit Greta, edhe une te pershendes dhe te shprehi ngushllime njekohesisht!

AXHA
11-02-06, 15:39
Shum selam edhe pej AXHE shum i neruemi Baci i Madh.
Mas pari gajret per mat madhin e kosovs e ishalla kta qi jan met ju prihet e mara siq ju pat pri mat madhit tkosovs.
E dyta jau di shum per falemineres qi pat vakt me na prit me shum tneruemit tjer saka pak me hjek merzi e meu pa.
Ishalla tjeter here nihmi edhe shihmi veq per smieri se ksi hovi sna ra shum me nejt e meu pa.
Shum selam shum tneruemve Gjebrail,Horizonti edhe Xuki.

Urata
15-02-06, 19:34
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo BACOOOOOOOOOOOOOOOOO...
po ku na mbete bre Bace...?
Po m'duket je kah u frigohesh grave te forumit dardania.de ...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...
del, del e mos u frigo...
ēka do qe flasim e veprojme per vete e kem...!!!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. ..

t'pershendes shume Bacė, po Bacė qysh t'njoh e respektoj une vetem!

BigBaci
15-02-06, 20:12
Shum selam edhe pej AXHE shum i neruemi Baci i Madh.
Mas pari gajret per mat madhin e kosovs e ishalla kta qi jan met ju prihet e mara siq ju pat pri mat madhit tkosovs.
E dyta jau di shum per falemineres qi pat vakt me na prit me shum tneruemit tjer saka pak me hjek merzi e meu pa.
Ishalla tjeter here nihmi edhe shihmi veq per smieri se ksi hovi sna ra shum me nejt e meu pa.
Shum selam shum tneruemve Gjebrail,Horizonti edhe Xuki.Shume i nderuari Axha i kesaj ode!

Ngushllimi yt Axhe dhe dashamireve te Shqiptarise, sado pak ma zbusin dhembjen qe kam ndie dhe ndiej akoma per vdekjen e njeriut me te madh Shqiptar, mund te them te te gjitha kohrave!

Edhe une Axhe kam deshire qe herave tjera te takohemi per gezime, sepse pikllime kemi pase mjaft, andaj te shpresojme te Zoti, se ka ardhe koha qe edhe neve te na nxeje pakez dielli, sepse nuk i kemi linde Zotit me zor ishalla!!!!

Edhe une te pershendes Axhe ty personalisht, duke te deshiruar shendete te plote, e poashtu i pershendes edhe ata qe na shoqeruan ate nate te zymte (nga dhembja e thelle per vdekjen e Presidentit Rugova), por njeherit mendoi se duhet te jemi krenar qe e patem, dhe te bejme te pamunduren qe rrugen e tij ta vazhdojme deri ne vdekje!

Me respekt, te thelle,

BigBaci

BigBaci
15-02-06, 20:27
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo BACOOOOOOOOOOOOOOOOO...
po ku na mbete bre Bace...?
Po m'duket je kah u frigohesh grave te forumit dardania.de ...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...
del, del e mos u frigo...
ēka do qe flasim e veprojme per vete e kem...!!!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. ..

t'pershendes shume Bacė, po Bacė qysh t'njoh e respektoj une vetem!

Ahhhh Urata e nderuar, sa kishna pase deshire qe te vije ma shpesh ketu pari e te qmallem me juve dashamiret e mij, sepse ju jeni ilaqi i shpirtit tim, por ja qe (fatkeqesisht) e kam humbur edhe vullnetin me ka krejte, por ishalla e bene Zoti mire, e dot na kthehet edhe vullneti, e deshira per jete, sepse pas vdekjes se Presidentit tone te madh, me besoni se akoma nuk po munde te sherohem, sepse po kam ndjenjen se nuk ka mbete askush me vlere pas tij, por te shpresojme se AI njeri i madh, ka lene edhe pasardhes te vertete, te cilet do te dine me vazhdua rrugen e tij, sepse mundi i tij shume vjeqar, nuk dot guxonte te shkoi huq, as qe ka guxim kush te beje nje gje te tille!

Urata, te falenderoi nga zemra per keto fjale te mira, dhe per kete apel dashamires e plot joshje per te ardhe me shpesh kesajde, sepse e dij se ju mungoi te ju vizitoi me shpesh, por besom se kam nevoje te rrij "live" me njerez te dashur, dhe te bisedojme gjere e gjate, sepse...ah, cka te theme tjeter, mendoi se eshte mbushur kupa....por dhashte Zoti e te shifemi per te mire, e te bejme shaka, te bisedojme gjere e gjate per gjera te mira, te kendeshme, te gezohemi, te argetohemi deri ne pakufi!!

Te pershendes e nderuar Urata, e pershendete edhe shokun, te cilin e cmoj pa mase, sepse kontributi juaj eshte i madh, sa qe ua kam lakmi per forcen dhe energjine qe e keni per qeshtjen kombetare!!!

Me shume, shume respekt,

BigBaci

Urata
15-02-06, 23:13
..."por besom se kam nevoje te rrij "live" me njerez te dashur, dhe te bisedojme gjere e gjate, sepse...ah, cka te theme tjeter, mendoi se eshte mbushur kupa..."


O BACO, o edhe me njerez virtual bisedon gjere e gjate e bile sheh edhe gjera te mira ...
Hajde Baci i jem ndaq me tu ba nata dy dadika... :wink: :wink: :wink:


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...

BigBaci
16-02-06, 21:36
..."por besom se kam nevoje te rrij "live" me njerez te dashur, dhe te bisedojme gjere e gjate, sepse...ah, cka te theme tjeter, mendoi se eshte mbushur kupa..."


O BACO, o edhe me njerez virtual bisedon gjere e gjate e bile sheh edhe gjera te mira ...
Hajde Baci i jem ndaq me tu ba nata dy dadika... :wink: :wink: :wink:


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...

Hahahahahahaahahahaahaaaaaaa, e kam dite une se ti je ilaq per shpirtin tim te piklluar, dhe do te perpiqem te vije sa me shpesh, sepse vertete kam nevoje te bisedoj me njerez, posaqerisht me njerez te dashur, te shpirtit, te cilet dine ta ndajne te miren dhe te keqen me mė te dashurit e vet!

Te falemnderit e uruar qe ke mirekuptim, dhe e dij se edhe Ti ke nevoje per biseda te gjata per ta hapur zemren me ka krejte, por ta dijsh se ne Bacin tend e ke mbeshtetjen e plote, sikur te bisedoje me dike qe e ke me te afert, sepse Ti je nje person qe e meriton nje gje te tille, andaj Baci eshte gjithmone i hapur per njerez te tille, qofshin ato gra, apo burra, edhe pse e pranoi se, grate i kam ma ngat shpirtit, por ama e dashur, fajet i ka natyra e jo Baci, hahahahahaahh....

Ta felemnderit e nderuar per mirekuptimin dhe per ftesen qe me bene rregullisht per te qene ne mesin tuaj!!!!!

Me shume respekt,

BigBaci

BigBaci
04-03-06, 21:40
Naj paskan hjeke "sankcionet", andaj i pershendes te gjithe anetaret e ketij forumi, e posaqerisht i pershendes moderatoret qe e kane bere te pamunduren qe perseri te na kthejne kete forum kaq te dashur per mergaten Shqiptare!

Nje vikend te mire ju deshiron,

BigBaci

Gjebraili
06-03-06, 06:56
Selam alejkum, oooooooooooooo Baci i Madhe :smile:

Po a je a si je allahile? Belivallha po shkojne keto dite shpejte, phaaaaaaaaaa:rolleyes:
Nje fillimejave te suksesshme oooooooooo shume i nderuari MIKU ime i Madhe, i shtrenjte BB :biggrin:

BigBaci
12-03-06, 13:48
Selam alejkum, oooooooooooooo Baci i Madhe :smile:

Po a je a si je allahile? Belivallha po shkojne keto dite shpejte, phaaaaaaaaaa:rolleyes:
Nje fillimejave te suksesshme oooooooooo shume i nderuari MIKU ime i Madhe, i shtrenjte BB :biggrin:

Ooo shyqyr qi na ka qillua ky forum o Gjebra, sepse jemi qillua shume largas, e eshte droja qe smundemi me muaj apo me vite te takohemi, sepse koha eshte bere shume e shtrenjte o miku im i dashur!

E kalofsh nje vikend te mire edhe Ti me familje, e nashta pas nji kohe takohemi perseri, dhashte zoti per te mira me u takua!!!!!!

Me shume respekt,

BigBaci

Xuki
19-03-06, 10:56
Pėrshėndetje i nderuari BigBaci!

Po qysh t'kam allahile?

BigBaci
24-03-06, 21:37
Pėrshėndetje i nderuari BigBaci!

Po qysh t'kam allahile?

Ooooo qofsh i pershendetur dhe i respektuar, shume i nderuari Xuki!
O mire jam ore Xuki, por edhe mua me ka rroke pleqnia si duket, dhe kurrsesi me e zane hapin!
Qofsh mire i nderuar me gjithe familje, vllazni e krejte shoqni, e per te mire u takofshim gjithmone, jarabi Allah, atij i qofshim fale!

Me shume respekt, BigBaci

Luana
24-03-06, 21:39
Shyqyr qe qenke gjall , hajt pra prite nji selam me tren po ta dergoj :wink:

Ejvallah :tongue:

BigBaci
25-03-06, 19:52
Shyqyr qe qenke gjall , hajt pra prite nji selam me tren po ta dergoj :wink:

Ejvallah :tongue:

Oooo gjalle edhe i forte bile!!!!!

Edhe une po ta dergoi nje kallaballak selamesh, dhe ate jo me tren, por me avion, dhe ate Jambo Jet bile!

Ejvallah paq edhe Ti bukuroshe, e lum baci qe pranon selame nga nje bukuroshe e tille!!

Ishalla takohemi me shpesh, sepse edhe mua ma rrite oreksin per t'u sjelle ketu pari, a shef se sa shpejte ta ktheva pergjigjen kesaj radhe????

Gjithmone me respekt,

BigBaci

Gjebraili
03-04-06, 13:01
A mu duk a ndjeva diqka: "Njeri nder ata qe na ka "harruar", eshte edhe i Madhi Gjebra, i cili na ka humbur si faksi, veq ishalla ja qon najkush naj selam, e kthehet prap, perndryshe me duhet t'i marr nja dy tre ushtar te UCK-es, dhe te shkoi e ta arrestoi ne emer te te gjithe dashamireve te tij!"

Hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, joooooooooooo Gjebra tuten e din HAK e nuk e bjen punen mem arrestue te UCK-se, hahahahaaaaahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaa

Ooooooooooooo te pershendes shuuuummmmmmmeeeeeeeeeeeee oooooooooo shume i nderuari, rrespektuari ime Bac http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif

Oooooooo pasha t'Madhin Zote nga koha e lire, e tepert po mendoj, nuk po shkoj dhe bej asgje! Bile nese i nevoitet dikujt kohe e lire, shume lire e shes, hahahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaa

Te pershendes shuummeeeeeeeeee shuuuuuummmmmmmmeeeeeeeeeeeeee dhe lus Zotin te jesh mire http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

Tuboj do pare se shume shpejt do te vi e, heheheh, duhet me i pague shpenzimet, hahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa

AXHA
08-04-06, 12:46
Shum selam pej AXHE oooooooooooooo shum i neruemi Baci i Madh.
Edhe juve ishalla jarabi allah ati i kofshim fal u gjan ky selam i jemi qysh asht mier e ma mier me famile edhe me ata qi ju njohin e i njeh.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi ooooooooooooo shum i neruemi Bac.

Aga Syl
08-04-06, 13:09
Shum selam pej AXHE oooooooooooooo shum i neruemi Baci i Madh.
Edhe juve ishalla jarabi allah ati i kofshim fal u gjan ky selam i jemi qysh asht mier e ma mier me famile edhe me ata qi ju njohin e i njeh.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi ooooooooooooo shum i neruemi Bac.

Mire se na paske ardhe AXHA,je i mikpritur dhe kalofshe mire ne mesit tone.
te pershendet,Aga Syl.prane oxhakut.

:tongue: Te jetojme sa malet.

turisti
29-04-06, 17:14
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.

BigBaci
05-05-06, 19:39
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.

Gjithashtu je i pershendetur perzemersisht o Turisti nga Kacaniku!

Me respekt,

BigBaci

Xuki
23-05-06, 11:35
Pėrshėndetje i nderuari BigBaci!

Shihemi veres nė ēoft se ėshtė kysmet!!


Xuki :smile:

Dilingjia
26-05-06, 07:23
:biggrin: Ooooo Bac,a je a si je aaa?
veq deshta me te pershendet se moti nuk jam kane ne kete mahalle.me t'majra:biggrin:

Urata
21-07-06, 20:43
BIGBAC, odė e jote prit e shtrofte gjithemon per t'mira...! Kishe nje familje komplete, per lakmi o BACĖ...knaq jam pėrzete!

Ashtu te mbare qofshit pergjithemon!

Urata
24-07-06, 04:26
BACĖ, hiē sun po ambientohem ketu...
krejt fajet ju atje se m'pritet teper mire ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
nuk e di si t'ju falenderoj !

atje e ketu dhe perpara,tash e gjithemon t'respektuar dhe nderuar jeni nga ane imja!

Alfred
19-01-08, 03:44
:biggrin: Ooooo Bac,a je a si je aaa?
veq deshta me te pershendet se moti nuk jam kane ne kete mahalle.me t'majra:biggrin:

Kur te paska pershendet qeky far dilingjie, edhe prej mu ke pershendetje.

Alfred
28-05-08, 10:33
Oooooooooo baco, pash njat zot a je gjall a jo, nkoft si je dek na e qo ni haber e te di, e nkoft si je gjall duku i here se moti sta paskamnie zonin.

Alfred
02-06-08, 20:33
O Baco, o po ta jap ni bes t zotit si edhe qesi hovi po sma ktheve shnetjen e ke pagu dreken edhe ate me sallat .....si heren e fundit

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:36
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Llapjani_HH
15-06-08, 13:22
Pasi mė nė fund edhe unė e gjeta rrugėn pėr n'kėtė Odė

Keni pėrshėndetje prej meje BigBaci.
Shpresoj se jeni mirė dhe ju dėshiroj qaste tė kėndshme

Tung nga Llapjani

Alfred
24-06-08, 23:49
O Llapjano, po i bashkangjitem edhe une shnetjeve tua e ty tu rrit nera qe na e neron Bacin por e paske harru Axhen.