PDA

View Full Version : Pse ne Forum Veq Per Dashuri Flitet ....


Legends
28-07-05, 23:30
Shumica e vizitorve ketu veq per dashuri flasin me vjen intresanat ,
dhe shumica per tyre jan te marutar : Po me doket U bo Forum i Dashuris apo po mahen gar ne ket forum kush kanin po e nxan ... e kush me kanin po shkon Ju preshndes te gjithve :) veq ka edhe tema tjera :) ma intresanat per veq dashuris :)

turisti
28-07-05, 23:40
Shumica e vizitorve ketu veq per dashuri flasin me vjen intresanat ,
dhe shumica per tyre jan te marutar : Po me doket U bo Forum i Dashuris apo po mahen gar ne ket forum kush kanin po e nxan ... e kush me kanin po shkon Ju preshndes te gjithve :) veq ka edhe tema tjera :) ma intresanat per veq dashuris :)

Pershendetje per temen e re dhe per autorin e saj.

Une mendoj qe asgje ne jeten e njeriut nuk len gjurmet me te thella se siq eshte dashuria.Dikush e perjeton me heret ja me vone,dikush eshte ngopur me tregimet ja filmat e dashurise dhe gjithmone e perserit,ashtu qe ne nendijen tone eshte thelle e shenuar dhe shume here pastaj ne dijen e reflektuar.

Ndoshta kjo eshte arsya qe ketu ( si edhe ne boten reale) te gjithat sillen rreth-dashurise-. :wink:

Me respekt,
TURISTI. :P

laliloli
28-07-05, 23:48
Shumica e vizitorve ketu veq per dashuri flasin me vjen intresanat ,
dhe shumica per tyre jan te marutar : Po me doket U bo Forum i Dashuris apo po mahen gar ne ket forum kush kanin po e nxan ... e kush me kanin po shkon Ju preshndes te gjithve :) veq ka edhe tema tjera :) ma intresanat per veq dashuris :)

Pershendetje
Nese mendon per kafen e forumit, dihet ne kafe nuk folet per gjallni qy .Aty neve pushojme, argetohemi dhe dashurohemi :lol: :lol: :lol: .Ndersa nese mendon ne pergjithesi per Forumin Dardania pos dashurise jane edhe mbi dhjet tema te tjera te lemive te ndryshme.

Legends
28-07-05, 23:48
Flm per pergjigje pajtona me ty deri diku pore problemi eshte qe kerkush nuk kqyr me qen shok ketu pore thjesht me bo ni panter ne FD... e jo ni komonikim si miq .. shumicen e shkrimeve i kam vrejt pore ti ke plocisht te drejt ata qe tha ,

MemphiSx
01-08-05, 15:18
Shumica e vizitorve ketu veq per dashuri flasin me vjen intresanat ,
dhe shumica per tyre jan te marutar : Po me doket U bo Forum i Dashuris apo po mahen gar ne ket forum kush kanin po e nxan ... e kush me kanin po shkon Ju preshndes te gjithve :) veq ka edhe tema tjera :) ma intresanat per veq dashuris :)A po t'doket si seriali Per Ty :D :D Besa serial edhe ma i fort ish dal me pas me gjet ni Regjisor t'mir sa Dashnija ndreqet e prishet ktu :D

Sheta a po e merr rolin Kryesor ti :D :D

Murgesha
01-08-05, 16:50
Shumica e vizitorve ketu veq per dashuri flasin me vjen intresanat ,
dhe shumica per tyre jan te marutar : Po me doket U bo Forum i Dashuris apo po mahen gar ne ket forum kush kanin po e nxan ... e kush me kanin po shkon Ju preshndes te gjithve :) veq ka edhe tema tjera :) ma intresanat per veq dashuris :)


Pleqnia i ka fajet, po flasim me gojė. :lol: :lol: :lol: :lol:

teDUAty
01-08-05, 22:59
mu ma merr menja qer ketu vijn mu argetu njerezit se lodhen me pun te tjera keshtu qe kan deshir me kalu kohen me fjal dashurie ,pra nganjeher edhe me fjal te kota ....

Honesty^uk.
08-08-05, 19:23
Sepse vet JETA eshte Dashuri

SheTa
20-08-05, 02:12
Shumica e vizitorve ketu veq per dashuri flasin me vjen intresanat ,
dhe shumica per tyre jan te marutar : Po me doket U bo Forum i Dashuris apo po mahen gar ne ket forum kush kanin po e nxan ... e kush me kanin po shkon Ju preshndes te gjithve :) veq ka edhe tema tjera :) ma intresanat per veq dashuris :)A po t'doket si seriali Per Ty :D :D Besa serial edhe ma i fort ish dal me pas me gjet ni Regjisor t'mir sa Dashnija ndreqet e prishet ktu :D

Sheta a po e merr rolin Kryesor ti :D :D

MemphiSx po ski fajė se jeta u bo si ne seriale e kisha marė rolin kyresor me gjith qef me gjithse e kam edhe i profesion :P ske nevoje me gjet Regjisor hiq ase montazh ase xhirues keto i marr une persiper veq
ni femer gjoje qe pranon me lujt filmin me mu :)

SheTa
20-08-05, 02:13
Shumica e vizitorve ketu veq per dashuri flasin me vjen intresanat ,
dhe shumica per tyre jan te marutar : Po me doket U bo Forum i Dashuris apo po mahen gar ne ket forum kush kanin po e nxan ... e kush me kanin po shkon Ju preshndes te gjithve :) veq ka edhe tema tjera :) ma intresanat per veq dashuris :)


Pleqnia i ka fajet, po flasim me gojė. :lol: :lol: :lol: :lol:

Po normal :) edhe goja eshte veper :) se pa fol me goje nuk arrin kurgjo :)

SheTa
20-08-05, 02:15
Sepse vet JETA eshte Dashuri

ėshte nuk e muhoje porė Dashurija e embel veq me ni preson qe dashuron :) niher ne jet dashurohet njeri :)

rafet llapjani
20-08-05, 02:57
Hajr ishalla se te kokan que do permbys hahaha :lol: :lol:

SheTa
20-08-05, 03:00
Hajr ishalla se te kokan que do permbys hahaha :lol: :lol:


ahahhaa jo more vesh muhabet po bojum :) se spo permbysem hahaa :)

laliloli
22-08-05, 12:44
Flm per pergjigje pajtona me ty deri diku pore problemi eshte qe kerkush nuk kqyr me qen shok ketu pore thjesht me bo ni panter ne FD... e jo ni komonikim si miq .. shumicen e shkrimeve i kam vrejt pore ti ke plocisht te drejt ata qe tha ,

Nuk pajtohem me ju :lol: Une ketu zura plot miq e shoke :lol: :lol: ,por partnere nuk munda te ze :lol: :lol:

Domira
22-08-05, 13:04
Flm per pergjigje pajtona me ty deri diku pore problemi eshte qe kerkush nuk kqyr me qen shok ketu pore thjesht me bo ni panter ne FD... e jo ni komonikim si miq .. shumicen e shkrimeve i kam vrejt pore ti ke plocisht te drejt ata qe tha ,

Nuk pajtohem me ju :lol: Une ketu zura plot miq e shoke :lol: :lol: ,por partnere nuk munda te ze :lol: :lol:

Ani de Lali ki me gjet se ktu nuk po pshotjshe pa gjet partner edhe me dashte :lol: :lol: :lol:

Domira
22-08-05, 13:04
Flm per pergjigje pajtona me ty deri diku pore problemi eshte qe kerkush nuk kqyr me qen shok ketu pore thjesht me bo ni panter ne FD... e jo ni komonikim si miq .. shumicen e shkrimeve i kam vrejt pore ti ke plocisht te drejt ata qe tha ,

Nuk pajtohem me ju :lol: Une ketu zura plot miq e shoke :lol: :lol: ,por partnere nuk munda te ze :lol: :lol:

Ani de Lali ki me gjet se ktu nuk po pshojshe pa gjet partner edhe me dashte :lol: :lol: :lol:

Tomori
22-08-05, 13:06
[Ani de Lali ki me gjet se ktu nuk po pshojshe pa gjet partner edhe me dashte :lol: :lol: :lol: :shock: :!: :!: :!:

Domira
22-08-05, 13:08
[Ani de Lali ki me gjet se ktu nuk po pshojshe pa gjet partner edhe me dashte :lol: :lol: :lol: :shock: :!: :!: :!:

Tomori mendova ti ndihmoj Lalit se me duket se paska ra ne depresion :)

Tomori
22-08-05, 13:11
[Ani de Lali ki me gjet se ktu nuk po pshojshe pa gjet partner edhe me dashte :lol: :lol: :lol: :shock: :!: :!: :!:

Tomori mendova ti ndihmoj Lalit se me duket se paska ra ne depresion :)
hahahahaaa mos je Infermijere.. :wink: :lol: :lol:

laliloli
22-08-05, 13:12
Flm per pergjigje pajtona me ty deri diku pore problemi eshte qe kerkush nuk kqyr me qen shok ketu pore thjesht me bo ni panter ne FD... e jo ni komonikim si miq .. shumicen e shkrimeve i kam vrejt pore ti ke plocisht te drejt ata qe tha ,

Nuk pajtohem me ju :lol: Une ketu zura plot miq e shoke :lol: :lol: ,por partnere nuk munda te ze :lol: :lol:

Ani de Lali ki me gjet se ktu nuk po pshotjshe pa gjet partner edhe me dashte :lol: :lol: :lol:

:shock: Un jam duke plasur te gjej e spo e gjej ,e lere qe mund te gjej pa dashur ta gjej :lol: :lol:

laliloli
22-08-05, 13:12
Flm per pergjigje pajtona me ty deri diku pore problemi eshte qe kerkush nuk kqyr me qen shok ketu pore thjesht me bo ni panter ne FD... e jo ni komonikim si miq .. shumicen e shkrimeve i kam vrejt pore ti ke plocisht te drejt ata qe tha ,

Nuk pajtohem me ju :lol: Une ketu zura plot miq e shoke :lol: :lol: ,por partnere nuk munda te ze :lol: :lol:

Ani de Lali ki me gjet se ktu nuk po pshotjshe pa gjet partner edhe me dashte :lol: :lol: :lol:

: Un jam duke plasur te gjej e spo e gjej ,e lere qe mund te gjej pa dashur ta gjej :lol: :lol:

Domira
22-08-05, 13:12
[Ani de Lali ki me gjet se ktu nuk po pshojshe pa gjet partner edhe me dashte :lol: :lol: :lol: :shock: :!: :!: :!:

Tomori mendova ti ndihmoj Lalit se me duket se paska ra ne depresion :)
hahahahaaa mos je Infermijere.. :wink: :lol: :lol:

perdit e ma shume po me duket se ne shpirt po valla :lol: :lol: :lol: :lol:

Tomori
22-08-05, 13:20
[Ani de Lali ki me gjet se ktu nuk po pshojshe pa gjet partner edhe me dashte :lol: :lol: :lol: :shock: :!: :!: :!:

Tomori mendova ti ndihmoj Lalit se me duket se paska ra ne depresion :)
hahahahaaa mos je Infermijere.. :wink: :lol: :lol:

perdit e ma shume po me duket se ne shpirt po valla :lol: :lol: :lol: :lol:

,,,ah me pkute krejte :oops:

Domira
22-08-05, 13:21
[Ani de Lali ki me gjet se ktu nuk po pshojshe pa gjet partner edhe me dashte :lol: :lol: :lol: :shock: :!: :!: :!:

Tomori mendova ti ndihmoj Lalit se me duket se paska ra ne depresion :)
hahahahaaa mos je Infermijere.. :wink: :lol: :lol:

perdit e ma shume po me duket se ne shpirt po valla :lol: :lol: :lol: :lol:

,,,ah me pkute krejte :oops:

Per shaka e kisha :oops:

Tomori
22-08-05, 13:27
[quote="Domira"
Per shaka e kisha :oops:[/quote]

--auuu une mendova se me te vertete,,,Domira me fale por une nuk jam ne gjendje ti konceptoje punet.... :oops: me shum vones me shkrep sahati :oops: :oops: :oops:

Domira
22-08-05, 13:41
--auuu une mendova se me te vertete,,,Domira me fale por une nuk jam ne gjendje ti konceptoje punet.... :oops: me shum vones me shkrep sahati :oops: :oops: :oops:

Me fal po zemer je http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

Tomori
22-08-05, 13:44
Me fal po zemer je http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

O zemrushe..e pabesueshme per mua :wink: :lol: :lol: :lol:

Domira
22-08-05, 13:47
O zemrushe..e pabesueshme per mua :wink: :lol: :lol: :lol:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e016.gif edhe per mua :wink: :lol: :lol:

Tomori
22-08-05, 13:49
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e016.gif edhe per mua :wink: :lol: :lol:
hahahaha ,,loqki ... :arrow: :wink:

Domira
22-08-05, 13:53
hahahaha ,,loqki ... :arrow: :wink:
:D :D :D

Tomori
22-08-05, 14:02
:D :D :D
Domira midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar, moj Domira! :wink:

Domira
22-08-05, 14:07
Domira midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar, moj Domira! :wink:

Ti shendrrosh endrrat ne realitet eshte me shume se te kesh jetuar :oops: :D flm i dashur Tomori per kete :wink:

Tomori
22-08-05, 14:09
Po Domira shume e vertete..!
te vetmit njerez real jane ata qe nuk kan ekzistuar kurr :wink:

Domira
22-08-05, 14:12
Po Domira shume e vertete..!
te vetmit njerez real jane ata qe nuk kan ekzistuar kurr :wink:

per pak sa u gezova ...kur pasoi fjalia e fundit :? ..nejse Tomori i dashur ke nje mpuqq te forte nga une :D :lol: :wink:

Tomori
22-08-05, 14:17
Po Domira shume e vertete..!
te vetmit njerez real jane ata qe nuk kan ekzistuar kurr :wink:

per pak sa u gezova ...kur pasoi fjalia e fundit :? ..nejse Tomori i dashur ke nje mpuqq te forte nga une :D :lol: :wink:

...po cte bejshe..shkrimet naj her jane..nxehet-ftofet.. :wink:

Domira
22-08-05, 14:18
Po Domira shume e vertete..!
te vetmit njerez real jane ata qe nuk kan ekzistuar kurr :wink:

per pak sa u gezova ...kur pasoi fjalia e fundit :? ..nejse Tomori i dashur ke nje mpuqq te forte nga une :D :lol: :wink:

...po cte bejshe..shkrimet naj her jane..nxehet-ftofet.. :wink:

po :wink: :lol:

Tomori
22-08-05, 14:28
..."Domira".. a je dakorte me kte fraze!
Dashuria i kompenzon te gjitha,ndersa ate smund ta kompenzoje asgjeeee :wink:

Domira
22-08-05, 14:54
..."Domira".. a je dakorte me kte fraze!
Dashuria i kompenzon te gjitha,ndersa ate smund ta kompenzoje asgjeeee :wink:

Po Tomori jam dakort me frazen absolutisht :)

Domira
22-08-05, 15:05
..."Domira".. a je dakorte me kte fraze!
Dashuria i kompenzon te gjitha,ndersa ate smund ta kompenzoje asgjeeee :wink:

Po Tomori jam dakort me frazen absolutisht :)

Tomori jam kah menona diēka :roll: me duket se kete fraze si ta marre njeriu ashtu i bie :oops: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
22-08-05, 15:22
Kuku po shumė quota kishit bėrė Domirė dhe Tomor. :lol: :lol: :wink:

SheTa
22-08-05, 15:25
Murgesha po bre sa puna ne rregull hiq diqka ahahha :)

Murgesha
22-08-05, 15:28
Murgesha po bre sa puna ne rregull hiq diqka ahahha :)

Mos po don me thonė, se i paska kapė dashnia kėta dy a?? :wink:

SheTa
22-08-05, 15:30
Murgesha : ahahah :) qashtu diqka :) a mos po te doket edhe ty

Murgesha
22-08-05, 15:32
Murgesha : ahahah :) qashtu diqka :) a mos po te doket edhe ty

Unė veq jam ka mendoj me shku me e rregullu frizurėn se sonte po krsitka tupani si duket. :lol: :lol: :lol:

SheTa
22-08-05, 15:40
Murgesha : ahahah :) qashtu diqka :) a mos po te doket edhe ty

Unė veq jam ka mendoj me shku me e rregullu frizurėn se sonte po krsitka tupani si duket. :lol: :lol: :lol:

ahaha ani mos harro :) me thirr edhe mu :) qysh me ka marr malli me kcy ;) me topana :) ahhahaa

qka me bo i shkreti une spo me don kush edhe qaja qe me dashti :P
me harroje :P

Murgesha
22-08-05, 15:43
ahaha ani mos harro :) me thirr edhe mu :) qysh me ka marr malli me kcy ;) me topana :) ahhahaa

qka me bo i shkreti une spo me don kush edhe qaja qe me dashti :P
me harroje :P

E tani ke ra tek personi i vėrtetė pėr ankesa tė tilla.

Ēfarė firme e don dashninė tėnde tė ardhme?? :lol: :lol:

SheTa
22-08-05, 15:46
ahaha ani mos harro :) me thirr edhe mu :) qysh me ka marr malli me kcy ;) me topana :) ahhahaa

qka me bo i shkreti une spo me don kush edhe qaja qe me dashti :P
me harroje :P

E tani ke ra tek personi i vėrtetė pėr ankesa tė tilla.

Ēfarė firme e don dashninė tėnde tė ardhme?? :lol: :lol:

E ... Te sinqert :) qe me jep dashuri te vertet e jo dashuri per ni koh te shkurt :) e bukur mu kon mestare :) e kuptushme :P por veshtir apet :)
deri sa te shirohet plaga :P

Murgesha
22-08-05, 15:50
E ... Te sinqert :) qe me jep dashuri te vertet e jo dashuri per ni koh te shkurt :) e bukur mu kon mestare :) e kuptushme :P por veshtir apet :)
deri sa te shirohet plaga :P

Do ti kem parasyshė kėto kėrkesa tuaja.

O vajza cila jeni kėshtu si e don Sheta??

SheTa
22-08-05, 15:56
E ... Te sinqert :) qe me jep dashuri te vertet e jo dashuri per ni koh te shkurt :) e bukur mu kon mestare :) e kuptushme :P por veshtir apet :)
deri sa te shirohet plaga :P

Do ti kem parasyshė kėto kėrkesa tuaja.

O vajza cila jeni kėshtu si e don Sheta??

e flm shum :) sta harroje a :)

Estella
08-09-08, 00:26
eeeeeeeeeee pse de:rolleyes:

LuLjaa
08-09-08, 01:13
Pse s'kan pune tjeter hehe

Jana
08-09-08, 01:20
...Se mos me kon dashnia nuk besoj qe kish me qen edhe ky Forum ....ndoshta kish me qen por jo kaq i vizituar si eshte tani....

Oqeani
08-09-08, 01:24
....se qeshtu po na kona..athua me shume ne ns msn flitet ktu per dasni a ???

LuLjaa
08-09-08, 01:36
Oqeani edhe flitet ma shume se ketu ka Tema te lloj, llojshme e ki ēka me fol hehe

Jana
08-09-08, 01:43
Oqeani edhe flitet ma shume se ketu ka Tema te lloj, llojshme e ki ēka me fol hehe

O ky e kish njet m botu nje Roman hahahahhahaha se msn spo ja zan as Forumi hahahah

LuLjaa
08-09-08, 01:46
O ky e kish njet m botu nje Roman hahahahhahaha se msn spo ja zan as Forumi hahahah

Me siguri per qata e ka hahahaaa sa fol ne msn per dashni nashta ketu s'guxon me fol, tutet se pe sheh .......... hahahaha

Jana
08-09-08, 01:49
Me siguri per qata e ka hahahaaa sa fol ne msn per dashni nashta ketu s'guxon me fol, tutet se pe sheh .......... hahahaha


E si dihet hahahahah ....ban vaki qe edhe tutet po ishalla jo mej qyy se marre hahahah....

Edhe nima bash palidhje kishe me kon mos me kon edhe kjo tema e dashnis....

Oqeani
08-09-08, 01:53
hahaha kush po me sheh bre hahahha jo jo se shume i urt jam hahhaa

Jana
08-09-08, 01:58
hahaha kush po me sheh bre hahahha jo jo se shume i urt jam hahhaa

Pet she Nafaka mer e sa e ki gjet....qyyy....masnej ja nis me vajtu edhe ti....qaty asht problemi hahahahah

LuLjaa
08-09-08, 02:22
hahaha kush po me sheh bre hahahha jo jo se shume i urt jam hahhaa

Me dashni, e pa dashnii jav ky hallė i jon i zii ,, po thot Afrimi :D

Estella
08-09-08, 15:57
...Se mos me kon dashnia nuk besoj qe kish me qen edhe ky Forum ....ndoshta kish me qen por jo kaq i vizituar si eshte tani....

sdon me than se forumi qenka menyra vetme komunikimit per krijimin e lidhje dashurie.....

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: cuditna per ata se mendojn kshtu.....

Rizuana
14-09-08, 20:38
Pse ne Forum Veq per dashuri Filtet:

-Kjo nuk eshte e vertete :D

Oqeani
14-09-08, 20:40
Jo more nuk flitet vetem per dashuri ... po po edhe per dashuri flitet , por jo vetem per dashuri ahahhahahaaa, pse a , po me mire po ju shkon koha per ate !!!

romansa
14-09-08, 20:42
ku te dhemb..dhembi shkon edhe gjuha...

emine
18-09-08, 08:32
Sepse shipezat nuke jan msu mi deshte kush,qaty ju ka met that,e qeshtu bile me dite qka o dashuria veq flasim e sdim send:P

LABI
18-09-08, 10:08
Nuk flitet vetem ne forum per dashuri . Ne cdo mledhi, institucion, ode, skut ku bohen dy tre vete , ose diskutojn , ose lobojn , mundohen, investojn, derdhin djerse, luftojne per dashurin (paqen , bashjetesen, solidaritetin, pergjegjesine, perkushtimin) ....

Edhe ne OKB flasin per dashurine (paqen, solidaritetin, stabilitetin, sigurine, pergjegjesin e ndersjellet qe ka martesa kombeve- te kurorzuara) :biggrin:

Make love, not war

vjeshta
18-09-08, 15:20
Gjuha eshte prej tulit ,s'ka zarar ...:biggrin:

romansa
18-09-08, 15:25
.....vetem per dashuri flitet..sepse kjo semundje eshte perhap ne shume lloje...e spo mujm me ja gjet ilaqin

lyra2
18-09-08, 15:26
..tjeter mendim kam nga ju dyja,veq tjeter her ju tregoj ;);)

vjeshta
18-09-08, 15:28
..tjeter mendim kam nga ju dyja,veq tjeter her ju tregoj ;);)

Une e thash pa rrotulla ...:tongue:

lyra2
18-09-08, 15:31
Une e thash pa rrotulla ...:tongue:
..ti i kuptove rotllat :wink:

vjeshta
18-09-08, 15:33
..ti i kuptove rotllat :wink:

Jo ,ka hala ...:wink:

baba-plak
18-09-08, 16:32
sdi qka kuvenojn veq per veti po kallxoj ra forumi baba po martohet

emine
19-09-08, 10:16
sdi qka kuvenojn veq per veti po kallxoj ra forumi baba po martohet


babaoooooooo ngrehet ate kam te shtremt shaggggggggggg:P

thellenza
20-09-08, 18:00
Mendoj se nuk eshte e vertete se flitet vetem per dashuri; eshte e vertete qe flitet shume per dashuri, por jo vete per te. Dashuria eshte shume e rendesishme per shumicen e njerzve, madje edhe ka shume cka te flitet per te.. disa flasin per dashurine sepse dashurojne, disa flasin sepse vuajn, disa sepse deshirojn te dashurojn... per dashurine ka gjithemone dicka per te thene!! :)

DetiJon
20-09-08, 18:17
.....vetem per dashuri flitet..sepse kjo semundje eshte perhap ne shume lloje...e spo mujm me ja gjet ilaqin


Kjo eshte smundja qe te gjithe kan deshire tju bjen

turisti
23-09-08, 12:50
Pse vetem per DASHURI ?? Ndoshta qe e vetmja ajo i ka mbijetue te gjithat neper shekuj...........

LABI
23-09-08, 14:03
Pse vetem per DASHURI ?? Ndoshta qe e vetmja ajo i ka mbijetue te gjithat neper shekuj...........


Mbase e vetmja gje qe eshte sakrifikuar nga njerzimi (per njerzimin)!!

( e sa njerzimi per te ?!) :rolleyes:

vjeshta
24-09-08, 14:57
Mbase e vetmja gje qe eshte sakrifikuar nga njerzimi (per njerzimin)!!

( e sa njerzimi per te ?!) :rolleyes:

Njerzimi per te ka sakrifiko kohen duke fol per te ?:rolleyes:

AuRoNi
24-09-08, 20:04
Ku po flitet per dashuri ?

Lere qe nuk "flitet" per gjene qe njeriun e bene me te lumtur (apo edhe e kunderta), por edhe kur "flitet", ajo cfar thuhet per dashurin lene shume per te deshiruar.
E po, hajt se ja bejme si dikur, i them halles te ma gjeje mua "dashurin".....


Dashuria nder Shqiptaret dhe tabu te fliet per te

LABI
29-09-08, 15:57
Njerzimi per te ka sakrifiko kohen duke fol per te ?:rolleyes:

Nese s'flitet per te , veshtire qe mund te behet diq per te :rolleyes:

Cdo veprimi , sjellje njerzore i paraprine mendimi, (mandej fjala -diskutimi) dhe ne fund veprimi !

mentor*
02-10-08, 22:49
jo veq ne forum po gjth se kun

Paradox_13
02-10-08, 23:04
..........per te mos deviju prej temes.....

elvio
03-01-11, 23:45
S'flitet vetem per dashuri.

FLITET neper tema te ndryshme,por te argumentoje kush s'ka.


Pak e hic,edhe ato qe jane te pakta ne lidhje me politiken,edhe si gjithmone me nje konkluzion ku paraqet qe ka perputhje mendimesh.

Si mund te jene politikanet tane ndryshe,ku dege e tyre jemi ne,edhe aspak s'ka ndryshim,mos them qe ata quhen intelektuale se jane trupa diplomatike,edhe ketu shumica GURBETQARE(kurbetqare)

shfletuesi_
04-01-11, 00:02
...Sepse te gjithe jan pleq , dhe dashuris mund vetem ti shkruajn, e jo ta praktikojn :D :D :D :D :P

tipi engjellor
04-01-11, 00:11
nuk mendoj qe vetem per dashuri valla edhe politike boll po bahet as ne parlament nuk bahet ahhaha

Daglasi
04-01-11, 14:05
Se kan qef me tregue,se ja une jam ma i mire se keta ,ne tripa:biggrin::tongue:.

Elina
04-01-11, 14:50
...Sepse te gjithe jan pleq , dhe dashuris mund vetem ti shkruajn, e jo ta praktikojn :D :D :D :D :PU plaksh edhe ti si na o Shfletues :biggrin:

shfletuesi_
04-01-11, 15:45
U plaksh edhe ti si na o Shfletues :biggrin:Qe kush a plak vlla e qoj gishtin vullnetarisht :biggrin: Elina faleminderit amin inshallah plakeme dhe une bijooo , se kur plaket njeri e din qe ka kalu 1 rini e juve po jav kam lakmi hahahaha


Ej a te sjelli naj ndryshim ky far ndrrimi i numrave.

emine
04-01-11, 15:46
qka po shifni ju ma shume se une,se mu sme duket kshtu,

thellenza
04-01-11, 16:45
...Sepse te gjithe jan pleq , dhe dashuris mund vetem ti shkruajn, e jo ta praktikojn :D :D :D :D :P
Ejjj kujt po i thu plak ti, hejj? :biggrin: Une ma e re se ti jam, qy i here :tongue:.

Jo bre nuk flitet veq per dashuri.

YanYan
07-01-11, 12:38
Sepse disa kane dale me gjujt peshk, disa kane hedh rrjetat disa e kan zene, disa presin, disave ju ik nga duart, e disa te tjere bejne komente mbi kto...prandaj :biggrin:

tipi engjellor
07-01-11, 12:39
Sepse disa kane dale me gjujt peshk, disa kane hedh rrjetat disa e kan zene, disa presin, disave ju ik nga duart, e disa te tjere bejne komente mbi kto...prandaj :biggrin:
hahahhaha e do do presin rrjetat e dyta qajo edhe ma interesant se edhe gomat rezerv po duhen hahahah

YanYan
07-01-11, 12:44
hahahhaha e do do presin rrjetat e dyta qajo edhe ma interesant se edhe gomat rezerv po duhen hahahah

Mos e ban cudi hahah

tipi engjellor
07-01-11, 12:45
Mos e ban cudi hahah

hahahha jo qudi hiq spo bajm po zhurum jam keshtu jam ashtu hahahhaah

Domira
07-01-11, 13:16
Disa ndoshta vec per dashuri flasin, disa jo e disa ndryshe ndryshe...te ndryshem jemi te gjithe...

Oqeani
07-01-11, 14:23
Disa ndoshta vec per dashuri flasin, disa jo e disa ndryshe ndryshe...te ndryshem jemi te gjithe...


E TY A PO TA KONA ME SHKRUAR PER DASHNI http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Suelaa
07-01-11, 19:15
Sepse ne, ne pergjesi vdesim per pak dashuri, se kemi gjakun e nxeht prandaj...:smile:

Hajra
08-01-11, 16:44
pse a me fol per speca turshihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
08-01-11, 16:47
pse a me fol per speca turshihttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


edhe per lakna bon, kryesorja turrshi me kan:biggrin:veq per qebe e jasteka nuk bon:biggrin:

emine
23-01-11, 17:20
Gjithmone flitet per diqka qe te mungone*****

romansa
25-01-11, 15:37
jo bre nuk eshte ashtu...flitet pr gjitheēka..

romansa
25-01-11, 15:55
..ne forum fitet per gjith temat aktuale..edhe dashuria normal hyn aty

Elina
25-01-11, 16:00
Vec per dashuri?!...jo besa...ose une s'po marr vesh kurgjo....po ktu ma shum kem qef me kundershtu njanitjetrin...ose me nencmu...sesa qe flasim per Love :tongue:...qyryka kem qellu :biggrin:

vjeshta
25-01-11, 16:21
...sepse derisa te dashurojne njerzit do te mbreteron paqa !

Ps: ishalla na dashurohet ma shpejt edhe taraku .:biggrin:

Oqeani
25-01-11, 16:28
Vec per dashuri?!...jo besa...ose une s'po marr vesh kurgjo....po ktu ma shum kem qef me kundershtu njanitjetrin...ose me nencmu...sesa qe flasim per Love :tongue:...qyryka kem qellu :biggrin:


Eh mire po thu se kushi nuk po me jep Kisssssssssss -a !!!

LuLjaa
25-01-11, 16:31
Eh mire po thu se kushi nuk po me jep Kisssssssssss -a !!!


ncncnc ēka lyp .. hajt bac se pa kallxu se la :D

Oqeani
25-01-11, 16:34
ncncnc ēka lyp .. hajt bac se pa kallxu se la :D


Ani ēike ēfar te keqe na ka kjo !

LuLjaa
25-01-11, 16:36
Ani ēike ēfar te keqe na ka kjo !

Pak pot doket aaa?

Qika^Me^Kule
27-01-11, 21:28
Vec per dashuri?!...jo besa...ose une s'po marr vesh kurgjo....po ktu ma shum kem qef me kundershtu njanitjetrin...ose me nencmu...sesa qe flasim per Love :tongue:...qyryka kem qellu :biggrin:

Aaghaghaghaghaghagaghgha sa mir e pase shenu......:wink:

emine
27-01-11, 22:42
ani ishalla se leni veq me fjal*qoni edhe dashni kshtutne pernimend se veq me fole tutna shterri:tongue:

valiii
27-01-11, 23:30
Ish pa kane ni djal llaskuc qe kund hajr z'bojke* edhe ne shkolle krejt 1-isha i kishte perveq ne muzik e kishte 5-she.
Shkon babai i tij ne mbledhje t'pridve dhe kujdestari e njofton prindin per gjendjen e femiut. Kur kthehet prindi ne shtepi i drejtohet djalit: q*** nanen krejt 1-sha edhe pot bike n'mend me kendu a ???
Qeshtu edhe ktu* krejt punte n'dyzen i kena qite e veq dashnija na ka mbete.

LOJETARI
27-01-11, 23:43
Ish pa kane ni djal llaskuc qe kund hajr z'bojke* edhe ne shkolle krejt 1-isha i kishte perveq ne muzik e kishte 5-she.
Shkon babai i tij ne mbledhje t'pridve dhe kujdestari e njofton prindin per gjendjen e femiut. Kur kthehet prindi ne shtepi i drejtohet djalit: q*** nanen krejt 1-sha edhe pot bike n'mend me kendu a ???
Qeshtu edhe ktu* krejt punte n'dyzen i kena qite e veq dashnija na ka mbete.

hahhahaa........................fikė se fikė * bile me muzikė :biggrin:

valiii
27-01-11, 23:47
Qe Lojtarin e keme kandidate per keto tema :))
Lojetar shkruja ni leter emines :P

LOJETARI
27-01-11, 23:48
Qe Lojtarin e keme kandidate per keto tema :))
Lojetar shkruja ni leter emines :P

jo se idhnohet teuta

emine
29-01-11, 21:06
Qe Lojtarin e keme kandidate per keto tema :))
Lojetar shkruja ni leter emines :P
Valii hajte shkruje ti*amo mas pari dheze ni 57:biggrin:

tipi engjellor
29-01-11, 23:44
po per dashuri kan hy e per qka me fol edhe ate humbje kohe qikjo i bjen hahahhahah

LuLjaa
30-01-11, 01:07
.. tipi a ka najsen per ty a joo :D

tipi engjellor
30-01-11, 01:10
.. tipi a ka najsen per ty a joo :D

jo bre mos je si nej ti bile mos te merzitemi hajde rrij bashk

LuLjaa
30-01-11, 01:13
jo bre mos je si nej ti bile mos te merzitemi hajde rrij bashk


.. ēka the qatyy se s'morra vesh sen

tipi engjellor
30-01-11, 01:14
kukuku sa e shtire hahahahah

LuLjaa
30-01-11, 01:16
Ahaa .. jo be s'jam e shtir hiq valla.... flitet se krejt kan nevoj per dashni dee

tipi engjellor
30-01-11, 01:18
aha rrotulloje rrotulloje aaaa politike he hahahahah

doGzona
01-02-11, 15:50
Qe besa nuk e di se per cfare dashurie eshte fjala* 2-3 vitet e fundit nuk ke pas cka lexon tjeter vec chit chat ngacmime seksuale apo rrethe uckuri sic po thone* nga te dyja gjinite*jo te gjithe por shumica...jashte kontrrolle paten dale..

Albonita
01-02-11, 15:54
Qe besa nuk e di se per cfare dashurie eshte fjala* 2-3 vitet e fundit nuk ke pas cka lexon tjeter vec chit chat ngacmime seksuale apo rrethe uckuri sic po thone* nga te dyja gjinite*jo te gjithe por shumica...jashte kontrrolle paten dale..

Rrespekt!

Afrimi_17
07-02-11, 15:09
JOJO nuk flitet veq perDashuri*
se Ka edhe shum Rubrika Tjera:
Diskutime shoqerore*
Gruja familja
Astronomi
Politik etj etj.

Qika^Me^Kule
08-02-11, 11:21
Kush e tha ce flitei vetem per dashuri....????

rafet llapjani
11-02-11, 11:01
Qe besa nuk e di se per cfare dashurie eshte fjala* 2-3 vitet e fundit nuk ke pas cka lexon tjeter vec chit chat ngacmime seksuale apo rrethe uckuri sic po thone* nga te dyja gjinite*jo te gjithe por shumica...jashte kontrrolle paten dale..


dogzaona a din pse po sillen rreth iqkuri jon tu bae pregaditje rastish bafshin me rrshit kun naj bunar mu majt per iqkuri aghaghaaghghaghaaghaghaghaaghagha

turisti
11-02-11, 11:30
dogzaona a din pse po sillen rreth iqkuri jon tu bae pregaditje rastish bafshin me rrshit kun naj bunar mu majt per iqkuri aghaghaaghghaghaaghaghaghaaghagha


Ooooooo Rafet*mire e ke ti*sepse secili e kqyr nga kendi vet postimet*por vetem ato me te flakte e permendin dhe nuk i largojne mendet*a :biggrin: trimat dhe burrat :biggrin: nuk i komentojne keso punesh*per to eshte gruaja nje kante ku shprazen............andej :biggrin: rrnof uqkuri :biggrin:*ne cdo rast eshte :biggrin: me romantik se pulla ja patetnti :biggrin:*hahahahahahahahahahahahahahahaha.

ENGJELLUSHA
20-02-11, 16:04
Sepse pothuajse te gjithe jane te dashurar

tipi engjellor
20-02-11, 16:07
Sepse pothuajse te gjithe jane te dashurar

ski faje ti hahahah se vet je e dahsuruar e tahs dyjeja hahaha te duket e jotja jo moj qiko ka ketu leje qe sjane te dashuruar po edhe veq te ngjehun te martuar hahahahah

ENGJELLUSHA
20-02-11, 21:36
Po a..Vertet paska kesi lloj njerez sa mire hahahah
Une nuk jam e dashurar ne aske..As ne jete reale e as ne jete virtuale

tipi engjellor
20-02-11, 21:46
Po a..Vertet paska kesi lloj njerez sa mire hahahah
Une nuk jam e dashurar ne aske..As ne jete reale e as ne jete virtuale

po a persmisoe aty ner avatar hahahah

ENGJELLUSHA
20-02-11, 22:13
Une nuk e kam shkruar k'te E dashurar me beso