PDA

View Full Version : KUSH Deshiron t behet moderator.....!!!


arbias
27-07-05, 16:26
Pershendetje;

Hapa ket tem me deshir q te dij, A keni edhe ju deshir te beheni moderator edhe ndonje Antar nga ky forum.

UN kam deshir, t behem MODERATOR..!!!

Ju lus juve antarve qe keni deshir t beheni moderator t jepni mendimet e deshires s juaj Pershendetje nga ,,ar-bi-as''

Naki
27-07-05, 19:04
I nderuari Arbias!

Pas leximit t deshires tuaj per tu bere moderator ne forumin Dardan, kemi shqyrtuar kerkesen tuaj.
Me keqardhje me duhet te te njoftoj se per momentin nuk kemi nevoje per moderator.
Nese paraqitet kerkesa per ndonje moderator, me deshire te madhe do te pranojme si moderator.

Me nderime Naki.

arbias
28-07-05, 11:39
Faleminderit per ket shqyrtim qe e paskeni br per mua s paku nje her qenkeni lodh per mua shum faleminderit Por un nuk e di a ka nevoj apo ska nevoj forumi per moderator dhe nuk e di kur ka nevoj per ekstra moderator Por un po e shoh se kerkesa ime esht anulu vetem e vetem se une kerkova ne menyr publike fal per ket pergjegjje te that vetem un e pash t arsyshme ket se ky forum ka nevoj per moderator/re Por meqe juve po ju duket se jeni duke e krye punt me sukses edheun ju deshiroj por ket un plotsisht nuk po e shoh Kam arsye kur e them ket,,,!!!.

Por mos me pyt qka dhe pse dhe qysh.
Por vetem thuani jo per ata q Mendoni keq!!!.

Edhe ne fund t fundit un nuk isha aq i interesum por pash t arsyshme edhe Shoku bond me tha se do te propozoj ne njeren nga nentemat qe un i kisha paraqit per shqyrtim tek tema per forum ma t mir.

Ather jukisha lutur qe mos u tallni me antaret kur un kam dhn tri nenetema dhe vetem per ato do t kisha dashur t moderoj e jo ne ato nentema ku un si kam propozu as q kisha dashur t jem moderator.

Por kur njeri thot po e tjetri thot jo kjo po me qudit.

Un s kam deshir te jem antar ne qofse do t kisha moderu ne nje tem.

Un kam edhe nje propozim por ket po l pa e shkru se ketu dmth okej is

Kastri
28-07-05, 23:21
Pershendetje

arbias,une po te pergjigjeme ,edhe pse eshte mire te jeni moderatore
por mos harroni se moderatori ka edhe obligime, une nuk kame qene moderatore,por diqe ngjasheme sikure operatore ashtu diqka,vetem me beso se edhe moderatorete kane probleme mese veti grupacione...


Une per veti preferoi te jame vetem diskutuese i lire,edhe ju po ju keshilloi qe et rrini keshtu si jeni,por ky eshte vetem mendimi ime.

Edhe pse te paskane dhene nje pergjigjeje negative,mos u zhgenje se nuk i dihete.

Me nderime te nderuare.

laliloli
29-07-05, 00:04
Detyra e moderatorit mendoj se don kohe dhe ka nje pergjegjesi te larte,prandaj meqe nuk kame kohe te mjaftueshme nuk deshiroj te marre nje pergjegjesi te tille.
Arbias te shpresoj se nje dite do te kemi nje moderator te mire.

Flaka_1
05-08-05, 19:02
qy qyyyyyyyy Arbias po ke kohe per moderator a?
te uroj punsim sa me te shpejte ! :wink:
me dashuri flaka