PDA

View Full Version : Flaka_1


Murgesha
29-07-05, 22:44
E nderuara Flaka, prania juaj nė forumin tonė, vetėm se ka filluar tė lėrė gjurmė dashurie, sinqeriteti e shoqėrimi.

Tė dėshiroj qė tė ndjehesh sa mė mirė nė Odėn e Madhe Dardane.

Me rrespekt pėr ty.

Murgesha!

laliloli
29-07-05, 22:53
Me te vertet prezenca e juaj ia ka shtuar gjallerine Dardanise sidomos me shume tema qe keni hapur per diskutim.Te pershendes dhe te deshiroje mire se ardhje ,Te uroj shendetin ,dhe plotesimin e deshirave tuaja ne jete.
me nderime laliloli

turisti
29-07-05, 23:53
E nderuara FLAKA, te pershendes perzemersisht dhe mire se erdhe ne shoqerin tone.

Me sinqeritet,
TURISTI. :P

doGzona
30-07-05, 00:04
Pershendetje te perzemerta FLAKA dhe mire se na erdhe.

Shpresoje se do ia kaloshe sa me mire, ketu ne mesin tone.


doGzona

teDUAty
30-07-05, 00:29
pershendetje edhe nga une shume e respektuar nga ana ime

Flaka_1
30-07-05, 00:53
E nderuara Flaka, prania juaj nė forumin tonė vetėm se ka filluar tė lėrė gjurmė dashurie, sinqeriteti e shoqėrimi.

Tė dėshiroj qė tė ndjehesh sa mė mirė nė Odėn e Madhe Dardane.

Me rrespekt pėr ty.

Murgesha!


Te falenderoj nga thellesia e shpirtit e madhja,motrushja,shoqja,dshamirja,bukuroshja,mbret eresha MURGESHA e ketij forumi.
Vertet befasi
Sa fjale te embla me ke dhuruar,Zoti te shperblefte me te mira dhe te mbara!
Me dashuri Flaka

Naki
30-07-05, 09:44
Freskija Verore vjenė me njė dhurat lulesh,si njė flutur shetitė nėpėr Kėshtjell Dardane duke i dhuruar Ngrohtėsi shoqėrore dhe diskutime Cilėsore.
Pėr njė kohė tė shkurtė keni Pushtuar vėmendjen E diskutuesėve Dardanė si njė Forumiste E sinqertė duke reflektuarė Dashuri Miqėsore.

Mė dėshirė qė tė na dhuroni edhe X postime tjera ,Flaka ju pėrshėndes ku do qė tė jeni duke ju dėshiruar njė vikend tė mirė.

Flaka_1
31-07-05, 15:53
Freskija Verore vjenė me njė dhurat lulesh,si njė flutur shetitė nėpėr Kėshtjell Dardane duke i dhuruar Ngrohtėsi shoqėrore dhe diskutime Cilėsore.
Pėr njė kohė tė shkurtė keni Pushtuar vėmendjen E diskutuesėve Dardanė si njė Forumiste E sinqertė duke reflektuarė Dashuri Miqėsore.

Mė dėshirė qė tė na dhuroni edhe X postime tjera ,Flaka ju pėrshėndes ku do qė tė jeni duke ju dėshiruar njė vikend tė mirė.

Ju flm i nderuari Naki
Kam nderin dhe knaqesin te jem ne mesin e rinise shqipatre,e cila me mungon. Qe nga qasti qe jam ketu ne forum ndihem e knaqur,per kohen qe kaloj ketu.
Ne te vertet jam e sinqerte,ne jeten e perditshme,edhe ketu ne forum,e kudo tjeter do jem e sinqert.
Gjithe te mirat per ty Naki,dhe mbare rinise shqiptare!
Me dashuri Flaka

Gjumashja
31-07-05, 16:25
Flaka mire se erdhe ne mesin tone shpresoj te kalosh bukur ashtu siq ke qefj ti :wink:

Flaka_1
31-07-05, 17:03
Flaka mire se erdhe ne mesin tone shpresoj te kalosh bukur ashtu siq ke qefj ti :wink:


Flm shume gjitheashtu prano pershendetjet e mia!
gjithe te mirat per ty motrushe !
me dashuri flaka

ARVANITI
31-07-05, 19:56
Pershendes nxehtesine e forumit,

Flaka, kalofsh sa me mire.

Flaka_1
31-07-05, 20:44
Pershendes nxehtesine e forumit,

Flaka, kalofsh sa me mire.

Ju faleminderit ARVANITI
Jam une me te vertet nxehtesia e forumit?
me dashuri flaka

Flaka_1
31-07-05, 20:45
pershendetje edhe nga une shume e respektuar nga ana ime

flm TEDUATY
gjithe ashtu respekt dhe dashuri nga ana ine !
me dashuri flaka

ARVANITI
31-07-05, 20:58
Pershendes nxehtesine e forumit,

Flaka, kalofsh sa me mire.

Ju faleminderit ARVANITI
Jam une me te vertet nxehtesia e forumit?
me dashuri flaka

Gjithe kete vepe ne forum, ti besoj se e jep :lol: :wink:

Hehh, car vape!!!!

Flaka_1
31-07-05, 21:50
hahahahaaaaaa ARVANITI ;)

lazdrani
04-08-05, 19:10
Flaka_1


Shkrimet tuja qdo here qe lexoje me kenaqi dhe me endje i lexoje ato.Ju lutem pranoni pershendetjet te siqerta nga Lazdrani :wink:


Qaste te bukura ne Dardani :wink:

Flaka_1
05-08-05, 13:34
Flaka_1


Shkrimet tuja qdo here qe lexoje me kenaqi dhe me endje i lexoje ato.Ju lutem pranoni pershendetjet te siqerta nga Lazdrani :wink:


Qaste te bukura ne Dardani :wink:

Ju flm Lazdrani.
Gjitheashtu te pershendes ty & familjen tande, uroj te mirat ne te gjitha sferat e jetes, ku do qe te jeni!
Me dashuri Flaka :idea:

Psikologu
05-08-05, 19:31
E nderuara Flaka!

Duke ju deshiruar mireseardhje ne mesin tone , ju deshiroj prirje te mbare dhe suksese ne postimet e juaj nga dita ne dite.
Me gezon fakti kur ne mesin tone vjen edhe nje anetare e cila eshte aktive nga qasti ne qast dhe me cdo forc dhe seriozitet begaton forumin tone shume e me shume, dhe me mbetet qe te ju theme se kur eshte vullneti i mire , atehere lodhja nuk ka vend te askush.

Ju deshiroj cdo te mire ne jete , suksese dhe plotesimin e deshirave te juaja ne te gjitha sferat e jetes.
Kaloni si eshte me mire cdo here dhe cdo kund.
Me nderime per ju:

Psikologu

aferdita
05-08-05, 20:01
Flaka pranoi edhe pershendetjet e mija dhe me vjen mire qe kemi nderin te diskutojm me nje person siē jeni ju,e sinqert, e dashur me antaret e forumit si dhe rrespektuar nga te gjithe githashtu edhe nga ana ime.

te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat ne jete :wink:

Flaka_1
05-08-05, 21:02
E nderuara Flaka!

Duke ju deshiruar mireseardhje ne mesin tone , ju deshiroj prirje te mbare dhe suksese ne postimet e juaj nga dita ne dite.
Me gezon fakti kur ne mesin tone vjen edhe nje anetare e cila eshte aktive nga qasti ne qast dhe me cdo forc dhe seriozitet begaton forumin tone shume e me shume, dhe me mbetet qe te ju theme se kur eshte vullneti i mire , atehere lodhja nuk ka vend te askush.

Ju deshiroj cdo te mire ne jete , suksese dhe plotesimin e deshirave te juaja ne te gjitha sferat e jetes.
Kaloni si eshte me mire cdo here dhe cdo kund.
Me nderime per ju:

Psikologu

ju flm I nderuar
Me qene se kam nje jete te sterngarkuar me pune dhe obligime , e lodhur, e merzitur, e gezuar, e lumtur- qdo here prape se prape nuk e ndiej lodhjen kur e bej mend se jam mire me shendet, andaj mundohem qe sa me shpesh te jem ne mesin e juaj ketu.
te flm sidomos kur thua *KALONI SI ESHTE ME MIRE QDO HERE DHE QDO KUND* sa fjale me vlere eshte kjo ***
si do qe te jete flm nga zemra :arrow:
uroj jete te gjaate me shume-shume t emira
me dashuri flaka

Flaka_1
05-08-05, 21:05
Flaka pranoi edhe pershendetjet e mija dhe me vjen mire qe kemi nderin te diskutojm me nje person siē jeni ju,e sinqert, e dashur me antaret e forumit si dhe rrespektuar nga te gjithe githashtu edhe nga ana ime.

te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat ne jete :wink:

flm AFERDITA
Kam nderin dhe jam mirenjohese ndaj prinderve, se sinqeritetin e kam trasheguar nga ata,ne perditeshmeri jam e sinqerte dhe ku do e pse ketu jo ?
uroj shume te mirat per ty dhe familjes suaj !
me dashuri flaka

Tomori
09-08-05, 21:36
Pershendetje Flaka, kem nderin dot pershendes flakerishte...nga vet Tomori!
-Flaka ju Uroje mbarsi ne jet.
Mirupafshim e nderuara Flaka :wink:

Arb
14-08-05, 07:29
E nderuara Flaka,

Te uroj mireseardhje ne Forum. Respekt per punen tende te deritanishme ne forum, posaqerisht me temat qe ke hapur.

Mbetesh e pershendetur!

Flaka_1
21-08-05, 20:34
E nderuara Flaka,

Te uroj mireseardhje ne Forum. Respekt per punen tende te deritanishme ne forum, posaqerisht me temat qe ke hapur.

Mbetesh e pershendetur!

flm arb
pak me vonese por besoj se vone nuk eshte kurre !
pershendetjet e sinqerta per ju i nderuar.
me dashuri flaka

Naki
27-08-05, 11:27
Syno me fale qe me vonese ju dergoje te Fala nga Brigjete e lumit Iber.
Pranoni nje Tufe Fotonesh ndriquese ,Nga Syni-Naki

Honesty^uk.
28-08-05, 09:33
Edhe pse ne keto dite VERE nuk jeni e deomos doshme per ne :lol: :lol: :lol: po me duhet qe ta mbaj mire me ju se ditet e ftohta kane filluar te trokasin tek kojshia :lol: :lol: :lol:

E nderuar te pershendes dhe te deshiroj cdo te mire

Me respekt dhe mirekuptim
Honesty

Flaka_1
01-09-05, 16:36
Edhe pse ne keto dite VERE nuk jeni e deomos doshme per ne :lol: :lol: :lol: po me duhet qe ta mbaj mire me ju se ditet e ftohta kane filluar te trokasin tek kojshia :lol: :lol: :lol:

E nderuar te pershendes dhe te deshiroj cdo te mire

Me respekt dhe mirekuptim
Honesty


flm flm i nderuari Honsty
gjithe te mirat !
me dashuri flaka :!:

Flaka_1
01-09-05, 16:37
Syno me fale qe me vonese ju dergoje te Fala nga Brigjete e lumit Iber.
Pranoni nje Tufe Fotonesh ndriquese ,Nga Syni-Naki


hmmmmmmmm flm flm sa ere te kendshme kane !
te pershendes dhe te deshiroj gjithe te mirat !
me dashuri flaka :idea:

Flaka_1
01-09-05, 16:40
Pershendetje Flaka, kem nderin dot pershendes flakerishte...nga vet Tomori!
-Flaka ju Uroje mbarsi ne jet.
Mirupafshim e nderuara Flaka :wink:

flm dhe une te pershendes qe te percjellin te mirat ne qdo hap te jetes!
me dashuri flaka :idea:

GURI SYLAJ
04-09-05, 20:18
Nje pershendetje -FLAKE per Flaken.

Nga Guri Sylaj

rafet llapjani
04-09-05, 23:43
Pershendetje te perzemurta Flaka_1 te deshiroj qdo te mire ne jet ku do qe gjendesh rrespekt nga llapjani.

Naki
06-09-05, 17:15
Nje Tufe lule per mikeshen Flaka,pranoni pershendetjet e mija te perzemerta.

http://www.naedu.com/images/Flores%20garimba%20027_jpg.jpg[/quote]

Naki

Urata
06-09-05, 19:06
Flaka, t'pershendes kudo qe t'jesh!

Diana007
07-09-05, 09:24
Flaka TE pershendes :wink:

https://a248.e.akamai.net/7/248/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/ROS24Red40NoFill2_l.jpg

Diana

Urata
07-09-05, 12:53
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_wildflowers/1011-011-01-1031.gif

Artisti
07-09-05, 15:16
Flaka veq mos i kall qato lule te Urates se qe edhe un t pershendes shum qyy :wink:
Artisti

Murgesha
07-09-05, 15:19
Flaka njė pasdite tė kėndshme tė dėshiroj.

Murgesha!

Flaka_1
08-09-05, 19:55
Nje pershendetje -FLAKE per Flaken.

Nga Guri Sylaj

Une ty i nderuari Guri Sylaj Dy persendetje te zjarrta se bashku me shkrumb :!:
Gjithe te mirat nga flaka :arrow:

Flaka_1
08-09-05, 19:56
Pershendetje te perzemurta Flaka_1 te deshiroj qdo te mire ne jet ku do qe gjendesh rrespekt nga llapjani.

OOO ju flm i nderuar gjithe ashtu per ty uroj te mirat dhe gjithe te mbarat.
pershendetje nga flaka :arrow:

Flaka_1
08-09-05, 20:04
Nje Tufe lule per mikeshen Flaka,pranoni pershendetjet e mija te perzemerta.

http://www.naedu.com/images/Flores%20garimba%20027_jpg.jpg

Naki[/quote]


flm- flm O Miku im i paharruar, jane lule te fresketa dhe me bukuri mahnitese, me endje do pushoj nen kete tufe me lule,
Aroma e tyre me ushqen,pikat e ujit te saj me freskojne dhe me gjallerojne, hmmmmm ah sa arome te shijshme kane :!:
Te jam mirenjohese, per kete tufe lule,do te pushoj prane,dhe nen hijen e tyre,per jete e mote :!: :!: :arrow:
Uroj gjithe te mirat ty dhe familjes tande me dashuri flaka :arrow:

Flaka_1
08-09-05, 20:11
Flaka, t'pershendes kudo qe t'jesh!

Flm e nderuara Urata :arrow:
Ahhh moj motrushe une per ty kam shume urata :
Te uroj jete te gjate :arrow:
Shendet te plote :arrow:
Gjithe te mirat kudo e nga do qe te shkosh :arrow:
Per ty dhe familjen tande :arrow:
Rruget e jetes tu befshin drite e miresi :arrow:
Te prifte e mbara ku do qe te jesh :arrow:
Me dashuri flaka :idea:

Flaka_1
08-09-05, 20:14
Flaka TE pershendes :wink:

https://a248.e.akamai.net/7/248/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/ROS24Red40NoFill2_l.jpg

Diana


Flm e nderuara DIANA
Kam knaqesi per keto lule te bukura qe ti mi dhuron do ti ruaj me kujdes,
Njeherit uroj qe te mirat te jene me ty ne qdo hap te jetes :!:
Me dashuri flaka :idea:

Flaka_1
08-09-05, 20:33
Flaka njė pasdite tė kėndshme tė dėshiroj.

Murgesha!

Te flm e madhja, e nderuara Murgeshe
Kam nderin dhe knaqesin kur ti me pershendet,me ty kur shkembej mesazhe ndihem krenare,dhe mburrem me ty.
Ti je vertet nje femer e menqur dhe e kujdesshme,nuk ekzistojne fjale per tu shprehur deri ne maksimum, per ty oj e madhja Murgeshe-Dardane
Mbas fjaleve tua, fshihet diqka shume e quditshme, je e dashur,e urte dhe puntore,je thjesht nje ''FEMER-SHQIPTARE-SHPIRTE-MIRE''
Mendimet tuja me kane lene mbresa qysh ne fillim kur i kam lexuar,ke mendime te hatashme,je shume e angazhuar,ne te gjitha bisedat,kur lexoj mendimet tuaja,vertet i hetoj se shkeputen nga thellesia e shpirtit,sikur copeza te kristalta,dhe jane ndriquese eshe mbas mijera shekujve.
Thjesht shifet se je rritur dhe edukuar ne nje menyre te veqante,ketu ma mer mendja se rol te rendsishem kan luajtur ''PRINDERIT E TU'' :!:
Ti vertet je ''RREZE DIELLI''
Ti vertet je ''RREZE HENE''
Ti vertet je ''YLL I PASHUAR''
Ti vertet je ''LULE E PERJETSHME''
Ti MURGESHE JE.......... HYJNESHE :arrow:
U mundova sa do pak ti permend fjalet qe ti i meriton, por kot ato nuk ekzistojne............
Je vertet nje femer bujare,dhe me aftesi te veqanta :!:
Uroj gjithe te mirat te shoqerojne TY & FAMILJEN TANDE :!:
Te prifte mira dhe e mbara :!:
Me dashuri Flaka :idea:

rilinda
08-09-05, 20:56
Ēdo te mire ne jete per ty Flaka_1!

laliloli
09-09-05, 23:03
Bujrum Flaka nje kallaballek pershendetje ti prura e po ti le te pragu ,se bashku me to edhe urimet per ter te mirat ne jeten tende te gjate


Motrushe e nderuar kalo sa me mire

Rrespekt nga Lali

Gentiani
09-09-05, 23:20
Pėrshėndes Flaka_1,


Nė fillim mė kujtohet kur erdhi bashkė me flakė, por dikur hmm nuk ka shkėndija zjarri si duket :lol: :lol: Me rėndėsi tė jetė flakė qė zgjatė, edhe pse hove, hove :lol:

Flaka_1
10-09-05, 18:05
Ēdo te mire ne jete per ty Flaka_1!

flm rilinda
gjithe ashtu te mirat te percjellshin ne qdo hap te jetes :arrow:
me dashuri flaka

Flaka_1
10-09-05, 18:07
Bujrum Flaka nje kallaballek pershendetje ti prura e po ti le te pragu ,se bashku me to edhe urimet per ter te mirat ne jeten tende te gjate


Motrushe e nderuar kalo sa me mire

Rrespekt nga Lali

oo ju flm lalioli
do te hap deren me kujdes dhe do i marre keto urime te mira,se kam nevoj per to :!:
te lumte goja paq shendet,fat dhe lumturi ku do qe te jesh :!: :arrow:
me dashuri flaka :idea:

Flaka_1
10-09-05, 18:10
Pėrshėndes Flaka_1,


Nė fillim mė kujtohet kur erdhi bashkė me flakė, por dikur hmm nuk ka shkėndija zjarri si duket :lol: :lol: Me rėndėsi tė jetė flakė qė zgjatė, edhe pse hove, hove :lol:

:lol: :lol: :lol: flm Gentiani flm
Kam flake, shkendija,shkrumb & hi do i perdor me kujdes :lol: :lol:
Uroj gjithe te mirat per ty ku do qe te jesh e ku do qe te shkosh :!: :arrow:
Me dashuri flaka :idea:

Naki
13-09-05, 11:47
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_wildflowers/1011-011-01-1031.gif

Nje tufė lule tė freskėta pėr Princeshen Time Flaka

Flaka_1
13-09-05, 17:57
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_wildflowers/1011-011-01-1031.gif

Nje tufė lule tė freskėta pėr Princeshen Time Flaka


Flm Princi Naki
Sa te bukura qe jane,do ti ruaj me kujdes, se jam e flakte ne lule.
Lulet i konsumoj me dashuri dhe vullnet, kam shume lloje te luleve,keshtu qe ne mesin e luleve te mia, do i ruaj edhe keto qe me dhurove ti.
Dua te shtoj se kur shkepus nje tufe lule nga kopshti,ose i blej, i ruaj i ujis me dashuri,mandej pasi qe ato thahen kam nje vend te posaqem,dhe i ruaj me vite te tera!
Pas luleve qmendem :roll: e din ti Naki :wink:
Me dashuri Flaka :idea:

Psikologu
15-09-05, 12:38
E nderuara Flaka!

Ju pėrshendes , duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mabrė ne tė gjitha sferat e jet sė juaj.
Uroj qė tė na postoni shkrime tė bukura dhe me vlerė si cdo here deri me sot.

Me nderime dhe respekt ;

Psikologu

teDUAty
28-09-05, 01:28
t'pershendes shume ,caoo

Flaka_1
28-09-05, 18:16
E nderuara Flaka!

Ju pėrshendes , duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mabrė ne tė gjitha sferat e jet sė juaj.
Uroj qė tė na postoni shkrime tė bukura dhe me vlerė si cdo here deri me sot.

Me nderime dhe respekt ;

Psikologu


Te flm i nderuari Psikolog gjithe ashtu te pershendes shume dhe uroj gjithe te mirat ne jete per ty dhe familjen tande!
Qofsh i lumtur ku do qe te jesh e kudo qe te shkosh!
Me respekt & dashuri mikesha jote Flaka :idea:

Flaka_1
28-09-05, 18:17
t'pershendes shume ,caoo

teDUAty flm edhe une te pershendes shume-shumeeeeeee!
Gjithe te mirat per ty !
me dashuri flaka :idea:

Naki
30-09-05, 19:39
http://www.fashion-planet.com/sept98/features/bangkokfc/8show/fullshow/img/72.jpg


Lule tė freskėta pėr Flaken ,Vizitona mė shpeshė ke humbur Krejtė tashė nė vjeshtė na duhet Ngrohtėsi -Flakė.

Pėrshėndetje Ku do qė tė jeni.

Naki

turisti
02-10-05, 22:44
:P Flaka_1 :P e nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj realizimin e vizioneve te paramenduara te jetes.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 09:03
Pershendetje per ju e nderuar :wink:

Diana.

Flaka_1
14-10-05, 15:59
http://www.fashion-planet.com/sept98/features/bangkokfc/8show/fullshow/img/72.jpg


Lule tė freskėta pėr Flaken ,Vizitona mė shpeshė ke humbur Krejtė tashė nė vjeshtė na duhet Ngrohtėsi -Flakė.

Pėrshėndetje Ku do qė tė jeni.

Naki


hmmmmmmmm sa lule te bukura do ti ruaj me malle dhe me dashuri.
ju flm shume miku im i paharruar.
isha shume e nxen me jeten private diqka ti pe din mo Naki
Nuk isha ne shtepi keshtu qe jam kthyer prape dhe do ju ngroh sa do pak me flake, me fjale etj.
te deshiroj gjithe te mirat ty dhe familjes tende !
me dashuri flaka.

Flaka_1
14-10-05, 16:00
:P Flaka_1 :P e nderuar,

Te pershendes shume dhe te deshiroj realizimin e vizioneve te paramenduara te jetes.

Sinqerisht,
TURISTI. :P


Flm i nderuari Turist
Po mundohem me mish e me shpirte ti realizoj por ja qe ngajhere vetem ngajhere deshtojne :lol:
metesh i pershendetur nga flaka !

Flaka_1
14-10-05, 16:01
Pershendetje per ju e nderuar :wink:

Diana.

flm motrushe gjitheashtu te pershendes
dhe te deshiroj gjithe-gjithete mirat per ty dhe familjen tende!
me dashuri flaka!

Flaka_1
14-10-05, 16:03
http://www.fashion-planet.com/sept98/features/bangkokfc/8show/fullshow/img/72.jpg


Lule tė freskėta pėr Flaken ,Vizitona mė shpeshė ke humbur Krejtė tashė nė vjeshtė na duhet Ngrohtėsi -Flakė.

Pėrshėndetje Ku do qė tė jeni.

Naki


OOOO Synooooooooooo
harrova te shtoj se i vetmi ti ke vrejt mungesen time :oops:
Kalo qaste te kendshme !
me dashuri flaka!

laliloli
14-10-05, 18:18
Pershendetjet e mia me te perzemerta per juve e nderuara Flaka.
Gjithe te mirat ne jete ashtu siq ju deshironi ju deshiron lali

Me rrespekt

Flaka_1
19-10-05, 23:45
Pershendetjet e mia me te perzemerta per juve e nderuara Flaka.
Gjithe te mirat ne jete ashtu siq ju deshironi ju deshiron lali

Me rrespekt

flm i paharruari lali
gjithe ashtu urimet me te mira per ty
ku do qe te jesh e ku do qe te shkosh !
me dashuri si gjithehere flaka!

rafet llapjani
20-10-05, 00:47
pershendetje te perzemurta enderuar Flaka te deshiroj gjdo te mire ne jet.me rrespekt nga rafet llapjani

Flaka_1
20-10-05, 22:09
pershendetje te perzemurta enderuar Flaka te deshiroj gjdo te mire ne jet.me rrespekt nga rafet llapjani


flm i nderuari Rafet
deshiroj qe te mirat te percjellin ne qdo hap te jetes !
me dashuri flaka

Naki
22-10-05, 21:13
http://www.naedu.com/images/Flores%20garimba%20027_jpg.jpg

Lulet janė fjalėt mė tė qmuara pėr ju,pranoni pėrshėndetjet e mija.

Naki

doGzona
22-10-05, 22:53
E nderuara vendase!

Te pershendes duke ju deshiruar cdo te mire e te mbare ne jeten e tuaj ne te gjitha sferat.
Ju deshiroj suksese cdo here.

Me respekt me te madhe cdo her per ju,

doGzona

rilinda
23-10-05, 00:34
Ēdo hap qoft hap drejt lumturisė-suksesit tėnd :wink:

Kercovari
26-10-05, 16:58
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

Diana007
27-10-05, 09:16
Qofsh si lule gjithmon :wink: , te pershendes shum motrush :wink:

http://www.1lovecards.com/ecards/images/flowers/1red.jpgMe respekt Diana :wink:

Flaka_1
30-10-05, 00:47
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.


Flm Kercovari
Nuk jam lenduar fare megjithate ishte knaqesi te bisedoj me ju dhe me te tjeret!
Te mirat dhe te mbarat qofshin me ty per here !
Me dashuri si per hera Flaka

Flaka_1
30-10-05, 00:51
Qofsh si lule gjithmon :wink: , te pershendes shum motrush :wink:

http://www.1lovecards.com/ecards/images/flowers/1red.jpgMe respekt Diana :wink:


Te falenderoj nga thellesia e Zemres!
Ke vend special ne Zemren time !
Fjalet tua kane nje shije perplot embelsi !
Shume-shume te mira per ty dhe familjen tende !
Me dashuri flaka.

Flaka_1
30-10-05, 00:52
E nderuara vendase!

Te pershendes duke ju deshiruar cdo te mire e te mbare ne jeten e tuaj ne te gjitha sferat.
Ju deshiroj suksese cdo here.

Me respekt me te madhe cdo her per ju,

doGzona

Te mirat dhe te mbarat qofshin me ju per here !
Me dashuri flaka !

Flaka_1
30-10-05, 00:54
Ēdo hap qoft hap drejt lumturisė-suksesit tėnd :wink:

Flm per fjale te embla e nderuar !
Gjithe te mirat per ty !
Me dashuri flaka !

Flaka_1
30-10-05, 01:00
http://www.naedu.com/images/Flores%20garimba%20027_jpg.jpg

Lulet janė fjalėt mė tė qmuara pėr ju,pranoni pėrshėndetjet e mija.

Naki


Te faleminderit I Nderuari, NAKI :arrow:
Lulet jane fjale e qmuar, jane shkelqim kristali, e perplot dashuri !
Keto lule do i ruaj perhere se bashku me fjalet tuaja te embla!
Shume-shume te mirat per ty, dhe familjen tende !
Me dashuri si gjithnje Mikja juaj Flaka :idea:

Honesty^uk.
30-10-05, 20:45
Jo me pahir hyra ne kete ode qe mencuria dhe bujaria jane karakteristika te saj.
Me te vertet paraqitja, dashuria dhe mirenjohja qe ju tregoni ndaj te gjitheve jane karakteristika qe bejn vecimin tuaj prej shume te tjereve.
Me deshiren se ju do te vazhdoni si e tille ju le ketu pershendetjet e mia me te sinqerta, dhe qe ketyre pershendetjeve ju bashkangjiten urimet qe cdo enderr, deshire dhe aspirat e juaj per jeten u befte realitet.
Me respekt
Honesty

Flaka_1
30-10-05, 21:17
Jo me pahir hyra ne kete ode qe mencuria dhe bujaria jane karakteristika te saj.
Me te vertet paraqitja, dashuria dhe mirenjohja qe ju tregoni ndaj te gjitheve jane karakteristika qe bejn vecimin tuaj prej shume te tjereve.
Me deshiren se ju do te vazhdoni si e tille ju le ketu pershendetjet e mia me te sinqerta, dhe qe ketyre pershendetjeve ju bashkangjiten urimet qe cdo enderr, deshire dhe aspirat e juaj per jeten u befte realitet.
Me respekt
Honesty


Flm-Flm Mbreti Honesty!
Fjalet tuaja me ringjallin edhe me shume ritmin e zemres,dashurise dhe jetes. Jane fjale qe vertet posa ti lexosh menjehere aty afer ze vend emocioni dhe renqethja...!
Jam vertet dashur dhe kete gje nuk mund ta fsheh dot, edhe ne te perditshmen njerez qe me njofin me thone se jam e dashur !
Me vjen mire qe nje gje te tille ke zbuluar dhe ti O MBRET!

''MIRESIA DHE E MBARA QOFSHIN PERHERE ME HAPIN TUAJ"
Prano pershendetje dhe urime te dyfishuara nga une vete Flaka

Honesty^uk.
30-10-05, 21:57
Flm-Flm Mbreti Honesty!
Fjalet tuaja me ringjallin edhe me shume ritmin e zemres,dashurise dhe jetes. Jane fjale qe vertet posa ti lexosh menjehere aty afer ze vend emocioni dhe renqethja...!
Jam vertet dashur dhe kete gje nuk mund ta fsheh dot, edhe ne te perditshmen njerez qe me njofin me thone se jam e dashur !
Me vjen mire qe nje gje te tille ke zbuluar dhe ti O MBRET!

''MIRESIA DHE E MBARA QOFSHIN PERHERE ME HAPIN TUAJ"
Prano pershendetje dhe urime te dyfishuara nga une vete Flaka

E nderuar Flaka
Te falenderoj per pershendetjen dhe me te vertet ndjehem i gezuar kur nepermes shkronjave arrij te bej zbulimin e vertet te disa tipareve kryesore te personit, dhe se gjithnje ne menyre reale une i kam paraqitur dhe i paraqes pershtypjet dhe vleresimet e mia per ke do qofshin, dhe ne rastin tuaj une me te vertet kam pare dhe zbuluar nje tip te dashur dhe shpirt embel
Plot gezime dhe embelsi qoft i mbushur altari i jetes suaj.

Sinqerisht
Honesty

Flaka_1
30-10-05, 22:02
Flm-Flm Mbreti Honesty!
Fjalet tuaja me ringjallin edhe me shume ritmin e zemres,dashurise dhe jetes. Jane fjale qe vertet posa ti lexosh menjehere aty afer ze vend emocioni dhe renqethja...!
Jam vertet dashur dhe kete gje nuk mund ta fsheh dot, edhe ne te perditshmen njerez qe me njofin me thone se jam e dashur !
Me vjen mire qe nje gje te tille ke zbuluar dhe ti O MBRET!

''MIRESIA DHE E MBARA QOFSHIN PERHERE ME HAPIN TUAJ"
Prano pershendetje dhe urime te dyfishuara nga une vete Flaka

E nderuar Flaka
Te falenderoj per pershendetjen dhe me te vertet ndjehem i gezuar kur nepermes shkronjave arrij te bej zbulimin e vertet te disa tipareve kryesore te personit, dhe se gjithnje ne menyre reale une i kam paraqitur dhe i paraqes pershtypjet dhe vleresimet e mia per ke do qofshin, dhe ne rastin tuaj une me te vertet kam pare dhe zbuluar nje tip te dashur dhe shpirt embel
Plot gezime dhe embelsi qoft i mbushur altari i jetes suaj.

Sinqerisht
Honesty


Flm-Flm Mbreti-Honesty
Kam shume per te then por nganjhere vetem nganjhere fjalet jane te teperta dhe te kota!

Je i Nderuar dhe fjaket tuaja jane te paharruara per mua !


''QOFSH PER HERE NE MES TE MIRAVE GEZIMIT DHE LUMTURISE''

Me dashuri si per hera Flaka

loni19
31-10-05, 09:25
Pershendetje per Flaken_1.
i deshiroj nje dite te mbare...

Kaltrushi
31-10-05, 13:50
e nderuara Flaka_1,

emri yt trego shume per tempramentin tend....
te pershendes sinqerisht...dhe te uroj edhe shume postime...qe sa ma shpejt te hysh ne pallatin mbretror ne FD..

kalo sa ma bukur

me respekt

kaltrushi

Krokodilli
31-10-05, 15:34
Flaka_1 e nderuar perplot me dashuri,,, prano nje pershendetje te sinqert nga une,,,,, te deshiroj qdo te mire ne jet , argetim te kendshem kudo qe gjendesh

Flaka_1
08-11-05, 13:49
Pershendetje per Flaken_1.
i deshiroj nje dite te mbare...

Flm Loni
Gjitheashtu te pershendes dhe te urj qdo te mire ne jete!
me dashuri flaka

Flaka_1
08-11-05, 13:54
e nderuara Flaka_1,

emri yt trego shume per tempramentin tend....
te pershendes sinqerisht...dhe te uroj edhe shume postime...qe sa ma shpejt te hysh ne pallatin mbretror ne FD..

kalo sa ma bukur

me respekt

kaltrushi

Flm Kaltrushi,
Prano pershendetjet e mia te sinqerta dhe urimet e flakta qe burojne nga zemra ime per TY
Te mirat dhe te mbarat qofshin me ju e nderuar!
Deshira ime e flakte eshte qe te jem sa me dhpesh ketu ne fd por ja qe ne jeten e perditshme jam e angazhuar dhe e nxene nganjehere edhe pa mase!
Duhet qe te mundohemi per nje t eardhme me te mire e me te paster!


Te pershendet me plot dashuri Flaka!

Flaka_1
08-11-05, 13:57
Flaka_1 e nderuar perplot me dashuri,,, prano nje pershendetje te sinqert nga une,,,,, te deshiroj qdo te mire ne jet , argetim te kendshem kudo qe gjendesh

Flm__Flm__Krokodilli
Pershendetjet tuaja dhe te tjereve me lehtesojne dhe me ndihmojne ne qdo aspekt!
Prano pershendetje perplot Dashuri & Freski.!


Me dashuri per plot dashuri si per hera Flaka

doGzona
09-11-05, 01:34
Flaka e dashure,
Prano nje pershendetje moterore nga zemra.

Fati lumturia ju shoqerofshin gjithmone kudo dhe cdo her.

Sincerisht
doGzona

zana e maleve
09-11-05, 01:36
poashtu edhe nag une ke pershendetje te perzemerta flaka

Flaka_1
09-11-05, 01:39
Flaka e dashure,
Prano nje pershendetje moterore nga zemra.

Fati lumturia ju shoqerofshin gjithmone kudo dhe cdo her.

Sincerisht
doGzona


Flm doGzona
Ghithe ashtu te pershendes dhe te deshiroj shume-shume te mira !
O gezofte zemra jote perher !
me dashuri flaka

Flaka_1
09-11-05, 01:41
poashtu edhe nag une ke pershendetje te perzemerta flaka

Zana e maleve po ashtu edhe une te pershendes & te falenderoj qe me shoqerove te ndez flaken sonte ne kete mesnate ketu ne fd.
me dashuri si per hera flaka

Flaka_1
13-11-05, 02:02
:cry:

doGzona
13-11-05, 02:11
:cry:

Pse ?:cry:

Flaka_1
13-11-05, 02:14
:cry:

Pse ?:cry:

Sdi po e ndjej nje zbrastesi thelle ne shpirte!
:cry:

doGzona
13-11-05, 02:22
:cry:

Pse ?:cry:

Sdi po e ndjej nje zbrastesi thelle ne shpirte!
:cry:
Nganjehere njeriu edhe nga gezimi ndjehet i vetmuar. :(

Flaka_1
13-11-05, 02:28
:cry:

Pse ?:cry:

Sdi po e ndjej nje zbrastesi thelle ne shpirte!
:cry:
Nganjehere njeriu edhe nga gezimi ndjehet i vetmuar. :(

Pajtohem me ju e nderuar!

vushtrria
13-11-05, 10:41
flaka te gjitha te mirat nga vushtrriu,te uroi fat dhe lumturi ne jet :lol:

Sy_kaltra
13-11-05, 12:24
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_thoughts/1029-012-05-1036.gif

ninnela
13-11-05, 15:54
Flaka e nderuar te pershendes nga thellesia e zemres duke te deshiruar qe fati dhe lumturia te percjellin ne cdo sfere te jetes bashke me familjen tuaj.


Me nderime NINNELA :lol:

vjeshta
14-11-05, 18:18
Pershendes flaken ,besa edhe pak me interes ,se na erdh dimri :lol:
Nga Vjeshta

laliloli
15-11-05, 20:37
Flaka paska nje muaj qe nuk paskam qene ne oden tende ,uh sa me paska marre malli,e valla do te rri si shume .Pa pi kafe e qaj nuk do te shkoj se po ia dishe rendin :lol: :lol:

Prano nje pershendetje te perzemert e nderuara Flaka ,Gjithe te mirat ne jete qofshin ēdo here me ju .

Me rrepekt gjithmon Lali

Artisti
15-11-05, 20:39
Flaka ooooooooooooooooo sa nxet ktu hahahahahahhaha


t pershendessssssssssssssssss e ika hahahahahahhaa


.

Flaka_1
15-11-05, 20:46
Flaka ooooooooooooooooo sa nxet ktu hahahahahahhaha


t pershendessssssssssssssssss e ika hahahahahahhaa


.


Po me te vertet po mbreteron nje vape e madhe, mire ia ke be qe ke ik menjehere se mund te digjesh! :lol: :lol:
Te pershendes me porosin dua te lauj nje rol me ty o Artisti! :wink:

GURI SYLAJ
15-11-05, 20:51
Flaka1 , nje pershendetje edhe nga une.
Nese ju duhet regji Ty e Artistit mund te hyjme ne negociata,

Jeni e pershendetur perzemersisht!

Flaka_1
15-11-05, 20:56
Flaka1 , nje pershendetje edhe nga une.
Nese ju duhet regji Ty e Artistit mund te hyjme ne negociata,

Jeni e pershendetur perzemersisht!

flm GURI SYLAJ dhe ue te pershends pa u hamendur fare!
Sa mire ja dhe ku kemi regjisorin, nuk mund te them gje pa e pranuar Artisti oferten time! :lol: :wink:

Gjithe te mirat per ty!
Me dashuri Flaka

Diana007
17-11-05, 15:39
http://www.123greetings.com/events/love_missing/1036-003-34-1046.gif

Barbaroza
18-11-05, 11:28
E nderuara Flaka,me deshiren qe cdo e mire te jete me juve,ju pershendes shume!!

Agroni22
18-11-05, 14:26
pershendetj te sinqert per ty e nderuar

Flaka_1
21-11-05, 14:17
http://www.123greetings.com/events/love_missing/1036-003-34-1046.gif

Motrushe flm qe ke lene gjurmet ketu!
Me dashuri Motrushja

Flaka_1
21-11-05, 14:18
E nderuara Flaka,me deshiren qe cdo e mire te jete me juve,ju pershendes shume!!


Zemra ime deshiron te njejten gje per ju e nderuar!

Flaka_1
21-11-05, 14:19
pershendetj te sinqert per ty e nderuar

Flm Agroni,
Gjitheashtu pershenetjet e mia te perzemerta duk te uruar qdo te mire dhe te mbare!
me dashuri flaka

Flaka_1
21-11-05, 14:30
Vushtrriu
Sykaltra
Ninela
Vjeshta
Flm per pershendetjet e juaja te embla,
Uroj qe te mirat dhe te mbarat te jen me ju perhere,dhe zemrat tuaja te jene perplot Gezim dhe Lumturi!
Dhe kjo do te jete per mos tu diskutuar se njerezit e tille e meritojne!

Si per here me dashuri Flaka

******************************

Flaka_1
21-11-05, 15:20
Flaka paska nje muaj qe nuk paskam qene ne oden tende ,uh sa me paska marre malli,e valla do te rri si shume .Pa pi kafe e qaj nuk do te shkoj se po ia dishe rendin :lol: :lol:

Prano nje pershendetje te perzemert e nderuara Flaka ,Gjithe te mirat ne jete qofshin ēdo here me ju .

Me rrepekt gjithmon Lali


ooooooooooooo Flm Lali

Nuk me ngel hatri edhe nese pas 1 viti je ne oden time.
Zemren dhe oden e kam te hapur gjothmone per ata te miret dhe te emblit!

Te mirat dhe te mbarat qofshin me ju qdo qast!

Me dashuri si per here Flaka!

*********

Naki
21-11-05, 22:39
Njė pėrshėndetje Fotonesh pėr Priceshen time :!:

Naki

Flaka_1
22-11-05, 14:50
Njė pėrshėndetje Fotonesh pėr Priceshen time :!:

Naki


Flm I Nderuari-Naki
Pershendetjet e mia per ju nga thellesia e zemres :!:
Se qfare deshiron Zemra ime per njerez sikur ti-te embel, e te dashur eshte veshtire qe ta shprehi, e qe ta shkruaj,me lehte,me mire e thote vete Zemra!


Me dashuri mikja juaj,
**Flaka**

Flaka_1
22-11-05, 14:55
Flaka paska nje muaj qe nuk paskam qene ne oden tende ,uh sa me paska marre malli,e valla do te rri si shume .Pa pi kafe e qaj nuk do te shkoj se po ia dishe rendin :lol: :lol:

Prano nje pershendetje te perzemert e nderuara Flaka ,Gjithe te mirat ne jete qofshin ēdo here me ju .

Me rrepekt gjithmon Lali

OOFlm Lali,

Nuk eshte vone edhe mbas ca viteve nese hyn ne oden time,nuk me ngel hatri!
Kam zemren e madhe,dera e odes eshte hapur gjithnje per ata te miret, dhe per ata te emblit :!:

Deshirat me te mira per ty Lali!
:arrow:
Me dashuri si per hera Flaka

Diana007
23-11-05, 09:51
Te perqfoj Motrushe

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)

Flaka_1
25-11-05, 03:43
Te perqfoj Motrushe

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)


Flm shume, gjitheashtu perqafime te dyfishuara nga une motrushe!
Me dashuri Motrushja

Reana
25-11-05, 05:00
Apostafat per Flaken
http://willseaweb.com/Photo_Album/200402/images/16_Flowers_at_Church.jpg

Pershendetje te ngrohta prej se largu
Reana

Flaka_1
25-11-05, 05:05
Apostafat per Flaken
http://willseaweb.com/Photo_Album/200402/images/16_Flowers_at_Church.jpg

Pershendetje te ngrohta prej se largu
ReanaLulet dhe fjalet tuaja ne keto ore te hershme te mengjezit me sollen emocione, dhe zbukuruan dhomen!

Te lumte oj e nderuar !


Gjithe te mirat apastafat per ty Rena he flutur!

Sinqerisht flaka

Zana_ch
26-11-05, 18:48
Flaka te pershendes...... dhe te uroi nje mbremje te kendshme

Flaka_1
26-11-05, 18:50
Flaka te pershendes...... dhe te uroi nje mbremje te kendshme


Ohhhh flm Zana e nderuar gjithe te mirat deshiron zemra juaj per ty dhe familjen tende !

Gjithe te mirat nga flaka :arrow:

Kercovari
26-11-05, 19:30
http://www.waloszek.de/05_kal/00-blumen.jpg E di se i do lulet per ato i zgjodha per te u sjelle deshirat e mija me te sincerta dhe pershendetjet e ngrohta po aq sa flasin edhe keto lule me ngjyrat e tyre te mrekullueshme.

Me respket Kercovari

Naki
26-11-05, 21:53
Si do tė qelin Lulet pa Rreze dielli
Nata e errėt i Vyshkė ato
Fotone ndriquese lulet kėrkojnė
Njė meteorė pėrshėndetjet flakes do ti dergonė,edhe atėherė kur nuk Flakėronė Miku i Juajė nė ty mendonė.

Ku do qė tė jeni ju pėrshėndes Miqėsisht

Naki

Honesty^uk.
27-11-05, 12:57
EE nderuar Flaka
eshte e pamundur qe te kalosh pa lene nje pershendetje te sinqerte
per Dashurine dhe ciltersin qe JU Posedoni dhe tregoni ne familjen tone Dardane

Lumturi, dashuri dhe gezime te pafundme ju deshiron

Honesty

Flaka_1
28-11-05, 15:38
Flaka te pershendes...... dhe te uroi nje mbremje te kendshme

Pershendetje dhe urata te embla nuk do mungojne kurre se si as per ty e nderuar!

Gjithe te mirat !
Nga Flaka

Flaka_1
28-11-05, 15:41
http://www.waloszek.de/05_kal/00-blumen.jpg E di se i do lulet per ato i zgjodha per te u sjelle deshirat e mija me te sincerta dhe pershendetjet e ngrohta po aq sa flasin edhe keto lule me ngjyrat e tyre te mrekullueshme.

Me respket Kercovari


Flm-Flm **Kercovari**

Lulet i dua, prane luleve dua dhe njerezit e embel, e te dashur!

Gjitheashtu te deshiroj shume-shume te mira dhe te mbara!

Me dashuri si per here Flaka,

Flaka_1
28-11-05, 15:57
Si do tė qelin Lulet pa Rreze dielli
Nata e errėt i Vyshkė ato
Fotone ndriquese lulet kėrkojnė
Njė meteorė pėrshėndetjet flakes do ti dergonė,edhe atėherė kur nuk Flakėronė Miku i Juajė nė ty mendonė.

Ku do qė tė jeni ju pėrshėndes Miqėsisht

Naki

** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** ** **

Te lumte o Naki Te lumte per keto fjale te embla si mjalti!

Lulet nuk do rriten, as nuk do lulezojne pa Rreze Dielli,
Por nga nje here vetem nga njehere Lulet rriten me ndjenjen shpirterore!
Nata e erret i vyshk ato!
Por nga nje here vetem nga nje here dashuria e flakte i ringjalle ato !


Pershendetje te perzemerta se bashku me harkun e ylberit lloj-lloj ngjyre!

Te prifte e mira dhe e mbara ty dhe familjen tende!

Rruget tuaja u befshin Drite e Miresi! :idea:

**
Nga Largesia

**
Mikja juaj

**
Flaka

**

schütze
28-11-05, 16:22
vetem nje pershendetje te shkurt
pe ju e nderuarhttp://www.nature-pix.com/gallery/thumbs/02-1053.jpg


schütze

Flaka_1
28-11-05, 16:27
vetem nje pershendetje te shkurt
pe ju e nderuarhttp://www.nature-pix.com/gallery/thumbs/02-1053.jpg


schütze


Flm Schutze**

Ska derte qe eshte pershendetje e shkurte!

Te gjate shume te gjate e bejne vete lulet pershendetjen!

Si do qe te jete mbetesh i pershendetur!

Me dashuri Flaka

Zana_ch
28-11-05, 19:59
Hi Hi.... Flaka _1 trash ka dera e thash trokes n'der moj ni her ......peshedetje dhe ja kalofsh sa ma mir

Dreni30
29-11-05, 23:22
E nderuar Flaka_1

Te dergoi nje pershendetje te ngrohte ne kete mot te ftohet.

Dreni.

MemphiSx
30-11-05, 19:29
E nderuara Flaka_1,Prano nje pershendetje t'perzemert nga ana ime,Fati dhe Lumturia qofshin me JU :)

Diana007
01-12-05, 18:43
Te pershendes , te uroj nat te mir e te qet , me nderieme Diana :D

http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_thoughts/1029-012-40-1069.gif

schütze
02-12-05, 22:08
nje pershendetje per ju e nderuar Flaka

me respekt per ju
schütze

Murgesha
05-12-05, 15:13
Flakė e nderuar, ju vėrtet fshiheni pas njė niku qė ka tė baj meflakė, por ju nuk jeni e tillė.
Tek shkrimet tuaja mbretėron qetėsia, intelegjenca dhe urtėsia.

Dėshiroj qė gjithmonė tė lexoj shkrime tė tilla nga ju.

Dhe gjithashtu fat e lumturi nė jetėn tuaj rinore, sukseset qofshin rruga juaj e pafundme.

Murgesha!

Gjumashja
05-12-05, 16:35
flaka te pershendes me postime e tua flakaresh

Flaka_1
09-12-05, 03:37
Hi Hi.... Flaka _1 trash ka dera e thash trokes n'der moj ni her ......peshedetje dhe ja kalofsh sa ma mir

Flm Zana_ch Trokitjet e atyre shpirte mireve jane te mire se ardhura mund te ndosh shpesh qe dera te jete vete e hapur per njerez te tille!

Te mirat dhe te mbarat qofshin me ju !

Me dashuri Flaka

Flaka_1
09-12-05, 03:37
nje pershendetje per ju e nderuar Flaka

me respekt per ju
schütze

Flaka_1
09-12-05, 03:39
nje pershendetje per ju e nderuar Flaka

me respekt per ju
schütze

Shume ju flm Schutze gjthnje te uroj te mira e te mbara!
Me dashuri te zjarrte Flaka

Flaka_1
09-12-05, 03:41
E nderuar Flaka_1

Te dergoi nje pershendetje te ngrohte ne kete mot te ftohet.

Dreni.


Ju flm Dreni kam nevoje me shume se kurre per ngrohtesi, ta ndjej per nder vetem qe te ka ra ndermend per nje pershendetje te ngrohte!

Te mirat dhe te mbarat qofshin per here me ty dhe me familjen tende!

Me te mira si per here Flaka

Flaka_1
09-12-05, 04:00
Flakė e nderuar, ju vėrtet fshiheni pas njė niku qė ka tė baj meflakė, por ju nuk jeni e tillė.
Tek shkrimet tuaja mbretėron qetėsia, intelegjenca dhe urtėsia.

Dėshiroj qė gjithmonė tė lexoj shkrime tė tilla nga ju.

Dhe gjithashtu fat e lumturi nė jetėn tuaj rinore, sukseset qofshin rruga juaj e pafundme.

Murgesha!


Flm **Mbretereshe**

Mire me vjen kur ti dhe te tjeret me vlersojne te tille por ja qe pasqyra ime jane ketu mendimet e mia
Kam nikun Flaka jo per te keq veq se dashurin e kam te zjarrte Flake-Flake

Ja shife qdo here qe hasi ne shkrimet tuaja vetem e vetem sa mbushet harku i Ylberit plot e perplot me mendime dhe fjale te mira qe kam per ty!
Te quaj Mbretereshe por e ndjej se ti je edhe shume-shume diqka me e madhe andaj kur dua qe ty te krahasoj me diqka te madhe prape me duket se nuk ekziston nje emer per ty ashtu siq ty te paramendoj!
Ti je vertet nje Hyjneshe nga njehere me duket se mos valle je Engjull!
Ti ke diqka te veqante,
Ti je nje yll,i pashuar qe ku do kah shkon ndriqon, e mendimet e tuaja shkelqejne per here sikur copeza kristali!

Te mirat qofshin per here prane teje dhe familjes tende!

Me dashuri flaka

Flaka_1
09-12-05, 04:03
flaka te pershendes me postime e tua flakaresh


Flm Gjumashja
Ja per ty pershendetje Flak-Flake dhe qdo te mire e te mbare!

Me dashuri Flaka

Flaka_1
09-12-05, 04:07
E nderuara Flaka_1,Prano nje pershendetje t'perzemert nga ana ime,Fati dhe Lumturia qofshin me JU :)


Flm MemphiSx

Kush kujt te mira i deshiron qofte per jete ne mesin e te mirave dhe te mbarave !

Pershendetjet e flakta nuk mungojne as nga ana ime per ju, duke ju deshiruar jete te gjate dhe shume-shume te mira !

Me dashuri si per hera flaka

Flaka_1
09-12-05, 04:10
Te pershendes , te uroj nat te mir e te qet , me nderieme Diana :D

http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_thoughts/1029-012-40-1069.gif


Motrushe uroj qe te mirat te percjellin dite e nate e her per here!
Lumturia&Dashuria mbizotereofte qdo qast me shpirtin tuaj qe aq te embel e ke !


Qdo te mire nga Flaka

Psikologu
11-12-05, 14:31
E nderuara Flaka!


Ju pėrshendes duke ju deshiruar cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj nė tė gjitha sferat.

Kalofshi mirė cdo here dhe cdo kund.

Miqesisht pėr ju, me nderime dhe respekt;

Psikologu

schütze
14-12-05, 20:43
Nje pershendetje te ngroht nga schütze

Diana007
22-12-05, 17:13
Flaka te pershendes shoqe ku do qe je, dhe te puthi fort :wink:

http://www.shqipnet.com/kartolina/images/1113913080pic215851.gif


Me shum respekt Diana :wink:

Reana
24-12-05, 20:30
Flaka, motrushe po te pershendes perzemersisht dhe te deshiroj gjithe te mirat!!!

Kalofsh sa me buku dhe Urime Viti Ri 2006!

Vigani
26-12-05, 15:59
Urimet me te sinqerta per ty...
Viti 2006 qofte vit realizues i te gjitha deshirave/endrrave tuaja...

Viganica

Kercovari
26-12-05, 17:48
E nderuara Flaka

Te uroj te kalosh nje Vit te Ri sa me te bukur kudo qe te ndodhesh.

http://www.swissflowers.ch/backoffice/images/produit/multicolore45045fois_ProdId_287.jpg

Shendet dhe lumturi gjate gjithe vitit.

Kercovari

Barbaroza
27-12-05, 15:00
Flaka e nderuar,gezuar Viti i Ri 2006.Qofte i mbuluar me gezime ky vit per ty dhe familjen tende!

http://countryjoe.bizland.com/Xnyd-roses.jpg

Naki
27-12-05, 22:10
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi , realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 03:18
Gezuar Viti i Ri 2006.
Gezimi qofte pjese e pandashme e zemres tande ne vitin qe po vjen.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Luana
28-12-05, 08:26
Urime Vitin e Ri 2006 e nderuara Flaka :wink:


http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_cheers/8607-006-34-1052.gif

Diana007
28-12-05, 12:49
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

Dreni30
28-12-05, 12:56
E nderuar Flaka_1

Deshiroj qe ky vit te jete vit i plotesimit te deshirave tuaja rinore.

Urime 2006-ta

Shendet lumturi me me te afermit tuaj.

Dreni.

rilinda
28-12-05, 12:57
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png (http://imageshack.us)

rilinda
28-12-05, 12:57
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png (http://imageshack.us)

lazdrani
28-12-05, 18:55
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/88761-50.JPG

Gezuar 2006

Artisti
28-12-05, 20:32
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 22:08
GEZUAR VITI NE RI 2006
Te pershendes dhe te uroj,fat,lumturi,shendet,gezim dhe dashuri,tu plotsovshin qdo deshir qe ke ne ket vit.
http://img.123greetings.com/thumbs/ejan_ny_cheers/8607-006-23-1075.gifhttp://img.123greetings.com/thumbs/ejan_ny_cheers/8607-006-33-1062.gif

laliloli
28-12-05, 23:23
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Zana_ch
29-12-05, 14:05
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

vjeshta
29-12-05, 18:10
****************Urime viti 2006*****************

Ju uroj qe ky vite te jte realizues i deshirave dhe enderrave te juaja.

Vjeshta

Murgesha
29-12-05, 18:26
E nderuara Flaka.

Le tė jetė viti 2006, vit i realizimit tė tė gjitha dėshirave tuaja.

Gėzuar.

Murgesha!

Gjebraili
29-12-05, 18:33
Me shumė fatė e shumė gėzime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

Me rrespekt, Gjebraili

Flaka_1
30-12-05, 17:30
J u falenderoj nga zemra qe te gjithe juve per Urimet qe keni lene ketu per mua, sa Urime te qilterta, fjale te embla dhe me vend sa qe shpirtin tim e pershkoi Nostalgjia, ndersa trupin Rrenqethja, e syrin Loti
Viti qe po e leme mbrapa ka qene nje vit shume i Mbrapsht per mua, ku here here me ka sjelle gezim e shume here vaj :cry: dhe tani po quditem ende me kete vit se sa i marre ka qene per mua sikur nuk eshte ngopur me mua, edhe tani ne fund te javorit te tij me sjell shume obligime sa qe edhe per FD nuk me le kohe te lire!
Me qene se nuk mund ta harroj pa e permend se tek ne vitin 2005 u bera antare ne fd , ku me te vertet kam kaluar gjithnje mire e sidomos ateher kur ne shpirtin tim zihej malli, nostalgjia, e here - here merzia isha ketu dhe e gjithe kjo zierje ne shpirtin tim harrohej sa here qe kaloja qastet ne fd !
Nuk kam qene prezente qe nje kohe te gjate ketu andaj me ka marre malli per ju!


Koha nuk me premton qe te jem tek secili veq e veq qe tu Uroj Vitin e ri Andaj me vjen keq!

Ketu pikerisht ketu shfrytezoj Rastin te ju pershendes nga zemra dhe te JU UROJ VITIN E RI 2006, UROJ QE KY VIT TE JETE VIT I PLOTESIMIT TE DESHIRAVE,TE MIRAT DHE TE MBARAT TE JENE PA FUND PER JU ANTARET E FD-s DHE PER MBARE POPULLIN SHQIPTARE NE TE GJITHE RRUZULLIN TOKESOR!

GEZUAR 2006 ME GJITHE TE MIRA !

Prape kerkoj ndjese qe nuk me premton koha te jem me gjate ne fd qe se cilit veq e veq te ju Uroj 2006 flm per mirekuptim!


Me dashuri si per here flaka!

turisti
30-12-05, 17:32
:P Shoqe e nderuar :P ,

Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P ,realizimin e te gjitha deshirave jetesore,momentet e lumtura dhe jete te gjate dhe te embel,

Te deshiron nga zemra,
TURISTI. :P

Kodra
30-12-05, 20:58
**********
**********
**********


Flaka e nderuar,

tė pėrshėndes dhe tė uroj Vitin e Ri ,me dėshirė qė tė jetė mė i lehtė pėr ju dhe familjen e juaj.


Gėzuar Vitin e Ri 2006


Kodra

Psikologu
30-12-05, 20:59
E nderuar!

Gezuar Vitin e ri 2006!


Cdo tė mirė e tė mbarė ne jeten e juaj nė tė gjitha sferat...


Me nderime si cdo here;


Psikologu

Guri i madh
30-12-05, 21:27
flaka e nderuar urime viti i ri 2006 dhe shum gzime ne jet

Sy_kaltra
30-12-05, 22:08
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Tomori
31-12-05, 02:44
Gezuar vitin E ri 2006
Me respekt te madhe per ju:
Tomori :wink:

Krokodilli
31-12-05, 04:44
Gezuar Vitin e ri 2006


Shendeti , lumturia dhe suksesi qofshin cdo here me ju dhe pėr ju dhe familjen e juaj e nderuara Flaka_1

doGzona
31-12-05, 06:09
E dashura Flaka,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

tushja
31-12-05, 14:22
Urime Viti i Ri 2006

Ralizimin e qdo deshire ne jete shendete,gezime,lumturi familjare dhe jete te gjate

Tushja

Naki
17-01-06, 19:37
Mike e nderuar pranoni pėrshėndetjet e mija tė para pėr kėtė vitė,ēė rrezet e diellit tė ju sjellin ngrohtėsi dhe realizim tė planeve tuaja.

Naki

Flaka_1
20-01-06, 07:57
Mike e nderuar pranoni pėrshėndetjet e mija tė para pėr kėtė vitė,ēė rrezet e diellit tė ju sjellin ngrohtėsi dhe realizim tė planeve tuaja.

Naki

Flm i Nderuar
Flm per fjale te embla dhe me vend,kam nderin dhe respektin kur marre pershendetje nga nje njeri me vlera te medha keshtu siq je ti i nderuar!

Gjithe ashtu nuk do te mungojne as pershendetjet e mia per ju I nderuar dhe pikerisht per Familjen tuaj!

Uroj qe qdo e mire dhe e mbare te jete per here prane Teje dhe Familjes tuaj!

Te shendrit e mira per ju por si rrezet e diellit ne pasqyre!

Me respekt & Dashuri si per hera,
Mikja juaj Flaka

lazdrani
22-01-06, 22:13
Flaka moter e nderuar!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi,Zoti bekofte Kosoven.

Zana_ch
25-01-06, 15:29
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:30
E nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

Flaka_1
04-02-06, 14:45
http://www.shqipnet.com/kartolina/images/1113913080pic215851.gif

Naki
31-03-06, 21:08
Nje Tufe lule per mikeshen Flaka,pranoni pershendetjet e mija te perzemerta.

http://www.naedu.com/images/Flores%20garimba%20027_jpg.jpg

Naki

Diana007
20-05-06, 16:40
Flaka shoqe kerkova lule po askund nuk gjta si lulet qe keni ju , dhe nuk te solla hiq :biggrin:
Te pershendes shum e t e mpuq Diana

turisti
27-05-06, 10:11
Pershendetjet e shumta per ty,shoqe e faket. :smile:

Flaka_1
26-08-06, 12:13
Flaka shoqe kerkova lule po askund nuk gjta si lulet qe keni ju , dhe nuk te solla hiq :biggrin:
Te pershendes shum e t e mpuq Diana
Pershendetje te perzemerta edhe pse ka kaluar nje kohe e gjate ende te kam ne mendje dhe se nuk do te harroj kurre!

Kam pasur disa veshtersi ne jete te cilat mezi i kalova ku ende kam dhe disa te tjera, jam e lodhur e shqetesuar por jetoj me shprese se nje dite do te behet mire !


te pershendes dhe te uroj te mirat ku do qe te jesh ...!


me dashuri si per here flaka

Murgesha
26-08-06, 22:24
Flakė e nderuar me shpresė se vėshtirėsitė do tė tejkalohen sė shpejti, e shkrimet tuaja do tė defilojnė nėpėr forumin Dardan tė pėrshėndes kudo qė tė jesh.

Murgesha!

lazdrani
08-10-06, 07:58
Flakė e nderuar me shpresė se vėshtirėsitė do tė tejkalohen sė shpejti, e shkrimet tuaja do tė defilojnė nėpėr forumin Dardan tė pėrshėndes kudo qė tė jesh.

Murgesha!
i bashkangjitem ketij urimit te Mbretereshes Murgeshe:wink:

Diana007
21-10-06, 15:31
Pershendetje te perzemerta edhe pse ka kaluar nje kohe e gjate ende te kam ne mendje dhe se nuk do te harroj kurre!

Kam pasur disa veshtersi ne jete te cilat mezi i kalova ku ende kam dhe disa te tjera, jam e lodhur e shqetesuar por jetoj me shprese se nje dite do te behet mire !


te pershendes dhe te uroj te mirat ku do qe te jesh ...!


me dashuri si per here flaka

Motrush ishalla i ke kalu te gjitha veshtirsit qe ke pas deri tani e ishalla kurr nuk te perseriten mo , shpresoj se je mir ?

Te pershendes me deshira me te mira per ty , te perqafon fort Diana:wink:

schütze
23-10-06, 00:33
Pershendetje nga zemra per ju e nderuar Flaka_1
me ket rast deshiroj te uroj edhe festen e fiter bajramit, me deshiren de fjo fest te jet fundi i vujtjeve tua,dhe te jet nje fest per fillimin e nje jete pa brenga,ku shendeti lumturia te jet gjithmon me ju

me nderime si gjithmon per ju
schütze

turisti
15-11-06, 21:41
Ani qe pak mungon,une te pershendes nga zemra dhe te deshiroj realizimin e deshirave tuaja jetesore 100%.:smile:

Nga zemra,
TURISTI.:smile:

Murgesha
16-11-06, 21:11
Nuk mundem me ikė pa ju bashkangjitė kėtij urimit tė Turistit pėr ty e nderuar Flaka!

Kudo qofsh dėshiroj qė tė jeni mirė

Murgesha!

Diana007
29-12-06, 18:39
http://img214.imageshack.us/img214/2757/diana007sq7.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

schütze
30-12-06, 00:16
http://img214.imageshack.us/img214/2757/diana007sq7.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)
pa tjeter i bashkangjitna keti urimi,gjithashtu pranoj urimet me te perzemerta nga ana ime,deshiroj qe ky vit te jet vit i realizimit te qdo deshire qe ke,fati lumturia qofshin gjthmon me ju
nga zemra ju uroj shendet dhe lumturi
me nderime schütze

gazi-de
30-12-06, 00:25
PERSHENDETJE flaka1,edhe qe nuke po ju njoh do te thote ne forum,urime festat edhe gjdo te mire ne jete......................

rilinda
31-12-06, 15:51
Viti 2007 le t'ju sjell begati, shėndet tė plotė juve e familjes tuaj dhe harmoni nė jetė, pėrplot dashuri e suksese tė njėpasnjėshme! Gėzuar!

schütze
29-04-07, 21:43
Pershendetje e nderuar
Ka shum koh qe mungesa juaj ndihet ne forum, dhe me gjer
shpresoj te jesh shendosh dhe mir
Te uroj gjith te mirat ku do qe gjindesh
shendeti dhe lumturia qofshin gjithmon me ju

Me respekt deh dashuri
si gjith here
schütze

uck_aksh
29-04-07, 22:03
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hahahahahahah.jpg

instruktori
30-04-07, 22:24
Erdha ketu qe ta pershendes te nderumen Flaka 1

Diana007
09-06-07, 19:03
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Flaka_1
27-07-07, 13:33
rilinda
schutze
uck-aksh
instruktori
diana007
gjithe ashtu te gjithe antaret e forumit

ju pershendes shume shume dhe ju uroj gjithe te mirat

pas nje kohe te gjate mungese ne forum
perzemersisht flaka

Murgesha
27-07-07, 23:21
Mirė se u ktheve Flaka_1.

Pėrzemėrsisht tė pėrshendes.

Murgesha!

Dreni30
28-07-07, 07:26
Nje pershendetje per ty, duke te deshiruar nje vikend te kendshem dhe shendet ne jete.


Dreni.

PS. Njeherit te deshiroj mireseardhje ne forum pas nje pauze te gjate.

schütze
28-07-07, 13:22
pershendetje nga zemra e nderuar Flaka_1
te uroj mirseardhje ne forum pas nje pauze shum te gjat, dhe shpresoj se je mir me shendet,dhe te uroj nje jet te gjat,ku shendeti dashuria dhe lumturia te perciellt qdo hap ne jeten tende

me respekt dhe dashuri per ju schütze

Zero Cool
30-07-07, 15:49
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/4e.gif

rilinda
03-08-07, 19:03
Ka kaluar kohė e gjatė e nuk kam qenė kėtu pėr tė tė lėnė pėrshėndetje tė sinqerta, por nuk ju kam harruar.

Shėndet!
Rilinda

Elina
04-08-07, 09:27
Pershendetje...


Elina!

instruktori
07-08-07, 20:49
PERSHENDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
08-08-07, 00:02
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

Tomori
14-08-07, 11:46
Pershendetje Flaka_1.....me ruaj kur te me gjesh qe te me kesh kur te me duash

Dreni30
23-08-07, 08:53
Nje pershendetje per ty, me deshire qe shendeti dhe lumturia te jen prijes te jetes tuaj.

Dreni.

instruktori
04-09-07, 16:58
Pershendetje...................

Diana007
28-11-07, 12:16
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

Diana007
14-01-08, 20:45
http://www.akullore.com/galeria/albums/userpics/10010/11%7E4.gif

ninnela
01-02-08, 01:56
Flaka Te Pershendes Kudo Qe Je

Gjithe Te Mirat

Ninnela

Gjumashja
09-02-08, 09:53
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

Flaka_1
11-02-08, 18:11
Pershendetje per ju te gjithe qe me keni len pershendetje !
pas nje kohe shume te gjate pranoni pershendetjet e mia zemrore dhe te fresketa!
me qene se nuk me premton koha te jem ne prezencen e juaj dua te ju pershendes qe te gjitheve me pa dallim veq se do veqoja schutzen per te cilin kam ne pershendetje shume speciale !

schutze....

Te pershendes dhe te deshiroj gjithe te mirat ku do qe te jesh perzemersisht nga flaka !

schütze
14-02-08, 13:00
Pershendetje per ju te gjithe qe me keni len pershendetje !
pas nje kohe shume te gjate pranoni pershendetjet e mia zemrore dhe te fresketa!
me qene se nuk me premton koha te jem ne prezencen e juaj dua te ju pershendes qe te gjitheve me pa dallim veq se do veqoja schutzen per te cilin kam ne pershendetje shume speciale !

schutze....

Te pershendes dhe te deshiroj gjithe te mirat ku do qe te jesh perzemersisht nga flaka !
Me qen se edhe un shum rrall po hy ke,por ka kalu ne faqen tuaj nuk mundem te dal
rasisht pash se paska hy ketu nje antare qe kah koh qe i mungojn postimet
me gjithat te falenderoj nga zemra per ket pershendetje speciale
ju deshiroj dhith te mirat,fati, lumturia dhe gezimi ju percjellt ne qdo hap te jetes tuaj
me nderime,respekt per ju
schütze

uck_aksh
15-02-08, 01:10
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/URIME.gif

MemphiSx
15-02-08, 15:20
http://z.about.com/d/graphicssoft/1/0/m/O/1/azk14-valentine-heart1.gif

turisti
21-02-08, 22:10
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 17:46
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:15
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Diana007
08-03-08, 16:47
Urime 8 Marsi , te mpuq shum.

http://www.italiainfiore.it/_public/images/rose_rosse2_maxi.jpg

Diana007
19-05-08, 18:54
Na harrove ..............:mad:

http://www.forumivirtual.com/attachments/p_rsh_ndetje_dhe_urime/16310d1203180515-nje_lule_per-003.gif (http://www.forumivirtual.com/attachments/p_rsh_ndetje_dhe_urime/16310d1203180515-nje_lule_per-003.gif)

MemphiSx
31-12-08, 18:59
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Diana007
18-06-09, 14:24
Te pershendes me shum Respekt, Diana Bond :smile:
http://www.simliresim.com/simli_resim/angels/030.gif

instruktori
11-07-09, 13:47
Pershendetje................

Shqiptare_ne_Turqi
18-07-09, 23:13
http://cdn-img1.imagechef.com/w/090718/samp05787e7db00214ae.jpg

Diana007
01-08-09, 20:31
http://img196.imageshack.us/img196/6446/fotox.gif

Diana007
05-09-09, 15:42
:confused:


http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Kaqanikasja
15-07-11, 10:48
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Mix/Mix-13.gif

schütze
17-05-13, 00:22
http://www.commentsyard.com/graphics/cartoons/cartoons79.gif (http://www.commentsyard.com/glittered-pooh-with-flowers/)


Nje pershendetje te ngroht nga schütze

Kaqanikasja
24-05-13, 07:57
http://www.superhotfile.com/CommentGraphics/Friday_greeting/images/friday0a.gif