PDA

View Full Version : Xuki


Faqet : [1] 2 3 4 5

progoni
29-07-05, 19:59
XukiAnėtarėsuar: 12 Jul 2005
Mesazhe: 2

Postuar: Tue Jul 12, 2005 7:29 pm Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Edhe unė i pėrshėndes tė gjithė anėtarėt e kėti forumi.XukiMire se ke ardhur Xuki i nderuar ,

gjithe te mirat ne ket

ODĖ DARDANE

Murgesha
29-07-05, 22:40
Xuki njė pėrshėndetje tė madhe pėr ty.

Mirė se na ke ardhė e mė mirė ja kalofsh nė Odėn Dardane.

Murgesha.

BigBaci
29-07-05, 22:50
Edhe une e pershendes te nderuarin Xuki, te cilin keto dite po e kerkoi permes interpolit, por akoma s'i kam hy ne adrese, por me shprese se do ta gjeje se shpejti!!!

Me respekt, BigBaci

Flaka_1
31-07-05, 17:04
Pershendetje dhe gjithe te mira !
me dashuri flaka!

Neta
01-08-05, 14:05
o Xuki te pershendes shummmm..e ishlla kalon mir atje ku je

Gentiana
01-08-05, 15:12
Xuki pershendetje edhe nga une e te uroj argetim te kendshem ne mesin e forumistave Dardan dhe mire se na erdhe.

Genta

Dilaver
02-08-05, 22:08
Xuki mirė se paske ardhė vėllaqko.

Arb
02-08-05, 23:52
Gjithashtu i shprehje mireseardhje Xuxit!

Urata
12-08-05, 02:56
Xuki, o bukuroshi, mire se paske shkrue ne dardani!

Arbėri
12-08-05, 13:55
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ooooooooooo mire se paske ardhe oooooooo Xukiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol:

Besoj se kemi me kalle krejt, medemek kemi mu knaqe valla :lol: :lol: :lol: :lol:

Je i pershendetur o i nderuar bile bile edhe kojshillaku yte eshte i pershendetur, hahahahahahahahaha

Daja POLIC
12-08-05, 17:22
xukiiiiiii ku je more a je mir po na shkruj o njeri se tu kan bo kallabllak
mir se na paske ardh jeni i pershendetur tungiiii.

Urata
12-08-05, 18:14
http://www.wtv-zone.com/rhudas/SETS2/boy_main.jpg


Xukin keshtu te embel e paramendoj!

Arbėri
13-08-05, 22:32
http://www.wtv-zone.com/rhudas/SETS2/boy_main.jpg


Xukin keshtu te embel e paramendoj!Bash i tille, i embel medemek, ishte, vetem se pa ate qenin, hahahahahahahahahahaha

Pershendetje Xuki dhe Urata, pasi paske qellua ne oden e Xukit :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Xuki
14-08-05, 20:24
Shumė tė nderuar dhe tė respektuar progoni, Murgesha, BigBaci, Flaka_1, Neta, Gentiana, Dilaver, Arb, Urata, Arbėri dhe Daja Polic ju falenderoj nga zemra pėr pėrshėndetje.

Edhe unė ju pėrshėndes dhe ju uroj gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn.


Tungiiii


Xuki :D

AXHA
16-08-05, 16:59
Ooooooooooo shum i neruemi Xuki shum selam pej AXHE.
Ani po a je a si je aaaaa,qysh ma kie familen,qysh po e kapercen nkit ver tgzueme aaaaaaaa.
Mvjen mier qi edhe ju jeni nkit od tre e tdashne se hiq pa shybe kemi me kapercye si asht mier e ma mier.
Mier u njefshmi e jau njefsshha tmieren ooooooooo shum i neruemi Xuki.

Gjebraili
12-09-05, 22:24
Oooooooooooo Xuki, ooooooooo i nderuar, po ku me mbete edhe ti allahile, phaaaaaaaaaaaa me tranuat me keto mungesa, http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif

Je shume shume i pershendetur, bile edhe kojshillaku yte, hahahahahaha http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Gjumashja
13-09-05, 08:08
Xuki pershendetje dhe argetim e kendshem ne forumin dardan :wink:

Xuki
28-09-05, 09:01
Kukuuuuuuuuuuuuuuu tok jam koritė kreeeejjjt!!!


Tė nderuar Axha dhe Gjebraili, e nderuara Gjumashja......ju falenderoj shuuuuuuuumė pėr pėrshėndetje dhe ju pėrshėndes juve nga zemra.

Shpresoj qė jeni shėndosh dhe mirė.

Tungiiiiii


Xuki :)

AXHA
28-09-05, 14:52
Kukuuuuuuuuuuuuuuu tok jam koritė kreeeejjjt!!!


Tė nderuar Axha dhe Gjebraili, e nderuara Gjumashja......ju falenderoj shuuuuuuuumė pėr pėrshėndetje dhe ju pėrshėndes juve nga zemra.

Shpresoj qė jeni shėndosh dhe mirė.

Tungiiiiii


Xuki :)
-----------------------------------------------------------------------------------
Shum selam pej meje ooooooooo shum i neruemi Xuki.
Poooooooo a e dite udhen me ardh aaaaaaaaaaa e paske vet kanen ooooo shum i neruemi Xuki.
Doknu more ma qpesh bile ju trit se na pleqt e kullotem gati kit dynja trrejshme.
Jes me uzdaj qi je shnosh e rahat vet e me famile jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi tej sa tshihmi.

Urata
28-09-05, 17:16
http://www.wtv-zone.com/rhudas/SETS2/boy_main.jpg


Xukin keshtu te embel e paramendoj!Bash i tille, i embel medemek, ishte, vetem se pa ate qenin, hahahahahahahahahahaha

Pershendetje Xuki dhe Urata, pasi paske qellua ne oden e Xukit :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėr bre, gogja si shume po mi kana pershendetjet e tua ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa...
E pershendes Xukin bombonin e kosovareve.com...

Xuki
29-09-05, 17:22
Edhe unė tė pėrshėndes shumė e nderuara Urata!

Me t'vėrtet kena kalu shumė mirė nė faqen e Kosovarve (http://www.kosovaret.wins.info/)!


Tungiiiiii


Xuki

Gjebraili
30-09-05, 11:59
Selam alejkum ooooooooo Xukiiiiiiiiiiiii http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Po a je a si je a? Qysh i ke kojshite allahile? http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c028.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Xuki
30-09-05, 22:31
Selam alejkum ooooooooo Xukiiiiiiiiiiiii http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Po a je a si je a? Qysh i ke kojshite allahile? http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c028.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif
Ooooooo Alejkum Selam i nderuari Gjebrail......mirė jam flm....edhe kojshija mirė jan...qashtu po thojnė....

Ty qysh t'kam allahile? Ani apo pushon hiq?


Tė pėrshėndes shuuuumė :)

Gjebraili
30-09-05, 22:58
Selam alejkum ooooooooo Xukiiiiiiiiiiiii http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif

Po a je a si je a? Qysh i ke kojshite allahile? http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c028.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif
Ooooooo Alejkum Selam i nderuari Gjebrail......mirė jam flm....edhe kojshija mirė jan...qashtu po thojnė....

Ty qysh t'kam allahile? Ani apo pushon hiq?


Tė pėrshėndes shuuuumė :)


Elhamdyrylah prej Zoti, qe qenkeni mire, he qofshi per jete e mote mire e ma mire http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c016.gif

Edhe une mire jame, bym bereqat versen siq thote shume i nderuari yne AXHA, e me pushue po vallha, bile me duket ja kam kalue edhe njanit ketu ne forume, qe po livdohet bajagi si shume se, heheheh, po i ben nga dy-tri pushime, hahahahaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Edhe une te pershendes shuummmmmeeeeeeeeeeeeeeeee, ty dhe kojshillakun tend http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

turisti
02-10-05, 22:22
Xuki i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete. :wink:

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 08:44
Xuki te pershendes edhe pse nuk po te njoh :roll: :wink:


Diana.

Xuki
06-10-05, 21:51
Edhe une mire jame, bym bereqat versen siq thote shume i nderuari yne AXHA, e me pushue po vallha, bile me duket ja kam kalue edhe njanit ketu ne forume, qe po livdohet bajagi si shume se, heheheh, po i ben nga dy-tri pushime, hahahahaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Edhe une te pershendes shuummmmmeeeeeeeeeeeeeeeee, ty dhe kojshillakun tend http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c012.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif


Hahahhahahahahah Gjebrooo, po ku ka ma mirė se me pasė mundėsi me pushu ditė pėr ditė..... :)


Tė pėrshėndes shuuuuuumė!


Xuki

Xuki
06-10-05, 21:54
Xuki i nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete. :wink:

Sinqerisht,
TURISTI. :P

I nderuari Turisti tė falenderoj shumė pėr pėrshėndetje!

Gjithashtu tė pėrshėndes edhe unė ty shumė dhė tė dėshiroj ēdo tė mirė pėr tė ardhmėn....

Kalofsh mirė :)


Xuki

Xuki
06-10-05, 21:59
Xuki te pershendes edhe pse nuk po te njoh :roll: :wink:


Diana.


E nderuara Diana tė falenderoj shumė pėr pėrshėndetje.

Edhe unė tė pėrshėndes shuuuuuumė dhe shpresoj qė do tė njoftohemi sa ka pak. :)

Tė dėshiroj gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn.


Xuki

progoni
18-10-05, 14:27
Xukuuuuuuuuu pershendetjet te perzemerta.

na shuj mallin

se dogji

per TY
Progoni

Xuki
23-10-05, 00:38
Pėrshėndetje tė pėrzemėrta shumė i nderuari Progoni.


Vallahi edhe mua mė ka marė malli mu pa prap dhe shpresoj qė do tė kemi mundėsi qė tė takohemi prap.


Me shumė respekt!


Xuki :)

MEDALIM
30-10-05, 10:45
I nerumi Xuki,
Ju pershendes vllezerisht i nderuar, te jeni i lumetun tan jeten tuaj.

Gur Kepi !

Barbaroza
30-10-05, 17:37
Xuki,prano nje pershendetje nga une.Ju uroj cdo te mire ne jete! :)

Gjebraili
04-11-05, 14:14
Oooooooooo Xuki i nderuar, prano pershendetjet e mija, shume te sinqerta, miqesore, vellazerore dhe urimet per festen e Bajramit.

Paqa dhe lumturia qofshin me ty, familjen tende dhe me ata qe i do dhe te duan

Diana007
24-11-05, 10:04
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Xuki
24-11-05, 22:02
I nerumi Xuki,
Ju pershendes vllezerisht i nderuar, te jeni i lumetun tan jeten tuaj.

Gur Kepi !

Shumė i nderuari dhe i respektuari Medalim tė falenderoj pėr pėrshėndetje.

Ty dhe familjes tėndė ua uroj tė gjitha tė mirat pėr tė ardhmėn, sidomos shėndet dhe lumturi.

Me shpresė qė do tė takoj njė ditė tė pėrshėndes vėllezėrisht.

Xuki

Xuki
24-11-05, 22:04
Xuki,prano nje pershendetje nga une.Ju uroj cdo te mire ne jete! :)

Shumė faleminderit pėr pėrshėndetje e nderuara Barbaroza.

Edhe unė tė uroj ty ēdo tė mirė pėr tė ardhmėn.

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta


Xuki

Xuki
24-11-05, 22:11
Oooooooooo Xuki i nderuar, prano pershendetjet e mija, shume te sinqerta, miqesore, vellazerore dhe urimet per festen e Bajramit.

Paqa dhe lumturia qofshin me ty, familjen tende dhe me ata qe i do dhe te duan


Oooooooooo Gjebraili i nderuar, ma bon hallall pash zotin, se diēka mė ka trullav zoti krejt........rregullisht shiqoj nė disa forume se a ka diēka tė re, po qe, kur mė kan pėrshėndet njerzit mė tė mirė nė botė nuk e kam vėrejt!! :cry:

Tė uroj gjitha tė mirat nė jetė.

U pafshim dhe u dėgjhshmi pėr sė miri!

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta

Xuki

Xuki
24-11-05, 22:17
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Shumė e nderuara Diana007, edhe unė tė pėrshėndes dhe tė uroj shėndet e lumturi dhe gjiiiitha t'mirat pėr tė ardhmėn.

Kalofsh ashtu si ta dėshiron zemra.

Me shumė respekt

Xuki

Dani3
25-11-05, 19:24
Njė pėrshėndetje tė sinqert pėt tė Ty i nderuari Xuki.

MEDALIM
28-11-05, 07:45
Pershendeteje i nerumi Xuki, dhe me fat dita e flamurit,
Vitin e aredheshem dhasht Zoti te festojm se bashku pamevaresin e Kosoves, paqi shendet e lumetuni me tan familje e vellazeni,

MEDALIM !

AXHA
02-12-05, 08:51
Selam pej meje shum i neruemi Xuki.
Ani po a je a si je aaaaaaaaa,doku ma qpesh oooooo shum i neruemi Xuki nkit od tdardanis se ma maron qefin ta dish.
Jes me uzdaj qi jeni shnosh e rahat e ishalla nihmi per smieri tej sa tshihmi.

progoni
26-12-05, 06:38
Xuki urime 2006gezimi ,suksesi ,dashuria dhe te gjitha te mirat

qofshin me

TY

Vigani
26-12-05, 15:40
Xuk llokumit i leshoj ketu nje kallaballek pershendetjesh dhe urimesh...
Viti 2006 qofte vit i mbare/shendetshem dhe pasur per te dhe gjithe te dashurit/afermit e tij...

Viganica

MEDALIM
27-12-05, 07:36
I nerumi dhe i rrepektumi XUKI, paqi fat dhe lumetuni ne vjetin qe vjen 2006, dhe ju prifet mbaresija tane jeten tuaj, miresija e Zotit qofet me ju dhe familjen tuaj cdohere, ju pershendes i nderuar,

MEDALIM !

Barbaroza
27-12-05, 14:00
Xuki i nderuar,gezuar Vitin e Ri 2006 me deshirat me te mira per juve!!

http://www.susannasloft.com/vcards/newyears8.jpg

Xuki
27-12-05, 20:50
Tė nderuar dhe shumė tė respektuar Dani3, Medalim, AXHA, progoni, Vigani dhe Barbaroza ju pėrshėndes pėrzemėrsisht dhe ju falenderoj nga zemra pėr pėrshėndetjet dhe urimet e juaja.

Edhe unė ju dėshiroj juve gjitha tė mirat pėr tė ardhmėn.


Xuki
http://media.euniverse.com/www_castlemountains_net/images/12_2003/newyear14.gif

rilinda
27-12-05, 21:35
http://img410.imageshack.us/img410/7008/hamom9gg.png (http://imageshack.us)

halla e madhe
28-12-05, 09:51
Gezuar Viti i Ri 2006!

Suksese te gjitheanshme te deshiron:halla e madhe

Diana007
28-12-05, 11:05
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Dani3
28-12-05, 13:02
Xuki i nderuar tė uroj vitin e ri 2006 dhe dėshiroj qė te jet vit i realizimit tė dėshirave tuaja.

Luana
28-12-05, 20:20
Xuki

E GEZUAR DHE E MBARE QOFTE PER KEDO NGA JU KY VIT I RI 2006
Le t“ju sjelle, ate cfare ju mungon!
T“ju plotesoje, deshirat qe endrroni!
Festa dhe gezime pacim sa me shume.

http://www.metliefs.nl/vcards/images/pic_2004-12-26_163036.gif

Xuki
28-12-05, 20:27
Rilinda, Halla e madhe, Diana dhe Dani ju falenderoj pėr urime dhe ju dėshiroj gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn.


Me shumė respekt ju pėrshėndes nga zemra!


Xuki

Xuki
28-12-05, 20:40
Xuki

E GEZUAR DHE E MBARE QOFTE PER KEDO NGA JU KY VIT I RI 2006
Le t“ju sjelle, ate cfare ju mungon!
T“ju plotesoje, deshirat qe endrroni!
Festa dhe gezime pacim sa me shume.

http://www.metliefs.nl/vcards/images/pic_2004-12-26_163036.gif


Ooooooo shuuuumė faleminderit e nderuara Luana! Edhe unė tė uroj ty ēdo tė mirė pėr vitin e ri 2006.


Pėrshėndetje nga loqka e zemres.

Xuki

schütze
28-12-05, 21:14
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

AXHA
29-12-05, 16:46
Shum selam pej meje shum i neruemi Xuki.
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.

vjeshta
29-12-05, 17:30
***********Urime Xuki viti 2006**********Ju uroj qe ky vit te jete realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.


Vjeshta

Murgesha
29-12-05, 19:00
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Gjebraili
29-12-05, 20:27
Xuki i nderuar,

Shumė fatė e shumė gėzime, per vitin qe po vjen, 2006

Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan

http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png


Me rrespekt, Gjebraili

Kercovari
30-12-05, 18:18
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gifPer shume jete dhe mote.Suksese!
Kercovari

Guri i madh
31-12-05, 09:56
xukit pershendetje dhe urime per vitin e ri 2006 dhe shum gzime ne jet

tushja
31-12-05, 10:52
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e gjdo deshire ne jete shendet ,gezime, lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Arbėri
31-12-05, 12:40
Xuki i nderuar, miku ime i dashur, i shtrenjte,

G e z u a r viti i Ri 2006
Paqja, shendeti, lumturia qofshin me ju

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Arbėri

Xuki
02-01-06, 19:30
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif


I nderuar Schütze tė falenderoj pėr pėrshėndetje dhe tė uroj ēdo tė mirė pėr vitin e ri 2006!


Respekt!

Xuki

Xuki
02-01-06, 19:32
Shum selam pej meje shum i neruemi Xuki.
Per hajr u koft kjo vjeta e re qi po na vjen e ishalla jeni shnosh e rahat,ishalla ju prihet e mara npun,ishalla u shkon kjo vjet me gzim e me sevda,ishalla nieni mier per krejt ata qi ju njohin e i njeh jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla niejm mier per mat madhin e kosovs,ishalla forcohet e na prin tej tjet kosova nveti,ishalla e gzon bashk me ne kit dit jarabi allah ati i kofshim fal.
Ishalla krejtve atyne qi punojn per tmier tkosovs ju prihet e mara,ishalla krejt ata qi ja dojn tkeqen e punojn ndam tkosovs i ngujojn nata venat qi jan per qiftat e tyne jarabi allah ati i kofshim fal.
Mier u njefshmi jarabi allah ati i kofshim fal.


Shum selam edhe prej meje AXHA i nderuar.

Tė falenderoj shumė pėr selamet dhe urimet tua dhe tė uroj ty ēdo tė mirė pėr kėt vit tė ri.

Tungiiiii


Xuki

Xuki
02-01-06, 19:35
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Tė falenderoj shumė e nderuara Murgesha!


Edhe unė ty tė uroj gjitha tė mirat pėr vitin e ri 2006.


Tuuuuung


Xuki

Xuki
02-01-06, 19:37
Xuki i nderuar,

Shumė fatė e shumė gėzime, per vitin qe po vjen, 2006

Shendeti, paqa, lumturia, qofshin me ju, familjen tuaj dhe ata qe i do dhe te duan

http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png


Me rrespekt, Gjebraili


Ooooooooooooo Gjebrooo i nderuar tė falenderoj shumė pėr kėto urime.

Edhe unė tė uroj ty gjitha tė mirat pėr tė ardhmėn.

Mirė u pafshim!

Xuki

Xuki
02-01-06, 19:41
xukit pershendetje dhe urime per vitin e ri 2006 dhe shum gzime ne jet

Pėrshėndetje i nderuari Guri i madh!

Shumė faleminderit pėr urime! Edhe unė ty tė uroj gjitha tė mirat pėr vitin e ri 2006.


Tuuuung


Xuki

Xuki
02-01-06, 19:45
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e gjdo deshire ne jete shendet ,gezime, lumturi familjare dhe jete te gjate

TushjaPėrshėndetje Tushja :)

Edhe unė ty tė ruoj gjitha tė mirat pėr tė ardhmėn.


Respekt!


Xuki

Xuki
02-01-06, 19:46
Gezuarhttp://www.theholidayspot.com/newyear/backgrounds/happy.gifPer shume jete dhe mote.Suksese!
Kercovari


Faleminderit shumė i nderuar Kėrēovari!

Urime viti i ri 2006. Tė uroj ēdo tė mirė pėr kėt vit!

Tungiii

Xuki
02-01-06, 19:48
Xuki i nderuar, miku ime i dashur, i shtrenjte,

G e z u a r viti i Ri 2006
Paqja, shendeti, lumturia qofshin me ju

http://www.kriyayoga.com/pd/LoveCards3/happynewyear12.jpg

Arbėri


I nderuari dhe shumė i respektuari miku jem i dashur Arbėri tė falenderoj nga zemra pėr urimet tua.

Edhe unė tė dėshiroj ty ēdo tė mirė pėr vitin e ri 2006.


Mirė u pafshim i nderuar!


Xuki

Urata
22-01-06, 04:48
O Xuki ore...
eja ketu e t'kap perqafe Urata te te shpreh ngushellimet e mia per Kryetarin e Kosoves qe aq shume e deshte/urove/perkrahe...!

Vdiq per t'jetuar gjithemon ne kujtesat, historin e e gjitheshqiptareve...!

Lavdi atij...
E e bekuar qofte Kosova qe pate nje djal si Dr. Ibrahim.

Barbaroza
22-01-06, 13:53
Xuki i nderuar,ngushellime per Presidentin tone.Ai ka vdekur per te jetuar!!

Kercovari
22-01-06, 18:09
Presidenti i Kosoves Dr.Ibrahim Rugova
U nda nga jeta per te jetuar ne mendje dhe shpirte te cdo shqipetari!
Pranoni ngushullime e mia me te thella Ju dhe te gjithe shqiptaret kudo qe te ndodhen.

I cofte i lehte dheu eme!

Gjebraili
23-01-06, 01:43
Xuki i nderuar, miku ime i sinqerte, sharmant dhe i dashur,

Prano ngushellimet e mija, me te sinqerta, me rastin e vdekjes se Presidentit tone, te Madhit Ibrahim Rugova.

Po e harroj dhembjen qe kame, kur po e paramendoj te vrenjturit e fytyres tende, nga dhembja qe ke-mi perjetua!

Zoti qofte me ne, ne keto momente mjafte te veshtira!

Xuki
24-01-06, 00:10
Shumė tė nderuar dhe tė respektuar Urata, Barbaroza, Kėrēovari dhe Gjebraili...pranoni edhe ju ngushllimet e mija mė tė sinqerta pėr Presidentin Dr. Ibrahim Rugova.

Ua them tė drejtėn, qė ende po mė duket vetja nė njė ėndėrr tė keqe...nuk po mundem me besu qė ka vdek Presidenti Dr. Ibrahim Rugova!!

Kur ta shkeli tė mėrkurėn tokėn e Kosovės do ta kuptoj realitetin e hidhur! :cry:

Sy_kaltra
24-01-06, 21:05
I Nderuari Xuki.

Me shum Sinēeritet Ju shpreh Ngushllime Per Presidentin ton qe patem Dr.Ibrahim Rugova.. Dhe Mburremi qe pat nje Njeri te till,ai nuk do te vdes kurr,Per her do te mbetet ne zemrat Tona.

I qoft i leht dheu i Kosoves.

Zana_ch
25-01-06, 15:22
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:37
I nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

Xuki
31-01-06, 23:14
Sy_kaltra, Zana_ch dhe FrEsKiA ju falenderoj pėrzemėrsisht pėr ngushllimet e juaja.

Pranoni edhe ju ngushllimet e mija mė tė sinqerta pėr presidentin tonė tė dashur Dr. Ibrahim Rugova. I qoft i leht dheu i Kosoves.

progoni
02-02-06, 20:45
Me rastin e ndarjes nga kjo botė e Presidentit Dr.Ibrahi Rugova ,
ju shprehu ngushllimet e mia me te sinqerta.

E paqi te lehte dhimbjen.

ATIJ i qoft i leht dheu dardan qe aqe shume e dheshi.Progoni

Urata
15-02-06, 19:48
NJe pershendetje te ngrohte dhe sinqerte per bombonin e forumit...!

Xuki
15-02-06, 22:20
Me rastin e ndarjes nga kjo botė e Presidentit Dr.Ibrahi Rugova ,
ju shprehu ngushllimet e mia me te sinqerta.

E paqi te lehte dhimbjen.

ATIJ i qoft i leht dheu dardan qe aqe shume e dheshi.Progoni


I nderuari Progoni faleminderit pėr ngushllime!

Prano edhe ti ngushllimet e mija mė tė sinqerta pėr Presidentin tonė Dr. Ibrahim Rugova.

Mirė u pafshim!

Xuki

Xuki
15-02-06, 22:22
NJe pershendetje te ngrohte dhe sinqerte per bombonin e forumit...!


Faleminderit shumė e nderuar!

Edhe unė tė pėrshėndes nga zemra!Kalor mirė!


Xuki

Gjebraili
06-03-06, 07:15
Ooooooooooooo Xukiiiiiiiiiiiiiii,
Ooooooooo Miku ime, shume i dashur, i sinqerte. Po ku te kame allahile?

Nje dite, jave, te suksesshme, te gezueshme, lumturueshme, te deshiron miku yte Gjebraili:biggrin:

e_martumja
06-03-06, 18:05
Hallooooooo Xuki Wie geht's ???


Ich möschte sagen eine frage : Du bist sehr gut une ich liebe dich wenig ahhahahah


Oh lumja une ne internet e mesova gjermanishten, me fal nese nuk kupton asgje se ja futa kot :smile: :smile: :smile:

Pranoje nje pershendetje ty dhe familjes tuaj me shpres qe jeni mire dhe duke kaluar sa ma bukur.

Oh mpuccccc ne midis te faqeve por vetem me iluzion heeheh

Xuki
06-03-06, 18:31
Ooooooooooooo Xukiiiiiiiiiiiiiii,
Ooooooooo Miku ime, shume i dashur, i sinqerte. Po ku te kame allahile?

Nje dite, jave, te suksesshme, te gezueshme, lumturueshme, te deshiron miku yte Gjebraili:biggrin:


Oooooooooooooo miku jem shumė i nderuar dhe i respektuar!


Qitu po sillna kah shpija.....jam ba kishe i shpisė......po mė duhet me nejt kah shpija, se jam ba mu martu. :D Po ty qysh t'kam pash zotin?


Tė falenderoj shumė pėr urime dhe tė dėshiroj gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn!


Me shpresė qė do tė shihemi verės tė pėrshėndes nga zemra. :)


Tungiiiii


Xuki :)

Xuki
06-03-06, 18:46
Hallooooooo Xuki Wie geht's ???


Ich möschte sagen eine frage : Du bist sehr gut une ich liebe dich wenig ahhahahah


Oh lumja une ne internet e mesova gjermanishten, me fal nese nuk kupton asgje se ja futa kot

Pranoje nje pershendetje ty dhe familjes tuaj me shpres qe jeni mire dhe duke kaluar sa ma bukur.

Oh mpuccccc ne midis te faqeve por vetem me iluzion heehehSalut e_martumja, moi je suis bien.....et toi ca vas bien?

Je veux te dire, que tu e tres belle. Je t'aimes mon amour! :biggrin:

Merēi pour les salutations!

Edhe unė ju pėrshėndes tė gjithve dhe shpresoj qė jeni shėndosh dhe mirė.

Po tė mpuci edhe unė ty......nė ēoft se bėn..nėn hundė.......pa iluzion hihihihihi :cool:


Ju dėshiroj gjitha t'mirat!


Tungiiii


Xuki :smile:

e_martumja
06-03-06, 22:41
Salut e_martumja, moi je suis bien.....et toi ca vas bien?

Je veux te dire, que tu e tres belle. Je t'aimes mon amour! :biggrin:

Merēi pour les salutations!

Edhe unė ju pėrshėndes tė gjithve dhe shpresoj qė jeni shėndosh dhe mirė.

Po tė mpuci edhe unė ty......nė ēoft se bėn..nėn hundė.......pa iluzion hihihihihi :cool:


Ju dėshiroj gjitha t'mirat!


Tungiiii


Xuki :smile:


Moi aussi je vais bien, merciiiiiiiiiiiiii

Humm trčs belle, shuj more se gjelozojn keta tjert


Cordiale salutations de ma part et j'éspčre avoir de nouveau la possibilité de discuter avec toi car j'admire ton humeur.


Cdo te mire te deshiron e_martumja

Xuki
08-03-06, 19:19
Faleminderit shumė e_martumja.....edhe unė tė dėshiroj ēdo tė mirė pėr tė ardhmėn. :smile:

Luana
10-03-06, 20:46
Ka lloj-lloj njerzesh dhe nganjiher sipas shkronjave te ben me te vertet qe te mos njohesh se ne realitet se qfar personi eshte , po sa zura te njoftoj neper net virtual ty si shoke , me te vertet me le mbresa , ishe nji shoke e mike qe mos te harrohesh aq leht , me te vertet te admiroj dhe kam rrespket per ty ...:wink:

shihemi deri ne shkrimet e tjera , kalo mire i nderuar :smile:

Xuki
11-03-06, 00:25
Faleminderit shumė Luana! :)


Edhe ti do tė jesh gjithmon e nderuar dhe e respektuar.


Pėrshėndetje tė pėrzemėrta.


Xuki :smile:

vjeshta
25-03-06, 01:26
Nje pershendetje per Xukin ,se ta kam borgj moti :redface:

Kalofsh mire kudo qe gjindesh :tongue:

Vjeshta

Xuki
28-03-06, 22:21
Nje pershendetje per Xukin ,se ta kam borgj moti :redface:

Kalofsh mire kudo qe gjindesh :tongue:

VjeshtaEdhe unė tė pėrshėndes e nderuar.....dhe shpresoj qė je shėndosh dhe mirė!Kalo mirė e mos u halit fort.

Xuki :wink:

e_martumja
25-04-06, 21:02
Ohhhhhhh xukiiiiiiii te fala po te ben Lezetja :biggrin: :biggrin: :biggrin:pershendetje dhe cdo te mire per ty dhe familjen tende !


E_martumja

turisti
29-04-06, 16:44
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.

Xuki
30-04-06, 23:07
Ohhhhhhh xukiiiiiiii te fala po te ben Lezetja :biggrin: :biggrin: :biggrin:pershendetje dhe cdo te mire per ty dhe familjen tende !


E_martumjaOooo faleminderit E_martumja......edhe ti ma pėrshėndet Lezetjen!


Edhe unė tė uroj ēdo tė mirė pėr tė ardhmėn!


Ciaooooo


Xuki :)

Xuki
30-04-06, 23:09
Pershendetjet me te perzemerta nga Kaēaniku.


Shumė faleminderit i nderuari turisti....edhe unė te pėrshėndes pėrzemėrsisht!


Kalo mirė!


Xuki :)

e_martumja
29-06-06, 19:30
Xuki Shoku im i dashur,

Te pershendes nga zemra dhe te faliminderoj per ndegjimin tend, cdo her fjalet e tuaj me ndihmojn shume, Te dua sikur vllah........skisha mendu qe mund te lind nje shoqeri ne internet keshtu,

Gezohem pa mas qe kam kontakt me ty dhe ndihem krenare qe njof apo kam shok nje person si ti.


Ty dhe familjes tende ju deshiroj Cdo te mire, pushime te kendshem ne Kosove dhe buzeqeshjen pa kufiiiiiiiiiiiiii sepse e meritoni.me rrespekt E_martumja

turisti
15-07-06, 20:41
Pershendetje nga Kaēaniku i nderuar.:smile: :smile: :smile: :smile:

Xuki
15-07-06, 22:00
Xuki Shoku im i dashur,

Te pershendes nga zemra dhe te faliminderoj per ndegjimin tend, cdo her fjalet e tuaj me ndihmojn shume, Te dua sikur vllah........skisha mendu qe mund te lind nje shoqeri ne internet keshtu,

Gezohem pa mas qe kam kontakt me ty dhe ndihem krenare qe njof apo kam shok nje person si ti.


Ty dhe familjes tende ju deshiroj Cdo te mire, pushime te kendshem ne Kosove dhe buzeqeshjen pa kufiiiiiiiiiiiiii sepse e meritoni.me rrespekt E_martumjaOje ti shoqja ime....edhe une te pershendes nga loqka e zemres dhe te uroj gjitha tmirat per te ardhmen....nuk po e zgjati ma shume, se ti e din se qka mendoj per ty.


Ishalla kalon mire ne deti dhe rrezitesh edhe ngapak per mu.


Mire u pafshim.


Xuki :wink:

Luana
15-07-06, 22:01
Xuki , a u ktheve ah :eek:


Te pershendes i nderuar :wink:

Xuki
15-07-06, 22:02
Pershendetje nga Kaēaniku i nderuar.:smile:
I nderuari Turisti....edhe une te pershendes shume nga Prishtina dhe te uroj gjitha tmirat per te ardhmen.


Xuki :smile:

Xuki
15-07-06, 22:04
Xuki , a u ktheve ah :eek:


Te pershendes i nderuar :wink:Pershendetje Luana!


Edhe nje jave jam ne Kosove.


Kalo mire e nderuar.


Xuki :smile:

Luana
15-07-06, 22:06
Pershendetje Luana!


Edhe nje jave jam ne Kosove.


Kalo mire e nderuar.


Xuki :smile:

Te fala Kosoves se bukur :wink:

beqari_
15-07-06, 22:08
pershendetje nga beqari per ty xuki kalo mire kudo qe je

Xuki
15-07-06, 22:14
pershendetje nga beqari per ty xuki kalo mire kudo qe jeFalemnderit beqari....edhe une ty te pershendes kudo qe je me shprese qe je shendosh e mire.TungiiiiiXuki :smile:

e_martumja
01-08-06, 18:06
Xuki pranoje nje pershendetje te sinqerte dhe nje mpucccc te madh vllaqko.

Flm per argetim dhe shakat ne at tjeter Forum, ēdo her ndihem e lumtur ne mesin tend.me rrespekt qe kam per ty ! E-martumja

Xuki
02-08-06, 22:11
Xuki pranoje nje pershendetje te sinqerte dhe nje mpucccc te madh vllaqko.

Flm per argetim dhe shakat ne at tjeter Forum, ēdo her ndihem e lumtur ne mesin tend.me rrespekt qe kam per ty ! E-martumjaGruje e martume....edhe unė tė pėrshėndes pėrzemėrsisht!


Tė dua shumė! :biggrin:Xuki :wink:

Luana
03-08-06, 20:22
Nė vitin tjeter kur tė shkosh nė Kosov ,ishalla nuk merrė mė ticket pėr vozitje :biggrin:hmmmmm a e din pėr qka e morre kėt vitė ticketėn ...????
sepse nuk mė morre edhe mua (hahahah)
Tung Ty Xiglush :tongue:

Xuki
04-08-06, 13:37
Nė vitin tjeter kur tė shkosh nė Kosov ,ishalla nuk merrė mė ticket pėr vozitje :biggrin:hmmmmm a e din pėr qka e morre kėt vitė ticketėn ...????
sepse nuk mė morre edhe mua (hahahah)
Tung Ty Xiglush :tongue:


Eeeeeeeeeee qishtu kur i ki sytė dhe mend tjetėrkund!!!


Pra vitin e ardhshėm tė marė edhe ty e tani i kam bile mend me veti! :biggrin:


Tė pėrshėndes shuuuuuuuuuuuuumė!


Kalo majrooo


Xuki :smile:

Murgesha
04-08-06, 22:56
Xuki njė pėrshėndetje tė nxehtė nga Danimarka e ftohtė.

Ishalla nuk ftohet deri sa tė arrijė nė Bazel.

Ps. Ta kisha ditė para njė viti qė je aty, po me tė thirrė unė kur mė patėn kthyer prej Bazeli ata zvicėrranėt. :wink:
Ēka u ba vlla krejt evropa pa kufij, veē Zvicrra ende me zinjgirė??:wink:

Xuki
06-08-06, 22:26
Murgesha edhe unė tė pėrshėndes ty shuuuuuumė! Falemnderit, se bash mė kan nxeh qato pėrshėndetjet tua...... :wink:

Qeee bre me pas ditė, isha ardhė dhe tė kisha shti nė tė zezė nė zvicėr!!

Nuk di bre ēka u ba, tahmina zvicėra nuk po e pranon evropėn, se nuk i ka plotėsu ende disa standarde!!!

Kalo mirė dhe tfala kush tė pyesin pėr mu!


Xuki :smile:

e_martumja
10-09-06, 16:19
Xuki, erdha veq me te pershendet dhe me paska pas marr malli te kumunikoj me ty se ne kohen e fundit ke humb sikur faksi ne uje:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Me shume rrespekt qe kam per ty, te pershendes perzemersisht ty dhe familjen tende dhe mille fois merci !!!

E_Martumja

Xuki
11-09-06, 18:50
Oooooooooooo shuuuuuuuuumė shuuuuuuuuuuuuumė falemnderit ti grue e martume!


Edhe unė tė pėrshėndes dhe tė uroj gjitha t'mirat nė jetė!


Zemrėn ta hangsha unė ty hoooo! A po tė vjen inatii? :biggrin:

vjeshta
11-09-06, 19:00
Nje pershendetje te fresket vjeshtore per ju i nderuar .

Shpresoj kjo pershendetje e imja te ju gjej mire dhe te ju lene mire :biggrin:


Vjeshta

Xuki
11-09-06, 19:18
Nje pershendetje te fresket vjeshtore per ju i nderuar .

Shpresoj kjo pershendetje e imja te ju gjej mire dhe te ju lene mire :biggrin:


Vjeshta


Shumė falemnderit e nderuara Vjeshta!


Edhe unė tė pėrshėndes ty me shpresė qė jeni mirė dhe po kaloni ashtu si ua don zemra juve!


Ciaoooooo


Xuki :smile:

e_martumja
11-09-06, 19:33
Oooooooooooo shuuuuuuuuumė shuuuuuuuuuuuuumė falemnderit ti grue e martume!


Edhe unė tė pėrshėndes dhe tė uroj gjitha t'mirat nė jetė!


Zemrėn ta hangsha unė ty hoooo! A po tė vjen inatii? :biggrin:


normal qe me vjen inatiiiiiiiii, ty dy zemra e une as nje.


Ncukkkkkkk ku ke pa at film more !!!

vjeshta
02-12-06, 00:37
Te pershendes dhe te uroj qdo te mire ne jete .


Vjeshta!

Xuki
03-12-06, 21:02
Oooooj Vjeshta e nderuar....falemnderit shumė!

Edhe unė ty tė dėshiroj gjitha t'mirat nė jetė!


Tė pėrshėndes nga loqka e zemres!


Xuki :smile:

Luana
15-12-06, 19:24
Xuki

te pershendes dhe te uroj weekend te lezetshem :wink:miss you :biggrin:

LEDHATIMI
18-12-06, 22:50
Xuki si te kam bre dashamir, a po shiten lulet hiq a jo? perdhendetje:wink: !

LEDHATIMI
18-12-06, 22:51
Xuki si te kam bre dashamir, a po shiten lulet hiq a jo? pershendetje:wink: !

Xuki
25-12-06, 23:35
Xuki

te pershendes dhe te uroj weekend te lezetshem :wink:miss you :biggrin:Luana, tė falemnderoj dhe tė uroj njė javė tė mbarė me plot befasira!


Pėrshėndetje


Xuki :smile:

Xuki
25-12-06, 23:37
Xuki si te kam bre dashamir, a po shiten lulet hiq a jo? pershendetje:wink: !


Tungjatjeta Ledhatim.........vallahi mirė jam, flm....e ty qysh t'kena? A po ta don hiq?

Lulet po shkojn si sakeza!


Tė pėrshėndes


Xuki :smile:

selvija
25-12-06, 23:40
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/141/141746l4fiobzhr4.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

schütze
01-01-07, 16:27
GEZUAR 2007

Nga zemra ju uroj qe ky vit te jet viti i realizimit te qdo deshire,gjithashtu edhe ralizimin e pavarsis se Kosoves

me respekt
schütze

Xuki
04-01-07, 22:06
Selvije dhe Schütze ju falemnderoj pėr urime.

Ju uroj tė gjitha t'mirat pėr nė tė ardhmėn!

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta


Xuki :)

e_martumja
20-02-07, 23:48
Nje pershendetje te sinqert per ty Xukiiii me shpres qe je mire dhe kalon bukur !
me rrespekt qe kam per ty e-martumja-

RiannA
15-03-07, 13:30
shnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuki...e gjeta oden tonde...


T“shnes shuuuuuuuuuuum, EM-TRESH-stjall hahaha

qaaaaaaaaaaaf tyeeeeeeeee

deine RiannA

Xuki
16-03-07, 18:54
Nje pershendetje te sinqert per ty Xukiiii me shpres qe je mire dhe kalon bukur !
me rrespekt qe kam per ty e-martumja-Kukuuu naneee kokna koritė me tyy! M'fal pash mu! Bre diēka po mė ikė......

Edhe unė ty tė pėrshėndes pėrzemėrsisht dhe tė uroj njė fundjavė tė kėndshme.


Xuki :smile:

Xuki
16-03-07, 18:56
shnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuki...e gjeta oden tonde...


T“shnes shuuuuuuuuuuum, EM-TRESH-stjall hahaha

qaaaaaaaaaaaf tyeeeeeeeee

deine RiannA


Halloooo meine LIEBE! :biggrin:


Tė pėrshėndes shuuumė nėn zhurmėn e motorit t'EM-Treshit tem!

Puuuc, puuuuucc


Xuki :smile:

Sy_kaltra
16-03-07, 19:10
Prano pershendetje Xuki..

Te deshiroj gjdo te mire , dhe nje fundjave plot befasina te bukurra :smile:

Xuki
17-03-07, 00:12
Prano pershendetje Xuki..

Te deshiroj gjdo te mire , dhe nje fundjave plot befasina te bukurra :smile:


Falemnderit shumė Sy_kaltra.....edhe unė tė pėrshėndes dhe tė uroj qė tė jet kjo fundjavė ashtu si dėshiron ti.

Tungiiiii


Xuki :smile:

uck_aksh
17-03-07, 00:33
Xuki pershendetje i nderuar

Xuki
17-03-07, 00:39
Xuki pershendetje i nderuar


Falemnderit shumė i nderuar, edhe unė ty tė pėrshėndes pėrzemėrsisht.

Xuki :smile:

ARI_03
17-03-07, 11:00
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg

ARI_03
17-03-07, 11:00
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wochenende/wochenendgruss.jpg

ninnela
17-03-07, 16:14
Pershendetje per ty xuko :biggrin:

Uikend te rehatshem

Respekt NINNELA:wink:

Xuki
19-03-07, 12:48
Ariiii.....falemnderit njeri....

tė pėrshėndes dhe tė uroj njė javė shumė tė kėndshme me shuuuumė punė dhe fitim!

Xuki
19-03-07, 12:49
Pershendetje per ty xuko :biggrin:

Uikend te rehatshem

Respekt NINNELA


Qyre kjo prej dashnije mė thirrė "Xuko" :wink:

Ninnela, flm flm edhe unė tė pėrshėndes shumė me urimet mė tė mira pėr ty!

falma_lotin
22-03-07, 15:13
Te pershendes perzemersisht ty te lutem prano edhe nga ana ime pershendetjet vllazerore dhe te sinqete dhe qe tani ka fillur pranvera desha te uroje nga zemra gjithe te mirat ty i nderuar .
http://www.baers-seite.com/jscards/cards/ein_lieber_gruss.jpg

me rrespekt falma_lotin

ARI_03
25-03-07, 09:04
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/sonntag/mein_lieblingstag.jpg

~AmaZonA~
25-03-07, 09:18
Xuki erdha ne dhomen tėnde qė tė uroj njė fillim jave te mbare dhe cdo tė mire nė jete :smile:

Pėrshendetje me dy-tre renda fli haahhahahaahahha

Sy_kaltra
25-03-07, 11:46
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif

selvija
25-03-07, 14:22
http://www.zangygraphics.com/weekend/28.gif

gazi-de
25-03-07, 15:56
Xuki te pershendes dhe te uroje gjdo te mire ne jete...

e_martumja
25-03-07, 22:40
Nje pershendetje te sinqerte, me rrespekt ndaj teje e_martumja

Xuki
26-03-07, 09:28
Te pershendes perzemersisht ty te lutem prano edhe nga ana ime pershendetjet vllazerore dhe te sinqete dhe qe tani ka fillur pranvera desha te uroje nga zemra gjithe te mirat ty i nderuar .


me rrespekt falma_lotin

Falma_lotin tė falemnderoj pėrzemėrsisht pėr pėrshėndejte dhe pėr urimet e tua.

Tė shpėrbleft zoti me gjitha t'mirat.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Xuki
26-03-07, 09:29
Ari.......Falemnderit shumė i nderuar.

Tė uroj njė javė shumė tė kėndshme dhe tė sukesėshme.

Xuki
26-03-07, 09:33
Xuki erdha ne dhomen tėnde qė tė uroj njė fillim jave te mbare dhe cdo tė mire nė jete :smile:

Pėrshendetje me dy-tre renda fli haahhahahaahahha

Woooooow, falemnderit shumė AmaZonA. Edhe unė ty tė dėshiroj njė javė shumė tė kėndshme dhe tė mbarė.

Uhhhhhh ēka ta kisha hangėr flinė ty!! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Xuki
26-03-07, 09:35
http://www.flairmyspace.com/userpics/graphics/thumbnail/days/daysofweek42.gif


Shee....sheeq...hėm Sy_kaltra flm shumė qika e ėmbėl si sheqer.

Tė uroj njė javė shumė tė bukur me plotė rreze dielli.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Xuki
26-03-07, 09:37
http://www.zangygraphics.com/weekend/28.gif


Wooooow ēfar DJ-iceee hahahaha, falemnderit shumė Selvush.

Tė uroj njė javė shumė shuumė tė kėndshme dhe me shumė guxim me ma dhanė MSN-in! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Xuki
26-03-07, 09:39
Xuki te pershendes dhe te uroje gjdo te mire ne jete...


Falemnderit shumė Gaze-de.

Tė pėrshėndes me urimet mė tė mira pėr ty.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Xuki
26-03-07, 09:44
Nje pershendetje te sinqerte, me rrespekt ndaj teje e_martumja

Ooooooo tyyy loqken e zemres ta hangsha hooo....po ty t'kam shoqen mė tė mirė nė kėtė dhe nė atė botė! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht meee shuuuuuumė respekt.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

uck_aksh
29-03-07, 00:40
http://i16.photobucket.com/albums/b45/calicowgirl5/Greetings/goodday.gif

Xuki
01-04-07, 20:10
uēk_aksh flm shumė.....e ishalla tė plotėsohet dėshira pėr femėr! hahahhahahaha

rilinda
02-04-07, 11:19
http://www.supergreetingcards.com/cards/3915.jpg

Abetare
03-04-07, 16:48
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/miredita1.gifXuki Mirė dita , pėrshėndetje miku i vjeter :wink:

Xuki
03-04-07, 22:50
Rilindaaaa, flm shuumė!

Tė pėrshėndes dhe tė uroj njė javė shumė tė kėndshme!

Xuki

Xuki
03-04-07, 22:52
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/miredita1.gifXuki Mirė dita , pėrshėndetje miku i vjeter :wink:


Pėrshėndetjeeee Abetareee......edhe ti menxi e gjete rrugėn pėr Dardani! Mė vjen mirė qė ke ardhė.

Ciaoooooo


Xuki

Prishtinasja_
04-04-07, 00:35
Pershendetje Xuki

http://www.erikarosalin.de/1x296.jpg

Me respekt

Prishtinasja_ :biggrin:

Xuki
04-04-07, 08:33
Falemnderit shumė Prishtinasja.....ich wünsch dir auch einen wunderschönen Mittwoch.

Nimee, pse po mė provokon me qat buzėqeshje? hahahhahaha

LuLjaa
04-04-07, 23:08
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/013.gif

Buqja_ch
05-04-07, 06:23
Te pershndes dhe kalofsh sa me mir...

keto dit pushimi

Buqja

Xuki
05-04-07, 12:19
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/hello/013.gif


Hi!
Unė jam Xuki! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Xuki
05-04-07, 12:20
Te pershndes dhe kalofsh sa me mir...

keto dit pushimi

Buqja


Falemnderit Buqeee.....edhe unė tė pėrshėndes dhe tė uroj ditė tė bukura!

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

rilinda
08-04-07, 16:11
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR042.gif

ninnela
09-04-07, 12:22
Xuko pershendetje kudo qe je

Arkza
09-04-07, 14:07
XUKI Te Pershendtes i ndruar :smile:

Xuki
09-04-07, 14:47
Rilinda, Ninnela dhe Arkza ju pėrshėndes pėrzemėrsisht dhe ju uroj njė javė shumė tė kėndshme.

Prishtinasja_
13-04-07, 10:18
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x299.jpg

LuLjaa
13-04-07, 12:00
Hi

Unė jam LuLjaa

T'Pėrshėndes Xuki

Veē erdha met pershendet se tani thu m'harroj qajo Lule ...hahaha

Elina
13-04-07, 13:02
Pershendetje Xuki :smile:

Sy_kaltra
14-04-07, 11:16
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/normal_kartoline.jpg

Djellza:
14-04-07, 22:05
Pranoni pershendetje me te sinqerta nga une i nderuar .

Ju rrespekton Djellza

Xuki
14-04-07, 23:58
Wooooow sa po mė gėzoni ju me pėrshėndetjet e juaja! Ju falemnderit shumė!

Prishtinasja, Lulja, Elina, Sy-Kaltra dhe Djellza pranoni pėrshėndetjet e mija mė tė pėrzemėrta. Ju uroj gjitha t'mirat nė jetė.


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
@Lulja....mos mendo qė unė tė harroj ty!

Paradox_13
15-04-07, 13:48
Pershendetje,.nje pasdite te kendeshme ju deshiroj..
Paradoxi.

rilinda
15-04-07, 18:03
http://haurat.free.fr/images/Bonjour/BJR025.gif

Giovanni
15-04-07, 19:26
http://www.fantasygif.it/Saluti%20e%20Auguri/Buonasettimana/c1.gif

Prishtinasja_
16-04-07, 10:20
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x295.jpg

gazi-de
16-04-07, 12:04
Pershendetje Xuki...........

LuLjaa
17-04-07, 02:30
Pėrshėndetje shumė Xuki :)

http://img107.imageshack.us/img107/4805/qtl3y0nltc5.gif

Xuki
17-04-07, 07:19
Paradox, Rilinda, Giovanni, Prishtinasja, Gazi dhe Lulja ju falemnderoj pėr pėrshėndetje.

Pranoni edhe ju pėrshėndetjet e mia mė tė pėrzemėrta.

Me shumė respekt, Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Litushja
19-04-07, 12:14
xukiii, te gjetaaa, hehe. pershendetje edhe nga uuune :-)

Litushja
19-04-07, 12:19
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje4.gif

Sy_kaltra
20-04-07, 17:43
http://cards.lovingyou.com/platinum/images/helloh014.jpg

rilinda
21-04-07, 21:45
http://www.blogadorn.com/graphics/friends/friend00029.gif

Xuki
21-04-07, 23:48
Litushja, Sy-Kaltra dhe Rilinda falemnderit shumė pėr pėrshėndetje!


Edhe unė juve u pėrshėndessss me shumė respekt.


Xuki

uck_aksh
23-04-07, 00:33
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje.jpg

gazi-de
27-04-07, 11:42
Pershendetje..........

Luana
28-04-07, 21:27
http://www.glittergraphicsweb.com/img/hello52.gif

schütze
29-04-07, 20:57
Xuki i nderuar, ju pershendes nga zemra dhe ju deshiroj gjith te mirat e ksaj bote

me respekt schütze

ssara
30-04-07, 15:10
Pershendetje Xuki te uroj qdo te mire ne jete

Xuki
30-04-07, 21:41
uēk-aksh, Gazi, Luana, Schütze dhe ssara pranoni edhe ju pėrshėndetjet e mia mė tė pėrzemėrta.

Shpresoj qė jeni shėndosh e mirė.

Gjitha t'mirat pėr tė ardhmėn.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

instruktori
30-04-07, 22:00
Pershendetje Xuki

Uroj qe te kalosh sa ma mire

Respekt per ju

LuLjaa
07-05-07, 19:12
Xuki t'pershendes shume atje ku je , shpresoj qe je mire , se nuk je dok moti kesajde.

http://img120.imageshack.us/img120/6166/n1887bcn8.gif

gazi-de
09-05-07, 22:28
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg

Shqiptare
10-05-07, 16:44
Xuki pershendetje edhe nga une. Ku je humb ti ? :rolleyes:

RiannA
10-05-07, 17:28
shaaaaaaaaaci nr 4 hahahaha

Ku tkam be?? Hej pasha ni zot e pasha kryt e Nanit mka mar malli me qkrujt me ty be llokum.

Dil dil loqki!

PS: Mtresh is missing u hahahah


Mpuuuuq

Prishtinasja_
11-05-07, 16:52
http://i64.photobucket.com/albums/h191/curion123/weekend/03.gif

selvija
11-05-07, 20:28
More Xuki kah na ke humb ketu dit,,e keq spo ka kush na e lup bre..po hjekim si keq kesajde pa ty hahahaha ,,

te pershendes dhe shum te mira me te dashurit e ty..
http://dl9.glitter-graphics.net/pub/32/32839qh4dsk8w3h.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

Xuki
12-05-07, 19:21
Pershendetje Xuki

Uroj qe te kalosh sa ma mire

Respekt per ju

Falemnderit shumė i nderuari instruktori.

Prano edhe ti njė pėrshėndetje tė pėrzemėrt.

Kalo ashtu si ta don zemra.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Xuki
12-05-07, 19:23
Xuki t'pershendes shume atje ku je , shpresoj qe je mire , se nuk je dok moti kesajde.Pėrshėndetje Luljaaa

Mirė jam flm. Po kam shumė obligime e shumė pak kohė.

Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht me shpresė qė edhe ti je shėndosh e mirė.

Kalo majroo

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Xuki
12-05-07, 19:24
http://www.uni-ulm.de/azubi/fachinformatiker/praktikanten/johannes_gaiser/bilder/hallo_hallo_yellow.jpg


Halloooo Gaziiii


Tė pėrshėndes dhe tė uroj njė fundjavė tė kėndshme.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Xuki
12-05-07, 19:25
Xuki pershendetje edhe nga une. Ku je humb ti ? :rolleyes:


Pėrshėndetje Shqipe!

Qitu bre nepėr mahallė po sillem.

Shpresoj qė edhe ti je mirė.

Kalo majro

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Xuki
12-05-07, 19:27
shaaaaaaaaaci nr 4 hahahaha

Ku tkam be?? Hej pasha ni zot e pasha kryt e Nanit mka mar malli me qkrujt me ty be llokum.

Dil dil loqki!

PS: Mtresh is missing u hahahah


Mpuuuuq


Ooohhh pasha zotin e pasha krytė e Nanit edhe mua mė ka marrė malli pėr tyyy!

Kur po shkojna sė bashku te Nani, se disi pėrshkak teje kam nisė edhe unė me adhuru!

Tė pėrshėndesss me dy shllajfa t'EM-Treshit.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Xuki
12-05-07, 19:28
http://i64.photobucket.com/albums/h191/curion123/weekend/03.gif


Thanks kojshike.

Tė uroj edhe ty njė fundjavė shumė tė kėndshme.

Kalo majroo

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Xuki
12-05-07, 19:31
More Xuki kah na ke humb ketu dit,,e keq spo ka kush na e lup bre..po hjekim si keq kesajde pa ty hahahaha ,,

te pershendes dhe shum te mira me te dashurit e ty..Hej pash mu mos mi pėrmend mo t'lypmet, se menxi i harrova! hahahhahahahahha

Kam nisė mu bo djalė i mirė dhe i urtė. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Tash vetėm n'ēoft se ma lypė kush, se unė jo vallah! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

Tė pėrshėndesss pėrzemėrsisht me urimet mė tė mira pėr ty.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gifPS: Nuk po di qysh pshtove pa ma dhanė ti!!!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Shqiptare
14-05-07, 12:40
Xuki pershendetje edhe nga une. Ku je humb ti ? :rolleyes:

Qenkam e padeshiruar ketu. hajt se s'te pengoj me. Kalofsh mire ne jete, edhe ruji keshillat qe ti kam pas dhane :)

Shqiptare
14-05-07, 12:41
Pėrshėndetje Shqipe!

Qitu bre nepėr mahallė po sillem.

Shpresoj qė edhe ti je mirė.

Kalo majro

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Qy qy, kokam qorru qe besa, zare medaljet s'me lan me pa mire bre :biggrin:

kalofsh mire edhe ti Xuki!

RiannA
14-05-07, 13:49
Ooohhh pasha zotin e pasha krytė e Nanit edhe mua mė ka marrė malli pėr tyyy!

Kur po shkojna sė bashku te Nani, se disi pėrshkak teje kam nisė edhe unė me adhuru!

Tė pėrshėndesss me dy shllajfa t'EM-Treshit.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Hej du GAJA...schau mal vorbei, man vermisst dich schon...deinen Trainingspartner spreche ich oft aber dich nicht qyyyyy


gruß niher edhe dil se t“kalliiiii

Xuki
15-05-07, 00:09
Qenkam e padeshiruar ketu. hajt se s'te pengoj me. Kalofsh mire ne jete, edhe ruji keshillat qe ti kam pas dhane :)


Shqipe je gjithmonė e mirėseardhur!

A nuk po sheh qė kshillat tua kan nisė mė lulėzu? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Tė pėrshėndesss me urimėt mė tė mira pėr tė ardhmėn.

Xuki

Xuki
15-05-07, 00:11
Hej du GAJA...schau mal vorbei, man vermisst dich schon...deinen Trainingspartner spreche ich oft aber dich nicht qyyyyy


gruß niher edhe dil se t“kalliiiii


Wer vermisst mich? http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Mein Kollega ist halt ein Staatsangestellter.....der hat keine Ahnung was Arbeit ist!! hahhahahahaaa

Isch grüsse Disch gaaanz lieb me njė puthje thithėse (2000W)

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Prishtinasja_
21-05-07, 13:01
http://www.ein-kleiner-blick.de/1x228.jpg

ssara
21-05-07, 13:31
Erdha me te pershendet Xuki edhe me te thene mos i perzi shume endrrat....

te uroj nje jave sa me te bukur .........

e_martumja
21-05-07, 23:28
Xukiiii, erdha me te pershendet ne oden tend por si duket edhe ksajde nuk qenke, phaaaaaaaaa qka je humb si faksi ne uje, mos te ka grabit naj kush sikur migjen LAM ne kafeneja jone ahhahaha

A ban nje thtihse sikur Laloshes ahahahah


Te pershendes ty dhe tere familjen tend dhe doku doku :biggrin:

vjeshta
22-05-07, 01:17
Pershendetje Xuki ,lumturia ju ndjektė hap pas hapi ty dhe familjen e juaj.


Ju respekton,


Vjeshta!

Xuki
22-05-07, 20:22
Prishtinase edhe unė ty grysirati ty shumė me shpresė qė je shnosh e mirė.

ssara jo be mos ki dert, se shumė korrekt jam sa i pėrket ėndrrat....nuk mė ka bo hala vaki mi pėrzi palidhje. Tė uroj edhe ty njė javė shumė tė kėndshme me shumė befasira tė mira.

Qika e martume qe bee qitu kah shpija po sillna....fatkeqsisht hala nuk mė ka grabitė askush....kuku ēka isha knaqė me mė pas grabitė qajo femna e Kafenejes...copė e fortė ish! hihihi

Sa t'forta i ki thithset? Deri me 2500W i pėrballoj hahhahahahahaha....pse joo, bon, se qashtu kam qejf.

Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht dhe tė uroj gjitha t'mirat.

Vjeshta e nderuar dhe shumė e respektuar. Edhe unė juve ju dėshiroj gjitha t'mirat nė jetė. Allahile, kur po shkojna me pa njanėn qė ėshtė shumu? Podrumin t'madhė e kish ka thėnė ajo, pra pėr vend mos baj gajle! hahhahahahahah. Pėrshėndetje tė pėrzemėrta.


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Shqiptare
23-05-07, 15:40
Pershnetje :tongue:
http://www.imagechef.com/ic/imgout/anmb29f6c9fb19b7194.gif

uck_aksh
24-05-07, 04:06
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ddddddd.jpg

Xuki
24-05-07, 11:27
Pershnetje :tongue:Shqipee....edhe unė tė pėrshėndesss ty! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Xuki
24-05-07, 11:30
uēk_aksh falemnderit shoki


Prano edhe ti pėrshėndetje tė pėrzemrta me urimet mė tė mira pėr tė ardhmėn.

Kalo majroo

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

e_martumja
24-05-07, 12:20
Prishtinase edhe unė ty grysirati ty shumė me shpresė qė je shnosh e mirė.

ssara jo be mos ki dert, se shumė korrekt jam sa i pėrket ėndrrat....nuk mė ka bo hala vaki mi pėrzi palidhje. Tė uroj edhe ty njė javė shumė tė kėndshme me shumė befasira tė mira.

Qika e martume qe bee qitu kah shpija po sillna....fatkeqsisht hala nuk mė ka grabitė askush....kuku ēka isha knaqė me mė pas grabitė qajo femna e Kafenejes...copė e fortė ish! hihihi

Sa t'forta i ki thithset? Deri me 2500W i pėrballoj hahhahahahahaha....pse joo, bon, se qashtu kam qejf.

Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht dhe tė uroj gjitha t'mirat.

Vjeshta e nderuar dhe shumė e respektuar. Edhe unė juve ju dėshiroj gjitha t'mirat nė jetė. Allahile, kur po shkojna me pa njanėn qė ėshtė shumu? Podrumin t'madhė e kish ka thėnė ajo, pra pėr vend mos baj gajle! hahhahahahahah. Pėrshėndetje tė pėrzemėrta.

Mos harroni edhe dy ballkona i ka hahahahah


PS: ngutni ma shpejt se po ju le me gishta ne goj se kysmet edhe aferisht nje muj ja therr per kosove :biggrin:

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


Sedi bre sa jane te forta, dy mundsi i ke per me dite, me pyet burrin time ose live me te tregu une ahahhahahAjt edhe nje pershendetje mbasi jam ksajde !

Xuki
26-05-07, 00:43
Qyy qyyy, ani edhe dy ballkona i paska!! hahahhahahahahaha

Me guxojt i kisha provu live, por po tutna qė ma prishė ftyrėn burri yt!!

T'pėrshėndesss edhe unė tyy shuuuuuumė.

LuLjaa
26-05-07, 03:05
Xuki

Pershendetje per ty , ku je ti qe ke hup krejt bree

A po tutesh prej naj kujt ketu qe nuk po dokesh aq, a ēka eshte puna jote,,, :biggrin:
Shpresoj qe je mire dhe t'uroj gjithe t'mirat ku do qe je!

http://s6.rimg.info/6312b2bb122fb457b815852135da8e07.gif

Xuki
26-05-07, 10:42
Tung Lule

Ksajde jam, por po luej msheftas.....hahhahahahahahhaha

Pak hajgare.......Po kam shumė obligime tjera dhe nuk po kam kohė pėr forume!!

Po mu dashka njė natė me nejt pa gjutmė.....vetėm pėr TY.

Tė pėrshėndes pėrzemėrsisht duke tė uruar njė vikend tė kėndshėm.

Xuki

rilinda
29-05-07, 01:54
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda

Xuki
02-06-07, 13:20
Jeta tė servoftė pėrplot befasira tė kėndshme!

Shėndet!
Rilinda


Falemnderit shumė Rilinda

Edhe unė tė dėshiroj ty githa t'mirat nė jetė.

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

e_martumja
04-06-07, 10:48
Ooooohhhh Xuki........bre diēka lemza n'pikė t'nates m'hallakati e m'la tani pa gjumė........m'shkoj mendja te ti, mos mendo qė jo! http://forum.kosova.de/forum/images/smiles/icon_lol.gif
ahahaahaha Ishallah RRushja nuk xhelozon

U kputa tu qesh a qesi sene po shkrrun me to ah ehehehh


te pershendes shume dhe doku mos harro qe deren e ke te hapur tek une :biggrin:
me krejt mahallen tende ahhahaaha

Xuki
04-06-07, 23:42
Ooooohhhh Xuki........bre diēka lemza n'pikė t'nates m'hallakati e m'la tani pa gjumė........m'shkoj mendja te ti, mos mendo qė jo!
ahahaahaha Ishallah RRushja nuk xhelozon

U kputa tu qesh a qesi sene po shkrrun me to ah ehehehh


te pershendes shume dhe doku mos harro qe deren e ke te hapur tek une
me krejt mahallen tende ahhahaaha


Oj ti gruja e martume.....mos mi keqpėrdor shtosat! http://forum.kosova.de/forum/images/smiles/icon_lol.gif http://forum.kosova.de/forum/images/smiles/icon_lol.gif

Nuk di bre, por Rrushja shumė po mendojke natėn pėr mu...... :lol:

Falemnderit pėr pėrshėndetje e nderuar. Shpresoj qė njė ditė do ta marrė mahallen teme dhe do ti vi nė vizitė.

Deri atėher tė pėrshėndes pėrzemėrsisht.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Elina
05-06-07, 00:51
Xukiiiiiiiiii erdha te le nje pershendetje miqesore...Te deshiroje gjith te mirat''' paq fat e shendet...Elina!

LuLjaa
05-06-07, 05:19
http://tartalacreme.photo.doctissimo.fr/images/dossiers/t/a/tartalacreme/Glitters/IM_12149.gif

T'pershendes perzemersisht ty dhe t'uroj gjithe t'mirat ne jeten tuaj!

I respektuari Xuki.

Xuki
05-06-07, 10:29
Xukiiiiiiiiii erdha te le nje pershendetje miqesore...Te deshiroje gjith te mirat''' paq fat e shendet...Elina!

Eliiiiii, falemnderit shumė.......edhe unė ty tė pėrshėndes miqėsisht e tė dėshiroj shėndet tė plotė dhe njė jetė tė lumtur.

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


PS: Thash mos t'ka ardhė msn-i prej pushimeve dimėrore! hihihihi

Xuki
05-06-07, 10:30
T'pershendes perzemersisht ty dhe t'uroj gjithe t'mirat ne jeten tuaj!

I respektuari Xuki.Lule, tė falemnderohem pėrzemėrsisht.

Prano edhe ti njė pėrshėndetje nga loqka e zemres me urimet mė tė mira pėr ty.

Me shumė respekt

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gifPS: A tu ka hjek ty hala marrja?

Preshevar
05-06-07, 10:35
Pėrshėndetje Double Vendas, :biggrin:

Erdha me ta lan nje pėrshėndetje dhe per t'urue ēdo tė mir ne jeten private dhe si ajo Professionale... Tė mirat te prifshin gjithmoonė te paraaa !

Me nderime,
Preshevari !

Paradox_13
05-06-07, 10:37
Xuki,meq paske dal ne krye te venit po shfrytzoj rastin te pershendes duke te deshiru shendet dhe nje jet te lumtur ngado qe je.
Me respekt Paradoxi..

Xuki
05-06-07, 10:59
Pėrshėndetje Double Vendas, :biggrin:

Erdha me ta lan nje pėrshėndetje dhe per t'urue ēdo tė mir ne jeten private dhe si ajo Professionale... Tė mirat te prifshin gjithmoonė te paraaa !

Me nderime,
Preshevari !Ooo i nderuari kojshi, falemnderit shuuuuumė.

Edhe unė ty tė uroj ēdo tė mirė nė jetė......tu plotėsofshin tė gjitha dėshirat.

Me shumė respekt

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Xuki
05-06-07, 11:00
Xuki,meq paske dal ne krye te venit po shfrytzoj rastin te pershendes duke te deshiru shendet dhe nje jet te lumtur ngado qe je.
Me respekt Paradoxi..


I nderuari Paradox....edhe ty tė falemnderohem nga zemra pėr pėrshėndetje dhe urime.

Tė pėrshėndes dhe tė uroj gjitha t'mirat nė jetė.

Ciaoooo

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

ssara
07-06-07, 20:04
Erdha edhe une me ta kthy viziten ne kete ode tende me te pershendet dhe me te uru nje pasdite te bukur...

dhe po ta le nje kenge veq jo qfar i ke deshire ti po tjeter zhandri.....http://www.youtube.com/watch?v=-UDsins6aho

qao

Xuki
09-06-07, 02:19
Ssara, flm shumė....edhe kjo kėngė mė pėlqen!


Pėrshėndetje msn-ore! hihihihi

Xuki

LuLjaa
09-06-07, 02:39
Xuki Gėzuar 1 herė --- :biggrin:

http://s.rimg.info/acec4cff4c05b3738b0195b5c727e174.gif

T'pershendes shumė..

rilinda
09-06-07, 15:59
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

ssara
10-06-07, 17:01
Xuki erdha me te pershendete dhe me te uru vikend sa me te bukur dhe te qete.....

Xuki
10-06-07, 22:23
Lulja, rilinda dhe ssara ju falemnderoi shumė.

Shpresoj qė jeni mirė dhe keni kalu kėtė fundjavė kėndshėm.

Ju pėrshėndes me shumė respekt.

Xuki

Shqiptare
12-06-07, 12:46
http://t5.imagechef.com/ic/imgout/samp5569c72647f9d65e.jpg

Abetare
14-06-07, 10:37
http://www.allglittergraphics.com/friends/glitter_graphics/friends_graphics_03.gif like a Brother !

See u later bro !

Me respekt Abetarja

Zero Cool
14-06-07, 18:37
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/pershendetje1.gif

Preshevar
16-06-07, 14:16
Ooo Pėrshėndetje VENDAS... :D

Erdha tė pershendes dhe t'uroj nje vikend shum te mir !

Kalo si eshte mas mirti me njerzit me te mir !

Tungat nga Preshevari :D

aLbaChiCk
17-06-07, 17:54
Pershendetje per ty te uroj nje dit te mrekullueshme

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday2-2.gif